>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 8. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia – VNLN (6.liga)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Alfreton – Gloucester
Typ: over 3,5 (azjat. suma goli)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W zaległym spotkaniu 6.ligi angielskiej Alfreton zagra z Gloucesterem.
Gospodarze w dalszym ciągu są zespołem, w meczach których pada najwięcej goli. Po 15 rozegranych spotkaniach średnia goli na mecz wynosi 5.3, a bilans bramkowy wynosi 37:43 . Na 10 ostatnich ligowych potyczek aż w 9 zanotowano over 3,5. Na własnym obiekcie rozegrali do tej pory 7 spotkań na poziomie ligi, gdzie średnia wynosi 4.4/mecz i 5 razy zaliczyli over 3,5. Wyniki tych meczów to: 4:0, 0:1, 3:5, 2:5, 1:0, 3:3, 2:2 .
Goście aż tak bardzo nie odstają w tych statystykach. Po 15 meczach na 8.pozycji (Alfreton 16.) z bilansem bramkowym 34:22. Więcej bramek pada w spotkaniach gdy Gloucester gra na wyjeździe, tam w 7 delegacjach padło w sumie 29 bramek , ze średnią 4.1/mecz. Pierwszy mecz wyjazdowy z tego sezonu zakończył się remisem 1:1, natomiast w każdym z pozostałych padały już co najmniej 4 bramki:
1:1, 3:2, 3:1, 2:2, 1:3, 1:3, 4:2.

Liczę w tym spotkaniu bardziej na gości, którzy są dobrze wypoczęci, gdyż ostatni mecz grali 10 dni temu, natomiast Alfreton jeszcze 2 dni temu (Niedziela) grał mecz w 1/128 pucharu FA, który zakończył się underem 1:1. Jednak gospodarze już nie raz potrafili ustrzelić na swoim stadionie 2 czy nawet 3 bramki. Mam nadzieję, że obie drużyny postarają się o gole i również w tym meczu zanotują over 3,5.
Powodzenia !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 22:15
Spotkanie Ciriciuma-Ceara
Typ; x
Kurs 3.32
Buk oddsring
Analiza Na jutro postanowiłem znów spróbować pograć ligę Brazylijską spotkają się ze sobą drużyny Ciriciumy oraz Ceara, gospodarze po 34 kolejkach mają na swoim koncie 47 zdobytych punktów, goście natomiast tych punktów ugrali 50 , jednak gospodarze w tym spotkaniu są moim delikatnym faworytem i liczę że w tym meczu nie przegrają bowiem właśnie tutaj czują się najlepiej i to właśnie na tym stadionie zdobyli większość swoich punktów bowiem aż 32 ich bilans na swoim boisku 9 wygranych 5 podziałów punktów oraz tylko 3 porażki bilans bramek 28:18, goście na wyjazdach grają słabo, nie wygrali żadnego spotkania od lipca obecnego roku jest to w tym momencie już 9 spotkań bez wygranej w tym czasie zdobyli tylko 4 punkty po 4 zremisowanych spotkaniach, na tym stadionie ekipie Ceary nigdy łatwo się nie grało do tej pory oba zespoły rywalizowały ze sobą 5-krotnie bilans znacznie lepszy mają gospodarze , którzy wygrali 4 razy i raz padł remis , ostatnie 3 mecze tych ekip to właśnie przedział bramek 2-3 , myślę że w tym spotkaniu może być podobnie i to gospodarze są lekkim faworytem, stawiam tutaj na wynik 2:1 , moze remis po 1 , uważam iż goście maja słabą passę na wyjazdach to patrząc na ich poprzednie spotkania bramkę na wyjeździe powinni strzelić
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd - Dunfermline
Typ: BTS
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się najbardziej overowe drużyny w szkockiej championship. Drugie w tabeli Dundee podejmie na swoim terenie przedostatnie Dunfermline. Gospodarze są znacznym faworytem spotkania - na pięć ostatnich potyczek pomiędzy tymi ekipami czterokrotnie wygrywali podopieczni Raya McKinnona i raz padł remis.
Obie drużyny mają dzisiaj o co grać, gospodarze tracą tylko trzy punkty do pierwszego w tabeli Hibernian natomiast goście mają jeden punkt straty do ósmego miejsca, ktore gwarantuje wyjście ze strefy spadkowej. Forma obu zespołów to dwa różne światy, Dundee United w ostatnich pięciu spotkaniach cztery razy wygrało i ras zremisowało 1:1 z Hibernian na wyjeździe. Dunfermline natomiast w pięciu meczach nie zdołali wygrać - trzykrotnie remisując i ponosząc dwie porażki.
Spodziewam się otwartego meczu, gdzie obie drużyny mają o co grać jednak to gospodarze powinni wyjść zwycięsko z tego starcia, ale &#39;The Pars&#39; nie mogą odstawiać im kroku i powinni ustrzelić przynajmniej jedną bramkę.
⛔100
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Hokejowa Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Frolunda - Eisbaren Berlin
Typ: Gospodarze over 4,5 w regulaminowym czasie
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na jutro pogram mecz Hokejowej Ligi Mistrzów w którym zmierzą się aktualny mistrz Szwecji i obrońca trofeum Frolunda HC z niemieckim Eisbaren Berlin. Frolunda radzi sobie znakomicie w tym sezonie i wygrywa praktycznie wszystko zarówno w lidze jak i w pucharach, berlińczycy grają w lidze w kratkę. O przepaści jaka dzieli ligę niemiecką i szwedzką nie muszę raczej mówić. Można powiedzieć, że jest to proporcjonalnie do Bundesligi i szwedzkiej Allsvenskan w piłce nożnej. Zdecydowanym faworytem tego meczu są Szwedzi, którzy w pierwszym meczu w Berlinie wygrali z łatwością aż 6:1. W rewanżu nie widzę powodów aby ten wynik miał się nie powtórzyć, dlatego ten kurs traktuję jako dużą promocję.
⛔100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Houston Rockets
Typ: Washington Wizards
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wizards zaczęli sezon od 0-3, jednak mieli mocnych rywali tj. Atlanta, Memphis i Toronto, następnie przyszedł rewanż z Atlantą, który tym razem rozstrzygneli na swoją korzyść. Sądzę, że ta wygrana pozwoliła im uwierzyć w siebie. Następnie wybrali się bez swojego najlepszego gracza do Orlando, gdzie przez cały niemal czas byli kroczek z przodu, ostatecznie jednak głupio przegrali dwoma punktami. Dziś wypoczęty Wall zagra, jestem pewien że będzie chciał pokazać swoją najlepszą wersję i wraz z kolegami zrobi wszystko żeby poprawić bilans swojej drużyny a pole manewru będzie dość spore bo nie od dziś wiadomo że defensywa Houston ma sporo mankamentów i stoi na niskim poziomie.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers-Utah Jazz
Typ: Sixers(zwycięzca)
Kurs: 3.29
Bukmacher: BAH
Analiza:
Witam.Wracam do mojej ulubionej ligi czyli NBA ???? Będzie odważnie od początku.Pewnie niektórzy złapią się za głowę.No ale tak właśnie!Idę w tym meczu w stronę Szóstek i już tłumaczę.Oglądam drużynę Phily od dawna,wszystkie te sezony w których gonili najgorsze rekordy.Było źle,nawet gorzej.Jednak w tym roku widzę swiatełko w tunelu.Pomimo braku nr#1 draftu Bena Simmonsa,Nerlensa Noela jest w drużynie ktoś kto może ją podnieść o level wyżej,nie twierdzę że Sixers nagle zaczną wygrywać ale w końcu musi to nastąpić i nie sądzę żeby trzeba było czekać tak długo jak w poprzednich latach.Joel Embiid! to mój człowiek który będzie robił różnicę w grze 76ers.Kręci narazie naprawdę fajne staty,nie gra i nie będzie grał za długo(ok20-25min/mecz) ale mam wrażenie że wszyscy w Phily poczuli przy nim że można czasem wygrać mecz a nie tylko tankować.Monster zarówno w obronie ja i w ataku!Doszedł w wymianie z OKC Erdan Yliasova który już kręci niezłe cyferki.Jest ciekawy grajek z Europy na którego czekali w Philadelphi 2 lata-Sarić.Jest Jahill Okafor który też musi w końcu zacząć grać na miarę możliwości(drugi nr draftu).Widziałem mecz z Hornets,widziałem fragmenty z OKC czy Cavs.Sixers naprawdę grali nieźle w tych meczach,prowadzili,jednak brakło zawsze doświadczenia.Minimalne porażki z Cleveland i Oklahomą pokazują że jest duch walki w tej drużynie w tym roku.
Utah w tym roku niewiele mi mówi narazie.Muszę ich obejrzeć ale to drużyna która potrafi ograć każdego i jednocześnie przegrać z każdym.Pamiętam ich z tamtego roku,tak to właśnie wyglądało.Zresztą to chyba znamienne w tej lidze,jeśli ktoś ma dzień to mogą dziać się cuda.Ciśnienie w Phily na pierwszy win jest bardzo duże,grają dziś u siebie i nie stoją na straconej pozycji,tak myślę.Mam nadzieję że tym razem nie pogubią się w końcówce i dadzą fanom upragniony wynik.Let&#39;s go Sixers!
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Północna NIFL Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ballymena - Linfield
Typ: over 3,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro odbędzie się mecz w ramach 11 kolejki Irlandzkiej Premiership. Ballymena obecnie na 3 pozycji z 27 punktami na koncie, ich jutrzejszy rywal Linfield pozycja wyżej z takim samym dorobkiem na koncie. Faworytem według buków są goście i może są ku temu jakieś powody Ja jednak skupię się na bramkach. Ile razy przeglądam wyniki zakończonych meczów, zatrzymując się przy tej lidze widzę mnóstwo bramek. Oczywiście nie ma na to zasady ale statystyki przemawiają za graniem overa.
Ballymena u siebie:
Bal - Balli 4:0;
Bal - Cru 2:1;
Bal - Lin 4:1;
Bal - Gle 4:1;
Bal - Cli 3:2;
Ostatnie 5 pojedynków to zwycięstwa Ballymeny, w których padło 22 bramki co daje średnią 4,4 gola na mecz.
Linfield na wyjeździe:
Gle - Lin 2:2;
Col - Lin 1:1;
Cli - Lin 2:1;
Bal - Lin 4:1;
Qun -Lin 0:0;
W meczach wyjazdowych z udziałem Linfield już nie wygląda to tak obiecująco jednak podany przeze mnie over padał dwukrotnie.
Ważne jest to że zarówno Ballymena jak i Linfield grają ofensywnie narażając się na kontry. Myślę, że jutro może być podobnie i dlatego zaryzykuje over 3,5 w meczu.
Warto podkreślić ,że w ich ostatnich 5 bezpośrednich starciach 4 razy padał wynik overowy - 19 bramek ze średnią 3,8 bramki na mecz.
Bezpieczniejszy typ to over 2,5 po niezłym kursie 1,65 Ja jednak zagram ryzykowniej. Pozdrawiam
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Checkatrade Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea U23 - Plymouth
Typ: Liczba goli w meczu: powyżej 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mamy tutaj starcie dwóch drużyn:
- Swansea U23 lider młodzieżowej ligi angielskiej - 6/9 meczów z golami powyżej 2,5.
- Plymouth lider League two - 26 goli strzelone w 15 meczach. Jeśli chodzi o mecze powyżej 2,5 gola w meczu to bilans 8/15. Myślę jednak, że obie drużyny zagrają ofensywnie i over 2,5 gola to bezpieczny typ. Myślę, ze nawet można by się pokusić o over 3,5 ale może obstawię bardziej bezpiecznie i mniej ryzykownie.
⛔100
 
maarcin14 680,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: SZKOCJA: Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd - Dunfermline
Typ: 1 &amp; BTS
Kurs: @3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . W dniu 8.11 we wtorek o godzinie 20:45 zostanie rozegrany mecz szkockiej Dywizji 1 , a zagrają ze sobą Dundee Utd i Dunfermline . W tabeli po 12 kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 2 miejsce notując 7 wygranych, 3 remisy i 2 porażki, bilans bramek 22:12 , natomiast goście zanotowali dwa zwycięstwa, 3 remisy oraz siedem porażkek . Bilans bramek 15:23 . Dundee Utd u siebie grało 6 spotkań , wygrało 4 razy ,i zanotowali 2 remisy, więc w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrali , w bramkach 11:5 . U siebie radzą sobie bardzo dobrze . Dunfermline na wyjazdach zdobył tylko 2 punkt w 6 meczach, więc jest to słaby wynik . Obie drużyny to zespoły overowe. Dundee na 12 spotkań 7 razy pokryło over 2,5 , a Dunfermline 8 razy . Wszystkie statystyki przemawiają, że to gospodarze powinni odnieść zwycięstwo oraz na stadionie w Tannadice Park powinno paść sporo goli na co liczę stawiając 1 &amp; BTS.
⛔100
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa - Champions League
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Athens - Dinamo Sassari
Typ: Over 152,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna koszykówka i wydaje się idealny typ na over 152,5.
Garść statystyk:
Ostatnich 10 spotkań średnia punktów (wszystkie rozgrywki)
AEK 85,6 Sassari 80,7 łączna średnia 166,3
3 mecze LM obecny sezon
AEK 83,3 Sassari 80,0 łącznia średnia 163,3
5 ostatnich meczy u siebie
AEK 88,8
5 otatnich meczy na wyjeździe
Sassari 75,6
Łączna średnia 164,4
Jak widać AEK pięknie punktuje u siebie a Sassari łatwo skóry nie sprzeda.
Obie ekipy w dobrej formie. Over 152,5 przy kursie 1,90 fajny do grania.
Z fartem.
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger, Kobe
Godzina: 06:00
Spotkanie: Michon A. - Lee K.
Typ: 2-0
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Nie ma nic w piłce, więc po raz pierwszy mój typ w tenisa.
Na wstępie chciałem przeprosić wielu znawców tenisa, których na tym forum mamy wielu, to nie moja dziedzina.
Moją uwagę zwróciły wyniki Michona. Zawodnik z 261 pozycji wygrał z 166 Lestienne 2-0, z 241 Eyssericem 2-0 i 119 Soedą 2-1.
Teraz spotka się ze sklasyfikowanym na odległej 465 pozycji Lee, który bardzo rzadko gra na tego rodzaju nawierzchni.
Przegrał w 2015 Barrientosem (384 pozycja) oraz w 2016 z Ebdenem (474) również 0-2.
Jak wspominałem , nie oglądam tenisa, ale te wyniki mówią mi: graj 2-0 na Michona... graj 2-0 ... na Michona...
graaaaaj.... 2-0.... na Michona...... ;)
20 letni obywatel Tajwanu nie powinien przeszkodzić w gładkiej wygranej mającemu większe doświadczenie 25 letniemu Francuzowi.
Michon przegrał dzisiaj w deblu ( partnerem był Lokoli) z parą Masur/Pavic, może się skupić na grze indywidualnej
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Godzina: 01:15
Spotkanie: Club Atletico Tucuman - Union de Santa Fe
Typ: Club Atletico Tucuman
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W najwyższej klasie rozgryfkowej Club Atletico będzie podejmowało u siebie Union de Santa Fe. Oba zespoły dzieli tylko jeden pkt w tabeli. Drużyna gospodarzy ma nieco lepsza ofensywę od swojego przeciwnika ale defensywa słabsza. Na 8 kolejek zdołali strzelić 10 goli a w defensywie stracili 12. Natomiast goście mają 6 strzelonych goli i 8 straconych. Jak widać oba zespoły nie zachwycają czy to z przodu czy to z tyłu. Forma obu zespołów mizerna ale dziś w nocy mają szansę na trzy pkt i przeskoczyć kilka rywali w grupie bo strasznie ciasno się zrobiło. Dlatego myślę, ze Atletico grając u siebie wygra te spotkanie i to będzie dobry prognostyk na kooejne mecze. Co do h2h to w całej historii grali ze sobą 7 razy , 2 mecze dla Atletico 3 mecze dla Union i 2 mecze z podziałem pkt.
Stawiam tu na gospodarzy tak samo jak i bukmacherzy, którzy stawiają ich w roli faworyta do trzech pkt.
Błędny dzień (mecz 9.11)
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Orlando Magic @ Chicago Bulls
Godzina: 02:00
Typ: Chicago powyżej 102.5 punktu
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W nocy z poniedziałku na wtorek czeka kibiców w Polsce kolejna sesja z najlepszą ligą koszykarską świata. Na tapetę biorę dzisiaj spotkanie w Chicago, gdzie miejscowi zmierzą się z Orlando Magic.
Zdecydowanym faworytem zdaniem bukmacherów są gospodarze. Byki po przemeblowaniu składu zaczęli sezon naprawdę dobrze. Seria zwycięstw szybko została jednak przerwana i aktualnie wracają do własnej hali z 3 kolejnymi porażkami. Dzisiaj ekipa z Chicago zapewne będzie chciała powrócić na właściwe tory. Dokonać tego będą mogli tylko i wyłącznie pokazując swój efektowny, ofensywny basket. Ogólnie jeżeli chodzi o pozytywne aspekty ich gry, to skupić należy się raczej na ofensywie. Bardzo dobrze funkcjonuje współpraca na linii Rondo, Wade - reszta zespołu. Głównym punktującym jest zazwyczaj Butler, ale swoje potrafią dorzucić także wspomniany Wade, czy Taj Gibson. Byki wyglądają naprawdę bardzo solidnie w ataku, miałem przyjemność oglądać ich znakomity występ przeciwko Brooklyn Nets (tak, wiem, że Nets są bardzo słabi w tym sezonie) i byłem pod ogromnym wrażeniem ich gry. Znacznie gorzej jest z defensywą, ale to akurat nieistotne dla mojego dzisiejszego wyboru.
Zdecydowałem się zagrać over punktowy gospodarzy z uwagi na ich bardzo dobre występy we własnej hali. W trzech meczach jak do tej pory zdobywali kolejno 105, 118 i 104 punkty. Za każdym razem pokrywali zatem linię narzuconą przez bukmacherów na sobotnie starcie. Potencjał do grania ładnego, otwartego basketu jest u Byków ogromny i myślę, że po ostatnich 3 porażkach w najbliższym meczu dadzą z siebie 110% i będą chcieli rzucić jak najwięcej punktów.
Po drugiej stronie mamy Orlando Magic, które ma zgoła odwrotną tendencję w tym sezonie - zaczęli od 3 porażek, a ostatnie 3 mecze zakończyły się ich zwycięstwami. Na wyjeździe wygrali jak dotąd raz - z pozostającą bez wygranej drużyną Philadelphii. Koszykarze Magic tracili w meczach wyjazdowych 108, 105 i 101 punktów - ten ostatni dorobek własnie w potyczce z Sixers. Myślę, że i w sobotę pozwolą przeciwnikom na rzucenie ponad 100 punktów. Zwłaszcza, że będą mieli bardzo trudne zadanie powstrzymania świetnych podających i świetnych rzucających.
Będę miał dzisiaj okazję obejrzeć w nocy ten pojedynek, mam nadzieję, że zobaczę kawał dobrej koszykówki. Powodzenia ;)
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
krzsfs 8

krzsfs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd - Dunfermline
Typ: 1
Kurs: 1.58
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotykają się drużyny, których forma jednej jest jak marzenie, drugiej daje wiele do życzenia. Gospodarze bez wątpienia są faworytami spotkania o czym świadczy seria zwycięstw. Każda seria kiedyś kończy się, jednakże nastąpić koniec jej może dopiero w następnym meczu z Morton. Natomiast goście będą wstanie powalczyć o punkty w meczu St. Miirren, gdzie będą faworytami. Wszystkie obecne statystyki jaki również brak absencji zawodników gospodarzy sprawi, że przy własnej publiczności zdobędą pewne 3 pkt.
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Washington Wizards - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets -5.00 (Pts HC)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Od rana się przyglądałem temu zdarzeniu. Pierwsza myśl że te &quot;gamonie&quot; z Wash nie dadzą rady. Znowu będą ceglic, grać brzydki atak i mnóstwo strat. Zostawiłem ta myśl w głowie. Co się działo z kursami. Spadek z 2.20 na 2.05 na wygraną Houston a aktualnie jest tylko 1.95. Ludzie poszli ewidentnie w stronę Houston i dobrze zrobili. Kto ma zaskoczyć w Wizards ? wypoczety Wall , czy niepewny swojej gry Beal ? Ja nie wierzę w żadnego grajka a tam nikogo więcej nie ma przecież. Słaba ta paka Wizards. Houston oglądałem w przegranym starciu z Atlanta. Oni mają potencjał i mogą grać tylko lepiej. Tam trzeba się skupić na ofensywie bo tam każdy gracz jest zawodnikiem ataku. Tam obrona nic nie wygrają. Ich skład też nie jest perfekt lecz jest dużo lepiej jak w Wizards. Harden dziś przejmie zawody i da siecej jak dwójka Wall z Bealem. W Houston nawet jest Nene (dawny Wizards) na ławce. Tam jest masa dobrych swingmanow w osobach Arizy, Gordona, Brewera. Nie zapominajmy o wysokim Andersonie ala Dirk Nowizki na dystansie. Washington postawił na nowoczesną koszykówkę grając tylko jednym wysokim (Gortat) i w składzie ma mało wielkich graczy. Tak można grać jak się ma rasowych strzelców w składzie a ich tam nie ma. Popełniono wielkie błędy w tej organizacji i prawdopodobnie kolejny sezon na straty i czas w kocnu na jakąś przebudowę.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - New Orleans Pelicans
Typ: under 225,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiaj rano uderzam w underka , gdzie linia moim zdaniem przesadzona. Dlaczego? Przecież Wojownicy nie wypuszcza Pelikanów z 90 o 100 ciężko będzie pomarzyć. Pelicany sezon przesłaby jak narazie , fatalny start ponadto osłabieni Quincy Pondexter, Evans , Holiday, Cunningham to brzmi niestety jak wyrok. Warriors pewnie nie będą podkręcać tempa na maksa jednak spokojnie kontrolować grę tym bardzie iż to początek sezonu, szansa również dla zmienników a linia przewysoka. Jak dla mnie dobra akcja na ranne granie i wchodzę w to.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Typ: wygrana Tampa Bay
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365

Analiza:
Mecz derbowy w NHL, Florida chlopcy do bicia, przez wiele lat nie maja za duzo do powiedzenia i zadnych osiagniec w lidze poza pierwsza runda play off. Dziady na rosterze typu Luongo czy Jagr i w tym roku sa na najlepszej drodze do zakwalifikowania sie do play off - gdzie tam we Florydzie jest miejsce na granie w hokeja, to jest sloneczny stan ale biznes jest biznes.
Druzyna za kilka lat zostanie przeniesiona do innego miasta, borykaja sie z problemem frekwencji ustawicznie.
Florida gra bardzo slabo. Pomijajac dwie wygrane na poczatku rozgrywek ich bilans to tylko trzy wygrane na jedenascie meczow. Tym daleko nie zajada.
Dzis derby na Florydzie ale goscie sa znacznie lepsza druzyna i kilkakrotnie awansowali do finalu rozgrywek, malo tego zdobyli nawet puchar Stanleya i kilka razy wygrali dywizje a nawet konferencje. Dzis zero odpuszczania, Tampa ma jedna z najlepszych ofensyw w lidze a do tego to sa derby wiec nikt odpuszczal nie bedzie. Tyle ze Floryda to nie ta liga i dzis przegra
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Checkatrade Trophy
Godzina: 19:45
Spotkanie: Leicester U23 - Walsall
Typ: Leicester U23
Kurs: 2,00 @ bet365

Wygląda na to że jest to &quot;public bet&quot; na dziś. Wczoraj na forum zamkniętym którym jestem, padło info odnośnie wsparcia drużyny U23 przez zawodników z pierwszej drużyny.
- już na portalach tipsterkich widze że to info się pojawia więc i tu warto to nadmienić. Kurs idzie szybko w dół, więc warto to zagrać póki jeszcze jest value.
Zawodnicy którzy będą włączeni w skład Leichester U23 to m.in. Matty James, Yohan Benalouane, Marcin Wasilewski, Leonardo Ulloa, oraz Ben Hamer.
Biorąc pod uwage fakt że Walsall kilka dni temu w ramach pucharu FA Cup wystawiło swoją najmocniejszą formacje, to w tym meczu wystawią rezerwy/młodzików. Dodatkową, a zarazem ważną informacją jest fakt że goście zagrają bez Kinsella (8/0), i Makrisa (14/0), którzy dostali powołania do reprezentacji.
Jest to &quot;insider&quot; więc nie ma się co tu rozpisywać nad formą czy tabelą. Leichester U23 z ogromnym &quot;dopalaczem&quot; w dzisiejszym starciu!
⛔100
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea- KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: KCC Egis - Seoul Thunders
yp: KCC Egis +12,5
Kurs: 1,4
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Typy dnia w obecnym miesiacu 4/5 , wczoraj typowalem mecz Koreanskiej ligi koszykarek a w dniu dzisiejszym dniu pod lupe biore panow . O godzinie 11 zostanie rozegrany mecz miedzy KCC Egis a Seoul Thunders a wiec 9 na 10 druzyn w lidze zmierzy sie z liderem obecnych rozgrywek . Skad wiec moj typ w strone gospodarzy?? Glownym argumentem jest bardzo slaba gra wyjazdowa gosci . Na wlasnym parkiecie sa mega mocni , jednak wyjazdowe mecze nie ida juz im tak dobrze , w obecnym sezonie rozegrali poki co jedna wyjazdowe spotkanie , ktore przegrali 3 pkt . Wspominalem juz ze sa liderem jednak glownie dzieki temu ze 5 z 6 rozegranych meczy rozgrywali na wlasnej hali. Wygrywali swoje mecze 4,1,3,23i 15 pkt . Widac wiec ze moj handicap biorac pod uwage rowniez ich przegrany mecz jest skuteczny 4/6 razy . Teraz cos o gospodarzach , poki co ich sezon nie mozna zaliczyc do udanych , rozegrali u siebie w tym sezonie trzy mecze wszystkie przegrali . Ogolny ich bilans obecnego sezonu to 1 zwyciestwo i 5 porazek . Przegrywali 4,10,12,10,12 oraz wygrali jeden mecz 2 pkt. Jak wudac na 6 meczy w kazdym moj handicap bylby trafionym . Licze na przelamanie zlej passy meczy u siebie KCC wygranie ze slabo grajacymi na wyjazdach Thudersami , zabezpieczam sie handicapem. Kurs nie powala jednak nic lepszego nie znalazlem. Sorki za bledy pisane z tel . Powodzenia ! ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom