>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.10.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 8. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Europa, Kwalifikacje - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Armenia - Rumunia
Typ: Rumunia hand. -1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj mój typ to zwycięstwo Rumunii z handicapem. Rumunii bardzo dobrze grali na niedawnych mistrzostwach Europy. Jest to drużyna ciekawa i dobrze ułożona moim zdaniem która ma potencjał. H2H obu drużyn to 3 mecze z czego Rumunii wygrali 2 w rozmiarach 2:0 oraz 3:0 i jeden zremisowany. Drużyny Armenii zbytnio nie znam dlatego też nie będę zbytnio wchodził w analizę tej drużyny. Głownie mój typ argumentuję dobrą postawą Rumunów w ostatnim czasie oraz meczami bezpośrednimi.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna – HISZPANIA: Liga ASOBA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Barcelona - Atletico Valladolid
Typ: Atletico Valladolid (handicap +11,5)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj do analizy biorę mecz hiszpańskiej ligi piłki ręcznej.
Barcelona z kompletem zwycięstw przewodzi w lidze. W tym sezonie zawodnicy z Katalonii rozegrali 5 spotkań:
Barcelona – Granollers 37:26
Guadalajara – Barcelona 25:34
La Roja – Barcelona 22:24
Barcelona – Cuenca 34:15
Benidorm – Barcelona 27:30

Zawodnicy z Vallodolid w lidze rozegrali 5 spotkań odnosząc dwa zwycięstwa i notując trzy porażki.
Atletico Valladolid - Puente Genil 26:27
Anaitasuna - Atletico Valladolid 27:25
Atletico Valladolid - Huesca 28:23
Granollers - Atletico Valladolid 32:31
Atletico Valladolid - Guadalajara 32:21

Oczywiście w tym meczu raczej nie może paść inny wynik niż zwycięstwo Barcelony lecz ja postanowiłem zagrać trochę inaczej.
W ciągu ostatniego tygodnia Barcelona w ramach Ligii Mistrzów rozegrała aż dwa trudne spotkania. Oba wygralła różnicą zaledwie jednej bramki.
01.10.2016 Barcelona - Kiel 26:25
05.10.2016 Flensburg - Barcelona 27:28

Uważam że Kamil Syprzak i spółka odniosą 6 ligowe zwycięstwo lecz nie będzie ono bardzo pokaźnych rozmiarów i typuję mniej niż 12 bramek przewagi czyli zwycięstwo Atletico Valladolid z handicapem +11,5
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal mś
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Niemcy-Czechy
Typ; Niemcy wygrają dokładnie 2 golami

Kurs:
4.25
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie w ramach 2 rundy kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata, Reprezentacja Niemiec na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę z Czech. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, bukmacherzy również wystawili na nich niezwykle małe kursy, Niemcy w pierwszym swoim spotkaniu grupowym ograli drużynę norwegii aż 0:3 i są obecnie liderem w klasyfikacji, goście natomiast przed własną publicznością tylko podzielili się punktami z zespołem Irlandii Północnej pomimo iż w byli w tamtym spotkaniu zespołem znacznie lepszym pod względem piłkarskim, niestety zabrakło tam skuteczności naszych południowych sąsiadów, Ogólnie gospodarzom cięzko gra się przeciwko Czechom, do tej pory od 1996 roku na stadionach w Niemczech obie ekipy spotykały się ze sobą 5 razy, raz padł remis i po dwie wygrane mają obie ekipy, gospodarze mają za co wziąć rewanż bowiem goście ostatnie 2 spotkania na wyjazdach z Niemcami zdołali wygrać, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 3:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Europa, Kwalifikacje - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja v Litwa
Typ: 1/1 (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dzis zajmiemy się meczem eliminacyjnym do MŚ w 2018r pomiędzy reprezentacjami Szkocji i Litwy, po pierwszych meczach Szkocja ma 3 punkty natomiast Litwa ma aż albo tylko 1 punkt,dla mnie reprezentacja Szkocji to solidna ekipa mają u siebie pare gwiazd min Snodgrass,Richie ale przedewszystkim są dobrze z organizowani w przeciwienstwie do Litwy która jest bardzo słabą reprezentacją i jak dla mnie nie ma wogóle takiej możliwości jak ich zwyciestwo w tym meczu,w swoim pierwszym meczu grupowym Litwa zagrała z reprezentacją Słowenii mecz ten miał wyrówną pierwszą połowe ale mimo tego Litwie udało się zdobyc aż 2 bramki, po przerwie to Słowenia przejeła inicjatywe i zdominowała reszte meczu ostatecznie równierz strzelając 2 bramki, Mój typ wziął się z tego że Szkocja strzela zawsze w 1 połowie, jeśli mam być szczery jeśli Szkocja zdobędzie szybko bramke to będzie po meczu jedyną szanse jaka ma rep. Litwy to obrona cała drużyna i liczenie na kontre, to tyle z mojej strony pozdrawiam ????
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Dania
Typ:1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Polska wygrywając pierwsze mecz eliminacji z Kazachstanem 2-0 do przerwy zlekceważyła rywala,
została skarcona, bo Kazachowie strzelili 2 gole i naszym już nie udało się strzelić zwycięskiego gola.
Wtopa. W sobotę mają szansę zrehabilitować się wygrywając z Danią.
Dania wygrała pierwszy mecz tylko 1-0 z Armenią u siebie. Mogli wygraćwyżej, ale szwankowała skuteczność. Karnego nie strzelił ich gwiazdor Eriksen.
Mam nadzieję, że po udanym Euro Polacy nie zaliczą falstartu,żę nie uderzyłą im sodówka, bo może się to dla nich źle skończyć.
Oprócz niepewnego występu Pazdana wszyscy do dyspozycji trenera.
Mecze u siebie mają wygrywać, jeżeli liczą na awans. Nie chcemy meczów o wszystko. Chcemy wrocić na czoło tabeli i mieć wszystko pod kontrolą.
Jak tego nie wygramy, zacznie się nerwówka... Come on! To nie Dania z czasów Laudrupów! Polska do boju!!!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 902

hank

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa- Eliminacje do Mundialu
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja- Litwa
Typ: Szkocja -2 (AH)
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Analiza: Szkoci są w grupie z Anglią, Słowacją i Słowenią, zakładając że Anglicy grupę wygrają, pozostała trójka walczy o miejsce nr 2, czyli baraże. Jeśli Szkoci chcą się poważnie w tej walce liczyć to z pozostałymi rywalami (Malta, Litwa) muszą zgarnąć komplet punktów. Wygrali na Malcie, teraz przeszła pora na Litwę.
W składzie Szkotów wielu piłkarzy z doświadczeniem w Premier League, jak choćby Marshall, Fletcher, Maloney, McArthur, Morrison, Ritchie czy Snodgrass.
Litwini takich piłkarzy nie mają, większość gra na lokalnych boiskach, z grających zagranicą mamy kapitana Cernycha z Jagielonni czy Matuleviciusa z Rumuńskiego Botosani, tak więc kadrowo przepaść.
Litwini zdołali zremisować u siebie ze Słowenią (oglądałem), najpierw piękną bramkę strzelił Cernych, potem fatalny błąd obrony i 2:0, Słoweńcy obudzili się w drugiej połowie i w końcówce doprowadzili do remisu. Co rzucało się w oczy, to to że Litwini przyciśnięci puchli z minuty na minutę, jakby tamto spotkanie trwało 5 minut dłużej, to Słoweńcy by wygrali. jutro liczę na to, że Szkoci podobnych błędów nie popełnią, tylko od początku przycisną rywala, napoczną i potem wypunktują, bo piłkarsko są zdecydowanie lepszą drużyną, mają piłkarzy którzy mają w CV kluby z Premier League, a więc gra na dużej intensywności nie jest im obca.
Szkoci na poprzednie Euro nie pojechali dlatego, że w odróżnieniu od Polski, Niemiec czy Irlandii stracili punkty z outsiderem grupy Gruzją, tym razem podobnych błędów nie popełnią.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Tokio 2016
Godzina:
5:00
Spotkanie: Goffin D. - Cilic M.

Typ:
Goffin D. +1,5 seta
Kurs:
1.58
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 2:0 z 2016 roku, dzielą ich 3 miejsca w rankingu. Liczę na zacięty mecz tak szczerze, obaj potrafią pozytywnie zaskoczyć jak i negatywnie. Cilic taka cicha woda, przed US Open kto by się spodziewał, że wygra turniej Masters w Cincinnati lejąc w finale 2:0 Murraya, a na US Open odpada z Jackiem Sockiem dostając 0:3 w plecy. Goffin też w ostatnich miesiącach bardzo nierówny, ale to jest w końcu turniej ATP 500, półfinał więc jest o co grać. Do tego niedługo będzie turniej w Antwerpii więc Belg musi u siebie zaprezentować się przynajmniej przyzwoicie w debiutanckim turnieju na własnych śmieciach.

Gram to w AKO z Murrayem -1,5 seta:
Choć niezwykle nie lubię ujemnych handicapów to stawiam na pewne zwycięstwo Murraya który nie oszukujmy się jest dużo lepszym zawodnikiem. Forma Hiszpana poszła w górę, ale gdyby Zverev miał więcej doświadczenia to pewnie by ogarnął mecz i nie wypuszczał prowadzenia w secie z podwójnym przełamaniem. Nic stało się, jutro Murray - bardziej ogarnięty, z lepszym serwisem, głodny sukcesu, głodny bycia #1. Andy w baaardzo wielu meczach na kortach szybkich do 2 wygranych setów wygrywał 2:0. Tylko w 3 przypadkach na 11 meczów (hard/hala) stracił set bądź przegrał.
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-NHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pittsburgh - Columbus
Typ:under 5,5
Kurs: 1.74
Bukmacher: betsson
Analiza: Na sobotę wybrałem mecz zza oceanu pomiędzy pingwinami i kurtkami.Stawiam , że w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu bramek, gdyż kurtki tylko raz złamały tę barierę na 7 meczy,a pingwiny w pięciu meczach 2 razy ( były to porażki z Detroit) . Ponadto w ostatnim sezonie na 4 mecze tylko raz padło więcej bramek niz 5
PS. mecz o fajnej porze więc można go bedzie obejrzeć bez zarywania nocy.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
8:45
Spotkanie:
Wellington Phoenix - Melbourne City
Typ:
2
Kurs:
2.00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam ponownie....
Dzisiaj szybko żeby ktoś typu nie zabrał.... ;)
Melbourne City zdecydowanie silniejsze.... jest to początek sezonu, pierwsza kolejka czyli wszystko może sie zdarzyć ale czy na pewno ? ????
Melbourne City zdecydowanie mocniejsza kadra ! 2 piłkarzy wypożyczonych z Man City... podejrzewam że będzie wiecej do tego:
Tim Cahill końcówka kariery ale zawsze doświadczenie !
Bruno Fornaroli napastnik kiedys Panathinaikos czy Sampdoria
Nicolas Colazo pomocnik Boca Juniors
Michael Jakobsen duński bramkarz
Także jest z czego budować... na ligę Australijską powinno wystarczyć a na
Wellington Phoenix tym bardziej ????
Ostatnie 10 meczy ww drużyn to
Wellington Phoenix 10 meczy 3-0-7 br. 16-25
Melbourne City 10 meczy 7-0-3 br. 20-13
Poprzedni sezon
Melbourne City 4 miejsce 13-5-9 br. 63-44
Wellington Phoenix 9 miejsce 7-4-16 br. 34-54
H2H ostanie 10 meczy
- 5 zw Melbourne
- 3 remisy
- 2 zw Welington
Zawsze to piłkarze Welington byli zespołem słabszym.... kurs pewnie bardzo spadnie do jutra... póki co jest 2.00 ???? warto brać... same statystyki mówią za siebie !!!
kiepska analiza (błędy faktograficzne)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 1 liga polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice- Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Witam po przerwie.
Zaczynam grę znowu od naszej polskiej pierwszej ligi, stawiam na wygraną Chojniczanki bo są bardzo dobrzy na własnym boisku, 3 zwycięstwa, 3 remisy 0 porażek Górnik na wyjazdach spisuje się słabo 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 4 porażki. Ostatnio Górnik wygrał z Chrobrym Głogów u siebie dopiero w doliczonym czasie przy czym od ok 20 minuty piłkarze Chrobrego grali w 10-tkę. Moim zdaniem Górnik to na 100% nie jest drużyna która walczy o awans do ekstraklasy a raczej drużyna która powinna usadowić się w środku tabeli.Nie znalazłem meczu który by te drużyny grał między sobą (chyba nie grały wcale). W Górniku dzieje się źle co widać po sytuacji w klubie, Chojniczanka to waleczny zespół i wydaje mi sie że pokaże górnikom jak się gra w 1 lidze. Na ten mecz zagram na pewno więcej typów tj Chojniczanka 1,5 gola Chojniczanka -1 AH ( 3,70 kurs) ....powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Dania
Typ: BTS i over 2,5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: Sportingbet
Troszkę zaspałem dziś, mam szczęście że jeszcze nikt mnie nie ubiegł ???? No ale do rzeczy.
Wszyscy wiemy jak zaczęliśmy kwalifikacje Astanie. Mimo faktu, że przeważaliśmy praktycznie przez cały mecz, to nie udało się ustrzec od błędów, które w tamtym wpadku kosztowały bardzo dużo. Jednak trzeba walczyć dalej i mam nadzieję, że trenerzy naszej kadry robili wszystko co w ich mocy, by taki scenariusz się nie powtórzył. To, że gramy u siebie naprawdę dobry futbol, Polacy pokazali rok temu w eliminacjach do Euro. Ostatnim meczem o stawkę jaki przegraliśmy w naszym kraju to spotkanie 3,5 roku temu z Ukrainą, podczas kwalifikacji do wcześniejszych MŚ. Jestem dobrej myśli przed dzisiejszym spotkaniem, bo przecież większość naszych reprezentantów jest w wyśmienitej formie i po dobrych występach na Euro we Francji mogą pójść za ciosem i wywalczyć awans na jeszcze większą imprezę. Jednak z tego co da się zauważyć w większości rozgrywanych przez naszą kadrę meczów, wnioskuję że i w tym spotkaniu nie obejdzie się bez stresu. W końcu nasi piłkarze są znani z tego, iż lubią dostarczać widzom potężnej dawki adrenaliny.
Nasz dzisiejszy rywal to w zasadzie również potentat do wyjścia z grupy, więc mecz z nimi będzie dla nas mega ważny w kontekście myślenia o awansie. Dania mimo tego że nie grała na Euro to naprawdę dobry zespół. W statystykach H2H to nasi rywale mają nad nami przewagę, jednakże są to wyniki niekiedy z przed kilku, czy nawet kilkunastu lat, więc nie ma co się nimi zbytnio sugerować. Ich pierwsze spotkanie w eliminacjach z Armenią pokazało w zasadzie klasę i potencjał tej drużyny. Mimo skromnego wyniku 1:0, statystyki całego spotkania wyglądały fatalnie dla Ormian. Słaba skuteczność w tamtym meczu moim zdaniem była jednym z argumentów by na treningach jeszcze mocniej pracowali.
Jestem pewien, że nie będzie to dla nas spacerek i nasi piłkarze kolejny raz zafundują nam nie lada emocje, jednak mam nadzieję że po 90-ciu minutach to my wyjdziemy z tego spotkania zwycięsko.
A jako że nie jestem pewien końcowego rezultatu, oddaję neutralny typ, który po głębszym zastanowieniu ma większy sens niż typowanie wyniku, czy czystego wina.
Do boju POLSKA!
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Szanghai(kwalifikacje)
Godzina: 07:30
Spotkanie: Mannarino- Pospisil
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
To pora zacząć kwalifkacje do mastersa w Chinach. Zagrają w nich rozstawiony z szóstką Adrian Mannarino oraz Vasek Pospisil. Faworytem tego pojedynku jest oczywiście Francuz. Myślę, że kursą spadna zdecydowanie. Ale moze najpierw kilka słów o Vasku. Sezon ma fatalny. Wypadł z pierwszej setki. Przegrywa z kim popadnie. Berrer co juz gra wyłacznie dla zabawy ograł bo bez większego wysiłku. Ostatnio krecz Vaska z Soeda. Kiepsko to wygląda trzeba przyznać. Nic nie przemawia za Kanadyjczykiem. Gra fatalnie nie ma formy ani zdrowia. Francuz może i cudów nie gra, ale trzyma przynajmniej jakiś sensowny poziom. Jak już przegrywa to z Nadalem czy też objawieniem tego sezonu Karenem. Moim zdaniem za Vaskiem nic nie przemawia nie on najmniejszych szans. Najlepiej zagrać ten mecz, że krecz to zwyciestwo albo porażka, a nie zwrot. Bo też Vasek może skreczować jak ostatnio. W mojej ocenie szanse typu to 8/10.
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Eliminacje MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Dania
Typ: 2 i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 8,40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nasza reprezentacja zmierzy się z Duńczykami. Zacznijmy od rankingu FIFA w którym Polacy są na 17 pozycji, natomiast Dania na 46. Oczywiście ranking nie liczy się tak bardzo, lecz w nim ewidentnie prowadzi nasza reprezentacja.
Jeżeli chodzi o Euro 2016 to jak wiadomo Polska spisała się znakomicie. Zaczęli od świetnych meczów w grupie, następnie pokonali Szwajcarów w 1/8, szczęście niestety zabrakło w ćwierćfinale z Portugalią w karnych.
Natomiast jeżeli chodzi o Danię to wszyscy wiemy jak było. Odpadła w barażach eliminacyjnych do ME 2016 i na Euro nie wystąpili.
Mimo tych wszystkich plusów dla Polaków w jutrzejszym meczu stawiam na Danię. W pierwszym meczu w grupie wygrali oni z Armenią 1-0. Polacy natomiast zremisowali ze słabiutkimi Kazachami 2-2. W ostatnich meczach towarzyskich Duńczycy pokazywali się z dobrej strony i aż dziwię się jak oni nie znaleźli się na Euro. Remis o niczym nie świadczy i można by to uznać na wypadek przy pracy, lecz obawiam się że może być to co zawsze. Sukces, sukces i później rozczarowanie jak to bywa z naszą reprezentacją.
Może nie jest to Dania najwyższej formy, za czasów Laudrupa i spółki, lecz nie możemy zapominać że dalej ma świetnych piłkarzy takich jak: Eriksen, Fischer, Schone i wielu wielu innych zawodników ze znanych klubów Europy. Mówienie że tylko my mamy dobrych piłkarzy, w najlepszy klubach to bzdura. Duńczycy mają również silny skład i jak dla mnie są faworytem.
Stawiam na dobry, emocjonujący mecz z obu stron. W którym padną gole również z obu stron, lecz w tym starciu górą będzie Dania. Mimo wszystko wierzę w naszych.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Kwalifikacje MŚ 2018, grupa F
Data, Godzinna: 08.10 18-00
Spotkanie: Anglia - Malta
Typ: Anglia -3,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: unibet
Analiza:
Anglicy po nieudanych mistrzostwach Europy od zwycięstwa na ciężkim terenie na Słowacji rozpoczeli walkę o awans do mistrzostw świata w Rosji. Początek dobry, ale zwycięstwo przyszło im bardzo ciężko, bo wyrwane dosłownie w ostatnich sekundach meczach po bramce Lallany. Dzis zdecydowanie łatwiejszy przeciwnik, bo Malta to teoretycznie najsłabsza reprezentacja w grupie. Potwierdził to już pierwszy ich mecz ze Szkotami zakonczony klęską u siebie aż 1-5, a przecież Szkoci nie są europejską potęgą, co najwyżej solidnym średniakiem. A Anglicy to już wogole zespoł z wyższej półki. I choć nie ma tam już wielkich nazwisk jak kilka lat temu to zespół jest całkiem solidnie zbudowany. No chyba ze bedziemy mówić tu o Rooneyu, tyle ze puki co Wayne nie może złapać formy a wystawiany jest głównie za zasługi... W meczu z Maltańczykami jednak nie bedzie już na ławce Big Sama umoczonego w korupcję więc nie spodziewam sie też Wayna na boisku a raczej na wystawienie dwóch napastników na szpicy, zapewne bedą to Kane i Vardy, choć swoje bedzie chciał udowodnić bedacy ostatnio w gazie Walcott. A może zobaczymy też objawienie końcówki poprzedniego oraz tego sezonu, czyli nastolatka z Old Trafford Rashforda?? Jakkolwiek bedzie prezentowała się wyjsciowa jedenastka to wiem jedno - zwycięstwo musi paść łupem gospodarzy. Pytanie jest tylko jedno - jakie będą jego rozmiary?? Anglicy potrafią grać u siebie i nie zwykli tracic punktów bedac gospodarzem. Moim zdaniem i tym razem nie bedzie niespodzianki i to gospodarze pewnie zainkasują komplet punktów. Stawiam na kanonadę w wykonaniu Synów Albionu
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Dania
Typ: Lewandowski Robert strzeli gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Co tu dużo pisać o naszych Orzełkach. Liczę na to, że nasz stadion stanie się twierdzą w tym eliminacjach. Jeśli stracimy punkty u siebie to będzie nam trudno o awans. Z Danią i Armenią musimy zdobyć 6 pkt. Robert to najlepszy strzelec ostatnich eliminacji. Wie jak się strzela gole dla Polski. Ostatnio się zaciał w Bayernie i już mu liczono kolejne setki minut bez gola. Taki mecz jak dzisiaj jest idealny by znów zabłysnąć. Kto wie, może jakiś rzut karny do którego Lewy podejdzie? Typ warty uwagi jak i kurs. Zdaję sobie sprawę, że Robert będzie szczelnie kryty, ale już nie tacy obrońcy go pilnowali i potrafił strzelać wiele goli. Lewy potrzebuje bramki by zamknąć usta wszystkim krytykom. Stawiam na 2-1 dla Polski. Gole 2x Lewy.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Kwalifikacje MŚ 2018
Data, Godzinna: 08.10 20:45
Spotkanie: Polska-Dania
Typ: over 3,5
Kurs: 4,35
Bukmacher unibet
Po niespodziewanym remisie na który nasza reprezentacja zapracowała sobie brakiem koncentracji i zlekceważeniem rywala przyjdzie się mierzy z bardziej wymagającą drużyną, choć jak najbardziej w naszym zasięgu i to na własnym terenie.
Duńczycy w pierwszym swoim spotkaniu ograli Armenie 1-0, na mecz z naszą drużyną przyjadą zmotywowani a potencjalne zdobycie punktu na naszym terenie na pewno będzie dla nich dobrym wynikiem patrząc pryzmatem kolejnych gier w drodze o awans do mistrzostw świata.Duńczycy obok Rumunów są najpoważniejszymi kandydatami do utrudnienia nam drogi na mundial, i jeśli chcemy w nim zagrać musimy w sobotę pokonać rywala i wierze że motywacji naszym nie braknie.Ostatni mecz obu reprezentacji był rozgrywany 3 lata temu i nasi wygrali 3-2 po zaciętym meczu, wcześnie graliśmy z Danią 6 lat temu i to oni byli lepsi stosunkiem 1-3.Oczywiście nasza reprezentacja w ostatnim czasie podniosła znacznie swój poziom, Duńczycy natomiast też nie są takimi gwiazdami jak kiedyś ale rywal nas się nie boi i przyjedzie zagrać odważnie.Obie ekipy w grze nie powinny sobie przeszkadzać więc zaryzykuje wyższy over bramkowy jak zresztą już przecież bywało.
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 66

calaquendi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Kwalifikacje MŚ 2018
Data, Godzinna: 08.10 20:45
Spotkanie: Polska-Dania
Typ: do przerwy remis
Kurs: 2,05
Bukmacher bet365
Witam. Mecz kandydatów do zajęcia pierwszego miejsca w grp. Polska po dobrym euro rozczarowała w drugiej połowie meczu z Kazachstanem. Dania natomiast po skromnym chodź pewnym zwycięstwie nad Armenią 1;0, niewykorzystany karny mógł się zemścić.
Więc po 1 kolejce gospodarze będą bardziej zmotywowani do zdobycia 3pkt. Ale wszystkich sił nie rzucą w pierwszej połowie. W miejsce rybusa do składu najprawdopodobniej wskoczy sprawdzony na euro Jędrzejczyk, który wg mnie da stabilność w obronie. Miejsce obok glika zajmie ktoś z dwójki lewczuk/cionek. Osobiście wolałbym tego drugiego, który w tym sezonie gdy wchodził z ławki grał bardzo pewnie.
Pomoc i atak reprezentacji Polski. W meczu z kazachstanem dało się zauważyć przede wszystkim brak krychowiaka zarówno w defensywie jak i w ataku. Dlatego też w 1 połowie gdy jeszcze zarówno Polacy jak i Duńczycy będą niezmęczeni nie będzie zbyt dużo okazji do strzelenia bramki. Kolejnym powodem i chyba ostatnim, który skłania mnie do remisu do przerwy jest prawdopodobny brak kapustki, który wg dawał dużo wolnego miejsca dla innych zawodników a mniej w ofensywie. Wg mnie będzie po zero do przerwy. Pozdrawiam.
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Dania
Typ:X
Kurs: 3.48
Bukmacher: PInnacle
Analiza:
Kurs na Polske zanizony, obie druzyny prezentuja zblizony poziom a forma kadrowiczow nie zachwyca: drewniany Grzesio wyladowal na lawce w PSG i ledwo sie odrywa nie radzil sobie nawet z Kazachstanem, przekeklamowany Lewandowski jest gwalcony tradycyjnie w Hiszpanii i nie potrafi 6podan w meczu zrobic z powaznym przeciwnikiem, zreszta juz na Euro pokazywal ze trudnosc sprawia mu przyjecie pilki ( na barkach kapitana spoczywa wiele w tym zaszczytny tytul krola strat Euro) Pazdan babol za babolem w ostatnim czasie w Legii, liche zdrowie ktore sprawia ze pewnie zagra Lewczuk, ktory jeszcze nie dawno nie mial czego nawet szukac w kadrze, totalny brak zgrania z Glikiem. Do tego dochodzi slabiutki Kapustka co nie lapie sie do rezerw rezerw, czy notoryczny rezerwowy Grosicki i podstarzaly Blaszczykowski. Milik moze w Napoli zgrywac bohatera, ale wszyscy wiemy, ze potrafi obalic mnostwo setek w jednym meczu. A`propos setek to na lawce jest kolejny &quot;as&quot; Peszkin, ktory sprawia ze Nawalka nie ma kompletnie czym straszyc gdyby mecz sie ukladal. Dania na pewno jest mocniejsza w obronie i pomocy w formie sa Eriksen,Wass czy Sisto i Polska moze na pewno ten mecz przegrac jesli zbyt sie odsloni ale w sumie remis zadowoli Dunczykow wiec ta opcja wydaje sie byc tu bardzo realna.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom