>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.02.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich - C.Palace
Typ: BTS&over2,5
Kurs: 2.40

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Przeglądałem spotkania i zatrzymałem się tutaj, patrzę na ten mecz i mówię bramki, bramki i jeszcze raz bramki Norwich odbiło się od dna wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań desperacko szukając jakichkolwiek punktów aby wydostać się ze strefy spadkowej a żeby to zrobić muszą strzelać bramki a że tracą ich też najwięcej w lidze to jestem spokojny o to, że Orły z lepszą jakością piłkarską zanotują chociaż 1 trafienie do siatki. Widzę tutaj oczami wyobraźni bardzo ciekawy mecz z wieloma akcjami a goście też nie mogą pozwalać sobie w takich meczach na nie wywożenie pkt gdyż strefa spadkowa może ich szybko przywitać. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Projekt Warszawa vs Dyn. Moskwa
Typ: Dyn. Moskwa -2/5 seta
Kurs: 2.70

Bukmacher: Betfan
Analiza:

Projekt Warszawa po bardzo słabych wynikach (4 porażki z rzędu w PL) , z 1pkt w LM po 3 spotkaniach juz nie ma szans na awans i dalszą grę w LM. Obecnie po zarażeniach COVID-19 wyglądają słabiutko... Dochodzą kontuzje - Piotr Nowakowski, Bartosz Kwolek , Jan Fornal i Jakub Kowalczyk sprawia ze na przyjęciu i środku nie ma możliwości zmiany.
A Dynamo Moskwa radzi sobie bardzo dobrze! Grają tutaj o zapewnienie sobie awansu i umocnienie się na 1 miejscu w grupie.
Już w pierwszym meczy wygranym 3:2 przez Dynamo (gdzie dostępni byli wszyscy z Warszawy) przeważali oni na bloku i serwisie... Szczególnie serwis to ich najgroźniejsza broń (ostatni ligowy mecz 13 asów) a jak ma się postawić Projekt Warszawa grając bez podstawowych przyjmujących?! Nie widzę tego. Tu będzie rzeź i zabawa ekipy z Rosji.

170
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +353
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Anglia , Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich City - Crystal Palace
Typ: Czerwona kartka TAK
Kurs: 4.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Media promuja gospodarzy, ktorzy wygrali niby 4 na 5 ostatnich meczow, w Norwich sie zmienil trener i nie a juz zdecydowanie najgorsza druzyna ligi. Kazdy ma szanse z dolu sie utrzymac, ale kazdy inaczej zareagowal na zagrozenie spadkiem, oprocz Burnley, ktore nie zareagowalo wcale, nie panikujac.

Ewidentnie widac, ze Norwich zaznacza sobie w grafiku mecze, w ktorych powalczy, pozostale olewaja cieply moczem i bez roznicy im czy bedzie 0-5 czy 0-7. Niektorzy przeciwnicy sa w ich zasiegu lub kryzysie i oni to wykorzystuja.

To ze media ich zachwalaja jest wystarczajaca przyczyna by odpuscic, Crystal Palace to druzyna kitora ich bije cwaniactwem i doswiadczeniem. Wiele meczow otwieraja po karnym Milivojevica, a Norwich jak zostana np przekreceni przez sedziego to pojda na calosc i beda grac brutalnie. O porazke nikt nie bedzie mial pretesji, takowe beda jesli sie nie przyloza. A jesli beda przegrywac, to emocje moga dac o sobie znac i zlapia czerwien w drugiej polowie

Na to licze

Norwich - Crystal Palace 0-1, 1-2

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Betis Sevilla
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot stawki)
Kurs:
3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsze półfinałowe starcie w Pucharze Króla w Hiszpanii pomiędzy Vallecano, a Betisem. W rywalizacji pozostało już tylko cztery drużyny i nie ma wśród nich ani Realu, ani Barcelony, ani Athletico. Tak więc jedna z drużyn która podniesie Puchar zakwalifikuje sie do gry w Europie i nie będzie to nikt z "wielkiej trójki". W czterech ostatnich meczach ligowych zespół z Madrytu doznał aż trzech porażek w tym pierwszej na własnym obiekcie (z Bilbao 0:1). Jednak potyczki u siebie to nadal ich wielki atut, gdyż wygrali tam 8 z 11 spotkań w LaLiga. Stawiam że dzisiaj miejscowi staną na wysokości zadania i będą atakować z całych sił, aby wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem. Przyjezdni w tej chwili to druga siła pod względem spotkań wyjazdowych. Podopieczni Manuela Pellegriniego zdobyli 20 punktów w 11 meczach. Tak więc zapowiada nam się ciekawe i wyrównane spotkanie mam nadzieję, że ze spora ilością goli, a drużyny do tego mamy wyborne. Betis 41 goli w 23 grach, Rayo 27 w 22. Trzy gole to moim zdaniem minimum w tym pojedynku, ja jednak idę o gola dalej.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +36
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Celtic
Typ: Celtic over 7,5 RR
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Celtic - szkocka maszynka do rożnych. Niedawno stawiałem na rogi w derbach Glasgow, a praktycznie Celtic sam pokrył tą linie nabijając 10 rożnych. A co więcej.. Celtic prowadził do przerwy już 3:0, nie musiał tyle atakować, a dalej się utrzymywał przy piłce i nabił 5 rożnych w drugiej połowie. Celtic jest w formie - łatwe zwycięstwo z Rangersami czyli z drugą drużyną w lidze. Aberdeen zajmuje 7 miejsce i przed nimi bardzo trudne spotkanie z rozpędzonym Celticiem. Goście dobrze się aktualnie prezentują. Szybko i sprawnie przechodzą pod pole przeciwnika, stwarzając najwięcej zagrożenia z bocznych sektorów boiska. Sprowadzenie Japończyka Hatate jest strzałem w dziesiątkę. Kreatywny zawodnik z dobrym strzałem. Zawodnik ma to coś i jak tak dalej pójdzie to może długo nie pograć w Celticu bo jakiś lepszy klub go sprowadzi. 4 mecze, 3 bramki i 2 asysty. W tym w 3 meczach nie grał 90 minut, tylko schodził w 45, 67, 72 minucie. Piszę o tym zawodniku bo może być o nim głośno. Hatate to sporo jakości w ofensywie gości. Teraz wracając do rożnych.. średnio w lidze 9,76 RR/mecz, a na wyjeździe 9,23 RR/mecz. Linie wysokie, ale Celtic w formie powinien bez problemu je pokryć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Celtic
Typ: Celtic over 7,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.72
Bukmacher: forbet

Przepraszam, że tak późno piszę, ale byłem dziś w pracy więc dopiero teraz znalazłem czas na analizę, czemu akurat ten sam typ co kolega wyżej?
A dlatego, że widziałem już ta linie rano i rano ją zagralem więc ta propozycja miala być podana od rana ale dopiero teraz mam czas... nawet mogę podesłać screena że kupon zagralem dziś tzn. o godzinie 13.46 pisze to tylko dlatego, żeby później nie było że kradnę coś komuś, ludzie są różni...


Celtic w lidze pod względem rzutów rożnych miażdży każdego, nie ma lepszej i ofensywniejszej pod tym aspektem drużyny w całej lidze, Celtic ma średnia 9,8 rożnego na mecz.
Dziś dodatkowym plusem tej propozycji jest to, ze celtic gra na wyjeździe z 7 drużyna ligi która ciągle biję się o top 6 czyli o grupę mistrzowska.
Celtic ma tylko punkt przewagi nad Rangersami więc aby zdobyć mistrzostwo muszą co mecz punktować, a jak to w takich ligach jak w Szkockiej gdzie są tylko dwie drużyny które walczą o mistrza to reszta drużyn gra zawsze defensywnie co przynosi dużo rożnych.
Celtic na ostatnie 10 meczy zdołali pokryć 9 razy ta linie i w jednym meczu brakło jednego rożnego aby ta linia była pokryta.

Powtórzony typ
100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +167
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom