>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Panathinaikos- Celta Vigo
Typ Celta -1
Kurs 3.20
Buk Unibet

Bardzo ciekawie wygląda grupa G- Ajax pewne pierwsze miejsce, o drugie walczy Standard i Celta Vigo. Znając zespoły hiszpańskie nie odpuszczają one gry w LE i walczą do końca. Celta gra z Panathinaikosem na wyjeździe a Standard z Ajaxem u siebie. Panathinaikos gra już o nic, zresztą nie jest to jakiś hegemon. Drugie miejsce u siebie w lidze i na tamtych rozgrywkach powinni się skupić. Nie mam pojęcia nic o tym w jakim składzie wyjdą lecz wiem, że Celta jest po prostu lepszym zespołem i wiedzą o co grają. Dodatkowo Standard i Celta zremisowały ze sobą 2x po 1:1 więc gdy obydwa kluby wygrają liczy się stosunek bramek. Widzę tutaj Celta czysty win oraz Celta -1. Standardu nie ruszam bo wierzę w młodzież Ajaksu.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Bałtycka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jekablis - Borsifen
Typ: Jekablis -35.50
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
8 Kolejka Ligi Bałtyckiej która zrzesza zespoły z Estoni,Łotwy,Białorusi czy Litwy.
Grupa B tychże rozgrywek.
Jekablis z bilansem 4-2 podejmie Borisfen 0-7 - które jeszcze nie wygrało w tych rozgrywkach, lecz płacą frycowe gdyż jest to ich debiut w tych rozgrywkach.
Jekablis w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami odniosło przekonywujące zwycięstwo 104:60 głównie za sprawą świetnej 2 połowy.
Borsifen ostatni mecz w Lidze Bałtyckiej rozegrało 6 Grudnia - a więc 2 dni temu również na wyjeżdzie z tym że z Pieno i przegrali aż 111:51.
Jeśli gospodarze zagrają na 100% to uważam że wygrają ten mecz różnicą minimum 36 punktową.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka/ Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Liberec - Rzeszów
Typ: Under 135,5pkt
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Witam,
Dziś jakoś nie mam pomysłu by ugryźć mecze Euroligowe. Niby Fenerbahce z Crvena na Under, niby Milano z CSKA na over, ale jakos nie mam przekonania. Dlatego też przejrzałem ofertę, i bardzo zainteresował mnie mecze Resovii grającej na Dulce. Mój typ to oczywista wielu czynników które powinny się złożyć na nie pokrycie tej linii. Po pierwsze siła obu drużyn jest nieporownywalana, samym tym faktem powinni rozbić gospodarzy. Jednak taka pewność siebie czasem jest zwodnicza. Drugim argumentem przemawiajacym za tym typem jest czestatliwosc spotkań, a tak wypada w tym tyg że już w sobotę wyjazd do Kielc, także przydałoby się gładkie zwycięstwo, jaknajmniejszym nakładem sił, sezon bowiem długi. Po trzecie Rzeszowianie na ostatnich 20 wyjazdowych spotkań wygrali 13 a przegrali 7. Porażki z mistrzem Polski, z Zenitem czy Jastrzebiem, można to zrozumieć. Ale w tych 13 wygranych, w większości z drużynami Slabszymi czy dużo slabszymi jak dzisiejszy rywal Dulka, stracili raptem 2 sety.
Nie przewiduje dzis więcej niż 3 pewnie wygranych setów przez gości, chyba że naprawdę dojdzie do jakiegoś rozluźnienia. Bardzo w to jednak wątpię, dlatego też 60 pkt ugrane przez Liberec powinno być maksymalną granicą.
Powodzenia ????
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Milano-CSKA
Typ: CSKA -6,5 pkt
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Od czasu kontuzji DeColo CSKA zaczęło mocno wyhamowywać czego efektem były wygrana rzutem w ostatniej sekundzie z Brose i porażka z Kubaniem. Na dzisiejszy mecz DeColo był mocno przygotowywany i są szanse że dziś już zagra. Roster Rosjan jednak i bez niego jest imponujący
Dziś Rosjanie spotykają na swoim rozkładzie drużynę z Milanu, która w Eurolidze notuje fatalną passę (3 porażki z rzędu...różnicą 13,9 i 21 punktów). Myślę, że &quot;wesoły&quot; styl grania Włochów został rozpracowany przez inne ekipy. Brak informacji o absencjach w Milanie.
Ostatni raz drużyny te spotykały się w 2015 r....wygrali wówczas dwukrotnie Rosjanie (9 i 22 pkt)
✅140
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 19.00
Spotkanie Zorya - MU
Typ: X/2
Kurs 4.86
Buk: oddsring
analiza:
Dzisiaj na boisku może rządzić murawa. Były informacje o odwołaniu spotkania, ale raczej zawodnicy wybiegną o 19 na boisko. W grupie jest wciąż kilka niewiadomych. Trzy zespoły mają szanse na awans (Fenerbacze, Feyenoord i MU). Każda z drużyn sprawę awansu ma we własnych nogach. Czerwonym Diabłom wystarczy remis, ale jeśli chcą zająć pierwsze miejsce to muszą wygrać. Feyenoord w Turcji przegrał 1-0, więc dziś będą chcieli wygrać minimum dwoma golami gdyż mają gorszy bilans bramkowy od Fenerbache. W przypadku remisu Manchesteru i wygranej Holendrów więcej niż jednym golem z LE żegnają się Turcy.
Zorya mimo, że gra o pietruszkę postawi podopiecznym Jose Mourinho twarde warunki.
Jak ciężko gra się na wschodzie Europy w grudniu przekonał się m.in Bayern czy Besiktas.
Mimo to wierzę w końcowy tryumf Manchesteru United. Trener The Special One nie ma zamiaru nikogo oszczędzać. Zabrał najlepszą &quot;11&quot; jaką ma do dyspozycji. Każdy wie, że w ostatnich miesiącach MU nie zachwyca, ale z drużyną której umiejętności są co najwyżej średnie powinni dać radę. W pierwszym meczu tych drużyn górą byli piłkarze z Old Trafford, którzy wygrali 1-0 po golu w drugiej połowie.
✅386
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzinna: 1
Spotkanie: Jokerit Helsinki - Slovan Bratysława
Typ: 1 (0-2)
Kurs: 2,79
Bukmacher: bet-at-home
Na dzień dzisiejszy zapraszam do zimnych Helsinek. Tam swoje kolejne spotkanie w rozgrywkach Kontinetal Hockey League zagra miejscowy Jokerit. Ich rywalem - ekipa ze Słowacji - Slovan Bratysława.
Sprawa jest proste dwie drużyny z przeciwległych biegunów. Jokerit ostatnio w formie. W tabeli konferencji piąte miejsce i spore apetyty na zadomowienie się tam na dobre. Pięć ostatnich spotkań to pięć wygranych. Fakt - trzy ostatnie po dogrywce. Ale zwycięstwo jest zwycięstwem. Morale po wygranych na pewno idzie do góry.
Z drugiej strony Slovan. Czyli totalna rozpierducha która tam ma miejsce. Nie wiem czy jakiś szaman rzucił jakąś klątwę na nich czy co. Panowie i Panie - dziś w ich składzie NIEZDOLNYCH do gry jest 12 (!) zawodników. Ot, poprostu - kontuzje. Koniec, zespół się rozpada. Ostatnimi czasy Slovan dostaje bęcki za bęckami.
Właśnie w tych ostatnich spotkaniach Slovan stał się bardzo overową drużyną. Mecze z sześcioma czy siedmioma golami z ich strony to norma. Tracą bardzo dużo. Strzelają nawet też trochę. Długo się zastanawiałem co wybrać na to spotkanie. Over 5,5 wydaje się niezły. Ale kurs na to niewiele ponad 2. Dlatego ja idę w pewną wygraną gospodarzy. Jokerit dobrze broni. Liczę na jakieś 3-0, może 4-1. Przypominam, że w KHL-u normą jest wycofywanie bramkarza nawet jak się przegrywa dwoma golami. Regularnie wpadają gole w końcówkach do pustej bramki. Liczę, że Jokerit to w ten sposób ogarnie.
Polecam. Kursy spadają.
⛔100
 
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Feyenoord - Fenerbahce
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To spotkanie będzie decydowało o przyszłości gospodarzy, bowiem aby być pewnym awansu i nie patrzeć na wynik drugiego spotkania (Zorya - Man Utd) podopieczni Giovanni van Bronckhorsta muszą wygrać różnicą dwóch bramek. Aktualnie w tabeli grupy A prowadzi właśnie Fenerbahce z dorobkiem 10 pkt, drugie miejsce zajmuje Manchester United który zgromadził 9 pkt i na trzecim miejscu jest właśnie Feyenoord z 7 punktami. Portowcy u siebie w tym sezonie spisują się naprawdę dobrze, w Eredivisie mają bilans 8 zwycięstw i 2 remisy z bilansem bramkowym 26:6. W Lidze Europy również u siebie jak na razie odnieśli 2 zwycięstwa. Na konferencjach prasowych trener gospodarzy, jak i gwiazda zespołu Dirk Kuyt zapewniają, że pomocą publiczności są w stanie pokonać Turków różnicą dwóch bramek &quot;... Jeśli uda nam się zdobyć pierwszą bramkę, wtedy od razu zaczniemy szukać szansy na drugą. To powinno być celem na wieczór. Wszyscy nie mogą doczekać się tego meczu i fantastycznego wieczoru...&quot; - mówi Kuyt.
Goście na wyjeździe w Europejskich pucharach zgromadzili zaledwie punkt ze słabo grającą Zoryą. Ostatnia porażka z Czerwonymi Diabłami 4:1. Jak więc widać atut własnego boiska akurat w tej grupie ma spore znaczenie, więc jeśli ma się to utrzymać tak dalej to dziś Feyenoord powinien zwyciężyć i liczę, że tak właśnie się stanie. Szkoleniowiec Fenerbahce Dick Advocaat zabrał ze sobą na ten mecz 20 zawodników. Wśród powołanych nie ma: Miroslava Stocha (LP, 12/4), Saliha Ucana (OPŚ, 9/0) i FernandĂŁo (N, 7/1). W drużynie Feyenoordu poza kadrą wciąż są Sven van Beek (ŚO) i Kenneth Vermeer (Br).
Nie liczę na dwubramkową przewagę, choć ona jest bardzo prawdopodobna, jednakże zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym pojedynku jest wysoce możliwe.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Villarreal - Steaua Bucharest
Typ: btts/Villarreal
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś ostatnia kolejka w grupie L, grupie, w której nadal wszystko się może wydarzyć i każda z drużyn ma realne szanse na awans. Aż trzy drużyny z tej grupy mają po 6 punktów: Villarreal, Steaua, Zurich, a przewodzi nad nimi Osmanlispor, który uzbierał ich 7. Będzie to bardzo ciekawa końcówka zmagań w tej grupie.
Dziś w Hiszpanii zobaczymy na pewno wyrównane spotkanie. Gospodarze nie są ostatnio w najwyższej formie, ale moim zdaniem to oni dziś wyjdą zwycięsko z tej batalii, ponieważ ich dwunasty zawodnik, czyli kibice dziś zrobią robotę i poniosą swoich piłkarzy do awansu, tak jak wczoraj przy Łazienkowskiej nasi kibice ponieśli Legię. Drużyna gospodarzy, ma na pewno większe ambicje, niż walka o play offy w LE i myślę, że tego samego oczekują od nich kibice. Presja ogromna, ale myślę, że podołają wyzwaniu i dziś wieczorem będą się cieszyć, a w poniedziałek uważnie śledzić losowanie fazy pucharowej. Steaua jest bardzo wymagającym rywalem, ale nie oszukujmy się na papierze to zdecydowanym faworytem są gospodarze.
Goście średnio sobie radzą na wyjazdach w swojej rodzimej lidze, gdzie przeciwnicy są znacznie mniej wymagający od dzisiejszego rywala. Ostatnie 5 spotkań na wyjeździe to 2 porażki, 2 zwycięstwa i 1 remis, z tym, że zwycięstwa z drużyną z dołu tabeli oraz w pucharze. Jednak oni także mają ogromną szansę na awans, a faza pucharowa w tych rozgrywkach to myślę jest plan minimum drużyny z Rumunii. Steaua ma więcej bramek straconych niż strzelonych w tej edycji LE (4:5), natomiast w tej statystyce u gospodarzy jest remis (7:7).
Dla obu ekip to mecz o wszystko, ale w lepszej sytuacji zdecydowanie piłkarze Villarrealu. W pierwszym spotkaniu na gorącym terenie w Rumunii padł wynik 1:1, więc obie drużyny wiedzą czego się spodziewać. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne zdarzenie, po bardzo fajnym kursie. Typuje wynik 3:1 dla gospodarzy, którzy po ostatnich meczach, np.: z Deportivo Alaves u siebie (0:2) będą chcieli dać kibicom powody do radości awansując dalej. Na pewno obejrzę ten mecz, bo spośród tych o godzinie 17:00 ten jest dla mnie najbardziej atrakcyjny. Grudzień źle rozpoczęty, mam nadzieję, że dziś się przełamię. Powodzenia!
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Ręczna - EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kobiety - Runda wstępna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Francja
Typ: 2/2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Francja - Holandia mecz o pierwsze miejsce w grupie. Faworytkami w tym meczu są Francuzki, które obydwa mecze pewnie wygrały. Holenderki wygrały z Polkami i zostały pokonane przez Niemki. Forma Francuzek jest naprawdę bardzo dobra. Nawet przegrywając 4 pkt. tak jak w meczu z Niemkami potrafily odrobic straty i wygrać spotkanie. W 2016 roku oba zespoły zagrały ze soba 3 razy. 2 spotkania wygrały Francuzki, jedno Holenderki(Wtedy oba zespoły miały zagwarantowany awans) Uwazam, ze w tym meczu bedziemy swiadkami dominacji Francuzek. Według mnie są druzyna zdecydowanie lepsza, a kurs jaki proponuja nam buki jest zdecydowanie za duzy. Widze value w tym typie dlatego decyduje sie zagrac. Polecam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, LE
Osmanlispor - Zurych
Godz: 17:00
Typ: 1
Kurs: 1,8
Buk: bet365
Na zakończenie rozgrywek LE w grupie L, zmierzą się ze sobą ekipy Osmanlispor i Fc Zurich. U bukmacherów niewielkim faworytem są gospodarze i również uważam, że zdołają oni zgarnąć dzisiaj pełną pulę. Sytuacja w tej grupie jest bardzo ciekawa, bowiem szanse na awans do kolejnej fazy wciąż mają wszystkie kluby. Osmanlispor z dorobkiem 7 punktów zajmuje 1 pozycję, ale pozostałe zespoły mają po 6 oczek. Różnica bramkowa powoduje, że drużyna Zurychu plasuje się w tym momencie na 3 miejscu. Zatem teoretycznie zawodnikom gospodarzy wystarcza remis, ja jednak uważam, że nie będą oni kalkulować i zagrają o zwycięstwo. Osmanlispor, aż 4 punkty ugrał na teoretycznie najmocniejszej ekipie w tej grupie, mianowicie na Villarreal. Po remisie u siebie 2-2, niespodziewanie zwyciężył 2-1 w Hiszpanii. Pozostałe 3 oczka wywalczył pokonując u siebie Steauę 2-0. W bezpośrednim starciu dzisiejszych rywali lepsi okazali się Szwajcarzy, wygrywając u siebie 2-1. Po tym spotkaniu piłkarze z Zurychu 3 razy remisowali, a na inaugurację zostali pokonani w delegacji przez Villarreal 2-1. Spodziewam się bardzo ciekawego i zaciętego widowiska, ale a miarę upływu czasu goście będą musieli się odkryć i uważam, że przy dopingu swoich kibiców, gracze Osmanlispor zdołają wykorzystać jakąś kontrę i rozstrzygną kwestię awansu.
✅80
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Estonia, Meistriliiga
Godz: 18:00
Spotkanie: Tapa - Polva Serviti
Typ: over 56.5 gola
Kurs: 1.85
Buk: Betsson
Analiza:
Zwróciłem uwagę na ligę estońską jakiś czas temu i teraz decyduję się na pierwszy typ. Goście to - zachowując proporcje - takie estońskie Vive, które na 10 meczów wygrało 9, ale dwie kolejki temu zaliczyli małe bęcki od estońskiej Wisły Płock, czyli Viimsi/Tooriistamarket, konkretnie 33:26 (59). Podrażniona ambicja kazała im następnie wygrać z ostatnią Arukulą 37:21 (58). Te ostatnie drużyny (przez wzgląd na wiernych kibiców nie będę ciągnął wątku porównań z naszą ligą) są trzy i wygrywają głównie w meczach z samymi sobą. Oprócz Arukuli to Tallas i trzecia od końca Tapa. Polva wygrywa z nimi zazwyczaj dużą różnicą goli, sama wrzuca zazwyczaj coś pod 40.
4.10 Arukula - Polva 22:39 (61)
12.10 Polva - Tapa 44:19 (63)
20.10 Tallas - Polva 20:40 (60)
30.11 Polva - Arukula 37:21 (58)
Widać, że przedostatnia porażka i ostatnia, nieco mniej okazała wygrana mogą zwiastować małą zadyszkę, ale na pokrycie overa powinno starczyć. Zwłaszcza, że mecze z Tapą na tym tle zawsze wypadały na bogato:

Pojedynki bezpośrednie: TAPA - POLVA SERVITI
12.10.16 Polva Serviti - Tapa 44 : 19 (61)
11.02.16 Tapa - Polva Serviti 24 : 47 (71)
09.12.15 Polva Serviti - Tapa 44 : 16 (60)
24.09.15 Tapa - Polva Serviti 19 : 38 (57)
04.02.15 Polva Serviti - Tapa 46 : 18 (64)
27.11.14 Tapa - Polva Serviti 20 : 37 (57)
17.09.14 Polva Serviti - Tapa 29 : 21 (50)
06.03.14 Tapa - Polva Serviti 19 : 42 (61)
15.01.14 Polva Serviti - Tapa 38 : 18 (56)
10.10.13 Tapa - Polva Serviti 21 : 41 (62)
20.03.13 Polva Serviti - Tapa 38 : 18 (56)
07.02.13 Tapa - Polva Serviti 21 : 39 (60)
14.12.12 Polva Serviti - Tapa 39 : 18 (57)
27.09.12 Tapa - Polva Serviti 21 : 31 (52)
27.03.12 Polva Serviti - Tapa 44 : 30 (74)
18.02.12 Polva Serviti - Tapa 50 : 23 (73)
23.12.11 Tapa - Polva Serviti 21 : 46 (67)
09.11.11 Polva Serviti - Tapa 46 : 21 (67)
W 18 spotkaniach over nie został pokryty 4 razy. 11/18 suma wyniosła co najmniej 60 bramek. Over był pokrywany nieprzerwanie w 6 meczach.
I jeszcze jedno: na 10 meczów w sezonie over wchodził 6 razy, w tym we wszystkich 4 meczach z najsłabszymi ogniwami w lidze.
✅85
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:00
Bani Yas - Al Nasr
Typ: Al Nasr over 2,5 gola
Kurs: 3,05
Buk: unibet
Ostatnia drużyna w tabeli Bani Yas zagra z drużyną Dana Petrescu Al Nasr, która póki co mocno rozczarowuje. Al Nasr to drużyna bezkompromisowa, albo wygrana albo mecz w dupe. W 10 meczach 4 wygrane, a reszta w pałę. Ciekawe jest to, że prawie wszystkie porażki ponieśli w meczach na swoim boisku, bo z pięciu meczów aż cztery przegrane. Za to na wyjeździe grają dużo, dużo lepiej i strzelają wiele bramek. Ostatnie mecze wyjazdowe Al Nasr to wygrane 5-1 z Kalbą i 3-1 z Sharjah. Za to Bani Yas w ostatnich sześciu meczach tylko w jednym straciło jedną bramkę z Kalbą, a tak to cztery z Wasl i Sharjah, trzy z Wahdą i po dwie z Dhafrą i Al Ain. Ich ogólny bilans bramkowy 9-26 wygląda kiepsko. Jeszcze dodam, że trzy ostatnie spotkania tych drużyn to wyłącznie zwycięstwa Al Nasr 2-1, 5-2, 3-2. Podsumowując Al Nasr dużo lepszy w wyjazdowych meczach, Bani Yas traci wiele bramek i kurs 1,63 na over 1,5 gola Al Nasr to chyba pewniak. W Al Nasr grają świetni skrzydłowi jak na tą ligę. Druga linia wygląda bardzo okazale bo grają tam Pitroipa, Kembo Ekoko i marokaĂączyk Barrada.
✅205
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Anderlecht - St. Etienne
Typ: Obie Strzelą
Kurs: 1,77
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na zakończenie zmagań w fazie grupowej Ligi Europy wybrałem spotkanie Anderlechtu z St. Etienne. Awans w tej Grupie jest już rozstrzygnięty i obydwa powyższe zespoły awansują dalej. Dlatego właśnie uważam ten typ za wart postawienia. Oba zespoły podejdą na luzie do tego spotkania. Anderlecht będzie spokojniejszy bo zajmuje 1 miejsce, St. Etienne jeśli chcą ich wyprzedzić to muszą wygrać, choć nie spodziewam się wielkiej szarży z ich strony. Typuje że obie strzelą jak również over 2,5 ponieważ w meczach Anderlechtu ostatnio pada dużo bramek nie tylko dla &quot;Fiołków&quot; ale i dla przeciwników: 6:1 z Mainz, 3:1 z Gabalą, 2:2 z Charleoi. Anderlecht w Każdym meczu Ligi Europy tracił po 1 bramce oraz w każdym meczy strzelała minimum 1 gola. W dzisiejszym spotkaniu nie spodziewam się aby było inaczej, dla odważniejszych polecam również typ że Teodorczyk strzeli gola ( kurs 3,00). Wg mnie jeśli zagra to strzeli.
✅77
 
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina:
21.05
Spotkanie:
Southampton- H.Beer Sheva
Typ:
1 HA -1,5
Kurs:
2.38
Bukmacher:
bet365

Analiza:
Dzisiaj Southampton zagra u siebie o awans z Beer Sheva,oba zespoły zgromadziły po 7 pkt. Beer Sheva 6 z 7 pkt wywalczyła z Interem co było ogromnym zaskoczeniem. Włoskie drużyny często odpuszczają ligę europejską, a poza tym Inter pewnie założył że te mecze są z góry wygrane. Z Southampton będzie inaczej, wątpie aby odpuścili awans który jest na wyciągnięcie ręki. Ich atuty to lepsza kadara, własne boisko i większe doświadczenie w pucharach. Myślę że Beer Sheva nie będzie miałą tyle szczęścia co z Interem i tak 7 pkt to jest dla nich wielki sukces. Myślę że będzie 3-0 ,2-0 dla świętych.

Jeżeli ktoś boi się grać Hendi to proponuje czyste 1 po kursie 1,50 moim zdaniem pewniak.


⛔100
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Słowenki-Hiszpanki
Typ: połowa/koniec 2/2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Jak dla mnie sprawa prosta to zwycięstwo Hiszpanek i to raczej przekonywujące zwycięstwo. Spójrzmy w czystą statystykę. Hiszpanki bez problemu wywalczyły awans ME odnotowując tylko jedną porażkę, stosunek bramkowy 192:126. Natomiast Słowenki w grupie dopiero 3 miejsce, nie dające awansu, bilans bramkowy 142:134, 3 wygrane, 3 przegrane. Awans na ME daje im szczęśliwe bycie najlepszym zespołem z 3 miejsc.
Hiszpanki przed Mistrzostwami stawiane jako 6te w kolejnosci do zwycięstwo w całym turnieju. Natomiast Słowenki na drugim biegunie, 15te miejsce w szesnastoosobowej stawce.
Hiszpanki, żeby awansować potrzebują musowo dzisiaj wygrać. Jak dla mnie ewidentne zwycięstwo Hiszpanek
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
(odsyłam do Regulaminu)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Astra Giurgiu - AS Roma
Typ: Astra powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Witam wczorajszy typ na +, więc gramy dalej, chociaż dzisiaj Liga Europy za którą nie przepadam, ale chyba nie tylko ja ;)
Zagrałem Astra over 1,5 gola bo grają z Romą która ma już pewny awans, ale jak to lubią robić włosi na pewno będą chcieli trochę pokombinować i namieszać, więc proponuję tutaj zagrać też oczywiście na własna odpowiedzialność typ 2/1, kurs 29
Astra dzisiaj może nawet awansować po porażce ale warunkiem jest porażka Austrii Wiedeń w Pilznie. Wydaje mi się jednak że nie będą się oglądać na drugi mecz w swojej grupie tylko powalczą o pełną pulę i wygrają pierwszy mecz na własnym boisku w LE, bo do tej pory to większość punktów Astra zdobywała na wyjazdach............powodzenia
⛔100
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: CSGO eSportsArcadeTV Cup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rogue vs Tricked
Typ: Rogue
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza: Rogue w gazie po skradzionym ważnym w meczu przeciwko GODSENT 2:1 co zapewniło im miejsce w EPL S4 Relegation, następnie przejechali się po &quot;niemieckim&quot; alternate attax. Spotkanie przełożone na dzisiaj ze względu na &quot;technical difficulties&quot; tej drużyny (tak naprawdę właśnie zmienili oficjalnie coacha...). W każdym razie wiemy jakie będą grane mapy - link do meczu . Jeśli dojdzie do mirage to Tricked nie ma szans. Ostatnie wszystkie mecze wygrywali ale nie byli to zbyt wymagający przeciwnicy - Rogue to pół klasy wyżsi strzelcy, są w gazie, cadiaN jest w gazie - kurs adekwatny. Polecam do dubelka.
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Southampton- H.Beer Sheva
Typ: under 1,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: betsson
Spotkanie grupy K. Z 1 miejsca wyjdzie na pewno Sparta Praga. Pozostaje kwestia 2 miejsca i o nie będą walczyły właśnie te dwie drużyny. W pierwszym meczu było 0-0 i tam lepiej grała drużyna z Izreala, obydwie drużyny miały sytuacje, ale zakończyło się bezbramkowym remisem. Tutaj jest mecz o wszystko dla tych i tych więc trzeba będzie się spiąć i walczyć o 3 pkt, ale Hapoelowi wystarczy tylko remis. Więc obie drużyny raczej nastawią się na dobrą obronę, stawiam tu na kolejny remis 0-0, lub wygraną 1-0 z którejś strony, bardziej jednak na South.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Piłka nożna ZEA
17:00
Bani Yas - Al Nasr
Typ:1
Kurs: 3,75
Buk: bet365

AL Nasr sprzedany mecz jak ch....

Składy i m in brakuje
Nilmara, Pitroipy, Barrady, Abdul-raheem .... czym onni chcą grać.... ??????
nie dadzą rady !!!
Wiem kiepska analiza ale moze ktoś jeszcze złapie kurs 3.75 i oskubiemy tych cfanych bukmacherów !!!
Ogolnie to Al Nasr faworytem...ale bez całego zabójczego trio to oni mogą pomarzyć .....
Tylko bana nie dawajcie... ;)
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Primera División Apertura
Spotkanie: Palestino - Colo Colo (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2,13
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś kiedy gra Liga Europejska i większość poleca jakieś spotkanie z tych rozgrywek, ja znalazłem (tak mi się wydaje) taką perełkę z Ameryki Południowej a dokładniej z najwyższej klasy rozgrywkowej w Chile. Jest to spotkanie ostatniej kolejki i tabela prezentuje się następująco:

Teoretycznie mecz jest o stawkę, bo oba zespoły walczą o strefę playoff ale tak naprawdę Colo Colo tutaj już na lidze nie zależy i dzisiaj wystąpią całkowicie w rezerwowym składzie. Oni skupiają się już w całości na finale pucharu Chile, w którym zmierzą się z Evertonem 15 grudnia i tego dzisiejszego meczu nie traktują poważnie. Zespół Colo Colo zagra dzisiaj młodzikami i tymi, którzy w tym sezonie bardzo mało grali. Najważniejsi piłkarze nawet nie pojechali na to spotkanie. Palestino dziś w swoim najmocniejszym składzie, im zależy na wygraniu tego meczu i zakwalifikowaniu się do strefy playoff w walce o możliwość zagrania w przyszłym sezonie w pucharze Sudamericana (taki południowo amerykański odpowiednik ligi europejskiej). Zespół gospodarzy na własnym stadionie jest mocny i dzisiaj wobec tego jakim składem zagra ich przeciwnik nie mam wątpliwości, że Palestino wygra to spotkanie a do tego pokrywając handicapa 0:1. Wiadomo w sporcie różnie bywa niczego nie można być pewnym ale myślę, że ten typ na dzisiaj jest bardzo dobry. Goście w takim składzie powinni mieć dzisiaj sporo problemów z bardzo solidnym i dobrze grającym u siebie przeciwnikiem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom