>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy kupowane

V 1,1K

viren

Użytkownik
no to linia jak jest zbita zagraj odwrotnie i wyjdziesz na plus na dluzsza mete jaki masz problem.
to o wiele lepsze niz obgryzanie paznokcki.
Do tego jak 90% typerow to lipa wiec tylko czekac az im sie powinie noga to bedziesz na pluu grajac na odwrot co ten geniusz
jakie to proste - prawda?
 
B 29

bungar

Użytkownik
Ostatnio natknąłęm się na taką stronkę, na której jest zrzutka na najlepszych typerów z różnych serwisów, dzięki czemu jest duo taniej. Myślę spróbować, jednak na początek na próbę mógłbym się z kimś zrzucić po połowie np. Jak coś to zapraszam na pw ????
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
No to wytłumaczcie mi po co sprzedawać typy skoro sam moge na nich zarabiać? Po co mam sie z kimś dzielić skoro sam bez problemu zarabiam?
Po pierwsze limity, po drugie dywersyfikacja ryzyka ???? Skoro typerowi to nie zaszkodzi ( zazwyczaj stawia pierwszy po najlepszych kursach,dopiero potem udostępnia typy ) to czemu nie ?
Ostatnio natknąłęm się na taką stronkę, na której jest zrzutka na najlepszych typerów z różnych serwisów, dzięki czemu jest duo taniej. Myślę spróbować, jednak na początek na próbę mógłbym się z kimś zrzucić po połowie np. Jak coś to zapraszam na pw :smile:
To takie polskie...
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Chomik1 radze Tobie wdrozyc sie w temat, a nie koledze zwracac uwage, ze glupoty pisze.
Nie wiem kogo tam kupujesz, ale jesli spadkow takich nie masz to grasz slabych typerow
Nie bede sie tu rozpisywac bo wiele osob jest madrzejszych i bedzie pisala, ze tylko glupek kupuje typy.
Podam tylko paru: komso (parnascie sekund), strong (w zaleznosci od rynku, nisza do minuty), maseria( podobnie, Rumun tak jak maseria), inmamolero (nisza tylko i wylacznie i glownie bet - do minuty), kurt (nie dla polakow, ostatnio do minuty), james (mega ciezki do zlapania, czasem nawet blok od razu po podaniu typu) , martin woods , ninibet, vapor, kaizen itp (wszyscy do minuty) - lista jest dluga.
Czemu spada? bo klientow jest w ch... , a gro ludzi gra maxy pod spadek i pala konto na starcie dla zysku paru stowek. Kazdy orze jak moze
Takze lepiej czasem sie ugryzc w jezyk niz starac sie byc na sile madrzejszym od drugiej osoby
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Chomik1 radze Tobie wdrozyc sie w temat, a nie koledze zwracac uwage, ze glupoty pisze.
Nie wiem kogo tam kupujesz, ale jesli spadkow takich nie masz to grasz slabych typerow
Nie bede sie tu rozpisywac bo wiele osob jest madrzejszych i bedzie pisala, ze tylko glupek kupuje typy.
Podam tylko paru: komso (parnascie sekund), strong (w zaleznosci od rynku, nisza do minuty), maseria( podobnie, Rumun tak jak maseria), inmamolero (nisza tylko i wylacznie i glownie bet - do minuty), kurt (nie dla polakow, ostatnio do minuty), james (mega ciezki do zlapania, czasem nawet blok od razu po podaniu typu) , martin woods , ninibet, vapor, kaizen itp (wszyscy do minuty) - lista jest dluga.
Czemu spada? bo klientow jest w ch... , a gro ludzi gra maxy pod spadek i pala konto na starcie dla zysku paru stowek. Kazdy orze jak moze
Takze lepiej czasem sie ugryzc w jezyk niz starac sie byc na sile madrzejszym od drugiej osoby
Pozdrawiam
Niestety ale pewnie Twój post długo nie wytrzyma. (Mimo iż podajesz na kim można zarobić i są to sprawdzone osoby).
Od siebie bym dodał Greka (każdy pewnie wie o kogo chodzi) czy Niemca Sch..., którzy dla mnie także wykręcaja dobry profit.
A takiego pana K.. to czasami po kilkudziesięciu sekundach nie zdążysz zagrać bo w ogóle wycofują z oferty :]
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Dobrzy typerzy, bo podnieść jakość swoich usług ( czyli dobre kursy) ograniczają ilość swoich klientów podnosząc cenę abonamentu.
 
M 0

msgames

Użytkownik
Nikt nie gra za maksymalna stawkę, bo ty nawet nie wiesz co to znaczy grać typera który ma długą historię typow, bo o to w tym chodzi. Jakbyś grał , improwizowal za Maks stawkę to byś po 2-3 typach nie miał kasy ! A żeby na takiej grze zarobić to trzeba grać cały czas z typerem, nawet nie miesiąc a rok ! To jest taka inwestycja, a nie gra kolego sympatyczny

Jak podają rynki z bet365 i to na koreańska piłkę reczna to spada, co nie oznacza że wchodzi. Wszystkie typy komso spadają, mimo że nie wchodzą bo to jest bet365, system tego buka tak działa,
gra się maxa często dlatego że limit na zdarzenie jest tak niski, że nawet nie dosięga minimalnej rekomendowanej stawki przez komso.
a jak postawisz drobne, np. przy limicie 1500 na rynek to nawet gdybys chcial zagrac go ponownie, to kurs spadnie na leb na szyje.
dlatego ja mam w pogotowiu konto na innym buku z kursami identycznymi jak w pinku i tam moge zagrac za praktycznie tyle samo.
 
Do góry Bottom