>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [3]

Status
Zamknięty.
charlson 226

charlson

Użytkownik
To co robi Dolgopolov to jest sportowy kryminał, gość wygląda jakby w ogóle nie brał udziału w tym meczu (po pierwszym secie)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Widzieli promocję z działu na Irvinga over 1,5 trójek? ????

3 minuty i zamordowane ????
bez wchodzenia strzelam, że typ musiał być z Betano (?)

tam półgłówki wystawiają niektóre bety, a w tenisie to już w ogóle
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Pliskova/Voegele - Namigata/Webley typ: 2 @ 2,25 bet365 ⛔ 2-1 (13-11)
Pliskowa z turnieju już odpadła. Voegele męczarnie kilka godzin temu w singlu i niby mają męczyć bułę w deblu ? Typowy bet deblowy ! ;]
e: 4,0 śmiało można podbijać.
e2: obie pary mocno nie chcialy wygrac ale to NAmigaty miały meczowe... szkoda.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Zhyrmont D. - Barrere G 7-6 3 set 4,00 1/5 ⛔
Zhyrmont D. - Barrere G 6-7 3 set 4,33 1/5 ✅
Oba bet365
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Typ podany na 10 minut przed TB czyli przy jakim stanie gemowym w trzecim secie?
Nie sprawdziłeś czasem czy kurs na TB w secie nie był lepszy niż kombinowanie z dwoma powyższymi?
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Typ podany na 10 minut przed TB czyli przy jakim stanie gemowym w trzecim secie?
Nie sprawdziłeś czasem czy kurs na TB w secie nie był lepszy niż kombinowanie z dwoma powyższymi?
Ty byl podany przed wynikiem 4-4(czy tam 3-4), nie było kursu na TB. Po chwili wogóle blok całkowity spotkania. A teraz to wogóle jaja Zhyrmont z 6-3 i 2 serwisów robi 6-7...
EDIT: i topi spotkanie ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Zaraz Benek z Kolbą. Ja osobiście uważam, że lania nie będzie, a może nawet Francuz seta urwie. +5g Benek 2,21 w Maratonie. To już chyba lekka przesada. Masówka straszna na Kolbe to się może źle skończyć ????
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Zaraz Benek z Kolbą. Ja osobiście uważam, że lania nie będzie, a może nawet Francuz seta urwie. +5g Benek 2,21 w Maratonie. To już chyba lekka przesada. Masówka straszna na Kolbe to się może źle skończyć ????
sprawiasz wrażenie takiego co siedzi w tenisie ? ;):cool:
Co sądzisz o typie na Dustova? W tamtym roku QF w tym turnieju. H2H 3-2 dla Uzbeka, co prawda niedawno przegrał z Besicem ale może &quot;3 za 3&quot; ?
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
sprawiasz wrażenie takiego co siedzi w tenisie ? ;):cool:
Co sądzisz o typie na Dustova? W tamtym roku QF w tym turnieju. H2H 3-2 dla Uzbeka, co prawda niedawno przegrał z Besicem ale może &quot;3 za 3&quot; ?
Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem szukania &quot;fixów&quot;, &quot;3 za 3&quot; itp.
Basic broni pkt za 2 rundę, zaś Dustov za QF. Tak patrząc czysto tenisowo to skłaniałbym się na Basica. Widziałem go ostatnio w Sofii. Grał przyzwoicie. Dziwne h2h, lepiej tego nie grać.

----------
Benek wygra 1 set. ponad 3 kurs można złapać
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Klasyk bet probujemy:
Draganja M./Rosol L. - Inglot D./Lindstedt R. 1,95 obecnie live w bet365 ✅ 1-2
Rosol juz sie pozegnal w singlu, po co mu siedziec dalej w tym turnieju ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Jan Choinski- Bossel Adrien 3,75 1/5 bet365 ✅
Choinski 2 set 2,1 2/5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 1,8K

patced

Użytkownik
Cermak F./Kravchuk K. - Caruso S./Gaio F. 1,61 live bet365 ✅ 0-2
Kravchuk już poza turniejem, Włosi grają u siebie klasyk bet ;]
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Goffin +2,5g @ 1,83 3/10 Bet365⛔
Goffin nie odpuści, nie zwolni tempa. Bagieta tutaj pobiega, także warto handi w stronę Belga, choć jak dla mnie mecz też ogarnie. Wybieram bezpieczniejszą opcję.

Goffin 5-2 w TB -&gt; 5-7
Ale mecz kapitalny ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Rotterdam
Goffin D. - Baghdatis M. LIVE 0:3
Baghdatis 2:0 2,37 Bet365 ⛔
Baghdatis 2,62 Bet365 ✅

H2H 1:3. Grali ze sobą 2 razy na hardzie w 2015 roku i dwa razy wygrał Baghdatis. Jedynie na Wimbledonie wygrał Goffin. Marcos fajnie zaprezentował się już podczas turnieju w Montpellier przeciwko zwycięzcy turniej Gasquetowi. Nawet jak dojdzie do ewentualnych 3 setów to dam tutaj edycję z typem na Cypryjczyka. Belg niczego tutaj nie broni, odpadł rok temu w 1 meczu z Mullerem.
Wynik: 1:6 7:5 (5)6:7 @Edit: Zasłużone zwycięstwo z powodu niewykorzystanych 6 BP w 3 secie.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Goffin gra straszna padake, ale mozna sprobowac, 2,80 na Unibecie warte gry. Mysle ze sie rozkreci z czasem. A te H2H to mozna sobie.. wiecie w co ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom