>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.05.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Madrid 2018
20:00
Del Potro J. - Dzumhur D.
O 19,5 G
1,64 w 1XBET

Od turnieju w Dubaju Dzumhur gdzie poległ 1:6 1:6 z Donskoyem, zaliczył passę 6 porażek z rzędu. W Madrycie w końcu przerwał tą niechlubną passę i pokonał Benneteau, ale pokonanie halowego Francuza na jednej z najwolniejszych nawierzchni w tourze to też nie jest jakiś wielki sukces.
Z drugiej strony mamy JMDP dla którego clay to najgorsza nawierzchnia do gry, po drugie nie grał nic od turnieju w Miami więc bardzo dawno. Dla niego to będzie pierwsze spotkanie na mączce w tym roku. Mecz jest zaplanowany jako ostatni, więc kto wie czy nie zobaczymy tutaj długiej tenisowej bitwy. Linia w mojej opinii wystawiona dość nisko.
Pozostałe typy na dzisiaj...
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ślask Wrocław - Pogoń Szczecin
Typ: Obie strzelą w 2 połowie
Kurs: 3,00
Buk: iforBet
Analiza:
Spotkani dwóch zespołów, dla których ten sezon jest stracony, bo umówmy się zarówno Śląsk jak i Pogoń liczą na coroczną grę w górnej części tabeli i przede wszystkim Śląsk chce wrócić do europejskich pucharów. Obie drużyny przez cały sezon raczej dołowały kibiców swoją grą, a ta najwyższa forma przyszła właśnie na końcówkę sezonu co pozwoliło uniknąć nerwowej kocówki ligowych rozgrywek. Już w ostatnich kolejkach widać było po grze obu że ten sezon dla nich się kończy i w dużej mierze myślą już o urlopach. Prezentują otwartą grę z dużą ilością stwarzanych sobie sytuacji przy czym zapominają trochę o defensywie, co ma przełożenie na sporą liczbę bramek. Śląsk w ostatniej kolejce zremisował w Krakowie z Cracovią 3:3, a Pogoń wygrała w Szczecinie z Arką 3:2 i w obu meczach mieliśmy festiwal błędów obrońców oraz ciekawej ofensywnej gry obu drużyn. W rundzie wiosennej w meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 3:2 i na powtórkę takiego rezultatu liczę dziś.
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Glasgow Rangers
Typ: remis
Kurs: 3,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Celtic ma już mistrza. Trwa walka o 2 miejsce, które obecnie okupuje Aberdeen, który ma tylko 1pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem. Za plecami obydwóch dzisiaj grających ekip czai się Hibernian, który w przypadku przegranej dzisiaj Rangers ma szanse wskoczyć do pierwszej trójki.
Rangers wg mnie będzie bardziej zależało na wywiezieniu punktu i obronie 3 miejsca niż pokonaniu Aberdeen i wskoczeniu na pozycję wicelidera.
Aberdeen myślę, że też remis zadowoli, w końcu utrzymają 2 miejsce. Jest to dobry wynik zarówno dla gospodarzy, jak i przyjezdnych. Co prawda Rangersi wygrali 3 ostatnie bezpośrednie spotkania, ale dzisiaj cel jest inny
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Southampton
Typ: Wygrana Southampton
Kurs: 2,58
Bukmacher: 1Xbet
Analiza:

Nie wierzcie w te bzdury, ze Swansea u siebie rozdaje karty.
Nawet nie musze rozmawiac z jednym z moich znajomych pilkarzy z Southampton, zeby wiedziec co jest grane. Wiedza procentuje. I doswiadczenie, I cwaniactwo. Tu nie ma jencow
Southampton ten mecz wygra, no dobra, napewno nie przegra, moze byc cos takiego jak wrzutka z Evertonem do wlasnej bramki w 96 minucie, bo remis tez nie przesadza nic jeszcze, ale przygotowywana jest operacja pod nazwa utrzymanie Southampton.
Dlaczego? Bo to legendarny klub, prowadzony przez otrzaskanego menadzera, byc moze przymierzanego do kadry angielskiej podobnego pionka jak ten co teraz jest jak zawala mistrzostwa, dostarczajacy co chwile pilkarzy na ktorych robi sie walki transferowe do Lverpoolu, United itp. Ilez to pilkarzy Southampton sprzedal, ile kasy pod stolem poszlo za Luki Shawy, Adamy Lallany itp. Co sezon idzie kilku.
Liga I&#39;m pomoze. A Swansea? Walijskie pastuchy, nikt ich za bardzo nie chce w lidze, jak sobie wywalcza utrzymanie to ok, ale nikt specjalnie I&#39;m nie bedzie pomagal I po nich plakal jak spadna. Do tego zagraniczny menadzer, ktory I tak dobrze ich ciagnie, jak spadnie to powiedza jak w wypadku Silvy dobry menadzer I pozytywnie zaskoczyl, ale przyszedl za pozno.
Southampton sie utrzyma kosztem Swansea. Fabianski juz powinien szukac nowego klubu.
Niby remis tez premiuje Southampton, ale potem musieliby ustawic wygrana z Manchesterem City bo Swansea napewno zalatwilaby sobie mecz ze Stoke w ostatniej kolejce wiec raczej zawalcza dzis o pelna pule.
Poza tym City jest napewno wiekszym przyjacielem Swansea niz Southampton, jest karmiony przez pilkarzy typu Bony I moglby stluc Southampton dla Swansea.
Dlatego dzis Southampton zawalczy o pelna pule. I jak wyga sa utrzymani. Za duzo sil I interesow jest za wygrana Southampton I ja wiekszych watpliwosci co do tego, ze bedzie Swietym zalezec na wygranej I wygraja nie mam
✅158
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 17:30
Spotkanie: Georgi Dimitrow vs Milos Raonic
Typ: Georgi Dimitrov
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dimitrov na przestrzeni kilku lat 4-krotnie wyjasnil Raonica przegrywajac tylko 1 mecz. Taki bilans miedzy zawodnikami nie odbiegajacymi od siebie zbytnio poziomem moze swiadczyc ze Bulgar jest ,,niewygodnym&#39;&#39; przeciwnikiem dla Kanadyjczyka. To przemawia za Dimitrovem. Oficjalnie rezyduje on w Monte Carlo. Analiza jego wystepow w 2018 wskazuje ze lepsze wyniki osiagal wlasnie w turniejach rozgrywanych w Europie niz na innych kontynentach z wyjatkiem AO gdzie zaszedl do cwiercfinalu. Prawdopodobnie ranga wielkiego szlema wplynela szczegolniej na jego mobilizacje aczkolwiek nawet tam bedac zdecydowanym faworytem tracil mnostwo gemow i setow. Co ciekawe podobna tulaczka w marcu oraz kwietniu w latach 2016/17 takze nie nalezala do udanych. W 2018 bilans pojedynkow Dimitrova poza Europa (oprocz AO) to 4-4 natomiast na tym kontynencie 9-3 przy czym trzech jego pogromcow to w komplecie czolowa 10 ATP. W Madrycie Bulgar nie musi sie zmagac z aklimatyzacja a jego rywalem jest 24 rakieta swiata.
Nie bez znaczenia jest fakt ze Raonic oddal walkower w Monte Carlo ze wzgledu na kontuzje prawego kolana co spowodowalo blisko 3 tygodniowa przerwe (to jego trzecia wymuszona pauza w ostatnim roku). Madrid Masters jest jego pierwszym turniejem po tej przerwie. Taki odpoczynek nie musi ale moze niekorzystnie wplynac na wynik. Na pewno mu w niczym nie pomoze. Jesli chodzi o umiejetnosci gry obu tenisistow na maczce to sa one zblizone. Drobne niuanse przemawiaja jednak zdecydowanie za Bulgarem ktory w dodatku od lat cieszy sie zelaznym zdrowiem. Raonic nie moze liczyc tutaj na zadna taryfe ulgowa.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madryt
Godzina: 15:00
Spotkanie: Verdasco - Lorenzi
Typ: (Ilość gemów powyżej 20.5)
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Patrząc na ostatnie mecze to obaj panowie nie są w jakieś wybitnej formie na ten moment. Wszyscy bukmacherzy mają w tym meczu tylko jednego faworyta jakim jest Verdasco. Gra przed własną publicznością a to na pewno duży atut ,ale patrząc na ostatnie wyniki Verdasco to ze strony Lorenziego widzę cień szansy jeśli chodzi o ten mecz. Ostatnio turnieje jeśli chodzi o pule nagród nie były wymagające. Verdasco przegrał z Clicem,Kudla,Carreno-Busta, natomiast wygrał Cuevasem,Kokkinakisem oba spotkanie w trzech setach.Tych meczy za wiele nie rozegrał. Na pewno Hiszpan nie będzie chciał na swojej &quot;ziemi&quot; odpaść w pierwszej rundzie ,ale ja dzisiaj czuję że Lorenzi powalczy. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅79
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska- Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: Piast lub remis
Kurs:
1,41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Z taką grą Lechia nie ma co liczyć na 3 punkty w Gliwicach. Po tym co zobaczyłem w ostatnim meczu z Termalica to stawiam tutaj na zwycięstwo Piasta. Obie ekipy mają po 34 punkty i są bardzo blisko spadku - tylko 2 oczka. Piast ostatnio trochę pechowo przegrał z Sandecją po bramce w 90 minucie meczu i dziś u siebie na pewno będa chcieli przed własnymi kibicami.. trochę odetchnąc przed spadkiem... Mają dobrą kadrę i myśle, że jak zagrają na miarę swoich możliwości to z tak słabym przeciwnikiem powinni zdobyć spokojnie 3 punkty. Wiadomo to jest ekstraklasa i tutaj nic nie jest pewne w 100%.
W rundzie zasadniczej obie ekipy wygrywała ze sobą na wyjeździe teraz pora aby Piast wygrał u siebie.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia , 1 liga gr. LE
Godzina: 20:30
Spotkanie: Waregem - Waasland
Typ: X2 ( remis albo Waasland wygra)
Kurs: 3.10
Bukmacher: forbet
Analiza:
Jeszcze kurs się w miarę trzyma wysoko ale na pewno spadnie jak buki zobaczą jaki skład wystawi Waregem a na pewno wystawi nieco słabszy i da odpocząć głównym zawodnikom z tego względu , że są liderem i nad drugim miejscem mają aktualnie aż 6 pkt przewagi... mając taki zapas trener może poszaleć w składzie.. Waasland mimo , że już nie liczy się w grze o puchary myślę , że może zaskoczyć tym bardziej , że dwa ostatnie mecze na tym terenie wygrywał z Waregem ... było to w składzie z Morioką ale póki co w Waasland jeszcze gra bramkostrzelny Thelin , który myślę, że dzisiaj coś ustrzeli.. taki typ biorę z pocałowaniem rączki... wejdzie ? Zostaw like
⛔100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Southampton
Typ: Martin Olsson suma żółtych kartek - powyżej 0.5
Kurs
: 4.00
Bukmacher: 1xbet

Zapowiada się bardzo interesujący mecz na dole tabeli Premier League. Obie ekipy walczą o życie, każdy wynik wchodzi w grę więc nie mam zamiaru strzelać kto okaże się lepszy. O ostatecznym wyniku może zadecydować wiele czynników. Natomiast jestem wręcz pewny, że spotkanie powinno być bardzo elektryzujące i obfitujące w dużą ilość indywidualnych upomnień. Moim dzisiejszym koniem na którego zwróciłem uwagę jest Szwedzki wahadłowy/lewy obrońca Martin Olsson. Chłopak niewątpliwie ma gaz i parcie do przodu jednak oprócz wiatru na lewej stronie boiska niewiele z tego pożytki. Jak pokazują statystyki jest to najczęściej dośrodkowujący zawodnik ligi przy czy najmniej produktywny. Martin może pochwalić się oszałamiającą liczbą jednej asysty, która zaliczył w 15 kolejce w meczu ze Stoke. Co prawda za tą fatalną liczbę po części odpowiada cały zespół, jednak nie da się w pełni rozgrzeszyć Szweda. Oprócz kiepskiej liczby w ataku Olsson może pochwalić się również największą liczbą kartek z całego zespołu - 7. Liczba ta bierze się głownie z tego, że ten zawodnik lubi się zapędzić pod bramkę rywala o czym już wcześniej pisałem jednak umiejętności gry w obronie pozostawiają wiele do życzenia. Jestem pewny, że dziś nie będzie miał łatwego życia w meczu ze Świętymi, którzy aktualnie są w znacznie lepszej formie niż Łabędzie i są faworytem tego spotkania wg bukmacherów a gospodarzom zostaję nadzieja, że w końcu wrócą do solidnej dyspozycji w meczach na Liberty Stadium.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Southampton
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj postanowiłem spróbować swojego szczęścia w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Dzisiaj o 20:45 czeka nas mecz o pozostanie w Premier League. O utrzymanie powalczy Swansea oraz Southampton. Mój typ jest bardzo prosty.. Obie drużyny wyjdą jutro na boisko niezwykle zdeterminowane do zwycięstwa. Zarówno jedna, jak i druga drużyna pragnie się utrzymać. Moim zdaniem czeka nas otwarty mecz z bramkami po obu stronach. Swansea będzie grać u siebie, pod okiem własnej publiczności. Na tym stadionie notowali w tym sezonie świetne występy - na przykład wygrana 3-1 z Arsenalem czy 1-0 z Liverpoolem. Gra Southampton ostatnio naprawdę może się podobać.. złapali lekkiego wiatru w żagle. Moim zdaniem typ jest bardzo prawdopodobny, a kursy cały czas lecą w dół. Polecam grać.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 16:49 czas PL, 15:49 czas UK
Spotkanie: Hove, A5 - 515m
Typ: 6. Woodmancote Tom wygra
Kurs: 3.00
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)

Analiza: W dniu dzisiejszym przy slonecznej pogodzie na torze w Hove stana na przeciw siebie przecietne psy z dywizji A5. Nie szukalem fajerwerkow na dzis, przez co krotka analiza dotyczaca biegu. Moj faworyt z toru 6. Woodmancote Tom, ktory dobrze biega po zewnetrznej stronie toru oddajac dobra pozycje w wyscigach. Rzadko wygrywa, lecz bardzo czesto w czolowce. Na ostatnie 3 biegi w formie z czasami 30.48, 30.41 i 30.36 w ostatnim tygodniu zajmujac za kazdym razem 2 miejsce. Dzis czas na zwyciestwo? Hmm... Z toru 5. Adrahan Kinga, ktora rowniez potrafi zaskoczyc z czasem 30.41, lecz pobignie po srdku toru, raczej nie przepcha sie przez psa ciezszego z toru 4. Farleyhill Mig, gdyz na luku ja przyblokuje przez bardziej dynamiczne wyjscia mimo wyzszej wagi. Potrafi pobiec 30.48, wiec wydaje sie czarnym koniem w tym biegu. Wg mnie Wodmancote Tom przewyzsza go lekko z umiejetnosciami, pokazujac lepsze czasy i forme biegowa. 5. Ardrahan Kinga spalila ostatnie 3 biegi, dwa z nich w roli faworytki, a 4. Farleyhill Mig jest srednio 0.15-0.30 sekundy gorszy od mego faworyta. Co prawda zaliczyl 2 wygrane na ostatnie 4 biegi, lecz w dywizji A7-A8, gdzie jest ogromna roznica w dzisiejszym biegu na A5. Tom biegal w A4. Z toru 1. Lemon Ava jest rowniez wysoko stawiana, lecz wg mnie bez powodu. Dzis 6. Woodmancote Tom. Powodzenia
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: Piątek strzeli

Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie! Walka o tytuł &quot;Króla strzelców&quot; trwa w najlepsze. Prowadzi Carlitos (23), przed Angulo(21) i Piątkiem(20). Wszystko się może zdarzyć. Trzy kolejki do końca i napastnik Pasów ma naprawdę duże szanse na tytuł. W ostatnich pięciu meczach strzelił siedem bramek. Skąd taka skuteczność? Cracovia jest liderem dolnej połowy tabeli. Logiczne jest, że przeciwnicy słabi, a ostatnio najgorzej spisuje się zespół dzisiejszych gospodarzy. Obrona Arki jest jak przysłowiowe sito. Ostatnie mecze ligowe to strata 4, 2, 3, 5 i 3 bramek. W szczególności ostatni domowy mecz z Piastem (1:5) w pełni obnażył gdyńską defensywę. Patrząc na formę Krzyśka Piątka oraz to ,że walczy on o koronę króla strzelców, stawiam, że strzeli dzisiaj przynajmniej jednego gola.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!!!
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Madryt (Hiszpania), ziemna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kyle Edmund - Daniił Miedwiediew
Typ: 2
Kurs: 3,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w Madrycie. Bardzo jestem ciekaw tego spotkania, bo spotykają się tutaj młode wilczki. Na cegle lepiej radzi sobie Edmund ale według mnie nie znowu na tyle żeby aż takie kursy wystawiać. Obaj wolą nawierzchnie twarde a na mączce do tej pory lepiej wiodło się Brytyjczykowi ale ja próbuję tutaj niespodzianki i zagram na Daniiła. Być może Rosjanin bez większego sukcesu na clayu nawet w turniejach challengerowych i pod tym względem zdecydowanie lepiej wygląda Kyle, który doszedł na cegle chociażby do finału w tym roku w Marrakeszu czy wygrał challenger w Rzymie w tamtym roku ale Miedwiediew potrafi zagrać bardzo inteligentnie i liczę tutaj na jego błysk. Kurs 3,02 na jego zwycięstwo w moim odczuciu jest przesadzony. Oczywiście nikt nie musi się z tym zgadzać, to tylko moje prywatne zdanie ;) Jednak meczu spodziewam się dużo bardziej wyrównanego niż wskazywałyby na to kursy a skoro tak to wole iść w stronę zawodnika, na którego ten kurs jest wyższy. Rosjanin nie jest tutaj bez szans i liczę, że fajnie w tym spotkaniu się zaprezentuje i powalczy o zwycięstwo.
⛔100
 
okomat 2

okomat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – 1.Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mouscron - Lierse
Typ: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 - tak
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dundee wczoraj zawiodło na całej linii, a prowadzili 2:1... No nieważne, jedziemy dalej. Na dzisiaj przeanalizowałem spotkanie Jupiler League. Mecz o nic, ponieważ Waregem &quot;zjadło&quot; tę grupę i szczerze mówiąc wątpię, że coś tam się jeszcze nieoczekiwanego wydarzy. W 7 meczach w tej grupie Mouscron strzeliło 11 bramek, tracąc przy tym aż 15. 26 bramek w siedmiu meczach to drugi wynik (pierwsze pod tym względem jest Waregem - 27 goli). U siebie Mouscron w bramkach 4:4. Lierse natomiast na wyjazdach radzi sobie dużo lepiej niż na własnym obiekcie. Co najważniejsze dla dzisiejszego typu - w każdym wyjazdowym spotkaniu w tej grupie strzelali gola. Mouscron zaś w każdym meczu u siebie zaliczyło BTTS. Dzisiaj również liczę na BTTS, a także z uwagi na liczbę goli w meczach Mouscron na over 2.5 gola. H2H niewiele mówi. Ostatnio było 3:0 dla Mouscron, ale Lierse grało u siebie, gdzie radzą sobie słabo. Wcześniejsze mecze były aż 4 lata temu i pokryły dzisiejszy typ, ale bądźmy szczerzy - nie ma to znaczenia. Wczoraj kurs na ten typ wynosił 2.10. Ciekawą opcją jest również bramka Lierse do 72 minuty po kursie 1.86. Powodzenia.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Typ: over 3.5
Kurs: 4.04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

No to nam się zrobiła zabawa po ostatnie kolejce – cztery ekipy pozostają w ostrej walce o utrzymanie, dwie bezpieczne na ten moment ekipy zmierzą się w bezpośrednim starciu i ktoś dzisiaj przybliży się do miejsc spadkowych a ktoś oddali bo raczej remisu tutaj nikt nie weźmie. Na pewno mam tu na myśli Piast którego minimalizm i defensywna gra została ukarana w meczu z Sandecją. Na pewno są mocno wkurzeni bo przecież tam mieli sytuację na 1:2 i praktycznie to zapewniło by im utrzymanie. Myślę że przez ten mecz trochę zatracili spokoju, udzieli im się nerwowość, która będzie sprzyjała temu że tych błędów będzie więcej to samo będzie się działo w Lechii co widzieliśmy w starciu z Niecieczą, gdzie tracili sporo prostych piłek bo chcieli za szybko, swoje też w przypadku dzisiejszych gości po prostu robi dyspozycja defensywa do które ma się wiele zastrzeżeń. Wyszły też aspekty fizyczne a dziś ten mecz będzie intensywny na walkę i znowu to biegowo w końcówce może źle wyglądać. Nie sądzę wobec tego by po strzeleniu bramki to już będzie obrona totalna. Trochę też źle do tego meczu podeszli za dużo górnych piłkę na walkę na 1 na 1 to nie była dobra taktyka, Stokowiec jest mądrym trenerem i wnioski z tego meczu na pewno ma. Dziś widzę więcej gry kombinacyjne, po ziemi po prostu piłką to dobry sposób na defensywę Piast dla mnie osobiście mało zwrotna gdy piłka krąży po ziemi. Też po ostatnim meczu pojawił się problem bo wypada Czerwiński a to jego przyjście poprawiło w tak znaczący sposób grę w defensywie tej ekipy a jego brak będzie niezwykle mocno odczuwalny. Co do Piasta to też po prostu liczę że wyciągnęli wnioski z ostatniego meczu w naszej lidze naprawdę czasami bronienie to jest najgorsza taktyka a grają u siebie dodatkowo na takie coś nie można sobie pozwolić. Będzie agresja, będzie walka ale myślę że za tym pójdą też bramki a ta pierwsza oby wpadała szybko i wtedy liczę że to już pójdzie bo to ten moment w którym już trzeba będzie ryzykować w swojej grze.
⛔100
 
pukon 963K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBL Bułgaria
Godzina: 17.30
Spotkanie: Academic Bultex - Balkan
Typ: Zwycięzca 1.kwarty Academic (remis - zwrot)
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBET
Analiza:
Drugi mecz półfinału bułgarskiej ligi NBL pomiędzy drużyną Academic Bultex a ekipą Balkan. Na tym etapie rozgrywek rywalizacja toczy się do trzech wygranych, jak na razie Balkan prowadzi 1-0 (79-78). Academic w rundzie zasadniczej zajął drugie miejsce, w ćwierćfinale fazy play off pokonali Yambol 2-1, natomiast Balkan zakończył rundę na trzeciej pozycji, a w ćwierćfinale wygrali 2-0 z Academic Sofia. To tak wyrównane sportowo zespoły, że ciężko wskazać tutaj jednoznacznie mocniejszego kandydata do zwycięstwa, na pewno Balkan po zwycięstwie w pierwszym meczu jest teraz bliższy awansu, ale gospodarze zrobią pewnie wszystko by wyrównać stan rywalizacji. Pierwszy mecz dla Academic nie ułożył się po ich myśli i już od początku musieli odrabiać spore straty - po pierwszej kwarcie 14pkt, a w pewnym momencie meczu już 21pkt straty. Potrafili dogonić rywali, a w końcowych fragmentach gry mieli nawet szanse na zwycięstwo, ale zmarnowali dwa wolne i musieli uznać wyższość rywali. W ogóle ten pierwszy mecz rozegrany w gorącej atmosferze i mocną pomocą sędziów dla gości, co stwierdził w jednym z pomeczowych wywiadów trener Nikolov (oglądając obszerny skrót, rzeczywiście sędziowie podejmowali w stykowych sytuacjach nie zawsze dobre decyzję z korzyścią dla Balkanu), z kolei trener Balkanu Vidic narzekał na dużą agresję ze strony kibiców gospodarzy. Posypały się tez kary po tym meczu - grzywne dla obu trenerów i trzech graczy. Academic nie zagrał dobrego meczu, jednak w niczym nie ustępowali rywalom i potrafił dogonić gości, mając jeszcze sporą szansę na zwycięstwo, jeżeli będą potrafili dzisiaj poprawić trochę tę dyspozycję i zagrają tutaj na takiej sportowej złości za ten wynik, powinni mocno zawalczyć o pełną pulę - na pewno mają potencjał na zdecydowanie lepszą grę. Zresztą ewentualne 0-2 i kolejne spotkania na parkietach rywali, nie pozwolą im realnie myśleć o awansie do wielkiego finału, z czego na pewno zdają sobie sprawę. Spróbuję tutaj pójść w stronę gospodarzy już w pierwszej kwarcie, liczę na to, że tym razem to oni zaatakują od początku, poprzedni mecz przegrali głównie przez słabe wejście w to spotkanie, nauczeni tym drugi raz nie powinni powtórzyć tego błędu.
✅95
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Francji, Finał
Godzina: 21:05
Spotkanie: Vendee Les Herbiers - PSG
Typ: Wynik do przerwy (podwójna szansa): 1X
Kurs: 3.95
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Witam szerokie grono forum. Długo zastanawiałem się co by tu zaproponować... Typ ryzykowny... Tak jak i pewnie dla niektórych under 4.5 gola po 2.18 (polecam również)... Jest to mecz finałowy, drużyna Vendee Les Herbiers już jest drużyną wygraną - doszli tak daleko, dostarczając przy okazji mnóstwo pozytywnych emocji kibicom jak i sobie... Nie mają nic do stracenia, zrobią wszystko aby stracić jak najmniej bramek... A może i samemu coś strzelą? (2.30 over 0.5 gola Vendee w LVBET - warto pomyśleć). PSG jak to oni... Mogą strzelić i 2-3 gole w 15 min... Ale jak już pisalem... Wszystko może się zdarzyć... i życzę drużynie z Les Herbiers najlepszego spotkania od lat - tak by PSG nie miało &quot;spacerku&quot; ;). Poprzeczka postawiona wysoko - zobaczymy już niedługo czy wzniosą się na wyżyny... Nagroda również zacna... :cash::cash::cash:
Drużyny do tej pory nie grały z sobą jeszcze w ogóle... Droga do finału:
Vendee Les Herbiers:
Vendee Les Herbiers - Lens 0:0 (4:2 w karnych),
Vendee Les Herbiers - Ch. Thelle 2:0
PSG:
PSG - Marsylia 3:0
Cean - PSG 1:3
Oczywiście PSG miało drużyny silniejsze bez dwóch zdań, i jaka drużyną jest nie trzeba pisać...natomiast powtarzam to jest piłka i liczę na chociaż pierwszą dobra połowę drużyny z Les Herbiers...Ostatnio widać tendencje, iż mecze o wyższą stawkę nie zawsze wychodzą tym&quot;pewniakiem&quot; - tak jakby zmęczenie sezonem przyszlo lub brak odpowiedniej motywacji... To jest tylko typ, każdy z nas ma swoje zdanie. Jeszcze raz powodzenia życzę oraz wysokich wygranych. Po więcej typów zapraszam do tematu w dziale ze statystykami. Pozdrawiam
Stawka:6j (1-10)
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Glasgow Rangers
Typ: X/X
Kurs: 4,70
Bukmacher: Expekt
Pierwotnie chcialem podac typ dotyczacy remisu w tym spotkaniu, aczkolwiek zostalem uprzedzony, jednak znalazlem rownie ciekawy bet.
Oba zespolu walcza o 2 pozycje w ligowej tabeli. Przypuszczam, ze w tym spotkaniu, nikt nie bedzie chcial sie otwierac, a bardziej bedzie liczenie na bledy przeciwnika, co zaskutkuje nudnym spotkaniem, jak to w wielu spotkaniach szkockiej ligi bywa..Remis, mysle, ze zadowoli obie ekipy. Analiza krotka, ale nie ma co tutaj lac wody, po takim kursie warto zaryzykowac.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom