>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
ode mnie na finał

over 6,5 kartek @ 1,825 Bet365

for fun:
Torres strzeli i otrzyma kartkę @ 18,00 Unibet
AKO Atletico win + BTS + over 10,5 rożnych @ 14,25 Bet365
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
3 minuta a caloroczny z linii 6.5 po 1,8 obnizyl linie na 5.5 po 1.61 dziwne zagranie beta, chodzi o kartki.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
widzę że idzie masówka na under w finale, ja wszystko rozumiem wiadomo final i atletico = under ale masowki zle sie koncza. Przeczuwam ze na zlosc wszystkim bramki jednak padną
o1.5 ht @3.50 caloroczny
jeszcze jeden i jeszcze raz :razz:
 
V 3

vulture

Użytkownik
Panowie takie pytanie, pierwszy raz się z taką sytuacją spotkałem.

Po strzeleniu gola przez Real, dałem w pinnacle na żywo zakład Real Madrid to win the CL, kurs 1,21. Niby wszystko się zgadza.

Po przyjęciu zakładu przy typie widzę taką adnotację:

&quot;Ważne Przy składaniu zakładu live na piłkę nożną - handicap azjatycki, handicap i wyświetlony kurs są podane dla meczu od momentu zatwierdzenia zakładu. Gole strzelone poprzednio (np: aktualny rezultat) są pomijane dla zakładu live na handicap azjatycki.

Uwaga: Wszystkie zakłady live na piłkę nożną - handicap azjatycki, będą rozliczone na podstawie goli strzelonych w czasie pozostałym do upłynięcia całkowitego czasu gry. Przy zakładach live na piłkę nożną - handicap azjatycki, gole strzelone przed przyjęciem zakładu nie będą wliczane.&quot;

Niby wiem, że oni tak podchodzą do handicapów na live. No ale ja dałem zakład &quot;Kto wygra Ligę mistrzów&quot;, to jak oni chcą nie liczyć mi tej strzelonej bramki na 1:0? ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Taśmy na RG wchodzą, aż miło. 3/5 win a gdyby nie Troicki, który ograł Dime i Simona to byłby komplet ;)

Lekkoatletyka - Bieg na 100m Kobiet w Eugene
Shelly Ann Fraser Pryce vs English Gardner 1 @ 1.61 Bet365

do gry, start 21.53
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Niby wiem, że oni tak podchodzą do handicapów na live. No ale ja dałem zakład &quot;Kto wygra Ligę mistrzów&quot;, to jak oni chcą nie liczyć mi tej strzelonej bramki na 1:0?
Coś słabo z czytaniem ze zrozumieniem , gdzie ty widzisz w swoim zakładzie jakiś handicap ?
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
???? Stelmet Zielona Góra vs Rosa Radom
Rosa Radom +12.5 @1.80 całoroczny
Pierwszy mecz wyłonił zwycięzcę dopiero po 2 dogrywkach. Było parę prostych błędów i dziwnych gwizdków. Mam nadzieję że te 2 elementy ulegną poprawie i Rosa powalczy nawet o zwycięstwo.
2 dogrywki w ostatnim spotkaniu dały się we znaki ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom