>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [11]

Status
Zamknięty.
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Bhupathi/Qureshi @3,⛔55 Unibet
e : Myślałem, że się obudzą, a tu lipa całkowita.. oby Vinvo ogarnęła bo serwuje na mecz i łamie się DFem.
Jasne, akurat teraz zapomniałem podać.
// Prośba: podaj bukmachera z którego czerpiesz kursy. Benek.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Takie pytanie zielonego, wolę się upewnić , w pinnku jak mam hokej europejski i daję na zespół +0,5 to kiedy jest 3-3 to mi wchodzi i nie interesuję mnie że np ta drużyna przegra po dogrywce 4-3 ?
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Takie pytanie zielonego, wolę się upewnić , w pinnku jak mam hokej europejski i daję na zespół +0,5 to kiedy jest 3-3 to mi wchodzi i nie interesuję mnie że np ta drużyna przegra po dogrywce 4-3 ?
Hokej
Zakłady są rozliczone na podstawie regulaminowego czasu gry i nie wlicza się dodatkowych okresów gry czy konkursu rzutów karnych, chyba że postanowiono inaczej.

Przykład: W meczu NY Rangers vs LA Kings uzyskano wynik remisowy 3-3 po 3 tercjach, po czym rozegrano dogrywkę w której zwyciężyli Rangers. Cały mecz zakończył się zwycięstwem Rangers, ale rozliczenie zakładu bazuje na wyniku 3-3 uzyskanym w regulaminowym czasie gry.

Jeśli oferta kursu zawiera doliczony czas gry, wówczas taki zakład będzie opisany odpowiednią adnotacją (np: overtmie, OT). Prosimy o dokładne sprawdzenie kuponów.

Konkurs rzutów karnych są ujmowane jako część doliczonego czasu gry (overtime, OT). Jeśli konkurs rzutów karnych jest rozgrywany wówczas dla rozliczenia zakładu przyznaje się zwycięzcy jeden umowny gol.

Przykład: W meczu Dynamo vs CSKA uzyskano wynik remisowy 2-2 po trzech tercjach, po czym rozegrano dogrywkę w tym konkurs rzutów karnych, w którym zwyciężyła drużyna Dynamo. Rozliczenie zakładu na podstawie kursu &quot;Dynamo including OT&quot; (Dynamo wliczając dogrywkę) vs &quot;CSKA including OT&quot; (CSKA wliczając dogrywkę), będzie polegało na przyznaniu dodatkowego umownego gola drużynie Dynamo, tak że końcowy wynik będzie 3-2.

Minimalny czas na akcje: Mecz musi trwać minimum 55 minut, aby zakłady to spotkanie były ważne (action). Jeśli mecz został zawieszony do tego czasu, wówczas wszystkie zakłady to zdarzenie będą unieważnione, a stawki zwrócone.

Minimalny czas na akcje w okresie gry: Wyznaczony okres gry musi być osiągnięty, aby zakłady były wciąż ważne. W przeciwnym wypadku zakłady takie będą unieważnione.

Gole zdobyte w doliczonym czasie gry w tym i konkursie rzutów karnych, nie są zliczane w zakładach na 3-cią tercje.

&quot;Gole u siebie - Gole na wyjeździe&quot; i Grand Salami: &quot;Home Goals vs Away Goals&quot; i Grand Salami będą rozstrzygnięte przez całkowitą ilość goli zdobytych we wszystkich meczach przewidzianych w grafiku ligi na dany dzień. We wszystkich wyznaczonych spotkaniach muszą być rozegrane 3 tercje. Jeśli którekolwiek z tych spotkań zostanie przerwane lub zatrzymane przed rozegraniem pełnych 3 tercji, wszystkie zakłady na &quot;Gole u siebie vs Gole na wyjeździe&quot; będą unieważnione.

Zakłady specjalne:

Zakłady specjalne rozliczane są z uwzględnieniem dogrywki, ale bez konkursu rzutów karnych.
Suma punktów gracza: zawiera zarówno bramki, jak i asysty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
surebet okolo 10 % Bisons Loima - Helsinki Seagulls (start 17:30)
1ot @3.10 np batsafe
2ot @1.75 tylko DOXXbet, inne juz 1.65 i mniej
Mocne spadki na gosci
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Schwartzman brejk 2,75 jedziemy progresją od 1 j
✅
Teraz można spokojnie grać, że Schwartzman będzie utrzymywał serwis kurs ok 1,15 zbierze się z 3 serwisów 1,5 ! a spokojnie siądzie
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Martin Klizan v Nick Kyrgios ma ktoś pomysł? Chyba niezły macz się szykuje/
Oczywiście Kyrgios. W czym niby Klizan ma przeszkodzić Nickowi ? To że jeden turniej w Rotterdamie mu wyszedł na farcie to nie znaczy że tutaj będzie grał podobnie. Wg mnie można ładować w Nicka, co prawda teraz to już jakieś pety zostały.
Schwaiger/Hansel 5:1 ▶ 8:10 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom