>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.08.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska: 1.liga
Godz:20
Spotkanie: Wigry - Rozwój
Typ: Wigry
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak wysoki kurs na gospodarzy to dla mnie spore zaskoczenie. Wigry miały bardzo udany premierowy sezon w 1 lidze i wszystko wskazuje, że również i w tym bez problemu się utrzymają. U siebie punktują bardzo wiele. Goście to kopciuszek na tym poziomie i utrzymanie będzie ich wielkim sukcesem. W 1 kolejce zdobyli 3 oczka ale teraz czeka ich wyjazd na drugi koniec Polski i mecz z dużo silniejszym rywalem na jego terenie. To mi wystarczy aby się nie zastanawiać przy takim kursie.
✅130
 
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Lorient
Typ: under 2,5
Kurs: 2.08
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
W piątek rozpoczęła się Ligue 1 - liga w której dużo goli niestety nie pada (można to już było zauważyć po poprzednich meczach, gdzie tylko w dwóch meczach padły 3 bramki.) W dzisiejszym meczu również nie spodziewam się wielu bramek, pomimo tego iż Olimpique Lyon zatrzymał najbardziej wartościowych piłkarzy (Lacazette, Fekir, Jallet) oraz kupił kilku (Rafael da Silva, Morel czy Beauvue). Wystarczy tylko spojrzeć na ich ostatnie wyniki: porażka w superpucharze z PSG, gdzie w meczu oddali zaledwie jeden strzał na bramkę przeciwników, a także 0:2 z Villareal, 0:6 z Arsenalem. Ogólnie to w ciągu ostatnich 6 meczy zdobyli zaledwie 2 bramki (w wygranym meczu z Milanem). Oczywiście można stwierdzić, że to tylko mecze towarzyskie, że na Emirates Cup pojechali w 18 osób, że superpuchar to nic ważnego, jednak wydaje mi się, że drużyna aspirująca do walki o mistrzostwo grająca tak fatalnie w sparingach raczej ni rozpocznie rozgrywek &#39;z przytupem&#39;. Co do Lorient to tutaj jest podobna sytuacja, bo również w 6 ostatnich meczach strzelili zaledwie 2 bramki (w przegranym 1:4 meczu z Nantes i w wygranym 1:0 meczu z Brest). Co więcej, reszta ich wyników, to 3 bezbramkowe wyniki, i jedna porażka 0:1 z Orleans. Można więc stwierdzić, że Lorient również ma problemy ze zdobywaniem bramek. Na rozpoczęcie Ligue 1 spodziewam się &#39;piłkarskich szachów&#39;, gdzie żadna z drużyn nie będzie chciała popełnić błędu. Liczę także na sprawienie sensacji w wykonaniu Lorient, tak samo jak to zrobili w tamtym roku (wygrana z Monaco). Typowany wynik - 0:1.
✅108
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lu Yen-hsun - Schnur Brayden
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza: Dwudziestoletni Kanadyjczyk coraz bardziej się ogrywa. W pierwszej rundzie kwalifikacji ograł dużo wyżej notowanego i nie grającego ostatnio tak źle Bemelmansa. Umie grać w swoim kraju co pokazał rok temu w Toronto, gdzie przebrnął przez kwalifikacje ale w pierwszej rundzie uległ Seppiemu 4-6 3-6. Oglądałem tamto spotkanie bo też wtedy stawiałem na Schnura. W drugim secie prowadził już z przełamaniem 3-1 jednak posypała mu się gra i przegrał 3-6. Nie grał źle, tylko zabrakło mu trochę regularności i spokoju w grze. Myślę, że teraz, już bardziej doświadczony Kanadyjczyk ma tutaj duże szanse żeby znowu trafić do turnieju głównego z serii Rogers Cup. Lu ma już swoje lata, nie ta szybkość co kiedyś. Widziałem go w kilku meczach w tym roku i gra bardzo nierówno. Brayden ma bardzo dobry serwis i jak to młodziak gra agresywnie i nie boi się atakować. Myślę, że taki tenis spokojnie wystarczy na dzisiejszego przeciwnika. Dodatkowo publiczność będzie wspierać &quot;swojego&quot;. C&#39;mon Braydan!
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 15;30
spotkanie: Śląsk Wrocław- Lechia Gdańsk
typ: 2
kurs: 3,20
bukmacher: Expekt
Obecna kolejka Ekstraklasy przynosi wiele zaskoczeń, w pierwszym piątkowym meczu przegrana Cracovii przed własną publicznością z Piastem, a w drugim zwycięstwo Niecieczy nad faworyzowanym Zagłębiem Lubin. Sobotnie zmagania rozpoczęło zwycięstwo Białostoczan, którzy nadzwyczaj łatwo ograli Górników, a na koniec dnia Lech nie sprostał zlepieńcowi z Kielc, który na prawdę trzeba pochwalić. Dzisiaj chętnie pobieram wysoki kurs na Lechię, w moim zdaniem, meczu bez faworyta. Zaczęli fatalnie, tj. porażka, porażka i ostatnio remis, a w międzyczasie przegrali z Schalke i Juventusem. Typ ewidentnie na przełamanie dla nich, bo jak na zespół, na który wydano masę pieniędzy zawodzą na całej linii. Śląsk nie gra nic specjalnego, zaczęli sezon porażką 1-4, później przyszedł remis, a ostatni mecz to zwycięstwo 2-0. Trener Jerzy Brzęczek już na początku sezonu gra o posadę, dzisiaj musi wygrać, zespół też pragnie zwycięstwa, pogoda dopisuje aktualnie, możemy być świadkami ciekawego spotkania.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Newcastle-Southampton
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs 4.40
Buk Unibet
Godz: 14:30
Analiza: W dniu jutrzejszym obejrzymy kolejne zmagania w pierwszej inaugurującej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Newcastle podejmowała będzie drużynę Southampton. Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy, która w przygotowaniach przed sezonowych oraz meczach sparingowych radziła sobie z różnym skutkiem. Goście jeszcze w czwartkowy wieczór grali swoje spotkanie wyjazdowe w Holandii z zespołem Vitesse, więc na pewno są bardziej zmęczenie niż gospodarze , którzy grali dokładnie tydzień temu z zespołem Borussi Moenchegladbach, przegrali w tamtym meczu 0:1 ale jutro powinni wyglądać bardziej świeżo. Za ekipą gospodarzy przemawia atut własnego stadionu , oraz historia spotkań pomiędzy oboma zespołami na tym stadionie, bowiem od 1998 roku te drużyny grały ze sobą 11 razy goście ugrali tylko remis oraz 1 wygraną aż 9 spotkań gospodarze rozstrzygali na swoją korzyść, myślę że w jutrzejszym spotkaniu również są faworytem i to właśnie oni okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym pamiętam że w poprzednim sezonie tutaj swoją dobrą passę spotkań bez porażki straciła Londyńska Chelsea, myślę że Świeci są w zasięgu popularnych Srok.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stoke City - Liverpool FC
Typ: over 3.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na Britannia Stadium nowy sezon rozpocznie nowy Liverpool, który w letnim okienku transferowym mocno się zmienił. Ich rywal jednak do najłatwiejszych nie należy - Stoke City to ekipa, która w poprzednim sezonie u siebie pokonała The Reds 6:1. Dziś zapewne takiego wyniku raczej nie będzie, ale liczę, że bramki (i to sporo) padnie dziś na Britannia Stadium. Moja propozycja na to spotkanie to powyżej 3.5 goli.
Jak już wspomniałem Liverpool latem mocno się zmienił. Z drużyny odszedł przede wszystkim Raheem Sterling i Steven Gerrard. Drużynę natomiast wzmocnili tacy piłkarze jak Christian Benteke, Roberto Firmino, Nathaniel Clyne, Joe Gomez, James Milner czy Danny Ings. Jeśli chodzi o Stoke to z tej drużyny latem odeszli przede wszystkim Asmir Begovic i Steven N&#39;Zonzi. Drużynę natomiast wzmocnili tacy gracze jak Ibrahim Afellay, Joselu, Marco van Ginkel, Shay Given czy Glen Johnson.
Osobiście jak już napisałem gram w tym meczu wysoki over 3.5 goli. Wspomniałem mecz z poprzedniego sezonu i wynik 6-1, warto zauważyć, że wcześniej również padały wysokie wyniki - 3-5 sezon wcześniej czy 3-1 w sezonie 2012/13.
Liczę, że to spotkanie będzie otwarte. Stoke w przeszłości pokazał, że u siebie potrafi grać z lepszymi od siebie i potrafi grać właśnie ofensywną piłkę co od czasu do czasu daje efekty (wspomniane 6-1 z poprzedniego sezonu). Jeśli chodzi o Liverpool to na pewno to po takich transferach na pewno liczą, że znów uda im się znaleźć w najlepszej &quot;czwórce&quot; i zagrać w Lidze Mistrzów. Nie spodziewam się więc by Liverpool zadowolił się w tym meczu remisem, również powinni zagrać o pełną pulę.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w Stoke nie zagrają Shawcross i Bojan. The Reds natomiast muszą sobie radzić bez Sturridge&#39;a, Flanagana i Allena.
⛔100
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Liga Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nadwiślan Góra - Raków Częstochowa
Typ: Raków Częstochowa
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Raków w poprzedniej kolejce tylko zremisował u siebie z Okocimskim Brzesko 1:1, co w Częstochowie wywołało spory niedosyt po inauguracji sezonu, teraz przychodzi czas na Nadwiślan, który w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 2:1. Każdy kto chodź trochę interesuje się 2 Ligą pamięta, że w poprzednim sezonie w 33 kolejce Raków grał o awans do 1 Ligi w Częstochowie właśnie z Nadwiślanem i przegrał 0:4. Na pewno Raków ma tutaj coś do udowodnienia, będą chcieli się zrewanżować za tamtą porażkę.
Raków w najsilniejszym swoim składzie, brak kontuzji, a więc tylko zwycięstwo tutaj interesuje Częstochowian, co warte jeszcze odnotowania, Raków zawsze o wiele lepiej radził sobie na wyjazdach niż na własnym stadionie. W poprzednim sezonie Raków wygrał z Nadwiślanem na wyjeździe 1:2.
Powodzenia!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna⚽ Szwecja: Allsvenskan
Spotkanie: Malmö - Göteborg
Godzina: 15:00
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Niestety wczorajszy typ nie wszedł, był festiwal nieskuteczności ze strony Marsylii, ale trzeba szybko zapomnieć o tej wpadce. Dziś jest fajny mecz w Szwedzkiej lidze. Malmo ostatnio pokonał u siebie Salzburg zapewniając sobie awans do dalszej rundy i teraz muszą się skupić na ściganiu Lidera tabeli którym jest Goteborg. Aktualnie ich strata do nich wynosi 7 pkt, więc będzie to dla nich bardzo ważny mecz. Gospodarze strzelili 35 bramek, najwięcej w lidze razem z AIK, tracąc przy tym 24. Natomiast Goteborg strzelił 29 bramek i ma dobrą obronę ponieważ stracili tylko 10 bramek, lecz ich silna obrona jest dobra tylko u siebie bo na wyjazdach jest już inaczej na wyjazdach radzą sobie dużo gorzej tracą bramki i ich ostatnie jakiekolwiek zwycięstwo było w czerwcu. H2H jest zachęcające, Malmo gdy gra u siebie z Goteborgiem to pada dużo bramek, ostatnie wyniki to 2:2, 3:2, czy 3:1. Podsumowując gospodarze nie mogą odpuścić i muszą zagrać na 100% ponieważ porażka zniweczy szansę na dogonienie i zdobycie mistrzostwa. Wydaje mi się, że będzie 2:1 dla Malmo, lub gdy zmęczenie zmaganiami w eliminicjach LM da swoje to może paść wynik 2:2.
✅87
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stoke City - Liverpool FC
Typ: Stoke City DNB
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pytanie, jak po takim kursie nie zagrać? Liverpool to dla mnie nie jest ta sama drużyna, co kiedyś. Na pewno po stronie gospodarzy są większe gwiazdy, nowe nabytki takie jak Firmino czy Benteke, ale swoją robotę wykonują też Lallana czy Henderson. Presezon mieli udany, bo ani razu nie przegrali, jednak patrząc na przeciwników, nie były to wygórowane zespoły. Teraz przejdę do dzisiejszych gospodarzy, których nazywam drugą Barceloną, gdyż menadżer Stoke, Mark Hughes sprowadza graczy z La Masi na potęgę. Krkić, Muniesa, Biram to wychowankowie Blaugrany, a w tym oknie doszedł były barcelonissimo, Ibrahim Afellay. W ciągu ostatnich dwóch lat zespół ten przeszedł niesamowitą metamorfozę. I tutaj jeden z najważniejszych atutów mojego typu: Garncarze potrafią grać z The Res na własnym stadionie, gdyż równo 77 dni temu na własnej murawie rozgrabili ich 6:1 (!!!). Czytając wszelakie zapowiedzi widać, że piłkarze z Liverpoolu oraz szkoleniowiec mają w pamieci ten czarny dzień. Cytat z jednej ze stron o LFC: &quot;Fakt, że owo wyzwanie zaczyna się w Stoke daje Rodgersowi i Liverpoolowi szansę odpędzić demony. Z drugiej jednak strony rośnie prawdopodobieństwo, że klub z Merseyside znowu może być przez nie nawiedzony. Zwyczajnie uległość na Britannia Stadium raz jeszcze nie wchodzi w grę.&quot;
Podsumowując, powiem krótko: Liverpool nie wygra tego spotkania. Stawiam na Stoke, jednak patrząc na anomalię tej kolejki, podpieram się Draw No Betem. Polecam, powodzenia!
⛔100
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters - Kwalifikacje
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Mark Davis (ENG) - Tian Pengfei (CHN)
Typ: Tian Pengfei (CHN)
Kurs: 2 .50 Bukmacher: pinnacle
Analiza: Buki chyba nie śledzą tych kwalifikacji, albo wszystko wystawiają na podstawie rankingu i znanych nazwisk. Innego wytłumaczenia takich kursów nie widzę. Otóż oświadczam, że Pengfei w tym tygodniu jedzie z koksem aż miło, oddał tylko 2 frejmy w 3 meczach (Saengkham, Delu, Stevens), wczoraj sczyścił Mateusza Stevensa (5-0) kończąc demolkę solidną setką (114). Wystarczy przejrzeć jego podejścia w tym tygodniu żeby wiedzieć, że Chińczyk jest w formie (133, 78, 52, 54, 71, 94, 62, 114). Davis mizeria na początku sezonu, wtopy z Jonesem (do przełknięcia) i z Miahem (nie do wytłumaczenia). Zupełnie nie widzę go przeciwko rozpędzonemu Chińczykowi. Dla bezpieczeństwa można zagrać dodatni handicap, ale spodziewam się, że nie będzie w ogóle potrzebny.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, BPL
Arsenal – West Ham
Godzina 14:30
Typ :
Arsenal -1,5 HA
Kurs : 1,95
Bet365


Dziś przenosimy się do Londynu, gdzie rozegrane zostaną derby między Arsenalem a West Hamem. Mecz odbędzie się na Emirates Stadium, gdzie jak wiemy Arsenal rzadko komu oddaje tam punkty. Ostatnie ich 5 spotkań to same wygrane, a nie grali z byle kim. Odpowiednio wygrane z Singapur XI (0:4), Evertonem (1:3), Lyonem (6:0), Wolfsburgiem (1:0) i Chelsea (1:0). Szczególnie dobrze prezentują się zwycięstwa nad Lyonem, Evertonem no i The Blues. Trzeba nadmienić, że wygrana Tarczy Wspólnoty, to pierwszy wygrany mecz Wengera z drużyną prowadzoną przez Jose Mourinho w historii.
Ogólnie Kanonierom gra się bardzo dobrze na własnym boisku ostatnio a także bardzo dobre wyniki notują na Emirates przeciwko Młotom. Ostatnie 5 spotkań na własnym obiekcie przeciwko West Hamowi, to 5 wygranych, z czego aż 4 to wygrane przynajmniej dwiema bramkami. W 5 meczach zdobyli 14 goli stracili ledwie 2. W ostatnich 5 meczach na własnym obiekcie bilans wygląda następująco 16 – 1. Robi wrażenie. Widać, że Arsenal jest w wysokiej formie. Podczas przerwy zdobyli trzy trofea, które były efektem dobrej gry. Może to – a raczej na pewno – subiektywna opinia, ale jeśli plotki okażą się prawdziwe i Benzema dołączy do ekipy Arsene’a Wengera, to Arsenal będzie z pewnością miał większe szanse na Mistrzostwo Anglii niż przez ostatnie lata. Póki co idzie im dobrze tym składem jaki posiadają.
Co do West Hamu to ostatnio nie brylują. W ciągu ostatnich pięciu spotkań wygrali zaledwie raz – z Norwich. W czwartek odnieśli porażkę w LE z Astrą, ale pojechali tam mocno rezerwowo-juniorskim składem, wiadomo z jakiego powodu. Wszystko postawiono na jedną kartę czyli mecz derbowy w północnym Londynie. Mimo wszystko West Ham nie potrafi postawić się Arsenalowi na ich obiekcie od 5 lat. Wydaje mi się, że jutro Arsenal po raz kolejny pokaże klasę i odniesie pierwsze zwycięstwo w sezonie i możliwe jest również, że wygrają przynajmniej dwiema bramkami, jak miało to miejsce za każdym razem od 3 lat. Pamiętajmy tylko, że jest to pierwszy mecz sezonu, a ostatnimi czasy Arsenalowi nie szło w takich meczach zbyt dobrze. W ubiegłorocznych derbach na Selhurst Park, ledwo zdołali wyszarpać w końcówce trzy punkty ekipie Crystal Palace, a przed dwoma laty przegrali z The Villans u siebie aż 1:3. Mimo wszystko, uważam, że jutro dadzą radę i odniosą pewne zwycięstwo, a całkiem możliwe, że wygrają je z handicapem.
Powtórzony typ
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godz:18
Spotkanie: Legia - Wisła
Typ: over 1,5 gola Wisły
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Legia od inauguracji sezonu zdobyła komplet punktów tracąc jedynie jednego gola strzelając aż dziesięć, nie mieli jednak dość wymagających rywali, Śląsk nie ma formy a kadrowo patrząc z perspektywy poprzednich sezonów nie tyle że się nie wzmacnia co traci ważniejszych piłkarzy, Podbeskidzie i G.Łęczna to drużyny których jedynie stać na walkę o bezpieczną pozycję w lidze.Wisła niezbyt udanie weszła w sezon remisując po słabej grze u siebie z Górnikiem Zabrze, spisywana na walkę o utrzymanie po stracie kilku piłkarzy pokazała w meczu derbowym i z mistrzem polski i że stać ich na więcej a dziurę po Stlicu można załatać.Do warszawy Wisła przyjedzie w dobrych chumorach walcząc o najkorzystniejszy wynik, Legia po mocnym wejściu też nie będzie w nieskończoność gromić rywali, Wisła lubi grać z drużynami narzucającymi swój styl, mają możliwość rozwinąć szybkie skrzydła i stwarzać dobre sytuację.
⛔100
 
kierownikklubu 7

kierownikklubu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - I liga
Godz: 20:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Rozwój Katowice
Typ: Gole - poniżej 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Udało się Juventus z superpucharem Włoch, Ja ze stówką do przodu i 100 % skutecznością na forum, jak na razie [2/2], ale postaramy się o więcej. W dniu dzisiejszym pierwszy mecz na swoim stadionie rozegra król swojego podwórka w I lidze, czyli Wigry Suwałki. Drużyna której mecze na wyjeździe i na własnym stadionie wyglądają jakby grały dwie różne drużyny. Wigry nie powinny szarżować, ale spokojnie dożyć do skromnego zwycięstwa 1:0 lub 2:0, żeby zrekompensować sobie porażkę w Katowicach z GKS-em. Rozwój dobrze rozpoczął zmagania ligowe, skromnym 1:0 na wyjeździe z Olimpią Grudziądz i pokazali tym samym, że chłopcami do bicia nie będą. Liczę więc w tym meczu na spokojne podejście obu ekip i bezbramkowy remis lub zwycięstwo 1:0 któreś strony.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal – West Ham
Typ: over 2.5 bramki Arsenal
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Godz. 14:30
Analiza:
W pierwszej kolejce Angielskiej Premier League nie zabraknie derbów Londynu nie będzie to jednak starcie z gatunku wagi ciężkiej ale i w tym starciu emocji na pewno nie zabraknie. Arsenal chce być w tym roku już poważnym kandydatem w walce o tytuł, poprzedni sezon nie był najgorszy w ich wykonaniu, brakowało punktów z czołówką dlatego nie mistrzostwo nie było szans. Rywalizacja z potęgami to ostatnio zmora ekipy Wengera ale może się to wszystko zmienić bo już pierwszą złą statystykę udało się tej ekipie pokonać wygrywając pierwszy raz z ekipą Mourinho od razu zdobywając puchar. Ich atutem może być właśnie zgranie bo po za przyjściem Cecha już wiadomo po pierwszym meczu że to świetna inwestycja dająca ogromną pewność całej defensywy skład nie uległ zmianie. Przebłyski jak zwykle świetnej kombinacyjne gry widzieliśmy już w starciu z Chelsea. Dziś powinno być jeszcze lepiej bo grają u siebie, rytm meczowy coraz lepszy a do tego derby. West Ham w przeciwieństwie do rywala mieli dużo pracy - zmiana na stanowisku menedżera Slaven Bilić zastąpił na nim Sama Allardyce’a. Nie obyło się też bez wielu ruchów transferowych. To wszystko jednak trzeba a nowo poukładać a jest z tym jak na razie dużo problemów. Bardzo słaba gra w sparingach a co jeszcze gorsze w prawdziwych sprawdzianach a mam tu na myśli eliminacje Ligi Europejskiej nie ma co ukrywać trochę się kompromitowali min. grając karne z amatorami z Malty. Jakiejś poprawy w dwumeczu z Rumunami też nie było i już w tych rozgrywkach tej kipy nie ma. Trzeba przyznać że Arsenal nie ma problemów przed własną publicznością z takiego typu rywalami a dziś przewaga powinna być jeszcze większa bo jak wspomniałem forma Młotów jest bardzo słaba a nawet w lepszej dyspozycji ten zespół ostatnio tutaj przegrywa tracąc regularnie trzy bramki.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bordeaux - Reims
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 1 kolejki francuskiej Ligue 1. Bordeaux podejmuje Reims. Gospodarze to bardziej klasowa ekipa. 6 miejsce w poprzednim sezonie i zawsze walka o górną połowę tabeli zaraz za krezusami. Reims z kolei ledwo co się utrzymało - miejsce 15. W tej lidze pada stosunkowo mało bramek, co też widać choćby po meczach bezpośrednich obu drużyn, gdzie w 6 ostatnich padły tylko 4 bramki. Wszystkie konczyły się underem 1.5. Teraz początek sezonu, Bordeaux weszło szybciej w niego ponieważ grało w LE (bez straty gola z AEK Larnaka w dwumeczu i wszystkie gola padły w 2 połowach), więc niekoniecznie kolejny raz zobaczymy 0:0, ale na pewno nadal gospodarze będą faworytami.
⛔100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka- Ekstraklasa
Godz:18:00
Spotkanie: Legia - Wisła
Typ: x2
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Krótko i na temat.W tym typie widze szanse powodzenia i zgadzam się z przedmówcą co do szans Legii,która nie jest w stanie wszystkich meczy wygrywać,a z kim może te punkty stracić,jak nie z Wisłą,która całkiem dobrze sobie radzi na początku rozgrywek.Tym bardziej,że typowanie Legii na czystą 1, jest mało opłacalne, więc za drobne zagranie w drugą strone ma większy sens.Pozdrawiam


&quot;Nic tak nie sprzy*ja mądrej i rzeczo*wej dys*kusji jak at*mosfe*ra pieniądza.&quot; Mario Puzo
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscypilna: Tenis, ATP - SINGIEL: Montreal (Kanada) - Kwalifikacje, twarda
Spotkanie: Young D. - Ram R., 09.08.2015 17:30
Typ: DW 0-2
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś w Montrealu spotka się dwóch Amerykanów, którzy prezentują bardzo podobny poziom. Wedlug bukmacherów faworytem jest Young i dlatego postanowiłem to wykorzystać. Moim skromnym zdaniem obecnie Ram jest w duuuużo lepszej formie i mam nadzieje, że udowodni to na korcie wygrywając pewnie 2-0. Young jest odrobinę wyżej w rankingu bo zajmuje miejsce 75 natomiast Ram 89 ale to zupełnie nic nie znaczy. Nie tak dawno bo nie cały miesiąc temu Ram pokonał takich rywali jak Isner, Karlovic, czy Monnarino. Dziś będzzie to inna nawierzchnia ale myślę, że powinnien bez problemów poradzić sobie z Panem Youngiem ???? . Young bardzo szybko kończył przygody w swoich ostatnich turniejach i wydaje mi się, że tą zakończy juz na kwalifikacjach. A na koniec ich ostatnie mecze:
Ostatnie mecze: YOUNG D. (Usa)
08.08.15 MON Young D. (Usa) Roger-Vasselin E. (Fra) 2 : 1 ✅
05.08.15 WAS Pospisil V. (Can) Young D. (Usa) 2 : 0 ⛔
04.08.15 WAS Young D. (Usa) Haas T. (Ger) 2 : 0 ✅
28.07.15 ATL Muller G. (Lux) Young D. (Usa) 2 : 0 ⛔
29.06.15 WIM Young D. (Usa) Baghdatis M. (Cyp) 1 : 3⛔
21.06.15 NOT Dolgopolov A. (Ukr) Young D. (Usa) 2 : 0 ⛔
15.06.15 HAL Young D. (Usa) Coric B. (Cro) 1 : 2⛔
08.08.15 MON Polansky P. (Can) Ram R. (Usa) 0 : 2 ✅
23.07.15 BOG Mannarino A. (Fra) Ram R. (Usa) 2 : 0⛔
22.07.15 BOG Falla A. (Col) Ram R. (Usa) 1 : 2 ✅
19.07.15 NEW Ram R. (Usa) Karlovic I. (Cro) 2 : 1 ✅
18.07.15 NEW Ram R. (Usa) Smith J-P. (Aus) 2 : 0 ✅
16.07.15 NEW Ram R. (Usa) Mannarino A. (Fra) 2 : 1 ✅
15.07.15 NEW Ram R. (Usa) Sugita Y. (Jpn) 2 : 0 ✅
14.07.15 NEW Isner J. (Usa) Ram R. (Usa) 1 : 2✅
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal – West Ham
Typ: Ozil strzeli bramke
Kurs: 3,80
Buk: Betsson
Godz. 14:30
Analiza: Po ra kolejny licze na łud szczescia. Ozil w coraz lepszej dyspozycji, widac jego starannosc, zaangazowanie i przede wszystkim chec pomocy druzynie. Przeciwko WHU Arsenal raczej zdominuje boisko, maja silna druga linie, akcji tez pojawi sie duzo. Licze, ze Ozil bedzie jeszcze bardziej aktywny w polu karnym, zdobyl kilka bramek w przygotowaniach do sezonu. Giroud jest nieraz ciezko dysponowany i wydaje mi sie, ze ciezar strzelania goli spadnie wlasnie na pomocnikow. W kazdym razie po dwoch raczej przecietnych sezonach, szczegolnie pierwszym Ozil ma cos do udowodnienia, nie tylko w postaci asyst ale tez goli. Dzisiaj przed nami masa sytuacji, Kanonierzy stoja przed ogromna szansa na wskoczenie na 1 lokate i przy okazji zwiekszenia przewagi nad Chelsea, wiec nalezy sie spodziewac naprawde duzej determinacji z ich strony. Ozil wiadomo, ze najpierw konstruuje sytuacje jednak spodziewam sie, ze znajdzie sie w kilku dogodnych sytuacjach.
⛔100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Białoruś- Vysshaya Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Nemal - Gomel
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Cześć!
Dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach 15stej kolejki spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej na Białorusi. Będzie to mecz dwóch drużyn sąsiadujących w tabeli,Neman vs Gomel. Ja przeczuwam w tym meczu remis, a pokrótce wyjaśnie dlaczego. Obie drużyny w tym sezonie zajmują końcowe miejsce w tabeli. Dzisiejsi gospodarze z dorobkiem 13 oczek zajmują 12. miejsce, a rywale z jednym punktem więcej miejsce jedenaste. Dla obu ekip liczy się teraz każdy punkt, bo miejsce gwarantujące spadek jest blisko, na razie zajmuje je drużyna Slutsk z dorobkiem 9 oczek, ale do końca sezonu pozostało jeszcze 12 kolejek. Dlatego dzisiaj obie ekipy mają szanse na zdobycie cennych punktów. Co do formy obu zespołów to wydaje się być to troche zagadką. Ostatnia kolejka ligowa miała miejsce miesiąc temu, a w czasie przerwy rozgrywane były mecze pucharowe. Zarówno Neman jak i Gomel uporały się z rywalami, którzy nie byli zbytnio wymagający. Neman po dwumeczu wyelminowali drużyne Rechytsa (0:0, 6:0), a Gomel FK Kobrin (0:2, 4:0). Ciekawa jest tu historia spotkań H2H. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami padły 3 remisy i po jednym zwycięstwie odnosiła każda z ekip. Co jeszcze ciekawsze stosunkowo niedawno obie drużyny grały ze wspomnianą ekipą Slutsk. 21.06 Gomel zremisowali z nimi bezbramkowo, a tydzień później piłkarze Slutsk pokonali Nemal na wyjeździe aż 4:0. Osobiście mnie to zaskoczyło, ale nie zmieniło mojego typu na ten mecz. Myślę, że remis zadowoli oba zespoły i jest w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny. Wątpie, aby jedni zdominowali drugich, będzie to raczej spotkanie wyrównane i na taki wynik licze. Pozdrawiam!
⛔100
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Switzerland, Super League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Young Boys - Thun
Typ: Young Boys (-1.50)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze po 3 remisach na starcie po prostu muszą wygrać ten mecz. Puchary pucharami (z którymi już się pożegnali), ale Basel uciekło już na 9 oczek i trzeba gonić. Thun poza wyjazdową wygraną beniaminkiem i zarazem najsłabszym zespołem ligi, nic wielkiego nie pokazali. No może pokazali słabość swojej defensywy, w końcu w tych 3 spotkaniach stracili 8 goli. Dla porównania YBB tylko 3. Pewna, wysoka wygrana gospodarzy.
✅300
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom