>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [6.08-12.08.07]

Status
Zamknięty.
menzel 3

menzel

Użytkownik
Hewitt - Hrbaty 1 @ 1.18 ✅

Leyton już wiele razy mnie zawiódł, ale stawiam na niego. Panowie spotkali się już dwukrotnie. Raz na clayu i raz na hardzie. W obu przypadkach zwycięsko wychodził Australijczyk. Zarówno Leyton jak i Hrbaty dorze prezentują się w RM. Hewitt pokonał choćby Ferrero, a Hrbaty Kohlschreibera czy też Tommiego Robredo. Hewitt na hardzie czuje się bardzo dorze, o czym świadczy bilans jego spotkań - 73-24. Hrbatemu pomimo, że to jego ulubiona nawierzchnia idzie trochę gorzej - 53- 36. Nie zdziwię się jeśli będzie to trzy-setowy pojedynek, gdyż obaj zawodnicy są naprawdę w dorej formie. Wydaje mi się jednak, że Hewitt dzięki swojemu ograniu pokona mniej doświadczonego Hrbatego.
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Virginie Razzano - Sania Mirza(-3,5gema) typ;2 kurs:1,83 sportionbet stawka: 10/10

Typ obok którego nie sposób przejść obojętnie. Dziewczyna w Stanach jest piekielnie, powtarzam piekielnie mocna. Tak mocna,że....
Nie spokojnie, już ok. Do meritum. Cincinnati, półfinał (porażka w trzech setach z jeszcze lepszą Czakwetadze, która gra świetnie i idealnie trafiła z formą na US Open. Zapamiętajcie to nazwisko, bo o Rosjance będzie głośno). Potem finał w Stanford dla odmiany przegrany z ...Czakwetadze, ale wstydu nie ma. Jedziemy dalej, San Diego, ćwierćfinał przegrany z Sharopovą, ale nie ma co robić afery, bo Maria to obecnie nr.1 do wygrania Us open.
W Los Angeles w drugiej rundzie Sania wyeliminowała rozstawianą Hingis.
Wszystkie te wyżej wymienione turnieje to nie jakieś tam podrzędne turniejki ,ale mocno obsadzone, z dużymi pieniędzmi turnieje.
Dla porównania wyniki Razzano w USA: to 2 runda w San Diego i teraz trzecia właśnie w Los Angeles. Wcześniej gra na Starym Kontynencie, w Rzymie, gdzie odpadła w pierwszej rundzie z Errani (wow).
I tu kolejny aspekt. Razzano w Stanach jest od tygodnia, a trzeba podkreślić, że przecież do tej pory grała na zupełnie innych kortach i hardu to dawno nie widziała.
Wracając do Mirzy to pewnie zastanawiacie się , co spowodowało, taki nagły wzrost formy.Otóż Mirza w marcu miała operacje kolana i z tej racji musiała dość długo pauzować, a co Indyki, wtedy lubią najbardziej...bieżnie. No dobra to niech już Sania powie: &quot;Czuję się sprawniejsza niż kiedykolwiek i poruszam się lepiej. Spędziłam wiele godzin w sali treningowej i mając lepszą szybkość mogę wykorzystać moją najgroźniejszą broń, forhend. Może więc powinnam błogosławić te kontuzję&quot;.
A jeszcze jedna sprawa. Wczoraj w Razzano pokonała Peer (której daleko do formy z początku sezonu), a Peer to przyjaciółka Sani (czasami nawet dziewczyny grają sobie w deblu razem) i będzie sie chciała zrewanżować za przyjaciółkę (a Izraelka udzieli paru wskazówek jak grać z Razzano).
3,5 gema do zrobienia.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Gusto, Po pierwsze to jestem ,,CzokoZiom&quot;. Przyznam że zaskoczyła mnie porażka Gaqueta z Verdasco. Fakt że przegrał po cięzkiej 3 setowej walce. Jak ktoś uważał (Gusto) że Ancic ,,atomowym serwisem ???? &quot; pokona znakomitego Francuza Mathieu to mi sie śmiac chce ???? . Mathieu wygrał łatwo 6-3 6-2 dlatego że jego rywal nie był nawet w połowie swojej optymalnej dyspozycji. Oczywiscie wygrał z Niemeyerem w pierwszej rundzie ale na pokonanie Francuza jest jeszcze za wcześnie.
PS: Gusto. daruj sobie te beznadziejne komentarze ????

VAMOS RAFA
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Sorry przekręciłem twój nick. Nie popisałem się faworyzując Ancica. Oglądałem ten mecz i stwierdzam, że niestety Mario musi jeszcze trochę pograć. Co do Mathieu, nie grał nic specjalnego, poza kilkoma ładnymi piłkami. Dużo biegał, natomiast Ancic nie i dlatego Francuz wygrał. Dzisiaj Mathieu dostanie srogie lanie od Nadala.

Może jakieś analizki później.

Tymi komentarzami, jak je nazwałeś beznadziejnymi chciałem Ci coś uzmysłowić, udało się? ;-)
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
OK. Spox ???? . Nie jestem pewien czy Mathieu dostanie lanie od Nadala. Pamiętam Roland Garros z 2006 roku i męcz pomiędzy nimi. Nadal wygrał w 4 setach po bardzo ciężkim spotkaniu. Wiadomo że na kortach ziemnych nie ma na Nadala mocnych ale na hardzie nie jest tak dobry. Ale powinien dac sobie radę z Mathieu.
VAMOS RAFA
 
drago 108

drago

Użytkownik
Sorry przekręciłem twój nick. Nie popisałem się faworyzując Ancica. Oglądałem ten mecz i stwierdzam, że niestety Mario musi jeszcze trochę pograć. Co do Mathieu, nie grał nic specjalnego, poza kilkoma ładnymi piłkami. Dużo biegał, natomiast Ancic nie i dlatego Francuz wygrał. Dzisiaj Mathieu dostanie srogie lanie od Nadala.

Może jakieś analizki później.

Tymi komentarzami, jak je nazwałeś beznadziejnymi chciałem Ci coś uzmysłowić, udało się? ;-)
Srogie lanie? Hmmm ja nie wiem ja zagrałem sobie Nadal 2:1 zobaczymy jak wyjdzie, ale nie mysle żeby było 6-1 6-1 czy 6-3 6-3.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Djokovic - Roddick 1 @ 1.7 ✅

Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Serba, który prezentuje w ostatnich turniejach znakomitą dyspozycję. Dziś mierzy się z Andy Roddickiem, który lubi grać na hardzie. Będzie to na pewno bardzo ciężkie spotkanie dla obu zaowdników. Nigdy wcześniej Ci zawodnicy ze sobą nie grali, co na pewno utrudnia wytypowanie zwycięscy, ale jeśli Novak będzie potrafił dobrze odebrać serwis Amerykanina to wygra to spotkanie. We wcześniejszych fazach turnieju Djoko jak i Andy spisywali się bardzo dobrze. Serb pokonał w II rundzie Kiefera, a w III Dawida Nalbandiana. Natomiast Andy wygrał z gładko z Clementem i Baghdatisem. Zapowiada się naprawdę dobre widowisko. Nie zdziwię się jeśli będzie to mecz podobny do wczorajszej potyczki Nadala z Mathieu czy też Hewitta z Hrbatym.

Sharapova - Dementieva 2 @ 3.2 ⛔

W jakiej dyspozycji Maria by nie była to dla buków zawsze jest faworytką spotkania. Dziś jednak może dojść do niespodzianki. Maria ledwo awansowała do kolejnej rundy pokonując wczoraj w 3 setowym spotkaniu Krajicek 7-6 6-7 6-4. Maria nie prezentowała się w tym meczu zbyt dobrze, szczególnie raziły niewymuszone błędy. Dziś na jej drodze staje Elena, która łapie bardzo dobrą formę. Przypuszczałem, że Daniela Hantuchova, z którą grała Elena w poprzedniej rundzie sprawi większy opór, ale mecz ten okazał się dla Dementievej spacerkiem. Maria nie błyszczy formą, trzeba nawet powiedzieć, że w obecnym czasie jest bez formy, co powinna z kretesem wykorzystać jej dzisiejsza przeciwniczka. Nie będzie to proste spotkanie, ale moim zdaniem kurs jest warty ryzyka.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Nadal - Djokovic 2 @ (nie ma jeszcze kursów na ten mecz)

Z której strony by nie patrzeć to Nadal jest faworytem spotkanie. Ich potyczki H2H są zdecydowanie na korzyść hiszpana. Z tego co się doszukałem to Djoko pokonał Rafę tylko raz w Masters Series Nasdaq-100 Open Miami (Hard Court). Trzeba jednak wziąć pod uwagę aktualną dyspozycję zawodników i to jak czują się na danej nawierzchni. Tak więc jak dla mnie kandydat do finału Nova Djokovic spisuje się w tym turnieju wyśmienicie, co podkreślił wczorajszym gładkim zwycięstwem nad Andy Roddickiem 7-6, 6-4. Nadal grał znacznie słabiej od swojego dzisiejszego rywala i męczył się w swoich ostatnich dwóch spotkaniach z Danceviciem i Mathieu (oba spotkania 3-setowe). Jak to mówią - &quot;Nadal jest nie do zajechania&quot;, ale przecież on też człowiek i na pewno odczuwa zmęczenie po tych dwóch prawie 3-godzinnych spotkaniach. Moim zdaniem serb jest aktualnie w lepszej dyspozycji, a Nadal nie może się narazie odnaleźć na hardzie. Być może będzie to podobne spotkanie do wczorajszego Djoko - Roddick.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Filip mylisz sie w kilku aspektach.... Nie Nadal grał słabo w ostatnich dwóch spotkaniach tylko trafił na przeciwników, którzy sprawili by taki sam opor kazdemu innemu tenisiście. Nadal grał swoj tenis(bardzo wysoki poziom...) Ale wczoraj Frank grał pierwszego seta bajecznie wychodziło mu wszytko, tak samo było w czwartek ale Nadal dał sie wyszumiec i pozniej zniszczył przeciwnikow. Wiec Nadal jest w optymalnej formie, Djokovic oczywiście tez w formie. Ale to Nadal ma mase tytułow na hardzie... Szanse sa 50 na 50 ja tego meczu sie nie tykam bo nie idzie go przewidziec, wszystko bedzie zalozało od jednej dwóch akcji w damym secie. Gydbym miał stawiac to na Nadala ale tylko dlatego bo to moj ulubieniec niczym innego bym nie poprawł swojego typu. Poptostu zawodnicy sa tej samej, najwyzszej swiatowej klasy :mrgreen: Obaj sa w dobrej formie, zdecyduje dyspozycja dnia

Jedynym pewniakiem jest dla mnie Maria Sharaba która jest w swoetnej formie, a Petrova sie wczoraj strasznie meczyła....
 
K 0

krzymak

Użytkownik
R.Nadal - N.Djokovic typ 2 2,27 milenium

Dzisiaj tez stawiam na Novaka, typ nieco ryzykowny, ale szanse są jak najbardziej realne... Rafa zaczyna tracić sety w miarę przechodzenia turnieju w dalszą fazę. Djokovic gra świetnie i jestem pewien, że będzie grał bez kompleksów. Bardzo by mi się widział finał Federer - Djokovic :mrgreen: ,a pokonanie Rafy przez Djokovica na pewno uskrzydliło by młodego Serba. H2H zdecydowanie na korzyść Nadala, ale na hardzie Djoko jest w stanie pokonać Nadala i na to dziś liczę.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
To już półfinały więc meczów zostało niewiele, dlatego opiszę wszystkie. :p

Zacznę od kobiet:

A.Ivanovic-J.Jankovic 1,80 1,88 11.08 22:05 ✅
Kurs moim zdaniem trochę wysoki, bo to Ana jest ostatnio w lepszej formie. Jelena gra swoje jednak czegoś brakuje do tej Jeleny z zeszłego i początku tego sezonu. Poza tym w h2h jest 3-1 dla Any więc widać, że Jelenie Ana nie leży. Buki sądzą, że spotkanie będzie wyrównane, moim zdaniem faworytką jest Ana Ivanovic.

M.Sharapova-N.Petrova 1,30 3,15 12.08 04:35
Maria staje się takim kobiecym Fedexem. Wygrywa nawet gdy gra słabiej, wygrywa wszystko. Petrova gra swoje jednak ma pecha, że jest rodaczką Marii. Maria podobno na mecze ze swoimi rodaczkami bardziej sie mobilizuje (chyba zludna tak pisała) i dlatego nie ujmując nic umiejętnościom Nadii, mogę stwierdzić, że ma małe szanse na zwycięstwo.

A.Molik/M.Santangelo-T.Poutchek/A.Rodionova 1,25 3,35 11.08 23:15 ✅
Na deblach się nie znam ale widzę, że Molik z Santengelo radzą sobie w grze podwójnej. Są faworytkami gdyż ich przeciwniczki sprawiły już i tak dużą niespodziankę dochodząc do połfinału.

K.Peschke/R.Stubbs-G.Dulko/M.Kirilenko 1,42 2,53 12.08 05:45 ⛔
Moim zdaniem kursy zbyt zróżnicowane. Dla mnie faworytkami są Kirilenko i Dulko. Dulko znakomita w singlu na początku sezonu, teraz tak sobie. Natomiast Kirilenko dopiero niedawno zaczęła grać swoje. Dulko i Kirilenko są rewelacja tego turnieju i moim zdaniem dojdą do finału, gdzie też mają szansę wygrać.

Teraz mężczyźni:

R.Federer-R.Stepanek 1,03 9,50 11.08 19:05 ⛔
Wiadomo, że Fedex jest żelaznym faworytem, jak w każdym spotkaniu. Ale Stiopa gra po prostu wspaniale. Wielu skreślało go juz z Gonzem, potem z Haasem, ostatnio z Davydenką a on pokonywał każdego z nich. Ja cały czas grałem Stepanka i widziałem go w każdym z tych meczów. Ma znakomity serwis i dobry obdiór serwisu rywala. Biego po korcie jak 20latek i cieszy sie z każdej wygranej piłki. Gra sprawia mu przyjemność i jest to dobra gra. Fedex który rzadko sie uśmiecha przypomina mi na korcie takiego terminatora. WIadomo, jest najlepszy ale każdy w końcu kiedys przegrywa. Czuję, ze to jest ten turniej i ten dzień. Dzień, w którym Stiopa jeśli zagra wszystkie wspaniałosci które pokazywał z Gonzem, Haasem i Denkiem to jest w stanie zaskoczyć Fedexa.

R.Nadal-N.Djokovic 1,75 1,98 12.08 01:05 ✅
Spotkanie ciekawe i moim zdaniem najtrudniejsze do typowania, gdyż nigdzy nie wiadomo czego można się spodziewać po Nadalu. Ja jednak wybralem Djoko i marzy mi sie finał Djoko - Stiopa i zwyciestwo Stepanka, no ale zobaczymy. Djoko ma chyba lepszy serwis od Nadala i jest w stanie tym go zamęczyć. Nadal po przegraniu seta zaczyna się mobilizować i jęsli Djoko zagra zdecydowanie i nie rozpręży się po wygraniu 1 seta to jest w stanie wygrać tu 2-0 tak jak z Rodickiem.

P.Hanley/K.Ullyett-J.Erlich/A.Ram 1,68 1,99 11.08 20:15 ⛔
Ten debel jest w analogicznej formie do singlowych poczynań Stepanka. Ogrywają lepszych i udowadniają im, że to oni są w wyższej formie. Zaimponowali mi zwycięstwem nad Mirnyiem i Bjorkmanem, gdyż uważam tamten debel za jeden z najlepszych, Poza tym wygrali ostatnio turniej z także wyżej notowanimi Dammem i Paesem wiec czemu nie maja ograć Hanley i Ullyetta?

B.Bryan/M.Bryan-M.Bhupathi/P.Vizner 1,18 3,98 12.08 02:15 ⛔ ????
Deblowi terminatorzy nie będa tu mieli łatwego zadania gdyż ich rywale to nie zwykli grajkowie. Grać potrafią co pokazali Dammowi i Paesowi. Jesli Bryany nie będą pajacować i nie dadzą się zaskoczyć albo sie zbytnio nie rozprężą to powinni to skończyc 2-0.

To takie moje przemyślenia na tę chwilę i chyba tak zagram.

Co o tym myślicie???? ;-)
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Kurs moim zdaniem trochę wysoki, bo to Ana jest ostatnio w lepszej formie.
Trudno powiedzieć czy w lepszej, bo to jej pierwszy turniej od Wimbledonu, dla Jeleny nie.

Jelena gra swoje jednak czegoś brakuje do tej Jeleny z zeszłego i początku tego sezonu.
A gdzie tam, poza porażką z Kirilenko nic nie można jej zarzucić. Gra cudownie. Ja nie wskażę typu na ten mecz, dla mnie no bet, niby H2H na korzyść Any, ale i ta ma czasem problemy z podaniem. Różnie może być.

podobno na mecze ze swoimi rodaczkami bardziej sie mobilizuje (chyba zludna tak pisała)
Nie wiem czy ja to pisałam, ale tak własnie jest. Sharapovej nie lubią w Rosji, a bynajmniej jej rodaczki, Marycha o tym wie, więc chce pokazać, że i tak jest najlepsza. Mały kurs, nie wiem czy do grania.

Na deblach się nie znam ale widzę, że Molik z Santengelo radzą sobie w grze podwójnej. Są faworytkami gdyż ich przeciwniczki sprawiły już i tak dużą niespodziankę dochodząc do połfinału.
Mara krecz ze Srebotnik, ale chyba już w porządku, bo w deblu poszło jak z płatka.

P.Hanley/K.Ullyett-J.Erlich/A.Ram 1,68 1,99 11.08 20:15
Ten typ w pełni popieram, już bez patrzenia na jakiekolwiek statystyki, ta para jest po prostu lepsza, a Hanleye miały odpaść już wczoraj...

Bryany też popieram. Nadal-Djoko - ten mecz pogram na live.
A Dulko/Kirilenko - dla mnie odwrotnie, ale stronię od tego meczu.
 
E 0

escolate

Użytkownik
Ana Ivanovic.. i wszystko jasne ????
Ana Ivanovic &amp; Jelena Jankovic 4 : 6 , 6 : 3 , 7 : 5

Fenomenalny, emocjonujący tenis na najwyższym poziomie. A. Ivanovic(3) po fantastycznym meczu pokonała wyżej notowaną rywalkę J. Jankovic(2). Mecz z najwyższej pułki, co to dużo pisać. Nieprzeciętne ataki, emocjonujące wymiany, kosmiczne obrony. To wszystko było w tym meczu. Ana pokazała klasę i charakter. W decydującym secie przegrywała już 1 : 4, ale nie poddała się. Przełamała rywalkę na 6 : 5 i w pięknym stylu wygrała decydującego jaki się okazało gema. W finale (jak sądzę ) zmierzy się z Szarapova, a przy takiej grze jaką pokazała dzisiejszej nocy ta emanująca sexem reprezentantka Serbii, ma bardzo duże szanse na zwycięstwo.

Musiałem z siebie te emocje wyrzucić :p
Ana luv ya :p
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Niedziela - dzień finałów.

Zacznę jak zwykle od kobiet:


N.Petrova-A.Ivanovic 2,25 1,55 12.08 23:00 ✅
Ana, Ana, Ana. Chyba najpewniejszy typ z dzisiejszych finałów. Nadia do finału trafiła bardzo szczęśliwie. W tym miejscu powinna być Sharapova i to byłby dopiero finał. No ale to, że jest tu Nadia, to lepiej dla Any i dla nas - typujących. Ana w półfinale tak jak wspomniał kolega wyżej, wyciągnęła w 3 secie z 1-4 na 7-5, to świadczy o jej sile i formie. Ana gra dobrze, szczególnie chyba na hardzie, co udowadnia zajściem do finału tego turnieju. O samej grze nic nie napiszę gdyż nie ogladałem rzadnego meczu z tego turnieju. Swój typ opieram na wynikach. Nie mam wątpliwości, że Ana wygra ten turniej. Jeśli są pewniaki to takim jest dla mnie zwycięstwo Any.

A.Molik/M.Santangelo-K.Peschke/R.Stubbs 1,82 1,82 12.08 23:55 ✅
Nie znam się na deblach, szczególnie damskich ale faworytkami w tym spotkaniu wydają mi się być K.Peschke/R.Stubbs. To one moim zdaniem w drodze do tego finału pokonały lepsze rywalki, dlatego ten typ.

No i mężczyźni:

R.Federer-.Djokovic 1,24 3,75 12.08 20:05 ✅
Czas aby Fedex przegrał. Stiopa grał dobrze z Fedexem zwłaszcza w pierwszym secie i gdyby nie kilka błedów w tajbreaku, wygrałby i niewiadomo jakby się dalej mecz ułożył. Natomiast Djoko juz pokonał i to gładko wielkiego Rafę, czas na wielkiego Rogera. Nie ma co patrzeć w h2h bo jak wiemy statystyki nie grają. Grają zawodnicy. Świerzośc, młodość, zaciętość i głód sukcesów to atuty Djoko. Dla mnie Fedex już jakby się wypalił, wygrał wszystko, no prawie i nie jest już tak fantastyczny jak rok czy dwa lata temu. Starzeje się i nie biega tak dużo jak wcześniej. Meczu Djoko z Rafą nie widziałem, ale jeśli wygrał to na pewno grał dobrze. Teraz trzeba zagrać jeszcze lepiej żeby wygrać a Novaka stać na to lepsze granie. Poza tym zwycięstwo Djokovica trochę namiesza w całym tenisowym światku.

M.Bhupathi/P.Vizner-P.Hanley/K.Ullyett 2,18 1,57 12.08 17:35 ✅
Jak napisałem wczoraj M.Bhupathi/P.Vizner to nie jacyś grajkowie, co pokazali już Bryanom. Obecność w finale Hanleya i Ullyeta to dla mnie niespodzianka. Mieli odpaść juz wczoraj, odpadną dzisiaj. Jak to uargumentować? Przede wszystkim tak, że M.Bhupathi/P.Vizner mieli trudniejszą trabinkę. Pokonywali lepszych, więc grają lepiej, a jak graja lepiej to powinni wygrać ten turniej.

kursy z betgun

Chyba warto to zagrać na singlach...
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
A propo posta wyzej, zgadzam sie tylko z ostatnim typem. Ana z Jelena graly wczoraj swietny tenis, a malo brakowalo a wygralaby Jelena. Mysle ze Nadia postawi jeszcze wiekszy opor i ona zwyciezy. Federer nie przegra, bo serb nie zagra tak dobrze jak dotychczas.

Poza tym to finaly, ostatnia faza turnieju. Aby tutaj dotrzec trzeba prezentowac wysoki poziom i o zwyciestwie decyduje dyspozycja dnia i doswiadczenie, wiec tutaj duzo zalezy od szczescia, aby trafic dobry wynik. Ja mysle odwrotnie niz kolega wyzej :jezora:
 
E 0

escolate

Użytkownik
Dodam do tego, że Ana miała wczoraj 12 asów!! przy żadnym Jankovic, więc kolejny atut po Jej fenomenalnym forehand&#39;ie. Ana to wygra, jestem przekonany i 3mam kciuki ????
 
E 0

escolate

Użytkownik
Ana Ana Ana ???? !! Cudowna gra, fantastyczna obrona, atak cudo, serwis i forehand majstersztyk. Na Anę nie ma aktualnie mocnych. Pokazała to podczas całego turnieju, że 19stolatka z Belgradu potrafi wspaniale grać w tenisa. Jak dla mnie finał był już wczoraj w meczu z Jankovic. Od początku turnieju w każdym meczu stawiałem konsekwentnie na Ane. Precyzja, atomowy seris i stalowe nerwy w trudnych momentach gdzie piłkę trzeba było wygrać ( 2 meczbole dla Jankovic ), stawiają Ane wśród tych najlepszych na pewno na najbliższe turnieje, sezony. Gdy w pełni dopracuję backhand, być może stanie sie maszynką do wygrywania niczym Federer i Nadal w ich najlepszym okresie. Dzisiaj Ana Ivanovic nie miała by problemów z Sharapova. Jestem pełen podziwu dla Any, gdyż Jej karierę obserwuje od ok 2 lat, a Ona z każdym meczem mnie zadziwia. Wielkie uznanie dla Ciebie ???? :spokodfhgfh: Masz wielki talent i do tego Jesteś bardzo bardzo sexowna ???? Gratulacje i czekam na następny turniej ????
_________________
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No, turnieje można zaliczyć do udanych. Trafiłem wszystkie 4 finały, poza tym na wcześniejszych meczach też trochę zarobiłem. Oby tak dalej. :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom