>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.04.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 9. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Piłka Nożna, Copa Libertadores
Godzina 3:00
Tigres - River Plate
Typ : River Plate @ 2,88 b365
Wczorajszej nocy San Jose zremisowało 1:1 z Juan Aurich co sprawiło, że tabela w tej grupie wygląda tak :
1. Tigres 10pkt
2. Juan Aurich 6pkt
------------------------
3. San Jose 4pkt
4. River 3pkt
Dzisiejszy mecz Tigres z River zakończy 5 kolejkę w tej grupie. więc do rozegrania zostana jeszcze mecze Juan Aurich - Tigres i River - San Jose.
To wszystko powoduje, że dzisiejsze starcie dla River Plate jest z serii &quot;być albo nie być&quot;.
Do tej pory mieli sporo pecha w tych rozgrywkach. Nie udało się wygrać meczu u siebie z Juan Aurich gdzie sytuacji było bez liku, zremisowali też z Tigres u siebie gdzie również przewaga duża i sytuacji sporo.
River Plate więc na musiku, dla mnie to czołowa ekipa na kontynencie, grają dobrze, niezły skład, dobry trener, wyniki w lidze argentyńskiej bardzo dobre, przecież wygrali Copa Sudamericana, poprawili tryumfem w Recopa Sudamericana w tym roku nad San Lorenzo, a czegoś brakuje w Copa Libertadores, ale dziś nie ma już miejsca na margines błędu. Owszem remis jeszcze nie przekreśla ich szans dziś, ale wtedy już wszystko będzie w rękach piłkarzy Juan Aurich w ostatniej kolejce...
River w ostatniej kolejce w klasyku przeciwko San Lorenzo wystawili mocno zmieniony skład do tego jaki zagra dzisiaj (pisałem o tym tu -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f43/f...ml#post5270006)
River tam wygrało 1:0 po golu niezawodnego Carlosa Sancheza, niezawodny w decydujacych meczach jest, i ma jakiś patent na San Lorenzo chyba bo strzelał im też gole w meczach o Recopa Sudamericana.
Dziś więc kibice River licza na Sancheza znowu, obok niego zagrać ma Pischulichi, z jednej strony dobrze, ale z drugiej szkoda, że od początku nie zobaczymy Gonzalo Pity Martineza, mam dużą słabość do niego, patrzeć na jego grę to po prostu przyjemność! Perełka argentyńskiej piłki bez dwóch zdań. Kto jeszcze go nie widział w akcji to czym prędzej powinien uzupełnić braki
No, ale jest dziś gotowy Teo Gutierrez, który odpoczywał w lidze i dziś gotowy do bojowego zadania.
Tigres już ma zapewniony awans do kolejnej fazy, ale to też nie jest powód, że dziś odpuszcza sobie ten mecz. Bo walczy o rozstawienie, a w fazie pucharowej w Libertadores jest tak, że bierze się pod uwagę dorobek punktowy zespołów po fazie grupowej i robi tabelkę zespołów z miejscami i wtedy 1 gra z 16, 2 z 15 itd. Ponadto zawodnicy i szkoleniowcy Tigres się wypowiadają, że w ich dobrym interesie leży wyeliminowanie River z rozgrywek już teraz, by nie musieli się z nimi potem ewentualnie mierzyć w fazie pucharowej.
Meksykanie zawsze dla mnie są zagadką w Copa Libertadores. Do tej pory Tigres dobrze punktowało, ale też grupa nie porywa, San Jose i Juan Aurich to słabe zespoły (zaraz ktoś powie, że River z nimi nie wygrało ...).
Przede wszystkim w Tigres groźny jest duet napastników, Guerron + Rafael Sobis znani mi z ligi brazylijskiej. Guerron szału nie zrobił w Cruzeiro, nieco lepiej mu się wiodło w Atletico PR, ale też 8 bramek w 42 meczach wygląda blado. Sobis był we Fluminense zawsze w ostatnim czasie w cieniu. Jego szczyt formy miał miejsce dawno temu. Owszem tworzą ciekawy duet, ale nie jakiś nei wiadomo jaki.

TIGRES (MÉX): Nahuél Guzmán- José Rivas, Hugo Ayala, Jorge Torres e Israel Jiménez-Damián Alvarez, Egidio Arévalo Ríos, Jesús Dueñas y Edgar Luego- Rafael Sobis y Joffre Guerrón
RIVER PLATE (ARG): Marcelo Barovero-Gabriel Mercado(Augusto Solari), Jonatan Maidana, Germán Pezzella y Ramiro Funes Mori-Carlos Sánchez, Leonardo Ponzio y Ariel Rojas; Leonardo Pisculichi- Rodrigo Mora y Teófilo Gutierrez.
Po takim kursie ja wchodzę w wygraną River, nie wiem czy wygrają, ale spróbować trzeba po prostu bo są dobrym zespołem i ja wciaż w nich wierzę. Argentyńska liga jest obecnie chyba najlepszą na kontynencie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Argentyna
Spotkanie : All Boys-Douglas Haig
Typ: 1/1
Kurs 4.00
Buk Bet 365
Godz: 23:30
Analiza: Jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Pucharu Argentyny w którym All Boys podejmował będzie na swoim stadionie drużynę Douglas Haig, dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu są gospodarze, którzy właśnie w spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie radzą sobie najlpiej, co prawda ostatnie wyniki zupełnie tego nie pokazują,ale ich gra wygląda dobrze, po prostu zdecydowanie brakuje im szczęscią i skuteczności, uważam że w spotkaniu pucharowym może coś się tutaj ruszy, znaczy odmieni, ponieważ ekipa gości w spotkaniach wyjazdowych też gra w kartkę a do tego traci bardzo dużo bramek, tylko w ostatnich 3 spotkaniach rozegranych na wyjeździe straciła 9 bramek zyskując tylko 4, poniosła 2 porażki i jedno spotkanie zakończyła zwycięstwem, gospodarze natomiast na własnym stadionie do tej pory przegrali tylko jedno spotkanie w lidzę, notują bardzo dużo remisów i właśnie to jest ich największym problemem w obecnym sezonie, według mnie spotkanie w którym przeciwnikiem będzie ekipa Douglas , oraz ich niepewnie grajaca do tej pory obrona jest dobrym spotkanie na przelamanie, postawiłbym na wygraną gospodarzy róznicą jednego gola.
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers @ Washinton Wizards
Typ: under 194,5
Kurs: 1,41
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No bo kto dzisiaj w nocy ma rzucać te punkty? Philadelphia jest na ciężkim tanku. Tym cięższym, że pomimo ogromnych wysiłków na ten moment mają dopiero trzeci bilans od dołu, przed ekipą z największym bagażem talentu i tegorocznym ROTY, oraz z legendarną organizacją i ich triangle-offence. Bardzo mnie to bawi swoją drogą, ale wracajmy do meczu. Cel Sixers na ten sezon jest jeden, i dążą do zrealizowania go oddając wszystkich poważniejszych graczy, biorąc na siebie schodzące kontrakty wypalonych gwiazdek i młodzież z potencjałem. Oddanie MCW upośledziło ofensywę, gwiazdą drużyny jest teraz Nerlens Noel, kocur z wielkim potencjałem defensywnym, który może kręcić piękne cyferki, ale póki co to jego najgroźniejszą bronią jest obrona w pomalowanym i bloki z doskoku. W tej drużynie po prostu nie ma kto punktować.
Grają z mocnymi u siebie Czarodziejami, którzy dzisiaj są poważnie osłabieni. Przede wszystkim gwiazda drużyny, najlepszy strzelec, lider ofensywy John Wall nie zagra. Podobnie jak niezwykle wszechstronny w ataku skrzydłowy Paul Pierce, który potrafi punktować z każdej pozycji, i chyba jako jedyny w ekipie WAS zza łuku. Nie ma też Nene, jest Marcin Gortat, który swoje punkty wrzuci i raczej poprowadzi graczy z DC do zwycięstwa, ale wątpie czy Noel pozwoli mu wykręcić jakieś imponujące ponad 15-punktowe wyczyny.
Widzę tutaj niski wynik, i zwycięstwo Waszyngtonu.
⛔ 100
 
S 3

slived25

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs
Typ: over 5.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spotkanie drużyn bez szans awansu do fazy play off. Analiza będzie krótka i opierała się będzie na suchych statystykach. Jak to bywa w spotkaniach takich drużyn grających jedynie dla kibiców często pojawiają się wysokie wyniki. Columbus w ostatnich 5 spotkaniach 4 razy pokryło proponowany przeze mnie over. Natomiast Toronto w ostatnich 5 spotkaniach 2 razy strzeliło 6 bramek i więcej. W spotkaniach między tymi drużynami stosunkowo często pokrywany był mój over. Spotkanie bez większej presji toteż liczę na grad bramek. Na własnej tafli ekipa Columbus strzela dużo bramek co czyni mój tym wielce prawdopodobnym. Z kolei Toronto jest jedną z najgorzej grających drużyn w delegacji.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao – Valencia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.18
Buk: Pinnacle
Godz. 20:00
Analiza:
Czwartkowe zmagania kończące 30-tą kolejkę Hiszpańskiej Primera Division rozpoczniemy od bardzo interesującego spotkania na San Mames gdzie miejscowa ekipa Ath. Bilbao będzie podejmować Valencie. Bilbao uratowało dość słaby sezon tym że zagrają w finale Pucharu Króla z Barceloną tak więc udział w Lidze Europejskiej już jest bo droga prze ligi jest już zamknięta. Jest to na pewno słaby sezon patrząc przez pryzmat tego co grali przed rokiem. Bardzo słabo rozpoczęli sezon i nawet w pewnym momencie trzeba było ich brać pod uwagę jako zespół walczący o ligowy byt. Długo nie mogli odnaleźć swojego rytmu i nawet niesamowite San Mames przestało być ich atutem. To co jednak w perspektywie finału z Barceloną cieszy sympatyków tego klubu najbardziej to powrót do formy pomimo porażki z Sevillą w ostatniej kolejce pod bardzo dobry meczu (przespali początek) wygranie pięciu spotkań z rzędu w tym z Realem Madryt jest na pewno faktem że wróciła skuteczność bo to był ich największy problem. Nie ma co ukrywać sezon ligowy dla nich tak naprawdę się skończył pozostaje im utrzymanie aktualne pozycji ale jak podkreśla trener chce w tej chwili budować na nowo twierdze San Mames a właśnie takimi starciami to się robi. Problemy jeszcze w grze są a dziś na pewno takim będzie defensywa ze względu na to że wypada za kartki czołowy środkowy obrońca Laporte 20/0 oraz defensywny pomocnik Iturraspe 21/2, to na pewno będzie miało znaczenie dla ich poczynań defensywnych. Powinni jednak postawić na to co wychodzi im najlepiej czyli szeroka gra i wrzutki na fantastycznego w powietrzu Aduriza, no i jeszcze stałe fragmenty gry. Valencia co prawda jest świetnie dysponowana i walczy o podium ale nie ukrywam ten zespół na wyjazdach mnie nie przekonuje a już na pewno w aspekcie defensywnymi może tego nie widać czysto po wynikach ale mi wystarcza to co widziałem po ich wyjazdowej grze. Są momenty dużego zastoju defensorów którzy też do szybkich bym nie zaliczył. Mimo wszystko gości trzeba chwalić w tym sezonie za rok moim zdaniem włączają się do walki o mistrza. Dużo jakości już teraz ten zespół ma w ofensywie a co ważniejsze trener ma pole manewru Alcacer, Negredo, Piatti czy Rodrigo. Celem jednak jest Liga Mistrzów i tutaj muszą uważać jest szansa zajęcia trzeciego miejsca i bezpośrednia awans do fazy grupowej ale może też w ogóle tych rozgrywek nie być Sevilla po wczorajszym spotkaniu ma tyle samo punktów. Tak wiec Valencia potrzebuje kompletu punktów i z takim nastawieniem dziś przyjeżdża. Taka gra jaką prezentują ostatnio obi ekipy i taki kurs na over 2 azjan to dla mnie prezent z którego korzystam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński
Typ: Lech over 2,5 bramki
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Koniec gwiazdorzenia piłkarzy z Poznania w tym meczu muszą pokazać na co ich naprawdę stać bo to co pokazali w pierwszym meczu to był wstyd na całą Polskę tego nawet nie chciało się oglądać bo co oni myśleli po zdobyciu bramki że mecz sam się wygra, z minuty na minutę gra Lecha wyglądała coraz gorzej jeszcze den Sadajew on czerwoną kartkę powinnien dostać już w pierwszej połowie, w tym meczu go nie zobaczymy. Lech musi dać z siebie wszystko by awansować grają u siebie a na Bułgarskiej są niesamowicie mocni. Skorża wystawi najmocniejszy skład jaki tylko może. Błękitnym w tym meczu nie braknie zaangażowania i determinacji do gry nie będą odpuszczać ale mam taką nadzieję że Lech pokaże na co ich tak naprawdę stać i postrzelają sobie w tym meczu, gdyby Lech nie awansował to chyba już nie mają po co podchodzić do kibiców żeby ich przepraszać tylko niech chowają się do szatni a władze klubu oddają pieniądze za bilety ale według mnie Lech wyciągnął wnioski z pierwszego meczu i zagrają przyzwoity mecz i strzelą przynajmniej te 3 bramki.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pistons - Celtics
Typ: Celtics
Kurs: 1.85
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie ligi koszykarskiej NBA, w którym zmierzą się Boston Celtics oraz Detroit Pistons. Wiadome jest, że Detroit nie ma, co liczyć na awans do play offów, chyba, że zaczęliby wygrywać wszystkie mecze, a to jest niestety niemożliwe. Celtics jest pod ścianą, mają za sobą Miami Heat, Indianę Pacers, a nawet Charlotte Hornets ma dość duże szanse na awans. Heat brakuje dosłownie zwycięstwa do dogonienia swoich rywali, a Pacers też niewiele traci do Celtów. Pistons w swoim ostatnim meczu na własnym boisku zaskoczyli wielu wygrywając z Miami Heat jednym punktem czym utrudnili im jeszcze bardziej sytuację awansu. Wątpię, aby taka sytuacja się powtórzyła. Celtowie muszą wyjść na boisko pewni siebie i wiedzieć, że jeżeli chcą jeszcze utrzymać to ósme miejsce to takie spotkania wygrywać po prostu muszą. Pistons może jakoś bardzo umiejętnościami nie odstają od Bostonu, ale myślę, że nie poradzą sobie z drużyną, która jest nastawiona na awans. Bukmacherzy dobrze ocenili ten mecz, powinien być wyrównany, ale dla mnie to Boston Celtics ostatecznie wyjdzie zwycięsko. Są w dobrej formie, ostatnie mecze mają na plus, a jeśli przegrywają to tylko z rywalami z wyższej półki. Nie powinno być szczególnych problemów... można stawić za większą stawkę.
✅ 85
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Serbia ( SuperLeague )
Spotkanie: FK Radnički 1923 - FK Donji Srem
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 22 kolejkę ligową serbskiej SuperLeague.
W mieście Kragujevac na tamtejszym Čika Dača Stadium mogącym pomieścić ponad 15 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fudbalski Klub Radnički 1923 Kragujevac założonym w 1923 roku o barwach biało-czerwonych a w gości z miasta Pećinci przyjedzie drużyna założona w roku 1927 o barwach biało-zielono-czerwonych a mianowicie Fudb?lski Klub Donji Srem Pećinci.
FK Radnički 1923 rozegrał w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobył 14 punktów i obecnie zajmuje ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 11-29 a FK Donji Srem plasuje się na 13 pozycji w tabeli serbskiej SuperLeague zdobywając 20 oczek w swoich 21 meczach, bilans bramkowy 16-30.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 2-4-4 czyli 10 oczek w swoich 10 grach, bilans bramkowy na swoim Čika Dača Stadium 7-13 a goście na wyjazdach 3-1-6 czyli w 10 spotkaniach 10 punktów, bilans bramek w delegacjach 7-18.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły uwikłane są w walkę o utrzymanie w serbskiej SuperLeague a w oststnich ich 2 spotkaniach o ligowe punkty w mieście Kragujevac to gospodarze wygrywali oba tamte mecze w stosunku 2:0.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Fudbalski Klub Radnički 1923 Kragujevac w tym sezonie gra słabo i gra tylko o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej ale oststnio na swoim terenie zaczęło im iść lepiej i do tego akurat z zespołem z miasta Pećinci potrafia wygrywać na swoim stadionie a Fudb?lski Klub Donji Srem Pećinci na wyjazdach gra słabo, traci sporo bramek i w mieście Kragujevac po prostu grac nie potrafią i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Čika Dača Stadium.
⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;koszykówka NBA
Godzina;1;30
Spotkanie;Brooklyn Nets-Atlanta Hawks
Typ; 6 lub więcej Atlanta
Kurs;4.25
Bukmacher;Bet365
Analiza; zbyt wiele nie napiszę bo typ oparty wyłącznie na przeczuciu :p statystyki dotyczące tego spotkania nie przemawiają na moja korzyśś jednak Atlanta to nadal najlepsza drużyna konferencji wschodniej i mimo zapewnionego play-off graja przyzwoicie,wyjazdy co prawda im może niezbyt wychodzą a gospodarze u siebie są dość mocni ale coś mi podpowiada że po takim kursie warto postawić dzis na Atlantę. dwie kolejki temu Atlanta u siebie rozbiła Brooklyn 131-99 więc dlaczego kilka dni później miałaby nie wygrać? tak wiem końcówka sezonu zasadniczego,Brooklyn w formie pokonał Portland,Toronto,Cleveland itp. jednak w sporcie wszystko może sie zdarzyć i na taki mały cud dzis liczę :p
⛔ 100
 
O 3

olijumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia Campeonato Paulista
Spotkanie: Piracibaba - Corinthians
Typ: 2
Kurs: 2.10
Godzina: 3:00
Bukmacher:
Analiza:
Co tu sie rozwodzic. Często gram różne ligi ameryki południowej bo rano lubie budzić się bogatszy. Niedoceniana przez wielu Ameryka obfituje w zespoły które regularnie prezentują dobry futbol i punktują. Topowa drużyna brazylijska, która nie przegrywa swoich meczy z bilansem 11-3-0 jedzie na średniaka, ktoremu wyszlo ostanio kilka meczy. Dobra passa gospodarzy dzisiejszego wieczoru się kończy a Corinthiansi inkasują 3 pkty. Co dziwne że taki wysoki kurs a taki &quot;pewniaczek&quot; ;)
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Cleveland Cavaliers mają już zapewnione drugie miejsce w swojej konferencji, a na pierwsze szans nie mają. Ktoś może więc powiedzieć, że już nie mają motywacji. Nic z tych rzeczy, gdyż walczą o przewagę parkietu w ewentualnym finale(w którym powinni się znaleźć, są dużym faworytem) z drużyną z przeciwnej konferencji. Warto by było mieć przewagę parkietu w rywalizacji np. z San Antonio Spurs czy też z Los Angeles Clippers, których to dogonienie teoretycznie jest możliwe. Szczególnie Spurs są do dogonienia jeśli chodzi o bilans zwycięstw/porażek, gdyż terminarz San Antonio ma bardzo nieprzyjemny. W związku z tym Cleveland na pewno się postarają o zwycięstwo z Milwaukee. Milwaukee jednak powinno powalczyć w tym spotkaniu. Cavaliers na wyjeździe już tak mocni jak u siebie nie są, zdarzają im się wpadki ze średniakami jak z Brooklyn Nets, Miami Heat czy z Indianą Pacers. Milwaukee Bucks wreszcie jakoś odbudowali swoją formę i całkiem nieźle sobie teraz radzą, bo wygrali np. z Bostonem i Chicago. Większe szanse daję Cleveland Cavaliers, ale przeczuwam, że to będzie dla nich ciężkie spotkanie i wygrają je minimalnie, różnicą 1-5 punktów.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Anaheim - Dallas
Typ: Anaheim ml + Perry strzeli
Kurs: 4.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ostatnie spotkanie NHL dzisiejszego dnia w ktorym zmierza sie Anaheim Ducks i Dallas Stars. Dallas nie awansuje do play-off co jest moim zdaniem wynikiem dla nich calkiem nieodpowiednim. Jest to druzyna ktora bardzo latwo strzela bramki, ale i latwo traci. Najbardziej overowa druzyna tego sezonu. Gdyby nie defensywa to pewnie i by awnasowlai, a tak moga sobie grac dalej na luzie. To tworzy bardzo dobra sytuacje dla Anaheim u siebie. Ta druzyna tez potrafi strzelac, choc jest bardziej poukladana. Perry jest najlepszym strzelcem (33 bramki) i choc nie trafia czesto ostatnio to jednak nadal mysle warto na niego postawic. Czy Anaheim wygra to juz jak mowie, kwestia motywacji. Dallas gra bez presji, Anaheim gra o punkty i rozstawienie. Jesli szybko gospdoarze strzela 1-2 bramki to bedzie prosto. Na ten moment Ducks wygrali 4 z rzedu z Anaheim, 15 z 21 to overy, wiec czemu nie kolejny?
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / Puchar Polski /
Godzina 20:45
Spotkanie - Lech Poznań : Błękitni Stargard
Typ - Lech Poznań ( Handicap 0:3 )
Kurs - 4.80
Buk - Sportingbet
Wiem że w piłce kopanej może się wszystko wydarzyć i na co dzień jesteśmy tego świadkami choćby pierwszy wynik pomiędzy nimi w Starogardzie albo same dotarcie Starogardu do półfinału PP , mecze w ramach pucharów wszędzie dostarczają jakiś niespodzianek ba choćby np. wczorajsze wyeliminowanie Borussii M,gladbach po rzutach karnych przez Arminię Bielefeld jednak myślę że dzisiejszy pojedynek powinien wygrać Lech . Po pierwszym pojedynku w Starogardzie na głowy trenera Skorży i jego piłkarzy wylała się ogromna fala krytyki nie tylko ze strony zarządu ale i najważniejsze kibiców co powinno zadziałać na piłkarzy w tym meczu rewanżowym jak płachta na byka no bo nikt się nie spodziewa w Poznaniu że Lech nie zagra w finale PP z czekającą już Legią . Lech już nie jednokrotnie ( jak chciał ) wygrywał swoje mecze i to zdecydowanie dając z siebie wszystko co najlepsze choćby np. wygrana z Zniczem Pruszków w tegorocznej edycji PP a wynik 5:1 natomiast w lidze w Poznaniu poległa Legia 2:1 ale były też wyniki 5:0 z Bełchatowem czy aż 6:2 z Zawiszą czyli jak chłopaki chcą to mogą a dziś myślę że będą chcieli i powinni to udowodnić na boisku no a przecież muszą odrobić wynik 1:3 czyli jak nie trudno wyliczyć muszą strzelić przynajmniej dwa gole nie tracąc żadnego aby spotkać się na narodowym z Legią i liczę że nastrzelają dzisiaj sporo bramek zacierając tym samym blamaż ze Starogardu ale to takie moje życzenie . PS wczoraj Legia pomimo że pierwsze spotkanie w Bielsku wygrała pewnie 4:1 to nie dała w rewanżu Podbeskidziu żadnych złudzeń i wygrała 2:0 .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Turcja, Superlig, Playoff
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kayseri - Nilufer Bld.
Typ: Kayseri
Kurs: 4.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Cześć.
Dziś o godzinie dwunastej polskiego czasu odbędzie się ćwierćfinałowy mecz pomiędzy Kayseri, a Nilufer Bld..
Gospodarze grają dobrze. Dziesięć ostatnich meczy zakończyło się aż osiem razy zwycięstwem, dwa porażką. Jednak są to mecze u siebie. Ogólnie ostatnich dziesięć spotkań to cztery zwycięstwa, jeden remis, pięć porażek
Goście według bukmacherów są faworytami tego spotkania, co można zauważyć po wystawianym na nich kursie (1.25). Nie radzą sobie oni ostatnio u siebie najlepiej. Dziesięć ostatnich meczy to sześć zwycięstw, cztery porażki. Ogółem siedem zwycięstw, trzy porażki.
Head to head tych drużyn jest ciekawy. Zostały rozegrane tylko dwa spotkania pierwsze 20.12.2014r. zakończyło się wygraną Nilufer Bld., jednak nie była to wygrana wysoka, wręcz minimalna 29:28. Drugi, a za razem ostatni mecz rozegrany 05.04.2015r., czyli nie dawno, zakończył się zwycięstwem Kayseri 31-29.
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - RPA - 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kaizer Chiefs - Amazulu Durban
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiejszego wieczora zapraszam do RPA, gdzie liderujący Kaizer Chiefs, podejmować będzie zamykające stawkę Amazulu Durban. Faworyt jest oczywisty. Tabela potwierdza to najlepiej jednak jest jeszcze kilka innych czynników, które także to potwierdzają. Po pierwsze gospodarze nie przegrali jeszcze na własnym boisku w tym sezonie. Z kolei goście wygrali raptem raz na 13 spotkań. Kolejna rzecz to bezpośrednie mecze tych zespołów. Kaizer wygrało (i to zdecydowanie) 5 ostatnich meczów. Ostatni remis padł między tymi klubami w 2012 r. Goście nigdy nie potrafili pokonać dzisiejszego rywala. Fakt, że ostatnie spotkania ekipy z Soweto mogą odstraszyć (porażka w lidze oraz Lidze Mistrzów), jednak to także mnie przekonuje do tego typu, gdyż nie wierzę, iż ekipa tego kalibru nie wygra trzeciego meczu z rzędu. Kazier ma także najlepszą defensywę w lidze. Tylko jedenaście straconych bramek w 24 meczach. Dla odmiany ekipa z Durbanu ma drugą najgorszą. W 24 meczach - 37 straconych goli. Nie spodziewam się cudu w tym meczu. Gospodarze mają wprawdzie bezpieczną przewagę ale jeśli będą trwonić punkty na takich przeciwnikach to denerwować się będą musieli do ostatniej kolejki.
✅ 52
 
I 3

immunis95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Casablanca
Godzina: 13:30
Spotkanie: G.Garcia-Lopez - L.Ouahab
Typ: G.Garcia - Lopez -1.5 seta
Kurs. 2.33
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
1/8 finału w marokańskiej Casablance. Garcia Lopez trafił na najlepszego rywala jakiego mógł w drodze do ćwierćfinału, łatwiejszej przeprawy nie miałby z nikim z pozostałych w turnieju zawodników. Owszem Marokańczyk ograł w tym turnieju Robina Haase ale forma Holendra w tym roku to płacz i zgrzytanie zębów. Hiszpan Garcia Lopez rok temu wygrał ten turniej i broni sporo punktów. Jestem pewien że nie da najmniejszych szans underdogowi z Maroka i zniszczy go bez problemu. Stawiam na szybkie 2 sety.
⛔ 100
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, Primera Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Rostów - FK Ufa
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W dniu dzisiejszym proponuję was powrót na wschód do powoli wchodzącej w decydującą fazę Ligi Rosyjskiej. Na wiosnę rozegrano tutaj już cztery serie spotkań, a dzień dzisiejszy jest zakończeniem piątej. Do ciekawego meczu dojdzie w Rostowie, gdzie miejscowy FK zagra z klubem z Ufy.
Obie drużyny walczą o ligowy byt a w tabeli dzielą ich jedynie dwa punkty. Warto zaznaczyć, że z Primera Ligi spadają dwa zespoły ale drużyny z miejsc 13-14 grają baraże o pozostanie w lidze z 3-4 ekipą drugiej ligi. Trzeba więc zająć minimum miejsce 12, by być pewnym pozostania.
O problemach finansowych FK Rostów napisano już bardzo dużo. Drużyna jednak nic sobie z tego nie robi i na wiosnę ma przyzwoity bilans 2-0-2. Ostatnio w pokonanym polu zostawiła w Jekaterynburgu Ural (1-0), wcześniej pokonując (2-1) średniaka ligi Kubań. Porażki to zdecydowana przegrana w Kazaniu (0-2) oraz niezwykle pechowa (0-1) z Lokomotiwem u siebie. Ale co najważniejsze - do składu ekipy powrócił Artjom Dzyuba. Ten podstawowy na wiosnę napastnik Spartaka Moskwa zdecydował się przenieść spowrotem do miejsca w którym w sezonie 2013-14 strzelił aż 17 goli - zostając wicekrólem strzelców. W pierwszych trzech meczach wiosny wchodził on jedynie z ławki, ale w ostatnim wygranym meczu z Jekaterynburgiem zagrał w pierwszym składzie - i oczywiście strzelił zwycięskiego gola. Dziś licze na podobną skuteczność.
Przeciwnik Rostowa - FK Ufa - pozostaje na wiosnę z jednym remisem i trzema porażkami. Remis (1:1) z dramatycznie słabym Amkarem chwały nie przynosi żadnej, a dwie ostatnie porażki u siebie z Krasnodarem (0:2) i Terekiem (0:1) na pewno morale tej drużynie nie poprawiły. Co ciekawe Ufa wygrała w tym sezonie cztery ligowe mecze - wszystkie na wyjazdach! Pokonując w nich swoich przeciwników 1:0 lub 2:0. Jak widać zachowanie czystego konta jest priorytetem by zainkasować zwycięstwo. Dziś jednak nie sądzę by goście byli w stanie zagrać na zero z tyłu. Rostów gra solidnie, Ufa gra słabo. Wygrają gospodarze!
✅ 101
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Rumunia 1, 20:30
Steaua Bukareszt - Petrolul
Over 3.5 gola
4.00
Unibet
Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy rumuńskiej. W 25 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Steaua Bukareszt i Petrolul. Gospodarze to lider rozgrywek i zmierzają po kolejne mistrzostwo Rumunii. Goście plasują się na 4 miejscu w tabeli. Zapowiada się ciekawe spotkanie, a mój typ na ten mecz to over 3.5 gola. Po pierwsze bezpośrednia rywalizacja między tymi klubami w ostatnim czasie. 3 ostatnie spotkania między tymi rumuńskimi zespołami to wyniki 3:1, 1:1 i 2:3. Jak widać z przytoczonych wyników aż 2 razy na 3 ostatnie mecze wpadały minimum 4 gole. Po drugie statystyki z obecnego sezonu dotyczące osiąganych wyników over 3.5 gola. Steaua zanotowała w 24 meczach aż 8 razy over 3.5 gola co na ligę rumuńską jest bardzo dobrym wynikiem. Na swoim koncie mają między innymi takie wyniki jak 3:1, 4:1, 6:0 czy 3:2. Dzisiaj wieczorem w Bukareszcie nie powinno zabraknąć emocji i goli. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński
Typ: 1 połowa ilosc bramek +1,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet-at-home
O tym meczu można by pisać i pisać, ale, po co? Każdy wie, o co gra, każdy w Lechu wie, jakie obciążenie psychiczne na nim spoczywa. Na trenerze, zawodnikach, kucharzu, kasjerach …
Jeszcze niedawno jeden z posłów czy kto go tam wie, wyśmiał Legię za przegraną z Lechem, a teraz to, co? Z Legią przegrać to nie wstyd, ale ze Stargardem to dopiero obciach …
Piłka jest nieobliczalna, tu wszystko może się zdarzyć.
Dzisiaj może być tak, że Stargard zabunkruje swoją bramkę i będą tylko liczyć na kontrę. Jak się otworzą to Lech ich zmiażdży 4:0.
Ja stawiam na +1,5 bramki w pierwszej połowie po dobrym kursie.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom