>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.09.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 9. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wattens vs Liefering
Typ: Liefering (do przerwy lub wynik końcowy meczu)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Nie ma Bundesligi austriackiej, ale za to jest Erste Liga, czyli zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Austrii.
Zmierzą się drużyny Wattens oraz Liefering, czyli odpowiednio obecne 7 miejsce w lidze oraz lider tej ligi.
Myślę, że drużyna Liefering, która wciągnęła Regionalną Ligę bez problemu to dlaczego by nie miało by zrobić to z Erste Ligą i bić się o awans do Bundesligi austriackiej? Drużyna z Liefering ma obecnie na swoim koncie 5 zwycięstw w tej lidze oraz 2 remisy, z czego wygrywała do przerwy i zremisowała na koniec meczu, czyli można ująć, że na 7 meczów tej drużyny, 6 typów ma poparcie. Natomiast drużyna Wattens, ma na swoim koncie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki, a bukmacherzy nie dają szans drużynie Wattens na ugranie czegoś więcej.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie PSG-Saint Etienne
Typ: PSG wygra dokładnie 3 golami
Kurs 5.50
Buk Unibet
Analiza:Na jutro moim pewniakiem dnia jest rywalizacja zespołów PSG oraz Saint Etienne. Gospodarze w poprzedniej kolejce niespodziewanie ulegli zespołowi Monaco na ich stadionie co za tym idzie w tej serii spotkań będą chcieli odzyskać stracone punkty, ogólnie PSG po 3 kolejkach na swoim koncie ma 6 zdobytych punktów i zajmuję 5 pozycję w ligowej klasyfikacji. Goście natomiast do tej pory zdołali ugrać 4 punkty, ale były to punkty zdobyte na ich stadionie, na wyjazdach ta gra nie idzie im już tak dobrze, szczególnie defensywa nie wyglądała dobrze . Ogólnie od 1999 roku obie drużyny spotykały się ze sobą 18 krotnie aż 12 razy zespołem lepszym była ekipa ze stolicy Francji, jest to na pewno bardzo dobry wynik . Myślę że gospodarze w tej kolejce znów dopiszą do swojego konta 3 punkty, wątpie żeby goście zdobyli bramkę w tym spotkaniu, stawiam na wynik 1 do 0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tego spotkania, bowiem ostatnio gra przyjezdnych mnie nie przekonuję.
⛔ 100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke - Bayern
Typ: Robert Lewandowski strzeli
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zespoły
Rozpoczynając tę analizę należy oznajmić, że mamy do czynienia z prawdziwym szlagierem jeśli chodzi o niemieckie rozgrywki piłkarskie. Spotkania tych dwóch wielkich marek zawsze elektryzowały kibiców, nawet jeśli jednej z tych drużyn nie wiedzie się ostatnimi czasy najlepiej. Taką drużyną właśnie jest w chwili obecnej ekipa z Zagłębia Ruhry. Stan w jakim się znajdują można określić jednym słowem, którym jest &quot;rekonstrukcja&quot;. Zmian dokonano zarówno w pionie organizacyjnym jak i wśród kadry zespołu. W pierwszej kolejce nie zaprezentowali się oni zbyt dobrze, bo odnieśli porażkę, która mogłaby być nawet wyższa gdyby nie zmarnowana jedenastka przez ekipę Eintrachtu. Bawarczycy nie powinni mieć wielkiego problemu ze zdobywaniem bramek przeciwko tak zdezorganizowanemu jeszcze rywalowi. Zwłaszcza, że w ich grze widać powiew świeżości dzięki zmianie trenera. Jestem przekonany, że swoją dyspozycje będą w stanie potwierdzić w kolejnym spotkaniu.
Zawodnik
Mamy do czynienia z zawodnikiem, którego zna cały futbolowy świat, nie wspominając już o tym jaką sławą cieszy się w naszym kraju. Robert w ostatnich dwóch spotkaniach dla Bayernu zdobył niesamowitą ilość 6 bramek. Jest to typ zawodnika, który po zagraniu fantastycznego spotkania potrafi swoją jakość potwierdzać w następnych. Tak było chociażby po jego słynnych 5 golach z Wolfsburgiem. Wygląda na to, że Carlo Ancelotti chce uczynić go liderem formacji ofensywnej drużyny z Bawarii, a Lewandowski na tę chwilę wypełnia swoją rolę perfekcyjnie. Należy dodać, że Robert został desygnowany do wykonywania rzutów karnych w obecnym sezonie, co znacznie zwiększa szansę na wejście typu.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Rostov - Krylya Sovetov Samara
Typ: FK Rostov + un 2,5
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na boiska ligi rosyjskiej. Wielka niespodzianka - FK Rostov podejmuje ligowego przeciętniaka. Rostov po 5 kolejkach zajmuje 7 opozycje - 2-1-2, bramki 7:5. Kryla jest ostatnia - 16 - 0-2-3, bramki 1:4. Rostov co prawda w ostatniej kolejce przegrał z Terekiem 2:1 ale wcześniej odprawił w eliminacjach do LM Ajax Amsterdam - wygrywając u siebie 4:1. Właśnie mecze u siebie skłaniają mnie do zagrania na Rostov:
4:1 - Ajax
3:0 - Tomsk
0:0 - Ural
1:0 - Orenburg
2:2 - Anderlecht
to pokazuje, że gospodarze umieją grać na własnym boisku. Zwłaszcza, że przyjeżdża do nich drużyna, która na na wyjazdach w tym sezonie zdobyła tylko 1 pkt - 0:0 z Lokomitivem Moskwa. Wcześniej dwa razy przegrali po 1:0 ze Spartakiem i Terekiem.
Trener drużyny gości ma do dyspozycji pełen skład. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy Gatcana - kartki. Oraz pod znakiem zapytania stoi występ Navasa.
W ataku Rostova wystąpi zapewne duet Azmoun, Bukharov.
pozdrawiam
m
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godz: 01:00
Spotkanie: Serena Williams - Karolina Pliskova
Typ: Karolina Pliskova +4.50 (AH)
Kurs: 2.380
Pinnacle
Analiza:
Widzieli wczorajszy mecz Sereny z Halep ? Jak widzieli to słuchajta ! Dziś Afroamerykance będzie się grało dużo trudniej. Halep słabiutko serwowala (baloniki) a w wymianach ciągle ryzyko. &quot;Czarna&quot; mimo tak lekkiej gry i balonowego podania przeciwniczki grała z Halep jak z rownorzedna przeciwniczką. Dziś nie może sobie pozwolić na taką grę i będzie to ostre strzelanie na pełnej sile. Tyle że Serena nie grała jeszcze w tym turnieju na takiej szybkości. Pliskova to jest obecnie najtrudniejsza rywalka jaka jest możliwa dla Sereny. Serwis równie dobry i wygrywający. Strzały z forhendu płaskie i kończące. Co najwazniejsza Czeszka wytrzymuje mocne wymiany i nie popełnia błędu. Motorycznie jest bardzo dobra. Jej długie ramiona i atak w punkt to jest coś. Czeszka zagra na luzie i wejdzie w peciwniczke na pełnej mocy. Ja nawet spodziewam się zwycięstwa Pliskovej i nie tylko ja !
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Emmen - Helmond
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszy mecz gładko wszedł, na jutro natomiast zaproponuję mecz w drugiej lidze holenderskiej. Do typu skłaniają mnie statystyki. Przede wszystkim gra emmen u siebie i gra helmondu na wyjeździe.
Emmen rozegrało do tej pory 2 mecze u siebie i oba wygrało, nie tracąc ani jednej bramki. Helmond natomiast przegrał 2 mecze wyjazdowe tracąc w sumie siedem bramek.
Sytuacja w tabeli również przemawia za moim typem. Emmen znajduje się na 7 miejscu i zapewne tak jak w zeszłym roku będzie walczył o miejsce w playoffach do 1 ligi. Helmond póki co zajmuje 15 miejsce i raczej nie włączy się o miejsce dające możliwość grania o awans do najwyższej ligi.
Jak ktoś gra agresywniej polecam także azjan -1 po kursie 2,4. Ja natomiast typuje gołą jedynkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia serie A
Godzina: 02:00
Spotkanie: Internacional - Santos
Typ: Santos lub remis
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365

Internacional mimo dobrego startu na początku sezonu teraz gra kompletne dno, znowu zmienił się im trener i tak od 8 sierpnia swoją prace rozpoczał Celso Roth, który wcześniej prowadził Vasco. Już prawie 3 miesiące mineły od ich ostatniego zwycięstwa na własnym stadionie, chodzi mi tu o mecze ligowe bo wygranej z 3 ligowym Fortaleze w Pucharach nie biorę pod uwagę. Santosi natomiast to mocna drużuna i wątpie, żeby akurat dzisiaj właśnie w starciu z Santosami miało nastąpić przełamanie Internacional dlatego tez polecam wam zagrać tutaj x2 @1.8 takie zabezpieczenie żeby coś wygrać w przypadku ewentualnego remisu bo porażki Santosów to raczej nie widzę. Do tego Internacional dzisiaj bez jednego ze swoich głównych napastników Sashy 18/4/0. Gospodarze są zdecydowanie w dołku zajmują teraz 18 pozycję w tabeli jest już tylko Santa i katastrofalna America MG, a jak dobrze pamiętam to gdzieś do 10-11 kolejki byli liderem w tabeli. Przegrywali ostatnio u siebie z Sao Paulo i Fluminesense więc z zespołami raczej słąbszymi od Santosów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Reading - Ipswich
Typ: Reading (-1.5)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 6. kolejki zaplecza angielskiej Premier League czyli spotkanie Reading z Ipswich. Gospodarze są niepokonani jak narazie na własnym terenie i będą raczej za mocni dla gości, którzy do tej pory nie zdobyli bramki na wyjeździe. Kurs na Reading zaczyna spadać u większości bukmacherów. Dodatkowo drużyna Ipswich regularnie przegrywa na terenie Reading od 5 lat - bilans 5-0-0 dla &quot;The Royals&quot;. Sądzę, że Reading wygra ale ja dodatkowo zaryzykuję typ na zwycięstwo Reading różnicą przynajmniej dwóch bramek!
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽, Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke 04 - Bayern
Typ: Robert Lewandowski strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jutro o godz. 20:30 na Veltins-Arena w Gelsenkirchen Schalke podejmie mistrza Niemiec. Carlo Ancelotti i jego Bayern przyjeżdżają do Zagłębie Ruhry po 3 punkty. Postanowiłem skupić swój typ na naszym rodaku, który można chyba śmiało tak powiedzieć - jest w najlepszym okresie swojej kariery. &quot;Nie grozi&quot; mu trafienie do Realu, a przynajmniej nie przed 30-stką, bo Real dostał zakaz transferowy do 2018 roku, więc jakiekolwiek spekulacje transferowe na temat Roberta i jego transfery do stolicy Hiszpanii po prostu ucichną, a ten będzie mógł jeszcze bardziej skupić się na grze dla Bayernu. Jednym z głównych warunków przy podpisywaniu kontraktu z Bayernem Carletto wymienił pozostanie Lewego w Monachium. Właśnie wokół Polaka Włoch zapragnął zbudować drużynę, która ma triumfować nie tylko na krajowym podwórku, ale i w Europie. Lewy jest w znakomitej formie. Strzelił hat-tricka w meczu otwarcia Bundesligi przeciwko Werderowi Brema. Wcześniej w DFB Pokal także zdobył 3 bramki. W reprezentacji wpisał się na listę strzelców po pewnie wykonanym rzucie karnym, a teraz czeka go mecz z Schalke. Jak wiadomo Czeladnicy to główny rywal dortmundzkiej Borussii, czyli byłego klubu Lewandowskiego. Czytając to pewnie zastanawiacie się czy nie mam czasem na myśli tego, że pomimo, iż Robert reprezentuje teraz drużynę z Monachium, to czy mecz z S04 nie wytworzy w nim dodatkowej mobilizacji. Tego nie wiem. Wiem natomiast, że Polak potrafi i lubi strzelać bramki drużynie z Gelsenkirchen. 16 kwietnia bieżącego roku na Allianz Arena Bayern pokonał Schalke 3-1, a dwie bramki dla La Bestii Negry zdobył zawodnik grający z nr 9 na plecach. Nie będę przytaczać pozostałych meczów, bo Robert strzelał też sporo bramek przeciwko Schalke grając jeszcze dla BVB. Uważam, że król strzelców poprzedniego sezonu spokojnie może jutro zaliczyć dublet. Szczególnie, że teraz drużyna gra pod niego... albo inaczej. Bayern nie gra tak, jak robił to za Guardioli. Teraz gra bardziej bezpośrednio. Sami zawodnicy często wypowiadali się ostatnio w mediach, że teraz nie boją się podjąć ryzyka strzelając z dystansu, czy zagrywając jakąś ryzykowną piłkę. U Pepa priorytetem było posiadanie piłki. U Ancelottiego priorytetem jest bezpośredni, ofensywny futbol, w którym jak na razie Polak idealnie się odnajduje. Jestem zdania, że jutro Robert będzie miał kilka sytuacji. Od niego i jego skuteczności zależy czy je wykorzysta. Przy takich nazwiskach jak Ronaldo czy Messi zobaczylibyśmy o wiele niższe kursy. Dla mnie ten jest jak najbardziej do gry. Nie warto jakoś przesadnie szaleć ze stawkami. Kurs jest zachęcający i nawet niższa kwota w przypadku wygranej może pomnożyć postawione pieniądze niemal 5-krotnie. Jestem dobrej myśli.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia- Ereste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven-Maastricht
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam, jutro zagram ligę holenderską. Eindhoven po wysokiej porażce z Almere w ostatniej kolejce będą chcieli się pokazać na własnym boisku i udowodnić że to wypadek przy pracy. Jest ku temu okazja bo przyjeżdża Maastricht z którym piłkarze z Eindhoven mają korzystny bilans meczów
29.01.16 EER Maastricht Eindhoven 0 : 2
28.08.15 EER Eindhoven Maastricht 4 : 1
08.05.15 EER Eindhoven Maastricht 5 : 1
07.11.14 EER Maastricht Eindhoven 1 : 2
17.01.14 EER Maastricht Eindhoven 0 : 4
Porażkę u siebie z Maastricht zanotowali ostatnio w 2012 roku w sierpniu (2:3) , Maastricht na wyjazdach ma teraz dobry bilans (ostatnia porażka z Graafschap 16.05 ) ale każda seria się kiedyś kończy i myślę że to właśnie stanie się jutro.
⛔ 100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Eindhoven - Maastricht
Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Holenderskie zaplecze Eredivisie to liga bardzo overowa, podobnie z resztą jak najwyższa klasa rozgrywkowa w tym kraju.
Na jutro wybieram mecz pomiędzy drużynami Eindhoven i Maastricht, a typ podpieram statystykami, gdyż oprócz Jong Ajax i drużyn, które w ostatnich latach grały ligę wyżej, nie mam szczególnie większej wiedzy o reszcie stawki, jednak nie znalazłem informacji o żadnych poważniejszych osłabieniach, wykluczeniach czy zdarzeniach losowych mogących znacznie wpłynąć na przebieg meczu.
W ostatnich pięciu meczach drużyny gospodarzy podany przeze mnie typ wszedłby trzykrotnie, jednak gdy to Eindhoven było gospodarzem, oba składające się na typ warunki były spełnione w trzech z czterech ostatnich meczów.
W meczach z udziałem drużyny gości typ over 2,5 + btts nie wszedłby tylko raz na 5 rozegranych w ramach nowego sezonu spotkań. W dodatku w wyjazdowych meczach Maastricht w ramach ligi typ został pokryty 8 razy z rzędu, w tym już trzykrotnie w ramach obecnego sezonu.
Ponadto gospodarze zdobyli do tej pory 5 bramek i stracili 11, co daje średnio jedną strzeloną bramkę i ponad dwie stracone na mecz, a także ponad 3 bramki w meczu z ich udziałem ogólnie. Będąc gospodarzem strzelali przynajmniej jednego gola w czterech z pięciu ostatnich meczów ligowych.
Goście mają w tym sezonie bilans 11:7, co daje średnią ponad 3,5 bramki na mecz, ponad dwie strzelone i ponad jedna stracona. Jako gość strzelali w obecnym sezonie 3, 2 i 2 bramki. Ogólnie strzelają 2 lub 3 bramki od 6 meczów z rzędu, w tym we wszystkich meczach obecnego sezonu w lidze, a mecz bez strzelonego gola rozegrali ostatnio 13 maja, a bez strzelonych dwóch goli - 22 lipca.
Bramkostrzelne Maastricht nie jest jednak faworytem spotkania, również według buków, mają problem z drużyną z Eindhoven, przegrywali z nimi 6 ostatnich meczów z rzędu, od 9 meczów natomiast tracą z nimi minimum 2 bramki.
Również patrząc dalej na historię spotkań obu drużyn, widzimy, że typ wszedłby w 3/4 ostatnich pojedynków, a patrząc dalej nawet w 8/10 oraz w 5/5 ostatnich spotkań na boisku w Eindhoven.
⛔ 100
 
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Elbląg - Wisła Płock
Typ: Alternatywne sumy - powyżej 52.5 goli
Kurs: 1.63
Bukmacher: bet365
W ostatnich sześciu miesiącach Wisła rozegrała w sumie 14 meczy, gdzie tylko 3 zakończyły się poniżej 53 goli. W pozostałych suma goli była w okolicach 60. Na dodatek Elbląg to drużyna, która była w czołówce straconych goli w poprzednim sezonie, a Wisła to siła w ofensywie. W ostatnich 4 meczach pomiędzy tymi drużynami padało przynajmniej 53 gole. Nie inaczej będzie tym razem!
✅ 63
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - US Open - ATP
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Gael Monfils
Typ: suma setów w meczu : 5 setów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Novak Djokovic rozgrywa bardzo dziwny turniej. W drugiej rundzie dostał walkowera, w trzeciej rundzie wygrał praktycznie bez walki, bo jego przeciwnik bardzo szybko skreczował, o ile dobrze pamiętam po sześciu gemach pierwszego seta. Potem kolejny rywal skreczował, a był nim Tsonga i w tym meczu Djokovic rozegrał tylko dwa sety. Kyle Edmund zagrał przeciwko niemu fatalnie, nic mu nie wychodziło, więc tu też był spacerek. Najbardziej Serb męczył się z Jerzym Janowiczem. Teraz czeka go pierwszy poważny test. Gael Monfils nigdy nie grał tak dobrze jak teraz. W pięciu dotychczasowych meczach nie przegrał jeszcze żadnego seta. Większość tych setów wygrywał bez większego problemu. Novak Djokovic od jakiegoś czasu nie gra tak dobrze jak to już wielokrotnie pokazywał. Jak na siebie jest w naprawdę średniej, żeby nie powiedzieć słabej formie. Monfils będzie miał szanse na nawiązanie walki. Widzę to tak, że początek meczu będzie należał do Monfilsa, ale lepsza kondycja zadecyduje o zwycięstwie Djokovica. Jest spora szansa na pięć setów w tym meczu i taki jest mój typ, że wszystko zakończy się dopiero w piątym secie.
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Sociedad - Espanyol
Typ:
2 i over 2.5 gola w meczu
Kurs:
6.50
Bukmacher:
betfair
Analiza:

Witam...
Po dłuższej przerwie postanowiłem wznowić zabawę na forum ????
Na początek dość ostro... ale czy są to marzenia ściętej głowy ?
Nie sądzę !Espanyol Barcelona zespół który w końcu zamiast się osłabiać postanowił się nieco wzmocnić przed nowym sezonem i kto wie może powalczyć o Europejskie puchary
Zacznijmy od tego dlaczego to właśnie Espanyol powinien ten mecz wygrać
a wiec....
- transfery -
Javi Fuego (Valencia)
Martin Demichelis (Man City)
David Lopez (Napoli)
Jose Antonio Reyes (Sevilla)
Alvaro Vazqez (Getafe)
Leo Baptistao (Atl Madryt) - Ten zawodnik nie zagra najprawdopodobniej w meczu z powodu kontuzji
Nie można zapominać też o wypożyczonych
Pablo Piatti (Valencja)
Diego Lopez (AC Milan) - bramkarz
Diego Reyes (FC Porto)
Już sam ten widok robi wrażenie nawet jak na tak silną ligę jaką jest liga Hiszpańska
W dalszej części analizy chciałbym skupić się na początku sezonu...
-Espanyol zagrał dość dobry mecz z Malagą na własnym stadionie gdzie 61 minucie wygrywali już 2-0 po prostu nie starczyło koncentracji bądź trener podejmował złe decyzje personalne i skończyło sie 2-2 gol stracony w 90 minucie.
-Mecz z Sevillą na wyjezdzie ... jedno słowo-miazga... mecz bardzo ciekawy obfitujący w bramki... przypomnę że Espanyol strzelił 4 gole i nawet nie wywiózł punktu z Sevilli, ale pocieszenie w 4 bramkach strzelonych i to nie byle komu !
Co do Realu Sociedad start w mojej opinii mniej interesujący to co trzeba było wygrac (Osasuna) wygrali 2-0 (Osasuna wcale nie musiała przegrać tego meczu... statystyki pokazują kto grał a kto strzelał) i to co trzeba było przegrać (Real Madryt) przegrali 3-0 (praktycznie nie podejmując walki)
Real Sociedad chyba najbardziej Hiszpański zespół w LaLiga... aż 23 na 25 piłkarzy ma obywatelstwo Hiszpańskie, ma w swoich szeregach takich piłkarzy jak...
Carlos Vela
Asier Illarramendi
Inio Martinez
Geronimo Rulli (bramkarz)
Sami przyznacie że do kadry Espanyolu to troszkę blado wygląda... Espanyol sie postarał w tym okienku pozyskując podpisy bardzo dobrych grajków... zaś Real Sociedad... praktycznie nie istniał.. przespał okienko i kto wie czy to nie będzie ich sporo kosztowało....
Na h2h w tym momencie nie bede zwracał uwagi... bo zespół Espanyolu przebudowany w 100% !!! i na te wzmocnienia właśnie liczę


⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - ATP
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Gael Monfils
Typ: handicap Monfils +2.5 seta
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj typ trafiony. 4/5 w tym miesiącu, mam nadzieje, że podtrzymam serię. H2H to 13-0 dla Djokovicia od 2005 do 2016 roku. 7 razy z tych 13 przegranych pojedynków, Monfils wygrywał seta, więc więcej niż 50%, trzeba zaznaczyć, że 6 z tych 7 meczów był do 3 setów, a 6 innych gdzie wygrywał minimum seta z nim do 2. Więc od razu nasuwa się myśl, że tu będzie mu o to po prostu prościej. Dla mnie kurs kosmos na takie zdarzenie. Takie same kursy praktycznie, że ten wygra seta minimum albo tamten 3:0? Ludzie, to perełka i chyba bet miesiąca. Monfilsa w takim gazie szczerze chyba nie widziałem, albo bardzo bardzo rzadko. Już raz w tym miesiącu akurat typowałem jego mecz, z Poullie, że wygra go 3:0, no i siadło, teraz jestem przekonany, że urwie seta. Nie chce walić jakiś sloganów, że ma mega forhend, super czuje grę, skróty itp. ale tak po prostu jest! Nie dość, że bardzo często tego seta z Djokoviciem wygrywał to do tego sam Djoković jakby był troszkę słabiej dysponowany niż w paru innych wielkich szlemach w ostatnich latach. Ogólnie dziwny jego turniej, myślę, że miną z dwa sety zanim tu się z francuzem rozegra a przynajmniej jeden, bo w przeciwieństwie do Francuza który wygrał 5 mecze po 3:0, to Djoković w 1 rundzie wygrał z Janowiczem 3:1(też stracił seta), w drugiej nawet nie wyszedł na kort bo Vesely poddał już przed meczem, w trzeciej rundzie Youzny skreczował już w 1 secie, w 4 dość gładko pokonał Edmunda(84 ATP) 3:0, i ostatnio prowadził 2:0 z Tsongą i ten skreczował z powodu kontuzji po 2 setach. Jak widać rozegrał tylko dwa pełne mecze nawet nie z zawodnikami z TOP 50, Monfils jest w takim gazie a Djoković gra słabiej i jest po prostu nie rozegrany, że po prostu nie wyobrażam sobie aby tego seta nie wygrał choć jednego! Powodzenia, mam nadzieję, że znów wam pomogę!
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vfb Stuttgart - Heidenheim
Typ: (-2) Stuttgart
Kurs: 6.0
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj podaje badzo ale to bardzo ryzykowny typ.

Jesli chcesz poprostu wygrac majac ten mecz w kombi to graj wygrana Stuttgartu kwoty 1,7-1,9

Dlaczego wybralem dzisiejszy mecz? Nie patrzylem na statystyki ani na to w jak ostatnio gralo Vfb. Nie bylo zle ale tez polotu aby wygrac nagle z Heidenheim 3:0 tez nie bylo znakow.

Dlaczego wiec decyduje sie na ten typ?
Dzisiaj przypada 123 rocznica zalozenia Vfb Stuttgart. Stadion wypelniony po brzegi, ponad 60 tys. gardel bedzie wspierac swoj ukochany klub (Vfb ma 4-5 pozycje w Europie jesli chodzi o srednia kibicow na stadionie). Do tego dochodza obietnice pilkarzy w prasie, ze ten mecz beda traktowac jak najwazniejszy w sezonie.
Zawsze jest ryzyko, ze to wszystko ich przytloczy... ale mysle, ze 2:0 tez jest realne - idac za ciosem sam decyduje sie na 3:0 po pieknej kwocie 6.0 (widywalem juz 6.5-7.0).
Stuttgart wygra ten mecz - przemiawiaja za nimi statystyki:
Ostatnie mecze Stuttgartu:
Sandhausen 1:2 Vfb
Homburg 0:3 Vfb (DFB Puchar)
Düsseldorf 1:0 Vfb
Vfb 2:1 St. Pauli
Vfb 3:1 Greuter Führt
Tak jak juz mowilem, do tej pory w sezonie wygrali 3 bramkami tylko z klubem z nizszej ligi.
Ostatnie mecze Heidenheim:
Heidenheim 1:2 Würzburg (Ogladalem skrot meczu oraz statystki - kiepski mecz w wykonaniu Heidenheim)
Wattenscheid 1:2 (DFB Puchar - nizszy klub -wielkie meki)
Nürnberg 1:1 Heidenheim
Heidenheim 1:0 Aue
Heidenheim 5:6 Offenbach (Towarzyski)
Heidenheim takze w tym sezonie wysoko nie przegral....
Ostatnie mecze tych druzyn:
Vfb 2:2 Heidenheim
Vfb 4:2 Heidenheim
Vfb 1:0 Heidenheim
Vfb 2:1 Heidenheim
Vfb 3:2 Heidenheim
I w tym wypadku wszystko przemawia przeciw mojemu typowi.

Dlatego jesli jestes rozsadny zignorujesz ten post. Jesli zagrasz ten typ i wygramy - to chce tutaj widziec deszcz plusow.
Oby Vfb wysoko wygralo i zebysmy mogli swietowac razem z ich kibicami 123 lecie zalozenia klubu.
Pozdrawiam i zycze udanych typow!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina Piłka nożna: Niemcy - Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: Schalke - Bayern.M
Typ: Over 3,5
Kurs: 2,48
Buk: OddsRing
Analiza:
Witam wszystkich w dniu dzisiejszym przygotowałem analizę dotyczącą meczu Schalke z Bayernem Monachium w drugiej kolejce niemieckiej Bundesligi. Drużyna z Gelsenkirchen w pierwszym spotkaniu pod wodzą nowego trenera nie wykorzystała gry w przewadze przez kilkanaście ostatnich minut spotkania i przegrali 0:1 po bramce Alexandra Meiera.Przegrana mogła być wyższa, ale rzut karny wykonywany przez Meiera obronił Ralf Fahrmann, który po meczu powiedział, że trenując wcześniej z Niemcem w Eintrachcie dobrze wiedział jak były kolega wykonuje jedenastki co mu bardzo pomogło.W drużynie z Gelsenkirchen zadebiutowali sprowadzony z Wolfsburga Naldo, który partnerował Benediktowi Howedesowi na środku obrony, a z ławki weszli Baba Rahman, wypożyczony z Tottenhamu Nabil Bentaleb, a także sprowadzony za największe pieniądze Breel Embolo.Schalke nie wygrało z Bayernem u siebie od 2010 roku, w pięciu kolejnych spotkaniach drużyna Schalke zaliczyła aż cztery przegrane i raz remisowała z potentatem ligowym. W ostatnim wygranym przez Schalke meczu z Bayernem bramki zdobywali Jose Jurado i Howedes.Debiut Carlo Ancelottiego jako trenera Bayernu wypadł okazale i Bawarczycy wprost przejechali się po Werderze Brema wygrywając 6:0, nie dając gościom zbyt wielu szans na strzelenie bramki.Najbardziej zadowolony po pierwszym spotkaniu powinien być strzelec trzech goli Robert Lewandowski, który od początku sezonu przejął prowadzenie w klasyfikacji strzeleckiej i jest głównym kandydatem do tytułu króla strzelców.W drużynie zadebiutował też sprowadzony z Borussii Dortmund Matsa Hummels, który docelowo szykowany jest jako partner Jerome&#39;a Boatenga. Hummels to były kapitan znienawidzonej w Gelsenkirchen Borussii więc w piątek pewnie nie zostanie ciepło przywitany przez kibiców.Z powodu różnych urazów na ławce Bayernu w ostatnim meczu nie zasiedli m.in Coman, Costa i Robben, znalazło się za to miejsce dla sprowadzonego latem z Benfici Mistrza Europy z Portugalią Renato Sanchesa, który ostatnio również leczył kontuzję. Uważam że dziś rozpędzeni bawarczycy spokojnie pokryją Over 3,5 gola ze słabo spisującym się w ostatnim czasie Schalke.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna: Niemcy - Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: Schalke - Bayern.M
Typ: Schalke+2
Kurs: 1.52
Buk: bet 365
Analiza:
Moim zdaniem Bayern będzie miał swielki sezon i wygra ligę Mistrzów ale dziś pokuszę się o przeciwny typ a mianowicie gram handicap+2 na Schalke. Wydaje mi się że Ancelotti będzie miał tutaj nawet wpadkę i typowałbym remis jednak bezpieczniej trochę zagram. Lewandowki wystrzelał się w pierwszych meczach i podejrzewam że dziś może nie strzelić. Wszyscy zaraz mnie wyśmieją ale zobaczymy jak będzie wydaje mi się że Schalke postawi ciężkie warunki mistrzom Niemiec i Muller i Lewy nie będą mieli łatawego zadania jak wygrają to niewysoko i spokojnie ten handi to pokryje. Nie mogą grac ciągle idealnie pod nieobecność skrzydłowych jak Robben czy Costa czy jeszcze wielu innych. W lidze Bayern jest tez rozluxniony bo wie że i tak będą mistzrami a dziś nawet może trochę odpocznie jeden z liderów? Napewno faworyt jest jeden. Ale tylko u buka w rzeczywistości moze byc nie tak kolorowo...
ZWROT
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Typ: Zagłębie Lubin over 1.5 bramki
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W drugim dzisiejszym spotkaniu LOTTO Ekstraklasy Zagłębie będzie podejmować przed własną publicznością beniaminka Wisłę Płock. Gospodarze po świetnym początku sezonu ostatnio się trochę zatrzymali, dalej są jedyną niepokonaną ekipą w naszej lidze ale te cztery remisy pod rząd to spora strata punktów, mimo to utrzymują drugie miejsce z taką samą ilością punktów co lidera tak więc zwycięstwo da lidera przynajmniej do Niedzieli. Dziś po przerwie i tej serii widzę zespół mocno naciskający w ofensywie tym bardziej u siebie - Starzyński potrafi świetnie rozdawać te piłki, przyszedł Nespor który był czołową graczem w Piaście ta dwójka na pewno solidnie przepracowała te dwa tygodnie, zresztą cały zespół potrzebował tej przerwy bo trzeba zaznaczyć Zagłębie rozegrało już sporo spotkań co trzy dni i to właśnie było widać w tych ostatnich starciach. Ten okres jak powiedzieli zawodnicy ekipy pozwolił im naładować akumulatory oraz dać odpocząć „głowie”. Spodziewam się tutaj podobnego Zagłębie do tego z dwóch pierwszych starć gdzie min. Korona tutaj nie istniała. W ofensywie tym bardziej powinni sobie bardzo dobrze radzić bo beniaminek od samego początku rozgrywek popełnia masę błędów w defensywie i to jest problem którego myślę że przez ten okres aż na tyle nie poprawili szczególnie na tle takiego rywala bo to się ciągnie jak wspomniałem od samego początku. Ostatni mecz u siebie to była trochę kompromitacja na tyłach w takich okolicznościach to nie mają prawa tracić bramek tym bardziej że Korona to żaden mocarz mimo że zaskakuje na początku sezonu. Prosi się tutaj o jakieś zmiany kadrowe w defensywie ale z drugiej strony mieszanie może przynieść taki sam skutek na pewno trener ma wiele pracy nad tą formacją. Ofensywa jest solidna nie jest to ekipa która nie potrafi konstruować czy grać z kontry, coś tutaj potworzą.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom