>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - ATP Marsylia
Godzina:15:00
Spotkanie:Bonzi/Hoang - Bambridge/Inglot
Typ:1/1
Kurs:3,35

Bukmacher: sts
Analiza:


Nie rozumiem takiego faworyzowania pary Bambridge/Inglot przez bukmacherów. Moim zdaniem kursy powinny być wyrównane lub minimalnym faworytem powinna być para francuska. Obaj panowie mają więcej rozegranych ze sobą meczów, co za tym idzie lepsze zgranie i w swojej historii deblowej pokonywali już dużo lepszych deblistów niż przyjdzie im się dzisiaj zmierzyć. Bambridge/Inglot na 7 rozegranych meczy przegrali 4 więc nie są jakąś potęgą deblową. Po takim kursie zdecydowanie warto zagrać w stronę gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 14:00
Spotkanie: Trabzonspor - Alanyaspor
Typ: 1
Kurs: 2,24
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Mimo, że tureckie rozgrywki ostatnio nie były dla mnie szczęśliwe to nie poddaję się i znów poszukam tu zysku. Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy 4 w tabeli Trabzonsporem a 6 Alanyasporem. Widziałem, że już ktoś na dziś wybrał podobny typ, ja jednak nie ograniczam się tu do ilości goli, chociaż uważam, że under 2,5 ma spore prawdopodobieństwo. Argumentem przemawiającym dla mnie za tym typem jest forma obu zespołów. Trabzon wygrał 4 z ostatnich 5 meczów. Porażkę ponieśli jedynie z Fenerbahce, chociaż statystyki pokazują, że był to wyrównany mecz. Alanya nie zwyciężyła od 4 spotkań, 2 razy remisując i 2 razy ponosząc porażkę. Tak jak napisał kolega wcześniej jest to zdecydowanie zespół własnego boiska, gorzej radzący sobie w delegacjach. Kolejnym argumentem są braki po obu stronach. Ze znaczących absencji w Trabzonie uznaję brak Omura, ale jest on kontuzjowany od dłuższego czasu, bo ostatni mecz zagrał 19.01.2021, a bez niego też radzą sobie dobrze. Wydaję mi się, że większe braki są po stronie gości. W dzisiejszym meczu nie wystąpi szef obrony Alanyasporu - Steven Caulker. Gra on praktycznie w każdym meczu od deski do deski i jest filarem formacji defensywnej. Myślę, że jego brak może mieć duże znaczenie na wynik meczu. Do tego dochodzi brak Khoumy Babacara. Napastnik ten może nie zawsze gra w podstawowym składzie, ale mimo tego zgromadził 7 bramek co jest drugim wynikiem w zespole. Ostatnim argumentem jakim przedstawię jest fakt, iż dwa ostatnie mecze Trabzonu u siebie z Alanya to dwa zwycięstwa gospodarzy. Dziś również liczę, że 3 punkty zostaną w domu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Atalanta
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Derby Lombardii!
Spotkanie, które powinno być gwarancją bramek?!. Myśle, że tak stąd dwie moje propozycje na to spotkanie. Inter małymi krokami idzie w kierunku wymarzonego mistrzostwa. Gospodarze ostatnio w bardzo dobrej formie. Nie przegrali od sześciu spotkań, a w lidze są niepokonani od 6 stycznia!. Naprawdę ten wynik jest imponujący. Mnie jednak interesują gole gospodarzy, a tych Inter strzela jak na zawołanie. Trzy gole przeciwko Lazio, Milanowi i Genoa oraz wygrana 1:2 z Parmą to wyniki ostatnich czterech spotkań ligowych. Z pewnością trenera Conte cieszy forma strzelecka napasnitków, bo to dzięki nimi Inter strzela tyle goli. Martinez, Lukaku i Sanchez, który ostatnio również daje o sobie znać, to ta trójka, której powinna się obawiać obrona Atalanty.
Przejdźmy do gości, którzy mimo porażki z Realem Madryt, w lidze punktują i podobnie jak ich rywal strzelają gole. Pięć goli przeciwko Crotone, dwa gole strzelone Sampdorii oraz wygrana 4:2 z Napoli mówi o tym, że Atalanta niema zamiaru się zatrzymywać i dalej zamierz walczyć o miejsca 1-4. Do składu wraca Zapata, który to ostatnio już dostał 20 minut gry. Oprócz tego pana jest jeszcze Muriel, Ilicić czy Gosens.
Mecz zapowiada się naprawdę wybornie. Atalanta zechce przeskoczyć w tabeli Romę i objąć czwartą pozycję. Inter z kolei nie zamierza odskoczyć Milanowi i zrobi wszystko, aby zwyciężyć. Będzie to spotkanie najskuteczniejszych ekip w tym sezonie, także możemy spodziewać się ofensywnego i otwartego futbolu.

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, de Vrij, Bastoni; Hakimi, Barella, Brozovic, Eriksen, Perisic, Lautaro, Lukaku.

ATALANTA (3-4-1-2):Gollini; Toloi, Romero, Djimsiti; Maehle, De Roon, Freuler, Gosens; Pessina; Muriel, Zapata

Sytuacja w tabeli

Inter Mediolan w tabeli Serie A jest aktualnie na 1. miejscu. W rozegranych dotychczas 25 meczach ekipa Nerazzurrich zdobyła 59 punktów.

Zwycięstw Interu w lidze: 18 (72%)
Remisów Interu w lidze: 5 (20%)
Porażek Interu w lidze: 2 (8%)

Różnica bramek to 37 przy 62 strzelonych i 25 straconych bramkach. Nerazzurri strzelają w lidze średnio 2.48 bramki na mecz i tracą średnio 1.00 bramki na mecz.

Atalanta Bergamo w ligowej tabeli włoskiej Serie A plasuje się na 5. miejscu i w rozegranych dotychczas 25 meczach ekipa rywali zdobyła 49 punktów.

Zwycięstw Atalanta Bergamo w lidze: 14 (56%)
Remisów Atalanta Bergamo w lidze: 7 (28%)
Porażek Atalanta Bergamo w lidze: 4 (16%)

Różnica bramek to 28 przy 60 strzelonych i 32 straconych bramkach. Drużyna strzela w lidze średnio 2.40 bramki na mecz i traci średnio 1.28 bramki na mecz.

Ostatnie wyniki ligowe Interu

4 marca 2021 | Parma FC 1-2 Inter Mediolan
28 lutego 2021 | Inter Mediolan 3-0 Genoa CFC
21 lutego 2021 | AC Milan 0-3 Inter Mediolan
14 lutego 2021 | Inter Mediolan 3-1 Lazio Rzym
5 lutego 2021 | ACF Fiorentina 0-2 Inter Mediolan

Ostatnie wyniki ligowe Atalanta Bergamo

3 marca 2021 | Atalanta Bergamo 5-1 Crotone
28 lutego 2021 | Sampdoria 0-2 Atalanta Bergamo
21 lutego 2021 | Atalanta Bergamo 4-2 SSC Napoli
14 lutego 2021 | Cagliari 0-1 Atalanta Bergamo
6 lutego 2021 | Atalanta Bergamo 3-3 Torino FC
100
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 16:30
Spotkanie:
FC Arges - Poli Iasi
Typ: X2
Kurs:
1.75
Bukmacher: etoto
Analiza:
Nieciekawe spotkanie, ale ciekawa (nieoficjalna) inicjatywa, w którym goście mają podobno otrzymać jakiś bonus od sponsora, w zamian za zwycięstwo z faworyzowanym Arges. Jestem daleki od takich przecieków, ale nie zaszkodzi się nimi zasugerować i zagrać coś pod ekipę gości, która jednym zwycięstwem może odzyskać realne szanse na utrzymanie. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła, potencjał wyższy po stronie gospodarzy, ale obie ekipy są po prostu słabsze na tle pozostałych ekip z ligi

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Atalanta
Typ: Atalanta over 5.5 rzutu rożnego
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No niestety jeden z kolegów już mnie ubiegł, bo od rana po głowie chodziły mi co najmniej 4 bramki w hitowym starciu w Serie A pomiędzy Interem Mediolan, a Atalantą Bergamo. Bramki zajęte, to pójdę w rożne, bo ich także podopieczni Gasperiniego nabijają całkiem sporo. Obie ekipy w formie wyśmienitej, więc zapowiada się "meczycho". Podopieczni Antonio Conte mogą pochwalić się sześcioma zwycięstwami z rzędu. Taki obrót wydarzeń sprawił, że Inter plasuje się aktualnie na pierwszej pozycji w ligowej tabeli, wyprzedzając derbowego rywala Milan o trzy punkty. W ostatniej kolejce ligowe mediolańska ekipa pokonała 2:1 Parmę. Z kolei team Gian Piero Gasperiniego rozprawił się ostatnio z Crotone, wygrywając aż 5:1. Atalanta ma na swoim koncie cztery kolejne wygrane mecze. Jeżeli chodzi o statystyki rzutów rożnych to gracze "La Dea" w delegacji rozegrali 12 spotkań i wykonywali oni 64 rzuty rożne co daje nam średnią 5,33 rzutu rożnego na mecz. W każdym z ostatnich pięciu spotkań zakładany przeze mnie handicap został pokrywany (Benevento 11, Udinese 7, Milan 7, Sampdoria 6, Cagliari 6). Tak więc mam nadzieję na podtrzymanie serii przez przyjezdnych, obie jedenastki grają bardzo ofensywnie, tak więc myślę, że sytuacji podbramkowych nie zabraknie, szczególnie że oba zespoły mają o co grać bo gospodarze o powiększenie przewagi nad lokalnym rywalem, a przyjezdni o zdetronizowanie AS Romy i awans na pozycję dającą prawo gry w Champions League.

205
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +276
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rzeszów - Police
Typ: Police handicap -1,5 seta
Kurs: 2,10

Bukmacher: forbet

Hitowy mecz w Tauron Lidze. Bardzo ważny mecz dla Chemika, który na ten moment zajmuje 4 miejsce w lidze. Do końca Police mają dwa mecze i jeśli je wygrają zajmą 2 miejsce po fazie zasadniczej. Rzeszów ma już wygraną fazę zasadniczą. Zespół z Chemika jest zdeterminowany by ten mecz wygrać. Poza tym zespół z Polic to najlepsza polska drużyna z wieloma gwiazdami w składzie jak Brakocević, Kąkolewska czy Stranzali. W tym sezonie obie ekipy grały dwa razy i Chemik wygrał dwukrotnie. Dzisiaj także spodziewam się wygranej przyjezdnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna/ Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie :
Inter - Atalanta
Typ : Strzeli gola w całym meczu - R.Gosens
Kurs : 5.5
Bukmacher : sts
Analiza:
Czy dzisiejszy mecz sprawdzi się jako sprawdzian dla najlepszych snajperów drużyn, które mają świetny run w tym sezonie? Zarówno Lukaku jak i reszta napastników ma świetne statystyki. Uważam że tutaj padnie grad goli po obydwu stronach. Sezon w pełni i dlatego obstawiam że strzeli Gosens w drugiej połowie gola, kiedy Atalanta będzie goniła wynik. W całej klasyfikacji strzelców, Romero Lukaku jest drugi i warto nagminić że strzelił gola u siebie jako pierwszy dwa razy z rzędu, a natomiast Gosens strzelił w ostatnich trzech meczach po bramce, dwie po 60 minutach. Warto na niego postawić i zaryzykować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Olsztyn - Asseco Resovia
Typ: Olsztyn
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatnia kolejka PlusLigi, PO zbliżają się wielkimi krokami, 2 mecze do końca i dzisiaj jeden z nich, mecz Olsztyna z Asseco Resovią, gdzie pogram na Olsztyn. Gospodarze nie grają już o nic, PO przepadło, choć byli blisko, bo przykładowo wygrywając dzisiaj za 3 pkt, do 8 miejsca traciliby tylko 2 pkt. Resovia można powiedzieć, że też nie gra o nic, tzn gra o utrzymanie 4 pozycji w tabeli, bo odebrać im to może to jeszcze Skra, a 4 miejsce daje im korzystniejsze rozstawienie, tylko nawet jak Skra wygra, a Resovia dzisiaj przegra i spadnie na 5 miejsce, mając gorsze rozstawienie to i tak będzie czego żałować? W mojej opinii nie, bo trafią na Skrę, która w tej chwili prezentuje gorszy poziom od Vervy. Poza tym Skra może sobie przekalkulować i przegrać z Będzinem, wtedy w ćwierćfinale zagrają z Treflem, który jest lepszym przeciwnikiem od Resovii, bo czy zespół z Rzeszowa wygra dzisiaj, czy przegra, to i tak Skra wygrywając trafi na nich, a w półfinale trafiłaby na Jastrzębski, który powinien poradzić sobie z Zawierciem, a tak wygrywając ma Resovię i najpewniej ZAKSĘ. Oczywiście dzisiaj Rzeszów może wygrać i wtedy jeśli Skra wygra, będą mieli przewagę boiska, ale czy będą niepotrzebnie tracić siły na Olsztyn, dla których będzie to ostatnie spotkanie i na pewno zagrają na 100%? Ku temu można mieć już wątpliwości.

275
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +286
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: AZS Indykpol Olsztyn vs Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Kto więcej punktów - Robert Andringa vs Robert Taht? Robert Taht
Kurs: 1.80
Bukmacher: betclic

Analiza:

Czesc Wszysktim!

Strasznie szkoda mojego ostatniego typu, trafiłem prawie wszystkie swoje single z weekendu, a do typów dnia wybrałem akurat ten spudlowany. Mowi się trudno, gra się dalej.

O samym meczu napisał już trochę kolega chamberlain w typie powyżej. W skrócie - Indykpol nie gra już o nic, a w mojej ocenie gospodarzy czeka prawdziwa rewolucja kadrowa po sezonie. Miało być pięknie, przyszło kilku ciekawych graczy i Castellani miał skompletować drużynę do walki w play-off’ach o półfinał. Tymczasem Indykpol na przestrzeni sezonu mocno rozczarował i to w wielu aspektach, a jednym z tych którzy zawiedli najbardziej jest właśnie Robert Andringa. Holender był wcześniej gwiazda tego zespołu i ciągnął grę, po przyjściu Schotta i Schulza jakby trochę przygasł. Nie pomogła mu na pewno kontuzja, ale mimo wszystko oczekiwać można było znacznie więcej po tym doświadczonym graczu. Brak pewności widać było idealnie w ostatnich meczach z GKS Katowice i Skrą Bełchatów, gdzie Andringa często się mylił, a później pod presją oddawał te grosze piłki za darmo.

Robert Taht wygląda z kolei coraz lepiej i walczy o miejsce w podstawowym składzie Resovii przed najważniejszymi meczami w sezonie. Wcale się nie zdziwię, jeżeli Szerszeń wróci tylko do kwadratu dla rezerwowych na decydujące starcia, bo pomimo słabszego startu Taht gra ostatnio świetnie.
Zestawiając obu graczy na korzyść Estończyka świadczy na pewno więcej punktów zdobytych na set oraz znacznie lepsza skuteczność w ataku. Do tego obaj gracze podejdą z zupełnie innym nastawieniem, Andringa może być niepewny swojej przyszłości, a Taht da z siebie wszystko żeby ugruntować swoją pozycje jako drugiego przyjmującego.

Liczę tez na to, ze to goście jako faworyt wygrają dzisiejsze starcie i zdobędą więcej punktów w meczu, co tym bardziej będzie na korzyść Tahta, a niekorzysc Andringi.

Powodzenia ;)

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Betis - Alaves
Typ: BETIS (-1,5)
Kurs: 3.10
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Zwyżkę formy prezentuje aktualnie Betis. Wygrał on bowiem 4 z 5 ostatnich spotkań, dzięki czemu zajmuje 6. pozycję w ligowej tabeli ze stratą 6 pkt do piątego Realu Sociedad, lecz Betis po tym meczu może zniwelować tą różnicę do 3 pkt. Betis ma też na pewno chrapkę na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie i jeśli utrzymają obecną formę to nic nie stoi na przeszkodzie aby tak było. Kolejnym etapem piłarzy Betisu do gry na międzynarodowych boiskach to zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu z Alaves. Goście walczą w tym sezonie o utrzymanie. Alaves z dorobkiem 22 pkt plasuje się na 19-stej pozycji ze stratą 2 pkt do bezpiecznej lokaty. Cztery z 5 ostatnich wyjazdów Alaves to wysokie porażki: 3:1 z Cadiz, 5:0 z Almerią (puchar), 5:1 z Barceloną oraz 4:0 z Realem Sociedad. Dziś bardziej ryzykowny typ , gdyż kolega wyżej mnie uprzedził na zwycięstwo, więc ja stawiam na bardziej przekonujące gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dyscyplina: Tenis - ATP Santiago
Godzina: 23:30
Spotkanie: Tiafoe - Jarry
Typ: Jarry
Kurs: 2,42
Bukmacher: betfan

W końcu znalazłem chwile luzu by móc napisać kilka słów odnośnie typu. Tak więc do rzeczy.
Około godziny 23:30 polskiego czasu w Chilijskim Santiago na kort wyjdą reprezentat gospodarzy oraz Amerykanin Tiafoe.
Nicolas Jarry mierzy aż 198 cm wzrostu, najwyżej w rankingu ATP plasował się na 38. miejscu ale niestety problemy zaczęły się w 2019 roku kiedy to Nicolas został zdyskwalfikowny na 11 miesięcy. Podczas Pucharu Davisa wykryto u niego ligandrol i stanozolol. Przez ten czas spadl poniżej 700 miejsca w rankingu i czas mozolnie odrabiać straty. Okazja do tego juz teraz w rodzinnym mieście Santiago. Rywal Tiafoe na ten moment 4 mecze wygrany w tym roku oraz 4 porażki. Na clayu 1/1. Tiafoe lepiej radzi sobie na nawierzchni twardej na której rozgrywa więcej meczów, w przeciwieństwie do Jarrego, gdzie ziemia jest jego "klasyczna" nawierzchnia.
Jarry spotkal się w 2019 roku z Tiafoe na jego ziemi w IW i wygrał w trzech setach. Uwazam, że dzisiaj grajac u sobie, w dodatku na ziemi ma spore szanse powtórzyć wynik z IW '19.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Włochy - Serie C - Grupa B
Godzina: 21;00
Spotkanie :
Mantova - Sudtirol
Typ : Podwójna szansa i poniżej/powyżej 2.5 gola ----- X/Sudtirol i powyżej 2.5
Kurs : 3.35
Bukmacher : betfan
Analiza:

Suditrol zajmuje aktualnie 2 miejsce, tracąc tylko 6 punktów do lidera, ale mają jeden mecz rozegrany mniej. Dziś doskonała okazja by poprawić swój dorobek punktowy. Mantova niby ostatnia gra lepiej, ograli 1:5 drużyne z dołu tabeli, a poźniej zremisowali z Arezzo czyli ostatnią drużyną ligi. Z mocniejszymi ekipami zdarza im się tracić sporo goli. Suditrol jest według mnie tutaj zdecydowanym faworytem, mają dobry bilans meczy wyjazdowych oraz strzelają sporo goli także są w stanie sami pokryć over. GL

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Atalanta
Typ: powyżej 10,5 RR
Kurs: 2,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hit we włoskiej Serie A, Inter kontra Atalanta. Spotkanie dwóch najskuteczniejszych ekip w lidze, więc zapowiada się emocjonujące ofensywne widowisko, gospodarze aby utrzymać 6cio punktową przewagę nad lokalnym rywalem będą dążyli do wygranej, natomiast goście są wciąż w walce o przyszłoroczna Ligę Mistrzów, w przypadku wygranej wskoczą na 4 miejsce. Mam nadzieję, że ktoś szybko otworzy wynik i nie będzie piłkarskich szachów, typ na bramki został już podany wcześniej dlatego spróbuję pójść w stronę rzutów rożnych, zarówno jedni jak i drudzy wykonują ich dość sporo. Inter do tej pory wykonał 143 cornery co daje średnia 5,72, natomiast Atalanta 136, średnia 5,44. Ostatnie 5 meczy Interu w lidze to kolejno (w nawiasie rożne tylko tej drużyny) 14 (7), 11(3), 14(7), 10(9) i 4(2), w tym samym okresie w spotkaniach Atalanty widzieliśmy 7(4), 12(6), 8(6), 11(6) i 7(4).

162
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +345
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Betis - Alaves
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Betis obecnie na 6 miejscu gwarantującym start w kwalifikacjach europejskich pucharów, Alaves na przedostatnim 19 miejscu a więc spadkowym. Do bezpiecznej lokaty goście tracą zaledwie 2 punkty. Także zarówno gospodarze jak i goście mają o co grać.
Spodziewam się, że obie ekipy zagrają twardo i agresywnie w odbiorze piłki co przełoży się na sporo przewinień. W poprzednim sezonie Alaves wygrało z Betisem 2-1 i pewnie teraz taki wynik braliby w ciemno. W tamtym spotkaniu zawodnicy popełnili 32 faule i obejrzeli 10 żółtych i 2 czerwone i na podobny scenariusz liczę dzisiaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: West Ham – Leeds
Typ: +1,5 gola w meczu / Leeds +4,5 rożnego/Leeds +1,5 żółtej kartki
Kurs: 3.86
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wczoraj kombinacja w fortunie się udała. Może dziś będzie podobnie.

To co WHU wyprawia w tym sezonie, to jakaś abstrakcja. Jeśli dziś wygrają, to będą mieli dwa oczka straty do Chelsea i 5 do Lisów, a dodatkowo mecz zaległy, więc jak najbardziej liczą się w walce o top 4.
Lecz po drugiej stronie nieobliczalne Leeds, ktore również ma chrapkę na jak najwyższe cele w lidze. Co prawda top 4 im.ie grozi ale walka o top 7 jak najbardziej.
Zresztą ich transfery mówią same za siebie. Ciężko mi wskazać bardzo wyraźnego faworyta, więc idę w bramki.
Dodatkowo liczę na pięć różnych Leeds, gdyż uważam że to WHU strzeli pierwsze gola, a Leeds będzie gonił wynik, a co za tym idzie rogi się nabiją. Kartki to loteria.. Ale liczę na dwie u Pawii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: - Anglia - Premier League

Spotkanie: West Ham United - Leeds United

Typ: 1 i bts

Kurs: 3.75

Data: 08.03.2021
Godzina: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy drużynami West Ham United i Leeds United.Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć punkty w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Młotów będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc punkty ktore radzą im awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekipW mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Młotów w ostatnich spotkaniach prezentowali się z roznym skutkiem dlatego dzisiaj sprobuja zdobyc punkty. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gospodarzy po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 2:1

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom