>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.07.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - wyścig, niedziela 16:00
Perez
- Alonso
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betx
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...i-07-09-lipca-2023.168688/page-2#post-7199620
Analiza:

Red Bull ma zdecydowanie najszybszy bolid pod wzgledem suchego trybu wyscigowego. Perez po raz 6 nie awansowal do Q3 na 10 weekendow wyscigowych co jest frustrujace na pewno dla niego. W wyscigach za to spisuje sie bardzo dobrze. Mimo, ze na Silverstone wyprzedzanie nie powinno byc az tak latwe niz przed tygodniem na Red Bull Ringu to jednak i tak raczej przebije sie do topu. Gram przeciwko Alonso bo Aston Martin bardzo slabo spisuje sie na torach z szybkim zakretami a Silverstone to wlasnie tylko takie zakrety. W Hiszpanii takze mieli problemy i troche w Austrii. Jest to juz wyrazna tendencja jesli chodzi o ten typ torow.

168
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3402
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ziemny - Wimbledon
Godzina: 18:00
Spotkanie: Djokovic - Hurkacz
Typ: Hurkacz handicap + 1.5 seta
Kurs:4.90
Bukmacher: Forbet
Post w dziale :
Analiza:

nie lubię słowa pewniak bo pewniaków nie ma ale wydaje mi się że ugranie 14 grmów przez Hurkacza to prawdopodobna obcja nwet przy wyniku 3:0 dla Djokovica ale nie jestem przekonany czt Hurkacza nie stać na ugranie choćby jednego seta a może czegoś więcej??
W h2h 5:0 i jeden mecz na Wimbledonie 2019 wynik 3:1 .Hurkacz chyba ciągle powoli bo powoli ale robi postępy.
Dzisiaj prawdziwe wyzwanie , może nawet najważniejszy mecz w karierz??? może i tak gdyby go wygrał;-)
Na French Open było blisko tego spotkania , i nie do końca jestem przekonany czt Hurkacz go chciał:)
Serb ostatnio był blisko stracenia seta z Wawrinką ale Stachu połamał się sam w tajbreku trzeciego seta tuż przed piłką setową:)
Novak dawno nie stracił seta a jeszcze dłużej nie przegrał tajbreka bo ostatni tajbrek przegrał z Lajovicem w kwietniu w Banialuce.
Niby każda seria się kiedyś kończy , czy już dzisiaj??? nie wiem , łatwo nie będzie ale na trwie szanse Hurkacza lekko rosną ,
Cóż trochę życzeniowo i ryzykownie ale kurs 4.9 chyba wart ryzyka zobaczymy.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Tenis ziemny - Wimbledon
Godzina: 21.00
Spotkanie: Djokovic - Hurkacz
Typ: 1 set Hurkacz powyżej 3.5gema+
Kurs:1.70
Bukmacher:Fortuna


Typ na szybko,ogólnie dziś też wierzę że Hubert będzie bardzo blisko Djoko,Hurkacz gra solidnie nie jest wirtuozem ale gra solidnie i to mu się chwali.Djoko zazwyczaj leniwie rozpoczyna 1 set więc myślę że 4 gemy dla Hurkacza to nic trudnego,szczególnie przy jego celnym serwisie.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2956
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom