>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.09.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 8. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Luxemburg - Mołdawia
Typ: under 1.5
Kurs: 2.37
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Spotkanie dwóch drużyn z najsłabszej dywizji D. - Gr.2 gdzie prócz wyżej wymienionych grają jeszcze Białoruś i San Marino. Faworytem do wygrania grupy na papierze wydaje sie Białoruś , aczkolwiek ta para jest mocno wyrównana. Nie chce sie rozwodzić nad taktycznymi i piłkarskimi aspektami tego pojedynku bo co zrozumiałe zostałbym uznany za zarozumialca .
Idąc najprostszym tropem uważam ze będzie to raczej słabe i nudne spotkanie z mała ilością okazji bramkowych i grą głównie w środku pola , w związku z tym nie oczekuje tutaj fajerwerków strzeleckich i bramkowej kanonady.
Sięgając wstecz można stwierdzić ze będzie to spotkanie raczej mocno underowe. W trzech ostatnich potyczkach tych drużyn na przełomie kilku lat zanotowano taki sam wynik 0:0.
Gospodarze co prawda poczynili w ostatnim czasie lekki postęp i juz nie są typowymi chłopcami do bicia zwłaszcza w konfrontacji z takim rywalem jak Mołdawianie , przychylałbym się więc w ich kierunku wskazując jako zwycięzcę tego spotkania @ 2.27 , niemniej proponowany przeze mnie powyższy bet uważam za pewniejszy. Być może jestem w błędzie ale mimo wszystko zaryzykuję i gram under 1.5.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 11:00
Spotkanie : Tokyo Verdy : Yokohama FC
Typ : Yokohama over 1.5 gola
Kurs : 2.55
Bukmacher : Unibet
Spotkanie drużyn które liczą się w walce o awans . gospodarze na miejscu 5 z bilansem 14-10-7 i br 43:31 ( 52 pkt ) goście miejsce nr 3 z bilansem 15-10-5 i br 48:34 łącznie 55 pkt tak więc ważny mecz dla obu drużyn , ja po cichutku liczę na Yokohamę , ogólnie obie druzyny rozegrali 20 mecze a bilans 4 wygrane Verdy 8 remisów i 8 zwycięstw Yokohamy , pierwszy mecz na Yokohamie 2:2 , Yokohama w meczach wyjazdowych gra bardzo dobrze 8-4-2 i br 21:13 tak więc dziś na bramkę z ich strony możemy liczyć ale jak wiadomo dla mnie mało i liczę na over 1.5 gola z ich strony , zresztą na over 1.5 gola ze strony Yokohamy kusi mnie ich ostatni wyjazd kiedy to grali na terenie wicelidera Yamaga i wygrana 3:1 tak więc do boju Yokohama i over 1.5 gola !
⛔ 100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45

Spotkanie: Estonia - Grecja
Typ: Wynik mecz/obie drużyny strzelą - 2/nie
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ja rozumiem, że Grecja nie jest już żadną specjalnie liczącą się drużyną w Europie, ale żebym kurs na nich w meczu z estończykami był w okolicach kursu 2? Grecy są drużyną o wiele lepszą. Byli blisko dostania się na MŚ, gdzie niestety nie pojechali po przegranych barażach z późniejszymi wicemistrzami świata - Chorwatami. Te dwa zespoły mierzyły się ze sobą w eliminacjach do owych mistrzostw i wtedy na stadionie w Estonii padł wynik 0:2. Grecy grają dosyć mocno defensywny futbol, dlatego nie stawiam tutaj handicapów, lecz jednak z uwagi na właśnie ich styl gry, oraz na to, że Estończycy nie są zbyt dobrzy w ataku pozycyjnym obstawiam, że Grecy wygrają ten mecz do zera. Goście są trochę nie przewidywalną drużyną bo czasami potrafią odpalić i może być 0:1 jak i równie dobrze 0:4. Będą oni bardzo zmobilizowani, ponieważ wiedzą, że drogą Ligi Narodów będzie im się o wiele łatwiej dostać na Mistrzostwa Europy, bo są dopiero w Lidze &quot;C&quot; i muszą oprócz Estonii pokonać takie zespoły jak Węgry czy Finlandia. Na pewno ta droga jest o wiele łatwiejsza niż granie tak jak w elimkach z Belgią czy Bośnią ;). Grecy będą w pełni zmobilizowani i myślę że spokojnie możemy liczyć na ich zwycięstwo do zera. Pozdro! ;)
✅160
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis US Open
Godzina: 01:00 (około)
Spotkanie : Nishikori Kei - Djokovic Novak
Typ : Kei Nishikori
Kurs : 5,0
Bukmacher : Unibet
https://s5.sir.sportradar.com/unibet/pl/5/season/48999/h2h/match/15574046 Tam mamy napisane że na 18 gier między Panami 2 wygrał Japończyk. Novak Djokovic jest wyższy od Kei o 10 cm. Moim skromnym zdaniem Japończyk wygra minimum 2 sety a nawet może pokusić się o zwycięstwo.
Pozdrawiam
⛔100
Kiepska analiza
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 18:00
Spotkanie : Szwajcaria - Islandia
Typ: gol Islandii
Kurs: 1.90
Bukmacher : fortuna
Analiza : Spotkanie dwóch solidnych ekip, które są bardzo podobne, chociaż Islandia jest bardziej defensywną drużyną, natomiast Szwajcaria dysponuje lepszym potencjałem ofensywnym. W tym meczu częściej przy piłce będzie najprawdopodobniej ekipa gospodarzy, ale to właśnie w takiej grze Islandia czuje się najlepiej, gdy może grać z kontry czy próbując ze stałych fragmentów gry.
Faworytem bukmacherów są Szwajcarzy, jednak podobnie jak w meczu Włochy - Polska - Islandczyków stać na zdobycie przynajmniej 1 gola, tym bardziej że obrona to zawsze był słaby punkt gospodarzy. Według mnie kurs 1.90 jest całkiem ciekawą propozycją
⛔ 100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Vanarama National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Harrogate - Havant &amp; W.
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mój tok myślenia nie ulega zmianie. Ponownie zamierzam zagrać zwycięstwo zespołu, który bardzo dobrze rozpoczął sezon i ma bardzo dobry bilans spotkań u siebie. Harrogate powinni zgarnąć w tym spotkaniu trzy punkty. Ekipa gości straciła w 4 meczach wyjazdowych aż 14 bramek, dla równowagi warto dodać, że gospodarze w tylu samu próbach 11 razy pakowali piłkę do siatki przeciwników. Wydaje się zatem, że jedynym słusznym scenariuszem jest wygrana Harrogate, no ale piłka potrafi być nieprzewidywalna i to jest wiadome nie od dziś. Niemniej jednak zaufam temu typowi, bo sytuacja wygląda wystarczająco klarownie, a i kursik niczego sobie.
✅90
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 18:00
Spotkanie : Białoruś- San Marino
Typ: over 4,5
Kurs: 2.95
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Jak dla mnie świetny kurs. Każdy wie jak gra San Marino. O ile takie ekipy jak Gruzja, Luksemburg, Moldawia czy Cypr potrafią zagrać niezły mecz, to San Marino od lat wciaz to samo.
Ostatni mecz Białorusinów jaki pamietam, to pojedynek z Francja i porazka 2-1 na wyjeździe. Były to el. do Rosji. Tamte eliminacje Białoruś chcą szybko zapomnieć, gdyz zajeli ostatnie miejsce. Nawet przegrali z Luksemburgiem na ich terenie. Ale jak posalem wyżej, Luksemburg zrobił male postępy i ich mecze nie kończą się pogromami. Wydaję mi się,że wynik 5-0 jest bardzo możliwy. Białorusini w mojej opinii wywalcza awans do wyższej grupy.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Białoruś - San Marino
Typ: over 3.5 gola Białorusi
Kurs: 2.05

Bukmacher: forBet
Analiza: Ostatnio nie wyszło z wysokim overem w meczu Gibraltar - Macedonia, ale próbuje po raz drugi.
Ekipa Białorusi nigdy nie należała do europejskiej czołówki, ale trzeba powiedzieć szczerze, że kluby z Białorusi są coraz lepsze - co pokazały solidne eliminacje do LE, ale też potencjał jakim dysponuje mistrz tego kraju - BATE.
W ostatnich meczach wyjazdowych - San Marino traci ok 4-5 bramki na mecz. Oczywiście zdarzają się mecze w których wynik jest underowy np. 2-1 z Litwą czy 2-0 z Estonią, jednak miało na to wpływ wiele okoliczności np. czerwona kartka dla Litwy przy wyniku 1-0, czy też wyjątkowo defensywnie usposobiona taktyka Estończyków. W większości meczów - w roli gości, San Marino traci przynajmniej 4 gole i właśnie na to liczę w jutrzejszym spotkaniu. Potencjał kadrowy Białorusi jest wystarczający - jedyna istotna kwestia to skuteczność i czy z tych 20, może 25 sytuacji podbramkowych zostaną wypracowane minimum 4 akcje zakończone golem. Przewidywany wynik 4-0 dla Białorusi.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów - Grupa C
Godzina: 18:00
Spotkanie: Finlandia - Węgry
Typ: remis/poniżej 2,5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna

Analiza:
W jednym z najbardziej wyrównanych spotkań tej serii spotkań Finowie podejmą u siebie Węgrów .
W historii spotkań to ,,Magiczni Madziarze&#39;&#39; byli górą nad Skandynawami , pokonując ich pięciokrotnie .
Jednakże znając defensywne style gry obydwu drużyn oraz to , że ich linie obrony s a jednymi z najbardziej solidnych w europejskiej piłce , więc bramkowy , a nawet bezbramkowy remis jest jak najbardziej możliwym scenariuszem na ten mecz . Oprócz tego można skusić się na postawienie małej ilości bramek ( poniżej 2,5 bramki )
⛔ 100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
Godzina: 16.00
Spotkanie: Warta P. - Sandecja Nowy Sącz
Typ 2
Kurs:
2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bilans w tym miesiacu nie powala 1 wygrana i 2 porazki zle wygladaja i czas doprowadzic do remisu.

Warta to druzyna ktora ostatnimi czasy przezywalal zle chwile i przez wyniki i przez sytuacje wokól klubowe. (Zamieszanie z P. Prezes) Warta z 2 wygranymi i 2 remisami zajmuje miejace w koncowce tabeli (14) z bilansem 6-10.
Patrzac na gre zespolu widacz czasami przeblyski chodz w ostatnim meczu ktory z remisowali z Bytovia pomoglo im szczescie i lekko mowiac niedyspozycja rywala.
Dzis tak lekko miec nie beda bo przyjezdza do nich druzyna z aspiracjami jak najszybszego powrotu do ekstraklasy.
Sandecja z 15 pkt w tabeli zajmuje 3 pozycje na wyjazdach radzi sobie calkiem przyzwoicie w 5 meczach- 1wygrana 3 remisy i 1 porazka to widac w tej druzynie dojrzalosc wyniesiona z tamtego sezonu ktory spedzili w ekstraklasie.
Uwazam ze jesli chca walczyc o Ekstraklase musza z takimi druzynami na ich terenie wygrywac. Szczegolnie ze nie traca zbyt duzej ilosci goli dzis widze 1-2 lub 0-1 dla Sandecji.
Powodzenia
✅120
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina: 01:05
Spotkanie: Djokovic N. - Nishikori K.
Typ: więcej asów - 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Typ znaleziony w ofercie w ostatniej chwili, więc będzie bardzo krótko. Novak to zdecydowany faworyt tego meczu. Drabinka turniejowa zdecydowanie mu sprzyja (podobnie było na Wimbledonie, który wygrał), najgroźniejsi rywale poza turniejem, nic tylko wygrać kolejnego Szlema (choć w finale trzymam kciuki za Del Potro). Typ na to, że Djokovic będzie miał więcej asów serwisowych od rywala. Zobaczmy jak wyglądały mecze obu zawodników pod tym względem, na początku Djoković. Ograł Fucsovicsa (4-3 w asach), Sandgrena (6-11), Gasqueta (3-10), Sousę (9-4) i Millmana (1-3). Nishikori z kolei wyeliminował Marterera (4-6 w asach), Monfilsa (2-3), Schwartzmana (6-0), Kohlschreibera (5-7) i Cilica (6-19). Jak widać, zwykle Japończyk notuje mniej asów serwisowych od rywali. Z kolei Djoković miał ich mniej tylko w meczach z rywalami wyższymi od Nishikoriego i lepiej serwującymi. W meczu ćwierćfinałowym Japończyk prowadził już 4-1 w decydującym secie, jednak osłabł i ostatecznie to zbyt duża ilość błędów Cilicia zdecydowała o awansie Nishikoriego. Oczywiście nie odbieram mu szans, ale moim zdaniem przewagę jeśli chodzi o asy będzie miał Novak Djoković. Serb poprawił się w tym elemencie i powinien lepiej radzić sobie z serwisem od dzisiejszego rywala.
✅50
 
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45

Spotkanie: Estonia - Grecja
Typ: 2 drużyna wygra obie połowy
Kurs: 6.10
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Tak wysoki kurs nie pozwala mi nie postawić tego typu. Jest to nieco ryzykowne, ale gdyby ktoś mi kazał strzelać kurs na taki typ to prawdopodobnie mój strzał krążyłby w okolicach 2.9. Grecja ciagle kojarzy mi się z solidną drużyną i nie wyobrażam sobie, że mogą polec Estonii. Wygrana Grecji jest pierwszym kuponem na ktory daję stawkę trzycyfrową i jesten niemal pewien, że wygraną mam w kieszeni...
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Hiszpania
Typ: over 9,5 rożnego
Kurs: 1,6

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam wszystkich po raz kolejny w trzecim dniu meczów LN UEFA. Wczoraj Wyspy Owcze nie zawiodły, dzisiaj miałem większy dylemat na kogo postawić i wybrałem drużyny z czołówki. Anglicy i Hiszpanie to dwa zespoły, które nabijają bardzo dużą liczbę rożnych. Analizując trzy ostatnie mecze Hiszpanów na MŚ przynajmniej w każdym meczu mieli po 6 rzutów rożnych, na Angoli grałem niemal w każdym meczu na takie właśnie zdarzenia, gdyż mają świetnych zawodników na skrzydłach. Powodzenia!
P.S. Myślę, że można by też postawić na zwycięstwo Luxembourgu z Mołdawią, ale tą analizę pozostawię komuś innemu ????

⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina : 16:00
Spotkanie : Portsmouth - Shrewsbury
Typ: Portsmouth
Kurs: 1,90
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Myślę, że ciekawa opcja tutaj na pogranie goapodarzy. Rewelacyjnie weszli w sezon, wygrywając 5 meczy i remisując 1. To już chyba nie przypadek i Portsmouth mierzy chyba w tym sezonie wysoko. Bilans bramkowy również bardzo dobry bo 12:3. W meczach domowych 3 spotkania i 3 wygrane przy 8 strzelonych i 1 straconej bramce. Shrewsbury to narazie cień drużyny z poprzedniego sezonu, brak zwycięstwa w 6 spotkaniach i słaaby underowy bilans 4:7 i ogólnie bardzo marna gra. Trochę tylko martwi mnie H2H ekip i te dosyć częste remisy gości, jednak liczy się to co tu i teraz a okoliczności zdecydowanie wskazują na Portsmouth, do tego kurs moim zdaniem palce lizać jak na mecz domowy. Jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko. Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport
Godzina: 13:30
Spotkanie: TyLoo - Renegades
Typ: Renegades
Kurs: 2.45
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Czwarty dzień londyńskiego Majora. Wybrałem spotkanie pomiędzy Chinską a Austalijską drużyną.
Kurs na TyLoo , przynajmniej jak dla mnie, kompletnie nie warty ryzyka bo tylko nam może popsuć AKO. TyLoo to ciągle TyLoo czyli niezbyt mocna ekipa. Mają może ostatnio lepszy moment w swojej grze i nic więcej. Cały czas ciągle im czegoś brakuje. Po udanym comebacku z Gambit odnieśli dwie porażki.
Natomiast Renegades faktycznie nie zachwyca ale to jest Major, nikt (no oprocz VP ale to jest wyjątek który nie warto nawet komentować) nie przyjechał tutaj odpaść w tej fazie. Może ta wygrana z SSoldiers nie jest jakaś spektakularna ale Turecka drużyna trzeci raz grała inferno, widać że mimo że z trenerem się nie poddawali. Szacunek im się należy za walkę. Renegades ma mocny skład na papierze i ten mecz to ciągle 50/50. Może nie powinno się mówić o h2h ale tutaj jest bogata historia bo ponad 30 mapek i wyrównane wyniki. Rene zbanuje inferno Chińczykom i już mają problem ???? zapowiada się ciekawie widowisko i walka o każdą rundę bowiem przegrany ten rywalizacji żegna się z turniejem.
PS. Jak zwykle po więcej informacji o Majorze w Londynie zapraszam do odpowiedniego tematu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-faceit-major-2018.153377/page-5#post-6717634

⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna LN
Spotkanie: Anglia-Hiszpania
Typ: Anglia over 5,5 rożnych
Kurs: 2.43
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet

Zestawienie sportowo na pewno warte uwagi, obie reprezentacje rozegrały ze sobą 13 spotkań z tego co widzę po statach od roku 1950 a bilans jest remisowy po 5 zwycięstw każdej ze stron i 3 remisy.Ostatni raz obie ekipy zagrały niespełna 2 lata temu remisując na Wembley 2-2, w meczu praktycznie każdy rezultat 1x2 możliwy nikogo nie zdziwi.Ekipa spod znaku 3 Lwów dosyć solidnie zagrała na Mundialu mają młodą reprezentacje rokującą na przyszłość, Hiszpanie można rzec już trochę weterani, duże nadzieje jak zawsze, niestety niespodziewane porzeganie z Mundialem na rzecz gospodarzy Rosji.
Jeśli obie reprezentacje potraktują pojedynek poważnie mecz będzie bardzo ciekawy, ja tutaj minimalnego faworyta upatruję w Anglii, mecz na pewno nie będzie jednostronny Anglia z przewagą fizyczną, wzrostu powinna upatrywać szans w stałych fragmentach, wydaje mi się że to jest klucz do sukcesu z takim rywalem więc idę po fajnym kursiku o 5,5 rożnych Anglików.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ziemny - challenger Genoa
Godzina : 18:30
Spotkanie : Delbonis Federico - Sonego Lorenzo
Typ: Sonego Lorenzo wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 1.54
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Delbonis w tym turnieju zostawił w pokonanym polu dwóch gospodarzy czym pokazuje, że nie patrzy na wiwaty publiki. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikiem bardzo dobrze serwującym i bardzo kreatywnym, czyli Lorenzo Sonego. Jeżeli słyszę to nazwisko to przypomina mi się jego wygrana na ostatnim US Open z kończącym karierę Gillesem Mullerem. Mecz opierał się głównie na serwisach, ale było od groma podejść do siatki, gdzie Sonego wyglądał bardzo dobrze. Jednak było również dużo wymian, które prowokował właśnie Sonego i głównie je wygrywał. Na twardej nawierzchni i do tego z takim graczem trudno o dłuższe oczekiwanie na punkt, ale Włochowi się udało. Ale teraz mamy inną nawierzchnię, gdzie prawie każda piłka to parę odbić. Delbonis umie przebijać i wiemy to nie od dziś, ale Sonego cały czas pokazuje formę i mocną psychikę. Ostatnio pokonał dwóch zawodników w trzecim secie zdobywając 7 gemów, czyli mecz wisiał na włosku, ale pokazał zawziętość i ostatecznie wygrał (niestety w tym z naszym obiecującym talentem Hurkaczem). Dzisiaj myślę, że może być podobnie, bo wygrać z Delbonisem będzie piekielnie ciężko, ale możliwe, że ściany będą pomagać (ostatni Włoch w turnieju singlowym), a na wolę walki to na pewno można liczyć u Sonego.
✅ 54
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina : 16:00
Spotkanie : Portsmouth - Shrewsbury
Typ: Portsmouth wygra mecz i będzie +1,5 gola
Kurs: 2,55
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałam mecz z trzeciej ligi angielskiej- spotkanie drużyny zajmującej obecnie drugie miejsce z drużyną z przedostatniego miejsca. Popieram propozycje kolegi wyżej i również typuję wygraną Portsmouth ale dodaje do tego jeszcze przynajmniej dwa gole w meczu.
Za drużyną gospodarzy przemawia na pewno to, że są praktycznie niepokonani w tym sezonie i zdobywają dużo bramek.
Natomiast drużyna gości gra bardzo przeciętnie, i raczej nie ma podstaw by grać dzisiaj pod nich. Ostatnie mecze ligowe w ich wykonaniu to w większości rezultaty remisowe i kilka przegranych. Poza tym Shrewsbury &quot;lubi&quot; tracić gole a niekoniecznie radzi sobie z ich zdobywaniem.
Dla porównania bilanse bramkowe obu drużyn po 6 kolejce:
Gospodarze: 12 zdobytych, 3 stracone (drużyna Portsmouth średnio na mecz strzela 2 bramki, traci je tylko w połowie rozegranych meczów)
Goście: 4 zdobyte, 7 straconych (drużyna Shrewsbury średnio na mecz traci 1-2 bramki, zdobywa w większości swoich meczów 1 gola)
Obstawiam wynik 2-0 lub 3-0 więc jakby ktoś chciał złapać jeszcze lepszy kurs niż ten który rozpisałam to myślę, że typ 1/+2,5 gola z kursem 3,3 jest wart ryzyka.
⛔100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Luxemburg - Mołdawia
Typ: X
Kurs: 3.05
Bukmacher : Ekspekt
Analiza :
Mecz 2 reprezentacji, które raczej większość meczów przegrywają i raczej swoich kibiców nie zachwycają. Do tego 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi reprezentacjami to remisy i to każdy z tych meczów kończył się wynikiem 0 do 0. Uważam, że w meczu pomiędzy tymi zespołami padnie maksymalnie 2 gole a i w to wątpię bo bardziej kierowałbym się do remisu bezbramkowego. Ostatnie mecze Luksemburga to spotkania z reprezentacjami raczej przeciętnymi. Mołdawia grała z trochę lepszymi ekipami ale trochę wpadek było. Jest to pierwszy mecz w tych rozgrywkach dla obu zespołów i uważam, że ani jedni ani drudzy sobie krzywdy nie zrobią. Dziękuję ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom