>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.12.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Crawley - Hartlepool
Typ: 1
Kurs: 2,0
Bukmacher: betclic
Analiza:
Typ bardziej przeciwko Hartlepool niż za Crawley. Goście przegrali ostatnie 3 spotkania ligowe, w tym ostatni mecz aż 0-5 i to jeszcze u siebie ze Stockport. Ogólnie bilans wyjazdowych spotkań mają fatalny. Na 10 takich spotkań nie wygrali żadnego, zanotowali 2 remisy i ponieśli aż 8 porażek. Ich bilans bramkowy z tych meczy to 9 bramek strzelonych i aż 23 stracone.
Gospodarze w tabeli ligowej są na 19 miejscu. Ostatni ich ligowy mecz to wygrana 2-0 z zajmującym 9 miejsce Swindon. W 10 meczach u siebie zanotowali 5 zwycięstw, jeden remis i 4 porażki. jednak seria ich ostatnich 5 meczy granych na swoim boisku to 4 zwycięstwa i 1 remis. Liczę że dziś do tej serii zostanie dołożone kolejne zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris 13 Atletico - FC Borgo
Typ: 2
Kurs: 5,45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221209_104254.jpg
Oba zespoły znajdują się w dole ligowej tabeli i są zagrożone spadkiem. Atletico u siebie ma na koncie 5 remisów i 1 porażkę, natomiast ich rywal z Korsyki na wyjazdach to póki co najgorzej grająca drużyna z całej ligi notując 2 remisy i 4 porażki. Ten mecz jest zatem szansą dla którejś z drużyn na przełamanie i wygranie w końcu albo gospodarzy u siebie albo FC Borgo na wyjeździe. Ja próbuję tej drugiej opcji czyli grania na wygraną gości. Kursy w tym meczu wedlug mnie mocno przesadzone. Na zespół z Paryża jest kurs jakby byli w górnej cześci tabeli a tymczasem oba zespoły są na dole obok siebie. Gospodarze swój skład w głównej mierze opierają na wychowankach, natomiast w Borgo jest to mieszanina wychowanków i graczy ściągniętych z innych zespołów. Na papierze zespołem teoretycznie mocniejszym wydają mi się właśnie goście, którzy mają kilku ciekawych piłkarzy w składzie jak Duku czy Zahibo. Dziwi mnie, że ten zespół jest tak nisko i tak słabo sobie radzi. Może brakuje lepszego zgrania albo dogadywania się na boisku nie wiem, bo na papierze dość ciekawie ten zespół wygląda. Nie wiem jak z absencjami w obu ekipach nie doczytałem nigdzie ale chyba to nie jakieś poważne problemy kadrowe u gości sa wyznacznikiem tych kursów. Oba zespoły wydają się być wyrównane względem siebie z małym wkazaniem na gości ale to tylko i wyłącznie moja ocena. Ja po tych kursach wolę zdecydowanie iść w stronę FC Borgo, bo osobiście nie widzę tak wielkiej różnicy między zespołami i jak dla mnie kursy tutaj powinny być bardziej wyrównane jeżeli nawet nie takie same na obie drużyny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Brazylia
Typ: Chorwacja+3.5 kartek w meczu
Kurs: 5.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jak to zwykle bywa u mnie szukam dużego kursu, ale według mnie nie obarczonego tak dużym ryzykiem jak wskazuje na to kurs.
Do tej pory te kartki na mundialu szły mi jak po grudzie i miałem je sobie odpuścić, ale wydaje mi się, że na tym etapie rozgrywek sędziowie nie będą już tak pobłażliwi jak byli do tej pory.
Nie zamierzam się wypowiadać na temat kartek łapanych przez Chorwatów do tej pory w związku z tym co napisałem powyżej.
Za kartkami przemawia kilka argumentów. Stawka o jaką przyjdzie im się mierzyć, tu nie będzie już żadnego odstawiania nogi.
Druga sprawa to rywal którym jest Brazylia, która potrafi grać bardzo szybko. Chorwatom będzie ciężko za nimi nadążyć. Uważam, że kartki dla Chorwatów się posypią, będzie kilka brzydkich fauli żeby przerwać ataki Brazylijczyków i jak najdłużej zachować czyste konto.
Uważam też, że przy prowadzeniu Brazylijczyków w końcowych minutach da o sobie znać flustracja zawodników Chorwacji. Widzę tu przepychanki i dyskusje. Widzę też jakieś symulki żeby tylko dostać karnego .
Ostatnia sprawa która utwierdza mnie w zagraniu tego właśnie typu to osoba sędziego a jest nim Anglik Olivier. Pokazał 13 kartek w 2 spotkaniach tego mundialu i chyba żaden sędzia na tym mundialu tak dużej ilości kartek nie pokazał. Nic tylko grać !
Polecam też :
Kovacic kartka
Modric kartka

Sosa kartka
Nie chcę mi się podawać na to kursów. Sprawdźcie sobie sami. Wg mnie wielce prawdopodobne jest to, że wyżej wymienieni kartki dostaną. Modric za jakieś dyskusje lub przepychanki, a Ci dwaj uważam że nie nadąża za szybkimi Neymarem i Viniciusem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +347
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA hard hala
Godzina już uległa po zakończeniu trwającego meczu
M.Vondrusova - A.Parks
Typ 2:1 Parks
Kurs 7.6
Forbet
Analiza: Obie w formie Parks 7 meczów wygranych a Vondrusova 8 .
To nie powinien być mecz do jednej bramki.Na uwagę zasługuje fakt że Vondrusova gosdko pokonała ostatnio 2:0 Colins.Na drugą uwagę zasługuje formą sewisow Parks , cyfry typu 19 asów w meczu na dystansie do dwóch to już blisko Karlovica i okolice Kyrgiosa.
Tutaj najlepiej przyczaić się live .
Dobry kurs na Parks ale bardzo prawdopodobne że pojawi się większy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 576,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, HockeyAllsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: BIK Karlskoga - Vita Hasten
Typ: Karlskoga
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Karskoga borykała się ostatnio z dużymi problemami kadrowymi (kontuzje i choroby), ale ta sytuacja znacznie się teraz poprawiła. Po wyjazdowej wysokiej porażce z Almtuna 0:4 w ostatnim spotkaniu BIK zdobyła dwa punkty w domowym meczu z Tingsryd (2:1 ET). Nie był to jakiś super mecz w wykonaniu BIK, ale ważni gracze jak choćby środkowy Gustav Franzen i obrońca Wilhelm Westlund rozegrali już całe spotkanie po przerwie od gry. Skrzydłowi Markus Modigs, Logan Cockerill i Sebastian Collberg, środkowi Ake Stakkestad, Juliuz Persson, Edwin Lindstrom i Max Wennlund oraz obrońcy William Pethrus i Markus Modigs Johan Larsson nie są nadal dostępni do gry (kontuzje i choroby). Do kadry meczowej wraca doświadczony skrzydłowy Viktor Lennartsson oraz młody obrońca Philip Eriksen (ostatnio odpoczywał).
Vita Hasten wygrało u siebie z ostatnio z Vasteras 3:2 i była to druga wygrana domowa z rzędu (i szósta pod rząd w Himmelstalundshallen) ekipy z Norrkoping. W tym meczu podopieczni Andersa Olssona zagrali bardzo dobrze zwłaszcza w defensywie, w której prym wiódł doświadczony goalie Adam Ohre. Sytuacja kadrowa mniej więcej taka sama jak ostatnio w meczu przeciwko Vasteras.
Karlskoga odzyskała ostatnio kilku ważnych graczy i zamierza odnieść piąte zwycięstwo z rzędu na własnym lodzie, kiedy słabe na wyjazdach Hasten zawita dzisiaj do Hali Nobla.

106
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1543
isztwan 253,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna - MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Brazylia
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: forbet
Analiza:


Typ wyda się niejednemu szalony, szczególnie po ostatnim spotkaniu Brazylijczyków z Koreańczykami. Lecz wszystkie inne, poprzednie spotkania w tych mistrzostwach kończyły się wynikami 2:0, 1:0, 0:1 ... Dopiero ostatni mecz pokazał nam co sie może stać przy błędach obrony. Wydaje mi się, a i nie tylko mnie, bo buki skaczą kursami od 3 dni jeśli chodzi i under/over, czyli pewni nie są, no bo pewnym być nie można niczego w piłce, że dzisiaj Chorwacja będzie się starała bardzo defensywniej zagrać niż na odwrót. Z Japonią nie wyszło to tym bardziej przeciwko Brazil się nie uda i będą szukać szansy w dotarciu do karnych. Z drugiej strony takie nastawienie może okazać się zgubne i w drugiej połowie gdy Brazil strzelą pod koniec tak jak Szwajcarii będzie po meczu. Przy bramce w pierwszej połowie Brazylii mogą do końca już "odpuścić" trochę i nie męcząc się zbytnio dotrwać do końca. Gdybanie takie, bo to mistrzostwa są i stac sie może wszystko a co tutaj się wydarzy i z jakim nastawieniem wyjdą Chorwaci (bo Brazylia wiadomo) wie tylko trener i drużyna.
Ryzykowny typ bardzo, na pewno nie do polecenia, ale spróbuję.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1718
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Holandia vs Argentyna
Typ: Frenkie de Jong otrzyma kartkę (z dogrywką)
Kurs: 4.50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Czas na omówienie drugiej rywalizacji pomiędzy Holandią a Argentyną. Oranje w fazie grupowej nie przekonywali i nawet rywali nie mieli z największej półki. Przypomnijmy, że formalni gospodarze mierzyli się z Senegalem, Ekwadorem oraz Katarem i można było spodziewać się, że to właśnie oni zajmą pierwsze miejsce. Trzeba przyznać, że spotkanie w 1/8 było najlepsze w wykonaniu Holendrów i wypunktowali swojego przeciwnika z USA. Dwa pierwsze gole były po podobnych akcjach, gdzie Denzel Dumfries umiejętnie obsługiwał swoich kolegów z prawej strony boiska i obrońca Interu popisał się dwoma asystami. Do tego po przerwie dołożył gola i wiadomo było, kto zdobędzie tytuł najlepszego zawodnika spotkania. Selekcjoner Luis van Gaal świetnie rozpracował swoich przeciwników i ciekawy jestem występu jego reprezentacji na tle Argentyny. Czy Oranje awansują do półfinału?

Albiceleste rozkręcają się z meczu na mecz, chociaż występ z Australią nie był do końca przekonujący. Przypomnijmy, że w 1/8 finału padł wynik 2:1 dla faworytów, ale Aussie mieli swoją sytuację na remis w ostatnich minutach tamtego starcia. Młoda nadzieja Socceroos Garang Kuol nie wykorzystał swojej okazji i tym samym to Argentyna zameldowała się w czołowej ósemce Świata. Tym razem przeciwnik jest zdecydowanie bardziej wymagający i Leo Messi oraz spółka będą musieli się mocno napracować, aby awansować do półfinału. Selekcjoner Lionel Scaloni po raz kolejny postawi zapewne na Juliana Alvareza, który w Katarze czuje się świetnie i zdecydowanie przewyższą swoją formą Lautaro Martineza. Gwiazda Interu jest kontuzjowana, dlatego wiele par oczu będzie skierowanych na napastnika Manchesteru City. Na co stać dzisiaj Albiceleste?

Potencjał jednych i drugich jest na zbliżonym poziomie i nie zdziwi mnie tutaj wynik remisowy po 90 minutach. Obie reprezentacje mierzyły się przecież ze sobą w półfinale na Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii i tam górą po rzutach karnych była Argentyna. Na pewno czeka nas piłkarska uczta i trzeba to spotkanie obejrzeć. Ja w swoim stylu szukam statystyk zawodników i stawiam na kartkę Frenkie de Jonga. Pomocnik Barcelony to jeden z kluczowych piłkarzy Luisa van Gaala i dzisiaj będzie miał trudne zadanie, aby powstrzymać Leo Messiego i spółkę. Na turnieju popisał się do tej pory łącznie 2 przewinieniami, w tym 1 kartką w ostatnim starciu z USA, ale z takim przeciwnikiem Oranje nie mierzyło się jeszcze w Katarze. Liczę na ostry mecz, szczególnie w środku pola i na de Jonga, który może również w dogrywce popisać się niebezpiecznym lub taktycznym faulem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 20:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: powyżej 4,5 kartek (90 min1ut)
Kurs: 3,1
Bukmacher: STS
Analiza:

Typ na 4 kartki już został podany także zagramy ryzykowniej ale za to z o wiele większym kursem. Mistrzostwa wchodzą w decydującą fazę, której stawką jest awans do półfinału a więc już gra o medale. Przegrywający wróci do domu z niczym. Do tej pory kartek było jak na lekarstwo, zwłaszcza w spotkaniach 1/8 finału, teraz liczę na zdecydowanie więcej.
Właśnie w trwającym pierwszym meczu 1/4 pomiędzy Chorwacją a Brazylią arbiter pokazał 4 kartki w reg. czasie także nie jest źle. W tym nadchodzącym spotkaniu liczę na podobny scenariusz a nawet więcej. Argentyńczycy przed mistrzostwami byli stawiani w roli jednego z kandydatów do tytułu, po 1 meczu grupowym i niespodziewanej porażce z Arabią wydawało się, że wszystko się posypało ale od tamtej pory zespół Argentyny gra coraz lepiej i potwierdza swoje duże aspiracje. Holendrzy bezproblemowo wyszli z grupy, w 1/8 też łatwo ograli ekipę USA i w zasadzie to dopiero pierwszy poważniejszy sprawdzian dla nich na tym mundialu.
Holendrzy grają czysto na tych mistrzostwach bo ujrzeli zaledwie 4 żółte kartki w 4 spotkaniach ale jak wspomniałem na razie nie musieli się za bardzo wysilać. Argentyńczycy również nie obejrzeli za dużo kartek bo jeszcze mniej niż ich rywale bo zaledwie 2.
Tym razem myślę, że będzie inaczej i zawodnicy zrobią sporo aby te kartki zobaczyć, teraz każdy błąd może być kosztowny także nie ma mowy o odpuszczaniu. Sędziuje Hiszpan Lahoz, który już raz mnie nie zawiódł na tej imprezie i pokazał 6 kartek w meczu Kataru z Senegalem. Jest on dość chimerycznym arbitrem, raz pomimo wielu fauli nie pokazuje kartek by za innym razem rozdawać je na lewo i prawo. Oby dzisiaj pokazał tą swoją drugą naturę.

210
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1945
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Baskonia - Bayern
Typ: Bayern -3,5
Kurs: 4.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Niska pozycja Bayernu i tragiczny poczatek (zaczeli bodaj od 0-5) wynika z przgegrynia meczow na styku. Nie sa tacy zli. Teraz wyszli na 4-7 i beda ludzic sie ze dogonia play offy.

Baskonia u siebie 5-1 ,troche za duzo tego krojenia lleszczy, ale Zalgiris czy Crvewna przed zmiana trenera to druzyny slabsze od Bayernu, a Maccabi, ktore pokonali, wszystko w trabe na wyjezdzie.

Bayern sie powoli rozpedza, 5 na 7 ostatniech meczow wygrane, jedna porazka jednym punktem z mocnym Monaco.

Baskonia jest lekkim faworytem i jak im 'poniesie' to wygraja, ale moim zdaniem warto sprobowac Bayern, ktory wyraznie odzyl.

Baskonia - Bayern 69-77

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom