>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.08.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 8. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
najlepszy_polski_typer 255
Dyscyplina: Tenis, WTA Montreal
Godz: 00:30
Spotkanie: Azarenka Viktoria - Mladenovic Kristina
Typ: Azarenka Viktoria dw. 2-0 w setach
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Większość Typerow wierzy w zwycięstwo Mladenovic, ja zdecydowanie nie !!! Azarenka prędzej skreczuje, jak przegra ten mecz (co ma ostatnio w swoim zwyczaju). Viktoria zagrała świetnie ostatni mecz, jednak przy stanie 7:6, 0:3 zaczęła narzekać na swoj nadgarstek i skreczowala w Washington&#39;ie w konfrontacji z Danielle Collins. Tutaj w Montrealu dostała dziką kartę i z zaproszenia skorzystała (niski ranking nie pozwala jej grać bez udział w kwalifikacjach). Powtórzę, słynna Aza wraca do zawodowego tenisa po urodzeniu dziecka. Przy jej konfrontacji z Collins byłem za Amerykanką (grałem w jej stronę handicap gemowy) i w efekcie końcowym miałem rację, bo spotkanie było zacięte (jednak przez krecz był zwrot stawki). Viktoria Azarenka świetnie się porusza i gra bardzo szeroko wykorzystując w pełni geometrię kortu, co najważniejsze na dużej skuteczności. Dzisiejsza Azarenka ma jeszcze coś w sobie z dawnej ofensywnej bestii ... Najważniejsze jest to, iż Bialorusinka defensywną grą uzyskuję dużą przewagę (jak za dawnych czasów). Kiki Mladenovic ma od co najmniej dwóch sezonów załamanie formy i daleko jej do dyspozycji Danielle Collins. W tym roku były małe przebłyski jej powrotu do formy, ale nie trwało to długo. Prywatnie Kiki związała się z Dominik&#39;iem Thiem&#39;em w ostatnim czasie, jednak to nic nie zmieniło. Nie ma szans, aby dziś Mladenovic wspięła się na wyżyny swoich umiejętności. Ona ciągle zrywa uderzenia, nie czuję gry, a to jest najważniejsze w jej tenisie, który jest oparty na płaskich uderzenia i ciągle ofensywnym nastawieniu. Tu nie zobaczymy dobrego rytmu gry, czy dużej skuteczności na serwisie, a błąd będzie gonił błąd, należy podkreślić iż to będzie niewymuszony błąd. Mladenovic aby coś ugrać w tym spotkaniu musi przejąć inicjatywę, a na tak &quot;szorstkiej nawierzchni&quot; będzie to praktycznie niewykonalne!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina:
19:00
Spotkanie: PAOK Saloniki `- Spartak Moskwa
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Grecki PAOK Saloniki podejmie w środową noc zespół ze stolicy Rosji , czyli Spartaka Moskwa
Grecy przystąpią do rywalizacji po serii trzech zwycięstw w ostatnich trzech spotkaniach , które wszystkie wygrała , w tym chyba najważniejsze dwa spotkania tegorocznego sezonu , czyli dwumecz w drugiej rundzie kwalifikacji z FC Basel . Wygrana nad Spartakiem powinna przybliżyć gospodarzy do wygranej w tym meczu , więc stawiam na zwycięstwo greków w pierwszym spotkaniu dwu meczowego pojedynku.
✅126
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna Eliminacje do LM
Godzina : 20:45
Spotkanie : Celtic-AEK
Typ : 1 drużyna ilość rzutów rożnych powyżej 6,5
Kurs : 2,73
Bukmacher: fortuna
Analiza: Celtic jest drużyną bardzo overową jeśli chodzi o rzuty rożne.
W zeszłym sezonie w lidze prawie 60% meczy kończył zdobywając minimum 7 rzutów rożnych,
a prawie 70% meczy rozgrywanych u siebie. Pierwszy mecz w tym sezonie też bardzo overowy
Celtic zdobył aż 12rzutów rożnych. W eliminacjach do ligi mistrzów też jest dobrze,
z Rosenbergiem dwukrotnie zdobył 7 cornerów a z Alashkertem 6 i 8.
Liczę, że Celtic pokryję tą linie kurs na to zdarzenie jest zaskakująco wysoki a bardzo możliwy,
więc wchodzę w to bardzo chętnie ???? Kursy do jutra pewnie spadną, więc analize daje już dziś.
Powodzenia.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - International Champions Cup
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs:
1,51
Godz: 02:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami przed ostatni mecz towarzyski w ramach International Champions Cup.
Real Madryt podejmuje AS Romę, który na tym turnieju chyba jest w najbardziej optymalnym składzie.
Swój pierwszy mecz ulegli 1:4 Tottenhamowi następnie pokonali 4:2 Barcelonę. Real uległ 1:2 z Manchesterem United a następnie pokonał 3:1 Juventus.
Widać, że w każdym z tych meczy padł właśnie taki typ jaki proponuję.
Real Madryt w tym meczu wystąpi nadal bez Varane, Marcelo, Modrić i Kovacić, który chce wymusić transfer natomiast w Romie nie ma żadnych absencji.
Warto wspomnieć o Viniciusie z Realu, młody kapitalnie zapowiadający się Brazylijczyk, szybki z mega dryblingiem - brakuje mu na tę chwilę wykończenia akcji. Również na Requilona - bocznego obrońcę, który całkiem nieźle poczynał sobie z piłkarzami Juventusu.
Z dobrej strony pokazuje się Bale, który strzelił bardzo ładnego gola, Asensio 2 bramki.
Roma za pewne również w tym meczu wystawi mocny skład dlatego idę w bramki obu ekip.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
makaveli23 146,7K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka WNBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Chicago Sky - Minnesota Lynx
Typ: Chicago Sky +4.5
Kurs: 1.97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chicago Sky miewa dobre mecze i potrafi wystrzelić i liczę na taki mecz jutro, kiedy spotkaja sie z Minnesotą. Obie druzyny zajmują 4 miejsce w swojej konferencji z tym ze to Minnesota gra w lepszej i posiada bilans 50 % a Sky ma okolo 30%. Nie przeszkadza to druzynie z Chicago odnosic zwyciestwa nad takimi druzynami z western conference jak Dallas, Phoenix i wlasnie Minnesota. Niewatpiliwe ofensywny styl gry pasuję tej druzynie i u siebie podejmując drugą druzyne ofensywną mają łatwiej. Minnesota słyneła z dobrej gry w defensywie ale to juz przeszłość, poprzednim razem przegraly ze Sky w Chicago 14 punktami a jutrzo licze ze bedzie podobnie. Ostatnim gdy Minnie wygrywala to bylo kiedy pokonaly New York (ktore ma bilans 25%) u siebie ale tylko 3 punktami, wiec to kolejny powod ze tutaj bedzie trudniej.
⛔100

 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Toronto
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fucsovics - Wawrinka
Typ: Wawrinka
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kursy na to spotkanie trochę mnie zaskoczyły. Stan w pierwszym meczu w Kanadzie pokonał Krygiosa w trzech setach. Pierwszy set co prawda pozostawia wiele do życzenia. Stan przegrał wygrywając jednego zaledwie jednego gema. Drugi oraz trzeci set wyglądały już zupełnie inaczej. Stan trzymał bardzo dobrze swoje podane i w koncówkach każdego z setów przelamywał swojego rywala. Jesli chodzi o Fucsovica w meczu z Sousa został przełamany aż trzykrotnie. Mimo iż wygrał spotkanie w dwóch setach. Patrząc na ostatnie wyniki Węgra spisuje sie na kortach twardych całkiem przyzwoicie ,ale nadal uważam że mimo różnicy pomiedzym Szwajcarem a Węgrem chodzbyw rankingu to jest to typowy średniak. Według mnie jutro Stan bez straty seta wygra to spotkanie ale to typ trochę ryzykowny więc polecam pograć na same zwycięstwo Szwajcara. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 637,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Salzburg - Shendija
Typ: powyżej 3,0
Kurs:
1,74
Bukmacher 1xBet
Analiza:


W tym meczu będzie widać różnicę klas. Awans Macedończyków po wyeliminowaniu Tiraspolu już należy uznać za niespodziankę i w mojej opinii te niespodzianki się skończą. Austriacy w pierwszych meczach ligowych bieżącego sezonu i meczach towarzyskich pokazali, że potrafią strzelać i sądzę że w środę kilka bramek rywalom wpakują. W przypadku rozprężenia nawet Shendija może coś strzelić, a to będzie bardzo dobre rozwiązanie na typ overowy. W przypadku gdy wpadną „tylko&quot; 3 bramki będzie zwrot.
▶zwrot
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, mecz towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Reus Deportiu - Girona (-1,5) AH
Typ: 2
Kurs:
3.30
Bukmacher 1xBet
Analiza:

Girona idzie jak burza w sparingach. Wygrali wszsytko w tym ostatnio aż 4-1 z Tottenhamem który grał w dość dobrym składem. Wzmocnili się w obronie Muniesą i Mojica i wygląda to dobrze. W 4 sparingach tylko 1 bramka stracona i aż 16 strzelonych. Jutro rywal z zaplecza Laligi , którego celem na ten sezon będzie utrzymanie. Do tej pory wygrali z CF Peralada (Segunda division B) 4-0 i zremisowali z rezerwami rezerw Espanyolu 0-0. Mecz w ramach towarzyskiego pucharu Ciudad Reus Trophy więc liczę na większe zaangażowanie niż w zwykłym sparingu. Kadrowo Girona to dwie klasy wyżej. Transfermarkt wycenia wartość zawodników Girony ośmiokrotnie więcej niż graczy Deportiu. Girona ma też dużo szerszy skład i są na końcu przygotowań, te kilka sparingów więcej zawsze daje drużynie handicap. Liczę na pewne zwycięstwo gości.
⛔100
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - Chiny, LoL Pro League
Godzina: 11:00

Spotkanie: Topsports Gaming - EDward Gaming
Typ: Topsports Gaming
Kurs: 3.41

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wracam do obstawiania LoLa i szukania niespodzianek, te spotkanie chińskich rozgrywek wydało mi się oczywistym wyborem. Dwie drużyny z grupy B, idące łeb w łeb oraz mające identyczny bilans (7w7l) zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Bukmacherzy są zgodni i jako zdecydowanego faworyta stawiają drużynę EDward Gaming, jednak ja nie jestem co do tej oceny przekonany i widzę ogromnę value w kursie 3.41 na Topsports, drużynie, która wygrała 3 swoje ostatnie mecze, w tym przeciwko Suning Gaming na przekór bukmacherom. Co ważne, zwycięstwa te nie były osiągane poprzez losowe przebłyski pojedynczych graczy, a zorganizowaną, drużynową grę. Rywale, EDward Gaming przegrali 4 ostatnie mecze z rzędu, mimo że w 3 z nich byli zdecydowanym faworytem, ewidentnie coś w tej drużynie się sypie, brakuje zgrania, być może mają problemy psychologiczne. Nie wykluczam, że w tym meczu się przełamią i przerwą pechową serie, ponieważ nie da się ukryć, umiejętności indywidualne graczy są po ich stronie, jednak rozrzut w kursach każe stawiać przeciwko nim.
✅241
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 21

hazardtozuo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja FNL
Spotkanie: Nizhny Novgorod vs Luch
Typ: 1
Kurs: 1,83
Godz: 18
Bukmacher: LVbet
Analiza
Tutaj raczej analiza będzie krótka a konkretna.
5 kolejka 2 ligii rosyjskiej. Do tej pory gospodarze u siebie wygrali oba zagrane mecze z wyzej notowanymi zespolami a goscie? Goscie nna 4 kolejki strzelili jedna bramke - u siebie grajac prawie caly mecz z przewaga zawodnika... To byl mecz wygrany, do tego bezbramkowy remis u siebie z druzyna ktora w 3 poprzednich meczach stracila 9 bramek... Luch do tej pory na wyjezdzie zagralo 1 mecz - przegralo i grzechem byloby nie wspomniec o tym ze stracili bramke ktora pozbawila ich chocby punktu grajac z przewaga zawodnika...
Jak ktos lubi ryzyko mozna zagrac na fortunie 1/-2.5 bramki (kurs 3.35) ale polecam bardziej bezpieczny typ
⛔100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Toronto
Godzina: 20:00
Spotkanie: Querrey S. - Schwartzman D.
Typ: Schwartzman D.
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Querrey nie podobał mi się w pierwszym spotkaniu które wygrał bez jakiś większych problemów. Zawodnik z Argentyny odprawił w dwóch setach Edmunda. Querrey ma zdecydowanie lepszy backhand od poprzedniego rywala, ale wydaje mi się, że zawodnik z Argentyny powinien sobie z nim poradzić. Rok temu się spotkali i górą był Schwartzman. Mam nadzieje, że tylko serwis nie zawiedzie Argentyńczyka.
✅91
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
Typ: over 2,5
kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W jednym ze spotkań rundy wstępnej Pucharu Polski &quot;Stalówka&quot; podejmie spadkowicza z II ligi Legionovię. Mimo to że gra tu drugoligowiec z trzecioligowcem faworyta trudno wytypować.Stal do ostatniej chwili w ubiegłym sezonie walczyła o utrzymanie na szczeblu centralnym i dopiero po wygraniu z MKS Kluczbork udało im się pozostać w lidze. Przed rundą jesienną nastąpiło sporo zmian kadrowych. Do zespołu przyszli miedzy innymi: Piotr Nowak, Fryderyk Stasiak, Kacper Czajkowski, Robert Dadok, Michał Kitliński, Piotr Mroziński. Dadok i Kitliński mają już na swym koncie po bramce. W lidze po trzech kolejkach podopieczni trenera Krzysztofa Łętochy zgromadzili sześć oczek (ROW Rybnik 1-0, Resovia 2-1, Elana Toruń 1-2). Przejdę teraz do drużyny z Legionowa. Ubiegły sezon to totalna katastrofa. Na kilka kolejek przed końcem był już pewny spadek z ligi. Mimo tego zarząd zdecydował się zaufać trenerowi Bartoszowi Tarachulskiemu i pozostawił go na stanowisku trenera. W klubie myśli się poważnie o powrocie na szczebel centralny. W tym celu pomóc maja starzy znajomi trenera z czasów Pogoni Siedlce, Daniel Gołębiewski i Marcin Burkhardt. Moim zdaniem każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy i wygrana gości nie będzie tu niespodzianką. Mecz ten zostanie rozegrany w Boguchwale gdyż Miejski Stadion w Stalowej Woli nie został dopuszczony do rozgrywek.
✅85
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport League od Legends LCK
Godzina: 10:00
Spotkanie: Afreeca Freecs - Jin Air Green Wings
Typ: ilość map +2,5
kurs: 2.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam wszystkich traderów i typerów.
Na dziś wybrałem smaczek z najlepszej ligi LOLa na świecie - LCK.
Krótko i na temat :faworytem meczu jest oczywiście ekipa &quot;Afica&quot; ale już nie raz pokazali że łatwo tracą koncentrację po zdobyciu przewagi i nie pilnują dolnej alei we wczesnej fazie gry ( Kramer gra agresywnego bota). Jin Air w poprzedniej kolejce urwało mape aktualnemu liderowi rozgrywek Koreańskiej ligi i nie zapowiada się żeby odpuścili walkę o punkty. Kolejnym argumentem który kieruję mnie na over 2,5 to fakt że w poprzedniej kolecje Afreeca Freecs przegrała walkę o grę w playoffach z praktycznie świeżą drużyną Hanwha Life Esports a to z kolei na pewno odbije się na ogólnych moralach w drużynie i pozwoli Zielonym na zdobycie przewagi na początku spotkania. Zachęcam do oglądania meczu bo naprawdę warto.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna Eliminacje do LM
Godzina : 20:45
Spotkanie : Celtic-AEK
Typ : powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs : 2.35
buk 1xbet
Witam ,
swoj typ argumentuje faktem ,że w spotkanich Celticu pada wiele bramek. Ostatnio -4;0;4;3;5;3;7
Aek z pewnoscią zamuruje i zagra z kontry,jednak wydaję mi się ,że Celtic jest na tyle silny na dzień dzisiejszy ,że będzie się starał ustrzelić zaliczkę przed rewanżem w gorącej Grecji....a Aek też potrafi zaskoczyć więc szansa jest nie mala.
Pozdrawiam.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Świata, Suruga Bank Championship
Spotkanie: C-Osaka – Independiente
Typ: over 2.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Godz. 12:00
Analiza:

Dość wysokie kursy jak na gatunek, wagę tego spotkania moim zdaniem. Ktoś sobie co roku wymyślił takie stracie pomiędzy zwycięzcą japońskiej J. League Cup oraz zdobywcą południowoamerykańskiej Copa Sudamericana. Sponsor jest zacny i jest o co grać ale raczej tutaj powinno być więcej gry dla kibiców bo trzeba tworzyć widowisko by za rok przyciągnąć kibiców na stadion. Cerezo jest trakcie sezonu niby to jest jakiś autu który zawsze na tym turnieju Japończycy wykorzystują, są szybsi i precyzyjniejsi do rywala dla którego ten mecz jest tak naprawdę jednym z pierwszych sprawdzianów przed sezonem. Jednak gospodarze ostatnio mały dołek i dla nich klucz to rozrywki ligowe i ważny mecz w weekend. Trener na 100% pomiesza tutaj składem a z racji tego że zespół ma w genach ofensywną grę myślę że na tle jak zwykle świetnie przygotowanych technicznie i taktycznie Argentyńczyków będą się gubić na tyłach i to mocno. Przyjezdni jak wspomniałem trochę to traktują jako ostateczny sprawdzian przed startem sezonu, czego oczekiwać po nich to nie wiadomo. Kulturę oraz technikę gry w piłkę Argentyńczycy mają lepszą to jest ich atut. Będą zespołem potrafiącym grać aktywnie w ofensywie. Tutaj wielkiego ciśnienie nie będzie a są to ekipy potrafiące zdobywać bramki i grać ofensywnie szczególnie mam tu na myśli Japończyków. Poprzednie edycję tych rozgrywek to mocno bramkowe spotkania tylko inauguracyjny mecz tego finału skończył się underem. Independiente już raz walczyło o ten puchar remisując po 90 minutach 2:2 z Iwata i przegrywając ostatecznie w karnych.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - ŚWIAT: World Open
Godzina: 13:30
Spotkanie: Allen - Lisowski
Typ: Lisowski wygra
Kurs: 2,00
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Według mnie bardzo wyrównany pojedynek. Według mnie faworytem jest Lisowski, ponieważ ich ostatnie pojedynki w 2017 a było ich trzy wygrał Lisowski. W poprzedniej fazie Lisowski gładko wygrał z Wakelinem 5-0, a Allen wygrał 5-1 z Haotianem (strata jednego frame). Chociaż Allen jest 11 w rankingu a Lisowski 24 uważam że Lisowski dziś wygra. Powodzenia ???? z fartem
✅100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM kwalifikacje
Godzina 19:00
Spotkanie : RB Salzburg : FK Shkëndija
Typ : RB Salzburg strzeli over 2.5 gola
Kurs : 1.60
Bukmacher : Unibet
Kolega wyżej już wspomniał o tym meczu i zgadzam sie że faworyt może być tylko jeden , RB w lidze gra dobrze , myślałem a nawet chciałem postawić ich mecz ostatni w lidze z Mattersburg że może być jakaś niespodzianka ale ostatecznie zrezygnowałem i dobrze bo Salzburg wygrał 2:0 ale wiadomo to liga a LM to inna bajka , jednak dzisiejszy rywal z Macedonii chyba nie będzie miał wiele do powiedzenia i liczę na pewne i efektowne zwycięstwo RB , zaglądając jeszcze np do ubiegłorocznych kwalifikacji to RB podejmował zespół z Malty FC Hibernians a wyniki dwa razy po 3:0 tak więc mam nadzieję że i dziś Austriacy zdobędą te 3 bramki , kurs nie powala ale raczej bardzo prawdopodobny , zobaczymy !
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, FNL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Czertanowo Moskwa - FK Armawir
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej, 5 kolejka i tabela wygląda tak:

Oba zespoły to beniaminki odpowiednika drugiej ligi. Lepiej wystartowali gospodarze co zresztą widać po tabeli. Ja jednak w tym spotkaniu idę w stronę wygranej zespołu FK Armawir. W tej drużynie przed tym sezonem wiele się zmieniło i przyszło wielu doświadczonych graczy na poziomie ligi FNL, którzy wcześniej grali w innych klubach. Czertanowo bazuje głównie na graczach, którzy grali również w tamtym sezonie i stąd myślę, że takie wyniki na początku sezonu. Po prostu goście jeszcze nie są ze sobą na tyle zgrani no i zaliczyli 4 porażki ale myślę, że z każdym meczem będzie coraz lepiej i pierwsze zwycięstwo odniosą dzisiaj. Tak patrząc kadrowo na oba zespoły to goście mi się wydają być zespołem mocniejszym z bardziej doświadczonymi graczami na tym poziomie rozgrywek. Owszem młoda drużyna gospodarzy daje póki co radę ale myślę, że dzisiaj goście po 4 porażkach będą na tyle zmotywowani, że sobie w tym spotkaniu poradzą. Trzeba zbierać punkty, mieli już 4 mecze aby się ze sobą lepiej poznać zgrać i pora w końcu na jakieś zwycięstwo. Dzisiaj myślę, że goście wyjdą niezwykle zmotywowani do tego meczu i doświadczenie weźmie górę.
⛔100
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, FNL
Godzina: 16;00
Spotkanie: Zenit Petersburg 2 - Sochi
Typ: 1
Kurs: 5,13
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Zenit-2 uniknął spadku w zeszłym roku, ale źle rozpoczął obecne mistrzostwo, przegrywając z Tambovem (1: 2), strzelając gola w ostatniej minucie. Potem nastąpił nieoczekiwany atak z Chertanovo (1: 2), który wygrał silną wolę Victorię. Wyjazd do Władywostoku w przewidywalny sposób nie uzupełnił punktów, ponieważ lokalny &quot;Promień&quot; (0: 1) prowadził wynik z 10. minuty.
Podobna sytuacja miała miejsce podczas wizyty w &quot;Tomie&quot; (0: 1), gdzie &quot;niebiesko-biały&quot; został pominięty podczas otwarcia spotkania, a po tym czasie nie byli już w stanie się zrekompensować.
&quot;Soczi&quot; w ostatniej rundzie odbył trudną podróż do Wołgogradu, gdzie osłony Aleksandra Tochilina okazały się bojowym zespołem. Goście chętnie podnieśli chęć gospodarzy do gry w ataku piłki nożnej, ale nie grali na zbliżających się kursach. Tochilin i kiedy był graczem nie różnił się od akcji kontratakujących i prosił graczy o większą kontrolę podczas ataku. Mimo to obrona &quot;Soczi&quot; jest dość &quot;surowa&quot; i pozostawienie ich nieustannie przeciwko wrogowi z prędkością - podobnie jak śmierć. W rezultacie &quot;Soczi&quot; byli w stanie wyprzedzić przeciwnika znajdującego się w posiadaniu piłki, starali się przynosić każdy atak do ciosu i bez żadnego pośpiechu systematycznie zwiększać ciśnienie. Za to zostali nagrodzeni zdobytą piłką w 87. minucie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom