>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 9. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata w Rosji , baraże - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Grecja
Typ: poniżej 2.5 gola

Kurs: 1.59
Bukmacher: fortuna


Analiza:

Chorwacja i Grecja - dwumecz tych zespołów wyłoni nam kolejnego uczestnika Mistrzostw Świata w Rosji.
Jako pierwsi w roli gospodarzy wystąpią Chorwaci. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 na stadionie Maksimir w Zagrzebiu.

Chorwaci
w ostatnich meczach o punkty nie zachwycają. Porażki z Islandią, Turcją, czy też remis z Finlandią uniemożliwiły im wyjście z pierwszego miejsca z teoretycznie łatwej dla nich grupy. Teraz muszą męczyć się w barażach.
W ostatnich ośmiu meczach o punkty z udziałem gospodarzy w żadnym z nich nie padło więcej niż 2 bramki. Patrząc na kadrę Chorwatów widzimy świetnych graczy z najlepszych lig w Europie, nie przekłada się to jednak na wyniki reprezentacji. Brakuje zdecydowanie skutecznej gry w ofensywie.
Grecja jest przede wszystkim zespołem bardzo dobrze zorganizowanym w obronie. To właśnie na defensywie opiera się gra tego zespołu już od kilku lat. Praktycznie w każdym meczu czy to z silniejszym, czy ze słabszym rywalem wyczekują okazji do kontry, bądź strzelają bramki ze stałych fragmentów gry. W taki właśnie sposób zaskoczyli Belgów na ich własnym stadionie remisując mecz 1:1. Oprócz tego w grupie było także 1:1, 0:0 z Bośnią, 0:0, 0:2(win) z Estonią. Z Cyprem i Gibraltarem wygrali wszystkie spotkania.
Myślę, że jutro Grecy postawią autobus, którego Chorwaci nie będą w stanie przesunąć. Spróbują dowieść bezbramkowy remis, by u siebie postarać się o korzystny dla nich rezultat. Tak widzę ten mecz.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata w Rosji , baraże - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Grecja
Typ: 2

Kurs: 8,8
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam,
kolega powyżej zdążył przybliżyć oblicza zespołów . Wydaję mi się ,że taka stawka może strasznie zmotywować i nie rozumiem czemu na Grecję jest tak wysoki kurs.
Drużyna miała jakiś czas temu kryzys ,ale wydaję mi się ,że przebudzili się z letargu i grają poprawną piłkę.
Daję im takie same ,no może szanse 45/55 z uwagi na występ na wyjeździe.
Jednak nie raz się przytrafiło ,że w meczach o stawkę to drużyna bardziej waleczna zdobywała 3 pkt. Tu może być podobnie.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Irlandia PŁN-Szwajcaria
Typ: 2
Kurs 2.27
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie barażowe pomiędzy ekipami Irlandii Północnej oraz Szwajcarii, goście już w pierwszym spotkaniu są faworytem do zwycięstwa oraz przybliżenia się do awansu na przyszłoroczne mistrzostwa, które zostaną rozegrane w Rosji. Irlandia w swojej grupie zajeła 2 miejsce z 19 punktami na swoim koncie za ekipą Niemiec, którzy wygrali wszystkie swoje mecze i byli w tej grupie nie do dogonienia , tutaj również będzie im niezwykle cięzko uzyskać dobry rezultat bowiem Szwajcaria w swojej grupie przegrała zaledwie 1 spotkania z zespołem Portugalii , resztę spotkań zakończyła zwycięstwami a było ich przecież w sumie aż 10 więc jest to wynik rewelacyjny , niestety Portugalia miała z zespołem Szwajcarii lepszy bilans spotkań bezpośrednich oraz lepszy bilans bramkowy dlatego też wygrała grupę a Helwetom przyjdzie walczyć w barażach o Mundial W Rosji, jeśli jednak utrzymali formę z poprzednich spotkań nie mają się czego obawiać bowiem zagrali na prawdę dobre eliminację w których strzelili łącznie 23 bramki, stracili zaledwie 7 , do tego wygrali klasyfikację miejsc 2 co też jest swego rodzaju sukcesem. Myślę że w dniu jutrzejszym zawalczą o zwycięstwo na terenie swoich rywali, na pewno remis też będzie korzystny, ale są w stanie tutaj wygrać, mój typ to wynik 1:2 dla gości po 90 minutach tej rywalizacji.
✅ 127
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Irlandia Płn-Szwajcaria
Typ: 2 do przerwy/2 na koniec
Kurs 3.55
Buk :Forbet
Zgadzam się z moim przedmówcą-baku 193.Faworytem w tym spotkaniu są Helweci.Moim zdaniem są drużyną zdecydowanie lepszą-pokonali ostatnio Węgrów 5-2( drużynę potencjałowo zbliżoną do Irlandii Północnej).Nawet w przegranym meczu 0-2 z Portugalią nie byli wyraźnie słabsi od mistrzów Europy,lecz byli równorzędnym rywalem.Szwajcarzy stwarzają sobie sporo sytuacji bramkowych i myślę,że wykorzystają choć jedną sytuację i będą kontrolowali grę.Irlandczycy nawet przeciętnym Norwegom nie umieli narzucić swojego stylu ,a przy dobrze grających technicznie rywalach będzie im zdecydowanie trudniej.Szwajcarzy są w gazie i szkoda by było nie zobaczyć tej reprezentacji na MŚ.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata w Rosji , baraże - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Grecja
Typ: Chorwacja under 1.5 gola
Kurs: 1.93
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie dość popularne więc nie będę się rozpisywał. Suche staty na ostatnie 10 spotkań goście nie stracili z nikim więcej jak 1 bramkę a na ostatnie 15 jeden raz. Druga sprawa to Chorwacja po 8 meczach ma 8 strzelonych bramek więc też wychodzi 1 na mecz, szaleństwa nie ma. Dwukrotny mistrz champions league Modric jest bez formy co pokazują mecze Realu Madryt więc jest to spory minus dla gospodarzy. Kovacevic też nie zagra bo jest kontuzjowany. Grecy swego czasu grając murarke zrobili mistrzostwo Europy w 2004 rozgrywane w Portugalii stylem tak defensywny i brzydkim że nawet Włosi nie mogli oglądać ???? Ogólnie kosmiczne kursy na Greków mi tu pachnie remisem 0:0 1:1 coś w tym kierunku, spotkanie o awans na mundial tutaj nie będzie łatwo.
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Rangers - Boston
Typ: Rangers ML
Kurs: 1.71
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Dwie wtopy z rzędu trafiły się, ale była też seria trafionych meczy i trzeba do niej wrocić jak najsyzbciej. Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się podrzucić trafny typ.
Gram na nowojorskich strażników z Królem Henrykiem w bramce, którzy będą chcieli odnieść kolejne z rzędu zwycięstwo nad drużyną z Massachusetts.
35-letni Szwed potwierdzony jako goalie w meczu z Bruins na chwilę obecną jest z bilansem 6-4-2 średnią 3.07 i .900 obronionych strzałów kontra 5 lat młodszy Tuukka Rask 3-4-2 średnia 2.73 i .903 obronionych strzałów. Kilka słów o Bruins można przeczytać stronę wcześniej gdzie pisałem o nich w kontekście spotkania z Vegas. Na pewno w tym meczu nie zagra skrzydłowy Brad Marchand który jak powiedział &quot;won&#39;t travel with the Bruins when they leave Tuesday afternoon for a two-game road trip&quot; i jest to spore osłabienie przyjezdnych biorąc pod uwagę że ma on w kanadyjce wraz z Pastrnakiem po 14 punktów i są liderami w swojej drużynie.
Pełny roster Rangersów na ten mecz daje zdecydowanie duży komfort trenerowi gospodarzy, a biorąc pod uwage takie informacje jak:
Boston is 2-4 SU in its last 6 games on the road
Boston is 1-4 SU in its last 5 games when playing on the road against NY Rangers
Boston is 0-5 SU in its last 5 games when playing NY Rangers
NY Rangers is 5-1 SU in its last 6 games
NY Rangers is 4-1 SU in its last 5 games at home
NY Rangers is 5-0 SU in its last 5 games when playing Boston and 4-1 SU in its last 5 games when playing at home against Boston
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs
- Minnesota Wild
Typ: Toronto Maple Leafs i poniżej 5.5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: forBet
Analiza:


Kolejny pojedynek w ramach amerykańskiej ligi NHL, w którym zmierzą się ekipy z Toronto w roli gospodarza oraz drużyna Minnesota Wild. Obecnie obie drużyny nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie, gdyż gospodarze w tabeli konferencji wschodniej zajmują szóstą pozycję z osiemnastoma punktami, natomiast goście pozycja trzynasta w konferencji zachodniej z dorobkiem dwunastu punktów. Wyniki te nie powalają z nóg, gdyż są to pozycje ze środka / z końca tabeli. Ostatnie pojedynki między tymi zespołami miały miejsce w 2016 roku i każdy z nich wygrał wtedy zespół obecnych gości, jednak w tym sezonie radzą sobie katastrofalnie dlatego też stawiam tutaj na zwycięstwo Toronto Maple Leafs i liczę goli poniżej 5.5, jednak jest to typ bardzo ryzykowny o dużym kursie. Powodzenia !!!
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando - New York
Typ: under 213,5
Kurs: 2.04
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na wstępie zaznaczę że w tym meczu równie dobrze może paść 240 pkt. Jednak za underem przemawiają ostatnie zdobycze Orlando (101,83,88) oraz to, że Knicksi grają 2 mecz pod rząd (3 w 4 dni). Co prawda w ostatnich 5 meczach zdobywali sporo punktów ale wszystkie grali przed własną widownią. Zobaczymy jak sobie poradzą na wyjeździe ale zdobycz samego, rewelacyjnego Porzingisa może nie wystarczyć do przekroczenia linii. Powodzenia i pozdrawiam ????
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs vs Minnesota Wild
Typ: Kadri Nazem strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatni typ na strzelca siadł jak w masło. W tak ubogiej ofercie pójdziemy typ samym tropem.
Analizując ten mecz chciałem postawić na innego strzelca Austona Matthews&#39;a niestety został on wykluczy z gry w tym meczu.
Kadri Nazem 27 latek. 13 meczy 8 goli 5 asyst. Poprzedni sezon 33 gole 30 asyst Auston Matthews jego rywal z zespołu w tym sezonie gra więcej w 18 meczach 10 goli i 9 asyst, 20 latek w poprzednim sezonie ustrzelił 44 gole i 30 razy asystował. W tym meczu pauzuje, myślę że Kadri się zmobilizuje i będzie chciał to wykorzystać i pokazać się z jak najlepszej strony, doświadczenie może odegrać tutaj znaczącą rolę.
Co do meczu gospodarz Toronto zajmuje w obecnym sezonie 6 miejsce w Konferencji Wschodniej rozegrali 16 spotkań zdobywając 18 punktów, gość 13 meczy 12 punktów. Bramki 61:58 Toronto, 40:40 Minnesota. Wyrównany mecz myślę, że padnie koło 4-5 goli w meczu z naciskiem na gospodarza. Kadri Nazem wierzę w Ciebie!????

Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs vs Minnesota Wild
Typ: Kadri Nazem strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatni typ na strzelca siadł jak w masło. W tak ubogiej ofercie pójdziemy typ samym tropem.
Analizując ten mecz chciałem postawić na innego strzelca Austona Matthews&#39;a niestety został on wykluczy z gry w tym meczu.
Kadri Nazem 27 latek.
13 meczy 8 goli 5 asyst. Poprzedni sezon 33 gole 30 asyst Auston Matthews jego rywal z zespołu w tym sezonie gra więcej w 18 meczach 10 goli i 9 asyst, 20 latek w poprzednim sezonie ustrzelił 44 gole i 30 razy asystował. W tym meczu pauzuje, myślę że Kadri się zmobilizuje i będzie chciał to wykorzystać i pokazać się z jak najlepszej strony, doświadczenie może odegrać tutaj znaczącą rolę.

Co do meczu gospodarz Toronto zajmuje w obecnym sezonie 6 miejsce w Konferencji Wschodniej rozegrali 16 spotkań zdobywając 18 punktów, gość 13 meczy 12 punktów. Bramki 61:58 Toronto, 40:40 Minnesota. Wyrównany mecz myślę, że padnie koło 4-5 goli w meczu z naciskiem na gospodarza. Kadri Nazem wierzę w Ciebie!????
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Typ: Jayson Tatum over 13,5pkt
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj idę w over 19letniego rookie z Celticsów. Dzisiejszy mecz zapowiada się na ciekawą walkę dwóch pierwszoroczniaków w postaci Tatuma (wybrany jako nr 3 w drafcie) i Lonzo Balla (nr 2 w drafcie) z LAL. Pierwszy argument dlaczego Tatum? Bo gra w zdecydowanie lepszym zespole. Kolejna sprawa, ma moim zdaniem najlepszego asystenta w postaci Kyriego Irvinga, który w wywiadach wprost wypowiada się, o dużych umiejętnościach młodszego kolegi oraz, że dopinguje go do jeszcze większej ilości rzutów. Następny argument to rosnąca forma - indywidualne statsy z 5 ostatnich spotkań to - 7, 12,13,13, aż ostatnio 21pktów. Tatum jest najlepiej rzucającym trójki zawodnikiem w Celtics - trafia 52,9% three pointsów co daje mu 5 wynik w NBA (nieźle jak na świeżaka ????). Kolejna sprawa to absencja Ala Horforda. Pozycja odmienna więc liczba minut raczej pozostanie bez zmian, ale Kyrie jakoś te rzuty Horforda będzie musiał rozdzielić wśród kolegów... powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: New York Rangers - Boston Bruins
Typ: 1 / +5,5
Kurs: 3,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam , kolejny typ z NHL , wczorajszy wszedł ładnie, mam nadzieje ze dzisiaj również. Dość ryzykownie , ale z dużymi szansami. Gospodarze złapali wiatr w żagle i dzisiaj u siebie będą chcieli ponownie zwyciężyć. W ich meczach pada dużo bramek dlatego gram również over. Goście są w stanie strzelic tu z 2 bramki lecz Rangersi u siebie muszą to wygrać ! W drużynie z Bostonu zabraknie prawdopodobnie, aż 7 zawodników z powodu kontuzji, między innymi nie zagra Marchand ( 8 bramek i 6 asyst) i Krejci (1bramka, 5 asyst) . Właśnie tu upatruje duże szanse, a ze zakład na samą wygraną jest już zajęty , to ja dodaje odważny over !
▶????
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Algieria, Dywizja 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hussein Dey-MC Alger
Typ:0
Kurs: 3
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam, w dzisiejszej niezbyt dużej ofercie znalazłem jeden moim zdaniem warty grania typ.W Derbach Algieru, stolicy Algierii, zmierzą się Hussein Dey i MC Alger. Zacznijmy od gospodarzy. w 10 meczach ligi algierskiej aż 7 remisów !i z 10 punktami oraz stosunkiem bramkowym 9-11 zajmują 12 pozycję.U siebie na 4 mecze 3 remisy, stosunek bramek 5-4. Natomiast goście po 9 kolejkach 4 pozycja, 15 punktów i stosunek bramek 8-6. Na wyjazdach grają dobrze 7 punktów , ale z małym bilansem bramkowym ( 3-4). Ogólnie gospodarze w dużej gorszej formie od swojego lokalnego rywala . W 5 meczach tylko 4 punkty podczas gdy MC Alger zdobyl ich 11.
I jeszcze statystyki z poprzedniego sezonu. MC Alger zajął 3 miejsce i z 50 punktami dostał się do Pucharu Konfederacji CAF, co też mogło wpłynąć negatywnie na ich forme z początku sezonu. Hussein Dey zaś zajął 7 miejsce ( 40 punktów). W zeszłym sezonie również obie drużyny strzelały jak i traciły mało bramek ( Hussein bilans 38-27, Hussein 38-37). Dodam jeszcze , że procent remisów w lidze algierskiej wynosi aż 39 % !
Podsumowując, przede wszystkim dziwi mnie faworyzowanie Hussein przez bukmacherów (2,25). Faktem jest , że w tej lidze atut bycia gospodarzem ma duże znaczenie , gdyż wygrywają oni częściej niż w innych ligach, ale biorąc pod uwagę wszystkie podane wyżej argumenty oraz fakt, że są to derby gdzie bardzo często dochodzi do remisów, najbardziej prawdopodobny w tym spotkaniu wydaje mi się remis. Z fartem
⛔ 100
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Starcie wagi ciężkiej na zachodzie. Widać, że obie drużyny nieco znalazły rytm gry i wgląda to co raz lepiej, jednak jeszcze do pełnej dyspozycji daleko. Zwłaszcza mistrzom GSW. Oglądałem kilka meczy Warriors i mimo wygranych panuje duży nieład jeszcze zwłaszcza w ataku. Dużo niecelnych podań strat. W obronie też zdarza im się popełniać wiele błędów. Mają atak piekielnie mocny co ich ratuję i potrafią zrobić run ale praktycznie w każdym meczu też tracą dużą ilość punktów seriami. Mają 3 porażki przy 8 zwycięstwach ale tak na prawdę zarówno Wizards jak i Raptors powinni pokonać GSW a na własne życzenie przegrali. Ostatni mecz z Miami pokazał, że ten atak jeszcze nie jest w pełnej formie zaledwie 37% z gry. Na pewno bardzo ale to bardzo dawno nie mieli takiej skuteczności. Do tego dzisiaj bez głównej armaty Duranta i mierzą się z całkiem solidną defensywą. Minnesota złapała odpowiedni rytm i ma serie 5 zwycięstw z rzędu. Szczególnie imponuje obrona bo w niej z meczu na mecz wygląda to co raz lepiej, a na papierze Wilki mogą być jedną z lepszych obron w lidze jak nad nią solidnie popracują. Do tego są armaty w ataku CAT, Wiggins, Teaque jest w znakomitej formie, Butler powoli wraca z czasów Chicago, Dieg się nieżle prezentuje, Crawford jak zawsze dobry z ławki. Mają czym straszyć, są dobrzy po obu stronach parkietu, GSW bez Duaranta i jeszcze nie w optymalnej formie, kurs na pewno warty gry.
⛔ 100
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Grecja
Typ: remis
Kurs:4.3
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Spotkanie rozłożone już na czynniki pierwsze, nie ma co tu pisać elaboratów. Chorwacja to zespół o ogromnym potencjale z jednym z najsilniejszych środków pola w Europie, lecz mimo to ich gra nie przekonuje. Zawalili kwalifikacje remisując z Finlandią i przegrywając z Turcją oraz Islandią. Grecja natomiast to typowi murarze, nie grają porywająco, utrzymują swoją żelazną defensywę i grają bardzo solidnie. Bukmacherzy tutaj mocno faworyzują Chorwatów wystawiając kursy 1.4 na ich zwycięstwo, jednakże ja widzę w moim typie ogromne value. Grecy nie są bez szans w tym dwumeczu, jeśli uda im się wywieźć korzystny wynik z Chorwacji to u siebie są w stanie ich wykończyć jedną kontrą.
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando - New York
Typ: Tim Hardaway powyżej 16.5 pkt
Kurs: 1.8
Bukmacher: STS
Analiza:
Wszystkie buki zdążyły pozdejmować linię na zawodników Knicks poza naszym kochanym STS&#39;em. Nie gra dzisiaj Porzignis,który nie dość, że jest motorem napędowym całej drużyny to jeszcze w ostatnich spotkaniach regularnie zdobywał po 30pkt. Dziś NYK są skazywani na porażkę i nie ma co się dziwić, ale jakieś punkty na pewno będą zdobywać. W mojej opinii rozłożą się one na Hardawaya i Kantera. Na obu dzisiaj jest linia niższa niż ich wczorajsze zdobycze, a do tego dochodzi brak Porzignisa. Moim zdaniem nawet jak to nie wejdzie czy buki dadzą zwroty to warto to zaatakować, bo takie coś często się nie zdarza. Analiza krótka, bo tutaj nie ma co pisać tylko trzeba grać.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Typ: Boston Celtics (-5,5)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie, dzisiaj wjeżdża typ na wygraną Celtów. Każdy inny wynik niż wygrana ekipy z Bostonu będzie nie lada niespodzianką. Lider Konferencji Wschodniej niepokonany od 9 spotkań - tylko w jednym z nich w meczy z Atlantą nie został pokryty proponowany przeze mnie handi. Dzisiaj nie będą dostępni Hayward i Horford, absencja szczególnie tego drugiego może osłabić nieco morale zespołu. Jednak LAL to nie przeciwnik pokroju GSW czy SAS. Szczerze mówiąc nie bardzo przepadam za stylem gry BOS, ale w sporcie liczy się efektywność, a efektowność spada na drugi plan. Będę podkreślał zawsze i wszędzie - atut własnego boiska zawsze wzbudza w zespole większą motywację i chęć wygranej.
Jeśli chodzi o zespół z Los Angeles to początek sezonu grają w kratkę, jednak wpatrując się w wyniki można uznać, że tragedii nie ma. Chociaż jako fan NBA mogę skromnie przyznać, że wyniki lepsze niż sama gra Lakersów. Walton nie może skorzystać dzisiaj z Caldwell&#39;a, Boguta oraz Nancego. Także osłabienie o wiele bardziej poważniejsze niż w BOS. Na tą chwilę LAL na 10 miejscu i nie wydaje mi się aby zagrali oni w playoff, gdyż mają strasznie słabą ławkę rezerwowych a grafik w sezonie napięty i podstawowi zawodnicy muszą od czasu do czasu zrobić sobie 1-2 mecze przerwy na regenerację. Drużyna jest jedną z najgorzej punktujących ekip w NBA. Zastanawiałem się nad zagraniem trochę większej różnicy punktów ale postanowiłem że zagram dzisiaj za grubszą stawkę.
Ostatni 4 potyczki między tymi zespołami zakończyły się wygraną Celtów i w 3 z nich zostało pokryty mój dzisiejszy handi. Analiza na szybko bo czas zbierać się do pracy. Powodzenia !
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Ekwador
Godzina: 01:30
Spotkanie: Barcelona-Emelec
Typ:
Powyżej 14 Rzutów Rożnych
Kurs: 13.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cóż-wczoraj w rożnych w kobitkach zabrakło gospodyń,bo Wolsburg swoje zrobił ( 10 rożnych ).
Dziś ponownie zagram na rożne-widzę w tym typie spore ,,value&#39;&#39;.
Spotkają się ze sobą raczej dwie ofensywne ekipy. Barcelona i Emelec.
Bez dwóch zdań to Barcelona będzie prowadzić grę i częściej będzie atakować/strzelać. Może ich zdobycze w rożnych ostatnio nie prezentują się zbyt okazale,ale grają dziś przeciwko Emelecowi-drużynie,która świetna gra z kontr ataku-a więc widzę tutaj wymianę ciosów co sprzyja temu typowi ????
W Ekwadorze często napastnicy rażą nieskutecznościa,a jeszcze częsciej strzela się z dystansu ????
Jeśli padnie dość szybko bramka to również będzie bardzo dobry znak,bo mecz się mocno otworzy.
W ostatnim swoim mecz sam Emelec zdobył tych rożnych-14 ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typujacym i grajacym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning
Kurs: 2.67
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Od czasu do czasu zagram coś z NHL i tym razem pójdę w stronę Błyskawic z Tampy. Tampa Bay Lightning obecny lider wschodniej konferencji zalicza do tej pory naprawdę dobre spotkania. Nie wszystkie śledzę ale statystyki podpowiadają żeby na nich grać. Ostatni porażka na wyjeździe zdarzyła im się ponad miesiąc temu z Florida Panthers natomiast kilka dni temu w rewanżu rozgromili ich 8-5. Ogólnie nie zdarza im się seria porażek, na wyjazdach grają chyba lepiej niż na własnym lodowisku. SJ Sharks - 7 miejsce w zachodniej konferencji, ostatnie 4 mecze to zwycięstwa i widać, że złapali wiatr w żagle. Dzisiaj przed nimi naprawdę ciężkie zadanie - zatrzymać Tampę. Myślę, że im się to nie uda a Stamkos (7 bramek i 18 asyst) oraz Kucherov (14 bramek i 9 asyst) poprowadzą swój zespół do zwycięstwa już w regulaminowym czasie.
✅ 167
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylijska Serie A
Godzina: 23:00
Spotkanie: Sao Paulo - Chapecoense
Typ: Wynik końcowy i poniżej 3,5 gola - Sao Paulo / Tak
Kurs: 1,95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzisiaj ponownie brazylijska ekstraklasa. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Ameryce Południowej podejmuje na własnym stadionie ekipę Chapecoense. Spotkanie drużyn w bardzo dobrej dyspozycji, więc zapowiada się niezłe widowisko. Gospodarze zajmujący 10 lokatę z dorobkiem 43 punktów podejmują drużynę plasującą się na 14 pozycji z 40 punktami. Jak wspomniałem oba zespoły w dobrej formie - Sao Paulo - notuje serię trzech wygranych spotkań, a od 7 konfrontacji są niepokonani na własnym stadionie w każdym spotkaniu strzelając co najmniej jedną bramkę. Goście także w dobrej dyspozycji - seria czterech spotkań bez porażki, a biorąc pod uwagę tylko mecze wyjazdowe - na pięć spotkań tylko raz skończyli pokonani (2 Z, 2 R, 1 P). W ostatnich dziesięciu spotkaniach goście sześć razy kończyli ze zdobyczą bramkową co jest dobrym wynikiem. Piłkarzom z Sao Paulo ciężko gra się z dzisiejszymi rywalami - 3 remisy, 3 zwycięstwa Chapecoense i tylko jedna wygrana Sao Paulo. W konfrontacjach tych zespołów (7 spotkań) tylko raz padł over 2,5 bramki więc uważam, że moja linia jest bezpieczna. Warto wspomnieć, że w ekipie gospodarzy nie zagra pierwszy bramkarz zespołu i nieco osłabiona jest defensywa obu zespołów. Podsumowując - mimo braku podstawowego goalkeepra stawiam na gospodarzy ponieważ są w nieco lepszej dyspozycji niż rywale, grają na własnym stadionie i myślę, że na kilka kolejek przed końcem powalczą o udział w pucharach. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom