>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2024 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna- Turcja- Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rizespor : Besiktas
Typ: Obie drużyny strzelą / powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...ługoterminowe-typy.157412/page-7#post-7237540


Trochę na temat tego meczu już się dowiedzieliśmy z powyższych analiz tak więc nie ma co powielać , mnie również zainteresowało to spotkanie z powodu gospodarzy którzy grają nie złą piłkę i na tą chwilę są na 4 miejscu jednak tylko z powodu gorszemu bilansowi bramek i to zaledwie o jedną są gorsi od 3 w tabeli Kayserispor , u siebie na 9 meczy 6 wygranych 2 remisy i porażka i można powiedzieć że taka ich niemalże twierdza , co do gości to z taką samą ilością pkt co dzisiejszy rywal i gorszy bilans bramek bo 26:26 , Besiktas w meczach wyjazdowych 4-1-4 i br 13:15 , ale co najciekawsze to to iż obie drużyny grając ze sobą potrafią zrobić z meczu nie złe widowisko a szczególnie gdy gospodarzem jest Rizespor bo dwa ostatnie starcia to wynik 2:2 i 2:3 czyli w obu przypadkach typ na ober i BBTS jest pokryty i tak też widzę to dzisiejsze spotkanie z bramkami z obu stron i przynajmniej trzema bramkami .

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fenerbahce - Partizan
Typ: powyżej 159, 5 pkt
Kurs: 1,47
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...analizy-komentarze.169371/page-6#post-7237557
Analiza:
Trochę statystyki i liczymy, że obie ekipy się w nią wpiszą i padnie sporo punktów w dzisiejszym meczu koszykówki w ramach Euroligi. Gospodarze średnio rzucają 82 punkty w meczach w europejskich pucharach i tracą około 80 punktów. Dla Partizana obie te średnie przekraczają 82 punkty. W ramach H2H ostatnio w listopadzie 23 padło 169, wcześniej w luty 191 punktów, więc możliwości są. Ostatnie mecze ligowe obu ekip to zdobycze na poziomie osiemdziesięciu kilku punktów choć oczywiście zdarzały się odstępstwa jak 109 punktów Fenerbahce jaki tylko 76 oczek. Tak samo Partizan. Ale jak dla mnie dzisiaj wpadnie minimum 160 punktów.

147
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1417
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Coppa Italia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fiorentina-Bologna
Typ: czerwona kartka- tak
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/threads/coppa-italia-puchar-włoch-w-sezonie-2023-2024.168953/post-7237574
Analiza :

Zacznę od minusu tego spotkania a jest on jeden- arbiter, który w tym sezonie nie pokazał żadnej czerwieni i ogólnie w 8 meczach tylko 24 kartki. Jednakże uważam, że dziś piłkarze nie pozostawia mu innego wyjścia i te kartki będą pokazywane.
Obie ekipy w lidze radzą sobie do tej pory bardzo dobrze i mają zapewnione puchary, ale za ich plecami czaja się : Atlanta, Roma, Napoli i Lazio. Przewagi nie mają super bezpiecznej a wręcz ta przewaga jest bardzo nieduża nad tymi ekipami . W związku z tym myślę, że ani Fiorentina ani Bologna tego pucharu nie odpuszcza zwłaszcza że jest to już ćwierćfinał. Spodziewam się wielu fauli w tym meczu, przepychanek . Myślę, że jest bardzo możliwe że któremuś z piłkarzy puszcza hamulce i wyłapie czerwoną kartkę.
2 z ostatnich 5 bezpośrednich meczy tych ekip kończyły się czerwienią i ja dziś liczę na powtórkę.
Dodatkowo żadna z ekip już dawno czerwieni nie wyłapała, a każda seria się kiedyś kończy i myślę, że skończy się właśnie dziś a kurs na czerwień naprawdę duży .

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tours - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Asseco Resovii Rzeszów)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Zacznę od tego, że nie przepadam za zespołem z Rzeszowa, ale mimo wszystko dzisiaj czuje, ze wygraja ten mecz. Po pierwsze, Resovia jeśli chce awansować to musi ten mecz wygrać najlepiej za trzy punkty, ponieważ potem czeka ich wyjazd do Trentino, a tam chodzby o jednego seta będzie bardzo ciężko. Dzisiaj w zespole Tours nie wystąpi czołowy atakujący, który ostatnio w Rzeszowie był najlepiej punktującym siatkarzem w zespole i zdobył aż 27 pkt. Dzisiaj w Rzeszowie nie wystapi Kuba Kochanowski. Do gry w pełnym wymiarze czasowym za to wrócił Defalco. Rzeszowianie maja tyle samo punktów co ich dzisiejsi przeciwnicy. Teoretycznie wydaje się, że powinna być walka, ale myślę, że w ostatnim meczu Rzeszowianie z Tours po prostu myśleli, że ten mecz sam się wygra, a zespol Francuski postawił dość ciężkie warunki. Nie zagra jak już wyżej wspomniałem ich największą gwiazda. W dodatku Tours w swojej lidze dopiero szóste miejsce, jednak Resovia chodz gra w kratkę to miejsce w tabeli wygląda lepiej, a liga mocniejszą. Kadrowo też Rzeszowianie przynajmniej na papierze wyglądają o wiele lepiej. Według mnie warto zaryzykować w stronę Resovii w dzisiejszym meczu. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: ASVEL - Crevena Zvezda
Typ: ASVEL wygra
Kurs: 2.42
Bukmacher: LVBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7237584




Hej, dzis mecz we Francjii, ktory powinien byc formalnoscia dla gosci. Czy oby na pewno? Buki faworyzuja Crvene, kursy u wiekszosci na nich spadaja na nich. Lyon jakby lekko odzyl, ostatnie mecze pokazuja, ze potrafia grac w kosza. Wygrana z Zalgirisem, pewna u siebie to dla mnie impuls na typ, w strone gospodarzy. Dodatkowo dobry choc przegrany mecz z Realem 1pkt, zwiastuje, ze Asvel nie jest taki fatalny. Nie lubie druzyny Crveny, i ich stylu szczegolnie gdy graja u siebie, ta agresja + dzika publicznosc, irytuja mnie. Dzis mecz na wyjezdzie, sam to pogralem i dzis czuje niespodzianke. Typ troche przeciw gosciom. Ostatnio tez zwyzka formy serbów po kilku fatalnych meczach. Ograne Fene, Maccabi czy Partizan, to dla mnie za duzo. Czas dzis przegrac, ze skazywana na porazke druzyna z Francjii. Oby wkradlo sie troche newrowosci, koszykarzom Crvenej nie spodoba sie kilka deyzji sedziego i moze zaczac sie nerwowka. W nastepstwie beda rzuty niecelne. Kłotnia z arbitrami zamiast koncentracja na meczu. Kurs wysoki, powodzenia.

242
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tours - ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Typ: ASSECO RESOVIA RZESZÓW wygra 1 set/mecz
Kurs: 1.90
Bukmacher: forbet
Link do działu:


Analiza:po czterech kolejkach obie drużyny mają na swoim koncie 6 pkt, jednak w ostatniej serii Resovia jedzie do Trentino, a Tours ma mecz ze słabą Lublaną. Resovia musi tutaj wygrać za pełną pulę. Obie drużyny w tym meczu będą osłabione. Tours bez swojej największej gwiazdy, atakującego Aboubacara. Resovia natomiast bez Kochanowskiego. Jednak osłabienie francuskiej Emily jest większe. W miejsce Kochanowskiego wejdzie Rejno i nie powinno być tak źle. W ostatnim meczu z Treflem odpoczywał Boyer. Nie ma co ukrywać, kadrowo Resovia jest zespołem dużo lepszym, zespół ma wielką motywację i mam nadzieję że nie zawiodą. Wygrana za 3 punkty jest tutaj absolutnie kluczowa w kontekście awansu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EFL Cup
Godzin: 21:00
Spotkanie: Middlesbrough - Chelsea
Typ: Pierwsza drużyna strzeli bramkę - TAK
Kurs: 1. 62
Bukmacher: Superbet

Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...l-cup-w-sezonie-2023-2024.168894/post-7237596

Analiza
Od 9 meczy drużyna gosdpodarzy nie trafiła w meczu z Chelsea i za każdym raz przegrywała. Kiedy się nie przełamać jak dziś??? Dziś Chelsea w muszą sobie radzić bez nieobecnych 13 piłkarzy. Middlesbrough napewno się zepnie na też mecz i powinno strzelić gola. Chodź kurs 7zl na awans gospodarzy też kusi. Typ pisany na kolanie.

162
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2249
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Siatkówka Brazylia K
Godzina: 23:30
Spotkanie: Unlife - Sesi Bauru
Typ: 1 set powyżej 45.5 punktów
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-europejskie-kobiet-i-mężczyzn-2023-2024.160283/post-7237626
Liga brazylijska kobiet, tylko temat europejski w dziale, więc wyjątkowo wstawiam w tym miejscu. Sesi Bauru jest w sztosie formy jeżeli chodzi o trzy ostatnie spotkania. Dziewczyny grają dobrze. Wyjazdy do Unlife nie należą jednak do najłatwiejszych stąd spodziewam się że pierwszy set będzie wyrównany. Bezpośrednie mecze przemawiają za dziewczynami z domu. Zobaczymy ostatecznie jak to wyjdzie w praniu.

202
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1408
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom