>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
1 set Kantor/Łosiak @ 2.62 bet365
Pisałem już o tym, Łosiaki bodaj 28/30 wygranych setów, jak nie wygrają pierwszego to pewnie spakują się 0:2. Jak nie wejdzie, to zostanie przerwana bardzooooooo długa ich seria.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nic z tego nie będzie. Nole w odróżnieniu od Tsongi jest taktycznym geniuszem. Robi 2 asy w meczu - obydwa w TB.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
1 set Kantor/Łosiak @ 2.62 bet365
Pisałem już o tym, Łosiaki bodaj 28/30 wygranych setów, jak nie wygrają pierwszego to pewnie spakują się 0:2. Jak nie wejdzie, to zostanie przerwana bardzooooooo długa ich seria.
Haha pisalem wlasnie o 1st secie. O mecz moze vyc ciezko smok schmidt dlugo wchodzi w mecz a losie pierwsze graja dobrze. Pelna zgoda !
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Haha pisalem wlasnie o 1st secie. O mecz moze vyc ciezko smok schmidt dlugo wchodzi w mecz a losie pierwsze graja dobrze. Pelna zgoda !
No pięknie weszli w mecz ???? 1:6

Buk sobie już księguje moje pieniążki. Olewam tego live&#39;a, czekam na NBA ;p
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
wiedzialem ze to wjebią heh, ale szkoda mi ich troche
Kolejne tego typu wulgarne i nic nie wnoszące do tematu posty, będą skutkowały blokadą konta. //K@mil
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
OKC - 76ers (NBA) Over 206,5 pkt. (wynik do przerwy 53-47) bet365 ✅ 111-97

Wydaję mi się to dość mocnym typem. Po przerwie OKC włączy 5 bieg, a Philadelphia będzie starała się ich ścigać. Przewiduję wynik w granicach 115-100

Dodam, że przed meczem linia była wystawiona na 219,5 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Moderator usuwa moje posty =)
Pewnie to jakiś świeżak... =D
Cóż to smutne, szczególnie, że nic obraźliwego mój post nie wnosił. Co więcej, zdecydowanie był o tematyce sportowej. Myślę, że zachowanie jakie miało miejsce w meczu debla IW należy udostępniać szerokiej grupie osób, gdyż to godzi w ideę fair play.
Za drobne: Jaziri 2. set @ 1,80 bet365
Twój ostatni post: &quot;Ale rozróba na debelkach w IW...&quot; raczej nic konkretnego nie wnosił do tematu. Dlatego został usunięty. //K@mil
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Brawo, dobry tdobry typ. Ja próbowałem zagrać najpierw za 4, potem za 3,20 potem za 2,30, ale wszystko poblokowali ????
sam nie grałem bo miałem nadzieję, że Pisia wygra seta. Rozum podpowiadał coś innego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom