>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.04.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bilbao-Valencia
Typ: BTTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Lazio wczoraj weszło po super kursie .Także jedziem dalej .
Dziś z biednej oferty wybieram mecz na San Mamés.Nie idę w niego zbyt grubo jbc .
Gospodarze nie walczą już specjalnie o nic .Do pucharów daleko, do spadku jeszcze dalej .Jednak na przestrzeni ostatnich kilku meczy grają naprawdę fajnie.Na rozkładzie mają nawet wielki Real ,w ostatniej kolejce zatrzymała ich dopiero rozpędzona Sevilla. Myślę ,że jako nie mają wiele do stracenia postarają się o fajne widowisko dla swoich kibiców ,o bramkę dla nich raczej się nie obawiam.
Po przeciwnej stronie stanie Valencia ,która jeśli dziś nie zdobędzie pkt ,to będzie żałować .Atletico zaczęło wreszcie wygrywać, a Sevilla już zrównała się z gośćmi w tabeli(jeden mecz rozegrany więcej) .Więc motywacja na pewno spora tym bardziej ,że w meczu z Villarreal zawiedli, mogli nawet przegrać .Umiejętności są po stronie gości ,jeśli nie zawiedzie głowa powinni coś ustrzelić tym bardziej ,że zawieszony jest podstawowy obrońca Athleticu Laporte, a kontuzjowany defensywny pomocnik Iturraspe. U gości za to zabraknie Parejo(9 goli) ,ale przy kadrze jaką dysponuje trener Nuno nie powinno być trudno o zastępce.
Faworyta ciężko mi wytypować więc stawiam na BTTS.
Ważniejsze absencje:
Bilbao: Muniain, Iturraspe, Laporte
Valencia: Pérez, Dani Parejo, José Gayá
PS. Gram w dublu ze zwycięstwem Villarreal ,jak wspomniałem wyżej nie zbyt grubo.
PS2. Spróbuje też leciutko Valencia+BTTS @6.0
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 11

arnoldzik-117664

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Elche - Getafe
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zabieram was dziś na spotkanie drużyn walczących o pozostanie w Hiszpańskiej Ekstraklasie, czyli mecz pomiędzy Elche a Getafe.
Drużyna gospodarzy u siebie zdobyła 15 pkt (4w, 3d, 8l). Strzeliła przy tym 12 bramek, tracąc 27. Obecnie zajmują 16 miejsce z przewagą 3 pkt. nad strefą spadkową.
Zespół z przedmieść Madrytu zgromadził 11 pkt w wyjazdowych potyczkach (3w, 2d, 9l) strzelając 13 a tracąc 23 bramki. Obecnie zajmują 13 miejsce w tabeli z 7 pkt przewagi nad strefa spadkowa a 4 nad drużyną z Elche.
Czemu BTS? Obie drużyny zamieszane w walkę o utrzymanie, powinny dziś się otworzyć i strzelać jak najęte, aczkolwiek statystyki tego nie pokazują. W Elche ostatnimi czasy bardzo dobrze spisuje się polski golkiper Przemek Tytoń. Getafe ostatnio gra przeciętnie i w kratkę. Myślę, że na spokojnie pokryją dziś mój typ.
⛔ 100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Villareal - Espanyol
Typ: poniżej 2.5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zastanawiałem się jak podejść do tego meczu i miałem w głowie wiele możliwości, jednak typ powyżej wydaje mi się najbardziej pewny. Oba zespoły nie strzelają wiele bramek, mianowicie wygląda to tak:
Gole strzelone w pięciu ostatnich meczach:
Villareal - 0 , 0 , 1, 0, 1
Espanyol - 1, 0, 0, 0, 0
Co daje nam odpowiednio zabójczą średnią 0.3 gola na mecz.
Nie mówię, że akurat dzisiaj mecz nie będzie obfitował w bramki, ale celuje w 2:0 dla Villarealu. Espanyol jest w bardzo kiepskiej formie, wygrali 2 mecze z ostatnich dziesięciu. Villareal również nie świeci formą, ale zespół ten nie miał tak łatwych przeciwników jak ich dzisiejszy rywal. Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech - Błękitni
Typ: Lech wygra obie połowy
Kurs: 2.2
Bukmacher: expekt
analiza
Wiele typów już dzis poszło na to spotkanie. Więkoszość forumowiczów jest zgodna i typuje pewny awans Lech.
Rzeczywiście żarty się skończyły. Jestem poznaniakiem i troszkę wiem co się w klubie dzieje, oglądałem wczorajsze konferencje Macieja Skorży i zawodników Lecha, m.in. Łukasza Trałki. Chłopaki zdają sobie sprawę, że jest to dla nich najważniejszy mecz w sezonie. Osobiscie uważam, że gdyby Lech dziś grał z Jagiellonią czy Koroną, to spina na mecz byłaby zupełnie inna. Tutaj bardziej chodzi o widmo kompromitacji. Włądze Lecha zapowiedziały czystki po ewentualnym blamażu, bo tak to trzeba nazwać.
Nie ma sensu tutaj pisać o ostatnich meczach drużyn. Wrócę do konferencji w której Skorża wypowiada się bardzo optymistycznie i nie widzi innej opcji jak awans do finału. Łukasz Trałka nie chciał slyszeć od dziennikarzy pytań na temat ewentualnego braku występu na Stadionie narodowym.
Trener Lecha wystawi dziś najmocnejszy mozliwy skład. Nikt przed meczem nie mówi o taktykach by nie mieszać w głowach zawodników. Ale uważam, że Lechici rzucą się na Błękitnych, a przyniesie to rezultat już w pierwszej połowie. Druga połowa także będzie nalezec do gospodarzy, gdyż widziałem piłkarzy ze Szczecinka jak dychali w meczu z Cracovią po 75 minucie. Lech przewyzsza ich technicznie, fizycznie, finansowo, piłkarsko.... ale czy także ambicja gry w finale? Zobaczymy ???? pozdrawiam
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
09 Apr 2015, 20:45 » Euroleague » Unicaja - Laboral Kutxa
typ Unicaja
kurs 2,02
unibet
Mój bet dnia -gram na win plus hendi w stronę Malagi.Obie ekipy to drużyny własnego parkietu, to co gra Laboral na wyjazdach to po prostu dramat...(ostatnia porażka w lidze z bardzo przeciętna ekipa CB Canarias-Laboral Kutxa 91 : 56). Goście maja o co walczyć, bo wraz z Efesem graja o 4 miejsce dające awans, nie sadze aby Unicaja u siebie odpuściła ten mecz- maja tylko 3 wygrane na 13 spotkań jakby nie patrzeć lider w acb gdzie graja świetnie u siebie 15-0. Na wyjazdach solidni 8-4 .Kadrowo dla mnie ciut mocniejsza Malaga. Podopieczni JOANA PLAZY maja fajnie zbilansowany roster dość wysoki z takimi graczami jak: TOOLSON, VAZQUEZ FRAN,KUZMINSKAS,GOLUBOVIC pod koszem łatwo BEGICZOVI i spółce nie będzie .Gorąca hala, trudny teren publika potrafiąca nieść mobilizować i człowiek od którego najwięcej zależy JAYSON GRANGER świetny grajek...1 mecz w Euroleague dla gospodarzy Laboral Kutxa Vitoria 79-74 teraz pora na rewanż. W lidze 2 wygrane Malagi u siebie po walce 76-74 na początku lutego a na wyjeździe na początek ligi 79-88 i była to jedyna porażka u siebie Vitorii.Mecz powinien byc ciekawy, szybki wyrównany w końcówce dla Malagi bo goście tacy słabi nie sa jak ich ostatnia wyjazdowa klęska.Gramy oglądamy trafnych wyborów.
✅ 102
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alba Berlin v Maccabi Tel Awiw
Typ: Maccabi -4.5
Kurs: 2.18
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz o awans do fazy 1/4 Euroligi pomiędzy Albą Berlin a obrońcami tytułu sprzed roku Maccabi Tel Awiw. Będzie to 4 mecz pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie. Niemiecka ekipa dwukrotnie schodziła z parkietu pokonana i tylko raz zwyciężyła(Maccabi wygrywało +6 i +15). Na papierze Maccabi Tel Awiw prezentuje się zdecydowanie lepiej od Alby i powinni to pokazać na parkiecie. Poza tym ciężko uwierzyć żeby obrońcy tytułu mieliby odpaść w tak wcześniej fazie pucharu. Wszyscy zawodnicy zdrowi więc zapowiada się ciekawy pojedynek z którego zwycięsko powinni wyjść zawodnicy Maccabi.
✅ 118
 
leeeon 13

leeeon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:15
Spotkanie:
PPD Zagrzeb - Barcelona
Typ:
2 (AH -4 )
Kurs:
1.94
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Analiza na szybko, gdyż zaraz mecz się zaczyna. Dziś uderzam w piłkę ręczną. Barcelona moim zdaniem gra najlepszą piłkę w całej Europie jak i nie na świecie, ich dominacja jest widoczna na każdej pozycji. Ostatnie mecze wskazują kto był dominatorem w ich spotkaniach, w ostatnich pięciu spotkaniach wygrywali różnicą - 6,21,20,12 czy 4, czy trzeba coś więcej dodawać ? Oczywiście Zagrzeb ma również dobry wynik w ostatnich pięciu, bo aż 4 wygrane różnicą - 20,7,5, 5 i porażka 3punktami. Niby patrząc na ostatnie spotkania Zagrzeb jest dobrą ekipą, ale różnica klas lig jest ogromna. Na H2H nie patrzę bo ostatni raz grali w 2012 i wtedy wygrała Barca 11punktami. Dziś liczę na powtórkę, a kurs 1.94 na handicap azjatycki -4 uważam jako spore value.
Powodzenia !


⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński
Typ: rożne over 10 azjan
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Wszyscy cisną w tego Lecha. W sumie to nie wiem skąd ten optymizm. Błękitni dwa razy ograli Cracovię, nie dali u siebie najmniejszych szans Lechowi i teraz mieliby się nagle położyć? Gdyby nie to że przegrana jedną bramką daje im awans, to pograłbym x2 w tym meczu po zacnym kursie.
Tak jednak nie jest więc skupię na tym czego w tym meczu zabraknąć nie powinno, mianowicie na rzutach rożnych. Stargard ma wynik, Lech musi atakować a rożne wykręcać potrafią. Błękitni też w tym elemencie gry nie odstają co było widać w pierwszym meczu gdzie nabili ich bodajże z 8 a z rogalami Lecha było ich w meczu 13.
Dzisiaj spodziewam się podobnej ilości, zapewne w odwróconych proporcjach, a linia wydaje mi się niska. Przy 10 rożnych zwrot, więc w to wchodzę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom