>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.09.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 2
Godzina: 16:30
Spotkanie: FC Brasov - UTA Arad
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo ukrywać, z góry zaznaczam że jest to mój drugi post, i nie mam zamiarów wrzucać tutaj przegranych analiz. Ten mecz typ jest dla mnie typem dnia, biorąc pod uwagę charakterystykę tej ligi, oraz to jak grają obie drużyny oraz jak dobrze weszły w nowy sezon, jestem pewny że gole w tym meczu padną.
Oczywiście typ nie tylko ze względu na statystyki. Powodzenia
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Pau - ASM Belfort
Typ: 1
Kurs: 2,39
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Propozycja na dziś to spotkanie z 3 ligi francuskiej. Drużyna z Pau występuje w tym sezonie w 3 lidze jako beniaminek. W ubiegłym sezonie zespół ten uplasował się na 1 miejscu z 10 punktowa przewagą nad drugą drużyną w tabeli. Belfort z kolei ledwo się utrzymał w 3 lidze w tamtym sezonie zajmując na koniec sezonu 14 pozycję (1 miejsce nad strefa spadkową). W obecnym sezonie póki co gospodarze tego meczu zajmują przedostatnią 17 pozycję z 3 remisami i 2 porażkami na koncie. Goście z kolei są na miejscu 14 z bilansem 1 wygranej, 2 remisów i 2 porażek. Dzisiaj stawiam i polecam grać na wygraną gospodarzy z dwóch względów. Po pierwsze Pau u siebie dobrze w tamtym sezonie grał i w tym też łatwo się z nimi na ich stadionie nie gra, natomiast Belfort słabo spisuje się na wyjazdach. W poprzednich rozgrywkach w meczach wyjazdowych zanotowali 3 wygrane, 6 remisów i 8 porażek. W obecnych póki co remis i porażka na koncie. Po drugie i to główny powód w sumie sytuacja kadrowa w obu zespołach. W Pau nie ma większych problemów i zagrają oni dziś praktycznie najmocniejszym składem, natomiast w Belfort wielu piłkarzy z podstawowego składu dziś nie zagra. U gości nie zobaczymy dzisiaj podstawowych obrońców Edjouma i Cucu, pomocnika Tango (rezerwowy w składzie) i podstawowych napastników Ahamadi i Cuskic a także rezerwowego Honore. To jest 3 liga więc napewno zmienników dla podstawowych piłkarzy w drużynach z tej ligi nie ma zbyt wielu na ich poziomie i upatruję tutaj szansy na pierwszą wygraną w tej lidze drużyny beniaminka.
✅ 139
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 21:00
Spotkanie: N. Djokovic - G. Monfils
Typ: +41,5 gema
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami półfinał Wielkiego Szlema i mamy 2 mecze gdzie 3 zawodników naprawdę zasłużyło na grę w półfinale są to Wawrinka, Nishikori i Monfils. O Djokoviciu tego nie mogę powiedzieć ponieważ jest on w słabszej formie i gra z kontuzją ręki/barku i w dodatku miał wielkie szczęście w tym turniej, mówię tutaj o tym, że na 5 pojedynków rozegrał tylko 2 pełne mecze, Vesely poddał mecz walkowerem, Youzhny poddał mecz już po 6 gemach i Tsonga po 2 setach.
Monfils za to w znakomitej formie 5 meczów i 5 zwycięstwo 3:0 - Muller, Satral, Almagro, Baghdatis i Pouille.
Monfils jeszcze nigdy nie wygrał z Djokoviciem na tej nawierzchni ale jest to chyba jedyna okazja gdzie może wygrać, jest w formie - Djoković za to nie jest, ma jakiś uraz więc może nie grać na 100% i może to nie wystarczyć na Francuza, którego mecz ogląda się z czystą przyjemnością.
Ja jednak nie typuję zwycięstwa tego meczu bo naprawdę nie wiem kto wygra, mój typ na ten mecz to powyżej 41,5 gema, może on zostać pokryty już w 4 setach a w 5 to już powinno wejść spokojnie. Oczywiście nie wydaje mi się, żeby Djoković wygrał ten mecz 3:0 - Monfils tym bardziej.
Powodzenia.
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia - Eerste Divisie - 6 kolejka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Venlo - Volendam
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Venlo pechowo zakończyło poprzedni sezon na play-offach, a byli faworytami żeby awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii. W tym sezonie na pewno będą robić wszystko, aby ten awans uzyskać. Dzisiaj zmierzą się z drużyną Volendam. W tabeli obie ekipy przedziela drużyna młodych zawodników Ajaxu. Na pięć rozegranych kolejek Venlo wygrało cztery mecze i tylko raz doznało porażki i to na własnym boisku, będą na pewno chcieli odegrać się właśnie za tą porażkę, będzie na pewno im trudno ponieważ ich dzisiejszy rywal jak na razie nie przegrał meczu wyjazdowego. Dwukrotnie wyjeżdżał z trzema punktami wywalczonymi z drużynami Eindhoven (0:1) i Den Bosch (2:5), jednak porażka w ostatniej kolejce na swoim stadionie na pewno troszeczkę obniżyła ich morale. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze tych drużyn z ostatnich 5 lat to statystyki są w pełni korzystne dla drużyny Venlo, którzy wygrali wszystkie cztery mecze i to co najmniej dwoma bramkami (bilans bramkowy tych spotkań to 13:2). Patrząc jak Volendam męczy się na boisku, gdzie gospodarzami są zawodnicy Venlo śmiem wątpić, że zabiorą im jakieś punkty.
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Arouca-Benfica
Typ: Benfica &amp; bts
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Arouca zajęła w zeszłym sezonie 5 miejsce gwarantujące grę w europejskich pucharach. Odpadła jednak z Olympiakosem Pireus.
Może to i dobrze, bo może się skupić na lidze, gdzie do tej pory przez to szło im kiepsko,jedna wygrana z Nacionalem i 2 porażki z Boavistą i Setubal.
Dzisiaj nie liczyłbym na wygraną z uwagi na fakt, że grają z mistrzem kraju, któremu idzie całkiem nieźle.
Z dwoma wygranymi i remisem na koncie zajmuje pozycję wicelidera za Sportingiem Lizbona, który zgromadził komplet 3 zwycięstw.
Dlatego typuję, że dzisiaj wygrają, a i rywal zebrał siły po przygodzie w Europie oraz przerwie na rozgrywki reprezentacji i na własnym boisku coś strzeli
.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja
Godzinna: 19:00
Spotkanie: FC Rostov- Krylia Sovietow Samara
Typ: -1.75 Rostov
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rostov zrobił na mnie wrażenie wygrywając gładko z Ajaksem Amsterdam 4-1,
eliminując tym samym tak zasłużony klub z Ligi Mistrzów.
Do 83 minuty prowadząc nawet 4-0, ale po czerwie dla Kudryashova Ajax zdobył honorowego gola.
Wiem, że Ajax najlepsze lata ma za sobą, ale jednak.
Rostov musiał umiejętnie rozkładaćsiły, bo grał praktycznie co 4 dni.
Teraz miał dłuższą przerwę, ostatni mecz rozegrał 28 sierpnia,gdzie przegrałz Terekiem na wyjeździe 1-2.
Napięty grafik spowodował, że na dzień dzisiejszy zajmują dopiero 7 miejsce i mają dosyć kiepski bilans 2-1-2 i pora go podreperować, jeżeli
chcą liczyć się w walce o mistrzostwo kraju.
Samara natomiast zamyka ligową tabelę. Nie wygrali ani razu,2 remisy i 3 przegrane oraz bilans bramkowy 1-4 sprawia, że idę w stronę pewnej wygranej Rostova.
Pomoglem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom