>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.11.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kuwejt - Premier League
Godz: 15:15
Spotkanie: Al Tadhamon SC - Al-Jahra SC
Typ: Al Tadhamon SC
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Kuwejtu gdzie w tamtejszej Premier League na Farwaniya Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 9 kolejce ligowej miejscowe Al Tadhamon Sporting Club a w gości przyjedzie zespół Al Jahra Sporting Club.
Al Tadhamon SC w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyło 7 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej natomiast Al-Jahra SC plasuje się na ostatniej 10 pozycji w Premier League w Kuwejcie ze zdobytymi 1 oczkiem w swoich 8 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 1-8 zaś goście na wyjazdach remis oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 6-14.
Moim typem na to spotkanie co by nie mówić słabszych zespołów w Premier League w Kuwejcie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie choć lepiej grają w delegacjach to jednak z tak słabym zespołem na wyjazdach jak ich dzisiejszy przeciwnik powinni sobie poradzić i zdobyć komplet 3 ligowych oczek u siebie zresztą pierwszych w tym sezonie ligowym na swoim terenie a goście no cóż będą musieli przełknąć kolejną porażkę w tym sezonie ligowym.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Videoton-PAOK
Typ: +28 min gol/padnie bramka po 28 minucie
Kurs: 2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tak wygląda sytuacja w grupie
Chelsea 3m 3w- 0 r-0p br5:1 9pkt

2. PAOK 3m 1- 0 -2 4: 4 3

3. MOL Vidi 3m 1- 0- 2 2:3 3

4. BATE 3m 1- 0- 2 4:7 3
Chelsea dzieli i rządzi,3 drużyny z równymi szansami na awans.Buki typują jako faworyta PAOK..
Ostatni mecz w L.E miedzy tymi drużynami rozegrany w Salonikach to 0-2.1 bramka strzelona przez Węgrów w 12 min/Huszti/ i następna strzelona do szatni w 45.Było już po meczu.
Po dzisiejszym starcu Chelsea z Bate,prawdopodobnie walka o awans odbędzie się między Vidi,a Paokiem mimo,ze zostaną mecze do rozegrania.
Vidi w lidze 3 miejsce i wygrany wysoko ostatni mecz z Paks na wyjeździe 4-0.
Paok 8zw-1r-1p i 1 miejsce w lidze./Wygrane z Panatą i Olimpiakosem/
Goście powinni wyciągnąć wnioski z poprzedniego meczu z Węgrami i lepiej rozegrać je taktycznie.
W/g mnie zagrają uważniej w obronie i będą grali z kontry.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 18:55
Spotkanie : Rapid W : Villarreal
Typ : Villarreal strzeli over 1.5 gola
Kurs : 1.65
Bukmacher : Unibet
No cóż kurs może i nie powala ale liczę że Villarreal może dziś zgarnąć pełną pulę i przynajmniej dwie bramki zdobędzie . Rapid w/g mnie nie prezentuje nic nadzwyczajnego ani w lidze ani w pucharach , w pierwszym meczu pomiędzy nimi Villarreal wygrał z Rapidem aż 5:0 , mało tego w 80 minucie spotkania przy prowadzeniu 4:0 J.Costa otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę i Villarreal grał w 10 a pomimo tego chłopaki w 85 minucie podwyższyli wynik na 5:0 , w poprzedniej edycji LE Villarreal grał w grupie A i wygrał grupę , w rundzie zasadniczej jednak musiał uznać wyższość Ol.Lyon przegrywając u siebie 0:1 i wyjazd 3:1 , tym dzisiejszym meczem i ewentualną wygraną dziś goście mogą sobie bardzo przybliżyć ponownie wyjście z grupy tak więc liczę na nich a i na to że stać ich na dwa gole dziś !
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 16:50
Spotkanie: Astana - Jablonec
Typ: Astana
Kurs: 1.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zaczynamy rundę rewanżowa Ligi Europejskiej. Lider z Astany podejmie FK Jablonec- zespół który okupuje tyły w tej grupie. Jak dla mnie jest tutaj duży value na drużynę gospodarzy. Po prostu jakość która prezentują gospodarze jest dużo lepsza niż u gości. Astana u siebie to naprawdę groźny rywal dla drużyn europejskich z kilku powodów. Po pierwsze dalekie wyjazdy wiążące się z długim lotem oraz zmiana czasu- Jablonec juz we wtorek wyruszył, żeby piłkarze mogli się zaaklimatyzować. Po drugie sztuczna murawa która jest na stadionie Astany- 99% klubów z Europy gra na naturalnej murawie, a kto grał kiedykolwiek w piłkę wiadomo jak duża jest to różnica. Po trzecie- Pogoda! Dziś temperatura w Astanie oscyluje około 0 stopni. Oprócz czynników poza sportowych, faktem jest to, ze Astana już ma zapewnionego mistrza i trener może rotować składem. Jablonec zajmuje dopiero 6 lokatę w lidze ze strata 8pkt do lidera. W lidze Europy jeszcze nie wygrali meczu i nie wydaje mnie się, żeby to dziś się wydarzyło. Astana walczy o awans do fazy pucharowej, jeżeli dziś wygrają zrobią duży krok ku temu, by w lutym grać dalej w europejskich pucharach. Jablonec dziś jeszcze z dwoma poważnymi brakami L. Masopust(m 13/4)- pomocnik w ostatnim meczu doznał kontuzji. Jest jednym „gwiazd” zespołu w tym sezonie 4 bramki i 6 asyst. A.Acosta(m 12/1)- naturalny zmiennik Masopusta. Trener będzie miał problem z lewa strona pomocy. Astana zagra na pewno bez 3 zawodników. Shomko(d 23/2), Logvinenko(d 16/1), Shchetkin(f 25/10) a pierwszy bramkarz Nenad Eric jest już gotowy do gry. Dziś liczę na zwycięstwo gospodarzy i kolejny zysk. Powodzenia! ????
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - 1 BUNDESLIGA
Godzina: 19:00
Spotkanie: HSG Wetzlar - Fuchse Berlin
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
@
wielki_gracz uprzedzil mnie z typem na Ademar w LM ale mam dla was chyba nawet bardziej prawdopodobny tym na Fusche Berlin po nieco nizszym kursie.
Gracze z Berlina od 2010 roku nie odniesli porazki w bezposrednim spotkaniu z ekipą Wetzlar. Fusche jak co roku walczy o premiowane miejsca.
Aktualnie 6 pozycja, dzis wygrywaja i wskakuja na 5.
Wetzlar na 12 pozycji, maja o 30 bramek rzuconych mniej przy zblizonych straconych.
Moze nie gladko fusche ogra dzis rywali ale mysle ze miekko 3-4 bramkami.
W dublu z Ademar smialo mozna stawiac
✅126
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: MOL - PAOK
Typ: Remis, gość wygra zwrot
Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet
Analiza:
Po 3 kolejkach obydwa zespoły mają po 3 punkty, po 1 zwycięstwie i po 2 porażki. W pierwszym meczu tych drużyn MOL niespodziewanie wygrał na wyjeździe 2:0. Kadrowo silniejszym zespołem jest PAOK i według buków jest lekkim faworytem tego spotkania. MOL w europejskich pucharach lepsze wyniki osiąga w meczach wyjazdowych gdy stosuje mocno defensywną taktykę. PAOK w tym sezonie nie przegrał na wyjeździe. W europejskich pucharach PAOK wygrał na wyjeździe z Bate i Bazyleą, zremisował z Benficą i Spartakiem. Liczę dziś na remis, jeśli wygrają goście mamy zwrot stawki.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosenborg vs Salzburg
Typ: Rosenborg zdobedzie gola
Kurs:
1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs mizeria no ale co zrobic, wieksze nie wchodza:|. Rosenborg ostatnio nabral niezlej formy. Na wlasnym podworku pokonali Odd i na pewno zdobyli pewnosci siebie. Nie wiem czy to jest spowodowane powrotem Bendtnera w atak czy zwiekszeniem motywacji do zdobycia mistrzostwa kraju. Ale nie mozna wykluczyc faktu, ze Rosenborg u siebie, do tego z Bendtnerem w skladzie i w takiej formie powalczy nie tylko o punkty ale I o zwyciestwo.. Tym bardziej, ze jest o co wziac rewanz..
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Rapid-Villareal
Typ: Rapid over 1 bramka azjan
Kurs: 2
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Ostatnie typy przeciwko Villareal na plus wiec dzisiaj rowniez gram ze straca jakies bramki.Gospodarze podobnie jak goscie nie sa w mega formie,ale po ostatniej porazce w Hiszpanii 0-5 sila rzeczy beda chcieli sie zrehabilitowac i nawet jesli im nie wyjdzie to 1-2 bramki powinni strzelic tym bardziej ze nadal sa w grze jesli chodzi o wyjscie z grupy.
Liga europejska rzadzi sie swoim prawami i jak wiemy kazdy moze wygrac z kazdym wiec nie przekreslabym druzyny z Wiednia.Wygrana pozwoli im realnie myslec o zajeciu 1-2 miejsca w grupie bo ostatnie dwa mecze graja na wyjezdzie ze spartakiem z ktorym wygrali wczesniej 2-0 i u siebie z Rangersami.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Sporting
Typ: P. E. Aubameyang strzeli gola w 1 połowie (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 3.80
Bukmacher: fortuna
Analiza: po dwutygodniowej przerwie wraca Liga Europy. Tym razem przyszedł czas na rewanże. Muszę przyznać, że ten typ przyszedł mi do głowy po sobotnim hicie w lidze angielski Arsenal - Liverpool. Bardzo przyjemnie wyglądała jedną, jak i druga drużyna. Szczególnie jednak byłem pod wrażeniem gry Kanonierów. Widać, że trener Unai Emery wywiązuje się ze swoich obowiązków. Arenal bowiem pod jego skrzydłami prezentuje się zadziwiająco dobrze. Mają aktualnie serie 14 meczów bez porażki. I sporo na to wskazuje, że będzie ona podtrzymana. Bez wątpienia jest to też spora zasługa Aubameyanga, który w lidze angielskiej ma już 7 goli, po równo z takimi piłkarzami jak Hazard i Aguero.
Przypominajac sobie wyjazdowy mecz Arsenalu do Portugalii, można stwierdzić, że 0:1 to był bardzo łagodny wynik dla Sportingu. Dzisiaj również okazji do zdobycia gola nie powinno zabraknąć. Spodziewam się dominacji w ofensywie od samego początku. Uważam, że Arsenal będzie już wygrywał w pierwszej połowie po bramce Aubameyanga.
▶zwrot
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Malmo FF - Sarpsborg 08
Typ: REMIS
Kurs: 4,00
Bukmacher: fortuna
Witam, wczoraj niewiele brakował a CSKA by zremisowali, no ale cóż, czerwona karta i szybki gol na 1:2.
Dzisiaj gram typ z Ligi Europy, najbardziej nieprzewidywalnej chyba z lig. Stawiam remis w meczu rewanżowym tych drużyn, na pewno dzisiaj są ciekawsze mecze do grania, więc swojego typu zbytnio nie polecam nikomu choć sam go zagram. Kurs na gospodarzy 1,62, moim zdaniem trochę za słaby jak na Sarpsborg, może jest to spowodowane tym że oni właśnie słabiej radzą sobie na wyjazdach, ale mają jednak sporo remisów. W Lidze Europy jednak drużyna z Norwegii nie odbiega formą od przeciwników z grupy, jest to bardzo wyrównana grupa, więc dlatego taki kurs na gospodarza tego spotkania niezbyt mi odpowiada i na pewno bym go nie polecił.Z tej grupy jeszcze każdy ma szanse na awans, więc jest o co walczyć.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lazio - Marsylia
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: fortuna
Ogladałem mecz między tymi drużynami w poprzedniej kolejce i szczerze powiedziawszy Marsylia mocno mnie rozczarowała. Zaprezentowała żenujący poziom, a kibicując im w tamtym starciu czułem się jakbym trzymał kciuki za dowolny polski zespół w eliminacjach eliminacji do europejskich pucharów. Francuzi byli bezradni, bezzębni, a Lazio po prostu zrobiło swoje, będąc druzyną o dwie klasy lepszą. Przez minione 2 tygodnie niewiele się zmieniło - Marsylia dostała oklep 0-3 w Montpelier oraz 0-2 z PSG. Lazio natomiast wygrało ze SPAL 4:1, choć wczesniej rpzegrało też z Interem będącym na fali (0-3). Gospodarze jednak generalnie są mocni u siebie, na 10 ostatnich meczów 3 przegrali ( 2 razy z Interem, raz z Napoli a więc z silnymi ekipami), pozostałe 7 wygrali. Sądzę, że dzisiaj wygrają po raz kolejny, tym bardziej że 3 punkty prawdopodobnie zapewnią awans do kolejnej rundy, a na pewno dadzą im duży komfort przed ostatnimi meczami. Marsylia oczywiście może coś tam ukłuć, na co nawet liczbę aby pokryć +2,5 gola w meczu, jednak bardziej skłaniam się do wyniku 3:0. Stąd właśnie typ na zwycięstwo Rzymian, oraz że w meczu wpadną conajmniej 3 bramki.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milano - CSKA Moskwa
Typ: Powyżej 177,5
Kurs: 2,43
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym miesiącu, w dniu dzisiejszym jest ciekawa oferta
i można znaleźć kilka ciekawych zdarzeń, a jednym z nich jest niewątpliwie pojedynek pomiędzy włoską drużyną Milano, która niewątpliwie jest sensacją w obecnej edycji Euroligii, a CSKA Moskwą, która regularnie z roku na rok gra w tych rozgrywkach i dochodzi zazwyczaj do ostatniego etapu Final Four. Moja propozycja skierowana jest oczywiście w Over punktowy, a mianowicie +177,5 jest, to najwyższa linia jaka została wystawiona przez bukmachera, jednak w zasięgu obydwu zespołów, które dotychczas grają rewelacyjnie zarówno na własnym parkiecie jak i wyjeździe. W meczu inauguracyjnym Euroligę, Milano mierzyło się z Buducnost, które nie jest zbytnio wymagającym rywalem, dlatego wygrana 71:82 nie dziwi, następnie przegrali po bardzo wyrównującym meczu z Realem Madryt 85:91 gdzie przez większą cześć gry włoski klub zdominował grę, kolejnym przystankiem była Grecja i mecz z Olympiakosem, który został rozbity na własnym parkiecie, aż 75:99 co jest nie prawdopodobnym wyczynem przy tak dobrze grającemu zespołowi, w czwartej kolejce pokonali Chimki Moskwa 81:80, który też nie jest byle jakim przeciwnikiem, w ostatnim meczu podejmowali turecki Anadolu Efes, które uległo tym samym wynikiem. Drużyna z Rosji oczywiście wygrała wszystkie swoje dotychczasowe spotkania, jednak nie w tak efektownym stylu co Milano. Obie drużyny grają mocno ofensywny basket, dlatego spodziewam się równie obfitego wyniku końcowego. Ostatnie bezpośrednie mecze tych zespołów zakończyły się wynikami 93:84 oraz 81:107. Warto odnotować też wysokie spadki kursów jak i podwyższone linie, gdyż w godzinach porannych niezwykle atrakcyjna linia +168,5 po kursie 1,82 została podniesiona do 171,5. Fajnym alternatywnym zagraniem będzie niższa linia, która powinna pokryć się bez większych problemów.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - 1 BUNDESLIGA
Godzina: 19:00
Spotkanie: HSG Wetzlar - Fuchse Berlin
Typ: over 54,5
Kurs: 2.80
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Witam dzisiaj pod lupe wybrałem spotkanie z męskiej piłki ręcznej a konkretnie niemiecką Bundesligę.Spotkanie pomiedzy HSG Wetzlar a Fuchse Berlin zapowiada sie bardzo ciekawe.Takie spotkania to typowe 50/50 ale wydaje mi sie ze możemy tutaj zobaczyć over bramkowy dlatego gram na over 24,5 bramek po kursie 2.80 w totolotku.Gospodarze w ciągu ostatnich 7 spotkań nie potrafili pokryć tego over i wydaje mi sie ze bukmacherzy po prostu tym się sugerują.Z kolei ekipa z Berlina to drużyna bardziej ofensywna i w jej spotkaniach przewaznie trzeba grać overy.Tak jak wspominałem mecz ten 50/50 ale licze na bardzo szybkie tempo w meczu i zaliczenie overu w domowym spotkaniu ekipy Wetzlar.Obie drużyny ostatnio spotkały sie ze soba w tym roku w maju i wtedy padło aż 57 bramek.Dzisiaj licze na podobny wynik.Powodzenia!
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Betis -AC Milan
Typ: under 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w czwartej kolejce Ligii Europy pomiędzy zespołami Realu Betis i AC Milan. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w ltabeli z dorobkiem 7 punktów, natomiast goście z dorobkiem 6 punktów plasują się na 2 pozycji. W bezpośrednim pojedynku tych drużyn padł wynik 2:1 dla Realu Betis. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Goście mają ważny mecz w weekend na własnym stadionie z Juventusem, dlatego uważam że dzisiaj priorytetem dla nich będzie nie przegrać i zaoszczędzić jak najwięcej sił na ligowy mecz. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, będą chcieli wygrać za wszelką cenę i przede wszystkim ważne dla nich będzie to aby nie stracić gola. Włoskie drużyny słyną z dobrej defensywy, dlatego uważam że się dzisiaj mocno postawią gospodarzom. Mój typ to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celtic - RB Lipsk
Typ: powyżej 3,5 żółtych kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wytypowałem sobie w tym spotkaniu kartki. Dla gospodarzy jest to mecz ostatniej szansy aby przedłużyć swoje nadzieje na grę w fazie pucharowej, porażka przekreśla ich jakiekolwiek plany.
Piłkarsko ekipa Celticu zdecydowanie odstaje od gości ale czego nie można im odmówić to woli walki i zaangażowania. Dodatkowo żywiołowy doping kibiców powinien w nich wyzwolić dodatkowe pokłady energii.
W meczu gdzie spotkają się waleczni Szkoci z zdyscyplinowanymi taktycznie Niemcami nie powinno zabraknąć zdecydowanej i twardej gry okupionej sporą ilością fauli i co za tym idzie kartek. W spotkaniu rozegranym w 3 kolejce na stadionie Lipska wygranym przez gospodarzy 2-0 mieliśmy 25 fauli i 3 żółte kartki. Dzisiaj stawka szczególnie dla gospodarzy jeszcze większa i liczę, że te 4 kartki spokojnie zobaczymy. Jedynie szybko strzelona bramka lub dwie przez gości mogą spowodować, że z gospodarzy zejdzie powietrze i gra będzie spokojna i czysta. Im dłużej będzie utrzymywał się remis a najlepiej jakby to piłkarze Celticu pierwsi strzelili bramkę to o kartki moim zdaniem możemy być wtedy spokojni.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Peru
Godzina : 21:30
Spotkanie : Cajamarca vs Melgar
Typ: Cajamarca = handi 0 (AH)
Kurs: 1,83
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Mecz między zespołem z dolnej części tabeli i jednym z lepszych klubów w Peru.
Melgar ostatnio zachwycał forma.
Cajamarca ostatnio także ma dobre dni.
Nieźle się prezentują.
Dobrze zagrali z Garcilaso, drużyna która zawsze jest groźna.
Nie są dziś skazani na porażkę.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom