>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Levante-La Coruna
Typ: Levante 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie rozpoczynające 18 serię spotkań w Hiszpańskiej Primera Divison, gdzie Levante na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę beniaminka z La Coruni, w tym spotkaniu moim faworytem są gospodarze,którzy w tabeli mają jeden punkt mniej , obie ekipy ze sobą sąsiadują,ale patrząc na poprzednie spotkania ekipy Levante na swoim stadionie to La Coruna powinna mieć tutaj duży problem, ponieważ ostatnich 5 spotkań na swoim stadionie nie przegrali, La Coruna na wyjazdach natomiast spisuję się bardzo słabo, w tym sezonie zdobyła tylko 5 punktów , łacznie strzelili tylko 4 gole, tracąc aż 13, myślę ze w tym spotkaniu to gospodarze mają większe szanse na kolejne 3 punkty ponieważ La Coruna wyjazdowego spotkania nie wygrała od września, liczę też tutaj na over bramkowy, ponieważ gospodarze w 8 spotkaniach na swoim terenie az 8 razy zanotowali over 1.5 gola w spotkaniu co w tym meczu daje duże szanse ze może być podobnie.
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ PN / Mecze towarzyskie /
Godz 13:30
Spotkanie - AZ Alkmaar : Lierse
Typ - powyżej 4.5 gola
Kurs - 3.80
Buk - Expekt
Myślę że to może być mecz do jednej bramki tak jak to miało miejsce w spotkaniu rozegranym w środę pomiędzy Heerenveen a St Truden ( 4:1 ) .
Patrząc na formę obu zespołów zaryzykuję i liczę na dosyć wysoki wynik w tym meczu i tak AZ w lidze gra nie żle zajmując 6 miejsce i nie wielką stratę do trzeciego Feyenoordu natomiast Belgijskie Lierse zamyka tabelę z bilansem 3-5-13 no i te gole 20:47 i niestety pokazuje to że mają najgorszą obronę w lidze dlatego liczę na sporo bramek dla AZ , porównując to spotkanie z w/w Heerenveen z St Truden także Belgijski zespół jednak drugoligowiec to pomimo że to zespół o jedną klasę niżej niż dzisiejszy rywal AZ Lierse to jednak St Truden prowadzi w 2 lidze i gra naprawdę dobrze w porównaniu z Lierse no i Heerenveen trochę gorzej spisuje się od AZ w lidze Holenderskiej dlatego sumując to AZ nie powinno mieć dziś żadnych problemów z wysokim pokonaniem rywala z Belgii i będzie to dobry sparing przed rozpoczęciem rozgrywek w Eredivisie bo 17 stycznia zaczynają a AZ na początek też nie ma zbyt wymagającego rywala bo ostatni w tabeli Dordrecht , tak czy siak liczę w tym meczu na worek bramek !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sofciarz 24

sofciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębie wygra
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza ???? ziś zostanie rozegrany hit 19 kolejki Plusligi mężczyzn, w którym zmierzą się gospodarze z Kędzierzyna z zespołem Jastrzębskiego. W tym sezonie goście prezentują zdecydowanie wyższą formę od zespołu Zaksy. W tabeli Jastrzębie zajmują 5 pozycje z dorobkiem 36 pkt. Zwycięskie spotkanie z Bełchatowem na ich terenie ukazuje siłę jaką dysponują w tym sezonie. Ostanie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami kończyły się zwycięstwem gości z Jastrzębia w tym ostatni pojedynek rozegrany 23 grudnia ubiegłego roku w pucharze polski zakończył się zwycięstwem Jastrzębia 3-0 do 18,21,23. Mam nadzieje że ten mecz nie będzie miał innej historii niż zwycięstwo przyjezdnych.

Powodzenia !
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF TURCJA F1
Godzina:
10:30
Spotkanie:
Nys - Kiuamov
Typ:
over 16.5
Kurs:
2.2
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
O stylach obu graczy się rozpisywać za wiele nie będę bo Francuza nie widziałem już od dobrych 3-4 lat a o młodym Ruskim z uwagi, że to koleś totalny no name trudno tworzyć jakiekolwiek analizy ;). Jednak jak dla mnie linia tak nisko ustawiona a do tego po takim kuszącym kursie warta jest gry. Co prawda Francuz ograł wczoraj skośnego z Japonii Onozawe oddając mu ledwie 3 gemy, ale to nie oznacza, że młody Rusek jest pozbawiony szans na ugranie 5 gemów (Japoniec nie obronił żadnego z 5 bp jakie dał Francuzowi !!!, sam zaś złamał tylko raz). Małolat wygrał tutaj oba mecze gładko po 2-0. Wczoraj nieźle serwował (2 bp dał staremu cyganowi Voinei, sam zaś wykorzystał 3 z 9 bp). Wyniki młodego nie powalają, ale kilku graczom wyżej od siebie notowanym potrafił urywać sety a w marcu ub roku w challengerze w Kazaniu z Kudryavtsevem ugrał 6 gemów. Liczę, że dziś nie narobi w gacie przed znacznie wyżej notowanym Francuzem i te 5 gemów ugra.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Chennai
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Garcia-Lopez G. - Bedene A.
Typ:
Garcia-Lopez G.
Kurs:
1.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pewnie wielu zaskoczę tym typem, bo we wcześniejszych analizach gloryfikowałem Bedene, ale prawda jest taka, że pewnego poziomu on nie przeskoczy. Słowak jeszcze takiego Lukasa Lacko może pokonać, albo Feliciano Lopeza który moim zdaniem bardziej mu ten mecz puścił, bądź grał na pół gwizdka niż było to jakieś spektakularne zwycięstwo.
GGL pomimo, że w dwóch meczach stracił po tie-breaku pierwszy set to później &quot;zmasakrował&quot; swoich przeciwników. Dziś zobaczymy walkę o półfinał, surebet na granicy 104%, kursy na Słowaka drastycznie spadły. Zresztą już rok na początku sezonu Hiszpan pokazał się z dość dobrej strony jak na niego, na nawierzchni typu hard. Przypomnę wszystkim, że Bedene rok temu z Wawrinką ugrał zaledwie 3 gemy. Będzie pewno ciekawie!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier HSC - Olympique Marsylia
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W pierwszym meczu 20. kolejki Ligue 1 na Stade de la Mosson aktualnie dziesiąta drużyna tabeli Montpellier HSC podejmie lidera rogrywek Olympique Marsylia. Faworytem tego spotkania są oczywiście podopieczni Marcelo Bielsy. Ekipa ze Stade Vélodrome jednak ostatnio na wyjazdach nie potrafiła wygrywać i tu też swoich szans upatrują gospodarze, którzy chętnie serię 4 kolejnych meczów wyjazdowych Marsylii przedłużą o kolejny.
Marsylia bowiem w 4 ostatnich meczach wyjazdowych przegrywała z Lyonem, PSG i Monaco oraz zremisowali z Lorient. Jak więc widzimy grali z naprawdę mocnymi ekipami, choć wcześniej na wyjazdach radzili sobie naprawdę dobrze – 4 zwycięstwa i remis tak brzmiał wynik OM w 5 pierwszych meczach wyjazdowych.
Zapewne dziś będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę tym bardziej, że Montpellier nie jest ekipą, której trzeba się nadmiernie obawiać. Co prawda bilans meczów u siebie wypada naprawdę dobrze – 5 zwycięstw, remis i 3 porażki. Ostatnio jednak forma podopiecznych Rollanda Courbisa nie była zachwycająca – w 5 meczach ligowych wygrali tylko raz (na wyjeździe z Rennes) a ponadto 3 razy zremisowali i raz przegrali.
Warto również zauważyć, że Stade de la Mosson w ostatnich latach był dość gościny dla zespołu Olympique Marsylia. W dwóch ubiegłych sezonach OM wygrywało tutaj 1:0 (sezon 2012/13) i 3:2 (2013/14). Z 8 ostatnich spotkań na tym stadionie Marsylia wygrała 6 razy i 2 razy górą okazywali się gospodarze.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Przede wszystkim kilku piłkarzy z obu ekip wyjechało na Puchar Narodów Afryki i brak tych graczy jest największym osłabieniem w jednej jak i drugiej ekipie. W kadrze Montpellier HSC na ten mecz nie znajdziemy: Geoffrey’a Jourdren’a (bramkarz 14/0), Siaka Tiéné (lewy obrońca 14/2), Jamela Saihiego (defensywny pomocnik 11/0) i Víctora Montaño (napastnik 9/1). W ekipie gości nie ma natomiast : Nicolasa N&#39;Koulou (środkowy obrońca 17/2), Abdelaziza Barrada (ofensywny pomocnik 8/1), André Ayew (napastnik 15/3) i Romaina Alessandriniego (napastnik 13/1).
Obie ekipy więc zagrają dziś w nieco osłabionych składach ale myślę, że zwycięsko z tej rywalizacji powinni wyjść goście. Marcelo Bielsa ma według mnie lepszy skład i ponadto bardzo dobrze prowadzi swoją drużynę, myślę, że dziś zakończą swoją serię czterech kolejnych meczów wyjazdowych w lidze bez zwycięstwa i zdobędą komplet punktów na Stade de la Mosson, który pozwoli im na pozostanie liderem po 20. kolejce Ligue 1.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: ZSV Wehen Wiesbaden - Eintracht Frankfurt
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem towarzyski mecz pomiędzy SV Wehen Wiesbaden (3 Liga) a Eintrachtem Frankfurt (Bundesliga).
Jest to mecz raczej treningowy przed wyjazdem Eintrachtu do Abu Dhabi gdzie jeżdżą od 3 lat. Będą tam na obozie od 13 – 21 stycznia, gdzie zagrają tam 2 test mecze.
Eintrach na dniach podpisał kontrakt z napastnikiem Yusupha Jaffy (19) – wychowanek AC Milan. Młody piłkarz zapewne będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed Bundesligą.
Wiadomo, że mecze sparingowe rządzą się własnymi prawami i mogą być w dzisiejszym dniu niespodzianki. Ja jednak myślę, że zawodnicy z Frankfurtu nie odpuszczą tego spotkania i na dobry początek wygrają ten mecz. Więcej typów na moim profilu w Kuponach.
Powodzenia.
✅ 90
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zlin - K.Vary
Typ: Zlin -2.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Na dziś bardzo mocny bet z czeskiego hokeja na lodzie, tak zwany insider. Zlin podejmuję Karlove Vary. Zlin fatalnie weszło w sezon ale powoli odbudowuję swoją pozycję bo na pewno jest to drużyna która powalczy w play offy . Gospodarze mają problem z defensywą i stracili najwięcej bramek w lidze. Trener zapowiadał że pracowali nad grą w obronie a szczególnie grą w osłabieniach. Jest to arcy ważny mecz dla Zlinu żeby złapać kontakt do dzisiejszego rywala. A w obozie gości grypa !!! Kilku graczy nie trenowało miało gorączkę , trener nie chce się wypowiadać ilu ich było ale mówi że sytuacja jest dramatyczna ale wiem że nie trenowali Duda 28(14+14) najbardziej produktywny gracz gości i Skurhavy 12(3+9) , Myślę że tak ważny mecz , tak zmotywowani gracze Zlinu i osłabieni grypą goście to da pewne zwycięstwo Zlinu.
⛔ 100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosyjska MHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tyumenskiy Legion - Omskie Yastreby
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam na dzis wybrałem spotkanie Hokeja Rosyjska MHL spotkanie pomiedzy
30 w tabeli .Tyumenskiy Legion a 11 w tabeli .Omskie Yastreby
Dlaczego taki typ ?:Statystycznie Lepsi są Goście w na 10 meczy rozegranych miedzy tymi zespołami aż 10 wygrali Omskie Yastreby Porażająca statystyka .
Ostatnie mecze Omskie Yasterby:
06/01/15 13:00 MHL
Mamonty Jugry K… - Omskie Jastreby
2:4
05/01/15 13:00 MHL
Mamonty Jugry K… - Omskie Jastreby
1:3
24/12/14 12:00 MHL
Omskie Jastreby - Junior Kurgan
1:4
23/12/14 12:00 MHL
Omskie Jastreby - Junior Kurgan
2:0
20/12/14 08:00 MHL
Omskie Jastreby -Awto Jekaterynb…
5:4 (PK)

Ostatnie mecze:Tyumenskiy Legion:
06/01/15 13:00 MHL
Tiumenskij Legi… -Sibirskie Snaip…
3:9
05/01/ 13:00 MHL
Tiumenskij Legi… -Sibirskie Snaip…
4:3
21/12/14 13:00 MHL
Tiumenskij Legi… -Mamonty Jugry K…
3:4
20/12/14 13:00 MHL
Tiumenskij Legi… -Mamonty Jugry K…
1:3
14/12/14 09:00 MHL
Awto Jekaterynb… -Tiumenskij Legi…
7:2
Podsumowując ostatnie 5 meczow Omskie Yastreby wygrali cztery spotkania a jedno przegrali natomiast drużyna Tyumenskiy Legion wygrała tylko jeden mecz z pięciu. Warto zagrać !! niezły kurs.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis kobiety puchar Hopmana
spotkanie Delacqua - Watson
godzina 10.30
Typ Dellacquq 2 do 0
kurs 2,25
bet365
Szybciutko bo mecz za chwilkę.Dla Australi to niby już mecz o pietruszkę , ale dla utalentowanej Casey szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa po porażkach z Radwańską i Cornet , moim skromnym zdaniem australijka jest lepszą tenisistką od reprezentantki UK , i będzie dzisiaj wychodziła ze skóry żeby dać trochę radości kibicom ale bedzie już grała na luzie bez presji i nie zdziwię się jak to zaowocuje gładkim 2 do 0.Za spokojna stawkę bo to tenis damski:)
⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Doha
Spotkanie: David Ferrer vs Ivo Karlovic
Typ: Ivo Karlovic
Kurs 3,00
Buk: Bet365

Analiza:

Po wczorajszym meczu Karlovica z Djoko dzisiaj delikatnie w stronę Ivo. Mecz jak dla mnie 50/50, bo pytanie czy znowu serw bedzie siedzial Chorwatowi. Dlatego kurs 3 moim zdaniem jak najbardziej do grania. Na przeciwko siebie dwie zupełnie inne osobowości. Rosły Karlovic, który bazuje głównie na tenisie kontra filigranowy, dużo biegający Ferrer. Jesli serwis Karlovicovi bedzie siedzial to nie wierzę, ze Hiszpan go przełamie. Jedyną szansą w takim wypadku będą TB, ktora są juz troche loterią.
Typ ryzykowny, ale myślę, ze warto postawić na Dr Ivo.
Brak podanej godziny ⛔ 100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Godzina: 14:30
Spotkanie: Karlovic - Ferrer
Typ: over 23 gemy
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Półfinał turnieju w Doha, wszyscy oczekiwali spotkania Ferrer-Djoko jednak to Ivo dość niespodziewanie zameldował się w półfinale. Spotkanie jak już ktoś tutaj podkreślił, 2 tenisistów zupełnie innych, nie będę ich przedstawiał dokładnie bo każdy kto choć trochę interesuje się tenisem zna tych doświadczonych zawodników. Wbrew temu co pokazują kursy, spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania z dużą ilością gemów. Brak Novaka, Nadala, ranga turnieju jak i to że dotarli aż do półfinału, daje mi pewność że oboje tego meczu nie zlekceważą i dadzą z siebie 100%. Oboje stoją przed dużą szansą by udanie rozpocząć rok.
✅ 81
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Garcia Lopez - Aljaz Bedene
Godzina: 12:30
Typ: Aljaz Bedene
Kurs 1,93
Buk: Pinnacle
Analiza:
To ewidentnie turniej Słoweńca, co roku świetnie poczynia sobie na tym turnieju,czuje się tu świetnie. Obecnie w kwalifikacjach nie dał zadnych szans trzem zawodnikom z Indii, później Lacko i wczoraj zawsze groźny Lopez. Dzisiaj przed nim Hiszpan Garcia-Lopez, który szczyt formy osiągnął w poprzednim roku, swietna gra na clayu. Tutaj jest juz w 1/4 ale straty seta z Evgeny Donskoy czy z Ito chluby mu nie przynoszą. Dzisiaj znacznie lepszy rywal od tej dwójki.
Bedene trzyma piłkę w korcie, będzie obijał jednoręczny bh Hiszpana płaskimi uderzeniami, dobry serwis ustawiający wymiany. Kurs już spadł ale myślę że nadal warto.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Portugalia- Primeira Liga
Spotkanie: Estoril- Moreirense
Typ: Rzuty rożne- powyżej 12
Kurs 2.37
Buk: Bet365
Godzina: 21:30
Analiza: Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy typ na tym forum, na tapetę wezmę dziś ligę portugalską a konkretnie mecz Estoril- Moreirense i rzuty rożne. W ostatnich 5 meczach gospodarzy suma rzutów rożnych to kolejno 8 16 7 6 14 na spotkanie z kolei w meczach gości padło ich kolejno 12 10 21 13 18. Trzeba też zwrócić uwagę że w ostatnim meczu Estoril u siebie było aż 16 rożnych a w ostatnim meczu Moreirense w delegacji 12. Jest to zakład dość ryzykowny jednak rożne w meczach zespołu Moreirense (średnia w ostatnich 5 meczach prawie 15!) i ogólnie wysoka ich liczba w całej lidze portugalskiej a także ciekawy kurs przekonują mnie do zaproponowania takiego zdarzenia.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Mecz Towarzyski
Godzina:16:30
Spotkanie:Club Brugge-Heracles
Typ:eek:ver 3.0,3.5
Kurs:1,925
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z meczy towarzyskich pomiędzy Belgijskim Club Brugge a Holenderskim Heracles.
Spotykają się dwie bardzo overowe drużyny Club Brugge gra w swojej lidze bardzo dobrze zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 44 punktów i bramki 54:21 średnia na mecz wynosi 3,57 ostatni ich mecz to był mecz towarzyski rozgrywany w tym tygodniu nie pamiętam z kim ale był wynik 5-0 to możemy zauważyć że chcą strzelać bramki nie ważne czy to jest mecz towarzyski czy o punkty.
Heracles w swojej lidze zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 16 punktów i bramki 27-36 średnia na mecz wynosi 3,71.
Jak zauważyliście te dwie drużyny w swoich ligach są bardzo overowe więc sądzę ze te cztery bramki padną.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante vs Deportivo
Typ: Obydwie druzyny strzela gola
Kurs - 2.10
Bukmacher: Bet365
Przed nami 18 kolejka La Liga,tak wiec zblizamy sie do polmetku rozgrywek.
Druzyna z Walencjii na chwile obecna zajmuje miejsce tuz nad strefa spadkowa,nad ktora ma tylko punt przewagi.
Jezeli chodzi o ich ostatnie mecze ligowe,to w 5 pojedynkach udalo sie im zdobyc 3 punkty,remisujac 3 spotkania.
Najpierw Levante okazalo sie gorszym zespolem od Espanyolu,ktory wygral u siebie 2:1,nastepnie druzyna podzielila sie punktami w 3 kolejnych meczach,remisujac kolejno z Getafe,Cordoba i Sociedad.
W ostatniej kolejce lepsze okazalo sie Atletico Madryt wygrywajac na Calderon 3:1,tutaj akurat goscie nie mieli zbyt wielkich szans na jakies punkty ale warto odnotowac ich zdobyta bramke na bardzo trudnym terenie.
W sumie nie wyglada to az tak zle ostatnio.
Levante w tym sezonie grajac przed wlasna publicznoscia ma bilans 2-2-4,w bramkach 6:18 - jest to najgorszy bilans pod wzgledem straconych goli u siebie z calej ligi,drugie miejsce zajmuje pod tym wzgledem najslabsze w lidze Elche,stracili 15 goli a wiec o 3 mniej.
Miedzy czasie podopieczni Lucasa Alcaraz&#39;a grali w Copa del Rey,wyeliminowali w bolach Albacete a teraz przegrali pierwszy mecz z Malaga i wyglada na to,ze z pucharu odpadna w rewanzu za 4 dni.

Deportivo jest miejsce wyzej,czyli tez nie maja kolorowo.
Druzyna z La Corunii w przeciwienstwie do Levante w ostatnich 5 meczach zdobylo 6 punktow,wygrywajac dwa mecze po 1:0 z Elche i Bilbao.
Tradycyjnie juz druzyny ze strefy spadkowej i okolic graja mizernie na wyjazdach,nie inaczej jest z Deportivo,ktore wygralo tylko jeden mecz.
Deportivo zdobylo zaledwie 4 bramki na obcym terenie,jest to najgorszy bilans w calej lidze,tyle samo bramek ma tez Sociedad,ktory na wyjezdzie jeszcze nie wygral zadnego meczu.
Levante gra jeszcze w pucharze krajowym,Deportivo z kolei ma ten problem juz z glowy,poniewaz wyeliminowala ich Malaga,ktora teraz prawdopodobnie wyeliminuje..Levante.

Historia bezposrednich spotkan nie zacheca specjalnie do gry btsu..ostatnie 5 spotkan to tylko jeden bts.
W kwietniu 2014 roku Deportivo zwyciezylo az 4:0,juz po 28 minutach bylo 3:0 dla gosci.
Patrzac na te ich mecze to stadion jest dosyc szczesliwy dla gosci,po ostatniej wygranej z Bilbao powinni przerwac passe 4 meczow bez gola na wyjezdzie,gospodarze z kolei po porazce z Realem Madryt 0:5 nie przegrali 4 kolejnych spotkan z rzedu u siebie,strzelili 6 bramek i pokonali chociazby Valencie 2:1.
Licze na bramki z obu stron dzisiaj.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Doha, semifinal, hard ????
Spotkanie: Berdych Tomas - Seppi Andreas
Godzina: 16:00
Typ: BERDYCH TOMAS HA -5,5 gema
Kurs 1,99
Buk: Pinnacle
Analiza:
Berdych na tym turnieju już tylko łapie pkt. do rankingu na plus bo jak wiadomo w poprzednim roku odpadł tutaj po pierwszym meczu . Czech jest niesamowicie stabilnym tenisistą jakich mało , gra równo na swoim poziomie , a w tym meczu sadze , że Seppi jest o lige niżej od Tomasa . Owszem wczoraj udało mu się wygrać z Dodigiem i przyznam ,że oglądałem to kątem oka i wydaje mi się ,że na zwycięstwo zasłuzył , ale miał również mase szczęścia bo Ivan pod koniec z dwóch setów wymiękł psychicznie .
Dotychas H2H wynosi 6-2 dla czecha gdzie na nawierzchni twardej grali ze sobą trzykrotnie i 3x wygrywał Berdych zaliczając za każdym razem handi które tutaj gram.
Nie sądze , abym doznał w tym meczu jakiejkolwiek degustacji ze strony czecha . Berdych na tym turnieju muci każdego minimum wygraną sześcioma gemami , a Gasquet , Istomin czy Kavcić to nie pionki , no może z tym ostatnim było lekko i przyjemnie i którego nigdy nie oglądałem po za spotkaniem z Tomasem . Seppi w 1R maraton gemów rozegrał z Mayerem , w następnej rundzie już było lżej bo ograł Souze 7-5 , 6-2 . Dziś nie będzie taryfy ulgowej od czeskiej maszyny .
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Godzina: 14:30
Spotkanie: Karlovic - Ferrer
Typ: ilość setów over 2,5 albo jak kto woli dokładnie 3
kurs 2,62
Bet365
Faworytem w tym meczu jest Hiszpan , ale IVO boją się wszyscy i nie bez podstawnie.Ferrer ma kożystne h2h z Kaarlowicem 3 do 1 ale ciekawostka zawsze pomiedzy nimi padały dwa sety , więc ja dzisiaj dla odmiany trendu zagram na trzysetówke , ale za spokojną stawke bo boje się trochę syndromu słabego następnego meczu zaraz po tym w którym pokonało się mistrza.Takich przykładów jest mnóstwo mam nadzieję że IVA ta regóła dzisiaj ominie.Myślę że warto też obserwować mecz na LIVIE jezeli doszło by do trzeciego seta większe w nim szansę daję IVO , wykazał się wczoraj dojrzałością , spokojem czekał na swoje szanse i wykorzystał gdy przyszły , to Djoko który ostatnio rozprawiał się z większością przeciwników w dwóch krótkich setach zaczoł się niecierpliwic i frustrować.Ferrer również lubi szybko pozamiatać a jak mu się nie udaje nerwy dochodzą do gry .Zobaczymy jak będzie mam nadzieję na trzysetować tenisową ucztę , kurs 2,62 całkiem smaczny na 50% -towe zdarzenie chyba warto zaryzykowac.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier HSC - Olympique Marseille
Typ: Marseille -1.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: Użytkownik forum, a mianowicie krzosz1987 bardzo fajnie opisał ten mecz przede mną, pozycję w lidze i braki kadrowe, dlatego ja sobie już to odpuszczę, bo nie ma sensu kopiować parę razy tych samych informacji.
Dlaczego gram handicap na Marseille -1.5? A właśnie dlatego, że Montpellier ma jednak braki kadrowe, to nie jest drużyna, która ma jakąś bardzo szeroką ławkę, co innego drużyna gości, która jest jednak lepsza klasowo w moich oczach, a do tego ta &quot;czarna&quot; seria porażek w meczach wyjazdowych musi się wreszcie skończyć, a jest już takich meczy 7, a w tym jeden mecz, który skreślił Olympique z Pucharu Francji. Gospodarze w ostatnim meczu ulegli na własnym stadionie co prawda w Pucharze 3:0 z PSG, jednak przed nowym rokiem w ostatnim meczu 2014 roku również grali z PSG, jednak na wyjeździe gdzie zremisowali 0:0.
Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0 na stadionie Marseille, dlatego liczę dzisiaj na ekipę gości i ich pełną mobiliazcję, że odgryzą się drużynie Montpellier za tą porażkę u siebie i skarcą ich na ich stadionie minimum dwoma bramkami.​
⛔ 100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Godzina: 14:30
Spotkanie: Karlovic - Ferrer
Typ: set 1 - over 10,5 gemów
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365

Analiza: Dziś w Katarze odbędzie bardzo ciekawe tenisowe spotkanie. W półfinale ATP w Doha, zmierzą się dwaj bardzo wyrównani gracze choć dla bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Hiszpan. Ciężko jest mi określić kto wygra ale wiele może wskazywać na wysoką liczbę gemów w pierwszym secie. Ferrer, nie schodzi z dobrego poziomu od wielu spotkań. Dotychczas wygrywał gładko z poprzednimi rywalami, jedynie z rosłym Bakkerem pojedynek skończył się trzysetowo. Karlovic warunkami fizycznymi na pewno nie odchodzi od Bakkera a jego umiejętności są zdecydowanie lepsze. Ciężko jest go przełamać ponieważ dysponuje bardzo dobrym serwem. Wczorajsze wygrane spotkanie z Djokoviczem tylko potwierdza jego dobrą formę. Pierwsze wygrane sety mają to do siebie, że dają zawodnikowi psychiczny luz względem reszty spotkania dlatego jestem pewien, że o jego wygranie będą się poważnie i długo bić co w konsekwencji da sporą liczbę gemów. Dla ciekawostki dodam, że wszystkie cztery poprzednie ich spotkania kończyły się 7:6 w pierwszym secie i myślę, że dziś będzie podobnie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom