>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.02.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis - Montpellier
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gasquet - Dzumhur
Typ: Dzumhur +1.5 seta handicap
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Swego czasu bardzo często grałem na Bośniaka, gdy jeszcze był mniej znanym zawodnikiem, bo zawsze szczególnie w większych turniejach, sprawiał wiele problemu faworytom. Jak prześledzimy jego wyniki także z drugiej części poprzedniego sezonu, to urywał sety z takimi zawodnikami jak Dimitrov, Rublev, Tsonga, Zverev (z nim nawet wygrał w dwóch setach). Wygrywał z Fogninim, Seppim, co pozwoliło mu wygrać dwa halowe turnieje w końcówce ubiegłego sezonu - w Moskwie i St.Petersburgu. Dzumhur ma znakomitą statystykę pod ten typ na hali, z 18 rozegranych spotkań, tylko w jednym nie ugrał seta. Gasquet oczywiście znakomity zawodnik, lubi ten turniej, ale nie wyglądał wcale dobrze w meczu z Herbertem. Nie jest to hegemon, zdarzają się wpadki coraz częściej - choćby ten przegrany set z Herbertem, przed rokiem z De Scheeperem, w Metz odpadł z Istominem, w Doha z Tsitsipasem. Dość często gra trzysetówki, a Dzumhur jest idealnym graczem pod fajny i długi, trzysetowy mecz. O ile tylko zagra na swoim poziomie. W Australii obaj dotarli do trzeciej rundy, gdzie na ich drodze stanęli Federer i Nadal, więc wiele do powiedzenia nie mieli. Podsumowując, znając Dzumhura, który dość pewnie ograł Bemelmansa wczoraj, nie podda się w żadnym momencie i powinien podobnie jak Herbert trochę Gasqueta pomęczyć, a kto wie, może i pokonać.
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Słowacja - Tipsport Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Poprad - Bańska Bystrzyca
Typ: Eric Faille zdobędzie +1,5 punktu w klasyfikacji kanadyjskiej
Kurs: 2,60 fortuna
O meczu:
Mój wczorajszy typ zapunktował, ale niestety jedynie asystą. Dzisiaj próbujemy swoich sił w punktacji kanadyjskiej (gole i asysty). W dwóch z czterech meczach bezpośrednich Faille zdobył po 2 punkty. W sumie w obecnym sezonie zdobył już 19 goli i 21 asyst, punktuje więc praktycznie w każdym meczu. Bystrzyca wybiera się na trudny teren do Popradu, jednak jeśli chcą nadal walczyć o pierwsze miejsce, to powinni takie spotkania wygrywać. Średnio w meczach bezpośrednich dzisiejsi goście strzelają po 3 gole. Oby Eric maczał palce przy przynajmniej dwóch ???? Powodzenia!
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: Legia ha -1.0
Kurs: 3,45
Buk: LVBET
Analiza:
Wraca po śnie zimowym nasza rodzima liga, więc nie wypada zagrać coś innego jak, tym bardziej że na Dzień Dobry mamy hit 22 kolejki. Oba zespoły straciły swoich bardzo ważnych zawodników w przerwie zimowej, ale różnią się tym że Legia znalazła godnych następców a dziury jakie zostały w Zagłębiu po Jarku Jachu i przede wszystkim Kubie Świerczoku w najmniejszym stopniu nie zostały załatane. Co prawda Miedziowi ściągnęli Martina Nespora oraz Jakuba Maresa ze Slovana, ale moim zdaniem to nie ten kaliber co Świerczok, a warto w tym miejscu przypomnieć że po objęciu zespołu przez Mariusza Lewandowskiego Zagłębie strzeliło 9 bramek z czego 7 było autorstwa właśnie Świerczoka... Legia mimo sprzedaży tak ważnego zawodnika jak Moulin czy Guilherme oraz wypożyczeniu mniej ważnych dla zespołu Armando Sadiku do Levante czy Tomek Jodłowiec oraz Kuba Czerwiński do Piasta, potrafiła załatać te dziury, ba, Legia poczyniła takie transfery że moim zdaniem sporo się wzmocniła. Przyszli między innymi Eduardo z przeszłością w Szachtarze czy Arsenalu w barwach których grał regularnie w Lidze Mistrzów, Williama Remy&#39;ego z Montpellier, Marko Vesovicia - kapitana Rijeki, Domagoja Antolicia - wieloletnią podporę Dynama Zagrzeb czy młodego, obiecującego Mikołaja Kwietniewskiego z młodzieżowej drużyny Fulham. Do tego chyba najważniejsza wiadomość dla kibiców Wojskowych - Miro Radovic wraca po kontuzji. Romeo Jozak miał w końcu sporo czasu aby popracować z piłkarzami i ze swoich informacji wiem, że ta praca była bardzo efektywna. Trener zmienił ustawienie zespołu na 4:3:3 i podobno momentami wyglądało to znakomicie. Tym bardziej tak ofensywne ustawienie Stołecznych może sprawiać a w zasadzie jestem przekonany że będzie sprawiać ogromne kłopoty osłabionej defensywie Zagłębia. Problemy w defensywie widać u Miedziowych już było w ostatnich meczach sparingowych z jednym z outsiderów Rosyjskiej Ekstraklasy - Anzhy, kiedy to Lubinianie ulegli 0:3, następnie w takim samym stosunku ulegli Macedońskiemu Vardarowi. Moim zdaniem dziś wygra Legia i to Legia będzie do końca sezonu kroczyć po tytuł Mistrza Polski. Ma zdecydowanie najwięcej argumentów pod względem finansowym, administracyjnym, organizacyjnym i przede wszystkim sportowym. Brakowało tylko czasu Jozakowi na ułożenie po swojemu tego zespołu. Teraz gdy udało się wprowadzić swoją wizję na obozach Legia będzie niezwykle mocna. Powodzenia!
▶ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Valladolid
Typ: 1
Kurs: 2.15

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Długo decydowałem na jaki typ dziś postawić...Ostatecznie podjąłem decyzję o wyborze meczu drużyn z górnej części tabeli drugiej hiszpańskiej ligi. Drużynami tymi są: siódma Granada występująca w tym spotkaniu w roli gospodarza oraz dziewiąte Valladolid. Drużyna gospodarzy to zdecydowanie ekipa własnego boiska, z bilansem 9-2-1 zajmują drugą pozycję w lidze. Goście na wyjazdach bardzo mizernie (14poz) z bilansem 2-5-5, zeszłym sezonie mieli prawie najwięcej porażek w lidze na wyjazdach (11).
Granada wygrała ostatnie 5 meczy na swoim stadionie. Valladolid z formą wyjazdowa ostatnich 5 meczy 1-1-3, przy czy te dwa ostatnie pojedynki czyli remis i zwycięstwo to była istna obrona Częstochowy. Wartości obu drużyn to odpowiednio - Granada - 24 mln, Valladolid - 12 mln. Ich ostatnie pojedynki w kratkę, zatem nie biorę ich pod uwagę. Mam nadzieję, że i tym razem typek wjedzie. Powodzenia ????

✅115
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: RB Lipsk - FC Augsburg
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek dla formalności

Jak widać oba zespoły wysoko w ligowej tabeli. O ile ta sytuacja nie dziwi w przypadku zespołu z Lipska, o tyle w przypadku Augsburga można mówić o niespodziance ale zbudowano tam ciekawy zespół i to procentuje. Jednak w tym meczu idę w stronę faworyta. Gospodarze u siebie mają bilans 6 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki i w meczach domowych mają bilans gorszy tylko od Bayernu Monachium. Augsburg z kolei na wyjazdach zaliczył 3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki. Łatwego meczu dla gospodarzy się nie spodziewam o czym świadczą bezpośrednie starcia między tymi zespołami

Spacerku napewno nie będzie ale myślę, że Lipsk jest na tyle mocny, że u siebie powinien wygrać przewagą przynajmniej tego jednego gola.
Absencje w RB Lipsk:
obrońca Halstenberg (15 spotkań rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie) i pomocnik Forsberg (12 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Augsburgu:
obrońcy Gouweleeuw (20 spotkań rozegranych w tym sezonie), Opare (17 spotkań rozegranych w tym sezonie) i napastnicy Finnbogason (18 spotkań rozegranych w tym sezonie, 11 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Richter (2 spotkania rozegrane w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Z pewnością sporym osłabieniem u gości jest absencja ich najlepszego strzelca Finnbogasona. Siła ofensywna Augsburga traci przez to wiele. Myślę, że kluczem do zwycięstwa RB Lipsk będą mocniejsze skrzydła po ich stronie niż u rywala. Spodziewam się, że mecz będzie w miarę wyrównany, większe posiadanie piłki będzie po stronie gospodarzy i to oni będą lepsi ostatecznie przynajmniej o tę jedną bramkę.
✅75
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chiny
Godzina: 12:35

Spotkanie: Jiangsu Tongxi - Tianjin
TYP: Tjianjin win
Buk: forBet
Kurs: 7,25


WITAM,
Nie do końca rozumiem kursy wystawione na to spotkanie. Rozumiem że w tabeli ciut wyzej stoi ekipa gospodarzy ale ze sporą ilością punktów przewagi. Jednakże grają drużyny zajmujące 15 i 19 pozycję w lidze, i oba zespoły ostatnio grają po prostu słabo. Gdyby to gospodarze przegrywali minimalnie z niezłymi ekipami, to bymprzyjął te kursy z pokorą, ale tak nie jest, Jiangsu przegrywali ostatnio wyraźnie z przecietnymi drużynami.
Po za tym ostatnie 4 spotkania pomiedzynimi są na korzyść Tianjin, myślę że dziśrównież jest szansa na sukces gosci.

POWODZENIA ;)
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Górnik Zabrze
Typ: obie strzelą + over 2.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBet
Analiza:

Pierwsza kolejka Ekstraklasy po przerwie zimowej to trochę wróżenie z fusów. Sparingi często nijak mają się do pierwszych ligowych spotkań, a ogólna tendencja z ostatnich lat nie wróży zbyt dużo bramek w spotkaniach. Niemniej jednak, patrząc na ofensywne nastawienie gości z Zabrza i ich bardzo dobrą ofensywę, a także dość dziurawą linię obrony, liczę na bramki w tym meczu. Co do bramek Górnika jestem niemal pewien, a myślę, że gospodarze też powinni coś ustrzelić. Wystarczy przytoczyć fakt, iż zabrzanie tracili choć jedną bramkę we wszystkich meczach ligowych tego sezonu! W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych Wisła Płock zawsze wpisywała się na listę strzelców. Liczę na otwarty mecz!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Skra Bełchatów - AZS Olsztyn
Typ: (Handicap setowy -2.5 seta Bełchatów)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tutaj nie ma się co dużo rozpisywać Olsztyn gra słabo w meczach wyjazdowych. Ostatnio u siebie gładka przegrana z ZAKSĄ. Skra po bardzo emocjonującym meczu wygrywa po tie-breaku z Resovią w meczu wyjazdowym. Wygrana z Dinamo w czterech setach. Porażka w PP po trzech setach. Zwycięstwo na wyjezdzie z ONICO w trzech setach. Skra jest w fenomenalnej dyspozycji mimo braku Grzesia Łomacza. ONICO wyprzedziło Skrę o jedną pozycję przewaga jest bodajże pięć punktów. Skra ten mecz musi wygrać z słabo grającym ostatnio Olsztynem. Olsztyn sam Hadrava czy Kochanowski nie poradzą sobie z tak grającym zespołem z Bełchatowa. Liczę na łatwe trzy sety. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Legia
Typ: powyżej 10,5 RR
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj po zimowej przerwie wraca najlepsza liga świata, czyli nasza Ekstraklasa, do konkursu wybrałem mecz pomiędzy Zagłebiem Lubin a Legią Warszawa. Długo się zastanawiałem jak podejść do tego meczu, ponieważ serce mówi jedno, a rozum podpowiada drugie, osobiście wybieram się na ten mecz i liczę na dobre otwarcie Zagłebia oraz na to, że Legia jeszcze nie będzie w optymalnej formie, z poprzednich sezonów pamiętam, że goście dość wolno wchodzą z formą po zimowej przerwie. W obu zespołach doszło do dużych zmian w przerwie, z Lubina odeszło dwóch czołowych piłkarzy, najlpepszy stzrelec Świerczok oraz podstawowy stoper Jach, pozytywem jest na pewno powrót Starzyńskiego i na jego stałe fragmenty liczę najbardziej dzisiaj, Zagłebie w sparingach miało mega kłopoty ze skutecznością, ściągnię wcześniej to z wypożyczenia Nespora oraz kupiono Jakuba Marasa ze Slovana Bratysława, pozostałe transfery do klubu, czyli Moneta i Pietrzak są dla nie zrozumiałe, zawodnicy, którzy nie łapali się w swoich klubach nie wiem jak mają pomóc Zagłebiu, no ale mam nadzieję, że się mylę i trener Lewandowski coś w nich jednak widzi jak zostali ściągnięci. Legia była bardzo aktywna w przerwie jeśli chodzi o transfery, ich kadra została dość mocno przebudowana i na to też liczę, że po tych zmianach nie będą jeszcze dzisiaj do końca zgrani i że ten fakt wykorzystają gospodarze. Jednak moim głównym typem na ten mecz są rzuty rożne, obie ekipy nabijają ich dość sporo i dziś wieczorem myślę, że trochę cornerów zobaczymy, Zagłebie w meczach u siebie ma średnią 9,5 RR, natomiast w meczach wyjazdowych Legii pada jeszcze wiecej rzutów rożnych, bo średnio aż 10,4. Powodzenia.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Wisła Płock – Górnik Zabrze
Typ: over 3.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza:

Wiele już zostało napisane i powiedziane o tym spotkaniu i pójście w kierunku bramek wydaje się jakimś najrozsądniejszym punktem. Absencje Górnika w defensywie są ogromne, ta linia jaką dziś zobaczymy nigdy ze sobą nie grała, jest bez doświadczenia a sami wiemy ze beniaminek w najwyższej formie, w najmocniejszym zestawieniu i tak tracił na potęgę, przyczyna była i jest prosta to nie ich gra, ona opiera się na tym by grać szybko, zdobywać o jedną bramkę więcej do rywala. Tutaj wielkie pochwały że cały trzon składu został utrzymany z Angulo na czele. Widzę że pojawia się tutaj kilka wątpliwości czy będzie ich stać na to samo co w pierwszej rundzie, ale tam też przecież wróżono kryzys i przyszedł w samej końcówce, gdzie było widać że ten zespół po prostu jest zmęczony. Czy to zmęczenie będzie jeszcze trwać, moim zdaniem nie, może pojawi się szybciej niż w pierwszej rundzie ale na dziś myślę że Górnik będzie miał znowu siły by biegać. Wisła Płock po Legii najmniej kompromisowa ekipa, tylko trzy remisy, w tym tylko jeden przed własną publicznością. Trzeba zauważyć że jakoś wielkiej różnicy w tym gdzie punktują dom/wyjazd nie widać potrafią to robić tu i tam. W ich przypadku ta przerwa przyszła za wcześnie bo naprawdę mocno się rozkręcali, ograli na wyjeździe Legie oraz swoją imienniczkę z Krakowa. Mają swój pomysł na grę, dla mnie najmocniejsza jest druga linia z Furmanem, Merebashvilim oraz Varelą stąd też potrafią mieć zastoje bo w defensywie nie ma co ukrywać wybitnych graczy nie maja i jak szwankuje druga linia jest problem, atak jest nieskuteczny stąd często do bardzo dobrej gry w drugiej linii brakowało bramek. W tym aspekcie jest jakieś małe światełko w tunelu bo Kante dobrze wyglądał w gierkach towarzyskich. Rozpoczniemy 2018 rok na podstawie tego co widzieliśmy w 2017 zobaczymy czy jest diametralna różnica w grze obu ekip, jeśli nie to myślę że bramki tutaj wpadną.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja , kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Saratov vs Dinamo Kazan
Typ: Dinamo Kazan -2,5 handi setowe
Kurs: 3,0
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wielkie Dinamo Kazan gra dzis z Sratovem .
Kursy bardzo spadly na Sratov , poniewaz sa spekulacje , ze moga zagrac rezerwy Kazania w tym meczu . Bardzo duzo ludzi poszlo tym tropem i dalo sie zlapac w pulapke bukmacherow albo wygraja na tym .
Jednak mi ten mecz za bardzo smierdzi , bym uwierzyl , ze Kazan odpusci ten mecz , za duzo wokol tego meczu sie dzieje i za duzo ludzi wierzy w zwyciestwo Saratova . Handi -1,5 Kazan tez dobra opcja chyba.
⛔100
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Holandia 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dordrecht-Helmond
Typ: Dordrecht -1,5
Kurs: 3,7
Bukmacher: Milenium
Analiza:
W zasadzie podając ten typ kieruję się ostatnimi wynikami oraz miejscem w tabeli. Gospodarze 13 miejsce i 31 pkt zgromadzonych do tej pory i tylko 2 pkt straty do miejsca gwarantującego walkę o ćwierćfinał wejścia do 1 ligi. Goście natomiast miejsce przedostatnie w lidze, 9 pkt przewagi nad miejscem spadkowym. Ostatnie wyniki obu drużyn

Liczę na podtrzymanie dobrej passy przez gospodarzy i wygraną minimum dwoma bramkami. Kurs zachęcający ;)
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie Fenerbahce Ulker- Brose Baskets
Typ: Fenerbahe -11,5 pkt handi
Kurs: 1,81
Bukmacher :fortuna
Analiza. Ktos juz pisał o tym meczu stawiając na Brose z handi. Jak sie jednak zapytam....komu podoba sie gra i skład Brose w tym sezonie??? Brak chetnych??? O ile w ubiegłym sezonie byli objawieniem tak teraz graja słabo zaliczając wpadki nie tylko w eurolidze ale równiez w lidze niemieckiej - szczególnie porażka ponad 30 punktami z Bonn może szokować. Skład Brose jest w tym sezonie słaby...stracili Melliego na rzecz Fenerbahe, zatrudnili slabego w obronie Wrihta którego jedynym marzeniem jest kolejny rzut za trzy. W składzie Brose brakuje ogniw które mogą ciągnać zespół w kryzysie. Fenerbahe owszem oklep z Olymiakosem ale odbili to srogim laniem Efesu, który moim zdaniem nie jest aktualnie słabszy od Niemców. Roster turków dość szeroki, dziś nie zagra tylko kontuzjowany Nunnaly. U Brose zabraknie Taylora, Mitrovics i Harrisa, a nie wiadomo czy i jak zagra kontuzjowany ostatnio Radosevic. W ich pierwszym meczu w tym sezonie łatwe zwyciestwo Fener 80:57, myśle ze dzis różnica moze byc podobna
⛔100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ath. Bilbao-Las Palmas
Typ:
Spotkanie/obie drużyny strzelą brame 1/nie
Kurs:
2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, dzisiaj znów zaczepię hiszpańską piłkę i oby z takim samym skutkiem co wczoraj.
Z jednej strony mamy drużynę z kraju basków która ostatnimi czasy musiała mierzyć się z drużynami z czuba tabeli i trzeba powiedzieć że poradzili sobie bardzo przyzwoicie. Nie strzelali wielu goli ale również ich nie tracili czego nie można powiedzieć o drużynie z wysp Kanaryjskich, która traci wiele bramek i sama ma problemy z ich zdobywaniem nawet z rywalami dużo słabszymi od Ath.
Na dzisiaj nie widzę choćby cienia szansy na inny wynik niż zwycięstwo Bilbao, kurs na taki typ jest zbyt niski więc gram tutaj zwycięstwo basków do zera. Dokładny wynik 2:0.
Powodzenia!
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: under 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj wraca nasza kochana Ekstraklasa! Zagłębie podejmuję na własnym terenie drużynę Mistrza Polski. Jak zazwyczaj nie podobały mi się transfery Legionistów tak teraz mogę powiedzieć, że zrobili bardzo ciekawe ruchy transferowe, które statystycznie powinny dać Legii mistrzostwo w aktualnym sezonie. Mimo tego Legia grała fatalnie w sparingach, najbardziej pamiętny dla kibiców jest meczem z Czeskim klubem Pilzno, gdzie Legia przegrała aż 1:5. Turniej na Florydzie również zagrali bardzo słabo (dwie porażki z Ekwadorską Barceloną i Atletico Nacional). Jak to zazwyczaj bywa w naszej lidze... Spodziewam się nudnego meczu z małą ilością goli. Mam duże przeczucie że Legia wcale tego meczu nie wygra, a padnie remis. Transfer Świerczoka z Zabłębia do Ludogortsa na pewno bardzo osłabił gospodarzy. Myślę, że jeśli Legia ten mecz wygra to skromnym wynikiem 1:0 zdobytego gdzieś po 70 minucie. Polecam również spróbować typu 0:0 do przerwy.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: RB Lipsk - FC Augsburg
Typ: obie strzelą
Kurs:
1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek 22 kolejki niemieckiej Bundesligi - mecz drużyn, które mają realne szanse na grę w Lidze Mistrzów. W lepszej sytuacji jest Lipsk, który aktualnie zajmuje 3 miejsce, ale ma przewagę tylko 4 punktów nad 7 Augsburgiem.
Historia pojedynków tych drużyn jasno pokazuje, że Augsburg jest bardzo niewygodnym rywalem dla gospodarzy. W ostatnich 5 meczach (począwszy od 2011 roku, a kończąc na 9 września 2017) - goście zawsze zdobywali minimum 1 gola, co ciekawe w 3 meczach Lipsk nie potrafił strzelić nawet 1 bramki.
Faworytem w tym spotkaniu jest na pewno Lipsk, jednak nie można skreślać Augsburg&#39;a, który ma ogromny potencjał.
Przewiduje w tym mecze minimum 2 gole (po 1 dla każdej z drużyn) - gol Lipska wydaje się pewniaczkiem, dlatego trudność typu polega głównie na golu Augsburga, który w 6 na 10 ostatnich meczach wyjazdowych - ligowych strzelał gola swoim rywalom.
Sytuację kadrowa i szerszą analizę przygotował już kolega wyżej, dlatego od siebie tylko dodam tyle, że Lipsk stracił 5 krotnie przynajmniej 1 gola - w 7 ostatnich meczach ligowych - domowych.
Przewidywany wynik 2-1 dla Lipska
⛔100
 
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina vs. Juventus
Typ: Dokładny wynik meczu 1:2
Kurs: 7,60
Bukmacher: fortuna
Analiza: Juventus ma teraz ważną częśc sezonu przed sobą. Trudny rywal w lidze - Napoli - z wielkimi ambicjami i motywacją aby wygrac Serie A. Trudny rywal w LM - Tottenham - mający nadzieję na awans do Ćwiercfinału tych rozgrywek. Całe szczęście, że oba mecze dzieli 4 dni przerwy. Fiorentinę Juve powinno pokonac dośc spokojnie. Ostatnio forma gości jest wysoka. Wspólnie z Napoli mają długą passę zwycięstw. Do tego dochodzi bardzo dobra gra wyjazdowa z jednym tylko remisem i jedną porażką na 11 spotkań. Fiorentina z kolei zatraciła jakośc gry, którą dysponowała w ostatnich sezonach. Miałem zamiar grac czystą &quot;2&quot; ale ktoś mnie uprzedził. Spróbuję zatem ryzykownie na DW. Raz już w tym miesiącu typowałem DW i było bardzo blisko, zabrakło 1 bramki. Warty uwagi jest też kurs na 0:1 za 5.60. Ja jednak liczę na to, że mecz będzie bardziej otwarty i obejrzymy 3 bramki. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - belgia proximus league
Godzina: 20:30
Spotkanie: beerschot-westerlo
Typ: beerschot remis-zwrot

Kurs: 1.79
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,mowilem sobie ze nie bede typowal pilki bo nie wchodzi ale znalazlem bardzo ciekawy mecz w drugiej lidze belgijskiej.nie wiem dlaczego na beerschot bukmacher podniosl znaczaca kurs bo dla mnie jest faworytem meczu,do konca zostaly 3 kolejki i wiadomo ze westerlo nie ma szans na awans,a wrecz przeciwnie bedzie musial walczyc w barazach o utrzymanie.gospodarze sa przeciwnym biegunie,juz dzis moga swietowac awans jesli dobrze mecze sie uloza.mysle ze gospodarze bede zdeterminowani zeby zakonczyc sprawe awansu juz dzisiaj przed wlasna publicznoscia,mysle ze nie przegraja meczu z westerlo,ktory slabo gra na wyjazdach.pozdrawiam
▶ZWROT
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rublev - Tsonga
Typ: Rublev

Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Młodzian w zdecydowanie lepszej formie, ponadto wczoraj odpoczywał. Tsonga powolny i ospały, wczoraj 2.5 h batalii z Manhutem, który nie dość ze od dłuższego czasu ma z singlem tyle zwiaząnego co nic, to w dodatku kontuzjowany. Mimo to Tsonga ani razu nie potrafił go przełamać. Dzisiaj zwycięstwo Francuzów u Gasqueta i Poullie, wiec limit wykorzystany. Rublowa zdecydowanie w gazie, zaliczył juz finał w tym roku, do tego przyzwoity występ na AO. Tutaj w Montpellier także elegancko dwa przekonywujące zwycięstwa 2:0 Rublowa kurs 2.20 w fortunie do grania.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Francja 2
Godz: 20:00
Spotkanie: Tours - Paris
Typ: DNB Paris
Kurs 1,67
Buk fortuna
analiza:
Całkiem przyjemny kurs na beniaminka Paris.
Zacznę od zespołu gospodarzy. Zajmują oni ostatnie miejsce z dorobkiem 9 punktów. Ich strata do bezpiecznej pozycji wynosi 16 oczek, a do baraży 11. Przegrywają mecz za meczem, czasem zdobywają jakies punkty). Na 12 meczów u siebie bilans 2-1-9.
Paris wciąż walczą o awans do Ligue 1. Przy dzisiejszej wygranej i sprzyjających wynikach innych drużyn mogą wskoczyć na 2 miejsce. Paris w lidze w delegacji ostatni raz przegrali w Październiku kiedy to ulegli Sochaux 1-0. Myślę, że kurs na gości jest wysoki gdyż mimo wszystko są oni beniaminkiem i ich dobre występy niekiedy stoją pod znakiem zapytania. Na czystą dwójkę można ryzykować po kursie 2,50.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom