>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
N 0

niki275

Użytkownik
Ekwador
Emelec - Cuenca

Cuenca: - 4 świeże kontuzje z ostatniego meczu * obr. Filipetto *pom. Kuffaty *pom. Luzarranga *pom. Gonzalez - starsza kontuzja obrońcy Corozo Co najważniejsze od 3 miesięcy piłkarze grają bez wynagrodzenia, ze względu na kryzys finansowy. Emelec: - powroty do składu *obr. Achiller *obr. Quinonez *pom. Angulo *pom. Matamoros - jedna starsza kontuzja Corozy Podsumowując: Emelec w pełnym składzie, w dobrej formie, atut własnego boiska, kłopoty finansowe i kadrowe Cuenca. Klarowne h2h.
Typ Emelec -1,5 @2,3
⛔ 100
ZŁY ZAPIS
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Norwegia, Tippeligaen
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Start – Bodo/Glimt
Typ: over 2.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Powoli będziemy wracać do emocji ligowych po Mistrzostwach Europy, tydzień temu wróciliśmy po miesięcznej przerwie do rozgrywek w Norwegii, dziś rozpoczynamy kolejką kolejkę numer 15 w której dojdzie do starci zespołów z dolnych rejonów tabeli.
Start zamyka ligową stawkę z mizernymi sześcioma punktami, powoli zaczyna im to wszystko uciekać tym bardziej że jeszcze nie wygrali w tym sezonie. Już przed rokiem było blisko spadku i wszystko potwierdza się też teraz. Beznadziejne wyglądają w defensywie gdzie średni tracą dwie bramki na mecz, u siebie w 7 starciach już 16 bramek straconych. Jeszcze czystego konta nie zachowali, a dziś dodatkowo zabraknie kluczowego defensora Vikstøli 12/0.
Goście to ekipa środka stawki, która gra w tej kampanii bardzo nierówno stąd miejsce w dolnych rejonach, w razie nie powiedzenia w dzisiejszym starciu mogą spaść na przedostatnie miejsce, nawet remis może nie wystarczyć ale to dobra wiadomość. Na wyjazdach bez czystego konta
Gospodarze w swojej sytuacji muszą u siebie już szukać zwycięstw tym bardziej z takimi rywalami, spodziewam się ofensywnego nastawienie bo przy takiej dyspozycji w defensywie z zachowaniem czyste konta będzie ciężko a więc będą musieli poszukać swoich trafień, a dzisiejszy rywal to na pewno nie mocarz w destrukcji. Pokazali już w tym sezonie że grając odważnie potrafią być mocni zremisowali z Molde 1:1 oraz Stromsgodset 2:2. Goście też będą szukać zwycięstwa i ofensywnej gry, zresztą wiadomo w Norwegii gra się otwartą pikę. W Bezpośrednich meczach między sobą strzelają sporo a grają często bo dochodzą do tego coroczne mecze towarzyskie, a więc znaną dobrze swoje słabości a przy tej dyspozycji w defensywie będą wiedzieli jak to wykorzystać.
✅ 79
 
dembele 8

dembele

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Egipt 1.Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Gaish - Smouha
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza: 9 podstawowych zawodników nie zagra w drużynie gospodarzy, nie grają oni juz o nic, są pewni utrzymania i miejsca w środku tabeli. Smouha w pełnym składzie muszą wygrać żeby zachować szanse na podium i możliwość gry w pucharach. Na wyjeździe świetnie sobie radzi ta drużyna, także myślę ze można grac w ich stronę. Odemnie najpewniejszy typ dnia, oprócz sparingu Chrobrego z Zagłębiem dziś rano. Pozdrawiam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Męska kwalifikacje olimpijskie
Godzinna: 18.00
Spotkanie: Łotwa - Puerto Rico
Typ: Łotwa handicap -5,5 pc
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj Łotwa o Puerto Rico walczą o kwalifiację olimpijską do Rio_Od razu na wstępie mówię że nie widziałem nigdy drużyny Puerto Rico w akcji i typ ten opieram na analizie wyników i wyczuciu.Za to koszykówkę łotewską znam i cenię ją dość wysoko , Łotysze to solidna europejska firma prezentująca koszykówkę stylem i poziomem zbliżoną do Litewskiej.Wydaje mi się że europejska w tym i Łotewska koszykówka jest bardziej zaawansowana taktycznie i defensywnie i cenię ją bardziej niż koszykówkę południowo amerykańską choć osiągnięcia niektórych południowo-amerykańskich drużyn w ostatnich latach robią wrażenie zwłaszcza Argentyny.Oczywiście Puerto- Rico to nie Argentyna ale sądząc po wynikach ogórkami również nie są.Dlatego zdecydowałem się na dość niską linię handicapową którą Łotysze pokrywali w kilku ostatnich spotkaniach .
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina: 18.30
Spotkanie: Basel - Lausanne
Typ: over 4.5
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
W dniu dzisiejszym moja uwage zwrocilo kilka spotkan. Niestety mozna podac tylko jeden wiec mam nadzieje, ze bedzie trafny.
Jest to mecz towarzyski szwajcarskich druzyn.
Szwajcarskie ligi sa powyzej sredniej jesli chodzi o bramki. To widac nawet w spotkaniach towarzyskich. Basel gralo 7 meczy towarzyskich. w tym 3 z druzynami szwajcarskimi. I wlasnie z tymi trzema druzynami padly wyniki 3:2, 4:2 i 2:4.
Lausanne gralo o 3 mecze towarzyskie - wszystkie 3 z druzynami szwjacarskimi. Wyniki byly nastepujace: 2:5, 2:4 i 2:3.
Mysle, ze dzisiejszy wynik moze byc w granicach 4:2.
Powodzenia
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP challenger Cali
Godzina: 18:30
Spotkanie: Marcelo Tomas Barrios-Vera - Federico Coria
Typ: Coria
Kurs: 2,38
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś ćwierćfinał południowoamerykańskiego challengera. Wg bukmacherów faworytem jest 19-latek z Chile, wg mnie - o 5 lat starszy Argentyńczyk. Barrios do turnieju przedarł się z kwalifikacji, wcześniej w sezonie zagrał tylko w jednym challengerze, w pierwszej rundzie wyraźnie przegrywając. Tutaj ograł J. Gomeza i Struvaya, który jest dobrym graczem, ale ostatnio cały czas zbiera baty. Coria ma na koncie w tym roku już 3 występy w challengerach, jedną drugą rundę. W drugiej rundzie tego turnieju zaliczył niezwykle wartościowy wynik, ogrywając Emilio Gomeza, zawodnika który wbił się już na poziom challenger i ma na koncie półfinał, a było to miesiąc temu. Tutaj ograł mocnego jak na ten turniej Arevalo, ale nie dał rady Corii. Argentyńczyk jest bardziej ogranym na poziomie challenger zawodnikiem od Chilijczyka, mimo że obaj raczej grają w turniejach rangi futures. Z niespodziewanych wyników w poprzednich rundach, na mnie dużo większe wrażenie robi ogranie przez Corię Gomeza, niż wygrana Barriosa nad Struvayem. W moim odczuciu faworytem tego spotkania jest gracz z Argentyny i stawiam że potwierdzi to się na korcie.
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Irlandia - Premier Division
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Bohemians - Bray
Typ: Bohemians
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza : Dzisiejsza analiza dotyczeć będzie spotkania pomiędzy drużynami Bohemians - Bray. W mojej opinii faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy. Co przemawia za faworytami tego spotkania ? Przede wszystkim dyspozycja strzelecka, oraz gra obronna obu drużyn. W statystykach strzeleckich w ostatnich 5 spotkaniach prowadzi oczywiście Bohemians (10-6), podobnie sprawa ma się do bramek straconych przez obie drużyny, ta statystka również przemawia na korzyść gospodarzy (2-6). Ostatnimi czasy Bohemians jest w gazie wygrywając 4 na 5 spotkań i remisując 1 spotkanie z Galway. Głównym atutem gospodarzy jest ich teren , gdzie grają zdecydowanie lepiej aniżeli na terenie rywala. Gospodarzy tracą tylko 2 pkt. do 5 miejsca w tabeli mając rozegrane 1 spotkanie mniej , więc spodziewam się że zrobią wszystko aby wskoczyć o 2 pozycje wyżej niż są w chwili obecnej. Zespół Bray grając w delegacji spisuje się katastrofalnie przegrywając 4 na 5 spotkań co potwierdza mój typ w strone gospodarzy. Co do absencji w drużynie gospodarzy niepewni występu w tym spotkaniu są Dan Byrne (problemy ze ścięgnem) oraz Jake Kelly (ramię). W drużynie gości na 100% nie wystąpią : Alan Byrne ,Alan McNally (pachwina), z kolei niepewny swego występu jest Conor Kenna który zmaga się z bólem łydki. Wielką motywacją aby zespół z Dailymount Park wygrał to spotkanie jest fakt, że na 2 spotkania rozegrane na swym terenie przeciwko Bray kończyły się porażką oraz remisem, jednak mam nadzieje że nadszedł czas na zmianę i dziś przełamią zwyciężą. To wszystko, mam nadzieję ze po tym meczu będzie 3/3 w Typach Dnia. Powodzenia!
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - IO
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Serbia - Czechy
Typ: Over 156,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza : W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi drużynami padł wysoki wynik 89:75. Serbia nie przegrała od wielu spotkań i tu także jest zdecydowanym faworytem do rozgromienia rywala, natomiast Czechy moim zdaniem podejmą walkę jak równy z równym i zobaczymy mnóstwo punktów. Serbowie w każdym spotkaniu rzucają średnio 85 pkt, a jak już wspomniałem dziś Czesi tak łatwo sie nie poddadzą. Obie drużyny mają wyjątkową łatwość wypracowywania sobie sytuacji pod koszem jak również dość dobrą skuteczność rzutów za 3 pkt. W tym meczu widzę zdecydowany value jeśli chodzi właśnie o złamanie linii 156,5. Już niebawem się dowiemy czy były to tylko przypuszczenia.
✅ 112
 
del-potro-jm 12

del-potro-jm

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna mecze towarzyskie
Godzina:20:30
Spotkanie:Gent-Olympiakos
Typ:2
Kurs:2.30
Bukmacher:bet365
Analiza:Szybko bo do meczu coraz bliżej
Jak wiadomo Olympiakos to mistrz Grecji ktory w swojej lidze nie ma równych.Co do Gent jest to belgijski zespół który w poprzednim sezonie uplasował się na 3 pozycji.Gent rozegrał już kilka sparingów w których ogrywał jakiś ogórków kiedy przyszedł mecz z rywa:-|lem z wyższej półki czyli Shaktarem przegrali 2:0.Jak wiadomo Olympiakos to dobra drużyna ktora nie powinna mieć problemów aby wygrać ze słabszym zespołem na wyjeździe ale jak wiadomo to są sparingi rotacje składów itp.W sparingach mistrzowie Grecji nie spisywali się dobrze dlatego licze na dzisiejsze zwycięstwo.Kurs godny grania.Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom