>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8 Sierpnia 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
K 218

krystian95

Użytkownik
Spotkanie:Agnieszka Radwańska-Swetlana Kuznetsova
Typ:1
Kurs:1,80
Buk:Unibet
Analiza:

Finał turnieju WTA Tour w San Diego.Naprzeciw siebie staną Polka Agnieszka Radwańska i Rosjanka Swetlana Kuznetsova.Zdecydowałem się na typ na zwycięstwo Polki.Przemawia za nim wiele powodów.Przede wszystkim optymizmem nastraja mnie fakt,że Polka znajduję się obecnie w bardzo wysokiej formie.W ubiegłym tygodniu dotarła do półfinału turnieju w Stanford gdzie nie sprostała Marii Szarapowej.Teraz prezentuje się równie znakomicie.W żadnym z dotychczas rozegranych spotkań nie straciła choćby seta.Na swojej drodze pokonała Chanelle Scheepers,Dinarę Safine,Shahar Peer czy też Daniele Hantuchovą.Kuznetsova też dobrze spisywała się w tym turnieju jednak stawiam na zwycięstwo Agi.Z dotychczasowych gier 6 razy zwyciężała Rosjanka i 3 razy Polka.


⛔ 100
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotrkanie: Radwanska Agnieszka - Kuznetsova Svetlana
Typ: 2
Kurs: 2.00
Buk: expekt

Analiza: Dzisiaj o godz 23 czasu polskiego zostanie rozegrany finał turnieju WTA w San Diego. W finale zagra Agnieszka Radwańska, która ostatnio złapała formę, wygrane z Chanelle Scheepers, Dinarą Safiną, Shahar Peer oraz Danielą Hantuchową po 2-0 w setach dają nadzieję, że to ona wygra z Svetlana Kuznetsova. Ja jednak jestem innego zdania, wszystkie jej przeciwniczki miały zupełnie inny styl do tego co prezentuje Svetlana. Kuza jest zdeterminowana by wygrać ten turniej, również jest bardzo dobrze przygotowana kondycyjnie. Siła jest po stronie Rosjanki i naprawdę ciężko jest ją przełamać, dlatego Agnieszka będzie miała problem przy serwisie Svetlany. Co do pojedynków tych dwóch Pań, grały ze sobą 9 razy z czego 3 krotnie tylko Radwańska wygrała, a ostatnią wygraną zanotowała w 2008 rok w Master Cup. Kuznetsova wygrywa 6-krotnie. Ostatni raz ze sobą grały w 2009 rok i górą była Rosjanka. Jeśli przeciwniczka Agnieszki zagra z nią tak jak wczoraj z Pennetta to niestety ale będzie szybkie 2-0 dla Svetlany Kuznetsovej. Flavia w drugim secie nie miała nic do powiedzenia i przegrała 6-0. Myślę, że Kuza będzie chciała wygrać turniej w USA i podskoczyć w rankingu dlatego stawiam na Rosjankę po dobrym kursie.

✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom