>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środę - 8. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie B
Godzina: 00.30
Spotkanie: Boa - Ponte Preta
Typ: Ponte Preta + over 2.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365

Najciekawszym meczem 28. kolejki brazylijskiej Serie B będzie niewątpliwie spotkanie, w którym Boa Esporte podejmą na własnym stadionie zespół Ponte Prety. Gospodarze zajmują 6. Miejsce w lidze, ze stratą 6 punktów do miejsca, które jest premiowane awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Goście to liderzy ligi, którzy zgromadzili do tej pory 50 punktów. Mają punkt przewagi nad drugim w tabeli Avai i na pewno nie będą chcieli odpuścić tego spotkania. Mimo tego, że do miasta szóstej drużyny Serie B przyjeżdża lider, w tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta. Głównie za sprawą tego, że piłkarze Boa na własnym obiekcie spisują się bardzo dobrze. Ponadto trwa ich niezła passa siedmiu meczów z rzędu bez porażki, właśnie na własnym stadionie. Składa się na to sześć zwycięstw i jeden remis, co musi robić wrażenie na piłkarzach z Campinas. Ci z kolei mogą pochwalić się trwającą passą czterech zwycięstw z rzędu w spotkaniach wyjazdowych. Tak więc szykuje się pasjonujące widowisko. Myślę, że liczba trzech bramek zostanie tutaj osiągnięta, lecz to piłkarze Ponte Prety będą cieszyć się ze zwycięstwa. Bilans bramkowy gospodarzy w meczach u siebie to 18-14, zaś gości na wyjazdach 20-16. Napiszę raz jeszcze, że o over bramkowy w tym meczu się nie martwię, a jeśli chodzi o wynik, to zdecydowałem się na gości, bo wydaje mi się, że ta drużyna ma w swoim składzie większe indywidualności, które mogą przesądzić o wyniku meczu na ich korzyść.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Shanghai Masters 2014 (Chiny)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Lopez Feliciano-Nadal Rafael
Typ: 1
Kurs: 3.39
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie!!! W bezpośredniej rywalizacji prowadzi Nadal 9:3, Lopez ostatni raz wygrał z Nadalem w 2010 roku podczas Queens czyli na trawie. Ostatni raz spotkali się na początku 2012 roku podczas AO gdzie lepszy z Hiszpanów wygrał 6:4, 6:4, 6:2. Z tego co mogłem sprawdzić to tylko raz były takie kursy wysokie na Rafeala,a tak niskie na Feliciano. Kursy prezentowały się kolejno tak: 1.08-7.00, 1.33-3.25 (wygrana Lopeza na trawie,czyli najgorsza nawierzchnia Nadala), 1.05-10.00, 1.04-10.00, 1.05-11.00 i teraz ponownie mamy taką samą sytuację jak z przed kilku lat czyli na wygraną Nadala 1.33,a na Lopeza 3.25 i moim zdaniem kursy się zmienią przez te kilkanaście godzin. Zwykły typek zastanawia się zapewne co się dzieję, że mamy takie niecodzienne kursy na to spotkanie i &quot;kreśli&quot; w naziemnym bukmacherze wygraną Nadala ponieważ to okazja i zagra sobie to za 5 zł w dublu z innym meczem. Lecz prawda jest taka,że mamy fantastyczny kurs na Lopeza. Dlaczego? A dlatego,że król mączki jest poważnie chory. O kolanach wiemy nie od dzisiaj, że ma on z nimi problemy ale pojawił się nowy problem który prawdopodobnie usprawiedliwia porażką na dniach z Klizanem. Rafael będzie grał w turnieju z zapalaniem wyrostka robaczkowego! Co to oznacza? Jak dla mnie po pierwsze ogromną niekompetentność wielkiego mistrza,a po drugie, trzecie, czwarte i piąte to: Media oraz on sam podaje,że operacja jest nieunikniona i niebawem to nastąpi, nie czuje się się dobrze i nie jest w formie. Jeśli wielokrotny triumfator French Open mówi,że nie czuje się dobrze to na pewno tak jest ponieważ on słynie z tego, że jak mu coś dolega to o tym nie trąbi, a tutaj jak najwidoczniej sytuacja jest inna. Zapalenie wyrostka charakteryzuje się silnym bólem brzucha który nie ustępuje przez kilka godzin, jest to bardzo silny ból. Więc jakim cudem Nadal wyjdzie na kort? A dlatego,że jego organizm został naszpikowany ogromną ilością antybiotyków oraz leków przeciwbólowych jak i stricte na tą dolegliwość. Typ opieram wyłącznie na tej informacji, informacje czysto sportowe mnie nie interesują. Jak ktoś zdecyduje się na ten typ to proponuję go zagrać tam gdzie krecz rozliczają jako wygraną.
✅239
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBrazylia serie B
Godzina: 2:50
Spotkanie: Joinville_ Santa Cruz
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: expekt
Analiza:
Gospodarze grają w serie B od 2012 roku. W serie C w finałowym dwumeczu rozgromili swojego rywala aż 7:1.
W pierwszym swoim sezonie na zapleczu Serie A zajęli 6 pozycję ze stratą 12 punktów do awansu, natomiast rok temu uplasowali się na tej samej lokacie, jednakże zabrakło im już tylko 2 punktów , aby móc grac w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Jeszcze nie tak dawno Joinville było liderem rozgrywek, ale złapali zadyszkę ( 2 porażki i remis) i spadli na 4 pozycję. Przegrane te, ponieśli na wyjazdach, więc wracając do siebie można liczyc na komplet punktów, ponieważ mają najlepszy bilans spotkań na własnym terenie wśród całej ligi , 10 wygranych, 2 remisy i tylko jedną porażkę.
Zespół gości to tegoroczny beniaminek, za dużo o nich nie mogę powidziec poza tym, że grają w kratkę i zajmują dobre 9 miejsce.
Santa Cruz wygrało w maju z Joinville 2:0, ale goście tamtego spotkania grali w dziesięciu od 39 minuty meczu, co mogło wpłynąc dośc znacząco na końcowy rezultat.
Goście na wyjazdach nie spisują się najlepiej, tylko 11 punktów na 13 spotkań. Tym bardziej ich ostatnia forma na obcych terenach wygląda tragicznie, 5 porażek i 2 remisy.
Podsumowując powyższe argumenty, liczę na wygraną Joinville.
Jest to drużyna ,która chyba ma ochotę awansowac do serie A i w takich meczach musi zdobywac komplet punktów, zgubili ich już trochę w ostatnim czasie, może zaczną wracac do formy właśnie od dzisiejszego spotkania.
Poza tym mają szansę wziąc rewanż za majową porażkę.
Powodzenia!!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Shanghai
Godzina: 8:30
Spotkanie:
Dodig I. - Youzhny M.
Typ:
Youzhny M.
Kurs:
1.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Rosjanin naprawdę po tej serii niepowodzeń odżył w meczu z Gulbisem i pokazał się ze świetnej strony. Być może przed turniejem w Moskwie w następnym tygodniu, jego forma wzrosła z powodu przygotowań do turnieju. Rosjanin ma duże możliwości, ale obaj graczy mają czasami w meczu problemy ze swoją psychiką. Spodziewałem się, że Cuevas pokona Chorwata, ale Urugwajczyk chyba powoli wraca na poziom tam gdzie wcześniej był, czyli challenger.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Mistrzostwa Europy u -19
Spotkanie Rumunia-Cypr
Typ:Rumunia wygra 1 golem
Kurs 3.60
Godz: 12:00
Buk Bet 365
Analiza:​
Na jutro wybrałem spotkanie pierwszej rundy mistrzostw Europy, w którym młodzieżowa reprezentacja do lat 19 będzie mierzyła się z ekipą rówieśników z Cypru. Dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiajacych kursy na to spotkanie jest ekipa z Rumunii, która w poprzednich spotkaniach spisywała się zdecydowanie lepiej od drużyny z Cypru. Młodzi Rumuni co prawda przegrali kilka spotkań ,ale nie aż tyle co Cypryjczycy , którzy z 15 ostatnich meczy wygrali 3 razy raz zremisowali i reszte spotkań zakończyli porażkami, Rumuni natomiast w 15 ostatnich spotkaniach zanotowali 5 porażek 4 remisy oraz 6 zwycięstw i w jutrzejszym spotkaniu to właśnie im dąłbym szanse na zdobycie pierwszych punktów w turnieju, tym bardziej że te ekipy mierzyły sie ze sobą już dwukrotnie w 2012 roku, gdzie Cypryjczycy raz zremisowali dugi zaś raz ponieśli wysoką porażke aż 1:4 w Rumuni, Myślę że w tym spotkaniu może być podobnie, w tej grupie jest jeszcze ekipa Gruzji oraz Czarnogóry, myślę że ten mecz nie zakończy się remisem i to rumunia będzie zespołem zwycięskim, postawiłbym w tym spotkaniu na dokładny wynik 1:0 dla Rumunów.
⛔100 // prosze o nie cetrowanie analiz
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy - Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Mlada Boleslaw - V.Zizkov
Typ: 1/1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W środowe popołudnie Mlada Boleslaw w 4 rundzie krajowego pucharu, podejmowała będzie Viktorię Zizkov. W pierwszym meczu, niespodziewanie padł remis 1:1. Goście grają obecnie na zapleczu ekstraklasy i po dziewięciu kolejkach są wiceliderami tabeli. Mimo wszystko stawiam tu zdecydowanie na gospodarzy. Po pierwsze dlatego, że Mlada to jedna z czołowych drużyn w Czechach. Kto wie, być może gdyby nie pechowe losowanie w eliminacjach do LE (trafili na Olympique Lyon), nadal graliby w tych rozgrywkach. Druga sprawa to fakt, że gospodarze bardzo dobrze radzą sobie w meczach u siebie. Na pięć meczów w lidze, wygrali 4-krotnie. Goście z kolei na 4 mecze na wyjeździe wygrali tylko raz. Poza tym uważam, że mimo wszystko, przepaść między 1 ligą a drugą jest jednak zbyt duża do przeskoczenia. Viktorii w rewanżu nie będzie już sprzyjał atut własnego boiska, który wykorzystali w pierwszym meczu. Kadrowo rzecz jasna także lepsza jest Mlada. Oczywiście wynik przed rewanżem i tak skłania się ku miejscowym ale myślę, że nie zostawią tu pola do popisu jakiemuś przypadkowi i nie dopuszczą do tego by do ostatniego gwizdka, drżeć o awans. Kurs na prowadzenie do przerwy i na koniec jest kuszący (myślę, że Viktoria jest tu trochę przeceniana) i gram tu jutro singla za 50 zł. Jeśli ktoś znajdzie gdzieś opcję wygranej z handicapem -1 to także polecam. Osobiście Mlada Boleslaw to mój ulubiony zespół do obstawiania, który jako jedyny, nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Liczę, że jutro nie spotka mnie niemiłe zaskoczenie ;).
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 07:00
Spotkanie: Wang C. - Jaziri M.
Typ: Wang
Kurs: 5.42
Bukmacher: pinnacle sports
Analiza:
Wang naprawdę jest w świetnej formie, Włocha zrobił na szaro bez mydła. Fognini dawał z siebie wszystko ale Chińczyk był poziom wyżej. Kto wie może wyrosła nam azjatycka gwiazda na miarę Nishikoriego ? Jaziri przytył 10 kilo rusza się jak mucha w smolę. Wang go zabiega i &quot;zabije&quot; na korcie kurs wart gry
⛔100
 
makaveli23 177,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka NożnaBrazylia serie B
Godzina: 0:30
Spotkanie: Ceara - Sampaio Corea
Typ: Sampaio strzeli do przerwy
Kurs: 2.62
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Obie druzyny lubia grę ofensywną, ale Sampaio ma lepszą obronę straciło o 10 goli mniej niz Ceara, ktora mimo tego strzelila o 11 bramek wiecej. Mysle ze jest duza szansa by obie druzyny strzelily tutaj po dwie bramki lub wiecej, przynajmniej jedna z nich, choc tutaj widze duze value na Sampaio jak sa tak wyrownane druzyny a kursy na doga oscyluja 4.5 to warto sprobowac choc pewniejsze wydaje sie byc Sampaio o1.5. Licze na podobny scenariusz jak w Meczu Ceara - Avai gdzie gospodarze byli nieskuteczni w 1 polowie co wykorzystali goscie i wygrali do przerwy 1-2. Typowalem tam Avai na caly mecz choc po glowie chodzilo mi do przerwy, wtedy kursy wystawione byly podobnie jak dzisiaj, licze ze chociaz jedna z kontry goscie do przerwy wcisną.
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Shanghai
Godzina: 8:30
Spotkanie: Kei Nishikori - Jack Sock
Typ: Kei Nishikori -3.5 gemy
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kei Nishikori po wygranych 2 tytułach z rzędu praktycznie nie dając sobie zbyt wiele czasu na odpoczynek, po 3 dniach znajdzie się w Szanghaju gdzie zagra w 2 rundzie z Jackiem Sockiem zajmującym 60 miejsce w rankingu. Jack Sock jest zdecydowanie u szczytu swej krótkiej kariery, 22 latek wygrał w tym roku Wimbledon w Deblu, pokonując po drodze Bryanów, Peya/Soares oraz Paes/Stepanek, kolejnym znaczącym osiągnięciem w deblu jest kilka miesięcy później osiągnięty finał w Cincinnati przechodząc po drodze znów Paes/Stepanek, Peya/Soares i Benneteau/Vasselin polegająć jednak tym razem z Bryanami w 2 setach. Tyle z debli, jego kariera singlowa jednak tak różowo się nie układa, dostał się do drugiej rundy dosyć kontrowersyjnie lub szczęśliwie przy kontuzji pleców Bernarda Tomica prowadzącego już 3:0 w decydującym secie Sock wygrał ostatecznie z ledwo ruszającym się Tomicem 6:4. Turniej wcześniej czyli Tokyo znalazł się w ćwierćfinale pokonując nic nie grającego, wracającego po kontuzji Dolgopolova w 2 szybkich setach, mniej znanego mi Golubeva po czym odpadł z Beckerem po 3 setach.
Nishikori mimo ich podobnych stylów gry zdecydowanie jest lepszym graczem pod każdym względem, jego poprawa od zmiany trenera na początku tego roku jest bardzo duża i widoczna zresztą w efektach. Tak jak Sock są dosyć szybkimi, agresywnymi zawodnikami lubiący wymiany i z dobrym forehandem, Sock ma zdecydowanie przewagę przy serwisie, gdzie Nishikori w jego oddawaniu. Sock mimo nawet niezłych sukcesów w tym roku w singlach nie spotkał jeszcze gracza takiego kalibru, tak agresywnego i oddającego jak Nishikori, zagrał w całej swojej karierze tylko z 5 zawodnikami z top10 gdzie wszystkie mecze przegrał, z czego 3 razy był to w samym tym roku (4, ale był wtedy na 11 miejscu) Raonic, czyli gra na którą trudno się oprzeć gdyż była to przede wszystkim serwisowa batalia. Innymi top10 zawodnikami był znów Raonic w 2013 oraz Ferrer, który już lepiej przypomina Nishikoriego niż którykolwiek inny jego przeciwnik, gdzie poległ w 3 setach. Nishikori i Sock spotkali się już raz, rok temu gdzie Japończyk wygrał 7:5, 6:2. Sock zdecydowanie nie ma doświadczenia potrzebnego do gry z topowymi graczami, posiada jednak narzędzia, które mogą być niebezpieczne, bardzo szybki serwis jednak mocno nieregularny oraz niezły forehand oraz agresywna gra, która zawsze jest atutem. Brakuje mu jednak skuteczności, wali bardzo dużo na out, często popełnia błędy przy serwisie i może to tylko moje odczucie, ale gra bardzo bardzo arogancko i lekceważąco przez co popełnia mnóstwo błędów, Nishikori jest trochę mniej wybaczający jeśli chodzi o błędy i jeśli dać mu okazje to w dużej większości przypadków ją wykorzysta. Obaj mają nieregularny, dobry pierwszy serwis i mecz powinien być pełen wymian, kort, forma, doświadczenie i jakość zdecydowanie po stronie Japończyka, choćby mecz miał się skończyć w 3 setach jestem pewien że wyjdzie zwycięsko, dla mniej odważnych około 1.3 kursu na jego wygraną jest jak najbardziej w porządku.
⛔100
 
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia: Serie B
Spotkanie: Parana vs Oeste
Godzina: 00:30
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Brazylijska druga liga...powiem szczerze, że miałem problem z tym spotkaniem. Męczyłem się miedzy overem na bramki a zagraniem po bardzo podobnym ( i atrakcyjnym) zresztą kursie ok 2.20 na typ X2. Tabela mówi wszystko, obie ekipy walczą aby uniknąć spadku z ligi. Gospodarze są na 16 miejscu i dzielą ich 3 punkty od pierwszego miejsca &quot;premiowanym&quot; spadkiem z ligi. Wcale w nielepszej sytuacji jest drużyna Oeste. Uzbierali oni w dotychczasowych 27 meczach 33 oczka i mają tylko jeden punkt przewagi nad dzisiejszym zespołem gospodarzy. Parana od 5 meczów nie może uzbierać kompletu punktów. Jednak nie osądzajmy tego zespołu od razu. Traf chciał, że drużyna musiała w tych pięciu meczach walczyc...z samą górą tabeli. Na samym początku bezbramkowy remis z Cearą i porazka 1:0 z Boa czyli z drużynami numer 5 i 6 w brazylijskiej Serie B. Dalej również nie lepiej ponieważ przegrali oni z Nautico i zremisowali z Avai. Najwieksza niespodzianka było podzieleniem sie punktami z Ponte Pretą...liderem zaplecza brazylijskiej ligi. Jak widać, zespół nie odstawał tak bardzo od rywali..a przypominam ze grali z czołówką tabeli. Czas na to aby Parana zaczeła wygrywać, do tego oczywiście potrzebna im będzie sól futbolu czyli bramki. Ostatnio nie rozpieszczali swoich kibiców ponieważ tylko 4 razy na 13 meczy u siebie kibice oglądali więcej niż dwa gole. Liga znajduje sie w takim okresie, że żarty się skończyły i jeśli chodzi o szyk ofensywny musi on wreszcie zacząć lepiej pracować. Jeśli chodzi o gości, też nie jest łatwo. Zajmują 14 lokatę i na ostatnie pięć meczów wygrali zaledwie dwa. Jednak są one o tyle ważne, że pokonali swoich sąsiadów z tabeli ABC i Bragnito. Jeśli chodzi o wyjazdy to Oeste spełnia wręcz idealnie bariere OVer 2,5...może troche niechlubnie ponieważ gdy w 8 na 13 meczów z ich udziałem padały więcej niż 2 gole to głównie rywale mieli w tym wielką zasługę, jednak to tylko otwiera nadzieje przed tym, że sami zaczną więcej strzelać a i ich defensywa monolitem nie jest, więc beda zmuszeni strzelać więcej. Myślę, że to spotkanie będzie na bardzo dobrym poziomie, obie drużyny potrzebują punktów i bedą do ostatniego gwizdka o nie walczyć, myslę, że podczas tej batalii o utrzymanie padną trzy bramki.
⛔100
 
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie B )
Spotkanie: Náutico Recife - América-MG
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 00.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Brazylii gdzie odbędzie się 28 kolejka tamtejszej Serie B.
W brazylijskim Recife liczącym prawie milion pięćset siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Itaipava Arena Pernambuco mogącym pomieścić ponad czterdzieści sześć tysięcy widzów odbędzi się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Clube Náutico Capibaribe założonym w 1901 roku o barwach biało-czerwonych a w gości z miasta Belo Horizonte liczącego ponad dwa miliony czterysta dziewięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1912 o barwach zielono-czarno-białych a mianowicie América Futebol Clube.
Náutico Recife rozegrało w tym sezonie ligowym 27 spotkań w których zdobyło 41 punktów po 12 zwycięstwach, 5 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie 7 pozycję w tabeli brazylijskiej Serie B, bilans bramek 32-31.
América-MG zdobyło 35 oczek w swoich 27 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 12 zwycięstwach, 5 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-31.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 13 razy zdobywając 25 oczek po 8 wygranych, 1 remisie oraz 4 porażkach, bilans bramkowy na swoim Itaipava Arena Pernambuco 18-13.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 13 spotkaniach rozegranych na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 4 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek w delegacjach 12-19.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż rozgrywki powoli dobiegają końca a w ostatnich 3 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi ekipami o ligowe punkty w mieście Recife 2 razy wygrywało Náutico oraz raz padł remis, bilans bramkowy w tamtych meczach 7-3 na korzyść zespołu ze stadionu Itaipava Arena Pernambuco.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Clube Náutico Capibaribe w tym sezonie ligowym u siebie gra nieźle i dalej ma szansę w tym sezonie awansować do najwyższej Serie A w Brazylii i aby spróbowac powrócić na najwyższy szczebel rozgrywek takie mecze jak ten powinni wygrywać z nienajlepszymi na wyjazdach zespołami a América Futebol Clube w tym sezonie ligowym nie gra najgorzej w delegacjach ale jest to drużyna która więcej punktów zdobywa na swoim terenie i gospodarze tgeż im raczej nie leżą i moim zdaniem zespół z miasta Recife wykorzysta w tym spotkaniu swoją szansę i wygra na swoim Itaipava Arena Pernambuco ten wazny dla nich mecz.
⛔100
 
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Shanghai
Godzina: 12:30
Spotkanie: John Isner - Steve Johnson
Typ: John Isner
Kurs: 1.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie dwóch amerykańskich zawodników zapowiada się bardzo interesująco. W turnieju w Shanghaju obydwaj tenisiści rozegrali po jednym spotkaniu. J. Isner okazał się lepszy od sklasyfikowanego na 43 pozycji w światowym rankingu P. Andujara wygrywając dwa do jednego, natomiast S. Johnson pokonał 67 A. Golubeva w takim samym stosunku. Za Isnerem niewątpliwie przemawia doświadczenie. Jest to gracz który od kilku lat zaliczany jest do grona najlepszych zawodników na świecie. Johnson na razie pretenduje do tego miana. W poprzednim tygodniu obaj gracze rywalizowali w azjatyckich turniejach ATP i odpadli na podobnym etapie. Johnson przegrał w trzeciej rundzie turnieju w Tokio z G. Simonem natomiast w Pekinie J. Isner uległ T. Berdychowi. Przeglądając rezultaty osiągane przez obu graczy można dojść do wniosku, że Isnerowi rzadko przytrafiają się wpadki. Jeżeli przegrywa to z zawodnikami ze ścisłej czołówki. Jego bilans na nawierzchni twardej w turniejach głównych cyklu ATP w tym roku to 26 zwycięstw i 11 porażek. Bilans jego rywala to natomiast 13 wygranych i 11 przegranych meczów. Mam nadzieje, że starszy z Amerykanów potwierdzi dzisiaj swoją klasę i odniesie zwycięstwo nad swoim rywalem.
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 28

tomi3kh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 15:30
Spotkanie: Medyk Konin - Glasgow City
Typ: 1
Kurs: 4.07
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
W 1/16 finału Polki zmierzą ze znacznie bardziej utytułowanym rywalem, lecz nie stoją na straconej pozycji. W kwalifikacjach zawodniczki z Konina wysoko gromiły rywalki osiągając komplet punktów oraz najlepszy bilans ze wszystkich grup - 21:1! Na szczególną uwagę zasługiwał wynik 7:0 z fińskim Aland Utd u siebie. Atut własnego boiska będzie przemawiał za Polkami, zaś trybuny będą zapełnione co do jednego krzesełka. Liczę na potwierdzenie dobrej dyspozycji niewątpliwie najlepszej zawodniczki ekipy z Konina - Ewy Pajor. Już w fazie kwalifikacyjnej zdobyła 7 bramek zajmując drugą pozycję w klasyfikacji strzelców - teraz, ten dorobek powinien się powiększyć. To dziewczyna, która jest w stanie sama przesądzić o losach spotkania, nazywana kobiecym odpowiednikiem Leo Messiego (choć sama woli Cristiano Ronaldo - nawet rzuty wolne wykonuje podobnie do gwiazdy Realu Madryt!) - nie są to porównania na wyrost! O czym może świadczyć UEFA Under - 17 Golden Player przyznany przez światową organizację rok temu za turniej w którym to Polki zdobyły złoty medal ME U-17. Inne piłkarki tamtej ekipy również grają obecnie w Koninie i są to: Paulina Dudek, Gabriela Grzywińska, Ewelina Kamczyk i Katarzyna Konat - więc nie jest to bez znaczenia! Warto zaryzykować gdyż kurs jest warty świeczki, Polki naprawdę stać na dobre wyniki i niejedną sensację w tych rozgrywkach. Trzymajmy kciuki za nie, powodzenia!
✅307
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 8

szuterek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie międzynarodowe.
Godzina: 16:30
Spotkanie: Oman - Kostaryka
Typ: Kostaryka (-1)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam, na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Omanu i Kostaryki. Co można powiedzieć o tych zespołach? O rep. Omanu ciężko doszukać się wielu informacji, wiem jednak że ich piłkarze byli na &quot;gazie&quot; gdyż w ostatnich 5 spotkaniach trzy razy wygrywali a przegrali tylko to ostatnie - rozgrywane na początku września. Reprezentacja Kostaryki która była swego rodzaju rewelacją ostatnich mistrzostw (przyp. doszła do ćwierćfinału w którym odpadła po rzutach karnych z rep. Holandii) od czasu mistrzostw nie zagrała żadnych spotkań. Z Brazylii piłkarze Kostaryki wyjechali niepokonani (nie licząc rzutów karnych) osiągali dobre wyniki z drużynami faworyzowanymi (3:1 z Urugwajem, 1:0 z Włochami oraz remisy po 0:0 z Anglią i Holandią). Liczę na to że piłkarze Kostaryki zechcą powstrzymać serię bez porażki i pomimo iż to spotkanie towarzyskie wyjdą silnym składem (niestety nie znalazłem informacji na ten temat) i pokonają przeciwnika z zapasem bramkowym ;)
Oman - Kostaryka 10 października 2014 16:00
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 2:50
Spotkanie: Portugesa - Vasco
Typ: remis bramkowy
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
28 kolejka brazylijskiej 2 ligi. Przedostatnia Portugesa podejmuje trzecie Vasco da Gama. Gospodarze i goście tego pojedynku są najczęściej remisującymi ekipami ligi. Na 27 spotkan remisowali juz po 12 razy czyli praktycznie połowa spotkań konczy sie podziałem punktów. Vasco przegrało tylko 3 razy, a Portugesa wygrała tyle samo. Odbicie lustrzane? Na to wygląda. Bramkowo wygląda podobnie. Vasco strzeliło 40, to Portugesa straciła 39. Vasco straciło 26, to Portugesa strzeliła 23. Tu akurat 100% równości nie ma, ale jednak granica błędu jest mała. Na wyjazdach Vasco jeszcze częściej remisuje bo 7 w 13 meczach, czyli powyżej 50%. Bilanse bramkowe juz takie świetne nie są, choć nadal minimalnie więcej niz bramke średnio strzelają. Ostatni ich mecz bezpośredni zakonczył się wynikiem 1:1... w każdej innej sytuacji postawiłbym na Vasco, moze nawet 2/2 ale tych remisów jest ciut za dużo, by przejść obojętnie.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Shanghai (Chiny), twarda - 1/16-finału
Godzina: 9:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Benneteau J.
Typ: 1:2 DW
Kurs: 7.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ja sobie pozwolę dziś zaryzykować na taki typ. Kurs bardzo wysoki, a ostatnie spotkanie wygrał własnie Benneteau i to na twardej nawierzchni. Dimitrov idzie jak burza ostatnio, pięknie gra, ale Bennet też coś pokazuje. Dlatego sądzę, że wynik meczu jest naprawdę niepewny i skuszę się na to, że może to być trzy setowy pojedynek, w którym lepszy się okaże Benneteau. Różnica 20 pozycji w rankingu moim zdaniem nic nie znaczy, a Dimitrov czasem lubi coś &quot;odwalić&quot;. Może dziś się przekonamy co do tego. Spotkanie 50/50.
⛔100
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Francja D1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cesson Rennes - Nantes Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Oczywiście już prawie tradycyjnie w tygodniu pojawia się przynajmniej jeden typ z francuskiej LNH. Tym razem padło na spotkanie Cesson Rennes z Nantes.
Drużyna Cesson Rannes rozpoczęła rozgrywki wyjątkowo udanie wygrywając 3 z 4 spotkań i w tym pokonując m.in Tuluzę czy Mistrza Francji - Dunkierkę i przegrali z naszpikowaną gwiazdami drużyną PSG lecz mimo wszystko wątpię by liczyli na 6 punktów po pierwszych czterech kolejkach, a ja sam dałbym im nie więcej niż 2-3. Więc start mają jak najbardziej na plus i to co ciekawe wywalczone ledwie 13stym (na 14 drużyn atakiem) i czwarta defensywą i już widać co jest ich atutem bo to właśnie dzięki bardzo dobrej defensywie (średnia straconych bramek 26 na mecz, a przy wygranych niecałe 23) wygrywali spotkania i oczywiście trzeba pochwalić bramkarza Michaela Robina, który broni na niezłym poziomie lecz również trzeba pochwalić Lanfranchiego, Briffe, Skatara, Batinovicia, Derbiera czy Dore za to, że jednak w tej ofensywie bramki zdobywają i zapewniają kolejne punkty swojej ekipie. Twarda defensywa ma jednak swoje minusy bo łapią ponad 4 kary na mecz, a jak się broni twardo skutecznie i bez wykluczeń będą mogli nauczyć się od przyjezdnej drużyny. Nantes po czterech kolejkach to razem z Montpellier najlepiej broniąca drużyna Ligi (średnio 25 bramek straconych) i przy tym notują niecałe 2 kary na mecz co jest na pewno sporym atutem ich skutecznej obrony, a w ataku nie mają raczej zbytnio problemów mając w składzie takich asów jak Hiszpańskie Trio Entrerrios - Maqueda - Rivera czy też Claire, Gharbi lub Camarero bramki zaś strzeże bardzo dobra para bramkarzy Skof i Schulz. Skład naprawdę imponujący i co najważniejsze dociera się już od dwóch sezonów i widać, że są już naprawdę nieźle zgrani za czym idą również dobre wyniki w lidze.
H2H:
Division 1. (France)
07/05/14, 20:30 Nantes - Cesson-Rennes 29 : 22 24. Gameday
06/10/13, 16:00 Cesson-Rennes - Nantes 18 : 24 4. Gameday
29/05/13, 20:30 Nantes - Cesson-Rennes 25 : 25 25. Gameday
13/10/12, 21:00 Cesson-Rennes - Nantes 27 : 25 5. Gameday
23/03/12, 20:45 OC Cesson - Nantes 27 : 27 19. Gameday
17/09/11, 20:30 Nantes - OC Cesson 35 : 33 2. Gameday
01/04/11, 20:45 OC Cesson - Nantes 22 : 25 18. Gameday
17/10/10, 16:00 Nantes - OC Cesson 31 : 27 5. Gameday
14/05/10, 20:45 OC Cesson - Nantes 23 : 26 23. Gameday
05/12/09, 20:30 Nantes - OC Cesson 33 : 23 11. Gameday

Bardzo wysoka forma przyjezdnych, dużo fajniejsze zgranie niż w poprzednim sezonie i co najważniejsze trójka bardzo mocnych liderów powinna zagwarantować drużynie Nantes na koniec sezonu bardzo mocne top 3 w LNH żeby to potwierdzić jednak muszą wygrywać takie mecze z średnim Cesson, dla których miejsce w siódemce będzie sporym sukcesem i myślę, że tutaj okażą się słabsi o kilka trafień.
ŚCIĄGNIĘTA ANALIZA
link
Nie będą tolerowane ściągnięte analizy od innych typujących lub z innych for. To jest zabawa i bawimy się fair play!!! Jeżeli ktoś ściągnie taką analizę zostanie usunięty z konkursu w danym miesiącu, ukarany czerwoną kartką oraz zbanowany na miesiąc!!!
Czerwona kartka, miesięczny ban i wykluczenie z konkursu
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Indonezja
Godzina: 10:30
Spotkanie: Persela Lamongan - Arema Malang
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj wybrałem indonezje. Typ wydaje się prosty choć pierwsza myśl była, aby grać na Perselę Lamongan, ale ich ostatnia forma nie zachwyca gdyż z ostatnich 7 spotkań wygrali tylko 1 i 1 zremisowali w których stracili 15 bramek a strzelili tylko 6 więc widać, że kryzys trwa. A przecież ta drużyna spisywała się bardzo dobrze w pierwszej części sezonu, a faze grupową też rozpoczęli żle od porażki 0:2 z Persipurą. Przejdźmy do gości dzisiejszego meczu czyli drużyny Arema Malang, Na ostatnie 7 meczy tylko 3 remisy i żadnej porażki i 20 strzelonych bramek (średnia prawie 3 na mecz) a stracili tylko 6 więc widzimy , że to drużyna z duzym potencjałem ofensywnym. W sezonie zasadniczym w swojej konfernecjii zachodniej zajęli 1 miejsce z fantastycznym bilansem 14-4-2 bramki 49-13 czyli najlepsza obrona i najlepszy atak. Faze grupową rozpoczęli od zwycięstwa 2:1 z Padangiem, który w zasadniczym skończył na 3 miejscu.
Co tu dużo mówić, wiadomo, że w końcu może przyjśc przełamanie ale nie wydaje mi się, że to dzisiaj nastąpi. Goście na te chwile sa zbyt wymagającym rywalem dla gospodarzy w widocznym kryzysie. Powodzenia
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U19
Godzina: 15:00
Spotkanie: Francja - Macedonia
Typ: 1 (-2ah)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Krótko i na temat. Gdzie Francja a gdzie Macedonia? Goście w ostatnim czasie wygrywali tylko z takimi potęgami jak Luksemburg, Albania, Wyspy owcze i Czarnogóra. Francuzi natomiast to zespół solidny, który stać na bardzo dużo. W meczach o punkty ostatnimi czasy nie brylowali. Porażka z Niemcami i Węgrami, remis z Belgią i Irlandią. Jednak po pierwsze primo było to w roku 2013, a po drugie to przeciwnicy o kilka poziomów lepsi od dzisiejszego rywala. Po trzecie primo optimo w ostatnim spotkaniu trójkolorowi pokonali młodych belgów 7:0. Co prawda był to mecz towarzyski ale wynik i tak robi wrażenie i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. W przypadku zwycięstwa dwiema bramkami zwrot.

Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom