>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Nie napisałem ze jeśli kibicujesz Djoko to graj na niego, chodzilo m ize jeżeli wierzysz bo wiesz jak gra i ze to mzoe być drobne potkniecie to możesz grac &quot;brejk&quot; to nie koniec swiata a kurs na Djoko podskoczyl wiec dalem taka opcje..
To o czym mowie już jets 2;2 i kurs na djoko 2 set wrocil do 1.30 ale pewnie zaczepiaj;s
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
No to ładnie się Tsonga obesr.... *40:15 -&gt; 40:A -&gt; DF ????
Proszę nie używać tego typu epitetów! //K@mil
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Przy 40:30 cały kort wolny, on dostaje wolną piłkę na pół kortu i wali w aut. Co on ma pod tą kopułą? ????
Dokladnie to samo Zverev wczoraj, tylko że go zamiast na auty to na crossy wzięło ???? oczywiście w miejsce w którym cały czas stał Nadal ^^
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dokladnie to samo Zverev wczoraj, tylko że go zamiast na auty to na crossy wzięło ???? oczywiście w miejsce w którym cały czas stał Nadal ^^
Taaaa. Wolej przy meczowej to kwintesencja szczęścia hiszpana w tym turnieju.

To teraz z 30-0 się połamie waląc smasha w out po drodze...
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Dla odważniejszych poczekajcie na 5-4 dla Djoko grajcie set na Tsonge i miejcie wiare ze ugra w Tie Break ???? D
Kurs 4 Bet 365 za drobne można zagrac
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Patrząc na jego kondycję intelektualną wątpię czy do TB dojedzie. Oby...
Ty to chyba dziś za dużo pieniędzy przegrales bo plujesz na niego od kilku postow ???? myślisz ze latwo się gra przy takiej publiczności vs Djoko i po przegranym 1 secie?Przed kompem każdy madry Pozdro
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ale wymęczył na 5-5. Ja to się zastanawiam jak on jeszcze jest w meczu - dziura na bh jak zawsze, fh nie funkcjonuje, pierwszy serwis jak trafi to wygrywa, ale trafia na poziomie 40% - w ostatnim gemie 3/12...
Oby doszedł do TB i może mu się poszczęści, że Nole będzie miał gorszy okres - już takie bywały dzisiaj.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dżoko wygra 25 gem - @3.0 buk bet365 ⛔

dorzucam za tę samą stawkę liczbę punktów w tie-breaku over 11,5 @2, ten sam bukmacher. ⛔

ale dziad ze mnie z Tenisa ???? (dzisiaj ustrzeliłem Nadala przypadkiem i właśnie rozwaliłem to, co zgarnąłem na nim)
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Niemki na kontrze są tak skuteczne, że siąść i płakać, według mnie Brazylijki ugrają
E: Znowu napisałem i poszło na odwrót. Na szczęśćie piękne ugrały :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom