>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.07.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na wtorek - 9. Lipca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Astana - Cluj
Typ: Astana wygra (remis = zwrot)
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kwalifikacje o Ligę Mistrzów. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Astanie, a rewanż 8 dni później w Cluj.
Faworytem do awansu są Rumuni, ale w tym meczu kluczowy powinien okazać się atut własnego boiska - w szczególności sztuczna nawierzchnia na stadionie. Astana w ostatnich latach bardzo regularnie gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, co pokazuje ich ogromny potencjał, myślę że doświadczenie w kwalifikacjach i na turniejach daje im dodatkową przewagę. Kolejnym atutem Astany jest fakt, że piłkarze są w rytmie meczowym, bo liga w Kazachstanie już trwa od jakiegoś czasu (19 kolejka), podczas gdy Cluj musi bazować na meczach towarzyskich, a mecze oficjalne otworzyło falstartem w postaci porażki z niżej notowanym Vitorulem w Superpucharze Rumunii.
Typ zabezpieczam zwrotem w przypadku remisu, bo nie można wykluczyć korzystnego wyniku dla gości jak np. remis bramkowy. Mimo wszystko liczę na to, że Astanie uda się wygrać. Przewidywany wynik 2-1 dla gospodarzy

  56
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacjeGodzina: 20:00Spotkanie: TNS - FeronikeliTyp: Over 2.5Kurs: 2.15Bukmacher: STS

​​​​​​Gospodarzy większość z nas zna, wiemy że w swojej lidze od lat nie mają sobie równych. W lidze Mistrzów mają znacznie większe doświadczenie od zespołu z Kosowa, jednak nie mam pojęcia jak porównać ich umiejętności piłkarskie. Mecz pokaże, ja jednak uważam że to TNS wygra i to znacznie. Obie ekipy grają mocno ofensywie patrząc na ich ostatnie wyniki, w ich meczach pada sporo bramek i takiego scenariusza spodziewam się i dziś. 3 gole w meczu drużyn które bardziej skupiają się na ataku niż obronie wydają mi się bezpiecznym rozwiązaniem. 

  115
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Liiga Women
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jypk K - Ilves K
Typ: over 3.5
Kurs: 2.45
Bukmacher: LVBet
Znalazłem coś takiego, bo po Mundialu kobiet przypadła mi do gustu taka piłka - tam się dopiero dzieje. A w Finlandii mamy zamknięcie kolejki w wykonaniu dwóch ekip, które sąsiadują z sobą w tabeli. Obie są pod kreską, wygrany utrzyma kontakt z czołówką, przegrany może na dłużej związać się ze strefą spadkową. Co więcej, cztery dni temu odbył się mecz tych ekip, w którym Ilves wygrało 3:2 po zaciętym meczu. Takie overy w Finlandii zdarzają się nieczęsto, ale przekonuje mnie kontekst: rewanż, w którym gospodynie będą chciały powetować sobie porażkę, zbliżony poziom drużyn, sytuacja w tabeli. Taki typ na nos - może się udać, a kurs całkiem całkiem.

  100
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / KOREA POŁUDNIOWA/League1 
Godzina : 12:30
Spotkanie : Gyeongnam - Ulsan Hyundai
Typ : 2
Kurs : 1,80
Bukmacher : Fortuna

Konfrontacja dziesiątej (trzeciej od końca ekipy) z drugą. Różnice w zdobyczach punktowych po 19 kolejkach są miażdżące, gospodarze 14, goście 40 punktów. Bilans dokonań gospodarzy u siebie to 2-4-3 i ta ilość remisów może budzić niewielki niepokój. Biorąc pod uwagę ostatnich 10 spotkań przed własną publicznością to gospodarze wtorkowej potyczki wygrywali tylko mecze pucharowe lub innego rodzaju z rywalami z niższych lig. Goście na wyjazdach z dokonaniami 5-3-1 prowadziliby w lidze w tej klasyfikacji.
Z ostatnich 5 spotkań u siebie Gyeongnam 2 razy zremisowało i 3 razy przegrało. Ulsan z ostatnich wyjazdowych potyczek zanotowali 3 zwycięstwa i po jednym remisie i porażce.
Ostatnie bezpośrednie konfrontacje obu ekip ma boisku Gyeongnam przyniosły dwa remisy w 2018 roku i 3 zwycięstwa przyjezdnych.
Podobne podejście do tego typka przedstawiają i inni, gdyż kurs spadł już z poziomu 1,9 na zwycięstwo gości do poziomu 1,8. Moim zdaniem jeszcze nieznacznie spadnie np. w Fortunie do 1,73.

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacjeGodzina: 15:00Spotkanie: Astana - ClujTyp: Cluj strzeli bramkę Kurs: 1.71Bukmacher: ETOTO Analiza: Zmieniamy dyscyplinę ze względu na rozpoczęcie się kwalifikacji ligi mistrzów. Bardzo wyraźnym faworytem według Bukmacherow jest Astana grająca na własnym stadionie. Trudno się nie zgodzić bo dobrze grają u siebie i strzelają dość dużo goli ale i też dość dużo tracą. Rumunska drużyna w rozgrywkach ligi mistrzów jest stałym bywalcem i napewno nie zaliczył bym ich do slabiakow. Potrafią strzelać bramki, mają w swoich szeregach dobrych piłkarzy i jestem przekonany że stworzą sobie dziś dużo sytuacji bramkowych. Spodziewałem się troszkę niższego kursy i zostałem miło zaskoczony, ponieważ uważam że gol jak najbardziej w zasięgu. 

  100
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: St. Joseph's - Rangers FC
Typ: under 3.5 gola
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna

Słaba oferta na jutro, ale że coś trzeba wybrać, to zwróciłem uwagę na europejskie puchary.

Szkoci są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, ale są przed sezonem, nie mieli żadnego przetarcia, a ich rywale już grali w poprzedniej rundzie eliminacji. Rangers FC to już nie ta sama drużyna, co kiedyś. W ostatnich latach nigdy nie strzelali zbyt wielu bramek w eliminacjach - licząc od sezonu 2011/12 over 3.5 padł tylko raz - w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej LE w zeszłym sezonie z Mariborem (3:1, w rewanżu 0:0), a nawet w meczach z drużynami z Luksemburga (Progres) czy Macedonii (Shkupi) padały maksymalnie 2 gole. Zdaję sobie sprawę, że rywal to drużyna z Gibraltaru, ale jednak Rangersi będą grali na wyjeździe, co będzie dodatkowym utrudnieniem. Nie sądzę, by gospodarze coś strzelili i wątpię, by goście zdobyli więcej niż 3 gole. Jest to dość ryzykowny typ, ale kurs zachęcający, dlatego zaryzykuję. Bezpieczniejsze opcje to under 4.5 po kursie 1.57 lub BTS/no za 1.60.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje - 1/8 finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sudova - Crvena Zvezda
Typ: Crvena Zvezda
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 
Powtórka sprzed roku. W 2018 r. los skojarzył Crvenę z Sudovą rundę później, bo na poziomie 1/4 finału kwalifikacji. Wtedy to pierwsze spotkanie u siebie rozgrywała Crvena i wygrała je zdecydowanie 3:0, w rewanżu dokładając jeszcze dwie bramki i nie tracąc ani jednej. W półfinale Crvena wyeliminowała Trnavę, która rundę wcześniej zwyciężyła w dwumeczu z Legią Warszawą. W ostatniej rundzie kwalifikacji Crvena wylosowała Salzburg. Ku zdziwieniu szerszej publiki, dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe Serbowie awansowali do fazy grupowej LM. Los im jednak nie sprzyjał i trafili do grupy z Liverpoolem, PSG oraz Napoli. Mieli być skazani na pożarcie i być jedynie dostarczycielem punktów dla pozostałej trójki klubów. Jednak na własnym boisku byli wstanie zremisować z Napoli (wicemistrz Włoch) czy pokonać, jak się później okazało triumfatora LM oraz wicemistrza Anglii - Liverpool. Te wyniki nie mogą zostać zapomniane. Sudova obecnie jest liderem Litewskiej A Lyga, wyprzedza ona Zalgiris o dwa punkty. 
Dla mnie faworyt tego spotkania jest tylko jeden - CRVENA :) Wiadomo jednak, że piłka jest okrągła i bramki są dwie, dlatego nikogo nie można lekceważyć i dzięki doświadczeniu Crvena tego nie zrobi i pewnie pokona w wyjazdowym spotkaniu Sudovę. Ciekawie również wygląda oferta STS oferująca handicap (1:0) typ: 2 po kursie 2.40. 

  100

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje LM
Godzina: 19:45
Spotkanie: FK Sarajevo - Celtic FC
Typ: Celtic FC powyżej 2.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna

Można rzec: w końcu! To dopiero eliminacje do najlepszej ligi świata, ale nareszcie coś zaczyna się dziać. Przedsmak prawdziwej Ligi Mistrzów zapewne poczują kibice w Sarajewie, gdzie ich lokalna drużyna podejmie utytułowany zespół z Glasgow, Celtic FC. Goście, których na co dzień prowadzi Neil Lennon są w tym dwumeczu wyraźnym faworytem. Celtic w ostatnich latach grał w eliminacjach w kratkę. Często w spotkaniach wyjazdowych męczył się ze swoimi rywalami, ale na pewno każda z tych drużyn czuła respekt przed tą renomowaną drużyną. Ciężko odnieść mi się do statystyk w tym sezonie, gdyż za obiema drużynami jedynie okres przygotowawczy i kilka sparingów. W tych lepiej radzili sobie zawodnicy ze szkockiego zespołu, ponieważ Sarajevo przegrało 2 z 3 dotychczasowych meczów kontrolnych. To oczywiście nie zadecydowało o moim typie na The Bhoys i sugeruję się czymś innym. Czym? To klasa piłkarzy obu zespołów. Gdy popatrzymy w kadry, to nie widzimy tylko droższych i lepszych jakościowo piłkarzy. Akurat co do cen, to nie ma co przywiązywać do nich uwagi. Jakościowo tacy piłkarze jak np. Gordon, Tierney, Brown, Griffiths czy Edouard są piłkarzami lepszymi i nie odkryłem tu żadnego nowego kontynentu, a na pewno nie kolejnej Ameryki. Ostatni raz 3 bramki Celtic zdobył w końcówce sezonu ligowego w Szkocji, gdzie wygrał na wyjeździe 3-0 z Aberdeen, a więc nie byle jakim rywalem, przynajmniej jeśli chodzi o tamtejsze rozgrywki. Co prawda Sarajevo długo nie straciło tylu bramek w meczach oficjalnych, ale liga bośniacka jest zdecydowanie słabsza nawet od Scottish Premiership. Uważam, że zespół Neila Lennona decyduje lepszym składem, a ich jakość pozwoli na stworzenie wielu sytuacji podbramkowych. Najważniejsze będzie zachowanie zimnej krwi, bycie skutecznym i wyrachowanym. W poprzedniej edycji inny bośniacki zespół, który jest byłym mistrzem tego kraju, a więc Zrinjski Mostar odpadł w I rundzie z dobrze znanym polskim kibicom Spartakiem Trnava. Jeżeli 4-krotni mistrzowie Bośni i Hercegowiny o czymś marzą, to będą musieli w tym meczu zagrać na poziomie, który chyba jest dla nich nieosiągalny. Nie wiem czy Celtic zdoła strzelić 3 bramki, ale jeśli pierwszy gol dla Szkotów padnie dosyć szybko, to być może gospodarze nie będą musieli "spinać" się na mecz na Celtic Park. Jeszcze raz napiszę, że szybkość, jakość, kontrola nad piłką, ogółem całokształt są w tym dwumeczu po stronie Celtiku. Sfera mentalna będzie bardzo ważna. Jeśli gościom będzie się chciało forsować i pójść za ciosem po pierwszym trafieniu, a takie raczej na pewno padnie, to powodzenie mojego typu będzie wysokie. Jeśli nie, to trudno. Przejście obok takiego kursu byłoby obojętnością, a w bukmacherce trzeba szukać value. Ja za takie uważam trzy bramki w wykonaniu The Hoops. Wszystko wyjaśni się już dziś ok. 22.30, a może szybciej, jeśli szczęście dopisze.

  265
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 19:45
Spotkanie: FK Sarajewo - Celtic
Typ: FK Sarajewo powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Celtic w dalszym ciągu jest solidną drużyną, ale to już nie jest ten Celtic co kilka lat temu. W swojej lidze aż tak już nie dominują, w pucharach szału też nie ma. W zeszłym sezonie w LE Celtic wyszedł z grupy, ale potem od razu odpadł z Valencią przegrywając obydwa spotkania. FK Sarajewo za to w zeszłym sezonie rozegrało bardzo nietypowy dwumecz z Atalantą Bergamo w kwalifikacjach do LE. Udało im się zremisować 2:2 na wyjeździe, po czym przegrali 0:8 u siebie. Ten remis 2:2 to była ogromna niespodzianka, bo kurs na Atalantę był ok. 1,10. FK Sarajewo nie jest mocnym klubem, ale jak widać stać ich na sprawienie niespodzianki. W Glasgow zapewne przegrają i bardzo możliwe, że będzie to wysoka porażka, dlatego muszą koniecznie zrobić dobry wynik u siebie jeśli marzą o awansie. Wobec tego raczej spodziewam się ich ambitnej postawy niż murowania dostępu do własnej bramki, bo nawet jak zrobią 0:0, to niewiele im to da.

  100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM kwalifikacje
Godzina : 18:00
Spotkanie : HJK : HB Torshavn
Typ : HJK strzeli over 2.5 gola
Kurs : 1.95
Bukmacher : ETOTO

Niewątpliwie Finowie są tutaj faworytem i powinni wygrać ale wiadomo nie takie rzeczy się zdarzały , ja jednak liczę że tą pierwszą rundę kwalifikacji HJK powinno przejść tym bardziej że pierwszy mecz grają u siebie , w poprzednich kwalifikacjach HJK także w pierwszej rundzie trafił na zespół z Wysp Owczych , wtedy to był Víkingur Göta , najpierw HJK grał na wyjeżdzie gdzie wygrali 2:1 by w rewanżu także nie dać szans rywalowi i wygrać 3:1 , już w pierwszej części spotkania HJK strzeliło wszystkie 3 gola , zresztą w pierwszym meczu wygranym 2:1 także 2 bramki zdobyli w 1 części spotkania , myślę że może być powtórka z rozrywki i dziś HJK także u siebie powinno wygrać wysoko aby na rewanż pojechać z sporą przewagą bramek , jak będzie zobaczymy !

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dundelange - FC Valetta
Typ:  Dundelange handicap 0:1 1
Kurs: 2,64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Startuje długo wyczekiwana przez wielu piłkarska Liga Mistrzów, a mianowicie jej kwalifikacje. W pierwszej rundzie spotykają się zespoły z niskimi współczynnikami, choć kilka znanych firm zaczyna już na tym poziomie rywalizację jak choćby Crvena Zvezda Belgrad, FC Astana, CFR Cluj. Ja jednak celuję w dwu bramkowe zwycięstwo luksemburczyków nad zespołem z Malty. FC Dundelange to zespół, który w ubiegłym sezonie potrafił wyeliminować z rozgrywek Mistrza Polski zespół warszawskiej Legii, a następnie w kolejnej CFR Cluj, co dało mu przepustkę do fazy grupowej Ligi Europejskiej (zdobyli tam zaledwie punkt remisując z Realem Betis Sevilla 0:0, ale sam awans to i tak duży sukces luksemburczyków). Zespól z Luksemburga potrafi zdobywać bramki zarówno u siebie, jak i na wyjeździe i liczę że dziś wypracują sobie zaliczkę, która pozwoli im spokojnie udać się na rewanż na Maltę.


  100
 
T 14

triatlonic

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna                                                                                                                                                                            / LM kwalifikacje Godzina : 18:00                                                                                                                                                                Spotkanie : HJK : HB Torshavn Typ : powyżej 3,5 gola w spotkaniu                                                                                                            Kurs : 2,5                                                                                                                                                                                                      Bukmacher:Totalbet                                                                                                                                                                                      Analiza:  Wyspiarze coś strzelą bo obrona HJK w tym sezonie jest dziurawa a samo HJK strzeli myślę 3,4 bramki więc jak dla mnie pewniak . Dodam dla was Kochani jeszcze moje 2 typy i radze grać kursik będzie prawie 10. Celtic poniżej 1,5gola w meczu z Sarajevem kurs1.9-Celtic nie potrafi grać na wyjazdach od zawsze ma problem w 1,2 rundach ze słabeuszami na wyjazdach a Sarajevo ma solidna obronę . i Ararat że strzeli gola u siebie AIK -kolejny pewniak kurs 1.95           

  100
Kiepska analiza
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina : tenis WTA 
Godzina : 14:05
Spotkanie : Halep S. (-4.5)- Zhang S.
Typ : 2
Kurs : 2.2
Bukmacher : Fortuna

Dzisiaj Panowie mają przerwę, więc czas zaryzykować i zagrać kobiecy tenis, którym rządzą humorki :D
Halep w tegoroczym Wimbledonie nie została jeszcze zmuszona do wysiłku, z Azarenką miały być problemy, ale okazało się że Białorusinka zapomniała jak się gra w tenisa. Stracony set z Buzarnescu, która wygrała jeden mecz na trawie przed Wimbledonem, ogólnie jakoś nie przemawia do mnie kurs 1.2 na nią, bo moim zdaniem nie pokazała jeszcze nic szczególnego z czym Zhang miałaby sobie nie poradzić. Chinka forma życia, pokonała do tej pory: Garcia, Wickmayer, Wozniacki, Jastermska, czyli 3 nazwiska, które robią wrażenie, 3 razy z pozycji underdoga. Panie grały ze sobą 3 razy, 2:1 prowadzi Zhang, nie jest to jakiś super wyznacznik, bo nie grały ze sobą na trawie jeszcze, ale to pokazuje, że potrafi z nią wygrać, a typ jest na tyle bezpieczny, że może nawet przegrać 6:4 6:4, przy dobrym ustawieniu serwującej i odpowiednim przełamaniu.


  100
 
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dundelange - FC Valetta
Typ: Dudelange i powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs:2.24
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami pierwsza runda eliminacji Ligi Mistrzów,która przynosi kilka ciekawych pojedynków na dziś wybrałem jedno z nich mianowicie mistrz Luksemburga na własnym stadionie podejmuje mistrza Malty FC Valletta.Gospodarze już w poprzednim sezonie pokazał że potrafi grać w piłkę i dobrze radzi sobie w Europejskich pucharach eliminując w kwalifikacjach Ligii Europy warszawską Legię a następnie mistrza Rumuni CFR Cluj czym zapewnili sobie udział w fazie grupowej.W tym sezonie także spisują się bardzo dobrze pewnie zdobyli mistrzostwo kraju wyprzedzając drugi w tabeli zespół Fola o 9 punktów, dołożyli do tego także zwycięstwo w krajowym pucharze pokonując aż 5:0 FC Etzella Ettelbruck.Dudelange ma obecnie serię 23 spotkań bez porażki oraz zwycięską serię pięciu spotkań na własnym stadionie Dudelange także ma doskonałą passę i notuje serię 14 meczów bez porażki.Za to FC Valletta o mistrzostwo kraju walczyła nawet po zakończeniu rozgrywek ligi maltańskiej ponieważ zgromadzili tyle samo punktów co Hibernians i potrzebny był dodatkowy mecz,który Valletta wygrała dopiero po dogrywce,niespodziewanie przegrała także krajowy puchar po rzutach karnych z Balzan 5:4.Liga Luksemburga wydaje się wyżej notowana od tej Maltańskiej a kluczem do dzisiejszego zwycięstwa będzie skuteczność pod bramką rywala,która moim zdaniem będzie po stronie mistrzów Luksemburga,którzy wykorzystają atut własnego boiska.

  100
 
F 47

forza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I runda eliminacji do Ligi Mistrzów
Godzina: 15:00
Mecz: FC Astana - CFR Cluj
Typ: Astana
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Myślę, że ta statystyka mówi sama za siebie: mecze domowe FK Astany w europejskich pucharach (3 ostatnie sezony)

  11.07.2018 Astana 1:0 Sutjeska
  24.07.2018 Astana 2:1 FC Midtjylland
  07.08.2018 Astana 0:2 Dinamo Zagrzeb
  30.08.2018 Astana 1:0 APOEL
  04.10.2018 Astana 2:0 Rennais
  08.11.2018 Astana 2:1 Jablonec
  29.11.2018 Astana 0:1 Dynamo Kijów
    18.07.2017 Astana 1:1 Jurmala
  26.07.2017 Astana 3:1 Legia
  22.08.2017 Astana 4:3 Celtic
    28.09.2017 Astana 1:1 Slavia
  19.10.2017 Astana 4:0 Maccabi
  23.11.2017 Astana 2:3 Villareal
  20.07.2016 Astana 2:1 Żalgiris
    27.07.2016 Astana 1:1 Celtic
  18.08.2016 Astana 2:0 BATE
    29.09.2016 Astana 0:0 Young Boys
    03.11.2016 Astana 1:1 Olympiacos
  24.11.2016 Astana 2:1 APOEL

W 3 ostatnich sezonach, na 19 domowych spotkań, Astana 11 z nich wygrała, 5 zremisowała i tylko 3 przegrała

Cluj w poprzednim sezonie przydarzyła się wpadka w postaci porażki 0:2 z Dudelange co skutkowało odpadnięciem z pucharów.
Astana to drużyna świetnie grająca u siebie, od kilku lat stale goszcząca w fazach grupowych europejskich pucharów, Cluj natomiast w eliminacjach grał incydentalnie. Na korzysc Astany jest trwajacy sezon w ich lidze, gdzie sa liderem, z bilansem domowych spotkan 7-0-3,

  90

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kubot/Melo - Mahut/Roger-Vasselin
Typ: over 12,5 gema w 1 secie
Kurs 3,15
Bukmacher: etoto
Analiza: 
Ćwierćfinał Wimbledonu w deblu. Trudno wytypować faworyta w tym starciu. Polsko-brazylijska para do tej pory w każdym spotkaniu tego Wimbledonu wygrywała po 3:1. Mahut i Roger Vasselin dopiero w poprzedniej rundzie mieli poważnych rywali i sprawdzian zdali bardzo dobrze, bo ograli braci Bryan. Każdy z zawodników posiada bardzo dobry serwis. Do tego w Wimbledonie nie ma decydującego punkty przy stanie po 40:40, a jest gra na przewagi, co sprzyja dłuższym setom. Kubot i Melo w tym turnieju w pierwszych setach za każdym razem mieli wynik co najmniej 6:4. Francuska para w meczu z braćmi Bryan w pierwszej partii grała tie-breaka. Obie pary są na zbliżonym poziomie. Do tej pory te pary grały ze sobą raz. Dwa lata temu Kubot/ Melo wygrali 2:0, a w pierwszym secie było wówczas 7:5. Teraz także myślę, że czekają nas długie sety. Dlatego proponuję tie-breaka w pierwszej partii. Każdy z zawodników w tym meczu posiada dobry serwis i ciężko będzie o przełamania, a kurs bardzo kuszący

  215
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Astana - CFR Cluj
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 5,75
Bukmacher: Totolotek

Astana była u siebie w tym roku świetnym zespołem, jednak w ostatnich pięciu spotkaniach zawodnicy tego klubu grali w kratkę. W ostatnim meczu stracili nawet 2 gole na własnym boisku bez strzelenia żadnej bramki przyjezdnym. Ich forma straciła więc całkiem niezłą stabilizację. Jest to zespół, który potrafił w tym roku wysoko u siebie zwyciężyć, jednak bramki stracił na własnym stadionie w prawie każdym tegorocznym meczu - do ich siatki piłka nie wpadła tylko raz. Z zespołami z zagranicy klub ten notował całkiem niedawno bardzo wysokie straty bramkowe. Cluj na 13 tegorocznych spotkań wyjazdowych przegrał zaledwie dwa razy, a aż 8  pewnie razy zwyciężał. W ostatnich dwóch wyjazdowych meczach międzynarodowych ze Spartą Praga i Orenburgiem również udało się to osiągnąć. Myślę więc, że mając na uwadze powyższe okoliczności, cztery bramki w tym meczu wydają mi się możliwe.

  100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Brunszwik
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ruud - Hanfmann
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna

Challenger grany na kortach ziemnych. Mój typ opieram głównie na założeniu że Hanfmann może nie wytrzymać fizycznie tego meczu. Od początku lipca zagrał już 7 spotkań a to będzie dla niego 8. W zeszłym tygodniu wygrał turniej w Ludwigshafen gdzie rozegrał 6 spotkań we tym 2 trzy setowe.  W tym sezonie rozegrał 22 mecze z których wygrał 16. Na kortach ziemnych zagrał 18 spotkań wygrywając 14 z nich. Jak widać z tych statystyk taka właśnie nawierzchnia jest jego domeną i potrafi na niej skutecznie grać.
Najwyżej rozstawiony w turnieju Norweg w pierwszej rundzie miał wolny los i będzie to dla niego pierwszy mecz na kortach w Brunszwiku. On w lipcu zagrał jedno spotkanie ulegając w pierwszej rundzie Wimbledonu Isnerowi 0-3. Od początku roku rozegrał 44 spotkania wygrywając w 27. Na kortach ziemnych wygrał 21 spotkań na 30. To młody zawodnik ale już z obyciem na kortach tenisowych. Klasyfikowany jest na 692 miejscu w rankingu ATP.
Spodziewam się dzisiaj wyrównanego spotkania ale liczę na końcowy sukces Norwega.

  72
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dundelange - FC Valetta
Typ:  Dundelange 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: STS

Podobne typy już padły dzisiaj i życzę kolegom by weszły. Ja jednak zagram trochę bezpieczniej. Uważam, że kurs dość dobry, Luksemburg zrobił postępy w ostatnich latach, fullmax i enero wspomnieli, że zespół Dudelange wyeliminował w zeszłym roku Legię i Cluj, a więc mistrza Rumunii i Polski, także w tym meczu powinni spokojnie sobie poradzić.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom