>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Paris SG
Typ: Ile goli padnie w 1. połowie? Więcej niż 1,5
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam, oto mój pierwszy typ na tej stronie. Sądząc po stawce tego pojedynku nie ma co liczyć na obronę wyniku przez Paryżan, moim zdaniem Chelsea jak i PSG od pierwszego gwizdka ruszą na bramkę rywala. Kurs całkiem znośny jak na taki typ, sam osobiście na to położyłem. W ostatnim meczu OVER się pokrył, liczę że w tym meczu również się to wydarzy. Chelsea nie ma co liczyć na dobry wynik w lidze, zostaje zatem walka na Europejskich salonach. Natomiast ambitni piłkarze ze stolicy Francji mają chrapkę na zwojowanie Europy. Jeszcze jeden fakt przemawiający za moim typem to ofensywnie usposobieni piłkarze oby dwóch ekip (Ibra, Costa, Cavani, Di Maria, Hazard) można wymieniać do ostatniego obrońcy, wszyscy potrafią zaczarować.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea vs PSG
Typ: over 2,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: betano
Analiza:
Witam, na dzisiaj jeszcze kilka słów ode mnie na temat HITU DNIA, bo takim bez wahania można nazwać ten pojedynek. Zostało napisane już wiele i tak mając na uwadze argumenty forumowiczów jak i swoje przemyślenia typuję, że padną dzisiaj minimum 3 bramki.
Osłabione z tyłu Chelsea nie będzie spokojnie przyjmowała rywala pod swoim polek karnym, tylko mając na uwadze braki kadrowe w defensywie będą starali się grać pod bramką PSG, będą po prostu atakować- bo oni muszą/ potrzebują bramek by awansować!
PSG natomiast mogło by zagrać na 0-0, ale jak się gra na remis to przeważnie się przegrywa, tym bardziej, że przy 0-0 Niebiescy cały czas będą atakować, bo jedna bramka może dać im awans. Więc na pewno nie będzie gry na 0-0 przez gości, tym bardziej, że mają z przodu dobrych, wszechstronnych zawodników, którzy tą bramkę na pewno zdobędą. Chelsea jak pisałem też będzie atakować i nie spodziewam się, by wynik jakoś szybko został przesądzony i tak jedna z drużyn (ta która w danej chwili spoglądając na wynik jest poza turniejem) będzie atakować automatycznie narażając się na kontry. Jest jeden szkopuł w tym wszystkim a mianowicie słaba postawa gospodarzy i szybkie 2 gole PSG- wtedy francuzi przestaną się starać a i Chelsea odpuści, bo 4 bramek na pewno nie strzelą, poza tym wariantem over raczej zostanie pokryty. Spodziewam się jednak BTS i gry od bramki do bramki- w sensie ofensywnego spotkania.
✅ 91
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna
Godz: 20:45
Spotkanie:
Chelsea - PSG
Typ:
Chelsea wygra lub zremisuje
Kurs:
1,56
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Chyba najwyższy kurs na taki wariant. Ja tam jednak wierzę w Londyński zespół. Na pewno nie są na straconej pozycji, a jeszcze pewniejsze jest to że na pewno nie są bez szans. PSG, fakt grają bardzo dobrze w Pucharach, są mega mocni z Ibrą na czele. Ale jednak Chelsea, to dalej ogromny potencjał. To, że im w lidze nie idzie nie znaczy, że w Lidze Mistrzów będzie tak samo. Pierwszy mecz w Paryżu, nie wyglądał wcale tak źle. Dzisiaj też będą mieli swoje okazje. Będzie to na pewno ciężka przeprawa. Ale i nie z takimi meczami sobie Chelsea radziła. Mógłbym przytoczyć kilka innych spotkań, ale nie o to się tu rozchodzi. Defensywa PSG, też miewa swoje przestoje. Jak taki Mikel potrafił zdobyć bramkę no to tym bardziej ktokolwiek inny z Chelsea. Będą próbować dominować swoich rywali, ale z tym może aż tak bym się nie nastawiał, bo PSG też nie przyleciało do Anglii się bronić. Ibra jak widać głodny kolejnych bramek. Ciężko go upilnować, ale ..nie można być zawsze pewnym, że i dzisiaj mu mecz wyjdzie. Jak na moje to będzie zacięty mecz, ale z lekką nawiązką dla Londyńskiej Chelsea. Nawet taki Costa, który ma swoje humorki i coś tam się zbulwersuje to może zrobić &#39;lekką&#39; różnicę. To nie to samo co Ibrakadabra, ale i też nie wolno go skreślać. Na awans Chelsea nie zaryzykuję, ale to 1x bardzo mi się podoba i tak gram.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Godzina: 20,45
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: Chelsea wygra i w meczu padnie under 3,5 gola
Kurs: 3,70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy
drużynami Chelsea Londyn i PSG. W pierwszym meczu tych druzyn PSG wygrało 2:1 po bramkach
Cavaniego i samobójczej Mikela. Oby dwa zespoły chcą awansu dlatego uważam, że do dzisiejszego
spotkania oba zespoły podejdą bardzo skoncentrowane i zdeterminowane. Chelsea ma jeszcze
szanse na awans, Londyńczycy to zespół który juz nie raz dowodził, że potrafi wychodzić
z beznadziejnych wręcz sytuacji i awansować do kolejnej rundy. Dla Chelsea jest to mecz
sezonu, dlatego każdy z zawodników zapewne da z siebie wszystko i będą walczyć do ostatniej minuty.
Mecz ten będzie trudny dla obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami
oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze zamieniać na bramki. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi
zespołami były bardzo wyrównane, myślę że dzisiaj będzie podobnie.
Właściwie dla Chelsea żeby uratować ten sezon potrzebny jest sukces w Lidze Mistrzów.
Chelsea zagra dzisiaj bez swojego kapitana Terrego, który nie zdąrzył wyleczyć kontuzji
jednak środek Ivanovic - Cahill spisuje się dobrze i uważam, że dzisiaj też zacisną
zęby i będą walczyć do samego końca. Moim zdaniem dzisiejszy mecz wygra Chelsea
po perfekcyjnym meczu. Mój typ na ten mecz to 2:0
⛔ 100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Paris SG
Typ: over 4.5
Kurs: 5.58
Bukmacher: BaH
Analiza:
Witam. Troszke się spóżniłem i widze ż już wszytskie możliwe typy na mecz CL miedzy Chelsea a PSG zostały dodane ???? pójde więc w strone goli. Myśle że mimo iz w BPL londyńczyce spisują się średni to CL jest ich konikiem na ten sezon i zrobią wszytsko żeby awansować, a co za tym idzie mogą natknąć sie na szybkie kontry PSG. Obydwie drużyny maja niesamowity potencjał w ataku, a i problemy kadrowe w obronie Chelsea mogą sprawić że mecz będzie obfitował w bramki
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit St. Petersburg - Benfica Lizbona
Typ: BTS i remis
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoly przystapia do meczu oslabione w defensywnych formacjach.Benfica zagra bez podstawowego bramkarza J.Cesara oraz 3srodkowych obroncow wiec beda musieli przesunac defensywnego pomocnika Samarisa do obrony. Zenit oslabiony brakiem Criscito i def.pomocnika J.Garcii i z Garayem na lawce.Benfica w ostatnich meczach nie miala problemow ze strzeleniem gola i najstarsi gorale nie pamietaja kiedy im sie to nie udalo, bramka strzelona na wyjezdzie ustawi ten mecz, a Zenit wychodzi ofensywnie z trojka napastnikow Hulk,Dziuba,Kokorin i za ich plecami ofensywny pomocnik Danny wiec na szachy sie tu nie zanosi a obrona Benfici jest zbyt kiepska by zagrac na 0.Mecz powinien byc jednak wyrownany bo Benfica ma sporo jakosci z przodu w pierwszym meczu byli wyraznie lepszy i bramkowy remis jest tu realna opcja, zwlaszcza ze daje gosciom awans.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga węgierska
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Bekescsaba - Ferencvaros
Typ:
liczba goli strzelonych przez Ferencvaros - powyżej 1,5
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Lider kontra ostatnia drużyna. Zespół, który strzelił najwięcej goli kontra drużyna, która zdobyła ich najmniej. I oczywiście zespół który stracił najmniej goli (12 w 23 meczach!) kontra drużyna która tych goli straciła najwięcej (średnio 2 na mecz). Oczywiście patrząc po statystykach drużyna gospodarzy nie ma jakichkolwiek szans, ale bezpośrednie spotkania wcale nie były łatwe dla obecnego lidera - w 5 ostatnich spotkaniach trzy wygrane po 1/0 i dwa remisy. Ostatnio Ferencvaros nie błyszczy formą i ciuła te punkty, ale mając taką przewagę trudno im się dziwić, że mobilizacji też brak. Inna sprawa, że grają z zespołem, który zajmuje ostatnie miejsce w lidze i myślę, że to będzie główny powód do zapału, bo trochę by się już musieli tłumaczyć, gdyby stracili dzisiaj punkty. Dlatego myślę, że spokojnie wyrobią sobie dwubramkową przewagę i dotrzymają do końca spotkania.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda - 1/64-finału
Godzina: 23:00
Spotkanie: Townsend - King
Typ: DW 2:0
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Minimalna faworytka tego spotkania wedlug bukmacherow jest King. Co prawda obie zawodniczki dzieli ponad 150 miejsc w rankingu WTA, ale ja dzisiaj decyduje sie zagrac w strone Townsend, ktora przebrenela eliminacje pokonujac Rodine i Sevastova. Ostatni mecz King to byl mecz na twardej miesiac z temu w ITF. Wiec na pewno brakuje troche ogrania. Townsend juz zagrala dwa mecze i bardzo dobrze sie czuje grajac na wlasnych smieciach. King jest wielka zagadka. Dlatego decyduje sie zagrac na Townsend, ktora dobrze prezentowala sie w kwalifikacjach. H2H na jej korzysc, co prawda wygrala na ziemnej, ale pewnie 2:0. Polecam
⛔ 100
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: BTS w drugiej połowie - Tak
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie ma sensu kierować się w stronę Paryżan biorąc pod uwagę sytuację w ligach, po pierwsze Premier League i Ligue 1 to niebo i ziema, po drugie Chelsea może i nie zachwyca w PL ale w LM grają całkiem dobrze, pierwszy mecz z PSG też nie był najgorszy i The Blues mieli sporo okazji na ustrzelenie czegoś więcej. Sam Costa miał dwie setki ale niestety Diego bez skuteczności z poprzedniego sezonu.
Liga Mistrzów to zupełnie co innego nic rozgrywki krajowe, poza FA CUP to jedyne pole gdzie Londyńczycy mogą jeszcze cokolwiek ugrać w tym sezonie i jestem w 100% pewny, że ruszą na PSG i będą chcieli wygrwać im ten awans.
Trzeba brać też pod uwagę to, że w pierwszym meczy nie było Matica, a dziaj już zagra prawdopodobnie obok Mikela więc mimo braku Zoumy defensywa nie jest najgorsza Cahill i Ivanović na środku radzą sobię już całkiem dobrze.
Wyjściową 11 The Blues widzę tak:
Courtois, Azpiliceuta, Ivanovic, Cahill, Baba, Mikel, Matic, Willian, Pedro, Hazard, Costa.
Pedro podobno ma jakieś problemy zdrowotne więc ewentualnie zamiast niego może zobaczymy Oscara.
Z tego co czytałem PSG powinno wyjść takim składem:
Trapp - Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell - Verratti, Thiago Motta, Matuidi - Di Maria, Ibrahimović, Moura
Nie zagrają:
Chelsea: Falcao, Terry, Zouma (kontuzje)
PSG: Aurier (kartki)
⛔ 100
 
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - PSG
Typ: Wynik 1 połowy X
Kurs: 2,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
PSG to zdecydowany lider LIGUE 1 mistrzostwo ma już praktycznie od dawna zapewnione ( 24 punkty przewagi nad drugim Manaco ) ostatnim czasem zwolnili jednak tempo i zremisowali z Montpellier u siebie 0:0 a dwie kolejki wcześniej przegrali na wyjeździe z Lyonem 2:1 . Chelsea ostatnio prezentuje w miarę dobrą formę i pnie się powoli w górę tabeli ligi angielskiej po bardzo słabym starcie gdy zespołem dowodził jeszcze Mourinho . Ten bet wziąłem pod uwagę dlatego że myślę iż Chelsea po pierwszym przegranym meczy w Paryżu 2:1 co nie jest aż tak złym wynikiem , nie rzuci od razu się na Paryża aby zdobyć pierwszą bramkę ponieważ nawet gol w 2 połowie na 1:0 już daję im awans . Paryżanie raczej też powinni rozgrywać spokojnie piłkę i nie zapędzać się dużymi siłami pod bramkę Chelsea , myślę że pierwsza połowa będzie wyglądała spokojnie i najprawdopodobniejszym wynikiem do przerwy jest 0:0 dlatego uważam że typ na X do przerwy po dobrym kursie 2.20 jest dobrym do gry .
Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna,Bolivia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sport Boys - Strongest
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sport Boys Warnes na wlasnym boisku silne.
Wygralo 7 z 8 meczów. Remis tylko z liderem J.Wilstermann 1-1.
- Bolivar 4-2
- San Jose 2-1
- Nacional Potosi 1-0
- Real Potosi 1-0
- Ciclon 3-0
- Nacional Potosi 3-1
- Ciclon 1-0.
The Strongest La Paz 3 kolejne przegrane:
- J.Wilstermann 0-1
- Nacional Potosi 1-2
- Blooming 0-1.
Obydwie ekipy spotkaly sie ostatnio 12 listopada, mecz zakonczyl sie wyjazdowa wygrana Sport Boys 2-1.
Wczesniej w wiekszosci wygrane Strongest, ale wyglada na to, ze Sport Boys przelamalo zla passe wyzej wymienionym meczem i beda kontynuowali juz dobra passe z tym przeciwnikiem. Sport Boys dzieki dzisiejszej wygranej wskoczy na fotel wicelidera z 3 punktami straty do lidera J.Wilstermann. Mają o co walczyć
⛔ 100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - PSG
Typ: PSG over 1,5 rzuty rożne w I połowie
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wpadł mi w oko bardzo ciekawy typ w Bwin, w żadnym bukmacherze internetowym nie znalazłem podobnej oferty na rzuty rożne drużyny w I lub II połowie. Bardzo niska linia na rr gości w I połwie, 2 rożne można nabić bardzo szybko, a przy takim potencjale ofensywnym PSG nie powinno to stanowić trudności, myślę, że w I połowie PSG nie skupi się tylko i wyłącznie na defensywie, na pewno przeprowadzą jakieś ataki. W pierwszym meczu padło 12 rr, w tym 9 dla PSG, natomiast w I połowie dla PSG był 1 a dla Chelsea 3, więc goście mieli więcej rożnych, teraz może być podobnie. W poprzednim sezonie w rewanżu w Londynie PSG miało w I połowie 3 rr.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - PSG
Typ: rzuty rożne AH(10) over
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Następujące przesłanki skłoniły mnie do wytypowania tego wydarzenia:
- w 10 ostatnich meczach na stadionie Chelsea tylko raz policzono mniej r.r. niż 10,
- znalazłem tylko 2 wyniki H2H dla tych drużyn, granych w Londynie: 18, 8.
- w 10 ostatnich meczach wyjazdowych PSG przekroczono linię 10 r. r. w 50%.
W ostatnich 12 meczach Chelsea linię 10 osiągnięto 10 razy, a PSG - 5 razy.
Ta statystyka e byłaby niewystarczającą przesłanką, jednak wzmacniają ją problemy w linii defensywnej gospodarzy i znakomita ofensywa gości, która będzie zmuszała piłkarzy londyńskich do błędów. Spodziewam się, że Chelsea osiągnie co najmniej swoją średnią liczbę rogów w domu - 5,58, a PSG swoją przekroczy - 4,17.
Przyznam, że chętnie grałbym linię o 1 punkt niższą, czując się wtedy komfortowo.
Dlatego postawiłem umiarkowaną stawkę na ten typ. Na pewno w trakcie meczu spróbuję wyłapać taką okazję lub jeszcze lepsze okazje na over rzutów rożnych..
⛔ 100
 
badylon77 0

badylon77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: ???
Typ: Węgry -2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, ja na dzisiejszy wieczór wybrałem mecz naszych szczypiornistek w eliminacjach do Mistrzostw Europy które odbędą sie w grudniu w Szwecji. Gramy przeciwko Węgierkom które należą do ścisłej czołówki handballa. Ten mecz ma być rewanżem za mecz na Mistrzostwach Świata gdzie dzięki wygranej Polki awansowały do ćwierćfinału. Co do obecnych kwalifikacji to nasze rodaczki są na drugim miejscu w tabeli ustępując tylko naszym dzisiejszym rywalkom co można sprawdzić w statystykach(każdy wie gdzie można sprawdzić). Głównym powodem mojego typu jest to, że w naszej kadrze nie zagra główna reżyserka gry Karolina Kudłacz z powodu kontuzji. Każdy wie ile ta zawodniczka znaczy dla naszej drużyny. Węgierki powinny spokojnie wygrać różnicą trzech bramek.
Zły zapis (brak podanego spotkania)
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Kolumbia, Copa Aguila
Godzina: 21:00
Spotkanie: Quindo - Tolima
Typ: 1
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
2 ligowe Quindo podajmuje 1 ligową Tolimę w Copa Aguila.
W Torneo Aquila gospodarze sprawują się bardzo dobrze, wygrywają większość meczów, zwłaszcza u siebie. Ale i w Copa dają radę, pokonali 1 ligowe Huila.
Tolima z Huilą w ostatnim meczu Copa Aguila zremisowała. U siebie z Pereirą, która znajduje się w tej samej klasie rozgrywkowej co Quindo nie udało się im wygrać.
Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe w lidze, 6 kolejnych przegranych. No nie grają chłopaki w delegacjach nic dobrego. W ogóle drużyna na 17 miejscu na 20 drużynową ligę.
Obawiam się, że nawet drużyna z niższej klasy rozgrywkowej da im radę.
Kurs przyzwoity. Wchodzę w to
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Czechy Siatkówka
Godzina: 20:05
Spotkanie: VK Karlovarsko-Ceske Budejovice
Typ: 1
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Siemka dziś pod lupe biore mecz siatkówki w której 3 drużyna ligi czyli drużyna Karlovarsko podejmie 2 drużynę ligi Budejovice.Według bukmachera faworytem jest drużyna gości.Ostatnio drużyny są w formie.Patrząc na wyniki między drużynami to kilka ostatnich spotkań z rzędu wygrywa drużyna gości.Ogólnie według mnie dziś będzie przełamanie serii zwycięstw drużyny Ceske Budejovice.Według mnie mecz zakończy się po dogrywce.Jak dla mnie typ godny zagrania.Jeżeli uważasz że pomogłem Ci coś wygrać nagródź mnie łapką w góre Powodzenia.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - PSG
Typ: 1. połowa DW 1:1
Kurs: 8,58
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Są już podane składy na dzisiejszy mecz. W drużynie PSG na prawej obronie wystąpi dzisiaj Marquinhos, a więc raczej osłabienie w tym sektorze boiska niż wzmocnienie. Teoretycznie dla Chelsea wynik pierwszego meczu 2:1 jest korzystny, ale czy są w stanie urwać zwycięstwo i awansować w regulaminowym czasie gry? Ostatnio co prawda ich gra wygląda coraz lepiej, jednak PSG to drużyna, która ciągle stawia sobie za cel wygranie LM. Dzisiaj zadanie trudne, bo na Stamford Bridge jakby Chelsea nie była dysponowana, to zawsze jest groźna. Paryżanie przyjeżdżają na pewno po zwycięstwo, gospodarze też nie mają innego wyjścia jak zaatakowanie od pierwszych minut, a więc zapowiada się otwarte spotkanie. Ja tutaj stawiam na gole, bo myślę, że może ich dzisiaj parę paść. Costa wydaje się być odblokowany po przyjściu nowego trenera do drużyny, a po przeciwnej stronie zawsze groźny Ibra, który jest w stanie strzelić gola z praktycznie każdej sytuacji, nawet tej niegroźnie wyglądającej. Wczoraj oba spotkania dość underowe, dzisiaj jedno skończyło się już wynikiem 1:2 dla Benfici, mam nadzieję, że w Londynie zobaczymy dużo wcześniej gole, a konkretnie już w 1. połowie meczu, tak jak w stolicy Francji.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Kostaryka
Godzina: 22:35
Spotkanie: Municipal Perez Zeledon - Deportiva Carmelita
Typ: Over 4,5 gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spodziewam się sporej ilości goli, gospodarze u siebie są naprawdę mocno ofensywną ekipą. Na własnych śmieciach w 6 meczach w tym sezonie strzelili 13 goli i stracili 6.
Daję nam to sporą średnią bo minimalnie większą niż 3,0. Goście na wyjazdach strasznie dużo tracą, w 6 ostatnich meczach wyjazdowych stracili aż 14 goli !!
Zeldon jest tutaj zdecydowanym faworytem, są na 5 pozycji i walczą o czołowe lokaty.
Oni sami mogą pokryć tego overa jeśli rywal się otworzy a są na to szansę, bo Carmelita już nie raz udowodniała nam że, raczej nie gra na 0:0 a woli szybką grę.
W takich meczach obie ekipy nie powinny kalkulować a skupić się na strzelaniu goli, gdyż obie drużyny są na innych biegunach jeśli chodzi o tabelę.
Jak dla mnie szykuję się tu sporo goli.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom