>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Nie bardzo wiem gdzie zadać to pytanie, a tutaj najwięcej osób się udziela ;) Wie ktoś, czy jakiś bukmacher ma w swojej ofercie możliwość obstawienia transferów z piłki nożnej? Betsafe miał opcje obstawienia przyszłego klubu Ibry, ale chyba wycofali z oferty.
 
verno 668K

verno

Znawca - Hokej
Albirex - Geylang
Albirex gol w drugiej połowie @ 2,10 365

Cisną cały mecz, z tego co wyczytałem były poprzeczki w pierwszej połowie, przed chwilą była szansa na czerwoną bramkarza gości. Ostatnie 5 minut 4-5 strzałów poszło, powinni wsadzić drugą i zamknąć mecz.
3min doliczone gol w 94 zawsze spoko ????
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Albirex - Geylang
Albirex gol w drugiej połowie @ 2,10 365
Cisną cały mecz, z tego co wyczytałem były poprzeczki w pierwszej połowie, przed chwilą była szansa na czerwoną bramkarza gości. Ostatnie 5 minut 4-5 strzałów poszło, powinni wsadzić drugą i zamknąć mecz.
✅✅ 90+4 :grin:
A marnowali strasznie, 3 setki i to najlepszy strzelec. W 87 jeszcze mieli to bramkarz z linii wybił.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Hradecka pięknie lami w tym trzecim secie, sama już utopiła ze 20 bp, nie musiała bronić żadnego i ma 6-7 i serwis. Połamie się pewnie za pierwszym bp dla Min:grin:
e: a jednak wytrzymała póki co, z 15-40 uciekła
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Nie bardzo wiem gdzie zadać to pytanie, a tutaj najwięcej osób się udziela ;) Wie ktoś, czy jakiś bukmacher ma w swojej ofercie możliwość obstawienia transferów z piłki nożnej? Betsafe miał opcje obstawienia przyszłego klubu Ibry, ale chyba wycofali z oferty.
Na pewno takie zaklafy dostepne sa na unibecie i marathonbet.pozdrawiam
 
verno 668K

verno

Znawca - Hokej
USM Alger U21 v DRB Tadjenant U21 over 0.5ht @1.61 Bet365 moim zdaniem warto ale mogę się mylić
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Ravan - Khazar
Ravan 1X @ 2,20 365
Dobry motyw w Azerbejdżanie, ostatnia kolejka i grają dwie drużyny walczące o utrzymanie bezpośrednio ze sobą. Wygrywają goście po bramce dosyć ciekawiej. 1 minuta meczu i bramkarz gospodarzy podaje do swojego obrońcy na tyle słąbo... że podanie przecina napastnik i ładuje na pustą.
Ravan mocno siadł od razu po przerwie, najpierw wypad bramkarza i prawie ładowali na pustą teraz setka i tylko poprzeczka. Fajny kurs jak na tyle czasu do końca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom