>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [16]

Status
Zamknięty.
catalona 704

catalona

Użytkownik
Bełchatów awans @ 3 Bet365 ⛔⛔⛔

Ewentualnie można Bełchatów (+1.5) @ 2.5
Tak wiem, że Zenit jest mocny. ;)


e; ałaaa
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ryan Day 2,62 @ Bet365
Wszystko na jedną karte. Jak sie zepnie to odrobi i wygra.
Tu macie stream, bo po skończonym meczu Trumpa przełączyli się na drugi stół.
http://www.stream2watch.co/live-now/sports/snooker/the-players-championship-snooker-2016-live-stream-march-24
Dunn miał wszystko, miał 3-1 i 34-0 we frejmie, w brejku na mecz i popełnił zadziwiający faul, nawet dla komentatorów. Biała przeleciała nad niebieską i oddał stół, Day wyczyścił. Powinien pójść za ciosem.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Do ekspertów siatkarskich - co sądzicie o handicapie punktowym na Skre Bełchatów +9,5 po kursie 1.90 w bet365?
Rozumiem, że Zenit będzie chciał się zrewanżować, ale myślę, że taki Handicap jest spokojnie do pokrycie przez Skre nawet przy tylko jednym wygranym secie (albo przy żadnym wygranym, zakładając wyrównaną walkę, ale sądze, że Skra jeden set przynajmniej urwie).
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Do ekspertów siatkarskich - co sądzicie o handicapie punktowym na Skre Bełchatów +9,5 po kursie 1.90 w bet365?
Rozumiem, że Zenit będzie chciał się zrewanżować, ale myślę, że taki Handicap jest spokojnie do pokrycie przez Skre nawet przy tylko jednym wygranym secie (albo przy żadnym wygranym, zakładając wyrównaną walkę, ale sądze, że Skra jeden set przynajmniej urwie).
kwestie na maksa loteryjna zależy jak wejdzie komu set bo mogę być wyrównane, a np może ktoś pyknąć 25-16 itd i już praktycznie wchodzi w jedną lub drugą, typowe 50/50
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
kwestie na maksa loteryjna zależy jak wejdzie komu set bo mogę być wyrównane, a np może ktoś pyknąć 25-16 itd i już praktycznie wchodzi w jedną lub drugą, typowe 50/50
Dzięki. Ja dzisiaj i tak na farcie lecę i zarobiony jestem, więc spróbuję jeszcze to pograć. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Co sie podziało w hokeju Tychy-Cracovia kurs 2 minuty przed na 1 1.70 a po 4 minutach na live przy stanie 0;0 kurs 3.00 na gosp.

edit juz 0;1
Tychy w przewadze i tracą kolejna bramke, parodia......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom