>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.05.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 9. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: 2.liga
Godzina: 16-00
Spotkanie: Stargard - Częstochowa
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów walczących o awans. 4 w tabeli Raków wyprzedza będących na 7 pozycji Błękitnych o 2 punkty i ci ostatni wyprzedzą rywali w przypadku zwycięstwa. Piłkarze z Zachodniego Pomorza już zdaje się zapomnieli o pięknej przygodzie w PP i skupili się na lidze. Rywal z Częstochowy trudny i notuje ostatnio serię 5 wygranych ale na wyjazdach jest do pokonania (7-2-5). Błękitni z kolei to najlepsza domowa drużyna w lidze z bilansem 10-1-3 i 4 zwycięstwami z rzędu. W rundzie jesiennej wygrali z Rakowem na jego boisku 2-1 i myslę, że tym razem będzie podobnie i bohaterzy piłkarskiej Polski włączą się poważnie do walki o awans.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: HOKEJ - USA: NHL - Play Offy
Godzina: 03:30
Spotkanie: Calgary Flames - Anaheim Ducks
Typ: Anaheim Ducks 60&#39;
Kurs: 2,10
Bukmacher: BET365
Analiza:

Po przegranym typie na NY Rangers z 7.05 wracam do mojej ulubionej pary Ćwierćfinałowej w tegorocznych Play Offach NHL. Na tą chwilę stan rywalizacji to 2-1 dla Kaczorów. W ostatnim meczu, a zarazem pierwszym w Calgary zgodnie z moimi przewidywaniami Flames wrócili do gry i w końcu zaczęli zdobywać bramki, jednak swoją grą wcale mnie nie przekonywali. Do wyrównania udało się im doprowadzić na 20 sekund przed końcem, po czym zwyciężyli w dogrywce, choć całe spotkanie wydawało się kontrolowali Ducks. Dziś liczę, że Kaczory już nie pozwolą sobie na moment dekoncentracji w końcówce spotkania i załatwią Flames w regulaminowym czasie gry, a rywalizację w tej parze rozstrzygną już w kolejnym spotkaniu na własnym lodowisku. Prawdopodobnie Anaheim zagra uważnie w obronie i spotkanie powinno być raczej &quot;underowe&quot;, chyba, że dojdzie do strzelaniny w końcówce spotkania. Dla mnie to pewniak na dziś... ale wiadomo jak to jest z tymi pewniakami. Tampa wczoraj również powinna wygrać z Monteralem, a została zdemolowana 2:6 :cool:
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk - Primera Division
Godzina: 02:30
Spotkanie: Querétaro - Chiapas
Typ: Querétaro
Kurs: 1,73
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Ostatnia runda przed playoffami w najwyższej klasie rozgrywkowej w Meksyku. Queretaro jest 10te w tabeli i brakuje im 1 pkt aby dogonić strefe playoffów. Remis nic im tu nie da a w przypadku zwycięstwa mają jeszcze szansę dostać się do playoffów, więc motywacja będzie spora natomiast Chiapas nie walczy już o nic. Druga sprawa jest taka, że trenerem Chiapas jest były zawodnik Queretaro (102 występy) jak i ich trener w sezonie 2012-13 który nie sądze aby starał się odebrać swojemu byłemu klubowi szanse na playoffy. Inną sprawą jest, że oba kluby należą do tej samej grupy kapitałowej więc w skrócie mają jednego właściciela. Atut własnego boiska i brak motywacji przeciwnika powinien ułatwić Ronaldinho i spółce wygranie tego meczu.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland -4,5
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po niespodziewanej wygranej Bulls w pierwszym meczu wszystko wróciło do normy i Cavs wyrównali stan rywalizacji na 1-1 ogrywając przeciwników 15 pkt. W pierwszym meczu co mogło zadziwic Chicago z bardzo wysoką skutecznością zza łuku(około 50%). Nie widze innej możliwości jak wygrana Cavs przed własną publicznością. Pierwszy mecz to &quot;wybryk&quot; byków który mógł sie zdarzyć tylko raz bo Cleveland to za bardzo doświadczona ekipa aby dać sie robić w konia zs każdym razem. Hendi 4,5 spokojnie w zasięgu dzisiejszych gości.
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja 1 HNL
Godzina: 17:00
Spotkanie: NK Zagreb - Dinamo Zagreb
Typ: remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Znajdujący się na 6 miejscu klub NK Zagreb podejmuję lidera Chorwackiej ligi Dinamo Zagreb.
Goście na wyjazdach mają bilans 9/7/0 a bilans bramkowy 30/14. Obecnie goście mają 3 zwycięstwa na wyjeździe pod rząd więc według mnie każda passa musi sie kiedyś skończyć a na wyjazdach bywa różnie. Za moim typem idzie również fakt, że goście mają 80 pkt w tabeli i mają aż 14 punktów przewagi nad drugim miejscem w tabeli.
Gospodarze u siebie mają bilans 7/3/6 a w bramkach 21/23. Mając 39 punktów na koncie tracą do trzeciego miejsca zapewniającego kwalifikacje do ligi europy zaledwie 4 punkty. Będą tu więc chcieli urwać punkt liderowi.
W statystykach H2H między tymi drużynami w 5 ostatnich pojedynkach 2-krotnie padł remis i liczę, że jutro będzie podobnie.
Pozdrawiam
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata w Czechach
Godzina: 16:15

Spotkanie:
Finlandia - Słowacja
Typ:
1 z HA -1,5
Kurs:
2,10
Bukmacher: William Hill
Analiza:

W trwających Mistrzostwach Świata elity, dojdzie jutro do pojedynku w grupie B, gdzie druga Finlandia zagra z piątą Słowacją. Obserwuję te mistrzostwa i dla mnie faworyt jest jeden. Jest nią ekipa ze Skandynawii. Po pierwsze, oprócz porażki na inaugurację z Amerykanami, Finowie radzą sobie wybornie. Wygrane kolejno z Danią (3:0), Norwegią (5:0) i Słowenią (4:0) robią wrażenie, zwłaszcza mam tu na myśli zachowanie czystego konta w każdym z tych spotkań. Dzięki temu ekipa Suomi, może pochwalić się obecnie najlepszą defensywą na tej imprezie. Drugą rzeczą, która skłania mnie ku nim, jest kiepska postawa Słowacji. Nasi południowi sąsiedzi na pierwszy rzut oka, grają całkiem nieźle. Podobnie jak Finowie 4 mecze - 3 zwycięstwa. Jednak ich jakość gry na tych mistrzostwach sprawia, że jak dla mnie, nie mają czego szukać w starciu z jedną z najlepszych drużyn w Europie. Dlaczego? Już na starcie Słowacy męczyli się aż do rzutów karnych z Duńczykami, którzy w tym meczu zdobyli jak na razie swój jedyny punkt w turnieju. Ze słabiutką Słowenią, która najpewniej pożegna się z elitą, wygrali wprawdzie 3:1, przegrywając jednak przed ostatnią tercją 0:1 . W ostatniej kolejce przegrali 2:3 z Norwegią, która do tej pory pokonała jedynie czerwoną latarnię grupy, czyli wspominaną Słowenię. Nie wiem jakim cudem udało im się wygrać z liderującą Białorusią ale zakładam, że dla obu stron był to wypadek przy pracy. Finowie jeśli pokonają Słowaków, na dobrą sprawę zapewnią sobie awans z grupy, a najtrudniejsze mecze dopiero przed nimi, więc łatwiej o awans już chyba nie będzie. Porównując ostatnie spotkania bezpośrednie tych ekip, również można wskazać na Finów, którzy wygrali 4 z ostatnich 5 meczów. Słowacy grają póki co na dużym szczęściu. Sprzyjał im również kalendarz, jednak trudni przeciwnicy dopiero nadejdą. Ekipa z Helsinek jest pierwszą z nich. Jak dla mnie, ich zwycięstwo będzie w tym meczu znaczące, nad bezbarwną i bezradną ekipą naszych południowych sąsiadów.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen
Typ: BTTS
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bez wątpienia hit 32. kolejki niemieckiej Bundesligi. Spotkanie pomiędzy trzecią a czwartą drużyną w tabeli zapowiada się niezwykle ekscytująco. Obie drużyny po słabszych wynikach drugiego Wolfsburga nabrały ochoty na miejsce Wilków. Ostatnie kilka kolejek ligowych to same wygrane poza wypadkami przy pracy, w postaci remisów, Źrebaków z Eintrachtem Frankfurt i Aptekarzy z Koeln.
Warto przytoczyć, że zespół z Leverkusen w poprzedniej serii gier pokonał mistrzów, czyli Bayern Monachium i to w dominującym stylu. W spotkaniu Aptekarzy na pewno zaboli brak Karima Bellarabiego, który pauzuje za kartki. Był on jednym z motorów napędowych w zwycięstwie nad Bawarczykami. Jednak myślę, że grę pociągnie skrzydłowy Koreańczyk Son oraz ofensywny pomocnik Calhanoglu, którzy będą dostarczać piłki do Stefana Kiesslinga.
Gospodarze, którzy praktycznie przez cały sezon grają dobrze chyba jakoś niespecjalnie przejmują się tym meczem. Wiedzą, że nie mogą tego meczu przegrać, bo to pozbawi ich bezpośredniego awansu do upragnionej Ligi Mistrzów. W ich składzie brakuje jedynie Martina Stranzla, który leczy kontuzję, reszta zespołu jest zdrowa i gotowa na szlagier z Aptekarzami.
Mecz zapowiada się arcyciekawie i sądzę, że obydwa zespoły trafią do bramek rywali, bo nawet statystyka mówi nam, że na ostatnich 10 meczy tylko w jednym padła bramka dla jednego z klubów. Powodzenia! ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02.00
Spotkanie: Chicago - Cleveland
Typ: Chicago -3.0 ( Handicap Azjatycki )
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy w Chicago dojdzie od trzeciego pojedynku w półfinałowej serii wschodniej konferencji NBA pomiędzy Chicago Bulls a Cleveland Cavaliers. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy różnicą co najmniej czterech punktów. Po dwóch rywalizacjach w Cleveland mamy remis 1-1 a pierwszym spotkaniu Byki pokazały na jakim poziom gry ich stać, zagrały bardzo dobre spotkanie dzięki czemu spełnili swój plan i wywieźli jedno zwycięstwo z parkietu rywali. Teraz aby kontynuować swój plan muszą wygrać dwa spotkania u siebie, szczególnie ważne jest to z dzisiejszej nocy ponieważ przy stanie 2-1 o wiele łatwiej się gra. Dziś co prawda do składu Cavs wraca J.R.Smith co na pewno wzmocni siłe ataku gości ale w moim przekonaniu będzie to za mało. W United Center Bulls grają bardzo dobrze, w ostatnim spotkaniu między tymi ekipami w tej hali padł wynik 113:98 - obie drużyny grały wtedy w pełnych składach a dziś goście zagrają bez Love&#39;a. W poprzednim spotkaniu Rose i spółka słabo trafiali za 3 dodatkowo podkoszowi w postaci Gasola/Noaha wnieśli do gry bardzo mało. Myślę, że tak doświadczonej ekipie jak Chicago Bulls dwa razy z rzędu nie zdarzy się tak słaby mecz dlatego gram na nich.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Niemcy
Spotkanie Bayern-Augsburg
Typ: Bayern dokładnie 2 golami
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 15:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Bayern Monachium , który już zdobył tytuł mistrza kraju na swoim stadionie podejmował bedzie drużynę Augsburga. Zdecydowanie dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktow w tym spotkaniu bedzie ekipa gospodarzy , która pomimo tego że już zdobyła tytuł do jak na profesjonalną drużynę powinna podejśc do tego spotkania również pofesjonalnie i bez większych problemów dopisać po tym spotkaniu kolejne 3 punkty, Augsburg jest praktycznie najsłabszym zespołem wyjazdowym, zdobył w obecnym sezonie na 15 spotkań wygrał 4 razy do tej pory nie zanotował remisu i przegrał aż 11 spotkań w chwili obecnej nie sądzę żeby ekipa gości mogła w tym spotkaniu zdobyć przynajmniej jeden punkt, tym bardziej że Bayern na swoim stadionie w obecnych rozgrywkach mylił się niezwykle rzadko. Bayern ma co prawda rewanż na tym stadionie z Barcelona już za kilka dni ,ale myślę że w tamtym spotkaniu jest już pozamiatane., dlatego też mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy różnica co najmniej dwóch bramek.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18;30
Spotkanie: Crystal P- Man Utd
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet 365

Manchester musi walczyć żeby zostać w TOP4. Crystal P utrzymanie juz ma pewne a i puchary też im nie grożą, więc bardziej czerwonym diabłom powinno zależeć na wygranej, choć ostatnio zanotowali dwie wyjazdowe porażki, Crystal u siebie też ostatnie dwa mecze przegrali, jednak myślę że to Manchester się w końcu przełamie i wygra mecz.
✅90
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia premiership
Spotkanie: Everton- Sunderland
Godzina: 13:45
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze mają sezon stracony, pewne miejsce w środku tabeli. Jak na Everton to dość kiepski wyczyn.
Natomiast goście dzisiejszego spotkania walczą o ligowy byt. Wystarczy spojrzeć na tabelę i wiadomo od razu, że każdy punkt dla przyjezdnych jest na wagę złota. Ostatnie wyniki Sunderlandu mogą świadczyć o zaangażowaniu zespołu w walkę o utrzymanie.
Można byloby stwierdzić, że goście mają lepszą sytuację od rywali ponieważ czeka ich zaległe spotkanie, tylko że to będzie potyczka z Arsenalem, więc o punkty nie będzie łatwo.
Sunderland musi dzis cos ugrać, przynajmniej mam taka nadzieję, a kurs na takie rozstrzygnięcie jest zacny.
Powodzenia!!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna Ligue 1
godzina;17;00
spotkanie; Cean-Lyon
typ; Lyon i obie strzelą
kurs;3.50
bukmacher; Gamebookers
analiza; mecz wicelidera z 14 zespołem ligi. Lyon żeby zachować szanse na mistrza musi wygrać to spotkanie bo PSG wczoraj dało koncert wygrywając 6-0 z Guingamp i odskoczyło na 6 pkt więc dziś goście muszą zgarnąć pełna pulę. Jednak Cean też ma interes w tym aby wygrać to spotkanie ponieważ mimo 14 miejsca maja tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową bo w tej chwili mamy w lidze 5 ekip które balansują nad strefą spadkową,więc gospodarze też mają o co walczyć. Inną sprawą jest to że w 3 ostatnich meczach u siebie nie strzelili gola grając z Metz,Monaco i Guingamp,wcześniej jednak miela serię 13 spotkań w których te gole strzelali więc potrafią to robić tylko muszą sobie przypomnieć jak :p Lyon natomiast to drużyna która na 15 wyjazdowych spotkań &quot;tylko&quot; 5 razy zachowywała czyste konto (jak na wicelidera to dość słabo bo np PSG czy Monaco miały taki wynik 7 razy ) ale za to w meczach z dobrymi rywalami jak Monaco,Marsylia czy Bordeaux i tu jest właśnie ten dziwny fakt dotyczący Lyonu,mianowicie gdy grają z przeciwnikiem teoretycznie słabszym starają się atakować i często dostają kontry albo gdy już uda im sie strzelić jako pierwszym bramke lub dwie rozluźniają się i tracą przez błędy w obronie...i ak oto dostali 2 bramki od Reims (17 drużyna w tabeli) w wygranym 4-2 spotkaniu w którym już w 6 minucie prowadzili 2-0, bramke od Guingamp (6 najgorsza ofensywa w lidze) po kontrze w 80 minucie przy stanie 3-0 i grając od 45 minuty w przewadze zawodnika,2 gole z Lille (37 goli tej ekipy w 35 meczach) przy stanie 1-0 po golu w 2 minucie,3 gole od Nantes (najgorsza ofensywa w lidze z 27! golami) w pucharze gdy prowadzili 1-0 od 5 minuty,2 bramki od Lens (ostatnie miejsce w tabeli i 2 najgorsza ofensywa w lidze z zaledwie 30 golami) w pucharze gdzie także prowadzili już 3-0 czy 2 gole od Evian (18 ekipa) i tak można wymieniać i wymieniać,choćby 2 bramki od Metz które w tym sezonie strzeliło 30 goli...więc uważam że Cean w sytuacji jaka zaistniała będzie walczyć i pewnie polegnie ale bramkę może ukłuć. Powodzenia
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Premier League
Godzina: 16:00
Aston Villa - West Ham
Typ: 1
Kurs: 1,91
bet365
Analiza:
Sytuacja wydaje się być klarowna.Do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki.Aston Villa co prawda na bezpiecznym miejscu,ale przewaga nad strefą spadkową to tylko 2 punkty,więc utrzymania też gospodarze nie mogą być pewni.Z drugiej strony West Ham,który zajmuje bezpieczną lokatę w środku stawki.W efekcie nie grozi Młotom ani spadek ani puchary.
Sytuacja w tabeli oczywiście jest ważna w kontekście tego spotkania,ale myślę,że w lepszej dyspozycji są zawodnicy Sherwooda.Zresztą od przyjścia tego managera gra Aston Villi sporo się zmieniła.Przełożyło się to też na wyniki.W ostatnich 3 spotkaniach 6 punktów,a za rywali Everton,Man City i Tottenham.Zresztą z City też niezły mecz,przegrany w końcówce.W dodatku zwycięstwo nad Liverpoolem w półfinale FA Cup. Na pewno pod wodzą Sherwooda zaczął funkcjonować atak. Przypomnę jakie problemy The Villans mieli ze zdobywaniem bramek w pierwszej części sezonu. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to do gry wraca Agbonlahor,co dodatkowo wzmocni formacje ofensywne.Prawdopodobnie do dyspozycji będą też Hutton i Sinclair. Obaj narzekali na drobne urazy.Natomiast właśnie z powodu kontuzji zabraknie dwójki obrońców,tj. Bakera i Clarka.
West Ham jak pisałem na wstępie znacznie spuścił z tonu w ostatnim czasie. Ostatnio wygrali na własnym obiekcie z Burnley,ale nie zmienia to obrazu gry Młotów na wiosnę.Od stycznia wygrali tylko 2 spotkania,na własnym obiekcie z Sunderlandem i właśnie Burnley. Jeszcze gorzej wygląda statystyka spotkań wyjazdowych.Po raz ostatni Młoty wygrały w delegacji na początku grudnia z WBA. Muszę przyznać,że zawiodłem się na młotach,bo początek mieli świetny.W dodatku całkiem ciekawy skład,ale jak widać pary starczyło tylko na początek rozgrywek. W porównaniu z ostatnim meczem z Burnley sytuacja drużyny z Londynu nie zmieniła się.W dalszym ciągu niedostępni są dwaj podstawowi defensorzy,Reid i Tomkins.
Jak dla mnie sporo przemawia za drużyną gospodarzy.Co prawda AV ma na własnym obiekcie jeszcze Burnley i wyjazd do Southampton,ale myślę,że 3 punkty jutro mogą być kluczowe. Tym bardziej,że ze Świętymi The Villans faworytami nie będą. Zespół z Birmingham jest na fali i liczę,że jutro zrobi spory krok w kierunku utrzymania.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 6

wujeksid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Barclays Premier League
Spotkanie: Everton- Sunderland
Godzina: 13:45
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betsson
Nie zgodzę się z kolegą, wyżej. Faktycznie, Everton już o nic w tym sezonie nie gra, Sunderland zaś walczy o utrzymanie. Jednak to nie ma wg mnie większego znaczenia-gospodarze załapali zwyżkę formy pod koniec sezonu, wygrali u siebie 5 ostatnich meczów, m.in. z Manchesterem United i Southampton. Sunderland natomiast na wyjazdach spisuje się fatalnie, mogą mieć olbrzymie problemy z utrzymaniem się. H2H miedzy tymi dwoma drużynami także promuje The Toffies: na 5 spotkań rozgrywanych na Goodison Park 3 razy wygrywali goście, raz padł remis i raz komplet punktów wywieźli goście. Gospodarze tego spotkania są po prostu drużyną lepszą piłkarsko i jestem przekonany że będą chcieli wygrać to spotkanie dla siebie/dla kibiców. Kurs bardzo przyjemny, zważając na dyspozycję obydwu drużyn (Everton mocny u siebie, Sunderland zawodzący na wyjazdach).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ, grupa A
Godzina: 12:15
Spotkanie: Francja - Kanada
Typ: Kanada (-5) - wygrana 5 bramkami = zwrot
Kurs: 2.47
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Wreszcie na lód wraca ma ukochana drużyna Kanady, która odpoczywała sobie aż przez 2 dni. Ta długa przerwa trafiła im się chyba w najlepszym momencie. Najtrudniejsze mecze fazy grupowej mają już za sobą i teoretycznie zostały im same spacerki. Do tej pory grają koncertowo. W 4 dotychczasowych meczach zagrali tylko jedną złą tercję, którą przegrali ze Szwedami 0:3, ale nawet to nie przeszkodziło im w końcowym zwycięstwie 6:4. Wszystkie ich 4 mecze miałem przyjemność oglądać. Ich grę cechuje przede wszystkim szybkość i pressing na całym boisku. Mimo, że ich największe gwiazdy czyli Sidney Crosby i Tyler Seguin pozostają na razie w cieniu to zespół nie ma żadnego problemu ze strzelaniem bramek. Nie powinien mieć go także dzisiaj, ponieważ naprzeciw staną Francuzi. Nie widziałem jeszcze jak grają i nie żałuję tego w najmniejszym stopniu. W 4 meczach strzelili 5 goli a grali do tej pory z Niemcami, Szwajcarią, Austrią i Czechami. Pierwsza trójka delikatnie mówiąc to raczej żadne klasowe zespoły.
Ja stawiam, że wygrają minimum 6 bramkami z lekkim zabezpieczeniem, że 5 bramek różnicy przyniesie zwrot.
Inne fajne typy to over 6.5 oraz Hall (Kanada) strzeli bramkę.

______________________
Dla statystyki:
MAJ: 1.50✅, 3.50⛔, 2.33✅, 2.62✅, 1.85✅, 4.20✅, 2.38⛔ ⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja ( Süper Lig )
Spotkanie: Gençlerbirliği S.K. - Akhisar Belediyespor
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 12.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Turcji gdzie odbędzie się 30 kolejka tamtejszej Süper Lig.
W stolicy Turcji Ankarze na tamtejszym Ankara 19 Mayıs Stadium mogącym pomieścić ponad 19 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Gençlerbirliği Spor Kulübü Ankara założonym w 1923 roku o barwach czerwono-czarnych a w gości z miasta Akhisar przyjedzie zespół założony w roku 1970 o barwach zielono-czarnych a mianowicie Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kulübü.
Gençlerbirliği S.K. rozegrało w tym sezonie ligowym 29 spotkań w których zdobyło 39 punktów co daje obecnie 8 pozycję w tabeli tureckiej Süper Lig, bilans bramek 44-38 a Akhisar Belediyespor zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej ze zdobytymi 33 oczkami w swoich 29 meczach, bilans bramkowy 36-45.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6-5-4 czyli w 15 meczach zdobyte 23 oczka, bilans bramkowy na swoim Ankara 19 Mayıs Stadium 24-16 a goście na wyjazdach 3-2-9 czyli zdobyte 11 punktów w swoich 14 spotkaniach, bilans bramek w delegacjach 14-27.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 6 oczek a w ostatnich 2 spotkaniach pomiędzy nimi o ligowe punkty w mieście Ankara 2 razy wygrywali gospodarze strzelając 4 gole i nie tracąc żadnej bramki.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Gençlerbirliği Spor Kulübü Ankara w tym sezonie ligowym gra nieźle i więcej oczek zbiera na swoim terenie do tego potrafi grać z gośćmi tego spotkania a Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kulübü na wyjazdach gra słabo i traci sporo bramek do tego nie potrafi grać w stolicy Turcji i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Ankara 19 Mayıs Stadium.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Rangers - Washington
Typ: 1 ml + Nash strzeli
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie numer pięć w parze New York Rangers vs Washington Capitals. Faworytem tej pary była ekipa Rangersów, którzy zdobyli puchar prezydenta - 113 pkt w sezonie zasadniczym. Na przeciwko mieli Caps, którzy byli zupelnie przeciętni i walczyli o dziką kartę. Co ciekawe jednak to Capitals prowadzą 3-1 (gra sie do 4 zwycięstw), więc dziś ostatnia szansa dla gospodarzy na podtrzymanie szans. Inny istotny element to taki że wszystkie mecze kończą się underami i do tego obojętnie która z drużyn wygrywa jedną bramką różnicy. Dziś może być inaczej bo to mecz na śmierć i życie. Byc moze zmieni się taktyka Rangersów, dlatego chyba najlepiej postawić na nich. Strzelec Nash (ponad 40 bramek), choć ostatnio zablokowany. Dziś jednak warto żeby przełamał się wraz z Rangersami.
⛔100
 
zapalson 0

zapalson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA Play offs
Godzina: 2:00
Spotkanie: Washington Wizards - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta (-10.5)
Kurs: 3.45
Aż zdziwiłem się, że nikt jeszcze nie ruszył tego spotkania ????
Do Washingtonu zawitała dziś drużyna Atlanta Hawks, która nie bez problemów, ale jednak dostała się do półfinału konferencji. Po dwóch spotkaniach rozegranych u siebie mają dość słaby wynik, a mianowicie 1:1. Dzisiaj rozegrają mecz wyjazdowy, z poważnie osłabioną drużyną gospodarzy. Czarodzieje będą musieli radzić sobie bez architekta swojej drużyny - Johna Walla. Według mnie drużyna ta nie ma szans na podjęcie walki z drużyną w gazie. Uważam, że mentalnie gracze z Washingtonu podchodzą dużo gorzej niż ich przeciwnicy, czują to w kościach, że ich szanse na przejście kolejnej rundy rozgrywek bez lidera zmalały znacząco. Natomiast goście po ostatniej pewnej wygranej będą nastawieni tylko na zwycięstwo.
Zmotywowana Atlanta powinna gładko rozprawić się z będącą w dołku drużyną z Washingtonu
.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA MADRYT FINAŁ
spotkanie Kvitova - Kuznetsova
godzina 17.30
typ ilość setów powyżej 2.5
kurs 2.37
bet 365
Faworytką Kvitova ale to pojedynek gigantów i niespodzianka też się może wydarzyć ! Czeszka prowadzi w H2H 3 do 1 , ale w trzech z tych czterech meczy grały 3 sety , a w jednym z nich wygrała Kuznetsowa na French Open po bardzo zaciętym meczu ostatniego seta 9 do 7 gemów !Zaryzykuję też za drobne Kuznetsowa 2 do 1 na to wystawili kurs 5.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom