>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [8.10-14.10.07]

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
PTT Bangkok Open
Bangkok, Thailand
Prize Money: $200,000
Surface: Hardcourt/Outdoors
http://www.pentanglepromotions.com

2006 Singles Final
Vania King (USA) d. (WC) Tamarine Tanasugarn (THA) 26 64 64
2006 Doubles Final
King/Kostanic (USA/CRO) d. Diaz-Oliva/Grandin (ARG/RSA) 75 26 75
Ladies Kremlin Cup
Moscow, Russia
Prize Money: $1,340,000
Surface: Supreme/Indoors
http://www.kremlincup.ru

2006 Singles Final
Anna Chakvetadze (RUS) d. (5) Nadia Petrova (RUS) 64 64
2006 Doubles Final
(3) Peschke/Schiavone (CZE/ITA) d. Benesova/Voskoboeva (CZE/RUS) 64 67(4) 61
BA-CA Tennis Trophy
Vienna, Austria
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €642,750
http://www.ba-ca-tennistrophy.at
Singles Final:
(1)I Ljubicic (CRO) d (5)F Gonzalez (CHI) 63 64 75
Doubles Final:
(4)Pala/Vizner d (3)Knowle/Melzer 64 36 12-10 (Match TB)
ATP Kremlin Cup
Moscow, Russia
Surface: Indoor Carpet
Prize Money: US $1,000,000
http://www.kremlincup.ru
Singles Final:
(1)N Davydenko (RUS) d M Safin (RUS) 64 57 64
Doubles Final:
(1)Santoro/Zimonjic d (2)Cermak/Levinsky 61 75
If Stockholm Open
Stockholm, Sweden
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €680,250
http://www.stockholmopen.se
Singles Final:
(2)J Blake (USA) d (5)J Nieminen (FIN) 64 62
Doubles Final:
(2) Hanley/Ullyett d O Rochus/Vliegen 76(2) 64
 
J 0

jumip

Użytkownik
Andreev I. - Mahut N. 2 2.20 B-a-h
90% szans dla Mahuta, gdyż ewidentnie widać, że jest specjalistą od nawierzchni szybkich (indoor, grass) natomiast Andriejew jest na nich słaby, wygrał co prawda z Santoro, ale Santoro do turnieju nie przygotował się zbytnio po rozegranym dzień wcześniej finale z Gasquetem. Lapentti pokonany przez Igora w następnej rundzie też nie jest jakimś superklasowym zawodnikiem, a w ćwierćfinale drogę Andriejewa zastopował nikt inny jak właśnie Mahut. H2H ogólnie 2-0 dla Francuza, dwukrotnie na nawierzchni szybkiej. Forma Rosjanina w ostatnim czasie zmienna (na Davis Cup bym nie patrzył), Francuz 3 ostatnie turnieje bardzo dobrze. Fakt, że Rosjanin gra u siebie nie powinien mieć tu zasadniczego znaczenia.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Ostatniu zauważyłem, ze A. Radwańska ma dość dużego pecha w losowaniach do turniji WTA... W Moskwie, w perwszej rundzie zmierzy się z trudną rywalką, bedącą ostanio w dobrej formie Marią Kirilenko. Następnie zwycięzczyni podupadających gwiazd, ciągle szukających formy sprzed lat -Rosjanką Verą Zvonarevą lub Francuzką Amielie Mouresmo...Dla porównania grajaca podobnie do Polki(o ranking mi chodzi) Michella Krajicek gra w pierwszej rundzie z kwalfikantką. Agnieszka w Stutgrcie podobnie - 11 rakieta świata Marion Bartoli, którą Polka pokonała ale nastęnie jakże równa Swieta Kuznietzova, z którą Polka zaś godnie walczyła przegrywajac 6:4, 6:7, 6:3... Turniej W Stutgarcie dał Polce awans w ranking WTA - z 36 miejsca awansowała na 33 lokatę. Myślę, że w tym turnieju Polka pokaże lepszym tenisistom jak sie gra i awansuję co na co najmniej do 1/8 turnieju, co może dac ponowny powrót na 30 miejsce w rankingu.
W turnieju ATP na Kremlu nie zobaczymy tylu gwiazd co WTA. Ale rozgrywki zapowiadają sie ciekawie. 3 tenista Novak Djokovic - w 1 rundzie zagra z
R. Gineprim. Zamujący 6 lokate w rankingu Chilijczyk Fernando Gonzlez zagra z nizbyt wymagającym rywalem - Jirim Vankiem, reprezentantem Czech(105 w ATP) Oprócz Serba zagrają Hiszpanie: Felicjano Lopez, Juan Carlos Ferrero, Nicolas Almargo. Argentyńczycy Guilermo Canas czy David Nalbandian. Oprócz nich nie można zapomnieć o Radku Stephanku, który po kontuzji powoli dochodzi do wysokiej formy.
Pomimo znacznie niższych pul nagród bardzo dobrze obsadzone są turnieje w Sztokcholmie oraz Wiedńu. Zagrają tam m.in Ivan Ljubicic, James Blake, Thomas Johansson, Ivo Karlovic czy Mario Ancic...
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
może i masz racje co do agniechy, ale... jaka podupadająca gwaizda zvonareva ?! sprzed lat ?! człowieku ona miała kontuzj przez kilka miesięcy i to by było na tyle, znowu gra dobrze! wtopiła co prawda ostatnio z ana ivanović i sereną wiliams ale to akurat nie jest powód by mówić że jest bez formy!jej bilans tegorocznych spotkań to 24-11, a np. w 2006 23-14, zaś 2005 6-12 a 2004 31-18! jakbys sobie policzył procentowo i zarobkowo to jej najlepszy sezon w karierze! zastanów sie co piszesz... a tak pozatym to bardzo ciekawi mnie jak zaprezentuje się fernando gonzlaez... bo ostanio coś daje ciała i już na vanku może poczuć że w tenisie zwycięza lepsza dyspozycja danego dnia a nie ranking zawodnika... pokazały to mecze z teimurazem gabashivilim( us open), dudi selą(105 w rankingu,puchar davisa) lub zackiem fleischmanem(162 w rankingu, turniej bodajże w los angeles)!!! tyle ma szczęścia że w późniejszych rundach czekać będą canas/ferrero(akurat z ferrero wtopił sromotnie ostatnio 2-6,6-7), nalbandian, lopez, a więc zawodnicy dobzi, ale nie z najwyższej światowej pólki( przynajmniej w obecnej formie) Gonzalez musi w tym turnieju dojść do finału, w przeciwnym razie pokaże że jest solidnym, dobrym tenisistą ale bez szans na stałe miejsce wśród takich nazwisk jak Djokovic, Nadal, Federer... a teraz jest najlepszy moment by zaatakować najlepszych bo latka lecą, ma ich już 27 co w tenisie nie jest już wiekiem młodym... jedyne co go broni to zwycięstwo w turnieju w Pekinie, no ale to tylko potwierdza jego straszną nierówność,porażki o których pisałem nie mogą zdarzać się zawodnikowi który wygrywa turnieje &quot;drugoligowej&quot; rangi( pula nagród: 475 tys).... pożyjemy, zobaczymy ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
S.Mirza-G.Dulko 1 1.5 ⛔
Być może obydwie ostatnio nie zachwycają to jednak SHania pozostowiał na mnie lepsze wrażenie w tym sezonie. Raz w tym sezonie Gisela wygrała więc czas wyrównać rachunki.

J.Acasuso-M.Berrer 1 1.8 ⛔
Jak dla mnie kurs z kosmosu na Argentyńczyka. Buki chyba myślą, że na hardzie czy carpecie on nie potrafi grać. Moim zdaniem tych tenisistów dzieli przepaść, tak jakby Acasuso grał w 1 lidze a Berrer w 3.

A.Radwanska-M.Kirilenko 1 1.94 ✅
Tu sie nie ma co rozpisywać. Typ patriotyczny, chociaż Marię też bardzo lubię. Ze soba jeszcze nie grały. Kirilenko zaczęła dopiero grać od ok. 2-3 miesięcy bo wcześniej nic nie wygrywała. Aga ma równiejszy sezon i lepszą formę, powinna wygrać.

M.Ancic-A.Delic 1 1.4 (kurs na 2-0 w expekt 1.95) ✅ ✅
Mój ulubieniec wraca po raz kolejny. Potrenował trochę dłużej po porażce z Mathieu i teraz powinien trochę zamieszać w Skandynawii. Delic to przy Ancicu trzecioligowiec, który zreszta w tym sezonie nawet nie błyszczy. Mecz powinien skończyć się gładkim 2-0 gdyż różnica w klasie zobowiązuje CHorwata do szybkiego, łatwego i przyjemnego zwycięstwa. Ancica pamiętam jako dobrze serwującego i bardzo walczącego zawodnika, to w zupełnośći powinno wystarczyć na nierówno grającego Amerykanina. Gdzyby Ancic przegrał tu chociaż seta uznałbym to za niespodziankę.

S.Bammer-V.Azarenka 2 2.08 ✅
Victorię zapamiętałem w tym sezonie jako zawodniczkę potrafiącą wygrywac z najlepszymi. Pamiętam że wygrała np. z Hingis. Bammer to solidna, doświadczona tenisistka, cały czas sie dziwię, że ona nadal wygrywa. Moim zdaniem dzisiaj młodość zatriumfuje. Victoria!!

T.Haas-O.Rochus 1 1.25 ✅
I.Karlovic-N.Massu 1 1.25
Pozwoliłem sobie napisać ich razem ponieważ są żelaznymi faworytami w swoich spotkaniach. Nawet kursy takie same. Innego wyjścia nie ma jak zwycięstwa obydwu.

T.Johansson-J.M.Del Potro 1 1.6
Ładny kurs na Szweda ponieważ Del Potro cały czas jest uważany za umiejącego grać na hardzie. Mnie parę razy w tym sezonie zawiódł i wydaje mi się, że Szwed u siebie nie da mu długo pograć. Niesiony dopingiem, być może po 3 setowym boju ale jednak zwycięskim Thomas będzie mógł się cieszyć.

kursy z betgun

To tyle ode mnie, oby sie sprawdziło. Piszcie i wy co sądzicie o najbliższych spotkaniach. ????
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Gusto co sądzisz o dzisiejszych meczach???

12:00 Fyrstenberg M./Matkowski M. - Kerr J./Murray J typ 1 1,45✅
13:00 Mauresmo A. - Zvonareva V. typ 1 1,45⛔
13:00 Ljubicic I. - Fish M. typ 1 1,35✅
13.00 Gonzalez F. - Vanek J typ 1 1,10✅
14:30 Sharapova M. - Azarenka V typ 1 1,20⛔????

tak sie sklada ze nie obstawilem mauresmo( a mialem taki zamiar) bo nie sprawdzilem o ktorej godz gra i sie spoznilem... i dobrze ???? widocznie los tak chcial:p Reasumując ten kupon zawalila mi tyko sharapova ???? . To byl nieprzemyslany typ no ale cóż, nie ma sie co zalamywac.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Gusto co sądzisz o dzisiejszych meczach???

12:00 Fyrstenberg M./Matkowski M. - Kerr J./Murray J typ 1 1,45
13:00 Mauresmo A. - Zvonareva V. typ 1 1,45
13:00 Ljubicic I. - Fish M. typ 1 1,35
13.00 Gonzalez F. - Vanek J typ 1 1,10
14:30 Sharapova M. - Azarenka V typ 1 1,20
Na 100% przegrany kupon. Fish da rade Chorwatowi. Mauresmo wielka niewiadoma. Nie zdziwie sie jak Sharapova przegra z Azarenka.
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Dlaczego nie dajesz szans Ljubicic&#39;owi ? podaj jakieś informacje na podstawie których twierdzisz że wygra fish! Ja osobiście obstawiłem na chorwata, a to dlatego że Ivan zawsze lepiej prezentuje się w halowym sezonie niz na kortach otwartych:
2007 2006 2005
hala: 9-3 16-3 29-6
kort otwraty 31-15 41-15 20-15
Fish również dobrze gra na hardzie/hali ale jednak skłaniam sie ku chorwatowi. co do formy obu graczy to do końca nic nie wiadomo, obaj zrobili sobie małą przerwę od US OPEN, Ivan zagrał jedynie w Pekinie gdzie uzyskał całkiem łądny wynik jakim jest półfinał... myślę że mecz będzie wyrównany, bardzo prawdopodobne że w którymś secie dojdzie do tie-breaka lub wyniku 7-5, ponieważ siłą obu jest przedewszytskim serwis... jak będzie,zobaczymy, ja oceniam szanse 60-40 na korzyść Ljubicicia
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
@up
To wszystko prawda. Sila obu jest servis i teraz pytanie kto kogo przelamie. Ty stawiasz na Chorwata, a ja mysle odwrotnie. Najlepszy typ to na duzo liczbe gemow, ale nigdzie nie ma :jezora:
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
kurcze... Dushevina wygrała z Bartoli... miałem rano przed zajęciami pisać analize do typó dnia, ale niezdąrzyłem.. a taki kurs łądny by siadł.. mądry polak po szkodzie...
co do Ljubicic- Fish to patrząc na oficjalne statystyki lepiej przełamuje fish(21% granych gemów, chorwat 17%) no ale Ivan ma lepszy serwis(87% wygranych przy 80% amerykanina)... wszystko się równoważy, a więc wygra zawodnik bardziej umotywowany i z lepszą dyspozycją dnia... o 18:00 zobaczymy kto nim jest ✅
a co do dzisiejszego dnia, to zagrałem jeszce coś takiego oprócz powyższego meczu:
????Dancevic - Wessels------------------&gt; 1 1,45✅
O wessels&#39;ie nie wiem zbyt wiele, oprócz tego że jest to zawodnik chalengerowy dla którego największym sukcesem w tym roku jest finał turnieju w &#39;s-Hertogenbosch, w którym pokonał m.in Robredo a w finale zaciekle walczył z... Ljubiciciem ???? . Dancevic wydaje mi sie zawdonikiem zdecydowanie lepszym, jest młodszy najlepsze wyniki dopiero przed nim, a mimo to osiągnął już finał w Indianapolis oraz ćwierćfinał ATP Masters Series Canada w toronto. mam nadzieje że dzisiaj udowodni swoją wyższość ????
????Monaco - Prpic----------------------&gt; 1 1,25✅
Cóż... Chyba nie musze nic pisać, co nie ?
????Murray- Korolev ---------------------&gt;1 1,25✅
Troche ryzykowny typ, ale myśle że murray powraca powoli do formy sprzed kilku miesięcy, co udowodnił m.in finałem turnieju sprzed tygodnia w Metz.. korolev jest młody i perspektywiczny, ale chyba jescze za słaby na murraya
????Verdasco- Spadea ------------------&gt;1 1,35 ODWOŁANY
No to sie zdziwiłem.. Verdasco sie chyba wycofał czy coś bo Spadea gra z kims innym... ehh, kupon mi popsuł
????Llodra- Gremelmayr -----------------&gt;1 1,30✅
mecz słabego i słabszego ???? Gremelmayr jest mi zupełnie obcy, gra jedynie w chalengerach, niekeidy od święta wystąpi i odpadnie w 1 rundzie w turnieju ATP. Llodra również bez oszałąmiających sukcesów no ale z w.w. powinien sobie poradzić..
(o Bartoli - dushevina nie pisze, bo nie mam dowodów że to obstawiłem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
@up A propo Verdasco, to nie popsul tylko bedzie zwrot.
Co do typow... Ryzykowny ten Murray tak jak powiedziales. Jednak motywacji do gry nie powinno mu brakowac. Ja nie obstawialem tego meczu bo tutaj moze byc niespodzianka.
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
wiliams po wygraniu pierwszego seta prowadzi 4-1 i A-40 i ma swój serw i przerwany z powodu deszczu, dokończą jak przestanie padać(jutro)
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Szetyn jak na razie pierwszy set dla &quot;ryby&quot;. I to paradoksalnie bo mial wygranych 40 piłek a Ljubicic 41 ;) J Ale wszystko to co pisales sie sprawdzilo, bo oni maja taki sam styl gry. Gre opieraja na mocnym servisie ktory otwiera kort. Zobaczymy jak dalej sie potoczy
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Stockholm Open

Nieminen J. - Luczak P.​

Jest to mecz ATP w Sztokholmie.Czech Peter Luczak zmierzy sie z wyzej od siebie notowanym Finem Jarko Nieminenem.Obaj gracze maja juz za soba pierwsze mecze w tym turnieju no i jak wiadomo obaj wygrali te spotkania.Zdecydowanie wiecej problemów przejscie do kolejnej rundy sprawiło Luczakowi.Ten w 1/32 turnieju spotkał sie z Beckerem.Pierwszego seta przegrał 2:6,ale w nastepnych juz szło mu lepiej i w rezultacie 2:6-6:3 i 6:4 dla Czecha.Nieminen w pierwszej rundzie zmierzył sie z moze mniej znanym Tobiasem Kamke,ale za to zdecydowanie wygrał.Pierwszy set 6:1,a drugi 6:2.Peter wczesniej wystepował w Hiszpania a konkretnie w Tarragonie i dotarł tam nawet do finału,ale trzeba zaznczyc,ze przeciwników nie miał z najwyzszej półki.W finale przegrał z Alberto Martinem.Jarko wystapił ostatnio w Japonii,ale pech chciał,ze trafił tam na świetnego gracza,a mianowicie Borisa Pashanskiego :grin: i sobie z nim nie poradził.Obaj gracze spotkali sie do tej pory 2 razy i 2 razy zwyciezał Fin i mysle,ze tak tez bedzie i teraz.Peter musiał sie nameczyc juz w pierwszej rundzie i w poprzednim turnieju rozegrał duzo meczy i myśle,ze zmeczenie tez wplynie na wynik spotkania.
Typ:two:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Witam! no i wygrał Ljubicic ???? tak jak mówiłem po tie-breakach ???? a kuponi tak mi nie siadł bo poza trafionym tenisem nie siadła siatka ???? od teraz obstawiam tylko tenisa ????

Patrze na dzisiejsze wyniki i... zasokoczony jestem... wtopa Murray&#39;a ? no ok, Tipsarevic ma przebłyski a ten Murray to jeszce nie to samo... ale żeby Youzhny wtopił z Berrerem ? U siebie, w moskiwie ? z takim bilansem spotkań na hali ? eh, ci rosjanie, drugi Davydenko z niego... ale najlepsza niespodzianko to wygrana Uli Radwańskeiej z Razzano !! 2-0 tą samą razazno któa wygrała turniej w guangzhou i pokonała Venus Williams 2-1 w poporzednim turnieju!! niebywałe... no ale Ula ma podobno jescze większy potenencjał od Agi, tylko psychika cieniutka... mam nadzije że jakoś sobie poradzi dziewczyna i zaniedługo bedziemy mieli 2 polskie tenisistki w (pryznajmniej) pierwszej czterdziestce rankingu...

Jeśli chodzi o to co pozostało na dzisiaj( a jest tego niewiele) to:
Karlovic - Johansson 1/duża liczba gemów/tie break
Ivo w coraz lepszej dyspozycji, niedawno zaliczył półfinał w tokyo, jest poprostu solidnym graczem jednak nie ma zbyt wielkich szans na odnoszenie spektakularnych sukcesów... Johanson zaś szególnie zapadł mi w pamięciu tym jak grał przed kilkoma sezonami gdy miał bilans 30-11 w ciagu roku na hardzie, teraz wraca po długiej przerwie (ostatnio australian open) i myśle że może nie dać rady Ivo. Typ przede wszytskim ze względu na ładny kurs (1,64). a teraz Tie break i duża liczba gemów. typuje tak dlatego, iż obaj mają kapitalny serwis (ivo wygrywa 94% a Jonas 91% swoich serwisów) zaś fatalny return( ivo 13%, jonas 9%) myślę że jeśli ktoś kogoś przełamie w tym meczu conajmniej raz, to już będzie mały sukces. a więc tak: Zwycięstwo Ivo (ryzykowne!) i typ na liczbe gemów(dużo pewniejszy)
J. Melzer vs. J. I. Chela 1 1,90
Cóż... sory za brak obiektywizmu, ale jestem zniechęcony do Cheli ???? ich wynik bezpośrednich spotkań to 2-1 dla melzera(na hardzie 1-1, w tym ostatni mecz zakończony zwycięstwem melzera) ponadto ela to zawodnik nierówny, niekeidy brak mu motywacji, tu upatruje szanse. melzer specjalnie nie ma jakiś sukcesów, ale jest solidnym grajkiem i łątwo skóry nie psrzeda... kolejny optymistyczny znak to gra cheli na hali:
2007 2006 2005 2004 2003 2002
Indoor 1-0 3-4 1-4 0-4 5-5 0-3
coś sałbo mu idzie na tej chali w ciągu całej kariery... to już nawet melzer jest solidniejszy:
2007 2006 2005 2004 2003 2002
Indoor 3-2 6-5 6-6 5-5 1-4 2-1
sami widzicie... wcale nie jest takim faworytem ten Chela... mysle żę zaryzykować można ????
P.S osobiście nie obstawiłem tych spotkań(nie miałem kiedy) ale analize starałem sie pisać rzetelnie i objektywistycznie ????
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
MOSKWA(WTA):
8004 S.Williams-Vaidisova 2 2,53 ⛔ 6:4, 7:6(9:7)
Serena ostatnio bez formy - porażka bez jakiejkolwiek walki
z Kuznetzovą w Stutgarcie. Vaidosova od US Open nie grała.
8026 Kuznetsova-Dushevina 1 1,19 ✅ 6:2, 6:2
Dushevina po dość niepodziewanym wyelminowaniu Marion Bartoli zagra z dużo lepiej dysponowaną Kuztetzova. Nie daje wielkich szans
8034 Dementieva-Azarenka 1 1,58 ✅ 7:6, 6:2
Azarenka wygrała z Sharapova, ale Sharapova po US Open to juz całkiem inna tenisistka. Popełniająca masę błedów. Całkiem inny styl gry prezentuje wracająca do formy Demientiva.

WIEDEŃ(ATP)
8012 Ljubicic-Seppi 1 1,2 ⛔ 3:6, 3:6
Seppi osiągniał juz bardzo wiele. Ćwierćfinał to chyba kres jego możliwosci. Jedynym atutem moze byc niedyponowany rywal a Ivanovi z równowagą formy cięzko.
8013 F.Gonzalez-Ferrero 2 2,13 ✅ 3:6, 6:4, 4:6
Chilijczyk w szczytowej formie nie jest, a Ferrero dobrze radzi sobie na hali. Przed laty pokonał na nawierzchni halowaj m. in Rafę Nadala.
Typy są dość ryzykowne, co widać między innymi po kursach więc nie polecem obstwienia.
Typy by profesjonal
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Osobiście nie zgadzam się z typem na Ferrero, dla mnie ten zawodnik najlepsze lata ma już za sobą. Podobnie rzecz się ma z Gonzalezem, który ostatnimi czasy nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Mimo to Chilijczyk jest dla mnie faworytem tego spotkania ponieważ prezentuje obecnie dużo lepszy tenis od Hiszpana, który nie utrzymuje stałej formy, gra w kratkę, w jednym spotkaniu potrafi przegrać seta bez walki by wygrać mecz - tak właśnie udało mu się z Benneteau, ale Gonzalez to dużo wyższe wyzwanie, któremu moim zdaniem nie podoła. Przyzwoita zagrywka też po stronie Gonzaleza, więc dla mnie to on jest prawdopodobnym zwycięzcą.
Więcej typów to:
Wawrinka-Lopez 2 - 1.90 - po pierwsze doświadczenie, po 2 lepsza zagrywka, po 3 lepsze umiejętności i sukcesy, po 4 siła wszystko na korzyść Hiszpana
Haas-Monaco 2 - 3.00 - to dużo trudniejszy typ, ale powody dla których stawiam to po 1 wola walki, gra o każdą piłkę, dużo młodszy, żywszy Monaco i dużo lepszy sezon w wykonaniu Juana, za Haasem jedynie przemawia jego ulubiony kort ale myślę że mimo tego Monaco sobie z nim poradzi
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
T.Johansson - M.Ancic 2 1.80
Johansson powinien odpaść już z Del Potro, ale ten po raz kolejny zawiódł dlatego Szwed jest już w ćwierćfinale gdzie spotka się z powracającym do wielkiej formy Chorwatem Ancicem.Szczerze powiedziawszy nie daję większych szans staruszkowi ze Szwecji.Ostatni raz widziałem go w pojedynku z Roddickiem gdzie poniósł sromotną klęskę. Jest cierpliwy w wymianach i praktycznie nie ryzykuję tylko cierpliwie przebija i czeka na błędy przeciwnika.Wiadomo, że taki gracz w pojedynku z szybkim, błyskotliwym Chorwatem większych szans mieć raczej nie będzie.Szwed ma już najlepsze lata za sobą i w tej chwili jest gorszy w każdym elemencie tenisowego rzemiosła od Mario. Typuję pewne zwycięstwo tenisisty z Chorwacji a kurs na to zdarzenie naprawdę świetny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom