>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 9. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Wimbledon, kobiety
Godzina: 12:30
Spotkanie: G. Muguruza - A. Radwańska
Typ: 2:0 G. Muguruza
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Ten kurs to prezent od bukmacherów. Miałem okazję oglądać mecze młodej Hiszpanki i to wyprawia w tym turnieju to głowa mała. Odprawiła na dzień dobry świetnie spisująca się ostatnio Angelique Kerber. Niemka nie była słaba i wypalona w tym turnieju - to Hiszpanka zagrała koncertowo rzucając w piłki po liniach w chwilach decydujących dla przełamań lub własnych podań. Garbine gra silny i szybki tenis. Agnieszka Radwańska w wywiadzie po wygranym z M. Keys sama przyznała że Garbine Muguruza gra bardzo podobny tenis do M. Keys tylko że Muguruza trafia częściej. Radwańska sama dobrze wie co ją czeka. Szczęście to za mało aby ograć Hiszpankę. Muguruza ma znacznie lepszą psychikę od Keys i jeżeli Radwańska ugra tutaj seta to będzie prawdziwe święto. Radwańska na styku wygrała w obu setach z M. Keys która masa piłek wyrzucała w kosmos. Muguruza to inny kaliber. Z pewnością trafiać będzie więcej. To jej wielki turniej i nie wyobrażam sobie aby Hiszpanka nie zagrała w finale. Kurs po prostu marzenie. Radwańska w końcówce meczu z M. Keys wyglądała jakby miała już zemdleć. Nie wiem co sobie Polka zaaplikuje przed meczem z Hiszpanką ale tempo meczu na pewno będzie wysokie. Typuje 2:0 dla Hiszpanki. Oczywiście kibicuje Polce ale nie widzę szans tutaj nawet na seta przy tak delikatnym drugim podaniu i uderzeniach Polki. Muguruza myśli na korcie, nie będzie wyrzucać tak jak rywalki Polki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gold Cup Ameryka Północna i Centralna
Spotkanie: Kostaryka – Jamajka
Typ: over 2 azjan
Kurs: 2.08
Buk: Pinnacle
Godz. 02:00
Analiza:
Po Mistrzostwach Ameryki Południowej które moim zdaniem nie zachwyciły przed nami kolejna impreza międzynarodowa a mianowicie Gold Cup. Dzisiejszego wieczoru inauguracja grupy B a otworzy ją starcie Kostaryki z Jamajką. Kursy na overy bardzo wysokie ale jak to się mówi w to mi graj. Kostaryka jest faworytem w tej grupie o drugie miejsce będzie się toczyła walka pomiędzy trzema pozostałymi ekipa. Faworyt tego starcia pokazał na ostatnich mistrzostwach świata kawała dobrej piłki – świetni w kontrach, skuteczni w defensywie. Dziś jednak przynajmniej do wyjścia na prowadzenie będą musieli skupić się na ataku pozycyjnym który też nie kuleje ale wtedy słabiej bronią. Ostatnio nie najlepsza passa bo nie wygrali od pięciu spotkań, ale zakontraktowali sobie bardzo mocnych rywali ulegając z nimi minimalnie bo bardzo dobre grze. Wydaje mi się że są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju i sprawę awansu będą chcieli zamknąć w dwóch pierwszych meczach. Dwa atuty dotyczą typy to brak numeru jeden na bramce Navasa, druga sprawa Campbell, Ruiz i spółka w ataku są zdrowi i głodni gry. Jamajka będzie walczyła co pokazała na Mistrzostwach Ameryki Południowej grając bardzo dobrze i mądrze. Wiadomo trochę odstają od Kostaryki pod każdym względem ale akurat w ataku to bym na nich uważała nie strzelili bramki na ostatnim turnieju ale okazji i to z takimi rywalami jak Argentyna oraz Urugwaj mieli kilka. Dla mnie wiadomość dla tego typu nadrzędną jest to że widziałem te mecze i jeśli będzie to ten sam styl a jestem przekonany że tak to skończy się ich seria bez bramki. Do tego czuje że zagrają znacznie odważnie bo rywale na tym turnieju mniej wymagający a punkty z Kostaryką dadzą im tylko przewagę w następnych pojedynkach – ten zespół wyjdzie ze nastawienie nie mammy nic do stracenia. Dla mnie scenariusze są takie jeśli Jamajczycy wyjdą na prowadzenie to rywal od razu zaatakuje i mecz będzie otwarty jeśli pójdzie to w drugą stronę to również drugi zespół zaryzykuje z tą różnicą że wówczas Kostaryka będzie karała w kontrach.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Krykiet
Godzina: 00.00
Spotkanie: St Kitts and Nevis Patriots - Guyana Amazon Warriors
Typ: St Kitts and Nevis Patriots OT
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Heja, wiatm kolejnego dnia. Ja dzisiaj, tak jak i wczoraj kieruje się w kierunku krykieta. Zasady tej dyscypliny są dla mnie coraz bardziej jasne, a przez to i typowanie coraz łatwiejsze. Jak i wczoraj wybrałem Caribbean Premier League sezon 2015 roku i spotkanie St Kitts and Nevis Patriots - Guyana Amazon Warriors. Dzisiaj idę w kierunku gospodarza. Grają oni dobrze, a ich ogromnym atutem jest boisko. W tabeli ligi plasują się na 2 pozycji z dorobkiem 6 punktów po 6 meczach za 3 zwycięstwa i 3 porażki. Z tym, że według mnie obecnie są w dobrej formie, a u siebie w 2 meczach jakie grali są niepokonani. W tym sezonie z Gujaną grali 1 raz i doznali porażki. Z tym, że było to na wyjeździe. Jutro pora na rewanż. Jest do tego idealna okazja. Dzieje się tak ponieważ zespół z Gujany to typowy domator i na wyjazdach w 3 meczach z 3 granych notowali porażki. Ogólnie w tabeli są 6ci z 6 zespołów z dorobkiem 2 punktów po 4 meczach za 1 zwycięstwo i 3 porażki. Ja stawiam na gospodarzy. POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KWalifikacje LE
Spotkanie Soligorsk-Gelnavon
Typ: Soligorsk wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 18:30
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Białoruski Soligorsk przed własną publicznością podejmował będzie druzynę Glenavonu z Irlandii Północnej, gospodarze jutrzejszego spotkania już w pierwszym meczu rozegranym w Irlandii zrobli spory krok w stronę awansu ponieważ wygrali tam 1:2 i podczas całego spotkania byli zespołem zdecydowanie lepszym piłkarsko, który tworzył sobie dogodniejsze sytuację podbramkowe i wygrał zasłużenie, w tym spotkaniu moim zdaniem nie ma innej opcji aniżeli kolejne pewne zwycięstwo ekipy z Białorusi , która na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko tym bardziej jeżeli ich rywalem jest rywal ze znacznie niższej półki jak to będzie miało miejsce również w tym przypadku, ja postanowiłem tutaj zagrać na handicap na gospodarzy,oraz na to że ekipa gospodarzy wygra ten mecz róznica dokładnie dwóch bramek, myślę że w tym starciu jest to bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gold Cup Ameryka Północna i Centralna
Spotkanie: Kostaryka – Jamajka
Typ: BTS
Kurs: 2.40
Buk: ComeOn
Godz. 02:00

Analiza: Początek zmagań w grupie B Gold Cup i starcie Kostaryki z Jamajką. Kostaryka na papierze wygląda lepiej, choć ich ostatnie wyniki zdają się tego nie potwierdzać. W tym roku nie zdołali jeszcze wygrać, choć przeciwnicy nie należeli do słabeuszy. Jamajka z kolei ostatnimi czasy również zawodzi, choć ich występ na Copa America nie był dramatycznie zły- zagrali na miarę swoich możliwości , a przy odrobinie szczęścia mogli sprawić niespodziankę chociażby w meczu z Argentyną. Ukończenie turnieju z zerowym dorobkiem bramkowym na pewno nie oddaje realnej siły tej drużyny, bo stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji, a fakt że piłka ani razy nie zatrzepotała w siatce jest dość pechowy. Dziś powinno przyjść strzeleckie przełamanie z teoretycznie mocniejszą Kostaryką. Myślę, że Jamajka ma wszelkie dane ku temu, by powalczyć o korzystny rezultat. Przypuszczam, że oba zespoły trafią do siatki, a kwestia zwycięstwa w tym spotkaniu jest jak najbardziej otwarta dla obu drużyn.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 2:00
Spotkanie: Figueirense - Joinville
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
12 kolejka brazylijskiej ekstraklasy. Zmierzą się Figueirense z Joinville. Zespol gospodarzy to juz dluzszy bywalec tej klasy rozgrywkowej. W poprzednim sezonie zajeli 13 miejsce. W tym aktualnie zajmują 11, ale najważniejsza statystyka - 5 meczów u siebie, 3 wygrane, brak porażek i niezła defensywa (3 bramki). Ostatnio na fali wznoszącej, 2 wygrane z rzędu, 2 remisy i tylko 1 porażka na wyjezdzie. Wczesniej tez wygrana u siebie. Joinville z kolei to beniaminek w tej lidze. Lige zaczal fatalnie i na dzis zajmuje ostatnie miejsce z 5 pktami, zaledwie jedną wygraną choc u siebie. Na wyjazdach 1 punkt, 1 strzelona bramka, 9 straconych. To mowi samo za siebie. Czesto remisuja do przerwy grając defensywnie , wiec szansa jest, ale sadze ze ten zespol to typowo na szybki spadek będzie.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Serena Williams - Maria Sharapova
Typ: Serena Williams wygra 2:1
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Turniej powoli się kończy, bo to już półfinały. Taki półfinał nie jest żadną niespodzianką, bo Maria Sharapova też była jedną z głównych faworytek. Zastanawiające jest to, że tak świetna tenisistka jak Maria Sharapova przegrała jak dotychczas każdy mecz z Sereną Williams, a było ich sporo. Ciężko jej będzie przełamać tą fatalną passę i wreszcie wygrać mecz. Szanse na wygranie jednego seta ma za to duże, gdyż Serena Williams gra strasznie nierówno, szczególnie na początku meczu. Williams choć wygrywa wszystkie mecze jak leci, to sety traci i to często. W tegorocznym Wimbledonie trzy mecze wygrała 2:0, a dwa spotkania zakończyły się jej zwycięstwem 2:1. Na French Open pięć na siedem spotkań to były zwycięstwa Sereny Williams 2:1. Maria Sharapova jak zwykle gra bardzo solidnie, jej gra jest równiejsza od tego co prezentuje Amerykanka. Sharapova gra na stałym, solidnym poziomie i jeśli Serena znów będzie miała gorszy moment, a jest to dość prawdopodobne, to Sharapova to wykorzysta i jakiegoś seta powinna wygrać, choć cały mecz znowu wygra Serena Williams wynikiem 2:1.
⛔ 100
 
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Uniwersjada
Godzina: 13:00
Spotkanie: Portugalia - Japonia
Typ: Portugalia -4,5 bramki
Kurs: 1.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiejszy dzień rozpoczynam od typu na piłkarzy ręcznych, studentów, reprezentujących Portugalię w spotkaniu ze studentami z Japonii. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest reprezentacja z półwyspu iberyjskiego, która do tej pory na turnieju rozegrała dwa mecze i obydwa wygrała. Kolejno 28-21 z nie najgorszą Szwajcarią i 37-26 z amatorami z Izraela. Dziś podejmują moim zdaniem wcale nie dużo lepszą od kadry Izraela, reprezentację Japonii, która do tej pory również rozegrała dwa mecze i oba przegrała. Kolejno 26-31 z Węgrami i 28-32 z Brazylią. Moim zdaniem dzisiejszy mecz nie będzie należał do najbardziej wyrównanych i zespół Portugalii wygra co najmniej 5 bramkami. Oczywiście można próbować grać wyższy handicap. Minus 5,5 to już kurs 1.85. Ja jednak jestem za bezpiecznym i w miarę pewnym rozwiązaniem. Typ idealny do jakiegoś dubla. Serdecznie polecam i życzę wysokich wygranych. ????
Dwa typy w jednym dniu
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Gold Cup
Godzina: 02:00
Spotkanie: Jamajka - Kostaryka
Typ: NO BTTS
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie turnieju Gold Cup, czyli mistrzostw Ameryki Północnej i Centralnej. W tym spotkaniu zmierzy się z Jamajka oraz Kostaryka. Moim typem będzie zakład - obydwie drużyny NIE zdobędą bramki, kurs na takie zdarzenie wynosi 1,53. Jamajka jeszcze dość nie dawno wystąpiła w turnieju Copa America, ale każdy mecz przegrali, jednak przy tak trudnej grupie to nic dziwnego. Zarówno z Urugwajem, Argentyną oraz Paragwajem przegrali 0-1. Nie zdobyli oni żadnej bramki na tym turnieju, z pewnością ambicje w Gold Cup są dużo większe. Wiadomo, że Ameryka Północna raczej nie słynie z genialnych ekip piłkarskich i ten turniej nie będzie tak prestiżowy, jak ten, który opisywałem wcześniej. Kostaryka chyba najbardziej zasłynęła na mistrzostwach świata w Brazylii i trzeba im to przyznać, że ten turniej z pewnością był bardzo udany. Tym razem naprzeciwko siebie mają Jamajkę, która zazwyczaj w swoich spotkaniach przyjmuje postawę defensywną i liczą na jakieś ataki z kontry. Faworytem tego meczu jest Kostaryka, ale to raczej nie jest zdziwienie. Moim zdaniem może tutaj paść wynik nawet 0-0. Chętnie bym złapał opcję under 2,5 gola, ale kurs jest trochę za niski. Nie wydaję mi się, aby Jamajka zdobyła jakąkolwiek bramek w dzisiejszym meczu. Minimalne zwycięstwo Kostaryki lub 0-0 to moje wyniki. Polecam!
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon WTA
Spotkanie:
Serena Williams - Maria Sharapova
Typ: powyżej 2,5 seta
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:00

Analiza:

Kurs na 3 sety to chyba na jutrzejszy dzień specjalna promocja jaką oferują bukmacherzy. Nie wątpliwym faktem jest to, iż Serena Williams jak zawsze jest faworytką i buki wystawiają śmieszne kursy po jej stronie. Faktem może się okazać to, że to będzie na pewno pojedynek, który może się nie rozstrzygnąć w dwóch ale w trzech setach! Obie Panie począwszy od 2004 roku rozegrały ze sobą 19 spotkań. 17 z nich nieprzerwanie od Australian Open 2005 wygrywała Serena natomiast z początku gry 2 mecze zwyciężyła Maria. Ostatnio 3 sety były rozgrywane na turnieju w Miami w Finale 30.03.2013 Maria wygrała tylko pierwszego seta 4:6 a ostatecznie przegrała 2:1. Obecna forma obu Pań jest bardzo dobra 5/5 meczy wygranych z tym, że Maria ma nie co lepszy bilans bo straciła tylko 1 seta natomiast Serena 2!. Myślę, że dziś pojedynek będzie zacięty i obie Panie będą pilnować swoich serwisów aby się nie dać &quot;złamać&quot;. Tie break w meczu całkiem możliwy. Za drobne można stawiać po takim kursie 50zł i dniówka jest ????
⛔ 100
 
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina -⚽ Piłka nożna / Szwecja 3 Division 1 Norra /
Godzina - 19:00
BK Forward : Vasteras SK
- Vasteras SK strzeli over 1.5 gola
- 2.70 / Sportingbet

Dziś coś ze Szwecji a konkretnie 3 liga , na półmetku rozgrywek gospodarze na miejscu 9 a goście zamykają tabelę , różnica pomiędzy nimi dosyć spora bo aż 9 pkt ale druga część sezonu przed nimi i wszystko się może zdarzyć , gospodarze ostatnio od 6 kolejek nie wiedzą co to zwycięstwo ( 4 porażki i 2 remisy ) natomiast goście na półmetku rozgrywek dopiero dwa razy cieszyli się ze zdobycia kompletu pkt ale ten drugi raz to ostatni pojedynek który odbył się zaledwie 5 dni temu a pokonali w nim na swoim terenie właśnie zespół Forwardu wygrywając skromne 1:0 tak więc dziś rewanż na stadionie rywala i liczę że znowu Vasteras pokaże się z tej lepszej strony zresztą kiedy zajrzymy do ich H2H to możemy zauważyć że goście w poczynaniach z Forwardem radzą sobie całkiem dobrze i ogólnie na 19 spotkań bilans 10-4-5 i br. 32:23 na korzyść Vasteras natomiast kiedy gospodarzem jest Forward to 3-1-5 i br. 1215 także na korzyść dzisiejszych gości dlatego dziś może być ciekawie a że obie ekipy tracą w tym sezonie sporo bramek ( Forward 20 , Vasteras 33 ) to liczę że dziś może być i sporo goli tak zresztą już nie raz pomiędzy nimi bywało a że w tej parze goście strzelają więcej to liczę dziś na over 1.5 z ich strony !
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Wimbledon, kobiety
Godzina: 12:30
Spotkanie: G. Muguruza - A. Radwańska
Typ: 1:2 Radwańska
Kurs: 4.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Radwańska to nie jakiś początkujący zawodnik, a profesjonalna zawodniczka, która była w pierwszej trójce rankingu WTA, może i ostatnimi czasy formą nie grzeszy, ale ten turniej dobrze się dla niej układa.Może i miała trochę szczęścia dzięki losowaniu i dobieraniu przeciwniczek, ale to nie znaczy, że nie może dojść do finału. Isia potrafi zmotywować się na każdego przeciwnika i pokazać klasę w każdym spotkaniu - tym bardziej półfinałowym. Ostatni mecz może i nie grała rewelacyjnie, jednak go wygrała i to najważniejsze. Stawiam dokładny wynik, bo kurs jest ciekawy i warto zaryzykować, bo mecz będzie bardzo wyrównany. Spodziewam się w dzisiejszym meczu błysku Agnieszki i większych pomyłek Muguruzowe - decydować będzie forma dnia. Bilans w meczach 2-2, jednak 5:4 w setach dla naszej rodaczki.
⛔ 100
 
M 22

maniek1946

Użytkownik
???? WTA Wimbledon
Godzina 15:30
Williams - Sharapova
over 23.5 gema @ 2.69
Pinnacle Sports
Nie wiem, Ci bukmacherzy to sobie jakieś jaja robią? Kolega w dzisiejszym wydaniu Typów Dnia już wykorzystał kurs na over 2.5 seta, więc ja zagram over 23.5 gema, za który proponują 2.69. Ja rozumiem, że Williams to jest maszyna, a patrząc na spotkania obu Pań między sobą to to jest po prostu przepaść, ale nie wydaję mi się, żeby było tak i tym razem. Serena wygrała 16 ostatnich spotkań z Sharapovą i straciła w nich zaledwie 3 sety! Ogólnie w 19 konfrontacjach Rosjanka wygrała tylko 2 razy. Poza poprzednią rundą Sharapovą wygrała każdy mecz 2:0, jednak rywalki nie były z jakiegoś topu, a w tym ćwierćfinale Coco ładnie zagrała tylko w 2 secie gdzie był TB, a tak 6:3 i 6:2. Jeżeli chodzi o Williams to mam wrażenie od jakiegoś czasu, że ma strasznie ciężko wejść w mecz czasami. Tak było np z Azarenką, gdzie pierwszego seta przegrała 3:6. Myślę, że Sharapova powalczy ładnie, bo jest o co, w końcu to bitwa o finał Wimbledonu. Analiza czysto oparta na statystykach i własnych domysłach, bo cały czas drugie zmiany w pracy i brak czasu na oglądanie live. Kobietom w tenisie się nie ufa, ale może tym razem jednak to się opłaci ????
⛔ 100
 
bulvers 20

bulvers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Kruoje
Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Bukmacherzy bardzo optymistycznie podchodzą do Jagiellonii w tym meczu, wystawiając na nich kursy poniżej 1,1. Znając realia polskiej piłki wszystko może się zdarzyć ;) Wracając do tematu, skłaniam się do zagrania tego typu, bo:
- ciężko mi wyobrazić sobie gola dla przyjezdnych, gdy bramki strzeże Drągowski, a więc Jagiellonia musiałaby strzelić 4 gole.
- w poprzednim meczu Jagiellonia przeważała, lecz nie była to totalna dominacja.
- w pucharach polskie zespoły bardzo często męczą się z łatwiejszymi rywalami.
- Jagiellonia nic nie musi, jak powiedział Probierz celem jest awans.
- przede wszystkim bukmacherzy wystawili atrakcyjny kurs ????
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | ME U-19 - M.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina-Francja
Typ: 2
Kurs: 1,97
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Francuzi pierwszy mecz wygrali z Austrią 1:0. Ukaina przegrała z Grecją 2:0. Na początku zastanawiałem się nad meczem właśnie Grecji z Austrią – typ remis, jednak jest bardziej ryzykowny od Francuzów. Francja jest po prostu lepsza od Ukrainy i raczej wygra ten mecz..
Francuzi mają dobrych zawodników, min. Coman Kingsley, który gra w Juve, Cornet Maxwel z Olympique Lyon. O Ukraińcach pisałem przed ich pierwszym meczem, myślałem, że powalczą o zwycięstwo a oni przegrali.
Na stronie UEFA można poczytać o tym meczu. Grecja razem z Francją powinna awansować dalej. Jednak żeby to nastąpiło Francja musi dzisiaj wygrać …
Gdybym miał obstawiać sam wynik to dał bym 2:0 dzisiaj dla Francji, ale jak będzie zobaczymy …
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Szwecja 3 Division 1 Norra /
Godzina:
19.00
Spotkanie :
BK Forward - Vasteras SK
Typ:
Vasteras SKprzewaga w I połowie
Kurs:
3,00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Dziś co prawda wybór na max w Kwalifikacjach do Ligi Europejskiej a i w towarzyskich sporo, ale ja pójdę podobnie jak kolega poniżej do Szwecji, a konkretnie jej 3 ligi.
Kolega dokonał niezłej interpretacji sytuacji obu drużyn.
Rzeczywiście po 13 kolejkach ligowych gospodarz jest na 9 a gość na 14 miejscu tabeli. I rzeczywiście, na półmetku rozgrywek gospodarze sprawują sie tragicznie - ostatnio nie wygrali żadnego meczu, a swój ostatni właśnie z dzisiejszym gościem przegrali 0-1.
Dlatego wyciągam odmienne wnioski. Na pewno u siebie będą chcieli szybko pokryć ostatnią &quot;plamę&quot; silnym atakiem na bramkę gości, pomimo, że większość goli gospodarze jak dotychczas strelali w II połowie - spodziewam się wielu akcji i strzałów, z których kilka mogą zakończyć się bramkami.
Sądzę więc, że już w I połowie osiągną przewagę, a następnie usiłowali będą ją utrzymać, w II połowie - ale to już inna bajka.
Kurs przyjemny. Polecam
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 18-00
Spotkanie: Elfsborg - Lahti
Typ: 1/1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Szwedzki zespół trochę zlekceważył pierwsze spotkanie w Finlandii ale dziś nie powinno już być wątpliwości kto jest w tej parze lepszy. Lahti nawet w swojej przeciętnej lidze mają kłopoty i zajmują dalekie 8 miejsce a na wyjazdach wygrali tylko 1 z ostatnich 8 spotkań. Trudno się więc spodziewać, że powalczą z silnym Elfsborgiem, który przegrał w tym roku tylko raz na własnym boisku. Stawiam na pewną wygraną gospodarzy.
✅ 85
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 16.00
Spotkanie: Kairat Almaty- Crvena Zvezda
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Kursy na ten mecz wyraźnie pokazują złudną wiarę w ligę serbską i klasycznie niedocenienie takich lig, jak rozgrywki kazachskie. Po pierwsze, liga serbska przeżywa od kilka lat poważne kryzysy, tamtejsze kluby bardziej na glowie mają rozprawy w sądzie o wszelakie pozwy korupcyjne, niż sportowe wyniki i najbliższe mecze. Ciężko sobie przypomnieć jakikolwiek dobry wynik w ostatnich latach drużyny z Serbii, warto dodać, że piłkarze Cvezdy nie mieli warunków do przygotowania się do tego meczu, z tego względu, że tamtejsza liga rusza dopiero za 2 tygodnie, tak więc do optymalnego wejścia w rytm meczowy pozostawały jedynie sparingi.
Na drugiej szali drużyna z Kazachstanu, gdzie liga coraz bardziej rośnie w siłę dzięki potężnej dawce tamtejszych sponsorów. Warto podkreślić, że liga już ruszyła, a w ostatniej kolejce Kairat rozbił rywali pakując 5 bramek i zachowując czyste konto.
W pierwszym meczu obydwu drużyn padła kolejna legenda, jakoby jadąc do Serbii każdemu piłkarzowi kręci się w głowie, zatyka uszy i łamią kolana pod wpływem oszałamiającego dopingu kibiców. Jakoś ciężko było zauważyć te symptomy wśród Kazachów, bo zwycięstwo 2-0 przy absolutnej dominacji na boisku rywala wygląda dość przekonująco.
Zdarzenie warte grania, bukmacherzy wyraźnie skłaniają się w stronę rozstrzygnięcia, że Serbowie wrócą do gry w tej rywalizacji, tylko jedynym argumentem zdaje się być legenda o mocarności ligi serbskiej i nieudolności ligi kazachskiej.
✅ 190
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska el.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław-NK Celje
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:Witam, dzisiaj Sląska czeka jeszcze ważniejszy mecz niż tydzień temu. Niby jednak są w lepszej sytuacji niż ekipa z Celje ale zaliczka 1;0 nie gwarantuje spokojnego meczu, wręcz przeciwnie bedzie to cieżka przeprawa. Jak to bywa z polskimi drużynami podejrzewam ze Ślask od początku będzie próbować kontrolować mecz stojąc zdecydowanie defensywnie. To drużyna gosci musi sie rzucić do odrabiania strat, Ślask bedzie czyhał na kontre. Ale z drugiej strony kto te kontry ma kończyć, Śląsk nie ma w swoim składzie kata który z zimna krwią wykorzysta każda dogodna sytuacje, bo takim zawodnikiem zdecydowanie nie jest Jacek Kiełb, który w poprzednim meczu nie mogł odnaleźć sie na pozycji napastnika. Ławka Śląska tez nie jest mocna, zasiada na niej 4 młodzieżowców którzy nie wniosą nic do gry a na pewno nie w europejskich pucharach. Na pewno wpadnie w tym meczu mało bramek, jestem w stanie nawet zaryzykować ze mniej niż 1,5 ale pokuszę sie tu bardziej o remis. NIe wykluczone ze będzie on bezbramkowy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom