>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 8. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Mistrzostwa Świata U20 , Półfinał
Godz: 10:00
Spotkanie: Wenezuela - Urugwaj
Typ: Under 1.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Pierwszy z dwóch półfinałów. Bardzo wyrównana para , na prawdę ciężko przewidzieć kto wyjdzie zwycięsko z z tej konfrontacji.
Osobiście daję minimalnie większe szanse Urusom , gdyż zgodnie z tym co napisałem omawiając jedno ze spotkań typuję ich do zwycięstwa w całych mistrzostwach. Jednakże dzisiejszy rywal pozostawił po sobie jak do tej pory bardzo dobre wrażenie i podobnie jak Urugwaj dotarł do tego etapu rozgrywek bez porażki.

Obydwie ekipy spotkały się dwukrotnie początkiem roku na rozgrywanych w Ekwadorze Mistrzostwach Amer. Płd. W pierwszej fazie turnieju padł bezbramkowy remis , natomiast w drugim przypadku zdecydowanie lepsi byli Urusi wygrywając 3:0.

Na obecnej imprezie Urugwaj w prawie wszystkich rozgrywanych meczach grał underowo , wyjątek stanowi ostatnie ćwierćfinałowe spotkanie w którym gonił wynik remisując ostatecznie 2:2 i wygrywając karne.
Wenezuela z kolei w fazie play - off dwukrotnie bezbramkowo zremisowała , przechylając szalę zwycięstw w dogrywkach ( 1:0 ).

Biorąc pod uwagę rangę spotkania i wzajemny respekt jakim darzą się obydwa zespoły sądzę że zaczną bardzo spokojnie i ostrożnie , a im dalej w las tym większą uwagę będą przywiązywać do zabezpieczenia tyłów. Oczywiście zdobyta bramka przez jakąkolwiek z ekip zmieni w 100% styl gry przeciwnika , niemniej nie zdziwię się jeśli mecz skończy się wynikiem 0:0 lub jednobramkowym zwycięstwem którejś z drużyn.

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 02:10
Spotkanie: Colon Santa Fe - Independiente Rivadavia (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2,48
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie 1/32 finału w rozgrywkach o puchar Argentyny. Mecz rozegrany zostanie na neutralnym terenie i spotyka się tutaj zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej z drużyną grającą w rozgrywkach ligowych szczebel niżej. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół Colon. Kadrowo są zespołem mocniejszym, to nie ulega wątpliwości a do tego ich przeciwnik zagra dzisiaj dość mocno osłabiony.

Absencje w Colon:
pomocnicy Ledesma (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Oviedo (15 występów w tym sezonie)

Absencje w Rivadavia:
obrońcy Vizcarra (17 występów w tym sezonie), Aguero (13 występów w tym sezonie) i Navas (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Cardozo (28 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Encina (25 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Curuchet (28 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Tarragona (27 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Reinoso (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie)

Independiente bez swoich dwóch najlepszych strzelców nie mają czego tutaj szukać myślę. Za dużo tych braków w kadrze i uważam, że Colon spokojnie wygra to spotkanie i awansuje dalej. W typach dnia proponuję to zagrać na wygraną Colon z handicapem 0:1, bo według mnie jak drużyna z Santa Fe wygra to minimum 2 golami przewagi pokrywając tego handicapa.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Azja Kwalifikacje
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Arabia Saudyjska
Typ: Australia wygra dokładnie 2 golami
kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie w ramach przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Australia będąca na 3 pozycji w tabeli i mająca 3 punkty straty dp zespołu Arabii Saudyjskiej na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Arabii. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktu z moim zdaniem słabszym od siebie przeciwnikiem w pierwszym spotkaniu rozegranym pomiędzy tym dwiema ekipami na stadionie Arabi padł remis po 2 . Gospodarze bardzo tutaj potrzebują kompletu punktów żeby dogonić Japonię która wcale nie będzie miała łatwego spotkania z Irakiem i ich jutrzejszych rywali , dla których na pewno remis byłby tutaj dobrym wynikiem , myślę że gospodarze jednak są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i nie odpuszczą w tym meczu, porażka praktycznie stawia gospodarzy w barażach bo na 4 miejsce spaść nie powinni ,ale to i tak dla takiej Australii bylby cios żeby z takiej słabiej grupy nie awansować bezpośrednio do mistrzostw, mój typ to wynik 3:1.

⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / World Cup 2018
Godzina : 12:00
Spotkanie : Australia : Arabia Saudyjska
Typ : Arabia Saudyjska over 1.5 gola
Kurs : 4.60
Bukmacher : Unibet

Zapowiada się arcyciekawe spotkanie , to już 8 kolejka w grupie B , gospodarze Australijczycy są na 3 miejscu natomiast goście pozycja wyżej bo 2 miejsce i to goście są bliżej bezpośredniego awansu , Australijczycy co prawda nie przegrali ani jednego spotkania ale za to aż 4 mecze zremisowali co powoduje 3 pkt stratę do dzisiejszego rywala , Arabia natomiast z bilansem 5-1-1 i br. 13:5 co w/g mnie może robić wrażenie , w/g buków to Australijczycy są faworytem ale liczę że goście tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o korzystny dla nich wynik a taki na pewno byłby remis , w ich pierwszym meczu w Arabii padł właśnie remis 2:2 a sięgając do H2H to Arabia potrafi bramki strzelać Australijczykom , choćby np w meczu towarzyskim z 2014 i wynik 3:2 dla Australii albo World Cup 2014 kiedy to tu w Australii co prawda polegli ale 4:2 tak czy siak dziś liczę że postarają się zdobyć bramkę a zaryzykuję i liczę na over 1.5 , tym bardziej że patrząc na wyniki Australii to w meczu z ostatnią ekipą Tajlandii potrafili zremisować 2:2 będąc oczywiście murowanym faworytem !

✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Z 619,7K
Dyscyplina Koszykowka Polska
Godz: 17,45
spotkanie Polski Cukier Toruń Stelmet Zielona Góra Handicap [0- 5,5]
typ:1
Kurs 3,45
Buk Unibet

Analiza:Zapraszam na kolejny pojedynek finałowy w koszykówce naszej ligi.Narazie po rozegranych 3 spotkaniah prowadzi 2-1 Stelmet Zielona Góra.Jednak w ostatnim spotkaniu na parkiecie Polski Cukier Toruń gosp
typ:1
Kurs 3,45
Buk Unibet

Analiza:Zapraszam na kolejny pojedynek finałowy w koszykówce naszej ligi.Narazie po rozegranych 3 spotkaniah prowadzi 2-1 Stelmet Zielona Góra.Jednak w ostatnim spotkaniu na parkiecie Polski Cukier Toruń gosp[odarze odnieśli zdecydowane zwycięstwo 84-74.W sezonie zasadniczym Polski Cukier Toruń zajął 4 miejsce w tabeli z 53 punktami zdobytymi.Na ich dorobek złożyło się 21 zwycięstw i 11 poniesionych porażek.Następnie w fazie play-of pokonali kolejno Rose Radom 3-0 i w półfinale również zdecdydowanie 3-0 Energe Czarni.Ich rywale Stelmet to obrońca tytułu z ubiegłego sezonu i zdecydowany faworyt do wygrania całej ligi w tym sezonie.W sezonie zasadniczym zajęli 2 miejsce w tabeli z 54 punktami zdobytymi.Odnieśli oni 23 zwycięstwa i 9 pojedynków przegrali.Następnie pokonali w ćwierćfinale Polpharma Starogard 3-1 by póżniej stoczyć bardzo zacięte spotkania z Ostrów Wielkopolskim ostetecznie wygrywając 3-2.Pojedynki pomiędzy tymi zespołami mają bardzo długą historie i częściej wygrywał Stelmet.Myśle że w tym pojedynku gospodarze są w stanie powtórzyć wynik z przed kilu dni i wygrać ten mecz.

06/06/17 PP
Cukier Torun - Stelmet 84:74
03/06/17 PP
Stelmet - Cukier Torun 87:66
01/06/17 PP
Stelmet - Cukier Torun 88:69
05/02/17 PLK
Cukier Torun - Stelmet 81:69

⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Tauron Basket Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Polski Cukier Toruń - Zielona Góra
Typ: Drużyna 1 (Toruń) więcej niż 10 pkt przewagi
Kurs: 6.96
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wszystko przemawia za tym że twarde pierniki u siebie, przy 4,5 tysięcznym dopingu nie przegrają. Gramy do 4 wygranych, mistrzowie Polski prowadzą 2:1 i pewnie nie będą się za wszelką cenę zarzynać aby wygrać na wyjeździe. Zawsze mogą zaczekać i 2 ostatnie mecze, z pełną halą rozstrzygnąć u siebie. Zresztą 8 ostatnich meczów LIGOWYCH kończyły się między tymi drużynami sprawiedliwie tj. wygraną gospodarzy. Ostatni mecz w Toruniu dość pewnie wygrały pierniki w stosunku 84:74. Prognozuję, że jeśli Torunianie zagrają tak samo dobrze w obronie to następny mecz zakończy się podobnym wynikiem, a rozstrzygnięcie zapewne zapadnie dopiero w Zielonej Górze. Torunianom sprzyja również fakt, że w ekipie przeciwników brakuje kontuzjowanego jednego z lepszych zawodników, czarnogórskiego skrzydłowego Nemanji Djuriszicia. Stawiam na zwycięstwo Torunia z lekkim handicapem. Powodzenia!
P.S. Piszę tą analizę od pół godziny i na koniec widzę że przede mną tak samo obstawił zwyciestwo1960, dlatego podwyższam handi, szukam innego buka i mam to co powyżej. Powodzenia!

⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , BrazyliaSerie A
Godz: 00:30
Spotkanie: Coritiba - Palmeiras
Typ: Coritiba
Kurs: 2.55
Bukmacher 1xbet
Analiza:
Dalej zostajemy w Brazylii, aby przyjrzeć się ciekawemu ( w moim odczuciu ) meczowi pomiędzy Coritibą, a przyjezdnymi z miasta Sao Paulo.
Bukmacherzy wystawiają bardzo ciekawe kursy na to spotkanie . Palmeiras to z pewnością drużyna z dużym potencjałem, jednak w tym sezonie nie prezentują niczego specjalnego.
Bilans meczy 1-1-2 i bramkowy 4-3. Wygrali pierwsze ligowe spotkanie z Vasco 4-0 i od tego momentu nie potrafili nawet strzelić bramki.
Gospodarze weszli w sezon świetnie. 3-0-1 i bilans bramkowy 6-2. Przegrali tylko mecz wyjazdowy z Santosem, w którym SPOKOJNIE mogli zdobyć komplet punktów, gdyby wykorzystali chociaż pewien procent stworzonych przez siebie sytuacji bramkowych. Zawiodła skuteczność.
Trzeba jasno zaznaczyć, że dotychczasowi przeciwnicy Coritiby nie byli najwyższych lotów. Uważam jednak, że będąc w tak dobrych nastrojach i prezentując się tak dobrze w ostatnich spotkaniach są w stanie zdobyć komplet punktów i tym razem. Myślę, że gospodarze zrobią dobry użytek z własnego stadionu.
Nie mam pomysłu co do połączenia typu z overem lub underem, więc zostawiam czyste zwycięstwo Coritiby po i tak bardzo dobrym kursie. Z pewnością będzie to ciekawy mecz.
Powodzenia i pozdrawiam.

✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Volleyball - World League 2017
Godzina: 08.06.2017 - 15:00
Spotkanie: Australia - China
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 1.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witajcie typerzy, dzisiaj a w sumie to będzie jutro typujemy mecz Australia - Chiny. Trochę statystyk na początek Australia w swojej grupie zajmuje 10 miejsce po trzech spotkaniach 2 mecze przegrała 1 wygrała. Chiny w tej samej grupie co Australia zajmują 4 miejsce 2 mecze wygrane 1 przegrany. Z wszystkich meczy obydwu drużyn tylko jeden między Chinami a Egiptem zakończył się 3:0. Jednak ten wynik nie wpływa na ocenę tego meczu ponieważ każdy kto ogląda ten turniej wie, że Egipt to chłopcy do bicia w tym turnieju. Dostali na razie od każdego 3:0 w pierwszych trzech meczach. Widać od razu, że statystyki przemawiają dosyć fajnie na ten zakład. Dodajmy także, iż i Australia i Chiny grają bardzo fajną siatkówkę. Według mnie na zbliżonym poziomie dlatego czuje tutaj dużo setów. W dodatku jeden ze światowej klasy typerów siatkówki z którym mam kontakt powiedział, że kurs jest bardzo dużym valuebetem i sam wjechał. W takim razie sędziowie są trzy razy na tak ???? . Pozdrawiam

⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger, Prościejów, Czechy
Godzina: 11:00
Spotkanie: Nicolas Kicker - Tennys Sandgren
Typ: 1
Kurs: @1.50
Bukmacher: BaH
Analiza:
Witam. Dzisiaj w godzinach przed południowych odbędzie się dość ciekawy pojedynek na który warto zwrócić uwagę. Nicolas to gracz, którego obserwuję już od jakiegoś czasu - atakuje, ryzykuję, słaby serwis i w miarę mocny łeb. Pnie się do góry w rankingu i mam nadzieję, że niedługo zobaczymy go w top 50, ale do rzeczy. Umiejętności i styl gry po jego stronie, buki dobrze wystawili kursy, choć nie zdziwi mnie fakt, jeżeli sugerowali się obecnym rankingem ATP.Kicker jest na chodzie OD LUTEGO, zbiera te punkty i pnie się do góry, jego rywal też w tym sezonie grał sporo, ale widać, że Nico jest głodny gry. Dwie wady jakie dostrzegam w tym zawodniku to lepsze skupienie przy serwisie rywala, przez co często w głupi sposób daję się połamać, ale w turniejach tego typu zazwyczaj podwaja to jego determinację oraz druga wada jaką jest wzrost.. 9 cm różnicy to dość dużo, ale myślę, że na ziemi to nie będzie miało, aż tak wielkiego znaczenia jak przy nawierzchniach szybkich. Jego rywal to typowy przebijaka, rzadko ryzykuję, a żeby go poskładać starczy głównie dobry serwis i trochę ryzyka, pamiętam kilka spotkań w jego wykonaniu, za bardzo przeżywa mecz i ostro się spina. W moim odczuciu ten sezon w &quot;czelkach&quot; będzie należał niewątpliwie do Nico i myślę, że poskłada go tu 2:0, kurs na samo zwycięstwo Nico pasuje do dubelka, na przykład z handicapem +5.5 gema na Pliskovą, która o 16 będzie mierzyła się z kobiecym Rafą kortów ziemnych, moim zdaniem wychodzi z tego solidny dubelek.
Powodzenia! ;)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym moim zdaniem przygotowałem bardzo mocny i solidny typ. Tym razem propozycja będzie z piłki ręcznej i meczu towarzyskiego pomiędzy Polską, a Szwecją. Mecz ten najbardziej utkwił mi w głowie gdy pierwszy raz go zobaczyłem, a kursy wystawione na to spotkanie są niezwykle rozbieżne i wysokie gdyż murowanym faworytem do wygrania tego meczu według mnie są Szwedzi którzy mają bardzo doświadczonych zawodników i ich potencjał znacznie przekracza naszą reprezentację, gdyż dobrze wiemy że nasz skład został totalnie przebudowany i grają w nim młodzi nie doświadczeni szczypiorniści którzy potrzebują dużo czasu na odnoszenie sukcesów z reprezentacjami pokroju Szwecji, co z tego że do naszego składu powrócił Krzysztof Lijewski i Karol Bielecki oni już mają swoje lata i zasługi na wielkich imprezach dla naszego kraju i wiecznie nie będą w szczytowych formach, z resztą ostatnie dwa mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy dobitnie nam to pokazały, że zostaliśmy totalnie rozbici na Białorusi 32:23, a potem męczyliśmy się niemiłosiernie na własnym podwórku i udało się wywalczyć remis który i tak nic nam nie dawał, a pogrzebał nasze szanse na awans do ME. Dlatego dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Szwedów którzy jeśli by wyszli nawet na nas rezerwami śmiem twierdzić że by to wygrali, gdyż jest to reprezentacja w której stawia się na młodzież i wprowadza się ich powoli do tych największych rozgrywek na arenie międzynarodowej. Moje słowa może nie będą aż tak przekonywująco ale ostatnie wyniki Szwedów jak najbardziej tak, w meczu towarzyskim ograli jedna z najsilniejszych reprezentacji Niemców 27:25, dzień pózniej grali ponownie z Niemcami tym razem padł remis po 25:25. W meczach kwalifikacyjnych do ME rozprawili się bez większych problemów z Rosjanami 21:29 oraz na ich terenie 25:21. Uważam, że dzisiaj zbierzemy ponownie kolejną lekcje gry i warto również w tym meczu pograć opcje typu 2/2 lub handicapy na Szwedów którzy są po prostu reprezentacją na ten moment dużo lepszą. Osobiście gram to spotkanie grubiej w singlu bo jest warte gry większych pieniędzy, a kurs 1,60 jaki wystawiony jest na STS tylko do tego zachęca.
Nieregulaminowy bukmacher
Błędne info w analizie

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - Wlochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Benevento - Carpi
Typ: Gospodarze Ponad 1.5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet

Analiza: Spotkanie rewanzowe we wloskiej Serie B. Jest to zaciety final, gdyz w 1 meczu padl bezbramkowy remis. Jednakze dzisiaj bedzie bramek duzo wiecej. Gospodarze strzelali bardoz duzo bramek u siebie, jesli chodzi o czas ligi. Uwazam, ze 2 bramki na swoim stadionie to pewne. Druzyna gra w najlepszym skladzie jaki moze wystawic trener. Motywacja bardzo duza i napewno beda chcieli dzisiaj pokazac rywalom, ze ich stadion to ich twierdza.

⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ u-20
Godzina: 13:00
Spotkanie: Włochy - Anglia (1 połowa under/over 0.5 bramki)
Typ: 1 (1 połowa UNDER 0,5)
Kurs: 2.17
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Witam
dziś mam nadzieję przerwać koszmarną serię i w końcu coś zapunktować, bo czerwiec rozpoczął się nienajlepiej (nieco pechowo, ale to nie zmienia faktu, że na minus). Proponuję typ na mistrzostwa młodzieży i spotkanie półfinałowe Włochów z Anglikami
Obie drużyny o zbliżonym potencjale, obie w dobrej formie. Wydaje mi się, że remis na zakończenie spotkania jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na 90 minut, aczkolwiek zamiast grać na remis próbuję tutaj szczęścia z underem po pierwszej połowie - krótko mówiąc obstawiam 0-0, a że typ na dokładnie 0-0 po pierwszej połowie w b-a-h wynosi 1.78 to lepiej zagrać under 0,5 bo wychodzi na to samo a kurs tutaj mamy 2.17 (swoją drogą to bardzo ciekawe zjawisko ???? ).
Uważam, że na tym etapie zawodnicy będą wypełniać w 150% założenia taktyczne i będziemy mieć tutaj typowe piłkarskie szachy, bez bramek w 1 połowie. Jeśli spojrzeć na wcześniejsze wyniki Włochów to możemy się obawiać czy jakaś bramka nie padnie tutaj przed przerwą, bardziej spokojni możemy być jeśli spojrzymy na tę statystykę po stronie Anglików, aczkolwiek przy mocnym rywalu (patrz Włochy - Urugwaj (1p. 0-0) ) Włosi niekoniecznie rwą się do ataku od pierwszych minut bardziej zabezpieczając własne tyły.
Druga sprawa to stawka tego spotkania i awans do finału - gra o mistrzostwo świata wśród młodzieży. Jestem przekonany, że w najlepszym wypadku rozstrzygnięcią zapadną między 60 a 90 minutą, choć tak jak na początku napisałem, uważam iż w tym meczu dogrywka a być może i rz. karne są wielce prawdopodobne
pozdrawiam i powodzenia

⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 16:05
Spotkanie: Halep S. - Pliskova Ka.
Typ: over 18,5
Kurs: @1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Półfinał szlema, godne siebie rywalki. Typ oparty głównie na tym, że Pliskova posiada jedne z najlepszych jesli nie najlepszy serwis wśród kobiet w tym momencie. W H2H prowadzi Halep 4:2, jednak tylko raz spotkanie miało mniej niż 19 gemów.
30/2016 R16 Canadian Masters Hard Simona Halep Karolina Pliskova 6-3 6-3
22/2016 ROU v CZE - FC WG - R1 Hard Karolina Pliskova Simona Halep 6-7(4) 6-4 6-2
5/2016 Romania v Czech Rep. - FC WG - R1 Hard Karolina Pliskova Simona Halep 6-7(4) 6-4 6-2
1/2016 QF Sydney Hard Simona Halep Karolina Pliskova 6-4 7-5
11/2015 R16 Indian Wells Masters Hard Simona Halep Karolina Pliskova 6-4 6-4
7/2015 F Dubai Hard Simona Halep Karolina Pliskova 6-4 7-6(4)
Nie widzę w tym meczu szans na pogrom, w którymkolwiek secie, owszem Halep potrafi wygrać 6:0 ale nie z zawodniczką posiadającą taki serwis.

✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ 2018, Azja
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Australia – Arabia Saudyjska
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Hitem tej serii spotkań eliminacyjnych w strefie Azjatyckie będzie starcie Australii z Arabią Saudyjską. Gospodarze tego spotkania mają problem, byli murowanym faworytem do awansu a ich sytuacja w tabeli nie jest łatwa, do dwóch pierwszych miejsc premiowanych awansem tracą trzy punkty na trzy kolejki przed końcem, Japonia raczej jest tym pewniakiem, tak więc dziś w rachubę nie wchodzi żaden inny wynik jak zwycięstwo, zresztą cała ekipa w wywiadach podkreśla że dziś liczą się komplet punktów. Z tym jest właśnie problem i to duży, co prawda jako jedyni w tej grupie nie przegrali meczu ale aż cztery mecze zremisowali. Ogromny problem stanowi defensywa w ostatnim czasie, gdzie trener z różnych względów nie może tego poukładać i ustabilizować, a trzeba też dodatkowo zaznaczyć że jest to trener z gatunku tych który lubi pressing, wysoką ofensywną grę. Wracając do tych problemów w defensywie to jeżeli traci się bramkę z Irakiem, czy aż dwie z ostatnimi Tajlandczykami to jest to problem, nie wspominając już o wielu problemach z Japończykami czy z Arabią na wyjeździe gdzie padł remis 2:2. To czym trener raczej martwić się nie musi to ofensywa a tego będzie szczególnie dziś potrzebował do zrealizowania celu w postaci kompletu punktów strzelali w każdym meczu eliminacyjnym, dla mnie też powołanie do kadry już legendy przecież Cahilla sprawia że trener postawi na ofensywę.
Arabia potrzebuje tutaj remisu który będzie dla nich sukcesem, zapewne na początku skupią się na kontrze czyli mocnym aspekcie ich gry, ale jestem pewien że ten mecz w ich wykonaniu nie będzie się opierał na defensywę, nie są w tym aspekcie silni z wymagającymi rywalami dwie bramki stracili u siebie z Australią, podobnie z Japonią. Dobrze nam znany trener B. van Marwijk też woli szukać kombinacyjne gry. Zresztą każdy widzie że zagranie w otwarte karty z tym rywalem to ostatnio gwarancja bramek a temu zespołowi jakości w ataku nie brakuje strzelili tylko jedna bramkę mniej od Japończyków i jedną więcej od Australijczyków.
Mecz odbędzie się Adelaidzie na boisku do footballu australijskiego, dziwne miejsce na taki mecz, to też moim zdaniem jakiś tam plus w stronę bramek. Tutaj szybka bramka otworzy ten mecz bo są to reprezentację, która lubią atakować i raczej bronienie wyniku nie leży w ich naturze, ale też po prostu nie robią tego dobrze. W ostatnich czterech bezpośrednich starciach nie schodzili z poziomu over 3.5.

✅175
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ u-20
Godzina: 13:00
Spotkanie: Włochy - Anglia
Typ: awans Włochów
Kurs: 1.85
Buk - fortuna

Poniedziałkowy mecz Zambia - Włochy to było najlepsze spotkanie piłkarskie jakie widziałem w tym roku. 42 (!!!) strzały, 3 bramki Włochów grając w 10-ciu przez prawie 80 minut. Nie widziałem jeszcze chyba nigdy tak dobrze poukładanej drużyny grającej w osłabieniu, brak jednego zawodnika nie był zupełnie widoczny. Świetne przygotowanie fizyczne , a mieli bardzo wymagających przeciwników pod tym względem. Z drugiej strony Anglicy, którzy też kończyli mecz w 10 , tyle że ich ostatnie 20 minut przypominało &quot;obronę Częstochowy&quot;. Do składu Włochów wraca istotny Mandragora, ale przede wszystkim kluczowy będzie tu aspekt psychologiczny - przegrywać 1-0, potem 2-1 (grając w 10-ciu) , a jednak awansować strzelając w dogrywce decydującą bramkę - respekt. Udowodnili, że w sporcie wszystko jest możliwe i że mają naprawdę mocne charaktery. Anglia też gra fajną piłkę, ale mimo wszystko zrobili na mnie trochę gorsze wrażenie. Niezbyt wymagająca Gwinea pokazała jak z nimi zagrać, natomiast w całym turnieju Włosi mierzyli się z mocniejszymi ekipami.

⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godz: 15:00
Spotkanie: T. Bacsinszky - J. Ostapenko
Typ: T. Bacsinszky wygra 2-0 w setach
Kurs: 2.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziwne że nikt nie ruszył tego typu, ba tego meczu. Przecież widać na wylot że Bacsinszky rozprawie się dość szybko z młodą Ostapenko, która swój występ już zakończyła i to bez gry (jestem pewny. Aby nie było to stawiałem na młoda Jelenke w poprzednim meczu i wychwalalem ja tu na forum. Ale dziś trudny dzień ja czeka. Korty sa suche i jest słonecznie, a to powoduje że trzeba dość szybko kończyć uderzenia. Piłka będzie latać dość szybko i liczy się kontrola uderzenia i chłodna głowa. Z Woźniacka, z pasywną Woźniacka to sie udawało. Dziś nie widzę regularnej Ostapenko. Ona musi ryzykować i grac maksymalnie na 2-3 uderzenia. Jak wszyscy wiemy ona potrafi &quot;zaskoczyć&quot; 30% skutecznością pierwszego serwisu i ciągłym &quot;atakiem&quot; siatki (same nie wymuszone błędy) I tak dziś będzie, ale bravo Ci Jelenko za wszystko (zrobiony dobry Kwit na Tobie) . Ci co nie potrafią dostrzec talentu jaki ma Timea Bacsinszky są IDIOTAMI. Widzę na forum wiele krytycznych wpisów i szkoda to komentować. Timea robi dziś 6-2 6-2 i to na wielkim spokoju. Jak ją oglądam przypomina mi się David Nalbaldian. Ona gra wyrachowany, niszczycielskie tenis, który może wku... każdą rywalkę. Świetnie zmienia tempo ataku, przyspiesza, zwalnia etc.Porafi przyłożyć i ma intuicję. Nie bez powodu ostatnio zawsze leje będącą w formie Williams.. Tu zrobiła to samo i przejedzie się po Ostapenko. Jak widać Bacsinszky gra niesamowity turniej i trzeba iść razem z nią (to dobry kierunek).

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Wczoraj duzo pecha i wszedl tylko jeden typ z Argentyny z kursem 3.40. Na dzis otrzymalem za to wydaje mi sie bardzo dobry typ-opisuje go ponizej.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 19.45
Spotkanie: Olimpo de Bahia-Ferro Carril Oeste
Typ: Wygrana Olimpo
Kurs: 2.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Olimpo to druzyna z 1wszej ligii,ktora walczy aby uchronic sie przed spadkiem,jednak w tym tygodniu spotkania ligowego nie graja,a wiec wszystko co maja najlepszego to posla do boju dzis przeciwko Ferro-bedzie to niemal ta sama jedenastka,ktora wygrala z Huracanem. Ferro walczy o awans i z pewnoscia oszczedza kilku czolowych graczy na mecz ligowy,ktory rozegraja w weekend-nieficjalnie bedzie to 7 zmian w porownaniu do ich ostatniego spotakania.

Istnieja wielka szansa,iz Ferro po prostu odda ten mecz dla Olimpo-Ferro ma inne priorytety na ten sezon.

Moja stawka na ten typ: 7/10.

Jesli Pomoglem-wcisnij ,,dzieki&#39;&#39; ????

Typujacym i grajacym zycze Powodzenia ????

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger, Bol (Chorwacja)
Godz: 16:30
Spotkanie: Bondarenko - Lukas
Typ: 1 set over 8.5 gema
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spokojny kurs na prawdopodobne zdarzenie. Bondarenko (WTA92, turniejowa 6) gra z Chorwatką (WTA332, dzika karta). Teoretycznie pozamiatane, ale:
1. Lukas gra u siebie
2. Lukas na cztery spotkania rozegrane w tym roku over 8.5 gema w pierwszym secie miała trzy. Czwarty by nie wszedł, bo wygrała go 6-1. W dwóch przegranych: 1 tie-break z Soler-Espinozą i 3:6 z Paulą Kanią.
3. Bondarenko w pierwszym secie daje się wyszaleć rywalkom i gra na dystansie. W pierwszej rundzie z Tomową (WTA136) pierwszego seta wygrała po tie-breaku.
4. Z FO Bondarenko odpadła po przegranej z inną Chorwatką, kwalifikantką Martic (WTA290), w pierwszym secie ugrała 2 gemy.

Reasumując, wziąwszy pod uwagę różnicę klas, ogranie itp., cierpliwość i taką sobie formę Ukrainki, ambicję Chorwatki - mniej niż 6-3 w pierwszym secie nie powinno się skończyć. Gdyby poszło w drugą stronę (fajny kurs 3.40), to też raczej nie z przewagą większą niż 3 gemy.

⛔100
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka PLK
Godzina : 17:45
Spotkanie : Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra
Typ: Stelmet Zielona Góra
Kurs : 1.80
Bukmacher : Totolotek
Analiza:

Czwarte starcie w finale PLK. Polski Cukier Toruń staje przed szansą doprowadzenia w rywalizacji ze Stelmetem Zielona Góra do remisu . Pierwsze dwa pojedynki bardzo pewnie wygrali obrońcy tytułu natomiast 3 dni temu dość nieoczekiwanie Cukier wygrał 84:74 i mamy 1-2. W ekipie gospodarzy niesamowite zawody rozegrał przede wszystkim Cheikh Mbodj (21pkt,10zb , 9/12). Center drużyny z Torunia często był fatalnie pilnowany przez zielonogórzan. Natomiast jesli chodzi o resztę wysokich to jak dla mnie katastrofa. Zagubieni w akcji . Po drugiej stronie słaby występ Dragicevica (9pkt,4zb , 4/9) którego gra może okazać się dziś kluczem do zwycięstwa. Trener Stelmetu Artur Gronek słusznie zauważył odrazu po meczu , że jego drużyna pozwoliła na zbyt wiele rywalom w pomalowanym. Do tego dodajmy 6/18 zza obwodu (co jest dobrym wynikiem jak na cukier) oraz świetny występ rozgrywającego Trottera (11pkt , 14asyst! ) i mamy niespodziankę. Zielonogórzanie muszą zagrać dziś bardziej agresywnie w obronie i przede wszystkim skuteczniej na tablicach. Ten trzeci mecz w ogóle był bardzo dziwny , oglądając go miałem wrażenie że jest kontrolowany przez mistrzów polski a tu jednak run 14-0 podopiecznych Jacka Winnickiego w ostatniej kwarcie i mamy niespodziankę. Podsumowując , gospodarze zagrali tak jak pozwolił przeciwnik a przeciwnik pozwolił na prawdę na bardzo wiele w efekcie czego podstawowi gracze Torunia zaliczyli świetne statystyki. Stelmet to jednak bardzo doświadczony zespół i wnioski z trzeciego pojedynku , który śmiało mogę nazwać wypadkiem przy pracy , zostały wyciągniete. Jestem przekonany , że po dzisiejszym starciu będzie 3-1 dla obrońców tytułu a zadecyduje szeroka i bardziej doświadczona kadra gości.

✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom