>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
Alescie nakrecili mnie na to PSG, ktos tu napisal te bety to pogralem. Jeszcze over 2,5 i 1 polowe ze wygraja w 2min i dupa blada. Real over 1,5 ht zagralem. Potem juz dalem siana a tu 3-0 ???? teraz mam over 3,5. Czuje mine
Wszystko dobrze napisane. Najpierw jakiegoś spalonego z dupy gwizdnęli po golu PSG, a teraz sędzie wolnego z przed pola karnego nie podyktował, a faul na żółtą. Może jakaś ustawka :?
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Alescie nakrecili mnie na to PSG, ktos tu napisal te bety to pogralem. Jeszcze over 2,5 i 1 polowe ze wygraja w 2min i dupa blada. Real over 1,5 ht zagralem. Potem juz dalem siana a tu 3-0 ???? teraz mam over 3,5. Czuje mine
będzie 0-0
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Milan - Lazio
lekko over 2.5 @ 1.80
Unibet
ps: kazdy bukmacher na live oferujacy to spotkanie praktycznie ma +/- taki kurs.
chyba jakieś nowe adminy bo strasznie czepialscy..
Proszę podać nazwę bukmachera. //K@mil
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Czekam na gola, jak sie wbije to skontruje over 2,5 o ile bedzie co. A tak to pewnie moze byc 0-0, albo 1-0 gdzies pod koniec.
Ogladam ostatnie 15min Real a Sevilla juz miala tyle okazji na gola :grin:
Jak ktos mial BTS to ????
@Quintana
TO nie jest mecz przyjazni, ale Monaco ma dobra defensywe i jest underowe, dobrze sie bronia. Podpalilem sie na PSG po tym 0-9 z Troyes jeszcze.
PSG moze wcisnac na 1-0, ja bym nie gral.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Monaco lub remis @ 2.0 Bet365
Coś czuje, że to faktycznie taki mecz przyjaźni i za drobne poleci
Heeee i już gol ???? Karny i drugi, kto by pomyślał ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ogladam ostatnie 15min Real a Sevilla juz miala tyle okazji na gola Jak ktos mial BTS to
Spróbujcie tego! Real Madryt - Sevilla Real Madryt wygra do zera @3.30 Betsson Sevilla praktycznie nie ma dziś kim grać w ofensywie. Na bokach pomocy - boczni obrońcy Escudero i Figueiras. Z przodu Iborra i Gameiro i tylko oni mogą coś wyczarować. Kurs MEEEGGAA, ale to Real i wszystko możliwe. Bardziej się boję ewentualnych rożnych gości, bo Rami ostatnio w formie jeśli chodzi o strzelanie z główki. W Realu brak Ramosa i Pepe. Braki są duże: Banega, Konoplyanka, Vitolo, Krohn-Dehli, N&#39;Zonzi. Wraca Krychowiak. w B365 złapiecie ledwie 2.87. phi!
✅ ✅ Kasa leży na ziemi. Izzzziiii. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Vagner Love pieknie wszedl, dobra czutka Quintana.
Ten Cavani to jest nieporozumienie, on w 1 polowie mial 3 sytuacje, setka z 7m, za wolny byl. Druga - Di Maria wchodzil, to zrobil nieudana przewrotke. A potem glowka w trybuny. Dziad totalny, kto go wycenia na 50mln.
Tak pieknie zamiast dograc over 1,5 po 1,90 na poczatku 2 polowy, to ja mam over 2,5 po 1,75. Trzeba czekac na jeszcze jedna.
Verno dobrze pisal.
Kontrowac over 2,5? Czy myslicie, ze cos wleci jeszcze? PSG chyba zrezygnowane juz. Skotrowane.
A tu prosze Cavani ladna glowka. Zlatan z 2m ????
 
verno 646,9K

verno

Znawca - Hokej
70min PSG Monaco 0;1 dalem tu typ x2 z kursem 3.20 to mnie troche zmieszali z blotem ???? może PSG jeszcze wygra ale jednak szansa jest na value z tego kursu
@ 0:2 elo
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Czy można zaufać Portland na wyjeździe mimo osłabień walczących o miejsce w PO Dallas?
Można, Portland to w tym roku naprawdę dobra drużyna która powalczy może i nawet o półfinały konferencji. Ale takie mecze to jest 50/50. Powinni ogarnąć drugą połowe
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
@Szef
@Quintana
@verno
Dziękuję za informację! =) Oglądałem do tej pory Real, więc nie byłem przekonany co tam się dzieje. Portland jak dla mnie dość zdolna ekipa, choć moim zdaniem do półfinałów im daleko. Żeby o nich myśleć dzisiaj muszą wygrać =)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No dobra... po długim zastanowieniu jednak idę w BTS.

PSG - Monaco @ BTS 2.00 sts
Jak jest majster wygrany to szkoda na PSG już grać w tym sezonie.
Tak jak sądziłem jednak wcześniej...nie podeszli to meczu na tyle poważnie na ile powinni. ⛔
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
DC United-Colorado over 1,5 ft @ 2.37 bet365

oglądałem pierwszą połowę, dwa słupki już był, mecz ma bardzo szybkie tępo, ogólnie myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom