>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FUKSIARZ Typy Dnia - 8.09.2023 (piątek)

Status
Zamknięty.
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Łotwa
Typ: Liczba fauli gości (OPTA): Powyżej 11.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...emcy-2024-7-09-14-09-2023.169224/post-7212506
Analiza:
Mecz grupy D, Chorwacja przed własną publicznością powalczy o zwycięstwo i odrobienie strat do prowadzącej Turcji. Przed gospodarzami najłatwiejszy rywal w grupie - Łotwa, która zajmuje ostatnie miejsce z bilansem 0-0-3 i wciąż czeka na pierwszy punkt w tych eliminacjach. Łotysze póki co nie przegrywali wysoko, ale czeka ich kolejny mecz, w którym ciężko będzie nawiązać im równorzędną walkę. Do tej pory goście w każdym meczu eliminacyjnym sporo faulowali - przekraczali linię 11.5 nawet z lekkim zapasem. Liczę tutaj na dominację Chorwatów i agresywną grę Łotwy, starającej się powstrzymać graczy gospodarzy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US open
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shelton - Djokovic
Typ: Shelton over 12.5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-us-open-28-08-2023-10-09-2023.169151/post-7212512
Analiza:

Amerykanin nie ma nic do stracenia, jeśli serwis siądzie to powinno być ok. Z drugiej strony wiadomo, Serb, który pewnie myślami już w finale z Alcarazem. Do tej pory tylko Djere go postraszyl, ale był to pojedynek serbsko - serbski także tutaj trzeba na to patrzeć przez pół oka. 13 gemów to nie jest dużo, mam nadzieję że choć w jednym secie Shelton powalczy i może zrobi jakiegoś tie-breaka , później utrzyma kilka razy podanie i powinno być ok. Amerykańska specyficzna publiczność powinna mu w tym trochę pomóc a Serb czasem potrafi się zagotować jak coś idzie nie po jego myśi.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, kwalifikacje do ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luksemburg - Islandia
Typ: Luksemburg powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,95
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: Analiza: Absolutny typ dnia, jak dla mnie. Zastanawiałem się, czy zagrać w tym meczu over 2,5, czy bramki skierowane ku gospodarzom, bo kursy zachęcają. Ostatecznie zdecydowałem się na Luksemburg, bo według mnie to bezpieczniejsza opcja i do tego z lepszym kursem. Gospodarze zdobyli w tych eliminacjach cztery gola, po dwa razy pokonując golkiperów Liechtensteinu oraz Bośni.
Islandia to niestety nie ten sam zespół, co w ostatnich latach, gdzieś cały ten kolektyw się rozpadł i ciężko im się odbudować, a ostatni rok to dla nich absolutna sportowa klęska. W 2022 roku wygrali trzy mecze, dwa towarzyskie z Wenezuelą i San Marino oraz z Liechtensteinem w ramach eliminacji. W trwających kwalifikacjach stracili gole z każdym rywalem, a poza Portugalią są oni tacy sobie.
Luc Holtz mimo, iż nie jest bardzo znanym szkoleniowcem to stworzył ze średnich zawodników bardzo ciekawy kolektyw. Odwrotnie jest u gości. Age Hareide to doświadczony szkoleniowiec i posiada wydawałoby się lepszą kadrę, jednak nie idą za tym wyniki i wydaje się bardzo możliwym, że po kwalifikacjach Norweg zakończy pracę z reprezentacją.
Dzisiejsze starcie zapowiada się na dość wyrównane, mnie jednak dziwią wysokie kursy na bramki w tym pojedynku i zamierzam w tym kierunku pójść, bo szczególnie Islandczycy nie mają to na co czekać i muszą zagrać ofensywnie, co może ułatwić zadanie gospodarzom, którzy na pewno będą szukać swoich szans w kontrach, a pokazali już, że taki styl im pasuje.

kupon fuksiarz

590
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2554
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP US open hard półfinał
godzina 21.00
Ben Shelton v Novak Djokovic
Typ Shelton
Kurs 10 .00 (chyba jest gdzieś ciut więcej )
Lvbet
post w temacie :


Amaliza:

Hm tym z gatunku zdziwię się bardzo jeśli to wejdzie
Stawka???hm za bardzo piękny bukiet dla bardzo pięknej pani:)

Co tu napisać .Novak Djaokovic włąściciel największej ilości triumfów w turniejach Wielkiego Szlema na ziemi i w kosmosie.
Ale w US open "Tylko" 3:)
Wygląda świetnie poza przećwiczeniem łamaka od 0:2 z Djerre nie stracił tu nawet seta , więcej nikt w tym roku na US open nie dotrwał póki co do Tajnbreka.Ostatnio wielki mecz w finale w Cincinatti i dwa tajbreki wygrane z Alcarazem.Wcią bardzo słusznie moim zdaniem głowny kandydat do wygrania kurs 1.83 na Alcaraza 2.2 na Medvedeva 11 na Sheltona 34.
Podobno wszyscy czekają na finał Djokovic , Alcaraz ale chyba nie w USA.
USA wielki kraj , w ubiegłym roku pokonali drużynowo Federerra , Nadala i Djokovica z kolegami na Rod Laver Cu a Roger nie wygrał swego ostatniego w karierze meczu choć miał Match Point i serwis w deciderze.
Ben objawił się na tegorocznym Australian Open i dotarł do ćwierćfinału , zatrzymał go tam Paul którego pokonał tutaj w drugiej rundzie , potem Tiafoe wczesniej w Montrealu tajbrek z Alcarazem w drugim secie.To wygląda zachęcająco.

Hm wczoraj Brad Gilbert powiedział Cocco graj Muchovej wysokie piłki do Bachandu , niby proste ale rzeczywiście nic Muchova grożnego , konstruktywnego akurat z tych piłem nie odegrała.Właśnie tam był pies pogrzebany!Może dzisiaj ktoś coś podpowie w rodzaju wal płaskie bomby po krosie do Bachandu , Np Roddic.

Hm ostatnio ważny półfinał Djokovic przegrał w Tokio ze Zverevem , a kiedy ostatnio przegrał pólfinał na US Open?Tu nie jestem pewien nie chce mi się guuglować ale chyba 10 lat temu z Nishicorim.Ostatnio przegrał też pierwszy mecz na trawie od ładnych kilku lat.
Klub mających korzystne h2h z Novakiem jest dosyć exkluzywny Karlovic 2:1 Kyrgios 2:1 Roddic 5:4 , może o czymś zapomniałem.
Dwa razy był w tym klubie Alcaraz miał 1:0 potem 2:1 a po Cincinatti jest 2:2.Shelton dzisiaj przed sznsą na 1:0.
Rublev w finale w Belgradzie , Chung na Australian Open , Medvedev w Finale US open , Alcaraz Madryt i Wimbledon. w tym roku w Rzymie Rune i nawet w Monte Carlo nawet Musettiemu się udało.Ben chyba nie jest gorszy od młodszych kolegów.

Kalędarzowego SZLEMA już nie ma , może wciąż być SZLEMIK , (dla niegrających w brydza to SZlem bez 1 )
Może Szelton ma jakiegoś jeszcze asa w rękawie?????

Biznes się kręci Gauff w finale z Sabalenką , mecz Djokowica z Sheltonem też będzie miał na pewno rekordową frekfencję na trybunach i przed telewizorami , czego chcieć więcej???Może Amerykanina w niedzielnym finale??To już chyba mozna było by się mierzyc z Superbowl.

Ile szlemów jest wart złoty medal Olimpijski??Nie wiem i nie chce wiedzieć! Po tym co Novak pokazał w tym roku w Melbourne
w Paryżu i w Lądynie i ostatnio w Cincinatti jest najlepszym tenisistą na ziemi i we wszechświecie.O dziwo w poniedziałek ranking pokarze to samo i to bez względu na wynik dzisiejszego meczu , drugiego półfinału i niedzielnego finału.
Tryzmam kciuki za Nowaka ale delikatnie obstawię Sheltona .
Tak na wszelki wypadek i dla lepszego oglądania.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina- Lichtenstein
Typ: poniżej 4.5 gola
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betfan
Post z działu: https://forum.bukmacherskie.com/thr...24-7-09-14-09-2023.169224/page-3#post-7212517
Analiza: Bośniacy nie mają zbyt wiele argumentów po swojej stronie by zrobić tutaj wysoki over. Wiadomo że na tle drużyny gości będzie to dość jednostronne spotkanie, warto jednak zauważyć że drużyny pokroju Lichtenstainu, starają się grać defensywnie by wynik aż tak bardzo nie zdradzal różnicy klas. Osobiście uważam że 3 gole to Max co ugraja gospdparze, nie spodziewam się trafienia ze strony gości dlatego idę w under w całym spotkaniu. Kurs wysoki więc tylko grać.

181
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2672
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom