>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [11.06.2007 - 17.06.2007]

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
Gerry Weber Open

Place: Halle, Germany
Surface: Grass
Prize Money: €680,250
http://www.gerryweber-open.de

Singles Final:
(1)R Federer (SUI) d (5)T Berdych (CZE) 60 67(4) 62

Doubles Final:
(2)Santoro/Zimonjic d (WC)Kohlmann/Schuettler 60 64

The Artois Championships

Place: London, England
Surface: Grass
Prize Money: €680,250
http://www.artoischampionships.com

Singles Final:
(8)L Hewitt (AUS) d (5)J Blake (USA) 64 64

Doubles Final:
(4)Hanley/Ullyett d (2)Bjorkman/Mirnyi 64 36 10-8 (Match TB)

DFS Classic

Birmingham, England
Prize Money: $200,000
Surface: Grass/Outdoors

http://birmingham.lta.org.uk

2006 Singles Final
Vera Zvonareva (RUS) d. Jamea Jackson (USA) 76(12) 76(5)

2006 Doubles Final
(WC) Jankovic/N.Li (SCG/CHN) d. Craybas/Huber (USA/RSA) 62 64

Barcelona KIA

Barcelona, Spain
Prize Money: $145,000
Surface: Red Clay/Outdoors
www.rmcomunicacion.com/wta
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Thomas Johansson (SWE) - Juan Martin Del Potro (ARG) &lt;2&gt; 2,62 ✅

Dzisiaj startuja turnieje na kortach trawistych i własnie w Londynie znalazłem ciekawe spotkanie, ktore warto zagrac. Zmierza sie w nim zajmujacy 76 pozycje w rankingu ATP Thomas Johansson z 59 w tej klasyfikacji Argentynczykiem Del Potro. Zaczynajac od doswiadczonego Szweda, ktory w tym sezonie gra przecietnie i nie zachwyca forma. Patrzac na jego zeszłoroczne dokonania na trawie były fatalne odpadał juz pierwszych rundach kolejno w Londynie, Nottingham i Wimbledonie i w tym sezonie nie wroze mu lepszych wystepow. Jego głownym atutem w grze jest serwis jak niewychodzi to koniec. Natomiast młody 19 letni Argentynczyk to duzy talent. Widziałem jego kilka spotkan i gra ciekawy tenis o tym swiadcza zwyciestwa w tym sezonie nad m. in. Youzhnym, Baghdatisem czy Melzerem. Jeszcze nie grał w zadnym oficjalnym turnieju na trawie i sadze, ze dzisiaj zacznie od zwyciestwa.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Henman T. - Cilic M. 1.25

Wiecznie niespełniona nadzieja angielskiego tenisa na wygranie Wimbledonu jak i tego turnieju( był tu trzy razy w finale) nie moze sobie pozwolic na porazke w pierwszej rundzie! Trawa to jego ulubiona nawieszchnia i nadszedł czas aby zaczał osiagac jakies wyniki bo gdzie jak nie na trawie?! Cilic to absolutnie nie znany tenisita, który od czasu do czasu cos pokazuje w chalangerach, ale na trawie raczej zbyt duzo razy nie grał....
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Thomas Johansson (SWE) - Juan Martin Del Potro (ARG) &lt;2&gt; 2,62

Dzisiaj startuja turnieje na kortach trawistych i własnie w Londynie znalazłem ciekawe spotkanie, ktore warto zagrac. Zmierza sie w nim zajmujacy 76 pozycje w rankingu ATP Thomas Johansson z 59 w tej klasyfikacji Argentynczykiem Del Potro. Zaczynajac od doswiadczonego Szweda, ktory w tym sezonie gra przecietnie i nie zachwyca forma. Patrzac na jego zeszłoroczne dokonania na trawie były fatalne odpadał juz pierwszych rundach kolejno w Londynie, Nottingham i Wimbledonie i w tym sezonie nie wroze mu lepszych wystepow. Jego głownym atutem w grze jest serwis jak niewychodzi to koniec. Natomiast młody 19 letni Argentynczyk to duzy talent. Widziałem jego kilka spotkan i gra ciekawy tenis o tym swiadcza zwyciestwa w tym sezonie nad m. in. Youzhnym, Baghdatisem czy Melzerem. Jeszcze nie grał w zadnym oficjalnym turnieju na trawie i sadze, ze dzisiaj zacznie od zwyciestwa.
Jeszcze nie grał w zadnym oficjalnym turnieju na trawie i sadze, ze dzisiaj zacznie od zwyciestwa.
to raczej jest mocny argument na to,ze Johansson wygra 2-0 :jezora:

pozdro
no i koleg chyab trafił typ a ja nie ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Andreev I. - Monfils G. 1.90

Jestem ganem Francuza, kurs na niego b. duży a Geal pokazał na RG naprawde świetną formę, Andreev był chyba rewelacją RG odpadł dopiero z Djokovicem ale po meczu przyznał, iz kompletnie zabrakło mu sił, ze jest wykończony na maxa. Mineło kilka dni ale watpie, ze przyjechał tutaj swiezy i wypoczęty z kilkoma treningami na grassie ???? Monfils miał czas aby wypocząc i spokojnie potrenować i na pewno ma duże szanse na ogranie Ruska. H2H 2:0 dla Igora zwyciestwa w miare łatwe ale Monfils wtedy był młodszy słabszy.... Geal ma b. dobry serwis co na trawie jest b. wazne jego ruchliwość i walka do ostatniej piłki czetso przy okazji pokazuje niesamowite przewroty, updady... co powoduje u zawodników duza nerwowość bo wiedza ze musza zagrac b. prezycyzyjnie aby Geal nie doszedł do piłki.


Dancevic F. - Roitman S. 1 1.30

Delic A. - Serra F. 1 1.70
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ale to dziwnie zacytowałeś. Hewitt_1 trafił natomiast Sztywny nie, hehe po raz kolejny
wiesz to ze na tym forum nie trafiam nie znaczy ze ogolnie nie trafiam..zdziwie Cie ale dzisiaj wyszlem na plus.Powodzenia i z checia zobacze Twoje analizy,ktore jak juz moglismy zauwazyc sa chyba ,,nieomylne&#39;&#39;

pozdrawiam
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Jackson J. - Chan Y.-J.
Typ - Typ: 1 1,60


Jamea wróciła po jakimś urazie, ale nic nie szkodzi, bo na trawie jest rewelacyjna, co pokazała w zeszłym sezonie. To właściwie jedyna nawierzchnia, na której pokazuje się z dobrej strony. Przeciwniczka - nic ciekawego. Pokonała niby Serenę Williams, ale ta oddała właściwie mecz, potem poskromiła ją siostra - Venus. Od tej pory katastrofa - odpadki z Likovtsevą i Schnyder. Na trawie rozegrała jeden turniej - kwale i pierwszą rundę Wimbledonu, tam nic ciekawego, odpadła z Molik. A Jackson na trawie już od dwóch sezonów gra dobry tenis. No i byłby to pewniak dnia, gdyby nie fakt, że długo nie grała, w tym sezonie tylko challenger i pierwszą rundę RG. Ale jeśli grała na trawie znakomicie w poprzednich sezonach, to czemu ma się to zmienić?

Pennetta F. - Martinez Granados C.
Typ - Typ: 1 1,30


Flavia sporo spadła w rankingu i w sumie nie wygląda to wszystko dobrze, ale w poprzednich turniejach trafiała na mocniejsze zawodniczki od Martinez Granados (Dulko, Vakulenko, Pratt, Garbin) - wszystkie bardziej doświadczone i po prostu lepsze. Szansa na odbicie się od dna i odrabianie punktów, bo póki co, to na razie ostatni turniej na clayu. Jak nie teraz, to kiedy?

Razzano V. - Schruff J.
Typ - Typ: 2 2,35


Włoszka ma ostatnio ogromne kłopoty, nie może wygrać spotkania z przeciętną zawodniczką. Schruff dość solidna, może nie należy do czołówki, ale na clayu sprawia dobre wrażenie. W Pradze pokonała Pironkovą, wcześniej walczyła z Dulko. W RG przegrała z Kudryvatsevą, która w gruncie rzeczy grała w Paryżu dość odważny tenis. Schruff to taka damska rzemieślniczka, popełnia mało błędów, a Włoszka ma z tym ostatnio potężne problemy. Trudno uwierzyć, by nagle to minęło...

Del Potro J.M./Gonzales F. - Auckland J./Ginepri R.
Typ - Typ: 1 1,70


Del Potro zagrał dziś ładny mecz z ToJo. Gonzo jak to Gonzo, w deblu potrafi dobrze zagrać. A w drugiej parze Ginepri powinien wszystko zepsuć, bo już nie pamiętam, kiedy on rozegrał dobre spotkanie. Auckland grywa raczej z kimś innym. Kurs ładny, można próbować, szczególnie po tym, co pokazał Del Potro.

Henman T. - Cilic M.
Typ - Typ: 1 1,25


Henman [bez Murraya, bo ten chyba dalej leczy kontuzję] to ostatnia nadzieja Anglików. Gdzie ma wygrywać, jak nie u siebie i do tego z typowym &quot;ziemniakiem&quot;? Za plecami publiczność, ulubiona nawierzchnia, na trybunach żona... Czego chcieć więcej?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nieminen J. - Vliegen K. 1.85

Kilku moich znajomych gra na Fina, ale ja patrze na staty i pierwsza mysl &quot;Vliegen to pewniak, perełka&quot; taki kurs! Czemu?! Spotkali się trzy razy i trzy razy wygrał... Vliegen! Ostatni taz spotkali sie na hardzie w tym roku i bez problemu uporał sie z Jarko 6-1 6-4. Widziałem jak Belg odbprawił s kwitkiem samego Gasqueta&lt;nie wiem jak sie pisze&gt; i narawde zainponował mi. Na pewno przemawia z nim dobry serwij prawie 100 asów w tym sezonie, po jutrzejszym meczu zapewnie bedzie ponad 100 :jezora: Belg z Rg odpadł z samym Canasem ale po b. wyrownanym boju.W tamtym sezonie na trawie pokazał sie naprawde z dobrej strony, przegrał tutaj dopiero z finalistą- Berdychem w ćwierćfinale! Jarko na trawie w zeszłym sezonie odpadł tutaj w II rundzie z Mayer, któtego pozniej ograł Vliegen! Za to Vimbledon miał wrecz rewelacyjny odpadł dopiero w ćwiercfinale z samym Nadalem. No ale trzeba dodac ze po drodze nie miał wymagajacych grajków; Daniel, Marcos Lee, Martin....
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Roddick A. - Stepanek R. &lt;1 set dla Stepanka&gt; 3,60

Na dzisiaj mam ciekawy typ, ktory wydaje sie, ze ma duze szanse wejscia. W drugiej rundzie turnieju na trawistych kortach spotkaja sie Amerykanin Andy Roddick i Czech Radek Stepanek. Trzeba uczciwie przyznac, ze oba panowie potrafia grac na trawie,a Roddick juz 3 krotnie wygrywał w Londynie(2003, 2004 i 2005). Głownymi atutami obu tenisistow jest serwis jak wychodzi to odrazu podwaja ich szanse. Co mnie skłoniło do takiego typu? Zeszłoroczne wystepy Amerykanina, ktory w pierwszych rundach turniejow na trawie nie wychodził jakos specjalnie skoncentrowany od poczatku i przegrywał 1 sety kolejno w Londynie i na Wimbledonie powiedzmy szczerze z przecietniakami Danceviciem i Tipsareviciem. Pozatym obserwowałem wczorajsze spotkanie 1 rundy Czecha z Sanguinettim, w ktorym pokazałł dobra forma i co wazne bardzo dobry serwis. Konczac faworytem całego spotkania jest Roddick, ale pierwszy set powinnien nalezec do Stepanka moze nawet w tie-breaku.

Davydenko N. - Melzer J. &lt;2&gt; 1,80


Drugi typ juz nieco oklepany, ale wydaje sie pewny. W spotkaniu pierwszej rundy na kortach trawistych w Halle spotkaja sie Rosjanin Davydenko i Austryjak Melzer. Rosjanin to wybitny specjalista ale od gry na clayu na ktorym odnosi swoje najwieksze sukcesy, a gra na trawie zupelnie mu nie lezy w ostatnich latach odniósł na tej nawierzchni zledwie jedno zwyciestwo!. Natomiast Melzer duzo lepiej prezentuje sie na trawie w ostatnim sezonie dotarl do połfinał w Newport i co to duzo analizowac powinien dzisiaj wygrac. Spotkania H2H 2-0 dla Rosjanina, ale to bylo clayu dzisiaj czas na mały rewanz Melzera.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
(2)R. Nadal (ESP) v J-M. del Potro (ARG)

Wbrew wszelkim opiwnie(na pewno w tamtym sezeznie) Rafael umie grać na trawie i to b. dobrze. No ale za nim sezon na kortach ziemnych i tam grał praktyczniegdzie popadło, grał b. dobrze wiec i duzo :mrgreen: Organizm zmeczony na maxa, ale jest młody i na pewno na zmeczenie specjalnie nie narzeka. Treningów na grassie za wiele za soba zapewnie nie ma góra dwa :?: A zmierzy sie z Argentyńczkiem którego odprawił z kwitkiem podczas RG i to po walce wiec jak ta cegle była walka to co bedzie na grassie na którym Argentyńczyk bedzie prawdziwa rewelcja. Przełamanie jego serwisu bedzie graniczyło z cudem, ale nie tylko serwij sie jego mocna strona, gra dobrze przy siatce potrafi sie poruszac na trawie jak na pierwszy mecz dla Nadala to wg. mnie za duzo...kurs na pewno bedzie spory a szanse jeszcze wieksze :spokodfhgfh:


(WC)A. Bogdanovic (GBR) v (WC)J. Baker (GBR)

Dwa talenciki z WB ale w moich oczach tylko ten z Serbskim pochodzeniem ma szanse na zroniebie naprawde niezłej kariery. W I rundzie odprawił solidnego Koreańczyka, Baker jest poprostu słabszy... Ale to dwóch młodych zawodników którym dopiero zaczynamy poznawac zobaczymy czy zmienie na ich temat zdanie po tym meczu!


C. Guccione (AUS) v (14)A. Clement (FRA)

Stawiam na Chrisa bo go b. lubie, jego styl gry jesr wrecz idealny dla tej nawieszchni. W rece prawdziwa rakieta(sam Nadal to przyznał) gra akcje serwen volej- i to wychodzi mu b. b. b. dobrze a to przepis na zwyciestwa na grassie. Udowodnił to w zeszłym tygodniu gdzie w chalangerze zaszedł az do półfinału gdzie odpadł z jeszcze wiekszym talentem J-W. Tsonga po trzech setach... Guccione naprawde nie musi na trawie nikogo sie bać, jego serwisu nie bedzie w stanie nikt wygrac jezeli bedzie w dobrej dyspozycji. Clement nie pokauzje nic wielkieg w tym sezonie w przeciwieństwie do Chrisa to jego pierwszy start na grassie na pewno postwi trudne warunki gry, mozemy spodziewac sie wyrownanego pojednyku. Guccione pokonał Francuza w pierwszym turnieju w tym sezonie w Adelaide 7-6(4) 7-6(5). Australijczyk jest wyższy az o 28cm !! Chris przy takim wzroscie powinien miec problemy z poruszaniem na trawie ale rozegrał juz tyle spotkań ze naprawde czuje sie znakomicie, byc moze pokona Francuza i dojdze do finału tak jak w Adelaide? Na pewno ma na to szanse....

(6)L. Hewitt (AUS) v (Q)J-W. Tsonga (FRA)

Francuz jest naprawde utakentowany i duza przyłosc przed nim, prosze sobie wyobrazic, iz
koles w zeszłym tygodniu wygrał chalanger(oczywiście na trawie) i przeszedł kwale do tego turnieju! W ciagu Trzech dni rozegrał podajrze 5 spotkań! W turnieju głownym wygrał kolejne spotkanie K. Pless 76(2) 60 wiec wyobrazcie sobie jaka to dawka spotkań :roll: To napisałem dla Waszej wiadomości to nie bedzie miec znaczenia bo nawet gdyby nie grał tych spotkan i był swiezy nie miałby szans z Hewittem który wygrał tutaj przed rokiem! Kangórek podczas RG pokazał jak doskonale seruje walił po 20 asów nawet to co bedzie robił tutaj&lt;starch pomyślec&gt; No ale Tsonga jest niesamowicie ograny na trawie i to na pewno jego atut, jedyny. Jeszcze nie widziałem młodziana w akcji jestem ciekawy jak zaprezentuje sie na tale mistrza ;-)


Już pozno wiec kilka typów bez analiz:

S. Grosjean (FRA) v (8)M. Safin (FRA)
(4)N. Djokovic (SRB) v R. Kendrick (USA)
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Safin to chyba rusek, a nie francuz?
Nie chyba tylko na pewno.

???? Monfils G. - Mirnyi M.
Typ: Monfils G.
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Obaj zagrali bardzo dobre pierwsze spotkania wygrane bez straty seta i to z nie łatwymi przeciwnikami. Francuz wygrał z ćwierćfinalistą RG, ale pewnie Igor był zmęczony i dlatego poszło tak łatwo. Natomiast Białorusin Mirnyi wygrał z Hiszpanem Verdasco, który też doszedł dość daleko w RG co było sporą niespodzianką. Jeśli chodzi o Francuza to w RG przegrał wygrane spotkanie przez te jego pajacowanie na korcie. Max nie jest słabym przeciwnikiem ale jest jak najbardziej w zasięgu młodego Francuza, tylko to zależy od samego Gaël&#39;a jeśli zacznie pajacować pewnie przegra jeśli zagra dobrze i będzie skupiony do końca to wygra to spotkanie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Davydenko N. - Mayer F. 2 2.10

Rosjanin wygrał wczoraj drugi mecz w swojej karierze na grassie i jego zwyciestow z Melzerem było ogromnym zaskoczeniem dla speców od tenisa, ale ja w niego wierze. Mayer za trawa na pewno nie przepada, ale jego dobry serwis zapewna mu duzą przewage. Nicolas mimo wszytsko bedzie musiał uznac wyższość Niemca, który troche meczył sie w I rundzie ze swoim rodakiem ale On miał genialny serwis i troche potrwało az go przełamac ale nie starcił seta w przeciwienstwie do Koli ????


Becker B. - Gicquel M. 2 1.90

Francuz sprawił wczoraj mega niespodzianka pokonując dobrze serwującego Nalbandiana, który pokazał sie z naprawde dobrej strony podczas RG. Utalentowany francuz ma b. spore szanse na pokonanie Beckera, który bedzie trudnym przeciwnikiem- ma dobry serwij dobrze sie porusza, swietnie gra przy siatce. Gicquel jest w gazie i myśle, ze Niemiec nie jest w stanie go powstrzymać.


Nieminen J. - Pavel A. 1 1.45

Z tego co wiem Pavel gra w turnieju tylko dlatego bo zrezygnował Federer wiec ma sporo szczescie. Wczoraj po walce pokonał Rochusa, który nie jest w najlepszej formie. Teraz zagra z Finem który niespodziewanie zniszczył Vligena z którym miał zawsze problemy. H2H 2:1 dla Rumuna le zwyciestwa odnosił w 04 i 05 roku, ostatnich ich mecz wygrał własnie Fin 7-6(7) 7-6(7). Nie zagrali jeszcze na trawie, ale zywciesca moze byc tylko jeden a kurs naprawde mniam :smile:
 
K 7

kaki89

Użytkownik
Mam pytanie Tsonga tak dobrze gral czy Hewit tak slabo gral bo jutro ciekawy mecz tsonga-cilic i sie zastanawiam na kogo puscic
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Baghdatis M. v Soderling R. &lt;2&gt; 2,15

Dzisiaj na trawistych kortach niemieckiego Halle dojdzie do ciekawego spotkania 2 rundy turnieju pomiedzie Cypryjczykiem Baghdatisem a Szwedem Soderlingiem. Zaczynajajac od popularnego Bagiety jest to zawodnik bardzo himeryczny potrafiacy zagrac bardzo dobry turniej, a w nastepnym odpasc juz w pierwszej rundzie np. w zeszlym sezonie juz w 1 rundzie odpadł z turnieju w Halle, a w nastepnym na Wimbledonie dotarł do 1/2 takich przykladow takich mozna duzo wymienic. Pozatym juz tyle raze mnie zawodzil bedac faworytem,ze szkoda slow. Jego przeciwnikiem dzisiaj bedzie Szwed, ktory potrafi grac na trawie. Ostatnio dosyc pechowo odpadł z French Open juz w 1 rundzie z powodu kontuzji i w tym turnieju gra niezwykle zmotywowany. W zeszłorocznych wystepach na trawie najdalej dotarł w Nottingham do 1/2. Duzym atutem Robina w grze jest serwis i gra przy siatce tak wazne na trawie. Jesli chodzi o spotkania H2H przemawiaja za Szwedem 2-0 w tym roku spotkali sie na hardzie w Doha gładko wygrał Soderling 2-0(6:3 6:2) i sadze,ze dzisiaj moze byc podobnie bo wyraznie Baghdatis nie potrafi grac ze Szwedem.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ostatnio rzadko tu piszę ale dzieki kilku osobom ten dział żyje. Dzięki Wam wielkie za to i postaram się już częściej tutaj pisać.

Na dzisiaj wybrałem dwa meczyki, jeden ATP i jeden WTA:

13:00 Nieminen J. (Fin) - Gicquel M. (Fra) ok 2.15
Nigdy nie byłem specjalnym fanem Fina gdyz moim zdaniem gra po prostu brzydko. Kursy na niego są niższe gdyż jest wyżej w rankingu i dobrze zagrał w Paryżu ale tu jest trawa i tutaj Francuz zaskakuje wszystkich. Nie mogę nic powiedzieć o jego grze gdyż nie miałem możliwości oglądać jego pojedynków ale wyniki mówią same za siebie. Wczoraj stawiałem na niego z Beckerem i spokojnie wygrał. Myślę, ze forma, którą pewnie i on jest zaskoczony da mu dzisiaj zwycięstwo.

11:30 Bondarenko A. (Ukr) - King V. (Usa) ok. 1.4
Alona to jedna z tenisistek, na które lubię stawiać, bo gdy ma wygrać to wygrywa. Dzisiaj przed południem (gdy tylko pogoda na to pozwoli) ma wygrać z Amerykanką. Dlaczego bo jest znacznie lepsza od początku sezonu prezentuje równą formę natomiast Vania gra po prostu średnio. Średnia gra na dobrą Ukrainkę na pewno nie wystarczy.

I tutaj ode mnie coś dla lubiących ryzyko:
11:30 Kirilenko M. (Rus) - Jankovic J. (Srb) ok. 7
15:30 Cilic M. (Cro) - Roddick A. (Usa) ok. 4.7

Zastanawiałem się jeszcze nad dwomu Niemcami (Kohlschreiberem i Mayerem). Moze odydwaj wygrają, albo obydwaj przegrają, hm Może ktoś z Was napisze coś wiecej na tematych ich spotkań? Myślę, ze prędzej moze wygrać Mayer ale to tylko takie lużne przemyślenia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom