>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.06.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Poznań
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gianessi A. - Hurkacz H.
Typ: wygrana 1 seta w spotkaniu : Hurkacz H.
Kurs: 1,53
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Polski tenisista po bardzo dobrym zaprezentowaniu się we Francji, wrócił na nasze korty i zapowiadał, że będzie grał o wygranie w turnieju. Póki co realizuje swoje plany i jest na dobrej drodze, aby dziś awansować do finału.
Prezentuje dobry tenis, potrafi szybko skończyć punkt jak i zarówno wdać się w dłuższą wymianę.
Gra relatywnie bezpiecznie, ponieważ serwis przeciwników odbiera daleko za linią końcową.
Oglądałem mecz z Sandgreenem, gdzie na początku Amerykanin był w kiepskiej dyspozycji, ale potem nawet kiedy wszedł na najwyższe obroty urwał jedynie seta Hubertowi. Meczu z Cilicem niestety nie dałem rady obejrzeć, ale urwanie seta zawodnikowi , który jest w topce i słynie z dobrego serwisu budzi we mnie respekt.
Kolega już mnie uprzedził z typem, dlatego stawiam na wygranie 1 seta, a myślę, że nawet jak Hurkacz wygra 2:0 nie powinno to nikogo zaskoczyć.
Kort zweryfikuje !
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 3 Liga gr. I
Godzina: 17:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Tomaszów Mazowiecki
Typ: Widzew Łódź
Kurs: 1.7
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pierwszą myślą było zagranie piłki ręcznej, czyli mojej ulubionej dyscypliny, lecz po przeanalizowaniu wybrałem jednak piłkę nożną i mecz na poziomie 3 Ligi. Grupa pierwsza, gdzie do końca pozostały dwie kolejki na czele jest Tomaszów Mazowiecki, a zaraz za nim Widzew Łódź. Któraś z tych ekip będzie w następnym sezonie w drugiej lidze i bardzo liczę na Widzew. Obie ekipy mają tyle samo punktów, a w bilansie o dokładnie jeden gol Tomaszów wyprzedza Widzewa. Odkąd Widzew gra w 3 lidze - z Tomaszowem zagrał 3 razy. W pierwszym sezonie na wyjeździe zremisował 1:1, a u siebie wygrał 2:1. W tym sezonie jak na razie na wyjeździe w Tomaszowie padł wynik 2:1 dla Widzewa. Myślę, że dziś w najważniejszym meczu sezonu, przy kolejnym komplecie publiczności u siebie Widzew zgarnie całą pulę. Praktycznie ten mecz załatwi awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jeśli chodzi o formę w ostatnich 5-ciu spotkaniach - Widzew 4 razy wygrał i ostatni mecz zremisował w Łomży 0:0. Poza tym ładne zwycięstwo z Polonią Warszawa 2:0, 1:4 w Łowiczu czy 3:0 z GKSem Wikielec. Tomaszów Mazowiecki wszystkie 5 spotkań wygrał, dzięki czemu właśnie dogonił Łodzian w punktach. W tym dwa okazałe zwycięstwa 5:0 z Sulejówek i 0:6 na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzkim. Oprócz tego ze słabą w tym sezonie Ostródą 0:1, Także 0:1 ze Świtem Nowy Dwór i ostatnio 2:1 z Wartą Sieradz. Na pewno zapowiada się bardzo ciekawy i wyrównany mecz, lecz myślę, że Widzew w końcu dopnie swego i zamelduje się w 2 lidze. Powodzenia!
⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Segunda
Godzina: 18:00
Spotkanie: Saragossa - Numancia
Typ: Saragossa
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kilka dni temu pisałem już analizę do pierwszej rundy tego dwumeczu. O tym, że to Saragossa jest faworytem do przejścia do kolejnej ostatniej fazy play-off w której będą walczyć o awans do Primera Division. I nadal utrzymuję się przy tym zdaniu. Pierwszy mecz skończył się wynikiem 1:1 a więc Saragossa ma dobry wynik, i bramkę strzeloną na wyjeździe. Bezbramkowy remis więc by ich ustawiał, ale wątpię by to miało tutaj miejsce. Gospodarze są mocni u siebie - w tym roku rozegrali w lidze u siebie 12 spotkań z których wygrali 10. Wątpię że wyjdą defensywnie ustawieni, u siebie na pewno będą dążyć do tego żeby strzelić i kontrolować ten mecz. Szczególnie że patrząc na statystyki między tymi drużynami to na 12 ostatnich meczów tylko 2 razy padła tylko jedna bramka, w całej reszcie było ich więcej. Duża więc szansa jest na to że i goście coś dzisiaj ustrzelą. Ja jednak pójdę trochę bezpieczniej i wytypuję czystą jedynkę. Mają świetnego napastnika w formie i atut własnego boiska, na pewno będą chcieli tutaj wygrać.
Flashscore
⛔100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Francja- USA
Typ: Francja -2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
http://www.oddsportal.com/soccer/world/friendly-international/france-usa-tONSOAQ7/#ah;2;-2.00;0

Ostatnie spotkanie Francuzów przed MŚ, dobra okazja na poprawienie morale przed turniejem. Trener Amerykanów na tournee po Europie zabrał rezerwowy skład, pozbawiony największych gwiazd oraz zawodników którzy odgrywali kluczowe role w eliminacjach. Francuzi ostatnie spotkanie rozegrali 01.06 dlatego przewiduję iż wystąpią w silnym składzie aby podstawowi zawodnicy nie wypadli z rytmu meczowego i odniosą przekonujące zwycięstwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: dania-meksyk
Typ: x2

Kurs: 1.64
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj pisalem ze niemcy amerykana sie nie dadza w siatke ale nie spodziewalem sie ze ich ograja do zera.dzisiaj lece w pilke kopana,jak dla mnie dziwny kurs na meksyk,ktory jak dla mnie jest faworytem meczu.bardzo dobrze spisuja sie w ostatnich meczach-duzo graja pilka stwarzajac mnostwo okazji-troche brakuje wykonczenia.dania to solidna ekipa,dobrze poukladana ale jak dla mnie troche za malo zeby wygrali z nieobliczalnymi meksykanami.kurs bardzo dobry jak na takie zdarzenie-polecam i pozdrawiam.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dania - Meksyk
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2.99
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Totalnie się nie zgadzam z wypowiedzią kolegi wyżej dobre spisywanie się w ostatnich meczach? ciężko to nazwać gdy przegrywasz z Chorwatami remisujesz bezbramkowo z Walią i skromnie wygrywasz ze Szkocją. Duńczycy jakoś też nie spisują się ostatnio dobrze wygrana z Panamą 1:0 i 2 remisy bezbramkowe lecz czuję, że dzisiaj w Brondby Eriksen i spółka się odpalą na swojej ziemi dodatkowo ostatnia seksafera zespołu z Meksyku raczej nie dodaje im motywacji i chęci nie wiadomo czy zagra czołowy pomocnik Meksyku Hector Herrera(chociaż opuścił zgrupowanie) co jest dodatkowym osłabieniem. Erikssen i spółka mogą to wykorzystać i stać ich na to, na pewno nic bym nie postawił w stronę Meksyku w dzisiejszym dniu. Powodzenia.
✅199
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Maroko
Typ: (handicap 1:0) - 2

Kurs: 2.89
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Ktoś wyżej już wspomniał o tym meczu i powiedział trochę co i jak. Ja natomiast lecę grubiej od kolegi i stawiam na wygraną Maroka z handicapem. Między tymi zespołami jest różnica klas. Estonia jest typowym zespołem do bicia i trener reprezentacji Maroka idzie podobnym planem jak Adam Nawałka, najpierw zagrali z mocnym przeciwnikiem (Słowacja), który ma obnażyć słabości reprezentacji, a potem luźniejszy mecz z łatwiejszym rywalem, by trochę postrzelać i podnieść swoje morale. W meczu z tym mocniejszym rywalem, zawodnicy z Maroka zagrali o wiele lepiej i zmietli swoich przeciwników (chociaż wynik mówi inaczej, bo tylko 2:1). Byli oni stroną zdecydowanie dominującą, oddawali strzał za strzałem, prowadzili grę. Estonia nie ma co się równać poziomem ze Słowacją, gdzie sam Hamsik jest więcej warty niż cała ich reprezentacja. Zapewne będą pewne rotacje w składzie Marokańczyków, jednak z tego co widziałem, Estonia również nie wychodzi swoim optymalnym składem i ma zagrać kilku debiutantów. Tak czy siak, nigdy nie stawiam meczów towarzyskich, jednak ten kurs jest bardzo zachęcający i się skuszę, jeżeli ktoś pobierze ten typ to życzę szczęścia i wysokich wygranych! ;)
✅189
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - KSW 44
Godzina : 22:30
Spotkanie: Kleber Koike Erbst - Marian Ziółkowski
Typ: Koike wygra przed czasem
Kurs: 1.75
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam
Dzis przed nami kolejna gala KSW 44 w Gdańsku.
Jednym z ciekawszych pojedynków jest dziś starcie Kleber Koike Erbst z Marian Ziółkowski.
Bez wątpienia stawiam tutaj pewnie na to , że Kleber wygra dziś przed czasem.
Oglądałem jaego dotychczasowe walki w każdych walka na 110% niesamowity fighter.
Mistrz kategori piórkowej Koike nie raz udowodnił że ma na prawde spore umiejętnosci w parterze które w potrafi
w każdej chwili wykorzystać to jest jego zabójcza broń i bez wątpienia dziś po raz kolejny to wykorzysta.
„Golden Boy” czyli Marian Ziólkowski to zdolny i nieprzewidywalny chłopak lecz według mnie ma zdecydowanie za mało doświadczenia
i umiejętnosci by przeciwstawic się dzis Kleberowi.
POWODZENIA !
✅75
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Serbia - Boliwia
Typ: Serbia -1,5
Kurs:
2,16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ojj mocno mnie zdziwiły te kursy wystawione na to spotkanie mimo, że jest to tylko mecz kontrolno-przygotowawczy przed Mundialem dla Serbów...
Boliwia do potęg piłkarskich nie należy a groźna jest tylko i wyłącznie u siebie... Na wyjazdach są dużo słabsi. Druga rzecz, Boliwia grała mecz 7-ego czyli dokładnie 2 dni temu, mało czasu na zregenerowanie sił i pewnie będzie sporo zmian w składzie.
Serbia swój mecz rozegrała 4-ego czyli 5 dni temu. Jest to ostatni sparing przed Mundialem czyli prawdopodobnie trener Serbii wystawi najmocniejszy skład taki jaki wyjdzie na 1 mecz - przynajmniej na 45 min czy 60 min zagrają podstawą ( tak uważam) nawet jeśli nie, to zawodnicy z Serbii są mocniejsi niż Boliwia.
Stawiam tutaj na zwycięstwo minimum 2-oma bramkami.
Już poprzedni mecz Boliwii z Korea pokazał, że grają kiepsko, 2 strzały oddane przez 90 min w tym 0 celnych.. Od 3 spotkań nie strzelili bramki, jedynie strzelili bramkę.. Curacao 1:1..
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Indonezja
Godzina: 15:30
Spotkanie : Bali United vs Persipura
Typ: Bali United
Kurs: 2,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy 16 i 4 zespolem.
Oba zespoly ostatnio zaliczyly 2 remisy .
W ostatnich meczach Bali nie mialo szczescia -szczegolnie w meczu u siebie z Persibem.
Perspipura ostatnio slabsza forma .
Dzis mysle , ze Bali wygra , chociaz nie sa faworytem .
✅ 104
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Tunezja
Typ: liczba zółtych kartek +1.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dla obu drużyn będzie to przetarcie przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mundialem, gdyż zagrają w Rosji - w Krasnodarze. Obie drużyny nie przegrały jeszcze w 2018 roku w swoich meczach przygotowawczych, ale to zespół Tunezji wypadł lepiej - remis z Portugalią 2-2, Turcją 2-2 czy niewygodną Kostaryką 1-0 sprawia, że kibice Tunezyjczyków mogą mieć optymistyczne myśli przed MŚ. W przypadku Hiszpanów - bez fajerwerek, co prawda rozgromili Argentynę aż 6-1, ale grali oni bez swoich najlepszych piłkarzy, a ostatni remis ze Szwajcarią pokazał przede wszystkim słabą skuteczność.
Ten mecz powinien być ofensywny ze strony Hiszpanów i defensywny z perspektywy Tunezji - nikt nie będzie ustępować, gdyż triumf w tym meczu wpłynie tylko pozytywnie na morale zespołu.
Defensywna gra Tunezji może prowokować do wielu fauli, co nawet na standardy meczu towarzyskiego - będzie oznaczało żółte kartki. Próg dwóch żółtych kartek jest bardzo niski i nawet któryś z piłkarzy Hiszpanii może ją otrzymać. W ostatnich meczach towarzyskich padały średnio 2-3 żółte kartki stąd też dostrzegam potencjał w tym typie.
Przewidywany wynik meczu: 2-0 dla Hiszpanii
✅57
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 21:00
Spotkanie : Korea Południowa - Serbia
Typ: under 146,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten sam zakład co wczoraj tylko może linia jest sporo niższa ale nie na tyle aby tutaj w 3 setach nie została przekroczona. Wiadomo jest to zakład na 3:0 dla Serbii, kursy na takie coś oscylujący w granicy 1.45 do 1.65. Tutaj mamy 1.70 i według mnie jak najbardziej do gry bo szykuje się powtórka z meczu Francja - Korea. 3 sety może bez jakiejś wielkiej dominacji ale mimo wszystko też na przewagi nie były. Serbia w składzie z Atanem czy Podrascianinem, wczoraj nie grali, dzisiaj rozgrzewka przed jutrzejszą Francją? Bardzo realny scenariusz ale nawet bez nich Korea jest do rozjechania w 3 setach. Wiadomo zespół z Azji powalczył tylko z Japonią gdzie ugrał 2 sety, w innych meczach to pogromy, pewne przegrane. Wiadomo czasem zabraknie koncentracji i się przegrywa, ale Serbia za 3 pkt to must win dzisiaj, a czy nie stracą koncentracji w jakimś z setów? Być może, jednak kurs 1.70 jak najbardziej do gry. A under 146,5 z wielkim pechem musiałby zostać przekroczony w 3 setach.
✅70
 
R 637,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia, Serie B
Godzina: 21:30
Spotkanie: CSA - CRB
Typ: 1 DNB
Kurs:
1,64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
10 kolejka w brazylijskiej Serie B. Wszyscy żyją zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, ale rozgrywki ligowe musza toczyć się swoim tempem. Wicelider tabeli z 18 punktami w 9 meczach i bilansem 6-0-3 podejmie przedostatnia ekipę , która zdobyła tylko 7 oczek. Goście w meczach wyjazdowych mają bilans 1-0-4 i 4:10 w bramkach. Gospodarze zaczęli rozgrywki bardzo dobrze, ale ostatnio lekka zadyszka i dwie porażki u siebie. Mam nadzieję, że to był chwilowy zanik formy i wrócą do dobrej gry, aby poprawić H2H. Co prawda ostatnio wygrali u siebie z CRB, ale wcześniej 6 spotkań kończyło się remisami lub zwycięstwem rywali. Dziś dla pewności wybieram jedynkę z podpórka w postaci DNB.
▶zwrot
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna, eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 19:15
Spotkanie: Norwegia - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria poniżej 25,5 bramki
Kurs:
1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W eliminacjach gramy mecz i rewanż a to determinuje osiagnięcie jak najkorzytniejszego wyniku. Norwegia jest bez wątpienia zespołem kolka klas lepszym, kurs na ich zwycięstwo oscyluje na poziomie 1,05. Dzis maja zagrać w swoim najmocniejszym skladzie z Myrholem, Tonnesenem, Bjornsenem na czele. Awizowany skład na dziś niewiele różni sie od skladu z ostatnich mistrzostw. Kilka dni temu Norwegowie ograli Niemców 30:25. Szwajcaria bez graczy europejskiego formatu, od kilku lat blaka się wśród dolnej półki drużyn europejskich. W tym roku dwukrotnie przegrali z Bosnia, raz z Portugalia oraz ulegli kilka dni temu Danii 22:29 (pierwsza polowe przegrali do 8, troche bramek zdobyli dopiero gdy Dunczycy zaczeli grac rezerwa). Tylko w wygranym meczu z Portugalia rzucili wiecej bramek niz dxisiejszy poziom. Licze ze przebieg meczu dzis bedzie podobny do meczu z Danią, z tym że Norwegia nie odpóści w drugiej polowie. Spodziewam sie max. 22-23goli Szwajcarów.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tofas - Fenerbahce
Typ: Powyżej 160,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich w kolejnym miesiącu. Dzisiejsza oferta jest bogata i można znaleźć sporo ciekawych pozycji, a jedną z nich niewątpliwie jest spotkanie pomiędzy Tofas, a najbardziej utytułowaną drużyną w Turcji Fenerbahce Stambuł. Faworytem do wygrania tego pojedynku, jak i całej serii finałowej, są oczywiście gości, którzy w swoich szeregach mają zawodników, którzy potrafią przesądzić o losach meczu. Fenerbahce prowadzi w serii 2:0 i jeśli odniosą dzisiaj zwycięstwo, co jest bardzo prawdopodobne to zapewnią sobie mistrzostwo kraju na parkiecie rywali. Tofas to rewelacja tego sezonu i nie przez przypadek znaleźli się w finale tych rozgrywek, jeśli zagrają na swoim optymalnym poziomie to są w stanie wygrać dzisiejsze spotkanie na własnym parkiecie. Moja propozycja skierowana jest w ilość punktów rzuconych przez obydwa zespoły, gdyż ostatnie spotkania od samego początku były prowadzone w szybkim tempie, a każda kwarta przekraczała czterdzieści punktów. W bezpośrednich meczach linia +160,5 zostawała pokrywana bez większych problemów. W pierwszym spotkaniu padł wynik 103:63, a w ostatnim starciu tych zespołów mieliśmy na końcowej tablicy wynik 86:78. Tofas ma dzisiaj nóż na gardle i będzie grać o przedłużenie swoich marzeń o mistrzostwie kraju, a Fenerbahce jest tak mocnym i doświadczonym zespołem, że na pewno dostosuje się do gry rywala. Ciekawostką jest to, że Fenerbahce w ostatnich siedmiu bezpośrednich meczach nie schodziło poniżej 80 punktów rzuconych. Liczę na mocno overowy wynik.
✅84
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dania - Meksyk
Typ: Dania ha -1,5
Kurs: 4,35
Buk: LVBET
Meksyk nie gra w ostatnim czasie tak dobrze jak pisze kolega juve814 (podejrzewam że nie obejrzał ani jednego z tych trzech ostatnich spotkań). Owszem próbują grac piłką, ale ładnie to wygląda na własnej połowie. Brakuje wprowadzenia piłki, bardzo słabo to wygląda na 20-40 metrze, dużo strat, proste błędy, brak pomysłu na rozegranie w ataku pozycyjnym. Problemem nie jest skuteczność, tylko brak ostatniego podania. Dodatkowo dochodzi teraz afera z prostytutkami, na pewno będzie miec to spory wpływ na psychikę zespołu. Hector Herrera wyjechał ze zgrupowania i wrócił do Meksyku ratować swoje małżeństwo (na zdjęciu, które wyciekło do pracy jest w towarzystwie prostytutki). Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie w Kopenhadze na stadionie Broendby, więc tam gdzie Duńczycy doskonale się czują, co widac było w kwalifikacjach choćby w meczu z Polską (4:0). Duńczycy troszeczkę przypominają Polskę. Jedna wielka gwiazda - Christian Eriksen i zespół jako monolit . Tam również jest bardzo dobra atmosfera, wszyscy chcą umierać za zespół i to na przykładach takich zespołów jak Dania czy Polska przynosi efekty w postaci dobrego wyniku na boisku. Dzisiaj stawiam na pewne zwycięstwo Duńczyków, przed własną publicznością godnie pożegnają się ze swoimi kibicami z targanymi problemami Meksykanami. Powodzenia!
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pukon 962,7K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NM1 Francja
Godzina: 20.00
Spotkanie: Chartres - Lorient
Typ: Chartres (regulaminowy czas gry)
Kurs: 1.42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wielki finał fazy play off we francuskiej NM1 (trzeci poziom rozgrywkowy) pomiędzy drużyną Union Chartres a ekipą CEP Lorient. Chartres po rundzie zasadniczej zajęli piąte miejsce w tabeli z bilansem 23-11, play off: ćwierćfinał 2-1 z Brissac, półfinał 2-1 z Boulogne, natomiast Lorient zakończyli rundę na ósmej pozycji i bilans 17-17, play off: ćwierćfinał 2-1 z RAC Basket, półfinał 2-1 z Saint Quentin. Sporą niespodzianką jest takie zestawienie finałowe, bo były drużyny które wyglądały na zdecydowanie mocniejsze kadrowo, a jednak nie udało się awansować do finału. Dla ekipy Lorient, to dopiero drugi sezon w NM1, wcześniej grali dłużej na poziomie czwartej czy nawet piątej ligi. Z kolei drużyna Chartres to można powiedzieć weteran tych rozgrywek (siedem sezonów), ale bez jakichś większych sukcesów (tylko raz udało się awansować do play off - odpadli wtedy na poziomie półfinału). Ekipa dzisiejszych gości będzie musiała sobie radzić w tym finale bez trzech ważnych zawodników - Mathieu Bigote (13pkt), Jarede Newsona (13,8pkt) i Jasona Bacha (8,2pkt), którym z dniem 31 maja skończyły się kontrakty, a klub przed play off (ostatni termin do przedłużenia umów) nie przedłużył ich, chyba nie spodziewali się że mogą zajść tak daleko w tym sezonie, ale na pewno duże niedopatrzenie klubu. Zarząd ligi i przede wszystkim francuska federacja nie zgodziła się na przedłużenie jeszcze w tym czasie tych kontraktów, trzymając się mocno regulaminu. Już w ostatniej, decydującej grze półfinałowej zagrali bez nich, w rotacji na sześciu zawodników i tak się zastanawiam jak Saint Quentin, którzy bardzo mocno dominowali w tym spotkaniu, nie potrafił skutecznie skorzystać z tych osłabień rywala?! Nie wiem czy po raz kolejny ekipa Lorient będzie miała tyle szczęścia, wydaje się że Chartres nauczeni przykładem Saint Quentin, na pewno nie pozwolą sobie na zlekceważenie rywala. Kolejna rzecz, zdecydowanie większe zmęczenie wydaje się być po stronie Lorient, w tych play off większość gier przy bardzo bliskim wyniku i przede wszystkim ta ostatnia, półfinałowa gra (78-74 po dogrywce) grana przy tak krótkiej rotacji. Chartres te wygrane w play off osiągali na większym spokoju, co mogło teraz pomóc w zachowaniu większych sił. Drużyna gospodarzy nie przegrała w tych play off na własnym parkiecie, dodatkowo w rundzie zasadniczej pokonali dzisiejszych rywali u siebie 82-67, więc może podtrzymają tę formę i zwycięstwem dzisiaj przybliżą się do awansu.
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
:fight:BOKS | Manchester |
Fury T. - Seferi S.
typ over 5,5 rundy
kurs 2,4
1xbet
godzina ok.23-00
Chyba nie ma co dużo pisać czyste gdybanie ale zobaczymy....Po 3 latach powraca największa gaduła boksu :p Tutaj przewaga warunków będzie gigantyczna ok. 30 kilo na korzyść Furego wzrost zasięg normalnie Tyson pewnie przed czasem szybko ale musi byc wolny zardzewiały plus musi po boksować -zobaczyć co z niego zostało walka na 10 rund moze potrwa na cały dystans.Co moze zrobić Seferi pracować na nogach unikać walki bazować na szybkości i szukać szansy na zadawanie ciosów punktowanie jeśli Fury będzie kiepsko przygotowany fizycznie 6 rund to nie duzo...jest Valu mozna kombinować
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom