>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.06.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Polska
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Zgodzę się z argumentami kolegi, który wcześniej umieścił podobny typ. Nie będę więc ich powielał. Dodam jedynie, że Nasza reprezentacja miała problemy w meczu z Walią, która wystąpiła w rezerwowym składzie. Walijczycy w niedzielę mieli zdecydowanie ważniejszy mecz, a w nim w podstawowej jedenastce znalazło się tylko dwóch zawodników, którzy wybiegli we Wrocławiu od pierwszej minuty. Skoro Nasza reprezentacja nie potrafi zdominować przeciwnika, w którego składzie znajdują się zawodnicy z trzeciego, a nawet czwartego poziomu rozgrywek w Anglii, to budzi to niepokój przed meczem z takim przeciwnikiem jak Belgia. Reprezentacja Czerwonych Diabłów, bo taki przydomek mają nasi dzisiejsi rywale posiada lepszych piłkarzy nie tylko od reprezentacji Walii, ale także od Naszej. Do tego dodam atut własnego boiska i wychodzi mi, że dziś 3 punkty zostaną w Belgii. Nasza reprezentacja na pewno zagra dziś z kontry, bo w takiej grze czujemy się zdecydowanie lepiej. Gospodarze jednak zagrają najprawdopodobniej z trzema środkowymi obrońcami, bo w takim ustawieniu grają najczęściej. Spowoduje to, że przy ewentualnej kontrze w obronie Belgów będzie 3 zawodników, gdyż Ci trzej obrońcy raczej nie będą włączać się do akcji ofensywnych. Belgia skompromitowała się w ostatnim meczu i to ze swoimi sąsiadami. Na pewno wyjdą na dzisiejszy mecz z ogromną chęcią wymazania z pamięci kibiców porażki z Holendrami.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2475
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Narodów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Walia - Holandia
Typ: Holandia strzeli gola w obu połowach
Kurs: 2.28
Bukmacher: FORTUNA


Holandia wygląda naprawdę świetnie co potwierdził mecz z Belgią. Walijczycy zaś są po trudnym meczu z Ukrainą i myślę że w tej konfrontacji nei wystapią pełni swojego składu. SPodziewam się dominacji gości i ich dwóch goli po minimum jednym w każdej z połów. Holandia najpewniej wystawi optymalny skład. Goście maja większy potencjał kadrowy i niezłą linię pomocy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 823,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów
Godzina 20:45
Spotkanie : Belgia : Polska
Typ : zawodnik otrzyma kartkę / Lewandowski
Kurs : 7.50
Bukmacher : ETOTO

Niezwykle trudne spotkanie dla naszej kadry narodowej , Belgowie po bolesnej porażce jak już to wyżej zostało nie raz wspomniane będą chcieli się odkuć dziś na nas , Polacy dosyć sporo faulują , w meczu z Walijczykami popełniliśmy 15 fauli , wcześniej w bardzo ważnym meczu ze Szwedami powiedzmy tylko 10 , w tym meczu Robert ujrzał żółty kartonik i jeszcze jedno spotkanie towarzyskie z Szkotami nasi faulowali 18 razy , Robert nie za często otrzymuje kartkę ale nie znaczy to że wcale , wokół Roberta jak wiemy jest sporo szumu i nie zbyt miłych spraw , myślę , że dziś przy niekorzystnym wyniku a taki zapewne będzie to Roberta może trochę ponieść i albo będzie faulował albo mocno dyskutował z arbitrem , tak czy siak liczę że Roberta może dziś ponieść i w konsekwencji zobaczy żółtko .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Polska
Typ: Belgia strzeli w 1. połowie
Kurs: 1.71
Bukmacher: Betclic

Dzisiaj w ramach 2. kolejki Ligi Narodów reprezentacja Czerwonych Diabłów podejmie na własnym boisku drużynę Czesława Michniewicza. W poprzedniej kolejce inaugurującej rozgrywki Polacy pokonali 2-1 Walię, a Belgowie doznali sromotnej porażki z Holandią, ulegając Oranje aż 1-4. Myślę, że drużyna prowadzona na co dzień przez Roberto Martineza będzie chciała się zrewanżować własnym kibicom za klęskę w derbach Beneluksu i dzisiaj od początku rzucą się na polską reprezentację. Pomyślałem sobie, że dobrym typem będzie gol Belgii w I. połowie spotkania. Polacy przyciśnięci wysokim pressingiem potrafią się gubić i popełniają proste błędy w obronie. Ma zagrać De Bruyne, więc motor napędowy Belgów będzie dobrze funkcjonował. Być może na boisku zobaczymy też Edena Hazarda, który ma za sobą problemy z kontuzjami i według mediów oraz kolegów z drużyny wraca do formy, którą prezentował chociażby na mundialu w Rosji, czy też w barwach Chelsea. Zagrażać bramce będą mogli także Mertens, Trossard, który jest przewidywany do gry w podstawowej "11" lub Batshuayi, a wszystko to pod nieobecność kontuzjowanego Lukaku. Wydaje mi się, że ten typ jest w miarę logiczny i Polacy skapitulują przed przerwą. Tym bardziej, że taki typ wchodził w 8 z ostatnich 10 spotkań.

71
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2493
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Polska
Typ: powyżej 1,5 + powyżej 7,5 rzutów rożnych
Kurs:
1,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami 2 kolejka w Lidze Narodów. Belgowie po sromotnej porażce u siebie aż 1:4 z Holandią podejmują Polskę, która wygrała 2:1 z Walią co prawda z Walią B ale zwycięstwo to zwycięstwo.
Dziś liczę na "otwarte" spotkanie i co najmniej 2 bramki. Wiadomo, że Belgowie potrafią strzelać mnóstwo bramek - mają w swoim składzie bardzo dużo gwiazd mniejszych i większych. Sami stwarzają bardzo dużo sytuacji podbramkowych i nawet w ostatnim meczu niby przegrany z Holandią 1:4 ale mieli aż 10 rzutów rożnych. A z Nami raczej to Belgia będzie dominować grę.
Myślę i mam nadzieję, że Polacy również dołożą swoją cegiełkę do rzutów rożnych a i może strzelą bramkę.

83
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2158
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Europa Liga Narodow
Godzina:
20:45
Spotkanie: Belgia v Polska
Typ: Belgia wygra i wykona minimum 7 rzutów rożnych
Kurs: 4.25
Bukmacher: Sts
Analiza:

O tym meczu było już dzisiaj napisane wiele, ja także uważam, że Belgia będzie zmotywowana i przewiduje jej wygraną, nawet z handi. Rzucił mi się w oczy ten typ i postanowiłem go zgłosić w mecz dnia - Belgia nie ma problemów i notowaniem różnych, szczególnie u siebie + nawet jak wygrywają to grają dalej swoje. A ta ich gra bazuje na posiadaniu, oskrzydlaniu. Polacy takich drużyn i takiej gry nie lubią, przypomina mi się mecz z Holandia za Brzeczka, gdzie za dużo zrobić nie potrafiliśmy - a wybijanka była przednia. Skład Czesia też defensywny - moim zdaniem Polacy będą wywalać na różne. 7 różnych przy motywacji i graniu swoje Belgów jest jak najbardziej w zasięgu, a jedynka jest tutaj także naturalnym wyborem. Zobaczymy.

325
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów

Godzina: 20:45

Spotkanie: Belgia - Polska

Typ: 1 i BTS

Kurs: 3,05

Bukmacher: Fortuna

Analiza : dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Belgii i Polski w Lidze Narodów. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy która w ostatnich latach zrobiła o ogromny postęp. W pierwszym spotkaniu ulegli ani reprezentacji Holandii co z pewnością sprawia że w dzisiejszym spotkaniu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony strony. Ekipa Polski wygrała co prawda w pierwszym spotkaniu zwolnią w stosunku 2 do jednego jednak ekipa gości Zagrała w mocno rezerwowym składzie. Drużyna Belgii z pewnością będzie dzisiaj atakować i obrona reprezentacji Polski może mieć bardzo duży problem z postrzeganiem belgów. W mojej opinii Polacy zagrają odważnie i spróbują tworzyć sobie co najmniej kilka bramkowych okazji. Mam nadzieję że jedna z nich zakończy się strzelenie bramki. Moim zdaniem mecz wygrają Belgowie którzy zagrają ofensywie i będą zagrażać naszym reprezentantom. Mój typ to 2;1

205
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3121
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom