>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.05.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Karlovic vs Bautista
Typ: Pierwszy set wygra Karlovic
Kurs: 3,20
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 09.05.2017/12:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/GAZQfCqI/#szczegoly-meczu
Analiza:
Na korcie Manolo Santany w pierwszym meczu dnia dzisiejszego zagrają Chorwat Ivo Karlovic z Hiszpanem Bautistą. Faworytem jest Roberto, ale czy słusznie. Ivo Karlovic to olbrzym z Chorwacji, niezwykle doświadczony tenisista, 39 lat na karku. Osiem wygranych tuniejów to dorobek Ivo. Słynie przede wszystkim z bardzo mocnego serwisu. Duża ilość asów to jego znak firmowy. Wiadomo na nawierzchni ziemnej może być trudniej o asy. Sezon na tej nawierzchni dopiero się zaczyna. Dwudziesty drugi w rankingu Karlovic rozegrał półtora tygodnia temu turniej w Budapeszcie. W pierwszej rundzie pokonał Bośniaka Dżumhura, ale w kolejnym meczu uległ Bedene. Bautista już czwarty raz startuje w tym roku na cegle. Grał w Monte Carlo ( odpadł w II rundzie), Barcelonie, ( odpadł w 1/8 finału). Ostatni turniej w Monachium zakończył się dla Hiszpania w półfinale, jednak na drodze do 1/2 finału nie miał wymagających rywali. Pokonał Copila, oraz Hanfmanna. W walce o finał uległ Zverevovi. Karlovic dobrze serwsujący to Karlovic niezwykle groźny. Uważam, że jeśli na początku siądzie jemu serwis jest w stanie wygrać pierwszego seta. Jest to zawodnik, który potrafi wygrać gema, przegrywając 00:40. Przeczucie mówi, że wygra w tie-breaku pierwszego seta-powodzenia
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
stanley-63 797,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 12:30
Spotkanie: Guangzhou - Suwon
Typ:Suwon over 1.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawa sytuacja w grupie G Azjatyckiej LM , otóż ten mecz to pojedynek lidera z wiceliderem ale jak wspomniał kolega wyżej w następnej parze Kawasaki które jest na 3 miejscu podejmuje Eastern AA i raczej Japończycy powinni skasować 3 pkt , w najlepszej sytuacji jest lider czyli Chińskie Guangzhou bo praktycznie remis daje im awans do kolejnej fazy rozgrywek stąd też liczę że Koreańczycy będą a wręcz muszą tutaj wygrać aby awansować dalej , Suwon w meczach wyjazdowych jeszcze nie przegrał w tej edycji AFC , w pierwszym meczu zremisowali w Japonii z Kawasaki 1:1 a w drugim skromnie bo skromnie pokonali Eastern AA tak więc liczę że i dziś powinni znieść się na wyżyny swoich możliwości i powalczyć o jakże cenne 3 pkt , w pierwszym ich pojedynku z Guangzhou u siebie padł remis 2:2 dziś liczę że goście zdobędą przynajmniej 2 bramki !
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, OBOS ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kongsvinger IL - Sandnes ULF
Typ: 2
Kurs: 2,73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Norwegi. Tabela wygląda tak:

Zespół gospodarzy bardzo słabo wystartował w nowych rozgrywkach i po 5 kolejkach nie wygrał jeszcze meczu i zajmuje ostatnią pozycję w lidze. Nie jest to przypadek, bo zespół przed sezonem objął trener, który dotychczas pracował z zespołami z niższych lig i nic wielkiego tam nie osiągał. Tutaj jak narazie również Kongsvinger nie pokazuje nic i raczej czeka ich trudny sezon o utrzymanie w lidze. W tamtym sezonie, zespół gospodarzy zajął 5 miejsce w lidze i grał w play offach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ale w tych rozgrywkach to już zupełnie inny zespół, który od początku widać, że nie jest w formie. Drużyna Sandnes w tamtym sezonie zakończyła rozgrywki na 4 miejscu i też walczyła w play offach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej ale ostatecznei odpadła zaraz w 1 spotkaniu właśnie z zespołem Kongsvinger. Jednak w porównaniu do rywala zespół dzisiejszych gości głównie się wzmocnił. Wielu kluczowych graczy z tamtego sezonu pozostało a do nich dołączyli piłkarze, którzy póki co są dużym wzmocnieniem. Przyszedł między innymi napastnik Sellin, który w tamtym sezonie był najlepszym strzelcem w zespole Sandefjord, czy Remi Johansen, który został ściągnięty z Brann Bergen i ma na koncie wiele występów w najwyższej klasie rozgrywkowej właśnie w barwach Brann czy Tromso. U gości to wszystko wygląda dużo lepiej, drużyna widać, że nie jest budowana chaotycznie tylko wszystko tutaj wygląda bardzo przemyślanie i z głową. Trener Sandnes pracuje z zespołem już kilka lat i według mnie tutaj to wszystko funkcjonuje lepiej niż u rywala, który bardziej się osłabił przed tym sezonem niż wzmocnił. Przede wszystkim przyszedł niedoświadczony trener na takich szczeblach rozgrywkowych i widać, że narazie sobie wogóle nie radzi. Stawiam w tym meczu na zespół przyjezdny, bo jak wspominałem dla mnie to wszystko u nich lepiej funkcjonuje, lepiej wystartowali w nowych rozgrywkach i dla mnie oni tutaj są faworytem. Co najważniejsze w zespole nie ma żadnych absencji i trener gości ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. Kongsvinger z kolei nie dość, że słabo wystartował w nowy sezon to jeszcze dzisiaj wystąpi bez kilku ważnych graczy.
Absencje w Kongsvinger:
obrońcy Roer (5 występów w tym sezonie), Suslov (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Rydje (bez występu w tym sezonie) i pomocnicy Kolstad (5 występów w tym sezonie) i Royrane (bez występu w tym sezonie)
Według mnie u gości wszystko funkcjonuje tak jak powinno, budowane jest z głową. Najlepszy strzelec w zespole i w całej lidze z tamtego sezonu Szwed Engblom (31 występów w tamtym sezonie, 26 goli na koncie) odszedł do drużyny Stromsgodset, która występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej ale w jego miejsce ściągnięty został Sellin, który świetnie wkomponował się w nowy zespół. Na tym przykładzie widać, że zespół jest dobrze zarządzany i jeżeli kogoś nie uda się w zespole zatrzymać do jest ściągany w jego miejsce godny zastępca. U gospodarzy z kolei widać, że okres przygotowawczy nie został przepracowany tak jak powinien i na początku sezonu, drużyna ta rozczarowuje. Gospodarze nie mają słabego składu, bo po tamtym sezonie zostali dwaj najważniejsi gracze czyli najlepsi strzelecy Guven i Moldskred ale na początku rozgrywek obaj nie są w najwyższej formie, chociaż Guven ma już 2 gole na koncie ale cały zespół gra dużo gorzej. Ja tutaj stawiam na gości, bo oni są w dużo lepszej formie a do tego zagrają dzisiaj w najmocniejszym składzie czego nie można napisać o gospodarzach. U nich przede wszystkim słabo wygląda formacja obronna i myślę, że w tym spotkaniu będzie to miało duże znaczenie.
✅ 173
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – AZJA: AFC Liga Mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: Esteghlal Khuzestan - Al-Jazira
Typ: Esteghlal Khuzestan -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Fajny kurs na taki handicap, gospodarze potrzebują zwycięstwa żeby awansowac do play offów, są lepszą drużyną od gości, którzy nie grają już totalnie o nic ! Został ostatni mecz, goście po 5 spotkaniach mają 1pkt - bilans bramek 2:10, nie spodziewam się, żeby wyszli ambitnie na ten mecz i walczyli &#39; o kazda pilke &#39; - w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy na swoim boisku z pewnością będą chcieli dobitnie skończyć rozgrywki grupowe.
W ostatnim meczu 3 miesiące temu na boisku Al-Jazira padł wynik 0-1 dla Khuzestanu, dziś u siebie spodziewam się przynajmniej 2-3 bramek dla gospodarzy. Warto !
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Piłka nożna - Liga Mistrzów 2016/2017
20:45
Juventus - Monaco
Powyżej 2,5 bramek
1,85 Unibet

Monaco już w tym meczu rewanżowym nie ma nic do stracenia, albo wszystko albo nic. Atak to jedyne rozwiązanie w tym meczu, mają szanse nawet awansować przy wyniku 1:3 więc iskierka nadziei się tli, a już nie raz pokazali, że bramki potrafią strzelać.
98 strzelonych bramek w lidze krajowej, gra na atak, a jak znam życie to w rewanżach pada więcej bramek niż w 1 meczach. Z drugiej strony Juventus u siebie też zapewne nie będzie bronił się 90 minut tylko liczył na kontry. Włosi na pewno są głodni sukcesu w LM po tylu latach. Ja tu widzę otwarty mecz z postawioną kartą na wszystko, bo co zostało Monaco?
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – UEFA LIGA MISTRZÓW, FAZA PUCHAROWA - SEMIFINALS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - AS Monaco
Typ: Juventus wygra i Poniżej 2.5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niestety nie wychodzi mi ostatnio typowanie. Nie wiem czy to zachłanność na wysokie stawki i w konsekwencji zbyt duże ryzyko czy po prostu niefart. Każdą jednak analizę staram się poprzeć sensownym wytłumaczeniem i teraz też tak będzie.
Juventus awansuje, to raczej pewne. Czy wygra w tym meczu? Myślę, że też bezproblemowo. Juve u siebie rzadko przegrywa. W Serie A w meczach u siebie w tym sezonie na 18 spotkań wygrali 17 razy i 1 raz zremisowali, ogólnie są od 54 meczów u siebie niepokonani. W Champion League jeszcze nie przegrali i mają 5 pod rząd mecvy za 0 z tyłu. To oczywiście tylko statystyki i na nich opierać się całkowicie nie można bo kiedyś seria się kończy.
Mój dzisiejszy typ opieram na powtarzalnym stylu gry Juventusu na swoim boisku. Mają przewagę dwóch bramek z poprzedniego spotkania. Jest to więc idealna sytuacja by grać u siebie tak jak zawsze, tak jak lubią i tak jak im najlepiej wychodzi. Postawią autobus na polu karnym, kolejny mecz na 0 z tyłu, będą tylko odliczać minuty do końca i co jakiś czas straszyć kontratakiem. Monaco atakiem pozycyjnym nie potrafią grać zbyt dobrze, gubią się i tracą piłkę. Myślę, że Monaco nie strzeli nic, a Juve 1 lub 2 bramki bo więcej im nie potrzeba.
⛔ 100
 
J 18

jackkant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – UEFA LIGA MISTRZÓW, FAZA PUCHAROWA - SEMIFINALS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - AS Monaco
Typ: AS Monaco powyżej 4,5 rożnego
Kurs: 1.75
Bukmacher: BetGun
Analiza:
Analiza bardzo krótka. Monaco to przede wszystkim niedoceniona przez bukmacherów drużyna, pomimo przegranej 0:2 w pierwszym meczu, gdzie Monaco wbiło 7 cornerow, bardzo często atakowali bramkę gospodarzy i według mnie wcale od nich nie odstawało. Na ostatnie 5 meczy nie wliczając meczu pucharowego (Monaco grało rezerwami), za każdym razem pokryli ten zakład. Na pokrycie tego zakładu przemawia również fakt, że Juventus to przede wszystkim drużyna uwielbiająca się bronic, a z dwubramkową przewagą nie widzę tu innego scenariusza jak broniący się Juventus i próbujące ze wszystkich sił strzelić bramkę Monaco. Powodzenia
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: 1 i poniżej 6,5
Kurs: 2,27
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kolejny typ z Mistrzostw Świata, wczoraj bardzo gładko wszedł typ na USA-Szwecja obie +2 gole. Dziś idę w stronę Szwajcarów z Francją. Póki co Francuzi zaskakują na tym turnieju pozytywnie, po przegranej z Norwegią 2:3 przyszło zwycięstwo nad wielką Finlandią aż 5:1 była to sensacja ale mnie się wydaje, że był to wypadek przy pracy niż wielka forma Francuzów bo mimo wszystko jest to jednak średnia półka europejska aniżeli czołówka światowa.
Szwajcarzy te mistrzostwa zaczęli od 2 wygranych, ze Słowenia dopiero po rzutach karnych i tak naprawdę nie wiem co się stało w tym meczu, Szwajcaria I kwartę wygrała 4:0 i do II kwarty do 19 minuty wynik się nie zmieniał, gol strzelony przez Słowenię a potem w III kwarcie nagle Słowenia wbija 3 bramki. Drugi mecz już pewne zwycięstwo z Norwegami 3:0.
Moim zdaniem w tym meczu nie zobaczymy wiele bramek, będzie to mecz bardziej spokojny na wyczekanie. Myślę, że Szwajcarzy wygrają ten mecz, są lepsi dużo bardziej doświadczeni.
Powodzenia.

⛔ 100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:Juventus-Monaco
Typ: Obie strzelą w 1 połowie
Kurs:5.00
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Dzisiaj idę w bramki w pierwszej połowie. Po wyniku pierwszego meczu 0:2 wydaje się, że wszystko jest przesądzone. Monaco po zwycięstwie w weekend potrzebuje już tylko jednego kroczku, tzn 3 punktów do zdobycia mistrzostwa. Dzisiaj jest mecz dla nich, po to żeby się pokazać w Europie. Tak jak tydzień temu widać było, że kilku zawodników nie zagrało na swoim poziomie w Monaco, dzisiaj widzę inny przebieg meczu. Monaco ruszy do przodu od początku i mam nadzieje, że tym razem coś wpadnie. To wywrze na Juventusie presje, a atakujące Monaco stwarza rywalom okazje do kontrataków, co Juventus pokazał że umie wykorzystać.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus - Monaco
Typ:
Monaco więcej kornerów w meczu
Kurs:
2,16
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Początkowo miał być typ na ilość kornerów AS Monaco ale kolega wyżej podał już ten typ więc ugryzę ten typ w inny sposób. Jak już pisałem przy okazji pierwszego spotkania - Monaco to bardzo dobrze, ofensywnie grająca drużyna o której w tym sezonie można tylko mówić w samych superlatywach. Są o krok od Mistrzostwa kraju i doszli aż do półfinału LM. Wszyscy wiedzą jak zakończyło się pierwsze spotkanie ale pomimo wyniku 2 do 0 dla Juve w kornerach było 7 do 3 dla Monaco. Przejść raczej nie przejdą. w tym sezonie LM Juve straciło tylko dwie bramki!!! Buffon jest nie pokonany od ponad 600 minut więc jak tu odrobić dwie bramki? ???? Zakładam, że Monaco na pewno się nie podda i rozpocznie ataki bo co im zostało? Juve może i gra u siebie ale oni bardziej słyną z żelaznej defensywy a gdy już w ich rekach jest taka zaliczka to po forsować tempo? Dla mnie to bardzo atrakcyjny typ, który polecam. Pozdrawiam


✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Madryt
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alex. Zverev - Fernando Verdasco
Typ: F.Verdasco
Kurs: 2,29
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zatem pojedynek na koniec dnia w turnieju madryckim. Już można powiedzieć weteran Hiszpan F. Verdasco zmierzy się na swojej ziemi z młodym wilkiem Zverevem. Na korzyść tego pierwszego stabilność i doświadczenie weterana, który ciągle jest w pierwszej 50. świata. To mówi za siebie. Młody adept Zverev ma talent i młode kości, z racji bardzo dobrych wyników ostatnio wywindował się na 19. miejsce i moim zdaniem do pierwszej 10. nie będzie mu tak łatwo zapukać. To wg mnie takie drugie &quot;cudowne dziecko&quot; obok Kyrgiosa. Tym dwóm brakuje wyrachowania, to gorące głowy.
Zverev też przegrał właśnie finał Monachium, do tego z Pellą (109. w rankingu).
To myśle od razu sprawi, że będzie niepotrzebnie spinał poślady od początku Madrytu.
Taka przegrana siedzi w głowie młodego zawodnika, który na czas nie przestawia się mentalnie na nowy turniej. To może być woda na młyn Verdasco. Ten ostatnio wygrał pokazówkę z Pouille (też młody wilk) i przegrał, ale tylko 8-10 z bardziej opierzonym i dużo solidniejszym Dymitrowem G. To mi daje nadzieje, że to Hiszpan wygra dziś. Do tego mocny argument ma Hiszpan - w jedynym dotąd meczu tych dwóch atletów wygrał w 2015 Verdasco na twardej 2-1. Może być dziś powtórka.
kiepska analiza
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus - Monaco
Typ:
Monaco strzeli w obu połowach
Kurs:
4,50
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów, teoretycznie po pierwszym meczu finalista jest znany, ja jednak po cichu liczę, że Monaco powalczy i nawet jeżeli nie awansuje to &quot;coś&quot; ustrzeli. Mistrzostwo Francji już praktycznie zdobyli, więc może ostatni raz zaszaleć w Europie, pewnie nie będzie to aż tak overowe spotkanie jak wcześniejsze z City czy BVB, ale może 0:1 do przerwy, po przerwie jeszcze jedna i...dogrywka, a wtedy już wszystko jest możliwe.
⛔ 100
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina. 20:45
Spotkanie. Juventus Turyn - AS Monaco
Typ. Monaco over 5.5 rożnych
Kurs. 2.02
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, dzisiaj polecę na skróty bo dopiero wróciłem
z pracy, zaproponuje więc typ z najciekawszego moim zdaniem wydarzenia, mianowicie rewanżu pomiędzy Juve i Monaco.
Koledzy wyżej już typowali w kornery w tym meczu i wcale im się nie dziwię, bo przecież włoscy piłkarze raczej tego nieprzegrają...
A więc znamy wszyscy wynik pierwszego spotkania w którym to zawodnicy z Księstwa Monaco dali sobie strzelić dwie brameczki otyłemu napastnikowi &#39;Bianconierich&#39; Higuainowi w obu połowach dzięki niemu typ z przed tygodnia został minimalnie pokryty. Dzisiaj liczę że podopieczni Leonardo Jardima zaatakują już od pierwszych minut bo w sumie NIC innego im niepozostało jak walczyć o szybko strzelonego gola. Wiadomka że Juve nie jest w
&quot;w płachcie bujane&quot; i potrafi sobie znakomicie radzić z napaloną ofensywą przeciwnika (patrz przykład jak odrabiała Barca z 3:0).
Obie ekipy wyjdą w najsilniejszych zestawienich, tak więc można liczyć na ciekawe widowisko bynajmniej ze strony gości, wierzę że zespół Kamila Glika jest w stanie strzelić przynajmniej jedną brameczkę a gdyby padła taka na 0:1 to może zrobić się ciekawie.
Jeśli jednak to Juventus strzeli pierwszy gola to nie dość że zabije to mecz to najprawdopodobniej również proponowany wyżej typ.
Po cichu liczę jednak na sporo ataków drużyny przyjezdnych tym samym dużo stałych fragmentów z narożnika boiska. Powodzenia
&quot;jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij&quot;
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom