>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver - Montreal
Typ: 2 (regulaminowy czas gry)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Montreal jedzie do osłabionego od dłuższego czasu Vancouver. Goście wygrali 5 spotkań z rzędu, są w gazie. Gospodarze grają w kratkę, ostatnie 10 spotkań
3-2-5. W ostatnim meczu tych drużyn zwyciężył Montreal, który popisał się bardzo dobrą skutecznością. I właśnie na tą skuteczność liczę dzisiejszej nocy. Dodam jeszcze, że stosunek ostatnich spotkań Montrealu to 2-4-4, ale każdy remis kończył się zwycięstwem w dogrywce. GL
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Gonzaga - St Marys
Typ: Gonzaga -4.5 pkt OT
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś kolejne spotkanie z NCAA które wezmę pod lupę to mecz na szczycie konferencji Zachodniego Wybrzeża gdzie w hali Gonzagi Bulldogs St Marys powalczy o zwycięstwo. Gospodarze obecnie notują najlepszy bilans ze wszystkich ekip NCAA 31-1 natomiast goście niewiele się różnią bo 28 - 3. Tutaj jednak Bulldogs ostatnio zdecydowanie niższa teoretycznie forma. Przegrana u siebie z Brigham Young we własnej hali bolała ale to już historia. Wczoraj zdecydowanie trener dał odpocząć najważniejszym graczom w 2 połowie aby tutaj okazali najważniejsi koszykarze jego drużyny świeżość. Prawda jest taka iż Gonzaga to ofensywnie poziom wyżej od St Marys. Dominowali w tym sezonie w niemal każdym meczu i dziś powinni to spotkanie pewnie wygrać bardzo wysoko. Ostatnie z tamtego sezonu wygrali 79:56 zaś w tym regular sezon wygrali w hali rywala aż 64:74. St Marys to dobra drużyna ale ofensywnie nie są tak regularni. W tym sezonie zdecydowanie słabsze mecze z rywalami i porównywałem te obie ekipy niemal w każdym meczu uczelnianym i to Gonzaga pod względem statystyk wygląda na dużo mocniejszy team. Dziś przy tak wąskiej linii gruba stawka na gospodarzy w tym meczu. Dla tych mniej wtajemniczonych - w Gonzaga Bulldogs gra obecnie jedyny polki talent Przemek Karnowski na C . GO GO GU !!!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix Suns - Washington Wizards
Typ: Wizards under 116.5 pts
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ na wyczucie, jako że Suns ostatnio grają bardzo przyzwoicie liczę, że Wizards nie zarzucą dość wysokiej linii, zwłaszcza że ostatnio grają w kratkę. Po powrocie B.Beal rozegrał 41 min, więc liczę że dadzą mu trochę odpocząć, a obecnie on stanowi główną siłę ognia u Czarodziejów. Nie będę tu rzucał statystykami, bo zazwyczaj mam pecha jeśli je analizuje, więc ufam instynktowi. Dodatkowo Suns ostatnio coraz mniej strat, więc nawet grając punkt za punkt można oczekiwać, że akcje będą rozgrywane na wymiarze, chociaż 15 sekundowym, co przy małej ilości 3pointerów od gości może poskutkować underem.
⛔ 100
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Borussia Dortmund - Benfica Lizbona
Typ:
Wynik do przerwy: Borussia (HT:1)
Kurs:
1.78
Bukmacher:
Bettson
Analiza:
Borussia po chwilowym dołku chyba wyszła w końcu na prostą, co pokazuje ostatni mecz z Leverkusen (6:2). Z kolei Benfica wygrała 7 meczy z rzędu (Borussia, Braga i kelnerzy z Portugalii). W Dortmundzie nie wyobrażają sobie, aby przygodę z Ligą Mistrzów zakończyć już na etapie 1/8. Gospodarze od początku zafundują Orłom darmowy wstęp na karuzelę. Jeśli Portugalczycy dadzą im się wyszaleć, zagrają mądrze w obronie i będą oszczędzać siły na drugą połowę mogą awansować. Wujo jednak nie wierzy, że Benfica zagra całą pierwszą połowę bezbłędnie. Zaowocuje to bramką dla Borussii już w pierwszej połowie, a potem Niemcy czując krew usiądą na rywalu i zacznie się oblężenie. Do dyspozycji Tuchela powinien być już R. Guerreiro, nie jest to jednak w 100% pewne. Sędzią spotkania będzie anglik Atkinson. Martin, nie Rowan.
Przypuszczalne składy:
Borussia: Bürki - Piszczek, Sokratis, Bartra - Weigl - Durm, Dembélé, Castro, Schmelzer - Aubameyang, Schürrle
Benfica: Ederson - Nélson Semedo, LuisĂŁo, Lindelöf, Eliseu - Salvio, Samaris, Pizzi, Živković - Jonas, Mitroglou.
Absencje:
Borussia: Bender, Gotze, Reus, Rode, Guerreiro(?)
Benfica: Fejsa, Lopez, F. Augusto(?)
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells, Kwalifikacje
Linette - Hibino
Godzina 0:30 (mecz przesunięty z wczoraj)
Typ: Linette
Kurs: 1.5
Buk: Bet365
Konsekwentnie idę w stronę Linette.
Pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie po ostatnim meczu, gdzie męczyła się co prawda w pierwszym secie, ale w drugim odprawiła swoją przeciwniczkę do zera.
Teraz naprzeciwko stanie dobrze jej znana zawodniczka Nao Hibino, z którą to... nasza Magda przegrała 2:1 niedawno, bo 4 marca.
Teraz jednak Polka będzie miała po swojej stronie mały handicap. Mianowicie mniejsze zmęczenie. Nie dość, że Hibino musiała grać finał Kuala Lumpur, to jeszcze wczoraj stoczyła trzysetowy pojedynek z Aną Bogdan.
Linette powinna być głodna rewanżu na Japonce. Niewiele brakło, a w pamiętnym spotkaniu udałoby jej się zwyciężyć. Myślę że dziś tego dokona.
✅ 50
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina. 20:45
Spotkanie. Barcelona - PSG
Typ. Barca strzeli w obu połowach
Kurs. 1.80
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam ponownie, ten miesiąc to kompletna porażka z tymi typami &quot;mocno konkursowymi&quot; tak więc zmieniam strategię i będę tutaj grał te o niższym kursie lecz większym prawdopodobieństwie...
Na dzisiejszy wieczór zaproponuje wam zakład na to iż wielka Barcelona, która to najprawdopodobniej dzisiaj odpadnie z tych elitarnych rozgrywek zdobędzie po bramce w każdej z połówek.
Już wspominano na tym forum iż żadnej drużynie w historii nieudało się odrobić różnicy 4 goli z pierwszego meczu...
Właśnie tyle potrzebuje dzisiaj strzelić &quot;Blaugrana&quot; na Camp Nou aby myśleć o dogrywce, pod warunkiem że przy okazji ataków nie stracą chociażby jednej z kontry, a to całkiem możliwe...
Jedno jest pewne, o ile we wczorajszych meczch ciężko było komuś wierzyć lub doszukać się odwrócenia losów rywalizacji,
to dzisiejsze widowisko pozostawia zapewne więcej niewiadomych w głowach typerów nie tylko na tym forum.
Osobiście wydaje mi się że pilkarze Luisa Enrigue nie będą dzisiaj w stanie odrobić tej ogromnej straty, lecz powinni wygrać ten mecz, strzelając minimum po jednej bramce w każdej odsłonie.
Podsumowując, zapewne zespół gospodarzy będzie dzisiaj robił wszystko aby jak najszybciej strzelić pierwszego gola i ruszyć za ciosem tak by tchnąć nadzieję w serca kibiców ... i typerów
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅ 80
 
P 2

pawlo1306

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona-PSG
Typ: AWANS BARCELONA
Kurs: 10
Bukmacher: BET365
Analiza: Co tu się bedę rozpisywał typ ze względu na to że to rewanż a tu Barcelona jest gospodarzem i musi odrobić 4 bramki z Paryża zadanie wydawać się być nie możliwe ale ja sobie myślę dlaczego nie wykonalne Barcelona ma kim strzelać gole dużo będzie zalezeć jak w mecz wejdzie trio Barcelony słyne MSN wierze że Messi zagra mecz życia i właduje hattricka ja osobiście gram to za 10 myśle ze wieczorkiem bedzie stóka ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Manchester City - Stoke
Typ:
drużyna gospodarzy wygra do 0
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Witam, jako że mój wariacki typ jakim miał być awans Barcelony padł wcześniej poszukałem alternatywy na dziś i mam. Manchester City drużyna która w 5 ostatnich spotkaniach u siebie wygrała 4 i zremisowała jeden (z Tottenhamem), strzelili 12 goli i stracili 3(w tym 2 z rewelacyjnym Tottenhamem, tzn. Harrym Kane). Goście natomiast prezentuje się zgoła odmiennie na 5 meczów wyjazdowych wygrali 1(ze słabym Sunderlandem) oraz przegrali 4 strzelając przy tym 6 bramek(3 Sunderlandowi, 2 Chelsea, 1 Liverpoolowi) oraz tracąc 14. W tabeli sytuacja prezentuje się następująco, zespół gospodarzy jest na 3 miejscu ze stratą 1 punktu do 2 Tottenhamu, mają również rozegrany jeden mecz mniej a goni ich Liverpool który ma 4 pkt straty do 2 miejsca. Goście 9 pozycja 33 pkt, faktem jest iż najlepiej punktują u siebie. W składzie obu drużyn mamy absencje, u gospodarzy zabraknie już od dłuższego czasu nieobecnego Gundogana oraz Gabriela Jesusa, po drugiej stronie Ireland, Burland, Shaqiri. O dobrej dyspozycji gospodarzy nie ma co się więcej rozpisywać wszystkie znaki na ziemi i niebie przewidują wygraną City, w dotychczasowych spotkaniach tych drużyn licząc od 2013r.(oczywiście na Etihad) Stoke wygrało raz na 4 mecze strzelając przy tym jedyną bramkę. Myślę również że Aguero dzisiaj strzeli(90%) jednak kurs jest zbyt niski. Powodzenia


⛔ 100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna , Liga Mistrzów ⚽
Godz: 20:45
Spotkanie Borussia Dortmund - Benfica Lizbona
Typ: Awans Borussia
Kurs 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na ciekawy mecz w Lidze Mistrzów w którym zmierzy się Borussia Dortmund z Benfica Lizbona. W Pierwszym meczu w Lizbonie wygrali gracze Benfici 1:0 mimo ze Borussia grała zdecydowanie lepsze zawody. Udało mi się wytypować w tamtym meczu zakład po kursie 7,dzis nie wymysliłem nic dziwnego ale po oglądaniu meczów obu drużyn to Borussia wydaje się i jest zdecydowanym faworytem. Myśle, że nie będzie dziś niespodzianki i pewnie wygrają mecz gospodarze bo są po prostu lepsi.Nie ma co dużo pisac o tym meczu bo koledzy już wiele napisali Kurs 1.72 mysle że warto zagrać. Gram również typ że Borussia wygra mecz do zera,kurs 2.30
Powodzenia!
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna liga mistrzow
Spotkanie: borussia - benfica
Godzina: 20:45
Typ: handicap azjatycki -1.0, -1.5 borussia
Kurs: 1.68
Buk: bet365
Analiza:
Moze najpierw wyjasnie dla niektorych ten zaklad - jesli borussia wygra 2 golami lub wiecej- wchodzi, jesli wygra 1 golem- zwrot polowy stawki, kazdy inny wynik- wtopa.
Nie wyobrazam sobie zeby szkopy nie wygrali tego spotkania. Nawet rezerwowym skladem stawialbym na nich czyste 1. Ostatnio w lidze grom8li, w meczu w portugalii kompletna dominacja, no i do tego dochodzi fakt, ze dortmundczycy sa juz doswiadczona ekipa, w ostatnich latach zachodza daleko w lidze mistrzow. W 1 meczu wylapali na pysk 1-0, choc nie zasluzyli, wiec teraz powinni pokazac kto tu rzadzi. Nie daje benfice wiekszych szans, choc cos mi mowi, ze strzela bramke otwartej borussi. Mysle, ze padnie wynik 3-1 dla gospodarzy. Nie wspominam zbytnio o benfice, bo w moim odczuciu dzisiaj sa skazani na porazke. Te jednobramkowe, wyjazdowe zwyciestwa w lidze nie moga byc porownywane do wyjazdu do dortmundu ;)
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund - Benfica
Typ: Borussia Dortmund zakwalifikuje się po 90 minutach
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy typ wszedł bardzo szybko więc na dziś przygotowałem coś równie realnego a mianowicie awans w regulaminowym czasie gry Dortmundu do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Do tego typu skłoniły mnie następujące aspekty:
*drużyna Thomasa Tuchela zdecydowania dominowała w meczu w Lizbonie, w którym oddała więcej celnych strzałów i zdecydowanie częściej była przy piłce (teraz grają u siebie więc skuteczności na własnym boisku im nie powinno zabraknąć),
*Borussia wygrała wszystkie cztery dotychczasowe spotkania domowe przeciwko portugalskim rywalom w europejskich pucharach,
*wyjazdowy bilans Benfiki z niemieckimi drużynami jest bardzo zły: drużyna wygrała tylko 2 spotkania, 6 zremisowała i aż 16 przegrała,
*Borussia od ostatniego meczu z Portugalczykami wzięła się do roboty i zagrała mecze, które powinny dodać pewności przed rewanżem (3 na 3 mecze wygrane, bilans bramkowy 12:2),
*Benfica jest niżej notowanym klubem niż Dortmund więc raczej Borussia przy tylu aspektach nie powinna mieć problemu z odrobieniem strat i awansem;
Tak jak drobną niespodzianką był wynik poprzedniego spotkania obu drużyn tak myślę, że drugi raz niespodzianki owocującej w awans Benfiki nie przeczuwam. Dortmund mógł być w dużo lepszej sytuacji ale niestety niewykorzystany karny Aubameyanga miał jedynie wpływ na nieskuteczność tego zawodnika. Dziś będzie inaczej, Borussia zaatakuje ze zdwojoną siłą i awansuje dalej.
Powodzenia Zipy
✅ 95
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Copa Libertadores
Godzina: 23:30
Spotkanie: Godoy Cruz - Atletico Mineiro Belo Horizonte
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pierwszy mecz grupowy obu drużyn w Copa Libertadores. Dla mnie kadrowo dużo mocniejsi są dzisiejsi goście i myślę, że Zespół Atletico Mineiro odniesie w tym spotkaniu zwycięstwo. Zespół z Brazylii jest w cyklu meczowym a Godoy Cruz ostatni raz grał 12 stycznia oficjalny mecz. Zespół Godoy Cruz opuścił ostatnio podstawowy obrońca Alvarado, a do tego w zespole jest kilka kontuzji przez co zagrać mają dzisiaj debiutanci w zespole. Niestety nie znalazłem, dokładnie którzy piłkarze są kontuzjowani ale według mnie to tylko szczegół, bo kadrowo goście zdecydowanie są mocniejsi i nawet atut własnego boiska dzisiaj gospodarzom nie wiele pomoże. Takie jest oczywiście moje zdanie nie każdy musi się z nim zgadzać. U gości większych problemów z absencjami nie ma i oni w tym spotkaniu zagrają swoim najmocniejszym składem co tym bardziej przekonuje mnie do zagrania na ich zwycięstwo.
⛔ 100
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 1
Godzina: 18.45
Spotkanie: La Coruna - Betis
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
La Coruna w tym sezonie w meczach u siebie ma bilans 4-3-4. W ostatnich 5 meczach u siebie zdobyla 8 punktòw, tylko jeden mecz przegrywając.
Obie drużyny walczą o utrzymanie.
Betis w tym sezonie na wyjazdach ma bilans 3-0-8. Na pięć ostatnich meczy wyjazdowych - 4 przegrał.
W lidze Betis zajmuje 14 miejsce, zdobywajac 27 punkty. La Coruna zajmuje 17 miejsce - pierwsze nad strefa spadkową. Dotychczas zdobyła 23 punkty.
W mojej opinii La Coruna musi wygrać, żeby utrzymać bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. I wygra.
⛔ 100
 
D 10

dawcio27101990

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Barcelona - PSG
Typ : Awans &quot;Barcelona&quot;
Kurs : 9,50
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Co tu dużo mówić, Barcelona da z siebie wszystko, jak i kibice...
Luis: Jeśli rywale mogli strzelić nam cztery gole, to my możemy strzelić im sześć... Więc niech tak się stanie
Stawiam na Awans Barcelony gdyż te spotkanie będzie piekłem dla PSG
Barcelona spokojnie wygrywała z PSG przewagą 2 goli, jeśli w pierwszej połowie zdobędą 2 gole, lub więcej, bez utraty gola, to spokojnie sobie dają radę ????
Powtórzony typ
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka / Eurocup
Godz : 20:45
Spotkanie : Valencia - Khimki
Typ : (-2) Khimki Moskwa win
Kurs : 3,40
Buk : Bet365
Witam,
Okazałbym się strasznym hipokrytą nie grając dziś na Khimki, twierdząc w poprzednim poście z ich udziałem, że to właśnie w tym zespole upatruje tegorocznego wygranego w tej edycji Eurocup.
Mecz decydujący, nie ma sensu wiele się rozpisywać, w pierwszym meczu Hiszpanie wygrali 88-82, następnie zostali zdeklasowani w Rosji 98-74. Dziś decydujący mecz odbywa się w w hali Valencii, jednak nie wierzę że gracze Khimek popełnia ten sam błąd co ostatnio i pozwolą Valencii na taka kontrolę w pierwszej połowie.
Spodziewam się mocnej defensywy z początku spotkania, i punktowania gospodarzy. Mecz na + 3 przynajmniej dla gości.
Ponadto podzielę się kilkoma innymi typami:
*Besiktas- Pinar - gładka wygrana gospodarzy z handi -7,5 po 1.60-1,70
*Zlin - Ceske Budujevice - wygrana gości, raczej bez większych problemów
*Teneryfa - PAOK - dzis Hiszpanie powinni się rozrzucic, over 78,5 na nich
*Rhein - Szeged - trudny mecz Niemców z Węgrami, na dobicie handi +5,5 po 1,30
*Koszalin - P. Cukier Toruń - spokojne 2 po 1,45

Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Borussia Dortmund - Benfica Lizbona
Typ:
kornery over 10
Kurs:
2,1
Bukmacher:
Wiliamhill
Analiza:
W moim odczuciu bardzo ciekawy bet na dzisiejszy mecz. Spotkanie rewanżowe w ramach LM. Do Dortmundu przyjeżdżają goście z Portugalii. W pierwszym pojedynku dość szczęśliwie wygrała Benfica. Kto oglądał pierwsze spotkanie powinien się ze mną zgodzić, że podopieczni Tuchela mieli sporo pecha i spokojnie mogli ustrzlić chociaż jedna bramkę. Statystyki kornerów w tamtym meczu wyglądały bardzo obiecująco. 10:3 dla Borussii świadczy o bardzo ofensywnym nastawieniu do pojedynku. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Borussia musi atakować od pierwszych minut bo remis im nic nie daje. Ba nawet dwubramkowe prowadzenie może być bardzo niebezpieczne, bo tylko jedna bramka ze strony gości nie daję dortmundczykom awansu. Borussia powinna ciągle atakować co może dać nam sporo rożnych z ich strony. Sytuacja kadrowa wygląda trochę gorzej u gości. brak: Bender, Goetze, Reus, Rode Ja jednak uważam, że nawet te absencje nie powinny mieć wpływu na grę gospodarzy i spodziewam się ataków gości i ich zwycięstwa. Pozdrawiam


⛔ 100
 
S 0

specu12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Barcelona - Paris Saint Germain
Typ : Ilość kartek: over 4,5
Kurs : 1.83
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Sądzę, że jest to dość pewny typ z tego względu że obie drużyny grają agresywnie.
Barcelona zagra wysokim pressingiem, ponieważ musi strzelić 4 gole więcej od PSG. A to wiąże się z ryzykownymi odbiorami piłek. PSG natomiast za wszelką cenę postara się bronić, a to z kolei oznacza dużo taktycznych fauli. Arbitrem jest Deniz Aytekin ze średnią 4.11 żk na mecz. W pierwszym meczu sędzia pokazał 4 kartki 1 PSG i 3 Barcelonie, Pozdrawiam !
✅ 83
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:30
Skalica - Zilina
Typ: Zilina over 2,5 gola
Kurs: 2,90
Buk: unibet
Mecz w pucharze Słowacji pomiędzy liderem drugiej ligi Skalicą, a liderem pierwszej ligi Ziliną. W pucharach krajowych jest sporo sensacji, ale myślę że nie w tym meczu. Zilina zdecydowanie najlepsza ekipa w Słowacji, wygrywają zdecydowanie i czasem bardzo wysoko. Ostatnie dwa mecze po przerwie zimowej trochę słabsze lecz z każdym meczem pewnie będą się rozkręcać. Myślę że jednak będzie spora przepaść pomiędzy liderem drugiej, a liderem pierwszej ligi. Ponadto w Zimie jest sporo strzelców bo w pierwszej &quot;dziesiątce&quot; strzelców pierwszej ligi jest aż czterech piłkarzy Ziliny. Myślę że Zilina nie będzie się zbytnio patyczkować z drugoligowcami i pokażą imi ich miejsce w szeregu.
⛔ 100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Niemcy – Regionalliga Nordost
Godzina : 16:00
Spotkanie : Leipzig II - Energie Cottbus
Typ : Energie Cottbus wygra
Kurs : 2,15
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj Leipzig II zagra z Energie Cottbus. Faworytem według mnie są goście, gdyż są w lepszej formie od gospodarzy. Jest to pojedynek w czołówce tej ligi. Cottbus 2 miejsce ogólem na wyjazdach 3 miejsce z bilansem 5 wygranych 3 remisy i jedna porażka. RB Lipsk II 4 miejsce ogółem u siebie 3 miejsce z bilansem 7 zwycięstw 1 remis 2 porażki. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze tych drużyn w lidze Cottbus zarówno u siebie jak i na wyjeździe seria zwycięstw, natomiast Leipzing porażki na przemian z remisami i wygranymi. Wydaje mi się, że wygra Cottbus gdyż są w gazie, a Leipzig niestabilną formę mają obecnie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom