>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.05.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 8. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
cyganka122 109

cyganka122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores, 1/8 finału
Godzina: 02.00
Spotkanie: River Plate – Boca Juniors
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hitowe spotkanie na tym etapie rozgrywek. Spotykają się giganci argentyńskiego futbolu. Boca Juniors triumfował w Copa Libertadores już sześć razy, River Plate ten zaszczyt spotkał dwukrotnie i obie drużyny mają ochotę na kolejny triumf w tym turnieju. Zarówno gospodarze, jak i goście są w bardzo dobrej formie, co widać po wynikach w lidze (po jedenastu kolejkach BJ znajduje się na pierwszym miejscu, a RP na miejscu trzecim). Statystyki obu drużyn w lidze to odpowiednio: 8-3-0 dla Boca Juniors (bramki 20-5) i 7-3-1 dla River Plate (bramki 24-15). Pod względem strzelonych bramek zdecydowanie przewodzą w lidze. Wracając do Copa warto wspomnieć o wynikach grupowych obu drużyn. Boca Juniors wyszło z pierwszego miejsca, wygrywając wszystkie mecze i strzelając przy tym 19 bramek i dwie tracąc (całkiem możliwe, że to jakiś rekord jeśli chodzi o fazę grupową). River Plate nie pokazało w grupie pełni swych możliwości – awansowali z drugiego miejsca, ustępując genialnej w tym sezonie drużynie Tigres, osiągając przy tym przeciętne statystyki (jeden mecz wygrany, cztery remisy i porażka, jednak w każdym z tych meczy trafiali do bramki rywali). Kolejną rzeczą której należy się przyjrzeć jest H2H obu drużyn, które jest bardzo wyrównane, zdarzają się serie zwycięstw jednej drużyny (aktualnie tą serię podtrzymuje drużyna gości wygrywając trzy ostatnie spotkania), a także sporo remisów. Co ciekawe, praktycznie wszystkie spotkania są bramkowe – ostatnio w lutym Boca na własnym stadionie pokonała River Plate 5:0. W dzisiejszym spotkaniu ciężko jest wskazać zwycięzcę – chociaż według mnie większe szanse na awans ma drużyna Boca Juniors, która zechce zapewnić sobie zaliczkę przed rewanżem. Drużyna gospodarzy dobrze wie, że musi ostro powalczyć na własnym boisku bo później może być już ciężko, dlatego można spodziewać się otwartego meczu z obu stron. Typ dosyć ryzykowny, jednak nie bez szans na powodzenie, dla większej pewności można spróbować Over 2,5 po kursie 2,55.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Jagiellonia-Ślask
Typ: Jagiellonia dokłądnie 1 golem
Kurs 4.20
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Jagiellonia Białystok będąca obecnie na 3 pozycji w polskiej ekstraklasie piłkarskiej podejmowała będzie na swoim obiekcie ekipę Wrocławskiego Śląska, zdecydowanym faworytem dla mnie do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa z Białegostoku. Gospodarze w tym momencie mają 3 pozycję w lidzę, ogólnie od 3 spotkań są niepokonani , ślask natomiast w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie z różnym skutkiem ,ale od 8 kolejnych spotkań nie wygrał żadnego spotkania wyjazdowego, w tym spotkaniu też za wiele bym się po nich nie spodziewał, Jagiellonia właśnie na swoim stadionie radzi sobie najlepiej i na pewno w tym spotkaniu będzie chciała zdobyć komplet punktów , tym bardziej że ekipa gospodarzy dalej ma realne szanse na zdobycie tytułu mistrza kraju i chociaż jest to mało prawdopodobne to Jaga takiej szansy nie przepuści. Ślaskowi zawsze grało się dobrze na tym stadionie i przeważnie zdobywał na tym stadionie punkty,ale uważam ze każda seria kiedyś musi się skończyć i ta moze zakończyć właśnie na tym spotkaniu, ja osobiście stawiam na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem.
⛔100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: U-N-I-B-E-T
Analiza:

W drugiej lidze zaczyna się decydująca faza rozgrywek. Na początek zaserwowano nam klasyczny pojedynek środka tabeli, gdzie dziewiąta Stal zagra z dziesiątą Siarką. Jednoznacznego faworyta wskazać więc trudno, ja jednak skłaniam się ku gospodarzom. Mielczanie grają wprawdzie w kratkę, ale na własnym boisku radzą sobie całkiem nieźle (7-4-3). Z kolei goście, którzy przed rozpoczęciem rundy wiosennej byli typowani do jednego z głównych pretendentów do awansu na zaplecze ekstraklasy, zaliczają wpadkę za wpadką. Wystarczy tu przywołać choćby przykłady porażek z ekipami z dołu tabeli - Wałbrzychem (2:3), Puławami (0:2) czy remisem z kolejny outsiderem, Kotwicą 1:1. Nawet ostatnie zwycięstwo 3:2 z broniącą się przed spadkiem Puszczą Niepołomice (przegrywali 0:2) pokazuje w jakiej dyspozycji jest ten zespół. Ich statystyka spotkań na wyjeździe, również nie wygląda olśniewająco (4-4-6). Najlepszym strzelcem w ekipie Mielca jest Mateusz Cholewiak (7 trafień), i to w nim powierzam głównie swoje nadzieje co do zwycięstwa gospodarzy. W jesiennym meczu tych ekip padł remis 0:0, jednak tym razem stawiałbym na dużo bramek, i jeśli ktoś boi się stawiać czystej &quot;1&quot; polecam over 2,5. W Siarce wprawdzie zmieniono trenera, co poprawiło nieco zdobycze punktowe ale w obronie cały czas jest dramat, co powinni wykorzystać miejscowi. Dla obu ekip jest to ostatnia szansa aby dalej mieć jakiekolwiek szanse chociażby na baraż, remis nikogo satysfakcjonował nie będzie, dlatego liczę na dobre widowisko, dużo bramek oraz korzystny wynik Stali. siennym meczu.
✅100
 
K 9

kuba2027

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Copa Libertadores
Godzina: 4:15
Spotkanie Emelec-Atletico Nacional
Typ: Obie strzelą -TAK
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś w nocy odbędzie się spotkanie 1/8 finału Copa Libertadores pomiędzy ekwadorskim Emelec a kolumbijskim Atletico Nacional.Mój typ na ten mecz to typ na bramki a dokładnie na to że obie drużyny zdobędą choćby po jednej bramce.Oba zespoły nie są jakoś bramkostrzelne jeśli chodzi o zdobywanie bramek przez oba zespoły w meczu.Ostatnie wyniki Emelec to :
2:0,0:4,0:0,2:0,0:0 u siebie to natomiast 2:0 2:0 0:0 3:1 2:0 Wyniki Atletico: 0:0 2:0 0:1 4:0 2:2 na wyjeździe 0:0 2:0 0:1 0:1 0:1. To wyniki ostatnich 5 meczy ogółem oraz gospodarzy u siebie i gości na wyjeździe.Widzimy że w większości meczów strzela tylko jedna drużyna lub w ogóle.Jednak każda passa prędzej czy później się kończy.Ja myślę że dzisiaj piłkarze obu drużyn złamią tą serię i w dzisiejszym meczu obie strzelą ;)
Życzę powodzenia!
⛔100
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce-Ruch Chorzów
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Głównym powode grania tego typu jest ostatni mecz pomiedzy tymi drużynami jaki odbył się 17 kwietnia i zakończył wynikiem 0-0. Drużyny stwarzały sobie jakotakie sytuacje ale jak widać po wyniku żaden strzał nie znalazł drogj do bramki.
To spotkanie rozpoczyna zmagania w grupie spadkowej gdzie Korona jest liderem z 20 punktami a Ruch nad strefą spadkową z 17pkt (ostatni Zawisza 15 pkt) zatem sytuacja w grupie jest napięta jak baranie buły. Wg mnie nikt sie z początku nie otworzy żeby głupio nie stracić bramki i pierwsza połowa będzie remisowa.
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna Eerste divisie
godzina;20;00
spotkanie; Venlo-Nijmegen
typ; Nijmegen i obydwie strzelą
kurs; 3.40
bukmacher; Bet365
analiza; mecz lidera z 8 zespołem ligi. To ostatnia kolejka i wszystko jasne,a więc Nijmegen już dawno zapewnił sobie awans demolując rywali a Venlo o nie nie gra bo i tak nie awansują. Nijmegen pomimo zapewnionego awansu nadal gra dobry futbol choć wygrywa ostatnimi czasy jedną bramką. Venlo z 5 ostatnich spotkań (gdzie miało szansę wskoczyć na miejsce dające prawo gry o awans) wygrało ledwie raz z Eindhoven,3 razy remisując ( w tym z ostatnią ekipą ligi) oraz ponieśli jedna porażkę z 17 drużyną tabeli więc to nie jest wybitna forma,inaczej rzecz sie ma jeśli chodzi o gości bo oni są niepokonani od 17 meczy. Jak juz wspomniałem mecz właściwie o nic i nie wiadomo jak sie potoczy ale mimo wszystko stawiam na Nijmegen. Mają korzystne H2H zarówno w meczach rozgrywanych na boisku Venlo jak i w pojedynkach na swoim stadionie. Venlo u siebie strzela dość dużo a rozluźnieni goście ostatnio tracą też bramki na wyjazdach bo strzelały im takie ekipy jak Den Bosch, Achilles 29 czyli dolne rejony tabeli a także Oss czy Maastricht czyli sąsiedzi z tabeli naszych dzisiejszych gospodarzy i ekipy porównywalne poziomem do Venlo. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Boliwia Clausura
Godzina: 2:30
Spotkanie: Blooming- U. de Sucre
Typ: 2 DNB
Kurs: 8, 00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typowy mecz, w którym nie do końca warto sugerować się niskim kursem na gospodarzy, którzy wcale nie przewyższają swoją grą dzisiejszych rywali.
Obie ekipy grają w tym spotkaniu o &quot;pietruchę&quot;, więc wszystko jest możliwe.
Pozatym w ubiegłym roku to właśnie U. de Sucre wygrało te rozgrywki, dzięki czemu grali do niedawna w Copa Libertadores. Możliwe, że udział w tych rozgrywkach spowodował taką postawę w lidze.
Wracając do zeszłego sezonu to Blooming zajęło ostatnią pozycję wśród calej stawki.
Obecnie gospodarze mają 11 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem, choc warto zwrócić uwagę na dwa zalegle mecze de Sucre.
Tak jak już wspominałem, mecz bez stawki, a że wszystko się może tutaj zdarzyć ponieważ grają ze sobą wg. mnie wyrównane drużyny warto pograć w kierunku gości.
Przecież to tylko piłka, na dodatek południowoamerykańska ????
Warto próbować.
Powodzenia!!
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Madryt- Masters 2015 (Hiszpania)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Isner John - Berdych Tomas
Typ: 1
Kurs: 4.09
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

O jednym jak i drugim pisałem już w tym turnieju także powielę swoje słowa.
Berdych prezentuje bardzo dobrą formę gdzie zatrzymują go najlepsi, czyli praktycznie jak w większości jego kariery wygrywa z kim ma wygrywać i przegrywa z kim ma przegrywać. Półfinał AO Open, finał Doha, finał Rotterdam, półfinał Dubaj, ćwierćfinał Indian Wells, półfinał Miami czy finał ostatnio w Monte Carlo. Także w obecnym sezonie nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Tutaj w Madrycie z malutkim problemem pokonał Gasqueta 7:6, 7:5. Czech czuje się najlepiej na twardych kortach ale na mączce również potrafi dobrze grać. Ma bardzo dobry bilans meczów na clayu ponieważ 197/50. Lecz ma tylko dwa tytuły na koncie i to z dość dawna ponieważ z 2004 roku oraz 2009. Berdych już dawno nie miał spektakularnej wtopy co mnie bardzo dziwi ponieważ wiadomym jest nie od dzisiaj, że Czech ma jedną z najgorszych psychik wśród najlepszych.
Dodam kilka słów po meczu z Tsongą. Berdych pokonał jednak pewnie Francuza 7:5, 6:2 i tak naprawdę miał dwa małe kryzysy z których nic nie wynikło. Tsonga stracił 3 razy podanie ponieważ nie potrafił sobie poradzić z rażącym go słońcem, nie trafiał pierwszym serwisem i łamał się w komiczny sposób. Ale trzeba oddać Tomasowi, że zagrał solidnie w ciężkich momentach ratował się bardzo mocnym serwisem gdzie przeciwnik nie miał nic do powiedzenia. Ale jednak Tsondze brakuje jednak ogrania i grał momentami fatalnie.
Jego przeciwnikiem będzie Isner 18 rakieta świata. Kto kiedyś pomyślałby, że Isner będzie faworytem na mączce z solidnym Brazylijczykiem....Isnerowi w tym sezonie ufałem wielokrotnie i zaufam raz jeszcze ponieważ facet jest w formie ostatnio! Od turnieju w Miami prezentuje genialny tenis gdzie najpierw doszedł tam do półfinału ulegając Djokovicowi z braku sił. Ale pokonał tam Dimitrova, Ronica w trzech tie brekach gdzie nie było ani jednego przełamania czy Nishikori 6:4, 6:3. Jedynie w Houston dał palmę gdzie pożegnał się na dzień dobry z Gabą. Ale tą plamę bardzo szybko zmazał ponieważ w Monte Carlo wygrał z Johsonem oraz Troickim bez straty seta a odpadł z Nadalem po zaciętym boju gdzie miał swoje szanse.
Tak! Isner z Nadalem miał swoje szanse gdzie przegrał tam 7:6, 4:6, 6:3 zostałem wyśmiany z tego powodu ale jak Isner urwał seta ponieważ tak stawiałem to wiele osób posypało sobie głowę popiołem. Dla wielu drewniak a dla mnie kapitalny zawodnik który jest groźny zawsze i wszędzie na każdej nawierzchni i nikt nie lubi z nim grać. W Madrycie pokonał bez większych problemów mało wymagającego Mannarino 7:6, 6:4. Ale Amerykanin nie prezentował tam swego 100% widocznie jakieś 70% jak najbardziej starczało. Isnera przełamać jest trudno i bajki, że na mączce jego serwis wiele traci można schować między bajki ponieważ John bije z takiego pułapu i prezentuje takie kąty iż podłoże nie ma większego znaczenia. On nie bije jak robot ciągle w jedno miejsce ale inteligentnie miesza kierunki. Stawiam, że Isner pokona ziemniaka Belucciego ponieważ zrobił wielki kolejny postęp raz oraz jest na gazie. Kolejny raz nie można tutaj wykluczyć wyniku 7:6, 7:6 dla Amerykanina. Mam nadzieję, że podanie będzie funkcjonowało tak jak trzeba a Thomaz prędzej czy później ulegnie nawet magicznym jednym mini przełamaniem w tie breku.
Jak to się skończyło? Isner oczywiście wygrał ale w trzech setach. W pierwszym secie serwował fenomenalnie jak to on potrafi i wygrał seta 7:6. W drugim secie obronił BP bardzo szybko ponieważ asem serwisowym i mógł wygrać w dwóch setach ponieważ nie wykorzystał 3 piłek meczowych w tym jednej przy 6:5 i serwis. Ale w III secie pokazał klasę ponieważ przełamał rywala aż dwa razy i wygrał decydującą partię 6:1, niestety nie było transmisji do tego spotkania. Amerykanin pokonał jeszcze Kyrgiosa w trzech setach czyli pogromcę Federera. Młody Australijczyk jeszcze nie ma ogrania na mączce a pierwszy raz dopiero grał z Inserem, a wiadomo jak irytującym doświadczeniem jest gra z Johenm gdzie nie ma praktycznie gry oraz wymian,a przełamanie graniczy z cudem. Jeden jak i drugi tenisista prezentują bajeczną formę. Czech jest w transie od początku roku a John od drugiej połowy marca. Berdych w wymianach powinien być lepszy ponieważ lepiej się porusza i jednak ma o wiele bardziej dopracowany bekhend. Isner jak to Isner jeśli będzie trzymał swoje podanie to Pepik go nie przełamie i to oczywiście będzie kluczem do wygranej. Bardzo możliwym jest, że ponownie zobaczymy bardzo długie spotkanie, trzysetowe obfitujące w tie breaki. Maszynka do serwowania nie jest tutaj bez szans.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria ( Erste League )
Spotkanie: Kapfenberger SV - SV Horn
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 32 kolejkę ligową autriackiej Erste League.
W mieście Kapfenberg na tamtejszym Franz Fekete Stadium mogącym pomieścić 12 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Kapfenberger Sportvereinigung Superfund założonym w 1919 roku o barwach biało-czerwonych a w gości z miasta Horn przyjedzie drużyna założona w roku 1922 o barwach biało-niebieskich a mianowicie Sportverein Horn.
Kapfenberger SV rozegrał w tym sezonie 31 spotkań w których zdobył 40 punktów i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 42-39 a SV Horn plasuje się obecnie na przedostatniej 9 pozycji w austriackiej Erste League ze zdobytymi 34 oczkami w swoich 31 meczach, bilans bramek 30-42.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 5-8-2 czyli 23 oczka w swoich 15 meczach, bilans bramek na swoim Franz Fekete Stadium 17-12 a goście na wyjazdach 2-4-9 czyli w swoich 15 spotkaniach zdobyte 10 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 14-28.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż gospodarze jeszcze nie są utrzymani a goście o to utrzymanie walczą cały czas a w ostatnich 5 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi zespołami w mieście Kapfenberg 3 razy wygrywali gospodarze oraz padły 2 remisy, bilans bramek w tamtych meczach 10-5 na korzyść Kapfenberger SV.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Kapfenberger Sportvereinigung Superfund u siebie w tym sezonie ligowym gra nieźle i z zespołem gości potrafi grać na swoim terenie co pokaże w tym spotkaniu zdobywając dla nich cenne 3 oczka dające raczej już pewne utrzymanie a Sportverein Horn na wyjazdach gra słabo do tego w mieście Kapfenberg im nie idzie i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Franz Fekete Stadium.
kiepska analiza
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Madryt 2015
Godzina:
21:30
Spotkanie:
Ferrer D. - Nishikori K.
Typ:
Ferrer D. +1,5 seta
Kurs:
1.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 4:7 z lat 2008-2015, można z ręką na sercu powiedzieć, że jest to tenisowy klasyk ostatnich lat. Ten mecz nie będzie w żadnym stopniu przypominał pojedynku np. Kyrgiosa z Isnerem. Tutaj serwis odgrywał będzie rolę zdecydowanie drugorzędną i każdy miłośnik długich morderczych wymian musi po prostu ten mecz jutro obejrzeć. Przejdźmy do suchych statystyk, pomimo, że grali ze sobą 11 razy to w 10 meczach Ferrer zawsze wygrywał tego jednego seta, jedyna sytuacja gdzie nie udało mu się wygrać to była podczas Australian Open 2015, ale kilka tygodniu później David zemścił się w Acapulco wygrywając 6:3 7:5. Co tu dużo można napisać? Tak szczerze to nic nowego, grali ze sobą rok temu podczas tego turnieju w półfinale. Wynik 7:6(5) 5:7 6:3 dla Japończyka, ale wtedy Kei grał genialny fenomenalny tenis gdzie w samym finale postawił się &quot;Rafie&quot;. Zatrzymała go w trzecim secie kontuzja po której poddał mecz przy stanie 3:0. Hiszpania, David Ferrer, mączka to jest to co &quot;Pitbull&quot; lubi najbardziej. Ja dzisiaj oglądałem jego mecz z Verdasco i facet gra to co zawsze, czyli walka o każdą piłkę, praca na korcie w 200%. Kei inteligencja, mądre rozprowadzanie po korcie i w głowie będzie miał chęć obrony tytułu z przed roku. Liczę na 3 sety, albo dwa zacięte dla Ferrera.

Można ten mecz jeszcze ugryźć od strony overa gemowego, zobaczymy co się okaże lepszym rozwiązaniem jutro.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL PLAYOFF&#39;s
1:00 am.
// Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
Tampa OT @ 1,67 Betsson !
Dokładnie rok temu był podobny scenariusz drużyn, te same spotkały się w finałach playoff. Tylko, że to nie była druga runda, a pierwsza. Montreal grał wtedy jak z nut. Wygrał wszystkie cztery spotkania, nie oszczędzając rywala przy tym ani razu. Grali z polotem i ich gra napawała optymizmem. Teraz już role się odmieniły. To właśnie team z Florydy rozdaję karty i robi to znakomicie. Ich gra nabiera rumieńców, a to co poczyna Johnson budzi ogromny podziw i szacunek. Nakręcił się jak Szwajcarski zegarek. Ze Skrzydłami również odpalał w najmniej oczekiwanym momencie, a tu w ostatnim meczu tuż przed końcową syreną 3t wbił gumę w sieci na 2 sekundy przed końcem. Błyskawice poprawili się w ofensywie a także w defensywie. Bishop między słupkami to prawdziwa góra złota. Wyłapuje niemal wszystko a najważniejsze, że nie traci przy tym głowy i jest czujny przy każdej napotkanej okazji, dla Habs. Ekipa z Montrealu jeszcze jakiś czas temu myślałem, że ich defensywa będzie w tych finałach nie do ogrania. Nie miej jednak wprowadził się chaos i jeszcze ta sprzeczka Subbana, z trenerem która dobrze nie wróży na ostatni mecz w tej serii. Błyskawicę dziś zakończą tą serię i tym faktem zrewanżują się za to co było rok temu. Dobra wiadomość jest też taka, że w końcu Stamer strzelił bramkę. Razem z Johnsonem grają kapitalne zawody. Jest też Kucherov, który zawsze w przewadze daje się we znaki przeciwnikom. Ponadto, w takim transie jakim jest Tampa, będzie ciężko żeby ją powstrzymać. Dla mnie dzisiaj kończą tą serię, nawet się nie zdziwię jak w regulaminowym czasie. Stawiam na Tampę!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Jagiellonia-Ślask
Typ: Slask DNB
Kurs 2.15
Buk Pinnacle
Godz: 20:30
Slask jest dla mnie lepszy pilkarsko zespolem i na pewno bedzie chcial powalczyc u puchary a nawet mistrza.Druzyna odzyskala forme w ostatnich meczach pokonujac Lechie 3:0, czy Wisle, z Lechem przez pierwsza polowe byli lepszym zespolem.Jagielonia ma mlody zespol ktory wykonal juz plan na sezon z nawiazka, dodatkowo oslabiony bedzie brakiem kilku zawodnikow z roznych przyczyn jak: Piatkowski, Dzalamidze, Wasiluk, Baran.Value jest po stronie Slaska...
ZWROT
 
karol22 2

karol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburger SV - Freiburg
Typ: 1
Kurs: 2,14
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam wszystkich! Debiutuję na forum i mam nadzieję, że mój pierwszy występ będzie udany. Do rzeczy - w Bundeslidze pozostały 3 kolejki do końca sezonu. 32. kolejkę inauguruje spotkanie drużyn broniących się przed spadkiem: Hamburger SV - Freiburg. Pikanterii dodaje fakt, że gospodarze zajmują 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów, a goście miejsce 16. z zaledwie jednym punktem mniej. Zatem nie będzie to zwykły mecz, nie będzie to tylko spotkanie o przysłowiowe 6 punktów, ale prawdopodobnie batalia o być albo nie być w Bundeslidze w sezonie 2015/2016. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku znacznie przybliży się do utrzymania, natomiast przegrany pogrąży na jednym z miejsc gwarantujących spadek z ligi. I w tej wojnie jestem skłonny postawić na piłkarzy z Hamburgu. Po pierwsze atut własnego boiska. Pewnie każdy z kibiców obecnych na stadionie będzie zdawał sobie sprawę z tego jak ważne jest to spotkanie i będzie robił wszystko by wesprzeć swoją drużynę. Po drugie - ostatnia forma. Widać, że HSV wziął się za odrabianie strat punktowych, stąd dwa ostatnie zwycięstwa (Augsburg H i Mainz A). Dla porównania Freiburg z 5 meczami z rzędu bez zwycięstwa, w których zdobyli zaledwie dwa punkty. Po trzecie i jak dla mnie najważniejsze - historia uczy, że ostatnie sezony w wykonaniu klubu z Hamburgu mają podobny przebieg, tzn. 28-30 spotkań z widmem realnego spadku, a na końcówkę piłkarze się budzą i zachowują Bundesligę w mieście. Wydaje mi się, że przedmiotowa pobudka nastąpiła w przytoczonym meczu z Augsburgiem i teraz nastąpi marsz w górę tabeli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa - Montreal
Typ: Tampa ml + Stamkos strzeli
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie numer 4 pomiędzy tymi drużynami w 2 rundzie play-off. Na ten moment Tampa prowadzi 3:0 i jeśli dziś wygra, to przechodzi dalej. Wygrana gospodarzy jest mocno prawdopodobna bo wygrali już 8 meczów z rzędu z Montreal, choć co ciekawe lepiej im poszło na wyjeździe. Na pewno wnioski mozna wyciagnac po tych 3 meczach takie. Montreal gra twardo, są często karani, nie strzelają bramek. Niestety Tampa ma duze przestoje. W 1 meczu wygrali dopiero w 2 rundzie dogrywki, wczoraj od 2 tercji grali jakby mieli usnąć. Ciekaw sam jestem jak dzisiaj zagrają. Bo na swoim poziomie powinni spokojnie strzelic ze 4 bramki. W koncu najlepsza druzyna domowa w tym sezonie i chyba nawet najlepsza ofensywa. Najwazniejsze chyba to to zeby Tampa strzeliła pierwsza 1-2 bramki, bo pozniej Montreal siądzie psychicznie. Stamkos czesto strzela tej druzynie, choc w tej serii tylko raz. Wahalem sie miedzy Killornem a Kucherovem jeszcze (Johnson trafia co 2 mecze, ale forme ma topową) to mimo wszystko Stamkos najlepszy strzelec druzyny. Wciaz w niego wierze.
⛔100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Angia - Championship (Play Offs)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brentfort -Middlesbrough
Typ: Wynik do przerwy: 0:0
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na pierwsze spotkanie Play-Off w angielskiej Championship, w którym to zmierzą sie Brentfort z Middlesbrough. Stawka jest wysoka, mianowicie awans do Premier League, wiec żaden z zespołów nie bedzie chciał się otworzyć i w pierwszym meczu przekreślić swoje szanse na awans. Przewiduje zdecydowanie grę asekuracyjną obu zespołów i pierwsza połowa zakończy sie wynikiem bezbramkowym. Nie ma co zaglądać w statystyki ostatnich meczów obu drużyn, gdyż runda zasadnicza to zupełnie co innego, niż play offy. Powodzenia!
Kiepska analiza
(nie ma takiego zespołu jak Brentfort)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 15:35
Spotkanie: Rafael Nadal - Grigor Dimitrov
Typ: Grigor Dimitrov
Kurs: 4,980
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo interesująco zapowiada się ten mecz i powinno być tutaj sporo emocji. Teoretycznie dużym faworytem jest Rafael Nadal, bo przecież od lat jest on uznawany za mistrza gry na mączce, na dodatek gra on u siebie. Trzeba jednak przyznać, że to już nie jest ten Nadal co kiedyś. Widać w jego grze spory regres formy i nie wróżę mu już wielkich sukcesów. Nic dziwnego, że bukmacherzy do wygrania Rolland Garros faworyzują już Djokovica dając mu większe szanse na zwycięstwo niż Nadalowi. Nadalowi coraz częściej przydarzają się wpadki jak np. ta porażka z Fogninim na turnieju w Barcelonie. Nadal w tamtym meczu nie wygrał nawet seta. Dla porównania Grigor Dimitrov również grał z Fogninim, ale na tym turnieju w Madrycie i wygrał z nim w trzech setach czy też w Monte Carlo, gdzie ograł Fogniniego w dwóch setach. Oprócz tego w Madrycie Dimitrov wygrał też ze Stanem Wawrinką również po trzysetowym boju. Grigor Dimitrov wchodzi teraz w swoje najlepsze lata, a biorąc pod uwagę ogromny talent i sprawność fizyczną tego zawodnika, to naprawdę duże sukcesy powinny przyjść już niebawem. Nadal w takiej dyspozycji jest w zasięgu Dimitrova i wierzę w zwycięstwo Bułgara.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina TENIS WTA MADRYT
SPOTKANIE:
KUZNETSOVA -SHARAPOVA
godzina 11.00
TYP : MARIA SHARAPOVA wygra pierwszego seta i przegra mecz
kurs15.00
BET365
Ciekawostka przyrodnicza , dziewiczy mecz , biały kruk , U W A G A : PIERWSZY RAZ
GRAJA NA MĄCZCE ! Cztery ostatnie mecze łupem Marii ale KRASAVICA KUZNETSOWA oj w formie .FAJNY TEZ KURS NA TIE -BRECKA W MECZU OFERUJĄ , Czysty win Svietlany też tłuścioszek , liczę że nam obie panie na korcie pięknie po Rosyjsku trzy sety zagrają!
Muszę kończyć bo K..... znowu nie wstanę na mecz!!!!!:)
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia, A-League (Play offy)
Godzina: 11:30
Spotkanie: Melbourne Victory - Melbourne City
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Melbourne Victory - drużyna, która po 27 kolejkach zajęła 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 53 punktów, bilansem bramkowym 56:31, co pozwoliło im rozpocząć walkę w play offach od półfinału, a także pokazuje to, że są faworytami do mistrzostwa. Ostatnie 5 spotkań drużyny Melbourne Victory to 4 wygrane i jedna porażka.
Melbourne City - drużyna, która po 27 kolejkach 5 miejsce z dorobkiem 35 punktów, bilansem bramkowym 36:41 i play offy musiała zacząć rundę wcześniej od dzisiejszego rywala. W pierwszym meczu pokonali Wellington Phoenix 2:0. Jednak Melbourne Victory to zdecydowanie bardziej wymagający zespół, z którym uważam, ze sobie nie poradzą.
Ich ostatnie 5 spotkań to: 1 wygrana, 2 remisy i 2 porażki.
W tym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą 3 razy:
Melbourne Victory 3-0 Melbourne City
Melbourne City 1-0 Melbourne Victory
Melbourne Victory 5-2 Melbourne City
Forma obu zespołów, a także kadra i umiejętności poszczególnych zawodników - to wszystko na korzyść Melbourne Victory. Dlatego ja postanowiłem dziś postawić na nich i polecam innym ten typ.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburg- Freiburg
Typ: over 4,5 żk
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zalety:
- mecz o &quot;6 punktów&quot;, kto wygra ma spore szanse na utrzymanie się w lidze
- trudniejszy terminarz końca sezonu dla gości m.in. wyjazd do Monachium
- w tym roku Hamburg u siebie nie schodzi z lini 3-4 kartek na mecz (wyjątek mecz u siebie z Hannoverem 1 kartka po stronie HSV)
- średnia kartek Freiburga na wyjeździe wynosi około 2 kartek na mecz
- mecz o pozostanie w Bundeslidze, więc w takim meczu powinno &quot;iskrzyć&quot; na boisku

Wady:
- Hamburg wydaje się większym faworytem tego spotkania co powoduję, że szybkie objęcie prowadzenia przez gospodarzy spowoduje zabicie meczu
- słaba forma gości na wyjazdach powoduje, że Hamburg będzie kontrolować spotkanie i mecz nie stanie się otwarty oraz zacięty
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom