>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.02.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: Al Qadisiya al khubar - Al ahli jeddah
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie moje typy po przerwie były blisko trafienia no ale jednak nie udało się w obu meczach zabrakło 1 bramki. Nie ma się jednak czym przejmować bo były to ryzykowne mecze zwłaszcza pierwszy. Dzisiaj natomiast postanowiłem spróbować po raz kolejny postawić na to że w meczu padną minimum 3 bramki. Oferta jest troszkę uboga więc trzeba było lekko się wysilić i poszukać i oto co znalazłem troszkę egzotycznie no ale myślę że są duże szanse na powodzenie tego typu. Taka mała ciekawostka to że ten mecz poprowadzi najlepszy polski sędzia czyli Szymon Marciniak z jego asystentami. Powiem szczerze że typ opieram na statystykach gdyż może chyba oglądałem max dwa mecze z tej ligi w życiu. Gospodarze mają 11 miejsce w lidze i utrzymują póki co 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Goście natomiast mają realne szanse na zwycięstwo w lidze tracąc do lidera tylko punkt. Przyjezdni mają najlepszą ofensywe w lidze strzelili już 43 bramki, mają także najlepszego strzelca a także gwiazdę tej ligi czyli Al Somah który strzelił już 18 bramek czyli ponad bramke na mecz. Forma obu zespołów jest dobra ostatnie 5 meczy gospodarzy to 2 zwycięstwa 2 remisy i tylko jedna porażka. Goście mają 5 na 5 ostatnich zwycięstw fajnie też wyglądają bramki tych zespołów w ostatnich meczach to odpowiednio 12:9 i 16:5 więc widać że ma kto tu strzelać.
Warto dodać że ostatnie 3 mecze gości na wyjazdach to grad goli bo padły ich aż 19
03.02.17 SPL Al-Ittihad FC Al Ahli SC 1 : 4
17.12.16 SPL Al-Taawon Al Ahli SC 2 : 3
01.12.16 SPL Al-Faysaly Al Ahli SC 3 : 6
U gospodarzy było ich za to 10
26.01.17 SPL Al Qadisiya Al Nasr Riyadh 3 : 2
21.12.16 SPL Al Qadisiya Al Shabab 1 : 1
02.12.16 SPL Al Qadisiya Al-Raed 3 : 0

H2H ostatnie 5 meczy:
15.10.16 SPL Al Ahli SC Al Qadisiya 2 : 0
11.03.16 SPL Al Qadisiya Al Ahli SC 0 : 2
24.12.15 SPL Al Ahli SC Al Qadisiya 2 : 0
25.03.12 SPL Al Qadisiya Al Ahli SC 0 : 3
25.11.11 SPL Al Ahli SC Al Qadisiya 2 : 1
W ty wypadku typ wszedłby tylko dwa razy. Ale ostatnia forma obu zespołów w ofensywie wygląda bardzo dobrze. Drużyny mają o co grać jedna walczy o utrzymanie druga natomiast o mistrzostwo. Poziom sędziowania powienien być dobry liczę że drużyny dostosują się także do tego swoją grą.Wiele przemawia za tym typem ale jak będzie to się przekonamy wieczorem ale polecam zagrać wydaje sięwielce prawdopodobne że wejdzie. Powodzenia!
✅ 60
 
qtz1 31

qtz1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdzan Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Inter Baku - Neftchi baku
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gospodarze na 16 rozegranych do tej pory meczów 10 razy over 2.5, z czego u siebie 6 na 8. Ostatnie 3 mecze miedzy tymi drużynami były overowe. Analiza jest bardzo sucha, ale nie ma za bardzo o czym pisać, osobiście lubię grac ligę Azerbejdżanu, a kurs jest bardzo ciekawy. Według mnie mecze w tej lidze sa nie czyste. Good Luck.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport - ESL Pro League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Virtus.pro - Kinguin
Typ: Kinguin +3.5 rundy
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
POLSKIE DERBY CS:GO! Dziś w ramach profesjonalnej ligi ESL zobaczymy starcie 2 najsilniejszych ekip z Polski! Będzie to nie lada widowisko i spodziewam się map z dużą ilością rund i zwrotów akcji. Drużyna Kinguin prezentuje się do tej pory bardzo solidnie, wygrali 2 mecze grając przeciwko Faze nie dając zdobyć im większej ilości rund. VP grając z Navi obie drużyny zgarnęły po jednej mapie. Mapa która będzie grana czyli de_overpass to jedna z lepszych map pingwinów na której mają 65% win ratio. (25W-13L). VP natomiast posiada win ratio. na poziomie około 54% (50W-42L) na tej mapie. Forma obu zespołów jest znakomita, VP nie dawno prawie wygrali jeden z największych względem puli nagród turniej a Kinguin pokazuje, że chcą być TOP1 w Polsce. Myślę, że starcie na tej mapie tych obu ekip dostarczy nam nie lada emocji a wynik będzie bliski dlatego ja zdecydowałem się jeszcze dodać Kinguin 3.5 rundy.
Link do meczu: hltv.org/match/2307762-virtuspro-kinguin-esl-pro-league-season-5-eu
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Meshkov Brest - Szegred
Typ: DNB 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: OddsRing
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza propozycja również będzie pochodzić z mojej ulubionej dyscypliny jakim jest piłka ręczna. Wczorajszy typ z ligi duńskiej został spokojnie pokryty overem co cieszy i w lepszym nastroju podchodzę do kolejnego tematu jakim jest Liga Mistrzów, która przez wiele osób razem ze mną na czele była tak wyczekiwana z powodu niedawno zakończonych MŚ we Francji. Moja propozycja na dziś to zakład bez remisu na gości, którzy w obecnej edycji są piekielni mocni w sumie kiedy nie byli, ale teraz wzmocnili się bardzo doświadczonymi szczypiornistami ogrywajacymi się w najlepszych europejskich klubach. Bardzo interesująca wiedzę z ich obecnej formy, możemy wysnuć na podstawie ich pierwszych ligowych potyczek w których gospodarze ulegli 29:28 z Celje jednym z czołowych zespołów SEHA Ligi, natomiast mój dzisiejszy faworyt rozbił totalnie ostatni zespół ligi Mezokovesdi 39:19 pokazując tylko tym samym swoją wyborną formę. Kolejnym ważnym czynnikiem są kursy które w dosyć szybkim tempie spadają , tak naprawdę widziała mi się tu bardzo atrakcyjna linia +1,5 dla gości ale kurs dosyć mocno spadł, dlatego decyduje się na zagranie opcji bez remisu dla Szegred. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść mojego spotkania są mecze bezpośrednie w których górują Węgrzy, do tej pory grali ze sobą pięciokrotnie i wszystkie mecze kończyły się wygraną Szegred, spotkanie będzie na pewno zacięte i wyrównane, jednak doświadczenie i potencjał poszczególnych zawodników jest po stronie węgrów którzy są w stanie w pojedynkę zrobić przewagę grając z wykluczeniem zawodnika. Te wszystkie elementy skłaniają mnie do wskazania faworyta tego pojedynku, z którego wyłania się Szegred.
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sofia
Godzina: 17:00,
Spotkanie: Dimitrov G. - Janowicz J.
Typ: 2:0 Dimitrov
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj trochę krócej, ponieważ piszę z pracy. ;-) Sprawa moim zdaniem jasna, Bułgar u siebie i jest w aktualnej formie kandydatem na zwycięstwo turnieju. Przerwa po świetnych dla niego AO powinna być wystarczająca, aby zmiecić Jurka gładko z kortu. Janowicz co prawda aktualnie ma lekki zwyższ formy ale z Dimitrovem nie widzę szansy. Tym bardziej, że Bułgar będzie się chciał popisać przed swoją publicznością.
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina : 19:00
Spotkanie : IFK Norrkoping : HJK Helsinki
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.70
Bukmacher : Unibet
No cóż coś mi z tym bramkami nie wychodzi bo zawsze coś braknie ale cóż nie zawsze świeci słoneczko i pomimo niepowodzeń ciągnę dalej bramki , dziś coś z towarzyskich spotkań i pojedynek Szwedzko-Fiński , patrząc do tej pory na ich grę widać że obie drużyny są bardzo ofensywnie nastawione i tak wynik u Szwedów to dwa razy 6:1 i raz 3:1 natomiast Finowie w jedynym meczu jaki rozegrali pokonali inny zespół Szwedzki Hammarby 3:2 tak więc zapowiada się ciekawie ale jak to zwykle może być to zapowiedzi zapowiedziami a rzeczywistość rzeczywistością ale liczę na otwarty pojedynek w końcu to towarzyskie spotkanie a że obie sporo strzelają stąd u mnie i wysoki over !
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina: ATP TENIS Sofia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Janowicz J.
Typ: Janowicz J.
Kurs: 4.91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj po raz kolejny szukam szczęścia w tenisie. Pod lupę biorę spotkanie 1/8 finału turnieju rozgrywanym na hali w stolicy Bułgarii, w którym 13 rakieta świata - Dimitrov zmierzy się z naszym rodakiem, który nie dawno wrócił po dłuższej przerwie. Obecnie Jurek sklasyfikowany jest na 267 pozycji. Czy jest on w stanie pokonać dzisiaj ostatnio znakomicie dysponowanego Dimitrova? Bułgar w tym roku wygrał 10 na 11 spotkań, ulegając jedynie w półfinale AO po znakomitym pojedynku Nadalowi. Jurek W tym roku Janowicz wygrał 5 z 8 rozegranych meczów. Dobre wrażenie zrobił przegrywając po 5 setowym pojedynku w AO z Cilicem. Dimitrov z Janowiczem grali ze sobą trzykrotnie, 2 razy górą był Bułgar, raz na nawierzchni twardej wygrał Polak. Mam jednak nadzieję, że Jurek pokaże ten tenis, którym jeszcze jakiś czas temu zaskakiwał najlepszych tenisistów na świecie.
Pozdrawiam i powodzenia!
⛔ 100
 
P 750

panprezes123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;00
Spotkanie: Rhein Neckar Loewen - Vive Tauron Kielce.
Typ: 2 VIVE TAURON WYGRA
Kurs: 2,40
Bukmacher: BET365
Siły w czwartkowym starciu wydają się równe. Lwy grają u siebie, ale będzie to dla nich pierwszy mecz w tym roku natomiast gracze Vive już grali w wyjazdowych potyczkach z Piotrkowianinem (30:19 w lidze) i Czuwajem Przemyśl (40:26 w PP) Trener Talant Dujszebajew w obu spotkaniach nie wystawił uczestników MŚ.
Uważam że Kielczanie na pewno będą chcieli odegrać się za wysoką przegraną
i na szczęście dla mistrzów Polski dobrze wygląda ich sytuacja kadrowa - oprócz Mariusza Jurkiewicza do dyspozycji trenera będą wszyscy zawodnicy.
Licze na zaangażowanie naszych zawodników mecze w LM są dla nich priorytetem a co ciekawe, w niemieckim klubie wcale nie podchodzą do starcia z Vive z nadmiernymi emocjami. Trener Lwów Nikolaj Jacobsen niemal wprost deklaruje, że ważniejsza od Champions League jest dla niego Bundesliga.
Ps reasumując licze na zwycięsto vive . Powodzenia
&#39;&#39; o czym mam mówić o zwycięstwie ponosisz klęske kiedy nie masz się z kim dzielić szczęściem &#39;&#39;
⛔ 100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: ATP TENIS Sofia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Janowicz J.
Typ: Janowicz +4.5 gema
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gram moim zdaniem najbezpieczniejszy zaklad na to spotkanie i na ten dzien. Jurek bardzo dobrze sie na tej nawierzchni czuje gdzie ogromne znaczenie ma serwis a co jak co a serwis tutaj mu siedzi. Polak i Bulgar beda tutaj bombardowac sie serwisami i bardzo ciezko bedzie tutaj o przelamanie. Dimitrova to bedzie pierwsze spotkanie po Wielkim Szlemie. Pokazal tam sie z bardzo dobrej strony ale jak wiadomo po takich wielkich turniejach zawsze przychodzi lekki spadek formy i na to tez licze w tym spotkaniu. Ogladalem ostatnie mecze Jurka i jesli tylko Polak sie nie zagotuje (a czasem mu sie to zdarze jesli cos mu nie wyjdzie) to o zaklad jestem spokojny. Przewiduje spotkanie na styku i widze value w strone Janowicza. Polecam tez +4 gema w Betsson po 1.88 jednak ja ide troche bezpieczniej. Pozdro
Wcześniej podany typ na Janowicza czystego, powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Meshkov Brest - Szeged
Typ: 2
Kurs: 2,18
Bukmacher: :unibet:
Analiza:

Przed nami 10 kolejka Ligi Mistrzów w Piłce ręcznej, w tej kolejce Białoruski Meshkov Brest podejmuje u siebie Węgierski Pick Szeged.
Brest rozegrał 9 spotkań - 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki u siebie rozegrali 4 pojedynki z tego wygrali 2 spotkania, 1 remis i 1 porażka.
Przegrali z Vive Kielce 24:29, zremisowali z Celje 29:29 natomiast wygrane niespodziewane odnieśli z Rhein-Neckar 30:28 i 32:27 z Kristianstad.
Pick Szeged na wyjeździe rozegrali również 4 spotkania z czego 3 razy wygrali i tylko 1 raz przegrali, polegli z mega mocnym Vardarem 27:30, natomiast wygrali z Zagreb 26:24, z Celje 31:25 i Kristianstad 29:21.
W pierwszym meczu Węgierski zespół pokonał u siebie Brest 24:22.
Pick Szeged mają świetną sytuację w grupie, zajmują Oni 2 miejsce tuż za Vive Kielce a przed takimi zespołami jak Vardar czy Rhein-Neckar, Brest ma bezpieczną 5 lokatę i myślę, że na tej pozycji pozostaną do końca.
Zdecydowanie lepszych piłkarzy mają goście, w swoim zespole mają takie gwiazdy światowego handballa jak: D. Buntić, Petrus, Gorbok, Kallman, Skube czy Sego natomiast w zespole gospodarzy znam tylko byłego kołowego Vive R. Stojkovica, D. Rutenka oczywiście nie mylić z S. Rutenką, M. Babichev lecz są to tylko solidni piłkarze ręczni.

Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz, moim zdaniem powinny być z goła odmienne ale skoro są takie jakie są to ja ten kurs pobieram.

Powodzenia.
⛔ 100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Holandia, DBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rotterdam Challengers - ZZ Leiden
Typ: 2 AH-6.0
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Witam, na dzisiaj ciekawe starcie z holenderskiej koszykówki.????
Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 5. miejsce z 16 pkt. i bilansem 8-10. Bez straty punktów w ostanich 3 meczach, ale ze słabymi zespołami z dołu tabeli, a wcześniej przegrana z liderem tabeli Griningen i czwartą drużyną Dukes.
Goście z kolei zajmują 3. miejsce na w ligowej tabeli z dorobkiem 24 pkt i bilansem 12-6. Podobnie jak drużyna z Rotterdamu wygrali ostatnie 3 spotkania - z dwoma niżej notowanymi zespołami i czwartym Dukes. Jedyne drużyny, które ostatnio pozbawiły ich punktów to lider i wicelider tabeli.
Ale nie to zwróciło moją uwagę, a bezpośredni bilans spotkań H2H pomiędzy tymi drużynami. Od 24.10.2009 roku zmierzyły się ze sobą 30 razy i wszystkie z tych spotkań wygrała drużyna Leiden!! Różnica zwycięstwa zawsze była wysoka i nigdy nie spadła poniżej 6, co tu dużo mówić lepiej sami zobaczcie:

Jak widać jest to zupełna dominacja drużyny Leiden, jak dla mnie najpewniejszy mecz na dzisiaj.
ZWROT
 
S 32

stanczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Serie A
Godzina: 20:40
Spotkanie: Piacenza - Vibo Valentia
Typ: Piacenza WYGRA 1 seta i WYGRA cały mecz
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj mam mecz siatkówki we włoskiej lidze mężczyzn. Pierwszym argumentem jest forma Piacenzy u siebie, sporadyczne przegrane, na swoim terenie grają bardzo dobrze. Myślę, że od początku będą chcieli pokazać wyższość nad rywalami, być może po tabeli dużej przepaści nie widać, jednak gospodarze grają o niebo lepiej. Kontrargumentem jest ostatni mecz Vibo, gdzie podejmowali u siebie Padovę, z którą ledwo ledwo ugrali 3-2 przy wielkich trudnościach[Padova przedostanie miejsce w lidze, fatalna forma]. Jeśli nie potrafili u siebie ugrać tak banalnego rywala, to co dopiero z lepszą drużyną na wyjeździe? Do tego kluczowy fakt, że w Vibo nie zagra główny rozgrywający[kontuzja kolana]. Kurs nie powala, jednak uważam, że jest to wartwe gry, powodzenia!
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Włochy-SuperLega
Godzina: 20:40
Spotkanie: Piacenza - Vibo Valentia
Typ: Vibo win
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365

Witam,
Dziś zmiana dyscypliny, chciałem pograć coś w stronę Vive ale typ już padł, wiec poszukam niespodzianki w meczu Włoskiej siatkówki.
Spotkanie pomiędzy odbudowanej drużynie Piacenzy, która gra bardzo dobry sezon w porównaniu do poprzedniego, a zespołem Vibo, beniaminkiem, który jest miłym zaskoczeniem, i aktualnie zajmuje 8 miejsce, dające play-off.
Gospodarze ostatnio mieli stosunkowo łatwe mecze w których odnosili wygrane, porażka jedynie na wyjeździe z Lube i spektakularna wygrana z Perugia, co robi wrażenie.
Goście zaś na ostatnich 5 spotkań to aż 4 porażki, jednak był to ciężki maraton gdyż kolejno nastąpiły one z Perugia, Lube, Modena i znowu Lube ,także 3 najlepsze zespoły ligi. Na odbudowę wygrana z Padova.
Vibo wcześniej ogralo Verone czy Trentino, jak i dzisiejszego rywala we własnej hali 3:1.
Mecz zapowiada się niezwykle wyrównanie, a w takim razie kurs 4,33 to spore value, warte pogrania.
Dla mniej odważnych polecam +10,5 pkt po 1,90 lub +2,5 seta po 1,50.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Challenge Cup, kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: AEL Limassol - NUC Volleyball
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w europejskich pucharach w Challenge Cup. Drużyna z Cypru zagra dziś u siebie z drużyną ze szwajcarskiego Neuchatel. W pierwszym spotkaniu górą u siebie był zespół NUC, który wygrał 3-1 w setach (25-27 , 25-22, 25-16 , 25-21). W rewanżowym spotkaniu jestem zdania, że u siebie zespół cypryjski będzie górą. Kadrowo, jeszcze na własnym obiekcie silniejszym zespołem wydaje mi się być AEL. Cypryjska siatkówka rozwija się tak męska jak i kobieca i zespoły z tego kraju są coraz silniejsze i regularnie z roku na rok rozwijają się pod względem sportowym i finansowym. Do gospodyń dołączyły dwie doświadczone siatkarki Boncheva i Jovanovic, które dzisiaj powinny zagrać i według mnie gospodynie u siebie powinny sobie w tym rewanżu poradzić. Szwajcarski zespół zagra z dala od domu, a kadrowo nie prezentuje się lepiej od swych dzisiejszych rywalek więc myślę, że gospodynie spokojnie dziś ten mecz wygrają. Bardziej doświadczone zawodniczki na ten moment ma AEL i myślę, że to w tym meczu wystarczy.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: CSKA Moskwa vs Crena Zvezda Belgrad
Typ: 1 kwarta Crvena
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 09.02.2017/19:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/fuocklli/#szczegoly-meczu
Analiza:
22 kolejka Euroligi trwa, jedno z ciekawszych spotkań zacznie się za kilka minut, zdaniem bukmacherów faworyt jest tylko jeden, ale czy słusznie? Różnica klas jest znaczna, jednak Crvena nie odstaje w euroligowej tabeli CSKA. Drużyna z Belgradu zajmuje piąte miejsce, w meczach wyjazdowych ma bilans pięć do pięciu. Ostatnio przegrali dwa spotkania, odpowiednio z Partizanem, oraz Anadolu Efes. Porażki były zaskoczeniem. Crvena w ostatnim meczu, w pierwszej kwarcie miała zaledwie 8% punktów z pola, więc podejrzewam, że cały czas pracowali nad tym elementem w grze. Siła Crveny jest oparta na Serbach, zawodnikach z Ameryki. CSKA Moskwa też przegrało swój ostatni mecz w Euroilidze z Fenerbache, poprawili sobie trochę nastroje wygraną z Saratovem. Dziś obrona Crveny od pierwszych minut musi zwrócić uwagę na De Colo, Higginsa, najbardziej kluczowych graczy rosyjskiego klubu. Crvena pod koniec 2016r. pokazała, że można wygrać z CSKA, liczę na dobry początek w ich wykonaniu-powodzenia
⛔ 100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Premier League
Godzina: 23:15
Mecz: Raymond van Barneveld - Kim Huybrechts
Typ: Raymond van Barneveld
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Tydzień temu typ na Barneya wszedł i to przeciwko Lewisowi, dzisiaj ponawiamy przeciwko Huybrechtsowi. Cały czas Holender na bardzo wysokim poziomie. Po MŚ, po Mastersie gdzie pokazał klasę, także pierwsza kolejka była mocna. Wszedł słabo w mecz i dał się przełamać ale potem pokazał to z czego słynie. Wygrywał co jego, kiedy Lewis zacinał się na dablu to skrzętnie to wykorzystywał wygrywając 7-5 na średniej 99. Barney jest w gazie i trzeba to wykorzystać. Szczegolnie ze Kim, przy tak zacnym gronie, jest chyba jednak najsłabszym albo jednym z gorszych graczy w PL. Dostał się trochę kontrowersyjnie, w pierwszej kolejce uległ po średniej grze Wade&#39;owi 5-7 mimo ze rzucał na niezlej sredniej 100 to często grał falami. Własnie taką grę Barney często wyskorzystuje i liczę na kolejny pokaz jego ogromnych umiejetnosci.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
23:15
The Strongest - Montevideo Wanderers
Typ: Montevideo over 1,5 gola
Kurs: 5,30
Buk: unibet
Rewanżowy mecz kwalifikacji do rozgrywek Copa Libertadores. W pierwszym meczu niespodziewanie wygrali Boliwijczycy 2:0. Zatem chcąc marzyć o awansie do następnej rundy urugwajskie Montevideo Wanderers musi strzelić conajmniej dwie bramki. Na pewno gdzieś tam oceniam ten mecz zestawiając ze sobą poziomy piłki boliwijskiej i urugwajskiej. Boliwijczycy na kontynencie są zdecydowanie czerwoną latarnią. Piłka urugwajska stoi zdecydowanie wyżej, co chwila gdzieś w Europie pojawia się jakiś piłkarz z tamtej ligi, są to piłkarze dobrzy technicznie, szybcy. Za to nie wiem czy byłoby wielu którzy podaliby choć jednego znanego piłkarza z Boliwii, w Europie chyba nie ma zbyt wielu, chyba że w jakichś kiepskich drużynach. Na pewno atutem The Strongest będzie boisko, a raczej wysokość w m.n.p.m gdzie to boisko się znajduje. To duży atut, lecz mam wrażenie że ostatnio już nie aż tak duży i drużyny przyjezdne potrafią się przystosować do warunków. Kurs na gola w wykonaniu Montevideo Wanderers wynosi aż 1,83. Wydaje mi się że jednego goście powinni spokojnie strzelić, a myśląc o awansie muszą strzelić więcej. W poprzedniej rundzie dwa razy grałem na gole Montevideo bodajże z Sucre i weszły super kursy.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis San Francisco
Godzina: 23:00
Spotkanie:Quigley Eric vs J-P. SMITH
TYP: Quigley E.
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Eric Quigley to 28 letni tenisista z Usa od 5 lat w turze.Analogicznie jego przeciwnik,leworeczny Australijczyk.EQ odprawil w tym turze Smyczka w 3 setach co swiadczy o jego odpornosci psychicznej. POWODZENIA.
Kiepska analiza (trzecia lub kolejna kiepska w miesiącu)
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Premier League
Godzina: 22:15
Mecz: Wright - Van Gerven
Typ: Wright dnb
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż by tu powiedzieć stawiam przeciwko gościowi który jest najlepszy i wyprzedził pozostałych bardzo daleko w tyle. Pierwszy mecz z Garym zremisował raczej nie był to słaby mecz MvG bo średnia na poziomie 107 robi wrażenie poziom checkoutów 50 % więc też bardzo dobrze trzy 180 może mało ale przy takiej średniej nie ma tu znaczenia więc czemu stawiam na Wrighta ? Przede wszystkim kurs i długość rozgrywek czyli dość krótko bo wystarczy kilka błędów jedno przełamanie i nie ma czasu tego odrobić a przy stabilnej formie Wrighta jaką prezentował przez ostatni rok jest to bardzo możliwe że wykorzysta błąd holendra.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom