>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
https://www.instagram.com/p/BBZnaTFw49G/
Rozwala mi to konstrukcję, Alex mega podjarka czapa, a Adrian go ugasił liściem ????
Ja tak jak mówię nie gram Włochów bo poznałem ich możliwości w Olsztynie i jakoś ciężko mi uwierzyć, ze Carambula skończy na soku.
edit: Kołosińskie mogą wcale się nie spinać bo potrzebuję 2:0 i dwóch setów do 14, więc bez szans. Swoje zrobiły, a widać, że pary już brakuję, więc do domu szybciej sobie wróca.
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Nadal 2 set dokładny wynik 6;1 kurs 5 troche 4fun ale możliwe ze siadzie ;)

Kurs 5
Bet365
⛔
No niestety, zakladalem ze wygra swój serwis na 4;1 potem nadal wygra swój na 5;1 i Zverev już sobie odpuści całkowicie seta niestety nie wygral swojego serwisu i dupa ale warto probowac ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
ja tam under 8,5 2,98 betsafe
nadal 1 gem brejk 2,85 ⛔
nadal -2,5g 2,53 3 set
edit; raczej nic z tego nie wejdzie juz, zverev mocniej zaserwowal od razu widac roznice
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
ja tam under 8,5 2,98 betsafe
nadal 1 gem brejk 2,85 ⛔
nadal -2,5g 2,53 3 set
edit; raczej nic z tego nie wejdzie juz, zverev mocniej zaserwowal od razu widac roznice
zverev się zabral do roboty o_O
@tez miałem under 8.5 ale z mysla o Nadal może zerev to pokryje ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
no po 1 gemie w 2 secie odpuscil, troche mnie zmylil ???? teraz to moze mecz wziac
@down
tak zverev zrobil 2 dfy, nie trzyma nerwy na wodzy, szkoda, ze teraz brejka nie pogralem 3 gem ;p tutaj jak sie pisze to sie nie gra betow :/
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
ja tam under 8,5 2,98 betsafe
nadal 1 gem brejk 2,85 ⛔

nadal -2,5g 2,53 3 set

edit; raczej nic z tego nie wejdzie juz, zverev mocniej zaserwowal od razu widac roznice
Tera to trzymaj zemna kciuki na un der 8.5 mzoe Zverev tego dokona ????
@Jeszcze daje drobne na dokładny wynik Zverev 6;2 on już tego meczu raczej nie wypuści wiec miejmy nadzieje ze z wynikiem trafie ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
to chyba po meczu jest ???? Zverev
ja licze, ze Nadal teraz odda i Zverev zamknie 6-1/6-2 wlasnie.. ale Nadal juz chyba nie odda, bedzie walczyl, ale Nadal ma straszne przestoje..
to samo z Mullerem, mialem -3,5g na mecz 1 set 6/2 juz ksieguje, a potem 2/6 z Mullerem, ktory w wymianach jest nie zbyt mocny to gral mecz zycia luksemburczyk
edit;
down nie wejdzie to, Nadal jeszcze wyciagnie.......
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
to chyba po meczu jest ???? Zverev
Zagraj za drobne Zverev 6;2 co ci szkodzi a szanse sa według mnie duże ???? kurs tez pokazny
5;2 n oto decydujący gem wydaje m isie ze Zverev to skończy.
@Może jednak nam siadzie under 8.5 ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Nadal teraz mogl wrocic, zobaczysz Nadal utrzyma, a potem jak Zverev gorzej zaserwuje to Nadal odlamie jeszcze, chociaz Rafa zmeczony mial go na widelcu teraz ale za wolno biegal, za bardzo sie zmeczyl w 2 secie, bo biegal jak glupi do wszystkiego, zreszta zrobil 6-0 to wiadomo :grin:
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Nadal teraz mogl wrocic, zobaczysz Nadal utrzyma, a potem jak Zverev gorzej zaserwuje to Nadal odlamie jeszcze, chociaz Rafa zmeczony mial go na widelcu teraz ale za wolno biegal, za bardzo sie zmeczyl w 2 secie, bo biegal jak glupi do wszystkiego, zreszta zrobil 6-0 to wiadomo :grin:
Zverev oddal tego gema czekając na swój serwis.Wydaje mi się ze jeżeli Nadal go teraz przelamie to wygra mecz ale Zverev raczej skończy.

@Dzis Zverev Berdych i Wawrinka mogą sobie zbic piatke i isc na wspólny trening nauczyć się smecza ????
@Powiem tyle Nadal wygral mecz ????
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Ja mam Nadala na mecz po kursie 8 2x postawione i chciałem za 10kurs ale już nie zdarzylem ????
Over 12.5 polecam tie break jak nic ???? 1.70 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom