>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wczoraj wyniki były dość przewidujące, może rozmiar wygranej Bayernu troszkę wysoki lecz Arsenal po stracie 1 gola całkiem się rozsypał i przestał grać.
Dziś kolejne emocje, przed nami 2 kolejne mecze, Dortmund musi odrobić porażkę 0:1 z Benficą a Barcelona musi gonić PSG po katastrofalnym pierwszym meczu w Paryżu 0:4.
Moim typem dnia na dzisiaj jest zwycięstwo Barcelony oraz to, że obie drużyny strzelą gola.
Barcelona nie ma żadnych szans na awans do kolejnej fazy, lecz zwycięstwo w tym meczu jest prawdopodobne.
Kontuzje w obu ekipach:
Barcelona - J. Mathieu, A. Vidal oraz A. Gomes
PSG - T. Motta
Barcelona po porażce w Paryżu rozegrała 4 mecze ale tylko 1 wziąłbym pod uwagę, zwycięstwo w Madrycie z Atletico 2:1 reszta meczy to wygrane ze słabymi drużynami, męczarnia z Leganes 2:1, wygrana 6:1 z Gijon i ostatnie zwycięstwo 5:0 z Celtą i już hurra optymizm przed meczem z PSG ale ludzie chyba nie wiedzą, że Celta to nawet nie połowa Paryża (tak tak Celta ograła Real w pucharze, ale Real puchar od dawien dawna traktuje na luzie).
Paryż również po rozbiciu Barcy rozegrał 4 pojedynki, 0:0 z Toulouse, 5:1 z Marsylią na wyjeździe, 2:0 w Pucharze Francji z Niort oraz 1:0 z Nancy. Tylko przypomnę, że w tym meczu z Nancy Paryż zagrało mecz bez: A. Rabiota, A. Di Maria, Marquinhos, B. Matuidi, J. Draxler ...
Dzisiaj Paryż ma w głowie to, że mają 4 bramki przewagi i to, że wystarczy im tylko 1 gol do pełnego spokoju. Barcelona zapewne rzuci się do ataku od 1 minuty i wierzę w to, że chociaż 1 kontratak Paryż wykorzysta i strzeli bramkę. Paryż nie będzie miał ciśnienia aby ten mecz wygrać, Barcelona już tak.
Typuję 2/3:1 dla Barcy. Lecz awans od 1 do 90 minuty jest bezpieczny dla Paryża.
Przewidywalne składy obu ekip:
Barcelona(1-3-4-3): Ter Stegen - Umtiti, Pique, Mascherano - Rafinha, Busquets, Iniesta, Rakitic - Neymar, Suarez, Messi
PSG(1-4-3-3): Trapp - Kurzawa, Silva, Marquinhos, Meunier - Matuidi, Rabiot, Verratti - Draxler, Cavani, Di Maria
Powodzenia.
✅ 130
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: over 3,5 rożnych PSG
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Myślę że kursik dobry by się pokusić na taki typ.W meczu to gospodarze muszą stawać na głowie by odwrócić losy spotkania, misja mało prawdopodobna do wykonania, no ale jednak nie ma co też skreślać Barcelony, wszystko możliwe puki piłka jest grze.Barcelona jest wciąż klubem naszpikowanym światowymi graczami i jeśli PSG dokonało czegoś takiego u siebie rozgrywając perfekcyjny mecz, to Barcelona też jest w mocy to zrobić pod warunkiem że się wyniosą ponad swój poziom, pytanie tylko czy uda im się to zrobić?Dwa gole w jednej połowie to jest do zrobienia, jednak przy dużym nakładzie i ciągłych atakach Barcelona również naraża się na kontry i tutaj właśnie uważam że PSG będzie miało ku temu wiele okazji.Nie wyobrażam sobie że paryżanie dadzą się wgnieść we własne pole karne przez większość spotkania, być może takie próby będą podjęte ale właśnie w ich głowie jest wszczepić w rywala strach przed stratą bramki, więc będą straszyli jak mogli po każdym odbiorze.Liczę w parę stałych fragmentów dla gości, którzy powinni wyciskać jak najwięcej się da z każdej wycieczki pod bramkę rywala.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: AFRYKA: CAF African Championship U20 - Play Offy
Godzina: 17-00
Spotkanie:Zambia u19-RPA u19
Typ: over 3,5
Kurs: 3.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obydwie drużyny spisują bardzo dobrzy w mistrzostwach afryki bardzo dobrze. Zambia wyszła z kompletem zwycięstw z grupy, pokrywając w 2 meczach over 3.5. RPA z kolei ten over pokryła we wszystkich meczach co dobrze nam wróży. Dodatkowo najlepsi strzelcy na turnieju są sklasyfikowani na miejscach 1,2,3 i pewnie będa dzisiaj starali się powiększyć dorobek bramkowy. Wiem, że to faza pucharowa ale liczę na ofensywne usposobienie obu zespołów i bramkę w początkowych 30 minutach meczu a wtedy chłopaki powinni powalczyć. Przy takim kursie i patrząc na dotychczasowe osiągi tych zespołów jestem w stanie zaryzykować parę groszy na taki typ.
⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: AFRYKA: CAF African Championship U20 - Play Offy
Godzina: 17-00
Spotkanie:Zambia u19-RPA u19
Typ: over 3,5
Kurs: 3.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Obydwie drużyny spisują bardzo dobrzy w mistrzostwach afryki bardzo dobrze. Zambia wyszła z kompletem zwycięstw z grupy, pokrywając w 2 meczach over 3.5. RPA z kolei ten over pokryła we wszystkich meczach co dobrze nam wróży. Dodatkowo najlepsi strzelcy na turnieju są sklasyfikowani na miejscach 1,2,3 i pewnie będa dzisiaj starali się powiększyć dorobek bramkowy. Wiem, że to faza pucharowa ale liczę na ofensywne usposobienie obu zespołów i bramkę w początkowych 30 minutach meczu a wtedy chłopaki powinni powalczyć. Przy takim kursie i patrząc na dotychczasowe osiągi tych zespołów jestem w stanie zaryzykować parę groszy na taki typ.
Zambia u20-RPA u20
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - CS - ESL Pro League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Astralis - Virtus pro (nuke)
Typ: Virtus pro
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Nuke to najlepsza mapa Polaków i Astralis grajac przeciwko zawsze ja odrzuca, lecz nie tym razem, to VP wybralo mape na ktorej czuja sie najmocniej. Ostatnie dwa mecze na tej mapie to zwyciestra naszych rodakow, do 3 i do 12, wiec pokazuje to potege. Bardziej asekuracyjnie mozna zahrac z handi, ale przy obecnym kursie to trzeba wykorzystac, bo do wieczora moze spasc do poziomu 1,65
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Turcja - Dywizja 1
Godzina: 17-00
Spotkanie: Ziraat Bankasi - Halkbank
Typ: Ziraat Bankasi
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego, że kompletnie nie rozumiem kursów na to spotkanie. Ziraat 2 w tabeli, Halkbank 5. Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć wspaniale, na 8 rozegranych spotkań przegrali ledwie jedno (z liderem tabeli Fenerbahce 2:3!). Halkbank to jak pokazuje tabela drużyna własnego parkietu, u siebie komplet 9 zwycięstw, na wyjeździe jednak wygląda to o wiele gorzej bo ledwie 3 zwycięstwa na 9 meczy a w nich pokonali jedynie 8,9 i 12 zespół tabeli! Kompletnie nie idzie im gra na wyjeździe gdy grają z zespołami z górnej części tabeli o czym świadczy 5 porażek i jedynie 5 ugranych setów z drużynami na miejscach 1-7 (pozostałe dwa miejsca to właśnie Ziraat i Halkbank). Przegrali nawet z 10 zespołem w tabeli, który martwi się jedynie o to by nie przystąpić do fazy Play-Out z przedostatniego miejsca.I to nie tylko w lidze bo i w Lidze Mistrzów przegrali wszystkie 3 mecze wyjazdowe, porażki z Perugią i Belgorodem wcale nie dziwią ale już 0:3 z Roeselare pokazuje w jakiej formie są w tym sezonie. Ponadto w zeszłym sezonie górą był tutaj Ziraat, który wygrał 3:1. Jak dla mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie.
⛔ 100
 
Z 13

zapasnik936

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Europe Cup - Play Offy
Godzina: 18.30
Spotkanie: Cibona - Chalon/Saone
Typ: over 166,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza: Jak do tej pory 2/2 wiec jedziemy dalej ;)
W pon siatkówka, wczoraj hokej, więc dziś spróbujmy coś z kosza.
Na dzisiejszy bet wybrałem spotkanie ćwierćfinałowe Euro Cup. Grać będą ze sobą 2 overowe drużyny. Cibona w ostatnich 5 spotkaniach pokrywała over 84 punktów. U siebie na 10 spotkań tylko 2 razy nie udało się pokryć granicy 80 punktów, niezależnie czy wygrywali czy nie. Drużyna Chalon też potrafi rzucać. Na wyjeździe zbierają więcej punktów niż u siebie. Przyjezdni są u buków stawiani jako faworyci tego spotkania, lecz jeśli chcą wygrać to muszą natrzepać sporo punktów. Sądzę, że szykuje się bardzo overowe spotkanie i granica 166 punktów zostanie spokojnie pokryta.
Powodzenia ;)
✅ 83
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga.
Godzina: 18:00.
Spotkanie: Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel.
Typ: Over 3,5 seta.
Kurs: 1,45.
Bukmacher: Unibet.
Analiza: Witam, kolejny typ w siatkówce, który jest moim zdaniem pewniaczkiem.
Do 6 w tabeli Lubina przyjeżdżają Jastrzębianie, którzy zajmują obecnie 3 lokatę. Zdecydowanym faworytem dla bukmacherów są goście, ja jednak nie ferowałbym tak łatwo wyniku. Nie minęło wiele czasu, kiedy Cuprum pokonał u siebie lidera z Kędzierzyna - Koźle! To pokazuje siłę tej drużyny. Oczywiście zdarzają im się porażki, ale nie do zera - w 5 ostatnich spotkaniach u siebie zdobyli minimum jednego seta, natomiast Jastrzębski Węgiel w delegacjach 4 spotkania wygrał, jedno przegrał 3-2 w Bełchatowie, ale w każdym z tych wygranych konfrontacji tracił seta. Zapowiadają się spore emocje i długie spotkanie. Powodzenia!????
✅ 45
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / ZEA
08.03.2017 - 17:30
Spotkanie : Al Jazira - Al Ain
Typ : Al Ain strzeli w obydwu połowach
Kurs : 2.75
Unibet
Mecz na szczycie w ZEA . lider Al Jazira podejmuje 3 Al Ain , gospodarze co prawda u siebie bez porażki i nawet remisu 9-0-0 natomiast goście są dosyć dobrzy na wyjazdach 6-3-1 stąd liczę na ciekawe spotkanie , dlaczego wiec bramki dla gości ? a no Al Ain z dobrymi potrafi grać i tak parę kolejek wstecz grali na terenie lidera Al Ahli Dubai i wygrali 2:1 a jak zajrzymy na H2H z Al Jazira to również wygląda to obiecująco , poprzedni sezon wygrali tutaj 3:1 , wcześniej remis 2:2 byłą też porażka 4:3 tak czy siak gole potrafią tutaj strzelać dlatego liczę że strzelą gola i w pierwszej i drugiej połowie , czy wygrają ? nie wiem , na gole liczę !
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Barcelona wygra obie połowy
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wszystko dziś zostało już napisane odnośnie tego meczu. Nie ma sensu, abym powielał te same zdania, po poprzednikach z którymi zgadzam się w 100%. W Barcelonie nikt nie myśli że ten dwumecz jest już rozstrzygnięty. Dziś Barca zrobi wszystko, aby awansować do ćwierć finału i moim zdaniem to zrobią lub zakraknie bardzo niewiele. To że Barcelona wygra pierwszą połowę jestem niemalże przekonany, bowiem żeby odrobić tak dużą stratę trzeba strzelić przynajmniej dwa gole pierwszej połowie a pierwszego już w pierwszych 15-20 minutach. I właśnie ten okres 15-20 pierwszych minut będzie kluczowy dla losów tego spotkania. W tym czasie Katalończycy ruszą do zmasowanych ataków pełną parą i w tym czasie będą musieli strzelić choć jednego gola. Stawiam na przekonujące zwycięstwo gopsodarzy po bardzo fajnym kursie. Powodzenia!
Visca el Barca!
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 5

gali

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Stoke
Typ: Marko Arnautovic strzeli kiedykolwiek
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
The Citizens podejmują dzisiaj podopiecznych M.Hughsa którzy przyjeżdzają na Etihad po pkt. Drużyna Garncarzy z pewnością nie jest jakimś bardzo wymagającym przeciwnikiem dla City ale myślę że są świadomi tego co grają i z pewnością postawią się w miarę swoich możliwośći, Arnautović w ostatnim meczu dwa trafienia, ten gracz wiedzie prym w tej drużynie i to on jest wyznacznikiem pressingu. Jest szybki, silny, nieprzewidywalny. Stoke z pewnością będzie grała kontratakami gdzie będzie mogła wykorzystać szybkość Shaqiriego czy Arnautovicia. Groźni również będą przy stałych fragmentach, a wiemy że City nie świeci przykładem w obronie.
Przy tym value myślę że warto go dziś pograć!
Życzę powodzenia!:grin::grin:
⛔ 100
 
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells - Kwalifikacje
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Nikoloz Basilashvili vs. Alexander Bublik
Typ:
over 22,5 gema
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Alexander po wygranej w pierwszym etapie kwali napewno broni nie złoży choć czeka go niewątpliwie trudne zadanie. Wczorajszy mecz pokazał, że serwis nie funkcjonuje tak jak powinien. Kilkanaście podwójnych błędów sktutkowało stratą dużej ilości punktów i prawie seta jednak tie-break w drugim secie pokazał kto jest górą. Niemniej martwi mnie dyspozycja serwisowa kazacha. Ktoś taki jak Nikoloz napewno będzie w stanie to wykorzystać. Choć z drugiej strony Alexander mając świadomość kontroli nad tym co dzieje się na korcie i będąc pewnym swojej wygranej mógł ten mecz potraktować jako mocniejszy sparing stąd ta ilość błędów. Niemniej wydaje mi się, że gruzin nie popuści i czeka nas zacięte być może nawet trzysetowe spotkanie które wygrać może zarówno jeden jak i drugi stąd najpewniejszy według mnie będzie over gemowy. Poczekamy zobaczymy.


⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: 1 i no btts
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiele o tym meczu już napisano. Między innymi odnoszono się do słów trenera Barcelony. Czy będą w stanie odrobić stratę 4 bramek z pierwszego spotkania?
Jeżeli Barca chce awansować, nie może stracić gola, bo musiałaby wygrać min 6-1, a to już byłoby mission impossible.
Nie wiem, czy uda im się wygrać 4-0 w regulamiowym czasie,wszystko możliwe, w końcu to wielka Barcelona i jeżeli nie oni to kto, mało jest drużyn tego kalibru.
Wygrała ostatnio z solidnym zespołem ligowym Celtą Vigo aż 5-0, strzelali Messi x2, Naymar, Rakitic ale i Umtiti. Trening przed LM?
Mają kim grać, jest jeszcze świetny Suarez. Najważniejsze, że zagrali do zera. Teraz rywal z wyższej półki,ale i motywacja większa, muszą dzisiaj spróbować wykręcić podobny wynik.
H2H to 2-0 na Camp Nou dla Barcy. Mam nadzieję, że PSG dzisiaj nie strzeli gola i awans do końca będzie realny. Tiki taka może im pomóc. PSG bez piłki nie strzeli gola ????
Typy typami, a jak będzie? W każdym bądź razie liczę na świetne widowisko z bramkami.
Czekamy na mecz ;)
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: bvb vs Benfica
Typ: bvb wygra do zera
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet365
Godz. 20.45
Analiza
Witam. Wczoraj nie ukrywam ze w typie pomogla mi czerwona kartka ale grunt ze na plus. Analiza z telefonu i na szybko bo czas goni. Pierwszy mecz dortmund przegral 1-0 i zeby dzisiaj realnie myslec o awansie musza skupić sie na defensywie by nie popelnic bledu i zachowac czyste konto. Szanse na awans maja duza bo strata nie jest duza ale w przypadku straty gola barso by sobie ta sytuacje skomplikowali. Bvb ostatnio gra dobrze i dzisiaj również powonni zagrac dobry mecz ktory zwycieza bo maja zawodnikow w moim odcxuciu lepszych niz Portugalczycy do tego gra przed wlasna publicznoscia wiec wszystkie atuty po stronie gospodarzy. Awans jest w zasiegu ręki ale w dortmundzie wiedza ze jak straca bramke to bardzo ale to bardzo sobie sytuacje skomplikuka wiec zabezpieczenie gry od tylu to bedzie priorytet a z przodu powinno cos wpasc. Jedyne co moze dzialac na minus typu to dlugi czas utrzymujacy sie wynik 0-0 bo wtedy nie bedzie wyjscia i trzeba sie bedzie odslonic jednak mam nadzieje ze borussia zdominuje rywala i spokojnie wygra 2 albo 3 do 0.
Powodzenia i pozdrawiam
✅ 120
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Stoke
Typ: City-handi 0:1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna Pepa Guardioli podejmie na swoim stadionie ekipę Stoke. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Manchester zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 55 punktów jeśli dziś wygra wskoczy na 2 pozycje. Stoke w środku tabeli na 9 miejscu z 35 punktami.
City u siebie ze Stoke przegrało tylko raz. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi ekipami to dość spore wygrane The Citizens 4-1 i 4-0.
Stoke na wyjazdach bardzo cienko jedynie wygrana z Sunderlandem który zajmuje ostatnie miejsce.
Od ekip z góry tabeli dostają baty po 4 gole. Myślę, że City także dziś pokażę na co ich stać i pewnie wygra.
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 22:40 może ulec zmianie
Spotkanie: Marczenko - Benneteau
Typ: powyżej 22,5 gema
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W drugiej rundzie kwalifikacji dojdzie do konfrontacji 109 w rankingu ATP Ukraińca Marczenki ze 117 Benneteau. Będzie to drugi pojedynek tych tenisistów, pierwszy miał miejsce rok temu na kortach Wimbledonu, gdzie lepszy okazał się Francuz zwyciężając w setach 6:4, 6:2, 7:6. W pierwszej rundzie przeciwnikiem Marczenki był Rosjanin, gruzińskiego pochodzenia Gabashvili z którym wygrał w trzech setach 6:4, 2:6, 6:4. Natomiast Benneteau odprawił w dwóch setach 6-4, 7-6 Australijczyka Grotha. W pojedynku Ukraińca z Francuzem spodziewam się overa gemowego. Obaj tenisiści dysponują całkiem dobrym serwisem, dlatego też można się spodziewać grania tie-breaka. Jednak jeśli do tego by nie doszło można zakładać inny scenariusz a mianowicie zaawansowany wiekowo Benneteau, może mieć przewagę ma początku meczu i powiedzmy wygrać pierwszego seta. Jednak z każdą kolejną minutą może dawać mu się we znaki wysoka temperatura panująca W Kalifornii, prognoza zapowiada na dziś 30 stopni i tu jest szansa dla młodszego o sześć lat Ukraińca, który może odwrócić spotkanie na swoją korzyść. Głównym typem na to spotkanie jest jak już wspomniałem over gemowy a pobocznym powyżej 10,5 gema w pierwszym secie, gdzie także jest spora szansa powodzenia.
⛔ 100
 
P 10

piotrk80

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Barcelona - PSG
Typ : Messi strzelii przynajmniej 2 gole
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Witam znowu i co tu analizować sytuacja Barcy jest tragiczna i tylko trio MNS jest wstanie sprawić cud, który jest możliwy oczywiście i w to wierzę! Myślę że będą dwa dublety Messi i Suarez! I myślę że Barca awansuje!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom