>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Accrington - Bury
Typ: 1X
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś w 2. lidze angielskiej odbędzie się 25. kolejka rozgrywek między gospodarzami (34:37) z miejsca 13 i gośćmi (35:30) z miasta Bury znajdujących się na miejscu 8.
Ów pojedynek patrząc na ostatnie spotkania obydwóch ekip nie zapowiada się emocjonująco - Accrington można nazwać panami własnego boiska,można ale po co? Gospodarze na własnych śmieciach potrafią zremisować lub co najwyżej wygrać 1 bramką z Bury.
Patrząc na H2H ostatnich 5 spotkań można się tylko umocnić w tym przekonaniu,ponieważ Bury 3 spotkania u siebie na luzie wygrało,1 remis i 1 przegrana.
Czemu stawiam na 1X? Otóż gospodarze mają dość zbliżone statystyki bramkowe i posiadają dodatkowy atut własnego boiska.
ZWROT - SPOTKANIE NIE ODBYŁO SIĘ
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Angers - Nancy
Typ: X2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 19 kolejce Ligue 2 Angers podejmuje ekipę Nancy. Oba zespoły są sąsiadami w tabeli, gospodarze zajmują 7 pozycję natomiast goście są o jedną lokatę wyżej na 6 miejscu. Pierwszą istotną rzeczą jest brak w ekipie Angers takich graczy jak: Moutou (df 16/0) ; Camara (mf 16/3) ; Boufal (mf 16/4) ; Blayac (att 12/0). Dwoje pierwszych wyjechało na PNA, druga para jest kontuzjowana. Z kolei goście przyjeżdżają w najsilniejszym składzie, gdzie brakuje tylko rezerwowego bramkarza, który za wiele nie grał w tym sezonie. Nancy w niedziele mierzyło się w Pucharze z St. Etienne, spotkania niestety nie oglądałem, jednak wyczytałem opinie, że pokazali się z dobrej strony. Przegrali dopiero po dogrywce. Goście mieli fatalne zakończenie roku w lidze przegrywając cztery ostatnie spotkania. Dzisiaj liczę na lekkie przebudzenie ekipy Nancy, która przy absencjach Angers powinna wywieźć chociaż jeden punkt. Oba zespoły są na podobnym poziomie piłkarskim ale dla mnie absencje kluczowych zawodników gospodarzy w prawie każdej formacji są kluczowe przy wybieraniu akurat tego typu.
Powodzenia.
⛔ 100
 
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: HISZPANIA: Primera Division - Kolejka 18
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante - La Coruna
Typ: UD Levante - Deportivo La Coruna (under/over 2.5) &quot;Over&quot;
Kurs: 2:41
Bukmacher: bet at home
Analiza:
Witam wybrałem dzisiaj spotkanie Levante - La Coruna gdzie w meczach h2h pada mnóstwo bramek i dzisiaj myślę ze bedzie podobnie. Ostatnie spotkanie zakonczylo sie 0 : 4 dla La Coruna. Levante w słabej dyspozycji traci mnóstwo bramek bo aż 33 na 13 strzelonych. Goście walczą o pozycje w lidze więc bramek powinno paść dużo. Tyle z Mojej strony. Pozdrawiam
fymlymymlym
PRZYKŁADAJ SIĘ BARDZIEJ DO PISANIA ANALIZ - KIEPSKA ANALIZA
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dijon - Tours
Typ: Dijon
Kurs - 1.52
Bukmacher: Bet365

Na dziś wybrałem spotkanie z 2 Ligi Francuskiej. Według mnie jest to najlepszy typ z dzisiejszej oferty na piłkę nożną. Dlaczego?
▶Dijon to wicelider Ligue 2 , Tours 18 miejsce w tabeli - miejsce spadkowe.
▶Dijon do tej pory rozegrał przed własną publicznością 8 spotkań - 8 zwycięstw!
▶Tours od początku sezonu zdobył zaledwie 2 pkt w 9-ciu spotkaniach.
▶Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami gdzie Dijon byli gospodarzami:
Dijon - Tours 2:0
Dijon - Tours 1:0
Dijon - Tours 3:2

Dijon - Tours 2:2
Dijon - Tours 2:1
Dijon - Tours 3:1
Dijon - Tours 2:1
Dijon - Tours 2:1

Drużyna gospodarzy na prawdę dobrze spisuję się w tym sezonie a ich celem jest awans do Ligue 1, więc nie ma dziś innej opcji jak zwycięstwo nad słabymi gośćmi.


⛔ 100 - POWTÓRZONY TYP
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska : Norwegia
Typ: poniżej 53,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie przygotowania przed MŚ w Katarze i pierwszy mecz w turnieju towarzyskim w Hiszpanii gdzie zmierzymy się z Norwegią. Zawodnicy są bardzo zmęczeni, bo są po trudnych przygotowaniach i dlatego zagrałem wynik underowy w tym meczu. Mimo, że zawodnicy na pewno będą chcieli pokazac się z dobrej strony i walczyc o miejsce w składzie na MŚ to jednak zmęczenie da się we znaki i zrobi swoje. Wysokiego tempa nie ma co się spodziewac, zagrają także pewnie wszyscy zawodnicy więc na zgranie nie ma co liczyc.Norwegowie swój ostatni mecz zagrali 2.11 więc też dawno nie grali ze sobą co nie sprzyja dużej ilości bramek.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Gibraltar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lincoln Red Imps - Britannia XI
Typ: Lincoln HA -1.5 do przerwy
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Lider podejmuje na swoim boisku najgorszą ekipę ligi. Nie lubię grać wyników do przerwy, bo różnie się drużyny rozkręcają, ale oferta ne ten mecz jest tak słaba, że to najlepszy bet z niej. Linia HA na cały mecz ustawiona jest na 3.5 za ledwie 1.7, a większego handi nie ma w ofercie.
Moim zdaniem lider wygra dzisiaj wysoko i mam nadzieję, że rozstrzela się od początku spotkania. Co prawda Britannia więcej bramek traci grając u siebie ale dzisiaj na boisku lidera raczej grubo polegnie.
Lincoln w ostatnim czasie wygrywali już po 6:0 czy 6:1 z lepszymi ekipami więc dzisiaj tylko i wyłącznie od tego jak im się będzie chciało zależy powodzenie mojego typu. W tabeli czai się za nimi College Europa, więc na odpuszczanie spotkań pozwolić sobie nie mogą.
Britannia w 9 meczach 30 straconych bramek. Lincoln w 9 meczach 22 strzelone.
✅ 105
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Francja Ligue I
Spotkanie: Montepiller- Marsylie
Typ:Marsylie więcej rożnych
Kurs: 1.83
Godz: 20:30
Bukmacher: bet365
Analiza:

Marsylia na pierwszym miejscu w Ligue I po przerwie światecznej mało kto przewidywał taki scenariusz a jednak. Ekipa z Marsylii dominuje w każdym meczu oddają wiecej strzałów na bramkę i mają większe posiadanie piłki. Nawet nie muszę spoglądać na statystyki bo dobrze wiem że praktycznie wk ażdym meczu Marsylia ma więcej rzutów rożnych, ponieważ obserwuję tą ekipe od początku Francuskiego sezonu. Grają nadzwyczajnie dobrze i w tym sezonie mogą stwarzać nie lada zagrożenie dla dominujące od kilku lat ekipy z Paryża z Ibrahimovicem w składzie. Montepiller zdobywa około 3 -4 rzutów orżnuych na mecz. W ostatnim spoktaniu po miedzy tymi ekipami doszło do remisu jeśli chodz o stałe fragmenty gry lecz MOnetepiller miało 2 rzuty rożne z rzęu miejmy nadzieje że dzisiaj tak nie będzię.
⛔ 100
 
M 3

mrgrzes

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna FRANCJA Ligue 2
Spotkanie:Clermont - Laval
Typ: X
Kurs: 3
Godz: 20:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
2 liga francuska jest liga gdzie pada naprawdę sporo remisów, Laval ma ich juz 11 w tym sezonie w 18 meczach i serie 4 meczów ostatnich bez remisu wiec wszystko wskazuje na to ze dzis padnie remis.
✅200
 
M 0

miecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -PORTUGALIA: Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Estoril -Moreirense
Typ: under 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Bedzie to 16 kolejka spotkań w Portugalskiej ekstraklasie, te drużyny nie mogą pochwalić sie zdobywaniem dużej ilości bramek. Wiec tak drużyna Estoril ma bilans 13-14 a drużyna Moreirense 18-24. Tak ja mówie brakuje tym drużyną skuteczności.
Ostanie 5 meczy Estoril:
03.01.15 PRI Sporting-Estoril 3 : 0
28.12.14 PUC Estoril-Maritimo 1 : 1
20.12.14 PRI Estori -Guimaraes 1 : 0
14.12.14 PRI Maritimo-Estoril 0 : 0
11.12.14 LIG Panathinaikos-Estoril 1 : 1
Ostatnie 5 meczy Moreirense:
04.01.15 PRI Setubal-Moreirense 2 : 1
28.12.14 PUC Moreirense -Arouca 2 : 0
21.12.14 PRI Moreirense -Boavista 1 : 0
14.12.14 PRI Sporting-Moreirense 1 : 1
07.12.14 PRI Moreirense-Ferreira 2 : 0
Czyli z ostanich pięciu meczy te drużyny aż 4 razy bilans bramek w meczu nie wynosił wiecej niż 3 bramki. Zdarzyło sie w jednym meczu że tracili 3 bramki.
Moim zdaniem ten mecz też nie
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom